NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
A komikum határait súrolta a tegnapi meccs... Vicc... Palmert, hogy szétgyepálták! Szerencsétlen! 😕
A lényeg a W persze, de ha Gabbert él és mozog akkor nekünk kampec ami eléggé megszégyenítő ránk nézve.
Most már nagyon kezd idegesíteni ez a ZBS! Nulla, kakukk, zérus, semmi! Salakanyag, melléktermék!
Remélem kurva hamar összeáll. Rossz nézni... 😕
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 658
ma megszenvedtünk egy előzőleg bye weeken lévő csapat ellen, jövő héten jön a következő ilyen, ráadásul csoportrivális, idegenben. Crennel azt mondta, hogy QB verseny van náluk, szóval azt nem tudom még, hogy Cassel vagy Quinn kezd-e. de mindegy is, a mainál sokkal több kell, hogy legyen esélyünk.

choose life
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Nagy nehezen csak sikerült, de kellettek a Jags sérülések is ehhez.
A Janikowski-rekord még várat magára. 😀

És kezdem érteni, miért vette át a playcallingot Cable Knapptől...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még egyszer grat a Whez. AZ akarat diadala. Meg Henneé.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Inaktív játékosaink a mai meccsen:
T. Jones,T. Pryor,L. Nix,J. Crawford és a 3 sérültünk R. Gordon,S. Spencer,K. Barnes.



több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
A figyelmetekbe ajánlanám az Nfl.com "Playbook" című műsorát a soron következő meccsünk videó felvezetői között.
Brian elemzi Moore Falcons elleni TD-t és gyönyörűen lehet látni amint eladjuk a play actiont Reece megindul középen az end zone felé és ismerve a képességeit 3 azaz 3 Falcons védő lép fel rá védekezni.Palmer ezt kiválóan olvassa és a keresztbe mozgó Moore-nak passzol.S a vég eredményt ismerjük! 😊
Ha jól emlékszem Rolni Te voltál aki hiányoltad Reece kiaknázását!?Azért ez is egyfajta megnyilvánulása 😊!
Mindenesetre gyönyörű összjáték volt érdemes újra nézni!Cubehead
Más csapatnál WR-eket dupláznak, nálunk a fullback-et kell triplázni! 😂

Viccet félretéve, azért tényleg használhatnánk aktívabban. Sokszor elkapónak áll fel, de kevés passzt kap, futása meg nem is volt szerintem...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Wheeler kurva jó pick up eddig...

Reece kapcsán Palmer is lenyilatkozta, h sok esetben fogják szó szerint is Reecet, figyelnek rá, de akkor is többet szeretnék látni tőle elkapást, futást...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
A figyelmetekbe ajánlanám az Nfl.com "Playbook" című műsorát a soron következő meccsünk videó felvezetői között.
Brian elemzi Moore Falcons elleni TD-t és gyönyörűen lehet látni amint eladjuk a play actiont Reece megindul középen az end zone felé és ismerve a képességeit 3 azaz 3 Falcons védő lép fel rá védekezni.Palmer ezt kiválóan olvassa és a keresztbe mozgó Moore-nak passzol.S a vég eredményt ismerjük! 😊
Ha jól emlékszem Rolni Te voltál aki hiányoltad Reece kiaknázását!?Azért ez is egyfajta megnyilvánulása 😊!
Mindenesetre gyönyörű összjáték volt érdemes újra nézni!



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
a PFF szerint Wheeler a legjobb "olcsó" FA igazolás a ligában ebben a szezonban.

Best Budget Signing

Philip Wheeler, OLB, Oakland Raiders (1 Year, $700,000)

The latter years of the Al Davis era in Oakland were marred by disappointing free agents with bloated contracts. But in his first offseason with the Raiders, General Manager Reggie McKenzie may have found the exact opposite in Philip Wheeler (+10.2). Oakland’s new strongside linebacker has excelled on all fronts, with a +7.6 pass coverage grade, 17.9 Pass Rush Productivity, and 44.0 Combined Tackle Efficiency. And that’s all with a salary just above the veteran minimum. It’s been a long time since we could say that the best free agent bargain in the NFL plays in Oakland.
deyell
meglepően jó eddig

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 658
a PFF szerint Wheeler a legjobb "olcsó" FA igazolás a ligában ebben a szezonban.

Best Budget Signing

Philip Wheeler, OLB, Oakland Raiders (1 Year, $700,000)

The latter years of the Al Davis era in Oakland were marred by disappointing free agents with bloated contracts. But in his first offseason with the Raiders, General Manager Reggie McKenzie may have found the exact opposite in Philip Wheeler (+10.2). Oakland’s new strongside linebacker has excelled on all fronts, with a +7.6 pass coverage grade, 17.9 Pass Rush Productivity, and 44.0 Combined Tackle Efficiency. And that’s all with a salary just above the veteran minimum. It’s been a long time since we could say that the best free agent bargain in the NFL plays in Oakland.

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Szerintem itt ez ilyen taktikai jellegű dolog volt, mivel sokkal több 3 elkapós felállást csinált a Falcons és így több volt a nickel felállás, emiatt az ő szerepe csökkent, mert gyorsabb Burris. De most majd ugye a fő szempont MoJo megállítása lesz, így sokkal többet lesz fenn Rolando is a pályán.

Egyébként nem hinném, hogy beleszarna, hiszen jövőre ő sokkal több pénzt fog kapni, így nem szarhatja le, mert különben könnyen repül a csapatból és akkor semmit se kap, meg még börtönbe is megy.Bruce
Igen sokkal több base felállás jön most Jags, KC és Tampa ellen, így nő a szerepe Ro.nak...
Kicsit ez a kemény gyerek vagyok szarok rá stílusa van neki, de ez befele nem működhet sztem...
Nekem nyomna egy alul teljesítő alkalmazottam ilyen beleszarok stílust, elég hamar repíteném...ok, h nálunk nincs cap, de akkor is...

Kiváncsi leszek nagyon Curry mikor tér vissza és milyen poszton(posztokon) hogy játszik...Rolni
Curry-re én is kíváncsi leszek,illetve a tartósságára is!
S ha már a tartósságnál járunk, eltudnám viselni ha a 3 "könnyebb" meccsünk végéra Spencer újra aktív lenne és ki is bírná a szezon végéig némi uprgrade-ként szolgálva.
Rolo szerintem sokat változott már ami a hozzá állását illeti de tény az is,hogy még mindig nagyon sokat kellene ahhoz,hogy azt mondjam igazi csapat ember.Aki együtt él hal a csapattal.Kicsit motiválatlannak érzem pedig a fizuja nem ezt indikálja.



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Szerintem itt ez ilyen taktikai jellegű dolog volt, mivel sokkal több 3 elkapós felállást csinált a Falcons és így több volt a nickel felállás, emiatt az ő szerepe csökkent, mert gyorsabb Burris. De most majd ugye a fő szempont MoJo megállítása lesz, így sokkal többet lesz fenn Rolando is a pályán.

Egyébként nem hinném, hogy beleszarna, hiszen jövőre ő sokkal több pénzt fog kapni, így nem szarhatja le, mert különben könnyen repül a csapatból és akkor semmit se kap, meg még börtönbe is megy.Bruce
Igen sokkal több base felállás jön most Jags, KC és Tampa ellen, így nő a szerepe Ro.nak...
Kicsit ez a kemény gyerek vagyok szarok rá stílusa van neki, de ez befele nem működhet sztem...
Nekem nyomna egy alul teljesítő alkalmazottam ilyen beleszarok stílust, elég hamar repíteném...ok, h nálunk nincs cap, de akkor is...

Kiváncsi leszek nagyon Curry mikor tér vissza és milyen poszton(posztokon) hogy játszik...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szerintem itt ez ilyen taktikai jellegű dolog volt, mivel sokkal több 3 elkapós felállást csinált a Falcons és így több volt a nickel felállás, emiatt az ő szerepe csökkent, mert gyorsabb Burris. De most majd ugye a fő szempont MoJo megállítása lesz, így sokkal többet lesz fenn Rolando is a pályán.

Egyébként nem hinném, hogy beleszarna, hiszen jövőre ő sokkal több pénzt fog kapni, így nem szarhatja le, mert különben könnyen repül a csapatból és akkor semmit se kap, meg még börtönbe is megy.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Curry edzett ujra. volt INTje is. hetvegere kerdeses...nem kell elsietni ez a meccs nem rajta fog mulni.

McClain lenyilatkozta, h csapatjatekos es elfogadja a dontest a jatekidejere vpnatkozolag. ez meg ok lenne de azt nyilatkoznk "hogy teljesen rendben van" a dologgal nekem olyan beleszaros feelinget araszt ami tovabb csokkenti Rolot a szememben...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nézzük a tegnapi nap eseményeit:

Nem edzett a nagy hármas: Gordon, Barnes, Spencer (akiről azt mondják, hogy jövőhéten már edzeni fog) valamint csatlakozott hozzájuk Taiwan Jones is.

Limitált edzést végzett: Briesel, Parsons, Janikowski, Seymour

Ebben tehát sok változás nincs, csak Jones esete elkeserítő kicsit, mert azért tényleg fontos szerepe van a spec team-ben!

A szükséges jegyeket eladták, így nem lesz blackout. Igazából már tavaly is mindig eladtuk a jegyeket, szóval most ezen a téren jól megy, gondolom a Jaguars miatt jött fel most, mert fostak, hogy kevés néző lesz ellenük! 😊
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Valahol volt róla valami, hogy miért nem rúgatta rá, de nem emlékszem pontosan. Csak hogy azért elég messze volt és a meccs elején nem akarta a védelmet így hátrányba hozni ha kimarad.

Találtam erről egy írást:
Coach Dennis Allen said Sebastian Janikowski's sore groin was not the reason he passed on a 58-yard field-goal attempt in Week 6.
Allen apparently believes the first half of a 0-0 game is too early to unleash Janikowski's mammoth leg even though the game was in a dome. It's not a great sign for SeaBass' fantasy value. Through five games, he is just 2-of-2 from 50-plus yards after going 7-of-10 from that distance last season.

Annyi volt benne a szar, hogy ha ki is marad akkor is 48-ról jön a Falcons, így meg hogy szar lett a punt, 20-ról jött a Falcons, tehát 28 yardért bénázott. Na de mindegy ez már történelem! 😊
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Lehet, hogy azért nem rúgatott FG-t Allen a Falcons ellen az elején, mert Jano nem 100%-os.
Bár akkor is berúgta volna.

Ez a "könnyű meccseket elveszítjük" inkább úgy szokott lenni, hogy előző héten megverjük pl. a címvédőt, aztán elbízzuk magunkat és jön a bukta.
Ebből a szempontból most jól állunk.
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Hát igazából ha belegondolok a behúzható meccseket általában tényleg elveszítjük és azoknak a csapatoknak törünk borsot az orra alá akik absolute nagyobb odds-al állnak velünk szemben... 😊
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Jó hír, hogy Briesel várhatóan játszik, mert az agyrázkódás utáni tesztet sikerrel abszolválta.

Palmer azt nyilatkozta, hogy "must-win game" a vasárnapi a Jaguars ellen, ha a csapat versenyben akar lenni a PO helyezésekért. Igaza van, de azért elég bátor kijelentés a PO, de persze ez kell hogy legyen a motivációja minden csapatnak.

Egyébként én azt gondolom, hogy a papíron gyengébb csapatok ellen soha nem szokott menni. Mármint nem nálunk gyengébb, hanem úgy általánosságban gyengébb csapat ellen nem megy. Szóval egy nagyon szenvedős meccset várok, ahol bárki nyerhet. Mi is tudunk úgy játszani, hogy bárki megver és a Jags is.

Curry edzett tegnap, de több hír nem érkezett róla.

DHB, DMC és Myers teljes edzést nyomott, tehát nem zavaró már a korábbi sérülésük.
Jano továbbra is limitáltan edz, de 100% hogy játszik.

4 játékos edzett még limitáltan: Briesel, Parsons, T. Jones és Seymour.

A 3 tartós sérültünk közül még egyik sem edzett, tehát várhatóan nem most térnek még vissza.Bruce
Ez a meccs nem a PO miatt must win, hanem azért, h nem 1 győzelemmel zárjunk 😊

Browns van még hátra aki talán gyengébb mint a Jags...

Remélhetőleg DA alatt változnak a dolgok és a kötelező jellegű meccseket behuzogatjuk.

Elvileg egyszerű a gameplan:
Meg kell fogni Mojo-t.

Ha kicsit méllyebben bele akarok menni zavarni kell még kicsit a szöszi fiút...

MJD-re kell nagyon koncentrálni és ha Gabbert meg tud verni a levegőben akkor komoly gondok vannak...remélem a pass rush nem tűnik el attól, h MJD fókusz lesz...

Olvastam, h HCjük több futást vár Gabberttől...nem egy futós QB a srác, de nekünk ugye hagyományosan nem megy a QB futás megfogása, bár a man-to-man csökkenése orvosság erre...

Offense sztem amit Falcons ellen hozott ahhoz hasonló kell, remélhetőleg némi javulással...3turn over helyett mondjuk +3 TD 😀

Nekik azért most volt a bye, gondolom nézték a Falcons meccset ezerrel...biztos jól felkészülnek. Kemény lesz.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jó hír, hogy Briesel várhatóan játszik, mert az agyrázkódás utáni tesztet sikerrel abszolválta.

Palmer azt nyilatkozta, hogy "must-win game" a vasárnapi a Jaguars ellen, ha a csapat versenyben akar lenni a PO helyezésekért. Igaza van, de azért elég bátor kijelentés a PO, de persze ez kell hogy legyen a motivációja minden csapatnak.

Egyébként én azt gondolom, hogy a papíron gyengébb csapatok ellen soha nem szokott menni. Mármint nem nálunk gyengébb, hanem úgy általánosságban gyengébb csapat ellen nem megy. Szóval egy nagyon szenvedős meccset várok, ahol bárki nyerhet. Mi is tudunk úgy játszani, hogy bárki megver és a Jags is.

Curry edzett tegnap, de több hír nem érkezett róla.

DHB, DMC és Myers teljes edzést nyomott, tehát nem zavaró már a korábbi sérülésük.
Jano továbbra is limitáltan edz, de 100% hogy játszik.

4 játékos edzett még limitáltan: Briesel, Parsons, T. Jones és Seymour.

A 3 tartós sérültünk közül még egyik sem edzett, tehát várhatóan nem most térnek még vissza.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Én Raiders szurkoló vagyok tehát én azt tenném ami a csapatnak a jó! 😊 Radikális fizucsökkentés és sokkal jobb játék! 😊
Bruce
Ez kurva jo es igaz Bruce 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én Raiders szurkoló vagyok tehát én azt tenném ami a csapatnak a jó! 😊 Radikális fizucsökkentés és sokkal jobb játék! 😊

De hát ő nem szurkoló hanem profi játékos, aki most akarja magát megalapozni.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Felvetődött, hogy most hogy megsérült Ray Lewis, el kellene cserélni McClain-t a Ravens-sel. Ráció van a dologban, bár nem tudom mennyire van alapja a dolognak.
A baj az, hogy egyrészt nagyon magas a fizuja McClainnek (főként jövőre). Másrészt a letartóztatása nem tudom mennyire visszatartó erő egy csapatnak.

Mindegy igazából gondolatindítónak jó lehet. Hogy mit kaphatnánk érte, az rejtély. 2. kör v 3. kör?Bruce
Fizetese jogi hercehurca es palyan mutatott teljesitmenye miatt nem tartom realisnak a cseret. 5. kornel jobbat nem hiszem, h kaphatnank erte...Rolni
Curryért 7. kört adtatok, pedig kb. hasonló volt a szitu: egy kiváló draft prospectnek tűnő LB aki valljuk be nem hozta az előzetesen elvártakat.empty taxi
7. és idei opcionális 5., amiről még nincs infó, h végül adjuk-e vagy sem...
és neki nem volt jogi zűrje...Rolni
Tudom. Arra próbáltam célozni, h szvsz az 5. kör is túlzás jelenleg Roloért.empty taxi
Ezzel egyetértek.

Addig úgyse jöhet szóba a trade amíg Curry nem virít...
Offseasonban lehet ezzel majd próbálkozni...

Bruce te belemennél egy radikális fizu csökkentésbe vagy inkább megvárnád, h kibasszanak és fizessenek?
Nem könnyű kérdés...ha lesz jogi gondja könnyebb rávenni vszeg.
Ha viszont nem lesz akkor meg jobban érdeklődhet 3-4es csapat érte.

A herdálásról meg annyi, hogy ha cut vagy 6., 7. kör a kérdés akkor a cut lenne herdálás...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
5.kör alatt elengedni meg herdálás lenne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Akkor viszont meg kell tartani és redukálni a fizetését!