NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Felvetődött, hogy most hogy megsérült Ray Lewis, el kellene cserélni McClain-t a Ravens-sel. Ráció van a dologban, bár nem tudom mennyire van alapja a dolognak.
A baj az, hogy egyrészt nagyon magas a fizuja McClainnek (főként jövőre). Másrészt a letartóztatása nem tudom mennyire visszatartó erő egy csapatnak.

Mindegy igazából gondolatindítónak jó lehet. Hogy mit kaphatnánk érte, az rejtély. 2. kör v 3. kör?Bruce
Fizetese jogi hercehurca es palyan mutatott teljesitmenye miatt nem tartom realisnak a cseret. 5. kornel jobbat nem hiszem, h kaphatnank erte...Rolni
Curryért 7. kört adtatok, pedig kb. hasonló volt a szitu: egy kiváló draft prospectnek tűnő LB aki valljuk be nem hozta az előzetesen elvártakat.empty taxi
7. és idei opcionális 5., amiről még nincs infó, h végül adjuk-e vagy sem...
és neki nem volt jogi zűrje...Rolni
Tudom. Arra próbáltam célozni, h szvsz az 5. kör is túlzás jelenleg Roloért.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Felvetődött, hogy most hogy megsérült Ray Lewis, el kellene cserélni McClain-t a Ravens-sel. Ráció van a dologban, bár nem tudom mennyire van alapja a dolognak.
A baj az, hogy egyrészt nagyon magas a fizuja McClainnek (főként jövőre). Másrészt a letartóztatása nem tudom mennyire visszatartó erő egy csapatnak.

Mindegy igazából gondolatindítónak jó lehet. Hogy mit kaphatnánk érte, az rejtély. 2. kör v 3. kör?Bruce
Fizetese jogi hercehurca es palyan mutatott teljesitmenye miatt nem tartom realisnak a cseret. 5. kornel jobbat nem hiszem, h kaphatnank erte...Rolni
Curryért 7. kört adtatok, pedig kb. hasonló volt a szitu: egy kiváló draft prospectnek tűnő LB aki valljuk be nem hozta az előzetesen elvártakat.empty taxi
7. és idei opcionális 5., amiről még nincs infó, h végül adjuk-e vagy sem...
és neki nem volt jogi zűrje...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Felvetődött, hogy most hogy megsérült Ray Lewis, el kellene cserélni McClain-t a Ravens-sel. Ráció van a dologban, bár nem tudom mennyire van alapja a dolognak.
A baj az, hogy egyrészt nagyon magas a fizuja McClainnek (főként jövőre). Másrészt a letartóztatása nem tudom mennyire visszatartó erő egy csapatnak.

Mindegy igazából gondolatindítónak jó lehet. Hogy mit kaphatnánk érte, az rejtély. 2. kör v 3. kör?Bruce
Fizetese jogi hercehurca es palyan mutatott teljesitmenye miatt nem tartom realisnak a cseret. 5. kornel jobbat nem hiszem, h kaphatnank erte...Rolni
Curryért 7. kört adtatok, pedig kb. hasonló volt a szitu: egy kiváló draft prospectnek tűnő LB aki valljuk be nem hozta az előzetesen elvártakat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Felvetődött, hogy most hogy megsérült Ray Lewis, el kellene cserélni McClain-t a Ravens-sel. Ráció van a dologban, bár nem tudom mennyire van alapja a dolognak.
A baj az, hogy egyrészt nagyon magas a fizuja McClainnek (főként jövőre). Másrészt a letartóztatása nem tudom mennyire visszatartó erő egy csapatnak.

Mindegy igazából gondolatindítónak jó lehet. Hogy mit kaphatnánk érte, az rejtély. 2. kör v 3. kör?Bruce
Fizetese jogi hercehurca es palyan mutatott teljesitmenye miatt nem tartom realisnak a cseret. 5. kornel jobbat nem hiszem, h kaphatnank erte...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Felvetődött, hogy most hogy megsérült Ray Lewis, el kellene cserélni McClain-t a Ravens-sel. Ráció van a dologban, bár nem tudom mennyire van alapja a dolognak.
A baj az, hogy egyrészt nagyon magas a fizuja McClainnek (főként jövőre). Másrészt a letartóztatása nem tudom mennyire visszatartó erő egy csapatnak.

Mindegy igazából gondolatindítónak jó lehet. Hogy mit kaphatnánk érte, az rejtély. 2. kör v 3. kör?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
DA azt nyilatkozta tobbek kozott, h Curry fejben mind3 LB posztra keszul. Ez azt is jelentheti, h o a fo csere mind3 poszton meg azt is, McClain napjai meg vannak szamlalva mint kezdo playa. Falcons ellen is Wheeler hivta mar a playeket a fulessel. Curry kozepen futas ellen lehet olyan hatekony mint Slowlando es nickelbe meg marad a Wheeler-Burris duo.

Burrisrol DA elismeroen nyilatkozott. Sebesseget, energiajat dicserte es megjegyezte, h minden nap fejlodik.


ZBS nem Knapp miatt van. DA es RM miatt. DA Knappet talalta mint legjobb zbs szakit az offseasonban...ha jobban megy a futas Knapp is javul majd, persze nem lesz sztem se soha top play caller.
Amint alakul a csapat es az egesz szervezet konnyebb lesz majd jo OCt is talalni idovel. DA es RM is kell, h vmit letegyen az asztalra, h vmi igazan jo O elme csatlakozzon. En amugy azt is el tudom kepzelni, h Knapp jo tanar modjara iden betanit es jovore erkezik egy fiatal OC akar egyetemi szintrol.
Bold prediction:
Matt Barkley melle erkezik Clay Helton is a USCrol. Most o Matt QB edzoje es a csapat passzjatek kordinatora.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Egyelőre még akkor is egy bukott OC-nek tekintem, hiszen 4-5 éve nagyon szar offense-t produkált a csapat az ő regnálása alatt.
Persze várom, hogy feltámadjon a futójáték és én örülnék neki a legjobban, de még szkeptikus vagyok e tekintetben.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Én azért jövőre el tudnék képzelni egy nagyobb koponyát az O-cord helyén, persze ettől Knapp maradhatna, de mint mondjuk QB coach vagy valami assistant féleség. Mert szerintem nem olyan jó edző. Bruce
DeFilippo zsír Qb edző.
Knapp-l kapcsolatban meg várd ki a végét.Ha lesz konzisztens futó játékunk akkor ő is jobban fogja keverni a lapokat.



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én azért jövőre el tudnék képzelni egy nagyobb koponyát az O-cord helyén, persze ettől Knapp maradhatna, de mint mondjuk QB coach vagy valami assistant féleség. Mert szerintem nem olyan jó edző.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Csak éppen Houstonban QB edző volt...BMG
Attól még ezt a rendszert tolják és nem is akárhogy.



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
ZBS-re azért váltottunk, mert DA ebben látja a megoldást. D edzőként szte nagyon neház a jó ZBS ellen jól védekezni, ezért akar jó ZBS támadást. RM GBből jön és ott is ZBS van ha jól tudom...
Jó ZBS fal mögé elvileg nem kell top RB, top fizetéssel...ez is faktor lehet.

Huff természetesen nem fog ennyi idősen posztot váltani, ez csak a sérülések végéig tart...

Brisielről nekem sincs hírem.

T.Jones sztem a fumbleitisze miatt nem kap komolyabb szerepet.

Cube:
Azért per pill sztem a liga egyik legkonzervatívabb O-ét toljuk Knapp alatt, szóval beleférne ha Reece-t aki egyébként valóban posztján ász (többiek azért messze vannak ettől) többet használjuk.
Igen ez nekem is feltűnt a két futás egy passz játék hívás során 😊 DE szerintem mindez csak azért van,mert igazán ilyenkor tudja az Oline tanulni és szokni a ZBS-t.Hiába a sok edzés azzal csak a technikát tudják gyakorolni viszont az összeforrottságot és a gyors reakciót ami egy egy D játékos jobb játéka vége kell azt csak élesben tudják gyakorolni a srácok.
Szóval szerintem ha már lesz némiképp konzisztens futó játékunk akkor a játék hívás képe is fog változni.Amúgy egy egy drive erejéig így is lehet látni néha egy egy Knapp varázslatot amikor iszonyat keveri a kártyát


Kelly-Sey persze, h besegít, de annyi pénzért amit felvesznek nem besegíteni kéne hanem dominálni.Rolni
Ezzel maximálisan egyet értek és a holt szezonban meg is lesz a következménye.Én is sokkal dominánsabb játékot vártam tőlük (különösen Kelly-től.Viszont az is tény,hogy ha végig nézzük a teljesítményük a szezonban akkor magasan most voltak a legjobbak idáig.(s halkan jegyzem meg,hogy remélem ez csak javulni fog)
Amúgy Shaggy egyre jobb,egyre jobban tér vissza a régi formájához.



több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Csak éppen Houstonban QB edző volt...
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Egyébként lenne 1 kérdésem... Miért váltottunk át zbs-re?TST
Cserélődött az O kordinátorunk ugye bár Greg Knappre s ahogy az lenni szokott ő hozta magával a saját kis play bookját és az általa preferált játék stílust.Ami nem más,mint a west cosat offense zóna alapú futójátékkal.Szal ezért.
S ha felmerülne mindezek ellenére,hogy miért akkor arra nyilatkozta Ő,hogy amikor itt volt O kordinátor akkor Fargas karrier csúcsot futott.Valamint ott van Arien Foster és a Texans futás offense.Szerintem elég komoly érvek 😊



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
ZBS-re azért váltottunk, mert DA ebben látja a megoldást. D edzőként szte nagyon neház a jó ZBS ellen jól védekezni, ezért akar jó ZBS támadást. RM GBből jön és ott is ZBS van ha jól tudom...
Jó ZBS fal mögé elvileg nem kell top RB, top fizetéssel...ez is faktor lehet.

Huff természetesen nem fog ennyi idősen posztot váltani, ez csak a sérülések végéig tart...

Brisielről nekem sincs hírem.

T.Jones sztem a fumbleitisze miatt nem kap komolyabb szerepet.

Cube:
Azért per pill sztem a liga egyik legkonzervatívabb O-ét toljuk Knapp alatt, szóval beleférne ha Reece-t aki egyébként valóban posztján ász (többiek azért messze vannak ettől) többet használjuk.

Kelly-Sey persze, h besegít, de annyi pénzért amit felvesznek nem besegíteni kéne hanem dominálni.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Egyébként lenne 1 kérdésem... Miért váltottunk át zbs-re?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Egyébként több PBS elemet is bevetettünk most futásblokkolás során, azért ment jobban a futás DMC-nek.

Huff meg sztem nem lesz CB tovább mint amennyire szükséges.

Brieselről sajnos nincs semmi hírem még, annyi csak, hogy agyrázkódást szenvedett, ilyenkor pár napot kell várni és az orvosok mondják meg, hogy visszatérhet e.

Ami még nem tetszett a meccsen, az az hogy Lechler továbbra sem az az igazán király punter akit megszokhattunk, ezt 7-800k-ért is meg csinálná egy noname punter és nem kéne 3.8M-et fizetni...
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Ne szaladjunk 4-4ig!
Egyenlőre a 2-4re koncentráljunk!!

D sokkal jobb volt. Eddig hiányoltam ezeket a blitz hívásokat és a DL is jobban pörgött, mondjuk az is igaz, h futás ellen sokkal kevesebb energiát kellett fordítani...

Wheeler sisakjában volt a mikrofon, ő hívta a pályán a playeket és ő maradt fenn Burrissel nickel szitukban. Örülök neki, h meglépték és Slowlando-t kispadra "merik" küldeni. Ez megint olyan lépés ami Al papával nem lett volna kivitelezhető.
Rolando futás ellen jó volt, az a goal line stop nagyon kemény volt tőle a fumble rec után...
Az viszont, h annyi pénzért 2 down LB legyen kicsit erős.
Én valószínűsítem,hogy mind a peres ügye miatt, mind a fizuja végett el lesz küldve holt szezonban.(vagy hatalmas fizu csökkentés után marad szituációs játékos),valamint FA-n vagy a draft közepetáján húzunk majd egy helyettest

Huff első playben hibázott, de utána jól játszott. INT pazar volt. Lehet CB lesz innentől 😊
Ha ilyen ütemben tanul bele és ilyen színvonalon játszik (plusz Gio jó safty) akkor én is eltudnám képzelni és akkor már csak a drafton kellene mellé szerezni egy tehetséges fiatalt #2 cornernek

Gonzalest szépen levettük...ebben Branch és Wheeler volt a fő erő.

Futás néha kezdett működni kár a holdingokért...Parsons 1 csúnya esettől (amikor visszatolták Palmerig) eltekintve jól oldotta meg a feladatot beugrósként.
Azt a rátolást én is néztem és tényleg csúnya volt,majd holt szezonban erősödik még egy picit és nem lesznek ilyenek.Amúgy szépen bejátszotta magát a fix raiders keretbe(még ha "csak" csere is)

Goodson remekül futott. Nála egyedül a fumbleitisz miatt tartom vissza a levegőt futások között 😊
Az különösen tetszett,hogy DMC-vel ellentétben rá kevésbé figyeltek és ezt nagyon szépen és konzisztensen kitudta használni.Hatalmasat játszott.Ami viszont számomra is kérdés,hogy T Jones-t miért nem vetjük be néha Goodsonhoz hasonlóan.(Mondjuk itt jegyezném meg,hogy mindettől függetlenül azt figyeltem meg mostanában,hogy T. Jones ST viszont nagyon nagyokat játszik főleg ami a visszahordás megfogását illet)i

DMC egyszer-kétszer meglépett, de továbbra sem érzik egymást a fallal...
Nekem néha olyan érzésem volt főleg a belső futásoknál,hogy túl gyorsan,nem elég türelmesen indul meg a lyuk felé és sokszor saját Oline-ba futott bele.Viszont ami a külső futásokat illeti ott határozott fejlődést látok és ez nagyon tetszik 😊

Moore jó volt, Streater is. Hagan fontos elkapásokat mutatott. DHB futása is komolyra sikeredett...Robinson, h lepattant róla 😊
Szerintem Hagan behúzásával valamint Criener és Streater megszerzésével kialakult a fix 6fős elkapó gárda Oaklandban már ami a közel jövőt illeti

Myers most sem volt rossz, droppért kár, viszont talán blokkolásban erősebb volt. Ausberry szépen kezd fegyverré fejlődni!
Már tavaly is csíptem Myers de idén minden várakozásomat felülmúlja dropp ide vagy oda.Szerintem tipikusan az a játékos akiről nem sok szó esik és még is meghatározó playa.Ausberry nekem személyes kedvencem de tényleg élmény nézni hétről hétre mit alkot abban az egy-két play során amikor elővesszük.

Reece kicsit alul van használva sztem...
Rolni nem lehet minden ÁSZt egyszerre elsütni,kell hagyni meglepit is

CP ha nem dobja azt az INTet remek meccset hoz...de megdobta és gyakorlatilag elment rajta a meccs. Utána mondjuk nagyon szépen hozta az utolsó TD drive-ot...Seymour is megdícsérte "Heart of a champion", meg ilyen fazonokkal akar játszani...
Azt INT-rt tényleg kár de abszolult nem CP hibája.S ahogy már többször is írtam élvezet nézni idén CP-t egyszerűen újjá született az új rendszerben.Külön tetszik,hogy végig nagyon higgadt és összeszedett,szépen osztja a passzokat az elkapók között megosztva a védők figyelmét.Valamint azt,hogy ez a pályán is megmutatkozik lásd az utolsó 80yardos drive-ban

Hamár Sey...DLből Bryant, Shaggy, Houston volt leginkább "látható". Sey és Kelly eltűntek sztem...
Azért Sey-t és Kellyt is lehetett látni,ha majd újra nézed látni fogod(pl Kelly bár szerelni nem tudott de nem egyszer rátolta Ryanre az oline emberét.Plusz hatalmas szerepük volt abban,hogy Shaggy és Houston produktívabb tudott lenni(pl Kelly szinte végig double teamezve volt és így Houstonnak egy picivel könnyebb dolga volt)

Uolsó def drivért nagy kár...előtte nagy meccset toltak, de ott simán behátráltunk a FGig...kicsit agresszívebbnek kellett volna lenni, persze az nem egyszerű még a szar napot kifogó Ryan ellen sem amikor White-Jones-TG hármas vár arra, h előre lépjenek róluk...

Összességében elégedett vagyok a látottakkal. Ha nincsenek a büntik nyerünk. Itt már tavaly és tavaly előtt is tartottunk mondjuk...
Viszont tavaly ez volt a csúcs,idén viszont még a tanulási folyamatok kelős közepén vagyunk.Szóval ha minden a helyére kerül idén és szépen egybe szokik a csapat akkor nincs határ 😊

Jags ellen nagyon hasonló gameplannel kellene készülni sztem. Ha Ryant sikerült megzavarni INTekbe kényszeríteni, akkor a kis szöszit is sikerül remélem...Rolni
Ámen!Mondjuk valamiért külön kis perverz öröm lenne a számomra ha azt látnám,hogy a kis szöszit begyaluljuk a fűbe



több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Brisiel sérüléséről van vmi új infó?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ne szaladjunk 4-4ig!
Egyenlőre a 2-4re koncentráljunk!!

D sokkal jobb volt. Eddig hiányoltam ezeket a blitz hívásokat és a DL is jobban pörgött, mondjuk az is igaz, h futás ellen sokkal kevesebb energiát kellett fordítani...

Wheeler sisakjában volt a mikrofon, ő hívta a pályán a playeket és ő maradt fenn Burrissel nickel szitukban. Örülök neki, h meglépték és Slowlando-t kispadra "merik" küldeni. Ez megint olyan lépés ami Al papával nem lett volna kivitelezhető.
Rolando futás ellen jó volt, az a goal line stop nagyon kemény volt tőle a fumble rec után...
Az viszont, h annyi pénzért 2 down LB legyen kicsit erős.

Huff első playben hibázott, de utána jól játszott. INT pazar volt. Lehet CB lesz innentől 😊

Gonzalest szépen levettük...ebben Branch és Wheeler volt a fő erő.

Futás néha kezdett működni kár a holdingokért...Parsons 1 csúnya esettől (amikor visszatolták Palmerig) eltekintve jól oldotta meg a feladatot beugrósként.
Goodson remekül futott. Nála egyedül a fumbleitisz miatt tartom vissza a levegőt futások között 😊
DMC egyszer-kétszer meglépett, de továbbra sem érzik egymást a fallal...
Moore jó volt, Streater is. Hagan fontos elkapásokat mutatott. DHB futása is komolyra sikeredett...Robinson, h lepattant róla 😊
Myers most sem volt rossz, droppért kár, viszont talán blokkolásban erősebb volt. Ausberry szépen kezd fegyverré fejlődni!
Reece kicsit alul van használva sztem...
CP ha nem dobja azt az INTet remek meccset hoz...de megdobta és gyakorlatilag elment rajta a meccs. Utána mondjuk nagyon szépen hozta az utolsó TD drive-ot...Seymour is megdícsérte "Heart of a champion", meg ilyen fazonokkal akar játszani...

Hamár Sey...DLből Bryant, Shaggy, Houston volt leginkább "látható". Sey és Kelly eltűntek sztem...

Uolsó def drivért nagy kár...előtte nagy meccset toltak, de ott simán behátráltunk a FGig...kicsit agresszívebbnek kellett volna lenni, persze az nem egyszerű még a szar napot kifogó Ryan ellen sem amikor White-Jones-TG hármas vár arra, h előre lépjenek róluk...

Összességében elégedett vagyok a látottakkal. Ha nincsenek a büntik nyerünk. Itt már tavaly és tavaly előtt is tartottunk mondjuk...

Jags ellen nagyon hasonló gameplannel kellene készülni sztem. Ha Ryant sikerült megzavarni INTekbe kényszeríteni, akkor a kis szöszit is sikerül remélem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
gratula nektek, nagyon jók voltatok, sztem győzelmet érdemeltetek volna. a büntik segítettek nekünk nyerni, kellemetlen meglepetés volt a raiders. a társaságot sem ismertem, de respect h a sok holding és az azok által visszafújt nagy játékok miatt sem ment a bírózás... sok sikert a továbbiakra!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ami nem tetszett a meccsen:
- Kikaptunk!

- Myers dropja (eddig a legbiztosabb kezű játékos volt az NFL-ben)

- Első negyedben az Atlanta 40 yardosáról (57 yardos kísérlet lett volna) nem rúgtuk rá az FG-t, amikor 64 yardról betette Jano a bemelegítésnél.

- Kurva sok szabálytalanság volt, főként a holding-ok voltak idegesítőek, mert több hosszabb futást is visszafújtak miatta.

- Palmer INT-je sem tetszett, de egyébként nem az ő hibája volt, inkább futni kellett volna ott valóban és FG, bár ez a 3&6 elég nehéz szitu, mert passz inkább, de még a futás is meglehet.

- Az utolsó Falcons drive során a védekezés kicsit emlékeztetett a régi védekezéseinkre, túlságosan feladtuk a rövid zónákat és így a szükséges yardokat meg tudták tenni az FG-hez.

Ami tetszett:
Az offense oldaláról
Palmer (higgadt volt végig, pontos volt),
Goodson (mind futásban, mind elkapásban jó volt), Moore (kezdi felvenni a ritmust a TD-je élményszámba ment),
Hagan (nagyon fontos yardokat ért el),
Streater elkapása

Defense oldaláról:
Huff (egyre jobban beleszokik a CB szerepbe)
Wheeler (minden playben fenn volt szerintem és nagyot játszott)
Volt némi pass rush, de persze megint nem a fal részéről annyira, hanem inkább a jó ütemben hívott blitzekből, bár mintha a fal is mutatna életjeleket.
Futás elleni védekezés is összeállt, de ez inkább a Falcons taktikájának köszönhető (középső futások)
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 658
Jaguars, Chiefs, Buccs... lehet ebből 4-4 is.

choose life
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Én a végét nem értettem. Ha az első ember rögtön leszedi, volt ott rögtön egy Falcon, 1 mp-t talán hagytak volna a bírók, kb. 60-65 yard...

Nagyon nagy játék, az utolsó drive hatalmas volt, csak egy kicsit jobb védekezés kellett volna.
És persze a sikertelen 3rd downok...
Remélem nem törik meg az újdonsült lendület és jövő héten hozni tudjuk a Jaguars elleni meccset - a szezon leggyengébb ellenfelének ígérkezik a Browns mellett.
Bár amíg nem áll össze a futás és legalább Spencer nem jön vissza és szkeptikus vagyok.

És a legfontosabb: miért nem játszatjuk Taiwan Jonest az offensben?!
Szerintem van benne pár nagy play.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Eddigi legjobb focink volt.
Sok büntivel társult...ezt kéne vhogy megoldaniuk. Büntik nélkül is kemény jó foci.

D kurva jó volt sztem.

Futás összeállna nem lenne rossz ez az O sem...

Palmer azért megdobta a pick6ét amit tavalyról ismerhetünk már...ott kruvára futni kellett volna egy tököset és inkább FGvel vezetést szerezni mint egy ilyen dobás...persze utólag okos az ember...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Tony Gonzalez ellenünk szerezheti meg a századik TD-t. Branchnek jó napot kell kifognia, ha meg akarja ebben akadályozni.