NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én pl Gilbertnek nagyon, megoldaná jóidőre az RT gondokat. Franklin sem rossz sőt, de rá inkább G ként számolnak mintahogy Ijalanara is, persze lehet valaki beléjük szeret T ként is.
CB- k közül Brownnak nagyon örülnék Ras-I nak meg nagyon nem.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
gyorsan bár dolog ami meglepett:

Denver pick kicsit meglepett, de most már nem tartom rossz húzásnak

Falcons feljövetele nagyon drágának tűnik, de ők tudják...

Aldon Smith és Jake Locker igen előre került vhogy

Jags pick elsőre meglepő, de amúgy logikus sztem

Ponder korainak tűnik

Lions Suh után meglepő elsőre, de ha már benn maradt vinni kellett...nagyon kemény DT páros lehet ott

Azt sajnálom kicsit, h Sherrod, Carimi és Carpenter is kiment már az elsőbe, így fogy a potenciális OT jelölt nekünk a 2.ban...persze ez csak akkor érdekes, ha nem CBt vagy QBt húzunk...

Amúgy ez a sok korai QB pick után ha helyben maradunk lehet hozható Kaepernick...nem kéne nagyon feltradelgetni érte...

Franklin, Ijalana és még Gilbert jöhetne szóba sztem , bár az első két srácért lehet kicsit moccani kellene majd fel...nem tudom megérné-e, illetve Wiz is szóba jöhet, bár OT a prioritás elvileg...

Ha CB-re várunk akkor viszont eddig nem állunk rosszul. Összesen 3 CB ment ki eddig, így ha a 2.ban hirtelen nem mindenki CB-t visz(azért van rá esély) maradhat benn egy jó Harris, Aaron, Ras-I, Patrick, Brown, Burton

A kiemelt embereken kívül ti kit tudtok elképelni, kinek örülnétek?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Denver 1/2-re Von Miller!!
4-3 olb ilyen koran kemeny...annyira nem rettentett meg a hir. Dareus vagy PP ilyesztobb lett volna, de majd kiderul...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
JC tavaly Russell után felüdülés volt, de nem nyújtott azért hatalmasat sem és bár a 2. évében azonos O szisztéma segíthet neki, de azért vszeg nem lesz ő pro bowler irányító már .Rolni
Erre csak Kurt Warner nevét hoznám fel válaszként 😛
(de szerintem se JC lesz az új franchise QB)

A kor tekintetében jogos, de azért Kurtnek a Rams-el volt a Cardinalsos sikerek előtt nagy menete, míg JC a Redskinsnél sem alkotott akkorát...

Project QBnak viszont Kaepernick sztem ideális jelölt lehet hozzánk az alapján amiket eddig olvastam. Nagyon szorgalmas, keményen dolgozik és értelmes. Rolni
Pont ezeket mondják DHB-re is, mire megy vele? 😛
Ez abszolút igaz 😊
BMG

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
JC tavaly Russell után felüdülés volt, de nem nyújtott azért hatalmasat sem és bár a 2. évében azonos O szisztéma segíthet neki, de azért vszeg nem lesz ő pro bowler irányító már .Rolni
Erre csak Kurt Warner nevét hoznám fel válaszként 😛
(de szerintem se JC lesz az új franchise QB)

Project QBnak viszont Kaepernick sztem ideális jelölt lehet hozzánk az alapján amiket eddig olvastam. Nagyon szorgalmas, keményen dolgozik és értelmes. Rolni
Pont ezeket mondják DHB-re is, mire megy vele? 😛

Többet nincs kedvem idézni...
Veldheer szerintem idén is hozta az "átlag" LT szintjét és biztos, hogy még jobb lesz.
Satele is jobb lesz, ha erősebb ember van mellette.
Bruce Campbellel az a baj, hogy még sehol nem láttuk játszani élesben.
Loper nálam backup, úgyhogy (ha Walker is megy) RT és LG kell.

Ennek a három napos draftnak a hátránya, hogy az öreg ki tudja aludni magát a körök között.
Ha tényleg hallgat Hue-ra, akkor legalább két embert húzunk OL-ba.
CB pick szerintem nem lesz, megoldják abból, ami a hűtőben van.
Még egy WR és egy DE/OLB pickre számítok, mert az szinte mindig volt/van/lesz.

Az a lényeg, hogy használható embereket szerezzünk...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
A könnyebb olvashatóság, érhetőség kedvéért itt folytatnám az OL boncolgatását.

Sztem korán van még ahhoz, hogy becsokizzunk.

Veldheer személyében van LT a rosteren, ami a legkritikusabb. Rookie évében igen jól helyt állt, pedig nem kis ugrás volt neki az NFL. Jövőre bízom benne, hogy átlag NFL kezdő LT szintet fog hozni.

Ha a staff ennyire bízik Sateleben akkor az azért jelent vmit. Mindamellett, hogy én nem vagyok tőle elragadtatva be kell ismerni, hogy a szezon vége felé, utolsó 8 meccsen egész jó volt. Sokszor mondjuk, hogy gyenge (nem is erős 😊 ), de azért az egyik top rushing team C volt egy full 3-4es divizióban. Steven Wiz remélhetőleg tovább javít rajta és rendben lesz.

Loper tavaly beugróként igen bíztató volt. Nagyjából mindannyian kezdő RGként szerettük volna látni Cooper helyén ha jól emlékszem. Ez alapján ahogy Stevie is mondta biztosíték kezdő Gnek rendben van. Remélhetőleg sikerül upgradelni, de ha sem akkor sem omlik össze a világ.

Coopert szidja minden Raider fan és én is legszívesebben cutolva látnám, de azért ha a 3 jómadár tényleg lelép akkor vszeg marad biztonság kedvéért, bár továbbra is úgy látom PBSben még back upnak is kevés...

Bruce Campbell nagy valószínűséggel kezdeni fog valahol. Az eddig olvasottak alapján G poszton. Szerintem ez attól is függ majd, hogy hogyan megy le a draft és utána az igazolások. LG, RG, RT poszton is felmerülhet a neve, sőt kinti fórumon van aki LTnek szeretné és Veldheert rakná át RTbe(ezt az utóbbit én nem tartom reális opciónak).

Ha Walker és vagy Henderson visszajönne akkor egy biztosíték RT is lenne rosteren azért...

A lényeg, hogy Veldheer, Satele és a G-k mellé kell egy kezdő T és kezdő G ahhoz, hogy magabiztosan várhassuk a szezont szerintem. 2. vagy 3 körben lehetne kezdő RT-t hozni,míg FAn csak összekukázunk egy kezdő szintű G-t 😊...
Atlanta elvileg 3 kezdő OL emberét kellene, hogy visszaigazolja...LG Blalock, RG Dahl és RT Clabo...közülök sztem az egyik G sanszos, h FA lesz, így onnan akár jöhetne a megoldás számunkra...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Én nem tartanám jó ötletnek a QB picket, mert rögtön úgyse kezdene, és csak ártana JC lelkiállapotának...
Szerintem is OL minden mennyiségben!BMG
Szerintem lenne értelme a QB picknek, csak OL fontosabb nálam...

JC és Boller is 30 évesek és idénre van csak szerződésük. JC tavaly Russell után felüdülés volt, de nem nyújtott azért hatalmasat sem és bár a 2. évében azonos O szisztéma segíthet neki, de azért vszeg nem lesz ő pro bowler irányító már és 31 korában jövőre nem biztos, hogy akarunk majd neki nagy zsét adni...

Ez alapján egyértelmű, hogy nincs QB of the future rosteren. Van viszont egy igen jó O agyú HCnk akitől sokat vár AL papa is és aki hosszú idő óta az első QB kinevelésre alkalmas HC lehet...képessége megvan hozzá elvileg és sztem ideje is lenne rá, mert ha csak idén nem művel gyalázatos dolgot legalább 2012 még az övé.

Arra játszani, ha '12-es drafton majd húzunk egy top QBt nem kéne...1. reméljük nem húzunk olyan magasan 2. ki tudja előre milyen lesz a QB class jövőre...
A QBk idén szinte mind project QBnak tűnnek az elmúlt évek Ryanjei, Samfordjaihoz képest, így nem is lenne baj, hogy az idén húzott QBnk nem játszik idén, hanem szépen megismeri a rendszeünket és Hue keze alatt dolgozik mint állat...JC lelke sem sérülne, mert tudná, hogy övé a 2011es év ami contract year nálunk vagy FA piacra, de az végülis mindegy...

Project QBnak viszont Kaepernick sztem ideális jelölt lehet hozzánk az alapján amiket eddig olvastam. Nagyon szorgalmas, keményen dolgozik és értelmes. Emellett igen erős karja van és nem tűnik pontatlannak sem. Vele kapcsolatban ugye a nagy gond, kérdőjel az a Pistol Offense amiből jön, de azt is olvastam, hogy ennek ellenére az leszűrhető, hogy jól lát a pályán és olvassa a D-t. Az atletikussága bónusz tulajdonképpen, amiről azt is nyilatkozta vmi szaki, hogy a legjobb az idei classban és veri gyorsaságra Newtont is...ezt a 40 yard dash alátámasztja...hangsúlyoznám mégegyszer, h nem értek ennyire a QB poszthoz csak ezeket olvastam össze...

Így tehát lenne egy JCnk 2011-re a még formálódó OL mögött és a 2012-es szezonra lenne egy potenciális QB of the future-nk, (aki ideális esetben franchise QB is lehetne) aki vszeg felkészültebb lenne köv szezon elejére mint egy rookie akit hozhatnánk...

Ezen gondolat mentén haladva én nem lennék mérges a QB pick miatt (persze remélem nem áldozunk túl sokat egy feltradre). Azért Kaepernicket említem, mert Stevie chatje előtt is már sok helyen lehetett őt olvasni. Tulajdonképpn más QBt nem is hoztak velünk kapcsolatba...

Ami a lényeg, hogy akár QB akár CB jön esetleg az első választásunkkal akkor nagyon hamar OL picknek kell követnie azt...
FA piac ha beindul akkor sztem várható lesz majd OL igazolás is. Huff és Aso lelép vszeg, de remélhetőleg így lesz pénz egy kezdő szintű OL-re és nem ilyen Erik Pearsekkel, Kwame Harrisokkal és Khalif Barnesokkal akarjuk helyre rakni ezt az igen lyukasnak tűnő falat.
Amúgy ez a lyukasnak tűnő fal azért sztem simán gatyába rázható szezon kezdetéig.
Drafton és FAn kellene hozni 1-1 kezdő szintű embert és TC utánra a tavalyi falnál már jobban is állhatunk.

Pár "belsős" info Kaepernickhez:
If you guys use Twitter

Follow this guy

WesBunting Wesley Bunting
Would not be shocked at all to see the #Raiders make a play at a QB back into round one...hearing Colin Kaepernick is the guy they like

He was the 1st guy to say the Raiders were going to draft McClain last year.

nfldraftscout New Era Scouting
Good stuff RT @evansilva: League source says #Raiders informed Colin Kaepernick that he is the No. 1 quarterback on their draft board.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Én nem tartanám jó ötletnek a QB picket, mert rögtön úgyse kezdene, és csak ártana JC lelkiállapotának...
Szerintem is OL minden mennyiségben!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Érdekes amit Steve írt. Rolni köszi a fordítást!

Azzal sztem nem nagyon számoltunk, h Walker visszavonulhat. Én meg voltam győződve, hogy még egy évet lehúz legalább nálunk. Így nagyon megváltozik minden. Hendo és Barnes távozása nem hat meg. Viszont így a Veldheer - Loper -Satele - Campbell - ??? fal nem tűnik túl bíztatónak.

Goethel kedzőként való említése nagyon tetszett! Azért egy hátsó körös DE jöhetne, mert Scott csak sérülésből jön majd vissza és Houston mögött sincs igazán csere.

Nem meglepő, h úgy gondolja, Al nem tud majd ülni a babérjain és feljön az első körbe. Sztem is így lesz, de h QB-t vigyünk és pont Kaepernick-et... ahhh nem tetszene. Ha esetleg nem jönne össze az első kör én azon sem lennék meglepődve, h a 2.-at mi nyitnánk. De ha már QB pick akkor jöjjön Mallett, Ponder, Dalton, Stanzi, vagy Enderle, persze a megfelelő körben.

Wiz-ért sztem lesz lobbi rendesen! Loper-t én szívesebben nézném, mint LG backup, Stefen mögött.peterbadbone
Szivesen!
Nemsokara kiderul minden,igy a QB pick is...allitolag, Hue odavan Kaepernick-ert...en nem ertek hozza,de bizom Hueban...
Mondjuk qb helyett tovabbra is OLt akarok 😊
2. Carpenter RT
3. Wiz LG
Alom lenne 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Érdekes amit Steve írt. Rolni köszi a fordítást!

Azzal sztem nem nagyon számoltunk, h Walker visszavonulhat. Én meg voltam győződve, hogy még egy évet lehúz legalább nálunk. Így nagyon megváltozik minden. Hendo és Barnes távozása nem hat meg. Viszont így a Veldheer - Loper -Satele - Campbell - ??? fal nem tűnik túl bíztatónak.

Goethel kedzőként való említése nagyon tetszett! Azért egy hátsó körös DE jöhetne, mert Scott csak sérülésből jön majd vissza és Houston mögött sincs igazán csere.

Nem meglepő, h úgy gondolja, Al nem tud majd ülni a babérjain és feljön az első körbe. Sztem is így lesz, de h QB-t vigyünk és pont Kaepernick-et... ahhh nem tetszene. Ha esetleg nem jönne össze az első kör én azon sem lennék meglepődve, h a 2.-at mi nyitnánk. De ha már QB pick akkor jöjjön Mallett, Ponder, Dalton, Stanzi, vagy Enderle, persze a megfelelő körben.

Wiz-ért sztem lesz lobbi rendesen! Loper-t én szívesebben nézném, mint LG backup, Stefen mögött.

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Overstock.com Coliseum, na ki tudja mi ez?ulpianus
Gondolom a stadionunk új neve 😊

Pont ez volt a 8000. hozzászólásom 😊 Remélem jó a válasz 😊

GO RAIDERSBruce
Ön nyert! Na nem egy stadiont, csak egy elismerést tőlem.
Most változtat majd nevet a cég, és állítólag O.Co lesz. Szal O.Co Coliseum lesz szeptembere a végleges verzió. Ócó poén, de most ez jobb vagy rosszabb, mint ez a mostani?

Ezen aztán nem múlik semmi, ez üzlet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Overstock.com Coliseum, na ki tudja mi ez?ulpianus
Gondolom a stadionunk új neve 😊

Pont ez volt a 8000. hozzászólásom 😊 Remélem jó a válasz 😊

GO RAIDERSBruce
Fasza név :/
...

Ha feltrédelünk elsőbe, az csakis Cam Newton miatt lesz 😛
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Overstock.com Coliseum, na ki tudja mi ez?ulpianus
Gondolom a stadionunk új neve 😊

Pont ez volt a 8000. hozzászólásom 😊 Remélem jó a válasz 😊

GO RAIDERS
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Overstock.com Coliseum, na ki tudja mi ez?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
http://www.ibabuzz.com/oaklandraiders/2011/04/26/live-chat-raiders-draft-preview-today-at-noon/

Olvassa el sztem mindenki érdemes...

Azok kedvéért akik nem érnek rá vagy törik az angolt 😊:
Steve szerint OL a top need egyértelműen. Walker lehet visszavonul, Henderson és Barnes pedig nem tér vissza szte...így RT a legnagyobb need...
James Carpenter, Marcus Gilbert nevét hozta szóba mint jó fit...B.Campbellre Gként tekintenek, de végső esetben T is lehet belőle...
C posztra nem vár korai erősítést, mert szte Satele-vel boldog a staff...Wiz persze jó lenne szte is...
Loper LG poszton mint potenciális kezdő van jelölve aki elé hoznak erősítést drafton\FAn ha tudak, de nem top prioritás...ettől kicsit fázom azért...
RG poszton vszeg Campbell kezd és én úgy vettem ki Cooper marad majd mint back up...a lényeg, hogy a Cooper,Loper,Campbell trio miatt nem prioritás a G poszt...nem örülök, bár ide is várható azért ember csak nm elöl...
WR posztra draftról annyira nem kell számítani a DHB-Murphy-Ford pickek miatt...Ochocinco viszont szerinte is benn van a pakliban.
CB posztra ha Aso nem tér vissza nem vár FA megoldást nagy pénzért(Cro pl)...drafton a gyors CBk benne vannak a pakliba, de CJ előtt mellett soakt várnak McFaddentől és Ware-től...
FS szte nem top need, de erősítés ha van jó value jöhet...Eugene, Brown és Mike megoldja...
TE poszton szte Miller lock és Myerst is kedvelik így nem sanszos a TE pick...
Front 7be nem vár picket iagzából. McClain várhatóan nagyot fejlődik és Goethel a WILL kezdő Groves előtt...
Wimbley-McClain-Goethel kezdő Groves-Brown-Howard cseresorral nem is fest rosszul.

Összességében O heavy draftot vár. RT-t esetleg korai QB picket és azt, hogy első körbe előre mozdul majd az öreg.
Az előre mozdulásra 10ből 9et mondott...
QB pickben az lenne a ráció, hog idén még tanulhatna hisz JC a kezdő, de jövőre már bevethető lenne a fiatal. JC és Boller is 30 és csak ennek a szezonnak a végéig vannak szerződve...Kaepernicket emlegette többször ő is.
1. körben csúszó jelölt akiért felmozdulhatunk szerinte J.Smith és Gabe Carimi lehet...mellettük pl Colin miatt is menni kéne vszeg...

Huenak nagy szava van a döntésekben, de persze ALnál van a vége...
Feltradenél az idei 2. kört és a köv évi 1. kört említette...

Potenciális draftok lehetnek sztem:
1.feltrade után:Kaepernick, Smith, Carimi
2.ha nincs feltrade: Carpenter, Ijalana, Wiz, és a CBk hada

Ha elején jön QB (1kör vagy 2. olyan szempontból mindegy, hogy idei draft pickből "csak" a 2 körös menne érte) akkor 3. körben nagyon fontos lenne az RT pick és utána még legalább egy helyen kellene OL, lehetőleg rögtön a 4.ben...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ocho-t egyértelműen be kell húzni, ha elérhető! Persze rögtön az után, hogy Miller megkapta az új szerződését! Egyenlőre nálam ő a legfontosabb az FA-k közül.

Mondjuk azt sem bánnám, ha Hankerson hozzánk kerülne.
Ha valami olcsó megoldással Al feljönne az első kör végére pl. egy Carimi-ért és a másodikban behúzná Hank-ot, a 3. ban Wiz is jöhetne...😀 na jó itt ébredtem fel... 😀

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Szerintem ha mindkét csuklóját levágnák is jobban kapna el mint DHB.
Kíváncsi vagyok mit alkotunk holnap, milyen lesz az O line, húzunk e CB-t, QB-t is?
Al szerint hova kéne draftolni és milyen speedsterek jönnek ismét.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ja még vmi: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81f7ff74/article/wr-ochocinco-tweets-ive-done-all-i-can-for-bengals?module=HP_headlines

Én örülnék Ocho-nak, ha kivágják...Hue-ról ódákad zengett, odatenné magát vszeg és még félkézzel is jobb lenne mint DHB kettővel...

Ocho-Chaz-Murphy-Ford-DHB-Miller WR corp már nem olyan rossz papíron...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Én is OL pick-et várok a 7 végén. Sőt egyre inkább kezdtem Cannon felé húzni, mert benne lehetett volna, hogy egy-két év alatt Walker helyén is kipróbálhattuk volna. Erre ma hazajövök és mit olvasok? Kiderül szegény srácról, hogy rákos és kemoterápiás kezelésre szorul. Sajnálom, hogy így nem mérettetheti meg magát a legmagasabb szinten és szorítok neki, hogy legyőzze a betegségét!


Ha jól értettem nincs már lockout, így talán beindul az FA is még a draft előtt vagy alatt? Ez még tehet egy csavart majd a draft menetébe. Kíváncsi leszek, hogy Al kibírja-e, h kimaradjon az első körből (szerintem nem)

Most olvastam, h Miller pár napja ügynököt váltott, remélem nekünk ez jó hír és ő lesz az első aki az újra megnyitott FA alatt megkapja a szerződését.peterbadbone
Szegény Cannonról végül kiderült, h igazak a korábban felreppent pletykák...remélem vissza tud térni a focihoz és NFLben is lehetőséget kap...ezek után Ben Ijalana és Wiz vagy egy csúszó Carimi 😀 lehetne az OL pick...

Lockout nincs, de még FA sincs...elvileg az NFL még bead vmi kérvényt, h még az ügy végéig ne is legyen...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Én is OL pick-et várok a 7 végén. Sőt egyre inkább kezdtem Cannon felé húzni, mert benne lehetett volna, hogy egy-két év alatt Walker helyén is kipróbálhattuk volna. Erre ma hazajövök és mit olvasok? Kiderül szegény srácról, hogy rákos és kemoterápiás kezelésre szorul. Sajnálom, hogy így nem mérettetheti meg magát a legmagasabb szinten és szorítok neki, hogy legyőzze a betegségét!


Ha jól értettem nincs már lockout, így talán beindul az FA is még a draft előtt vagy alatt? Ez még tehet egy csavart majd a draft menetébe. Kíváncsi leszek, hogy Al kibírja-e, h kimaradjon az első körből (szerintem nem)

Most olvastam, h Miller pár napja ügynököt váltott, remélem nekünk ez jó hír és ő lesz az első aki az újra megnyitott FA alatt megkapja a szerződését.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Cb nem olyan biztos. Raiders.comon van egy 20+ perces Hue interview es az alapjan bizhatunk az OL pickben...persze mondta,h playmakert nem szabad nem elvinni,de mondta,h erositeni akar az OLben! Cb posztnal azt mondta,h tavalyi draft pickeknek kell viritania...

En tovabbra is bizom az OL pickben

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Azóta megtaláltam, hogy Willie Brown lesz.
Akkor lehet, hogy CB-t húzunk elsőre? 😉
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Stabler 😂


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Gsn blogjából:
"Az NFL bejelentette, hogy a draft második körében csapatonként egy visszavonult játékos jelenti majd be a pickeket."
Kíváncsi vagyok, tőlünk ki lesz. Atkinson? Long? Esetleg Tim Brown? Biletnikoff?
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=6394616

Huff is FA lehet, nem csak Aso.tenorx
Amúgy is FA lesz, nem?BMG
Eddig is tudtuk ezt...

Amúgy sztem Aso előbb lesz visszahozva mint Huff...valahogy abszolút nem látom a nagy lendületet felé, bár lehet bejátsza az öreg ezt a 6M-t...annyit nem ér Huff...

Akkor mekkora pofára esés lesza sok haternek, ha a végén az új CBAba(salary capbe) visszahozzuk Aso-t 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!