Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
The Raiders have restructured the contracts of LT Kolton Miller and RB Kenyan Drake, creating $14.525M in 2022 cap space, per source.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
“ i really play for the raiders. really living out a childhood dream”

Drake twitteren.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Harold Landry just signed at 5/85. That is a fair barometer for Crosby’s value (i.e. not 25 mil or more per year)

(17/y)
Amadeus
Legyen így!
Meglepődnek rajta, de legyen így!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
NFL 5th Year Option projections are out, here’s the cost for 3 #Raiders

DE Clelin Ferrell: 11.5M
HB Josh Jacobs: 8M
S Johnathan Abram: 7.9M

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
The #Titans and OLB Harold Landry III reached agreement on a massive 5-year, $87.5M deal that includes $52.5M guaranteed, as @TomPelissero said. This was the goal today. The former 2nd-round pick has not missed a game over the last 3 years and is coming off a 12-sack season.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Harold Landry just signed at 5/85. That is a fair barometer for Crosby’s value (i.e. not 25 mil or more per year)

(17/y)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 923 — we almost always almost win
Jó hát ilyen alapon bármit csak utólag szabad kommentelni 😊

Tehetség, képesség, potenciál alapján igen komoly papíron ez a QB négyes azért. Persze Carr ebben a leggyengébb láncszem, de még Ő is azért okozhat meglepetést többeknek szerintem jövőre ebben a sémában és szerintem előfordulhat, hogy 4db TOP10-es irányító (milyen szempont, stat alapján persze...) lesz az AFC Westben. Az meg törpös!
Rolni
igazából a Broncos lett az AFC Washingtonja. Mindig márciusban állnak a legjobban. Nincs miért aggódni szerintem.
Amadeus
Mi vagyunk az új Jags. Az örökös offseason championok.

De most legalább valami olyat csinálunk aminál reális esély van arra is, hogy nagyon működik meg arra is, hogy nagyon nem. Hosszú távon még az is jobb, ha egyszer nagyon földbeállunk és top3-ban húzunk, csak olyan évben legyen, amikor miénk a pick... Vágre a plafont tesszük magasabbra nem a padlót, komolyan inkább álljunk fejjel a földbe, mint ez a kis kilengésű biztos öt-hét győzelmes tremendous job...

Hogy miért nem próbáltunk QBt draftolni, nevelni, az igazából független a trade-től. Mármint most jöhetett volna 1/9ből valaki, de attól sem aggódnál, akárki is az... Az meg hogy tavaly nem jött, az a tavalyi év hiábja...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 2 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 923 — we almost always almost win
Jó hát ilyen alapon bármit csak utólag szabad kommentelni 😊

Tehetség, képesség, potenciál alapján igen komoly papíron ez a QB négyes azért. Persze Carr ebben a leggyengébb láncszem, de még Ő is azért okozhat meglepetést többeknek szerintem jövőre ebben a sémában és szerintem előfordulhat, hogy 4db TOP10-es irányító (milyen szempont, stat alapján persze...) lesz az AFC Westben. Az meg törpös!
Rolni
Kommentelni lehet, elemezni lehet, de attól az ilyen kijelentéseknek sok értelme nincs. Olyan ez mint a strength of schedule, beszarhatsz miatta nyáron, aztán kiderül valójában melyik csapat milyen erős, milyen formában találkozol vele, hogy alakulnak a sérülések, stb.
Annak szerinem nincs jelentőssége, hogy most a legerősebb qb csoport-e vagy sem. Annak igen, hogy Carr mire lehet elég ha egy bestcase Wilsonnal kiegészülő csoportban és egy worstcase Wilsonnal kiegészülő csoportban vagy bármivel közte.

Én ezeket a kroatavaszi, nyári hangzatok kijelentéseket nem szeretem.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Jó hát ilyen alapon bármit csak utólag szabad kommentelni 😊

Tehetség, képesség, potenciál alapján igen komoly papíron ez a QB négyes azért. Persze Carr ebben a leggyengébb láncszem, de még Ő is azért okozhat meglepetést többeknek szerintem jövőre ebben a sémában és szerintem előfordulhat, hogy 4db TOP10-es irányító (milyen szempont, stat alapján persze...) lesz az AFC Westben. Az meg törpös!
Rolni
igazából a Broncos lett az AFC Washingtonja. Mindig márciusban állnak a legjobban. Nincs miért aggódni szerintem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Jó hát ilyen alapon bármit csak utólag szabad kommentelni 😊

Tehetség, képesség, potenciál alapján igen komoly papíron ez a QB négyes azért. Persze Carr ebben a leggyengébb láncszem, de még Ő is azért okozhat meglepetést többeknek szerintem jövőre ebben a sémában és szerintem előfordulhat, hogy 4db TOP10-es irányító (milyen szempont, stat alapján persze...) lesz az AFC Westben. Az meg törpös!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 923 — we almost always almost win
All time legerősebb csoportunk lett QB szempontból?
Rolni
Utoljára 2017-ben a 2. forduló után lett historikusan erősnek kikiáltva a divíziónk. Aztán lett 30-34-es összesített mérleg.
Szerintem várjuk meg a szezon végét a koronázással...
Black_Adder
Csak QB szempontból írtam én is...
Rolni
QB szempontból (is) várnék a koronázással.
Az egy dolog, hogy most Mahomesről nagy biztonsággal lehet mondani, hogy a liga egyik legjobbja lesz, de nála is jöhet törés, ha valószínűtlen is.
Herbert jó QB, de igazán "csak" azért félelmetes, mert még fejlődőágon van, útban a stardom felé. Valószínűbb, hogy jövőre még jobb lesz, de nem teljesen kizárt, hogy elérte a palfont vagy akár jön egy visszaesés.
Carr egy átlag fölötti QB. Nem tudom játszott-e valaha jól hidegben, de egész szezonra nézve egy kellően biztos alap ahhoz, hogy az ember ne adjon 2 első 2 második körös picket meg 3 játékost egy QBért. Új támadó séma lehet jobban fekszik majd neki, lehet kevésbé
Wilson játékának a minősége azért kérdéses. btw, 2012-ben PFMnek maga a játéka is kérdéses volt, aztán elég jól kijöttünk belőle, de van olyan is, amikor ez nem jön be. Várjuk meg milyen lesz.

Ha azt nézem a plafon (qb-k teljesítményére itt nyugaton) némi túlzással a csillagos ég, és köztük Carré a legalacsonyabb.
Ha a padlót nézem, az azért Wilsonnál lehet alacsonyabban. Illetve nem is az, hanem hogy ő azért nagyobb eséllyel padlózhat le kor és trend alapján.

Magát a trade-et egyelőre nem tudom értékelni, és átfogó helyzetelemzésre se vagoyk képes, de azért bízom benne, hogy rövid távon érződni fog, hogy bH2O helyett Wilson irányít a szomszédotokban.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
All time legerősebb csoportunk lett QB szempontból?
Rolni
Utoljára 2017-ben a 2. forduló után lett historikusan erősnek kikiáltva a divíziónk. Aztán lett 30-34-es összesített mérleg.
Szerintem várjuk meg a szezon végét a koronázással...
Black_Adder
Csak QB szempontból írtam én is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
All time legerősebb csoportunk lett QB szempontból?
Rolni
Talán igen, a 2015-16-os NFC South volt nálam eddig a nyerő a 2015-ös MVP Cam Newtonnal, a 2015-ös ORoY Jameis Winstonnal, mellettük mindkét szezont a legtöbb passzolt yarddal záró Drew Brees-szel meg a 2016-os MVP Matt Ryannel.
empty taxi
2010-es NFC East?
Eli/Romo/McNabb/Vick?
warr_b
Az ott már egy prime-ján túllévő McNabb és Vick volt szvsz.
Ez az aktuális felhozatalból max DangeRussra igaz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 526 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
All time legerősebb csoportunk lett QB szempontból?
Rolni
Talán igen, a 2015-16-os NFC South volt nálam eddig a nyerő a 2015-ös MVP Cam Newtonnal, a 2015-ös ORoY Jameis Winstonnal, mellettük mindkét szezont a legtöbb passzolt yarddal záró Drew Brees-szel meg a 2016-os MVP Matt Ryannel.
empty taxi
2010-es NFC East?
Eli/Romo/McNabb/Vick?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 923 — we almost always almost win
All time legerősebb csoportunk lett QB szempontból?
Rolni
Utoljára 2017-ben a 2. forduló után lett historikusan erősnek kikiáltva a divíziónk. Aztán lett 30-34-es összesített mérleg.
Szerintem várjuk meg a szezon végét a koronázással...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
All time legerősebb csoportunk lett QB szempontból?
Rolni
Talán igen, a 2015-16-os NFC South volt nálam eddig a nyerő a 2015-ös MVP Cam Newtonnal, a 2015-ös ORoY Jameis Winstonnal, mellettük mindkét szezont a legtöbb passzolt yarddal záró Drew Brees-szel meg a 2016-os MVP Matt Ryannel.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Világos. Azért megnézném JMD arcát a DangeRuss hírre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 662
Én is elcserélném Carr-t egyébként, de továbbra is inkább Watson lenne a célpontom. 😊

Azért így azért kemény lesz ez a csoport és a leggyengébb irányítónk azért nekünk van jelen esetben. A tapasztalat szól mellette most leginkább.
Bruce
Viszont OC téren elvileg előre léptünk.
Idén még van Carrnak szerződése, csak meg kellene nézni, mit tudnak kihozni belőle, mielőtt megint újraépítés kezdődik. Főleg miután mindenki lenyilatkozta, hogy nem akarnak újraépíteni.
Watson úgysem megy sehova, amíg nem rendeződik az ügye, meg nálunk amúgy sem jó ajánlólevél a nőkkel szembeni erőszak gyanúja. Más cserélhető QB meg nem lenne előrelépés szerintem.
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 323
Valamelyik NFL networkos insider elhintett egy olyat combine közvetítésben pár napja, hogy ha Rodgers jön, cserélitek Carr-t és rámentek a pickgyűjtésre. Nem tudom, hogy ez Wilsonnal is ül-e.
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
All time legerősebb csoportunk lett QB szempontból?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Én is elcserélném Carr-t egyébként, de továbbra is inkább Watson lenne a célpontom. 😊

Azért így azért kemény lesz ez a csoport és a leggyengébb irányítónk azért nekünk van jelen esetben. A tapasztalat szól mellette most leginkább.
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 598
 i.imgur.com/IzTCFBE.png

egy fél pillanatra majdnem beszoptam.

choose life
több mint 2 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 662
The Packers and Aaron Rodgers have agreed on a 4-year, $200M deal that makes him the highest paid player in NFL history, per @RapSheet



Na a legnagyobb QB dominó eldőlt...
Rolni
trade Carr, aztán egy elsőért elhoznám Loveot.
Amadeus
Ittál?
bmg
nem. Ezután Carrnak is irreális fizuigénye lesz.
Amadeus
Azért remélhetőleg van annyi önkritikája, hogy nem helyezi magát egy szintre egy négyszeres MVP-vel, de én a Carr - Love tranzakciót nem tudtam értelmezni.
Azt értem, hogy a Carrért kapott pickért jönne, de miért ő?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Russell Wilson a Broncosban...
deyell
😀😀😀DDDDDDDDDDDDDDD

Jól van. Féltem, hogy Heckett alatt jó lesz a Broncos, de meg lehet nyugodni srácok.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 598
Russell Wilson a Broncosban...

choose life