NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Las Vegas Raiders are hiring Western Illinois defensive coordinator Matt Feeney, per league source, as a defensive assistant. Feeney, like Josh McDaniels and Dave Ziegler, is a former John Carroll University @JohnCarrollU
player who later coached ILBs. He was DC at Akron, too

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 262 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jaguars - Raiders Hall of Fame meccsel indul majd a 2022-es NFL idény, tehát 4 előszezon meccsetek lesz nekünk és nektek is.


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Bradberryt lehet kivágja a Giants, ha jó volt a kapcsolatuk Graham-el, akkor érkezhet hozzánk is akár, úgyis vékonyak vagyunk CB poszton.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
The #Raiders have signed former #Bengals and #Browns DT Andrew Billings, per his agents
@_SportsTrust
. Billings, just 26 years old, has 37 career starts under his belt.


Camp body vagy max depth NT posztra
Rolni
4-3 frontokban játszott eddig.

Littleton pedig jó eséllyel cut lesz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
The #Raiders have signed former #Bengals and #Browns DT Andrew Billings, per his agents
@_SportsTrust
. Billings, just 26 years old, has 37 career starts under his belt.


Camp body vagy max depth NT posztra

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 323
"Carson Strong played for the University of Nevada, Raiders now play for Nevada and is from Vacaville, CA. Vacaville is 55 minutes away from Oakland, I wonder if he grew up a Raiders fan? Amadeus
Valszeg szimpatizál veletek, de valahol olvastam hogy nagy Vikings fan. Bár nyilván tökmindegy, ha Chargerses lenne akkor is vinnétek ha kell. Szerintem ő beválhat.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
"Carson Strong played for the University of Nevada, Raiders now play for Nevada and is from Vacaville, CA. Vacaville is 55 minutes away from Oakland, I wonder if he grew up a Raiders fan?

McDaniels offense doesn't need a running QB, Brady never ran. This seems like a perfect fit, especially since the Raiders won't need a high 1st round pick to get him."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 662
Állítólag a Texans meg szeretne válni Brandin Cooks-tól anyagi okok miatt.

2022-re 16,2M-s cap száma a Texans-nál. Egy cut vagy trade esetén tudnának ebből 8,7M-os spórolást csinálni egy laza 7,5M DM benyelésével.
A nagy kérdés, hogy simán elküldik-e vagy esetleg el tudják cserélni. Van ott egy Nick Caserio, aki elég jól ismeri a mi új stábunkat, szóval, h trade-re jut a dolog, benne lehetünk esetleg.

Cooks játszott JMD kezei alatt, szóval a rendszert ismeri (tavaly a Texans elvileg EP rendszert futtatott pluszba) és pont van kiadó helyünk speed ember számára.
Itt nálam a nagy kérdés az lenne, hogy milyen szerződést adunk egy mindjárt 30 éves elkapónak a trade után. Persze az ellenérték is fontos kérdés, de nem hiszem, hogy az durva lenne...
Overthecap évi 18M-ra teszi Cooks új szerződését és attól én azért fáznék.
Rolni
ő számomra egy örök ígéret, nem látom benne, hogy elsőszámú elkapó tudna lenni nálunk. 3. számú targetnek meg nagyon sok még a spórolt verzió is. Én simán visszahoznám DJaxet.
Amadeus
A meccsenkénti egy elkapásra, ami jobb esetben 10 yarddal kevesebb, mint lehetne, mert fél a védőtől, rosszabb esetben elhagyja a labdát?
És továbbra is kellene első számú elkapó.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Állítólag a Texans meg szeretne válni Brandin Cooks-tól anyagi okok miatt.

2022-re 16,2M-s cap száma a Texans-nál. Egy cut vagy trade esetén tudnának ebből 8,7M-os spórolást csinálni egy laza 7,5M DM benyelésével.
A nagy kérdés, hogy simán elküldik-e vagy esetleg el tudják cserélni. Van ott egy Nick Caserio, aki elég jól ismeri a mi új stábunkat, szóval, h trade-re jut a dolog, benne lehetünk esetleg.

Cooks játszott JMD kezei alatt, szóval a rendszert ismeri (tavaly a Texans elvileg EP rendszert futtatott pluszba) és pont van kiadó helyünk speed ember számára.
Itt nálam a nagy kérdés az lenne, hogy milyen szerződést adunk egy mindjárt 30 éves elkapónak a trade után. Persze az ellenérték is fontos kérdés, de nem hiszem, hogy az durva lenne...
Overthecap évi 18M-ra teszi Cooks új szerződését és attól én azért fáznék.
Rolni
ő számomra egy örök ígéret, nem látom benne, hogy elsőszámú elkapó tudna lenni nálunk. 3. számú targetnek meg nagyon sok még a spórolt verzió is. Én simán visszahoznám DJaxet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Állítólag a Texans meg szeretne válni Brandin Cooks-tól anyagi okok miatt.

2022-re 16,2M-s cap száma a Texans-nál. Egy cut vagy trade esetén tudnának ebből 8,7M-os spórolást csinálni egy laza 7,5M DM benyelésével.
A nagy kérdés, hogy simán elküldik-e vagy esetleg el tudják cserélni. Van ott egy Nick Caserio, aki elég jól ismeri a mi új stábunkat, szóval, h trade-re jut a dolog, benne lehetünk esetleg.

Cooks játszott JMD kezei alatt, szóval a rendszert ismeri (tavaly a Texans elvileg EP rendszert futtatott pluszba) és pont van kiadó helyünk speed ember számára.
Itt nálam a nagy kérdés az lenne, hogy milyen szerződést adunk egy mindjárt 30 éves elkapónak a trade után. Persze az ellenérték is fontos kérdés, de nem hiszem, hogy az durva lenne...
Overthecap évi 18M-ra teszi Cooks új szerződését és attól én azért fáznék.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
The Raiders continue to round out their coaching staff with the hiring of Kennedy Polamalu as running backs coach.

The 58-year-old Polamalu, who has been coaching since 1992, spent the past five seasons as the running backs coach for the Vikings

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
közben úgy fest, hogy Littleton és Kwiatowski is lapáton.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Ian Rapoport@RapSheet
The #Raiders are adding a familiar and respected voice to their scouting department: Shaun Herock is joining Las Vegas as a personnel advisor, source said. A former #Raiders exec, he’s back to do pro and college scouting under GM Dave Ziegler.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
 www.youtube.com/watch?v=58xKaQRB-sg

ez kurva nagy
(lehet vót má)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Van mar off season schedule?
FA kezdés
Draft
OTA-k
Pari
Nevermind, megtaláltam

March
Mar. 1-7
NFL Scouting Combine, Lucas Oil Stadium, Indianapolis, Indiana.

Mar. 8
Prior to 4:00 p.m., New York time, deadline for clubs to designate Franchise or Transition Players.

Mar. 14-16
During the period beginning at 12:00 noon, New York time, on March 14 and ending at 3:59:59 p.m., New York time, on March 16, clubs are permitted to contact, and enter into contract negotiations with, the certified agents of players who will become unrestricted free agents upon the expiration of their 2021 player contracts at 4:00 p.m., New York time, on March 16.
During the above two-day negotiating period, a prospective UFA who is not represented by an NFLPA Certified Contract Advisor is permitted to communicate directly with a new club’s front office officials (excluding the head coach and other members of the club’s coaching staff) regarding contract negotiations.
No prospective unrestricted free agent is permitted to execute a contract with a new club until 4:00 p.m., New York time, on March 16.

Mar. 16
The 2022 League Year and Free Agency period begin at 4:00 p.m., New York time.
The first day of the 2022 League Year will end at 11:59:59 p.m., New York time, on

March 16.
Clubs will receive a Personnel Notice that will include all transactions submitted to the League office during the period between 4:00 p.m., New York time, and 11:59:59 p.m., New York time, on March 16.

Mar. 16
Trading period for 2022 begins at 4:00 p.m., New York time, after expiration of all 2021 contracts.

Mar. 27-30
Annual League Meeting, The Breakers, Palm Beach, Florida.


April
April 4
Clubs that hired a new head coach after the end of the 2021 regular season may begin offseason workout programs.

April 18
Clubs with returning head coaches may begin offseason workout programs

April 20
Deadline to bring draft-eligible players to their facilities for a physical examination.

April 22
Deadline for restricted free agents to sign offer sheets.

April 27
Deadline for prior club to exercise Right of First Refusal to restricted free agents.

April 27
Deadline to time, test, and interview draft-eligible players.

April 28-30
NFL Draft, Las Vegas, Nevada.
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Van mar off season schedule?
FA kezdés
Draft
OTA-k
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Jordan Meredith nevű IOL emberkét leigazoltuk a Rams PS-ből.

6'3 302 méretű srác, aki RG poszton volt évekig kezdő egyetemen, de méretei miatt lehet OC a helye a profik között szakik szerint. Egyenlőre camp body a felirat rajta szerintem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Carr on the move!!
De nem úgy 😊

 youtu.be/tHuzLw-EwAA
Rolni
azért egész pofás így
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Carr on the move!!
De nem úgy 😊

 youtu.be/tHuzLw-EwAA

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 889
Én is azt gondolom, hogy a JMD-Ziegler páros lényege az, hogy ismerik egymást, megbíznak egymásban és pont emiatt hatékonyan tudnak majd együtt dolgozni. A HC-nek nem kell azon aggódnia, hogy a GM a rendszerébe, az öltözőbe nem passzoló játékost akar letolni a torkán, mert a GM pontosan tudja és egyet ért abban, hogy milyen játékosok kellenek nekik. Onnantól pedig, hogy megvan ez a bizalom szerintem tud a HC csak a HC feladatokra figyelni és használni, beintegrálni a játékosokat, akiket kap. Biztos lesznek komoly egyeztetések FA és draft előtt és biztos, hogy közös lesz az a board, de szerintem ez minden jól működő franchise esetében így van.
Rolni
Én is ezekre utaltam korábban. Ziegler volt a fő felelős a tavalyi Pats draftért is, és ha BB-nél nagy teret kapott, akkor nem gondolnám, hogy JMD majd most a fejére nő a nulladik percben ebben. Azt inkább el tudnám képzelni, hogy idővel, ha rosszabb szezonok jönnek, akkor esetleg megpróbálna akaratot érvényesíteni. De Ziegler biztosan nem bábnak ment a teljes pereputtyal.

Hardegree tavaly jött hozzánk, Lombardi egy évvel előtte. Ők már egyértelműen JMD emberei. Ahogy Ziegler tudja mit akar Josh, és nem fog felülről kiszúrni vele egy ellentétes vízió miatt, úgy az alatta lévők is pontosan tudják mit akar a főnökség és mi lesz az elvárás.

Itt mind Ziegler, mind JMD nagy lehetőséget kapott. És az, hogy két olyan ember dolgozik együtt, akik nem csak barátok, de ugyanazon a hullámhosszon vannak a melóban is, az rendkívül biztatónak tűnik JMD múltját tekintve. Hiszen itt nem kell kiskirálykodni, nem kell egyből neki megváltani a világot. Mindenkinek a saját portáját kell uralnia és úgy fest így is vannak leosztva a szerepek.

Ettől még nem lesz hibátlan McDaniels és bőven vannak kérdőjelek vele kapcsolatban is. Ahol előjöhet hátrányként ez a barátság, az a GM döntés a HC értékelésénél szar periódusokban. Ott kell Zieglernek tökösnek lenni, mert nem fut a szekér, akkor számára kellemetlen döntést kell meghozni és onnantól kettéválik a pályafutásuk. De egyelőre arra fogadnék, hogy ez egy hosszú közös meló újabb lépcsőfoka.
topin
deyell
Ahogy Rolni és topin is írta, a Ziegler, JMD páros attól lehet jó, hogy tudnak együttműködni.
Mondhatni, hogy Ziegler a felelős az előző draftért és akár FA tevékenységért is, de ehhez kellett az, hogy ilyen pozícióba kerüljön és hogy BB is változtasson az álláspontján.
Nem tudni, hogy mennyi draft ment félre korábban, de ez a draft biztató volt.

Továbbá lehet, hogy sem a GM, sem a HC nem fog jól teljesíteni, de legalább meg lehet majd találni a felelőst.
Nem gondolom azt, hogy JMD magára akar vállalni mindent, sőt, az igazolásokból az látszik, hogy felelős személyeket akar minden posztra, hogy ne neki kelljen minden egyes játékossal lemeccselni, hogy mi legyen.
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 002
Én is azt gondolom, hogy a JMD-Ziegler páros lényege az, hogy ismerik egymást, megbíznak egymásban és pont emiatt hatékonyan tudnak majd együtt dolgozni. A HC-nek nem kell azon aggódnia, hogy a GM a rendszerébe, az öltözőbe nem passzoló játékost akar letolni a torkán, mert a GM pontosan tudja és egyet ért abban, hogy milyen játékosok kellenek nekik. Onnantól pedig, hogy megvan ez a bizalom szerintem tud a HC csak a HC feladatokra figyelni és használni, beintegrálni a játékosokat, akiket kap. Biztos lesznek komoly egyeztetések FA és draft előtt és biztos, hogy közös lesz az a board, de szerintem ez minden jól működő franchise esetében így van.
Rolni
Én is ezekre utaltam korábban. Ziegler volt a fő felelős a tavalyi Pats draftért is, és ha BB-nél nagy teret kapott, akkor nem gondolnám, hogy JMD majd most a fejére nő a nulladik percben ebben. Azt inkább el tudnám képzelni, hogy idővel, ha rosszabb szezonok jönnek, akkor esetleg megpróbálna akaratot érvényesíteni. De Ziegler biztosan nem bábnak ment a teljes pereputtyal.

Hardegree tavaly jött hozzánk, Lombardi egy évvel előtte. Ők már egyértelműen JMD emberei. Ahogy Ziegler tudja mit akar Josh, és nem fog felülről kiszúrni vele egy ellentétes vízió miatt, úgy az alatta lévők is pontosan tudják mit akar a főnökség és mi lesz az elvárás.

Itt mind Ziegler, mind JMD nagy lehetőséget kapott. És az, hogy két olyan ember dolgozik együtt, akik nem csak barátok, de ugyanazon a hullámhosszon vannak a melóban is, az rendkívül biztatónak tűnik JMD múltját tekintve. Hiszen itt nem kell kiskirálykodni, nem kell egyből neki megváltani a világot. Mindenkinek a saját portáját kell uralnia és úgy fest így is vannak leosztva a szerepek.

Ettől még nem lesz hibátlan McDaniels és bőven vannak kérdőjelek vele kapcsolatban is. Ahol előjöhet hátrányként ez a barátság, az a GM döntés a HC értékelésénél szar periódusokban. Ott kell Zieglernek tökösnek lenni, mert nem fut a szekér, akkor számára kellemetlen döntést kell meghozni és onnantól kettéválik a pályafutásuk. De egyelőre arra fogadnék, hogy ez egy hosszú közös meló újabb lépcsőfoka.
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 598
Biztos vagy benne, hogy Grudené volt a végső szó a draftok tekintetében. Volt szó arról, hogy az első körös játékosokat ő választotta ki, a hátsó körösöket Mayock, de biztos ez?

Úgysem derül ki ki volt a végső döntés meghozója. Annyi derül ki, hogy szar választás volt avagy sem. Szóval ezen szerintem kár aggódni, hogy ki a lekötelezettje kinek. Majd elemezgetjük a húzásokat draft után, meg a szezonban, hogy most ez jó vagy sem. De azt hogy ki volt a döntéshozó azt úgysem tudjuk meg.

Egyébként szerintem marad az a vonal, hogy a HC a főfasz, a GM meg a golyója.
Bruce
ha a drafton nem is tudható, ki hozta meg a végleges döntést (lehet, hogy Gruden itt háttérbe szorult, mert a draftot állítólag leszarja), a free agentek igazolásába biztosan beleszólt Gruden, azért jöttek ilyen "Gruden grinder" figurák, mint Jason Witten pl. illetve ha jól emlékszem, Gruden első évében McKenzie-nek sem volt már sok beleszólása a dolgokba...

choose life
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Nem feltétlenül kell fosni JMD-től mint főedzőtől.
Figy, szerintem az első komolyabb lépés amit tett, hogy elismerte, rosszul kezelte a dolgokat Denverben és ez már egy értékmérő. Mondhatni, neki még jókor jött a pofon, aztán tanult egy kis alázatot.

Ugyanez volt BB-vel is a Clevelandi kaland után, ahol nem a sikertelensége miatt bukott meg.
Újraértelmezte ő is a dolgokat, megtalálta azt az embert, aki partner volt az elképzeléseihez (Kraft).
Mondjuk az nem ártott, hogy megtalálta Bradyt, aki akkor még menedzser QB-ként passzolt a rendszerébe. Bledshoeval is bizonyára ért el volna sikereket, de más irányt válaszott.

A BB féle Patriots waytől se kell félni, mert az nem a játékosok megalázására vagy a totális elnyomásra irányul, mint ahogy néhány főedző csinálta, félreértelmezve az egészet, hanem arra, hogy a CSAPAT az első, mert csapatként lehet nyerni.
És amúgy meg lehet nézni, az ismertebb, nagyobb nevek akik onnan eljöttek vagy ki lettek vágva, évek múltán már egyáltalán nem ekézték BB-t, hanem megértették, hogy BB a GM, üzleti oldalról vagy BB a Coach, a csapat oldaláról közelítette meg a döntéseket.
Továbbá nála az edzők elbukják, a játékosok meg megnyerik a meccseket.

Nade, visszatérve JMD-re, elég sok alázatot tanult a Broncos utáni időkben és amit valszeg megtanult, hogy a saját stílusát találja meg, ne próbáljon BB lenni, nem fog menni.

Az, hogy vitte Zieglert, abból a szempontból jó, hogy egy hullámhosszon vannak, tudja milyen játékosokat keres Josh és nem fognak egymásnak keresztbe tenni, még ha lehetnek is összezördülések.
Az meg, hogy Ziegler JMD-nek köszönhet mindent, elég nagy butaság.
Persze, odavitte a Broncosba, és ment a Patriotshoz is, de ha ott szarul teljesített volna, akkor nem igazán tölt ott 9 évet. Ez inkább pozitívum.
Solymi
ki mondta, hogy mindent? jó hogy olyat cáfolsz meg, ami nem lett leírva. nem mindent, csak azt, hogy a Broncoshoz került, majd azt, hogy a Patriotshoz került, majd azt, hogy a Raidersnél lett GM. ettől még lehet Ziegler jó scout, jó GM. ezt sem vitatta senki. csak az, hogy a történtek miatt feltételezhető közöttük alá-fölé rendeltségi viszony JMD javára. és ez megnyilvánulhat abban is, hogy beleszólhat Ziegler munkájába, ami nem lenne nagyon jó a denveri draftját elnézve.
deyell
Én erre a mondatodra utalva írtam:
tehát csak ebből a történetből nekem eléggé úgy tűnik, hogy Ziegler nagyjából az egész NFL-karrierjét jelentős mértékben köszönheti egykori egyetemi csapattársának/haverjának, és nem lepődnék meg, ha mindezek miatt le is lenne kötelezve feléje.deyell
De azért nem kell leharapni a fejem 😊
Persze, a karrierjének beindítását köszönheti neki, de Ziegler is hozzátette a magáét.
Amúgy meg ha megnézünk egy-két csapatot, pl. a Patritosot tudom, hogy sok ember valakinek a szobatársa, ismerőse volt. Dehát ez nem is annyira meglepő, főleg, hogy alsóbb szinteken nem fizet olyan jól egy ilyen állás.
Solymi
én kizárólag a Raiders érdekeit nézem. felőlem lehet McDaniels és Ziegler között akár nepotizmus is, ez sem zavarna, ha a csapat sikeres lenne. viszont azt jó lenne elkerülni, hogy ismét hasonló helyzet alakuljon ki, mint a Gruden - Mayock páros esetében, amikor is Grudené volt a végső szó a döntésekben. ez gyakran sült el rosszul, attól függetlenül, hogy Mayock is hibázott többször. az lenne az ideális, ha mindenki maradna annál, amihez ért. ha Zieglernek valóban jó szeme van a játékosok kiválasztásához, akkor abba McDaniels ne szóljon bele, mert ilyen Tim Tebow, Alphonso Smith féle draftokat jó lenne elkerülni.
deyell
Biztos vagy benne, hogy Grudené volt a végső szó a draftok tekintetében. Volt szó arról, hogy az első körös játékosokat ő választotta ki, a hátsó körösöket Mayock, de biztos ez?

Úgysem derül ki ki volt a végső döntés meghozója. Annyi derül ki, hogy szar választás volt avagy sem. Szóval ezen szerintem kár aggódni, hogy ki a lekötelezettje kinek. Majd elemezgetjük a húzásokat draft után, meg a szezonban, hogy most ez jó vagy sem. De azt hogy ki volt a döntéshozó azt úgysem tudjuk meg.

Egyébként szerintem marad az a vonal, hogy a HC a főfasz, a GM meg a golyója.
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
@Bruce
Ja értem én, hogy benne van a pakliban csak úgy értettem, hogy most olvastál róla valami ilyet friss infókra alapozva.
Tiszta sor, hogy vele kapcsolatban ez a kérdés igazán. Mármint, hogy milyen módon fogja tudni vezetőedzőként egyben tartani, motiválni az öltözőt, illetve kiépíteni és fentartani a győztes kultúrát.

Ellenpólus sose árt 😊
Én például nem értek egyet veled abban, hogy aki fasz, az fasz is marad. Nem tartom magam túl naiv embernek, de azt gondolom, hogy aki elég intelligens az képes fejlődni, változni. Piszok nehéz munka, de meg lehet csinálni szerintem.


@deyell
Bár Ziegler lényegében JMD-nek köszönheti az NFL karrierjét, én azt gondolom, hogy elsősorban a barátja, akiben megbízik és nem a lekötelezettje. Az, hogy a sajtótájékoztatón Ziegler kategórikusan kijelentette, hogy az övé a végső szó a personel döntésekben szeritnem beszédes. Persze lehet azt is feltételezni, hogy tudták, hogy jön majd a kérdés és előre megbeszélték, hogy ez lesz a válasz, mert ennek jobb az optikája...ez vagy idővel vagy sose derül ki, ahogy a mai napig csak találgatni lehet mekkora szerepe, ereje volt Mayock-nak bármiben Gruden alatt. Legalább nem a HC vette fel a GM-et, hanem package deal-ben érkeztek. Ha hinni lehet az elbeszélésnek, akkor ugye Ziegler érkezett GM interjúra és Ő dobta be JMD nevét a kalapban maga mellé és ezen elvileg meg is lepődött vmennyire MD és a stáb, mert nem gondolták, hogy elérhető JMD. Champ Kelly-nek is van ugye kötődése Denver kapcsán, de azért az Ő neve nem először merült fel GM pozíció kapcsán, így nekem bizakodásra ad okot, hogy ide jött ass.GM-nek. Ha ez egy báb GM pozíció lenne, amit a haverja/lekötelezettje JMD-nek elfogadott, akkor miért jönne egy amúgy respected GM jelölt ide alá asszisztálni?


@Black_Adder
A denveri fiaskó alatt, után, kapcsán tisztában vagyok az ekézéssel. Sőt a Colts körüli helyzettel is tisztában vagyok és nagyon gáznak gondoltam, gondolom mindkettőt!
Azt, hogy a drafton mit alkotott nálatok én nem igen írom fel a számlájára. Ott az volt teljesen hülye, aki egy ennyire fiatal edzőnek a HC poszt mellé a GM posztot is odaadta! Emiatt örülök annak, hogy most úgy fest lesz rendes GM, front office munka. Erre fentebb már kitértem.
Az látszik, hogy arra rájött mi volt anno a gond és arra is, hogyan kell most eladni a megváltozott üzenetet. A többi majd kiderült. A nyomás nagyobb lesz rajta és nem csak amiatt, hogy tavaly PO-ba jutottunk, hanem amiatt is, hogy ha ezt most bebukja szinte biztos nem lesz mégegyszer HC már belőle.


@Solymi
Én is azt gondolom, hogy a JMD-Ziegler páros lényege az, hogy ismerik egymást, megbíznak egymásban és pont emiatt hatékonyan tudnak majd együtt dolgozni. A HC-nek nem kell azon aggódnia, hogy a GM a rendszerébe, az öltözőbe nem passzoló játékost akar letolni a torkán, mert a GM pontosan tudja és egyet ért abban, hogy milyen játékosok kellenek nekik. Onnantól pedig, hogy megvan ez a bizalom szerintem tud a HC csak a HC feladatokra figyelni és használni, beintegrálni a játékosokat, akiket kap. Biztos lesznek komoly egyeztetések FA és draft előtt és biztos, hogy közös lesz az a board, de szerintem ez minden jól működő franchise esetében így van.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 598
Nem feltétlenül kell fosni JMD-től mint főedzőtől.
Figy, szerintem az első komolyabb lépés amit tett, hogy elismerte, rosszul kezelte a dolgokat Denverben és ez már egy értékmérő. Mondhatni, neki még jókor jött a pofon, aztán tanult egy kis alázatot.

Ugyanez volt BB-vel is a Clevelandi kaland után, ahol nem a sikertelensége miatt bukott meg.
Újraértelmezte ő is a dolgokat, megtalálta azt az embert, aki partner volt az elképzeléseihez (Kraft).
Mondjuk az nem ártott, hogy megtalálta Bradyt, aki akkor még menedzser QB-ként passzolt a rendszerébe. Bledshoeval is bizonyára ért el volna sikereket, de más irányt válaszott.

A BB féle Patriots waytől se kell félni, mert az nem a játékosok megalázására vagy a totális elnyomásra irányul, mint ahogy néhány főedző csinálta, félreértelmezve az egészet, hanem arra, hogy a CSAPAT az első, mert csapatként lehet nyerni.
És amúgy meg lehet nézni, az ismertebb, nagyobb nevek akik onnan eljöttek vagy ki lettek vágva, évek múltán már egyáltalán nem ekézték BB-t, hanem megértették, hogy BB a GM, üzleti oldalról vagy BB a Coach, a csapat oldaláról közelítette meg a döntéseket.
Továbbá nála az edzők elbukják, a játékosok meg megnyerik a meccseket.

Nade, visszatérve JMD-re, elég sok alázatot tanult a Broncos utáni időkben és amit valszeg megtanult, hogy a saját stílusát találja meg, ne próbáljon BB lenni, nem fog menni.

Az, hogy vitte Zieglert, abból a szempontból jó, hogy egy hullámhosszon vannak, tudja milyen játékosokat keres Josh és nem fognak egymásnak keresztbe tenni, még ha lehetnek is összezördülések.
Az meg, hogy Ziegler JMD-nek köszönhet mindent, elég nagy butaság.
Persze, odavitte a Broncosba, és ment a Patriotshoz is, de ha ott szarul teljesített volna, akkor nem igazán tölt ott 9 évet. Ez inkább pozitívum.
Solymi
ki mondta, hogy mindent? jó hogy olyat cáfolsz meg, ami nem lett leírva. nem mindent, csak azt, hogy a Broncoshoz került, majd azt, hogy a Patriotshoz került, majd azt, hogy a Raidersnél lett GM. ettől még lehet Ziegler jó scout, jó GM. ezt sem vitatta senki. csak az, hogy a történtek miatt feltételezhető közöttük alá-fölé rendeltségi viszony JMD javára. és ez megnyilvánulhat abban is, hogy beleszólhat Ziegler munkájába, ami nem lenne nagyon jó a denveri draftját elnézve.
deyell
Én erre a mondatodra utalva írtam:
tehát csak ebből a történetből nekem eléggé úgy tűnik, hogy Ziegler nagyjából az egész NFL-karrierjét jelentős mértékben köszönheti egykori egyetemi csapattársának/haverjának, és nem lepődnék meg, ha mindezek miatt le is lenne kötelezve feléje.deyell
De azért nem kell leharapni a fejem 😊
Persze, a karrierjének beindítását köszönheti neki, de Ziegler is hozzátette a magáét.
Amúgy meg ha megnézünk egy-két csapatot, pl. a Patritosot tudom, hogy sok ember valakinek a szobatársa, ismerőse volt. Dehát ez nem is annyira meglepő, főleg, hogy alsóbb szinteken nem fizet olyan jól egy ilyen állás.
Solymi
én kizárólag a Raiders érdekeit nézem. felőlem lehet McDaniels és Ziegler között akár nepotizmus is, ez sem zavarna, ha a csapat sikeres lenne. viszont azt jó lenne elkerülni, hogy ismét hasonló helyzet alakuljon ki, mint a Gruden - Mayock páros esetében, amikor is Grudené volt a végső szó a döntésekben. ez gyakran sült el rosszul, attól függetlenül, hogy Mayock is hibázott többször. az lenne az ideális, ha mindenki maradna annál, amihez ért. ha Zieglernek valóban jó szeme van a játékosok kiválasztásához, akkor abba McDaniels ne szóljon bele, mert ilyen Tim Tebow, Alphonso Smith féle draftokat jó lenne elkerülni.

choose life