NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 889
Nem feltétlenül kell fosni JMD-től mint főedzőtől.
Figy, szerintem az első komolyabb lépés amit tett, hogy elismerte, rosszul kezelte a dolgokat Denverben és ez már egy értékmérő. Mondhatni, neki még jókor jött a pofon, aztán tanult egy kis alázatot.

Ugyanez volt BB-vel is a Clevelandi kaland után, ahol nem a sikertelensége miatt bukott meg.
Újraértelmezte ő is a dolgokat, megtalálta azt az embert, aki partner volt az elképzeléseihez (Kraft).
Mondjuk az nem ártott, hogy megtalálta Bradyt, aki akkor még menedzser QB-ként passzolt a rendszerébe. Bledshoeval is bizonyára ért el volna sikereket, de más irányt válaszott.

A BB féle Patriots waytől se kell félni, mert az nem a játékosok megalázására vagy a totális elnyomásra irányul, mint ahogy néhány főedző csinálta, félreértelmezve az egészet, hanem arra, hogy a CSAPAT az első, mert csapatként lehet nyerni.
És amúgy meg lehet nézni, az ismertebb, nagyobb nevek akik onnan eljöttek vagy ki lettek vágva, évek múltán már egyáltalán nem ekézték BB-t, hanem megértették, hogy BB a GM, üzleti oldalról vagy BB a Coach, a csapat oldaláról közelítette meg a döntéseket.
Továbbá nála az edzők elbukják, a játékosok meg megnyerik a meccseket.

Nade, visszatérve JMD-re, elég sok alázatot tanult a Broncos utáni időkben és amit valszeg megtanult, hogy a saját stílusát találja meg, ne próbáljon BB lenni, nem fog menni.

Az, hogy vitte Zieglert, abból a szempontból jó, hogy egy hullámhosszon vannak, tudja milyen játékosokat keres Josh és nem fognak egymásnak keresztbe tenni, még ha lehetnek is összezördülések.
Az meg, hogy Ziegler JMD-nek köszönhet mindent, elég nagy butaság.
Persze, odavitte a Broncosba, és ment a Patriotshoz is, de ha ott szarul teljesített volna, akkor nem igazán tölt ott 9 évet. Ez inkább pozitívum.
Solymi
ki mondta, hogy mindent? jó hogy olyat cáfolsz meg, ami nem lett leírva. nem mindent, csak azt, hogy a Broncoshoz került, majd azt, hogy a Patriotshoz került, majd azt, hogy a Raidersnél lett GM. ettől még lehet Ziegler jó scout, jó GM. ezt sem vitatta senki. csak az, hogy a történtek miatt feltételezhető közöttük alá-fölé rendeltségi viszony JMD javára. és ez megnyilvánulhat abban is, hogy beleszólhat Ziegler munkájába, ami nem lenne nagyon jó a denveri draftját elnézve.
deyell
Én erre a mondatodra utalva írtam:
tehát csak ebből a történetből nekem eléggé úgy tűnik, hogy Ziegler nagyjából az egész NFL-karrierjét jelentős mértékben köszönheti egykori egyetemi csapattársának/haverjának, és nem lepődnék meg, ha mindezek miatt le is lenne kötelezve feléje.deyell
De azért nem kell leharapni a fejem 😊
Persze, a karrierjének beindítását köszönheti neki, de Ziegler is hozzátette a magáét.
Amúgy meg ha megnézünk egy-két csapatot, pl. a Patritosot tudom, hogy sok ember valakinek a szobatársa, ismerőse volt. Dehát ez nem is annyira meglepő, főleg, hogy alsóbb szinteken nem fizet olyan jól egy ilyen állás.
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 598
Nem feltétlenül kell fosni JMD-től mint főedzőtől.
Figy, szerintem az első komolyabb lépés amit tett, hogy elismerte, rosszul kezelte a dolgokat Denverben és ez már egy értékmérő. Mondhatni, neki még jókor jött a pofon, aztán tanult egy kis alázatot.

Ugyanez volt BB-vel is a Clevelandi kaland után, ahol nem a sikertelensége miatt bukott meg.
Újraértelmezte ő is a dolgokat, megtalálta azt az embert, aki partner volt az elképzeléseihez (Kraft).
Mondjuk az nem ártott, hogy megtalálta Bradyt, aki akkor még menedzser QB-ként passzolt a rendszerébe. Bledshoeval is bizonyára ért el volna sikereket, de más irányt válaszott.

A BB féle Patriots waytől se kell félni, mert az nem a játékosok megalázására vagy a totális elnyomásra irányul, mint ahogy néhány főedző csinálta, félreértelmezve az egészet, hanem arra, hogy a CSAPAT az első, mert csapatként lehet nyerni.
És amúgy meg lehet nézni, az ismertebb, nagyobb nevek akik onnan eljöttek vagy ki lettek vágva, évek múltán már egyáltalán nem ekézték BB-t, hanem megértették, hogy BB a GM, üzleti oldalról vagy BB a Coach, a csapat oldaláról közelítette meg a döntéseket.
Továbbá nála az edzők elbukják, a játékosok meg megnyerik a meccseket.

Nade, visszatérve JMD-re, elég sok alázatot tanult a Broncos utáni időkben és amit valszeg megtanult, hogy a saját stílusát találja meg, ne próbáljon BB lenni, nem fog menni.

Az, hogy vitte Zieglert, abból a szempontból jó, hogy egy hullámhosszon vannak, tudja milyen játékosokat keres Josh és nem fognak egymásnak keresztbe tenni, még ha lehetnek is összezördülések.
Az meg, hogy Ziegler JMD-nek köszönhet mindent, elég nagy butaság.
Persze, odavitte a Broncosba, és ment a Patriotshoz is, de ha ott szarul teljesített volna, akkor nem igazán tölt ott 9 évet. Ez inkább pozitívum.
Solymi
ki mondta, hogy mindent? jó hogy olyat cáfolsz meg, ami nem lett leírva. nem mindent, csak azt, hogy a Broncoshoz került, majd azt, hogy a Patriotshoz került, majd azt, hogy a Raidersnél lett GM. ettől még lehet Ziegler jó scout, jó GM. ezt sem vitatta senki. csak az, hogy a történtek miatt feltételezhető közöttük alá-fölé rendeltségi viszony JMD javára. és ez megnyilvánulhat abban is, hogy beleszólhat Ziegler munkájába, ami nem lenne nagyon jó a denveri draftját elnézve.

choose life
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 889
Én nem olvastam sehol olyat @Bruce, ahol JMD-t mostani viselkedése miatt ekézték volna. A denveri fiaskó után nem olvastam róla ilyet. Mindenki nagyon elismerően nyilatkozik róla...az meg nekem elég szimpatikus volt emberileg, hogy a helyi újságban egy egész oldalas üzenettel búcsúzott a Patstől, a várostól.


Rolni
Értem én, de amíg a felhajtás megy körülötte addig azért ezek a dolgok nem jönnek elő, de egy teljes csapat irányítása során, amikor 100 ember, amiből a fele kb primadonna, ügyes bajos dolgaival kell törődnöd, hamar kimutatja az ember a foga fehérjét. Mivel korábban volt ilyen red flag vele szemben, így ez továbbra is benne van a pakliban. 40 év környékén már nehezen változik az ember személyisége.
Nyilván most minden jól fest (talán túl jól is), de azért a teljes képpel várjunk egy kicsit még, legalább a szezon első pár meccséig, bár még lehet az is korai.
Bruce
nézzük úgy a dolgokat, hogy ha valóban összeállna egy jó stáb, jó csapat, és sok győzelmet aratnának, akkor a játékosokat, meg a többi alkalmazottakat sem zavarná annyira, hogy JMD fasz. vagy a másik oldala, hogy addig, amíg a csapat sikeres, akkor McDanielsből sem jön elő a sértődött durcás óvodás. ez ugye a Broncosnál nem így volt, mert nem volt pozitív mérlegű szezonja.

egyébként meg kell kérdeznem, hogy szerintetek Ziegler mennyire lesz önálló JMD mellett? ugye az egyetem óta haverok, de amíg McDaniels nem lett HC a Broncosnál, addig Ziegler az NFL közelében sem volt. JMD hozta oda a Broncoshoz, ahol lett belőle scout, majd amikor visszament a Patriotshoz, hozta magával Zieglert, majd azzal a feltétellel jött ide főedzőnek, hogy ő lehet a GM.

tehát csak ebből a történetből nekem eléggé úgy tűnik, hogy Ziegler nagyjából az egész NFL-karrierjét jelentős mértékben köszönheti egykori egyetemi csapattársának/haverjának, és nem lepődnék meg, ha mindezek miatt le is lenne kötelezve feléje. most lehet, hogy a Gruden - Mayock szcenárió óta paranoiás vagyok, de a mostani főedzőnk és general managerünk közötti évtizedes kapcsolat jellege alapján nem lepődnék meg, ha Ziegler tulajdonképpen JMD bábja lenne, és azt fogja draftolni, leigazolni, akit McDaniels mond neki, vagy legalábbis utóbbinak lesz meg a végső döntés joga.
deyell
Nem feltétlenül kell fosni JMD-től mint főedzőtől.
Figy, szerintem az első komolyabb lépés amit tett, hogy elismerte, rosszul kezelte a dolgokat Denverben és ez már egy értékmérő. Mondhatni, neki még jókor jött a pofon, aztán tanult egy kis alázatot.

Ugyanez volt BB-vel is a Clevelandi kaland után, ahol nem a sikertelensége miatt bukott meg.
Újraértelmezte ő is a dolgokat, megtalálta azt az embert, aki partner volt az elképzeléseihez (Kraft).
Mondjuk az nem ártott, hogy megtalálta Bradyt, aki akkor még menedzser QB-ként passzolt a rendszerébe. Bledshoeval is bizonyára ért el volna sikereket, de más irányt válaszott.

A BB féle Patriots waytől se kell félni, mert az nem a játékosok megalázására vagy a totális elnyomásra irányul, mint ahogy néhány főedző csinálta, félreértelmezve az egészet, hanem arra, hogy a CSAPAT az első, mert csapatként lehet nyerni.
És amúgy meg lehet nézni, az ismertebb, nagyobb nevek akik onnan eljöttek vagy ki lettek vágva, évek múltán már egyáltalán nem ekézték BB-t, hanem megértették, hogy BB a GM, üzleti oldalról vagy BB a Coach, a csapat oldaláról közelítette meg a döntéseket.
Továbbá nála az edzők elbukják, a játékosok meg megnyerik a meccseket.

Nade, visszatérve JMD-re, elég sok alázatot tanult a Broncos utáni időkben és amit valszeg megtanult, hogy a saját stílusát találja meg, ne próbáljon BB lenni, nem fog menni.

Az, hogy vitte Zieglert, abból a szempontból jó, hogy egy hullámhosszon vannak, tudja milyen játékosokat keres Josh és nem fognak egymásnak keresztbe tenni, még ha lehetnek is összezördülések.
Az meg, hogy Ziegler JMD-nek köszönhet mindent, elég nagy butaság.
Persze, odavitte a Broncosba, és ment a Patriotshoz is, de ha ott szarul teljesített volna, akkor nem igazán tölt ott 9 évet. Ez inkább pozitívum.
több mint 2 éve
TST Las Vegas Raiders 1 446 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Jaj mit izéltek itt! Ha valamihez hozzászokhattunk azok a pico bello rajtok, 6-0 aztán abból 8-8, 8-9 bocsi. Gruden ebben nagy ász volt - mármint, hogy a kezdeti jó mérleget, hogy húzza le a budin! 😅 Jó az idei story tényleg kemény.
Reméljük JMD ebben hoz változást, bár ahogy olvastam ebben a párhuzamban Gruden klón.
Szóval Brucenak igaza van. Legkorábban a 7. hétig kell várnunk, hogy biztosan lássuk a fejlődést (7-0).
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Mondjuk nekem személy szerint az a legnagyobb bajom, ami már korábban is volt, hogy itt a fórum véleményvezéreinek a megnyilatkozása általában vagy fekete vagy fehér. Átmenet nincs.

De persze, minek olvasom ha nem tetszik. 😊

Az én véleményem továbbra is az, hogy az ember nem változik és aki egyszer fasz volt, az megint fasz lesz, csak kérdés hogy mikor.

A koncepció természetesen jó, meg a színjáték is hihető eddig és még valameddig.

A nagyon nagy pofáraesés talaját próbálom előkészíteni egy kicsit, azzal hogy ellenpólusként lépek fel Rolnival és Amadeussal szemben! 😊
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Nem tudom.

Nekem továbbra is tetszik ez az irány egyelőre, tisztán látszik, hogy van egy koncepció, ami mentén épül mind a két oldala a csapatnak. Az alapvetően egy emberi kérdés, hogy JMD tanult-e a korábbiakból, de eddig nekem úgy tűnik a szavak szintjén, hogy JMD-ben van önreflexió és valóban átgondolt több mindent az elmúlt 10 évben. Ebben pl. különbözik Grudentől, aki kis eltéréssel, de hozta a 2002 utáni Tampás éveket, azok minden pozitívumával és negatívumával.

Egyébként meg, ha van franchise ahol sikert arathat JMD, akkor azok mi vagyunk. Ha valamiben erős kultúrával bír a Raiders franchise, akkor az a korábbi bustok gatyába rázása. Ez az egyetlen olyan trait nálunk, ami következetesen ment lényegében minden érában, minden HC és GM alatt, ld. a mindig hivatkozott Ulpianus-törvénye. Miért ne lehetne akkor sikeres JMD is?

Ennél raidersebb kinevezés igazából nem is lehetett volna.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
6-0-val kezdett Denverben. 6-4-nél már komoly repedések voltak az öltöző egységén Voltak nehezen kezelhető játékosok, de volt egy Brian Dawkins is, akinek a képét nyugodtan oda lehetne tenni az értelmező kéziszótárba a professzionális hozzáállás fogalma mellé.

Igazából első évének, hogy egy 8-8-as csapat 8-8-as csapat maradt még nem is kudarc. Csak ugye a top3, de minimum erős top5 offense középszar lett és a védelem nyerte a meccseket amíg nyerte, első dolga nem is volt más utána, mint Nolant kirúgni, nehogy más legyen a siker kovácsa. Mintha ez a saját homokozója lett volna és ha valaki szebb homokvárat épít, azt inkább lerombolja, nem baj ha csúnyább lesz, de az ő homokozójában az ő vára legyen. Nem tudom miért, de vele kapcsolatban valahogy csak ilyen óvodás hasonlatok jutnak az eszembe.

Én úgy ítélem meg, hogy elvesztette a tekinélyét az öltözőben már az első szezonjában, hiába a 6-0-ás kezdés, nem találom a felvételt, csak a cikkeket hogy elnézést kér hogy behallatszott az adásba a káromkodás, de vemlyik meccsen HCként a pályának háttal üvölt arra az OL-re, ami mögött egy éve 6 különböző kezdő futó futott 4 fölötti átlaggal, köztük a konkrétan wallmart pénztár mögül visszahívott Tatum Bell, valami falsetart miatt, ami után megállt a támadás. 2 dolgot éreztem, kívülről, ha emiatt így üvölt mi lesz ha valami tényleg komoly hibát követnek el, hogy tudja skálázni a számonkérést. A másik pedig az, hogy már akkor sem éreztem, hogy egyetlen szava is eljutna a címettekig, valszeg nem először volt "kis pöcs", és már nem is vették komolyan
10+ év távlatából, visszaemlékezésből nehéz ezt megmondani, a történet végét ismerme könnyű olyan dolgokat bele látni, ami nem volt, de ha 6-0-ról 8-8 szignifikns sérülés nélkül, az nálam elsősorban coaching probléma.

Nem tudom már mikor veszett össze Cutlerrel, már februárban vagy piacnyitáskor, a trigger ugye az volt, hogy akarta hozni Casselt - LOL - a peccből, azért hogy ez eszkalálódjon, az minimum kétszereplős történet, az meg hogy mi minden más volt mögötte nem derült ki. Hajlok rá, hogy abban a történetben dontcare volt a nagyobb fasz, ha olyan jónak hiszed magad ne szarj be, ha egy Casselt - LOL - hoznak vetélytrásnak.

Amúgy @Rolni, de. Ekézték őt a viselkedése miatt a denveri fiaskó után. Bőven. Nem is csak utána, alatta is. Legfeljebb miután kiderült, hogy ugyanakkora csaló mint a mestere, az lett hangsúlyosabb, bár szerintem az valahogy pont nem vert akkora hullámokat, minthogy emberileg mennyire alkalmatlan volt a hatalomra. Nem kizárt, hogy elfogult cikkekben olvastam és a mainstream média nem hozta ezeket, de a legtöbb Broncos fan emlékében úgy él, mint egy inkompetens zsarnok, egy sértődött óvodás és egy mindenkivel összeférhetetlen arrogáns pöcs.
Maradjunk annyiban, hogy amikor valakit másfél év után kirúgnak, szezon közben, az nem véletlen és ha csak a rossz eredményekről lett volna szó, akkor a szezon végét megvárjuk...

A 2009-es drafton mutatott ámokfutása is egy hatalmas red flag, de az szerintem még Ziegler előtt volt, na mondjuk a 2010-sel kapcsolatban is lehet megfogalmazni bőven szakmai kritikákat, de a tragédia az az 5db első-két körös 2009-es pick története. A GM - Xanders - fealadata akkor annyiban merült ki, hogy ő tárcsázza a felefont a trade-ekhez...


De eddig a szavak mezején máshogy kezdi, mint nálunk, vagy legalábbis látszik, hogy máshogy akarja kezdeni a dolgokat, vagy minimum ezt a képet akarja mutatni magáról. Annyi minimum eljutott a tudatáig, hogy kívülről nem volt akkora diadalmenet az a denveri és viselkedésében valami kontrasztot kéne tükröznie ahhoz képest. De a működő támadósémát itt is le kell bontania. Talán nem lesz annyira fájdalmas, mint amikor a top1 ZBS falnak kell PBS-t játszania, amihez kicsi és gyenge. És a skill playereket szerintem tudja majd jól használni, több különböző szettel hívott működő offense-t.
Viszont a nyomás is nagyobb lesz rajta, ha nem juttok első évben PO-ba, a csapból is a denveri párhuzamok fognak folyni, és minden csapaton belüli ellentét fel lesz fújva a tízszeresére, ami megfelelő konfliktuskezelő képességek hiányában - itt jegyezzük meg, hogy 10 éve JMD-nek semmilyen konfliktuskezelő képessége nem volt és jelét sem mutatta hogy kezelni szeretné a konfliktusokat, hacsak az elnyomás nem számít kezelésnek - el is eszkalálódhat a média miatt is.

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 598
nézzük úgy a dolgokat, hogy ha valóban összeállna egy jó stáb, jó csapat, és sok győzelmet aratnának, akkor a játékosokat, meg a többi alkalmazottakat sem zavarná annyira, hogy JMD fasz. vagy a másik oldala, hogy addig, amíg a csapat sikeres, akkor McDanielsből sem jön elő a sértődött durcás óvodás. ez ugye a Broncosnál nem így volt, mert nem volt pozitív mérlegű szezonja.

egyébként meg kell kérdeznem, hogy szerintetek Ziegler mennyire lesz önálló JMD mellett? ugye az egyetem óta haverok, de amíg McDaniels nem lett HC a Broncosnál, addig Ziegler az NFL közelében sem volt. JMD hozta oda a Broncoshoz, ahol lett belőle scout, majd amikor visszament a Patriotshoz, hozta magával Zieglert, majd azzal a feltétellel jött ide főedzőnek, hogy ő lehet a GM.

tehát csak ebből a történetből nekem eléggé úgy tűnik, hogy Ziegler nagyjából az egész NFL-karrierjét jelentős mértékben köszönheti egykori egyetemi csapattársának/haverjának, és nem lepődnék meg, ha mindezek miatt le is lenne kötelezve feléje. most lehet, hogy a Gruden - Mayock szcenárió óta paranoiás vagyok, de a mostani főedzőnk és general managerünk közötti évtizedes kapcsolat jellege alapján nem lepődnék meg, ha Ziegler tulajdonképpen JMD bábja lenne, és azt fogja draftolni, leigazolni, akit McDaniels mond neki, vagy legalábbis utóbbinak lesz meg a végső döntés joga.

choose life
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Én nem olvastam sehol olyat @Bruce, ahol JMD-t mostani viselkedése miatt ekézték volna. A denveri fiaskó után nem olvastam róla ilyet. Mindenki nagyon elismerően nyilatkozik róla...az meg nekem elég szimpatikus volt emberileg, hogy a helyi újságban egy egész oldalas üzenettel búcsúzott a Patstől, a várostól.


Rolni
Értem én, de amíg a felhajtás megy körülötte addig azért ezek a dolgok nem jönnek elő, de egy teljes csapat irányítása során, amikor 100 ember, amiből a fele kb primadonna, ügyes bajos dolgaival kell törődnöd, hamar kimutatja az ember a foga fehérjét. Mivel korábban volt ilyen red flag vele szemben, így ez továbbra is benne van a pakliban. 40 év környékén már nehezen változik az ember személyisége.
Nyilván most minden jól fest (talán túl jól is), de azért a teljes képpel várjunk egy kicsit még, legalább a szezon első pár meccséig, bár még lehet az is korai.
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Raiders plan to hire Frank Okam to coach the defensive line, per source. Rolni
Simonsszal együtt

• Helped improve Carolina’s defensive unit YOY, 2020 vs. 2021:
• Rushing Yards Per Game: 121.0 vs. 113.8
• Passing Yards Per Game: 239.1 vs. 192.1 (4th NFL)
• Points Per Game: 25.1 vs. 23.8
• Total Sacks: 29 vs. 39
• 3rd Down Conv. Rate: 49.3% (31st NFL) vs. 37.8% (9th NFL)

• 2nd year DL Derrick Brown set career-highs in sacks (3.0) and total tackles (41) in 2021
• 2nd year DL Yetur Gross-Matos set career-highs in games played (14) and sacks (3.5) and total tackles in 2021
• Brian Burns was selected as a Pro Bowl Starter for the NFC for the 2021 Pro Bowl. Burns tied his career high in sacks set in 2020.
deyell
Papíron igen jól fest a D stáb!!



Én nem olvastam sehol olyat @Bruce, ahol JMD-t mostani viselkedése miatt ekézték volna. A denveri fiaskó után nem olvastam róla ilyet. Mindenki nagyon elismerően nyilatkozik róla...az meg nekem elég szimpatikus volt emberileg, hogy a helyi újságban egy egész oldalas üzenettel búcsúzott a Patstől, a várostól.


Közben megérkezett az első ex-Pats játékos is 😊
On Thursday, the Las Vegas Raiders announced the signing of ex-New England Patriots cornerback Cre’Von LeBlanc.
2016-tól 2018-ig úgy festett használható CB lesz, de aztán sérülések és erősen visszaesett játék jellemezte. 2021-ben nem is játszott, Pats PS tag volt, most onnan lett UFA és igazolható. Inkább camp body elsőre.

Malcolm Butler elvileg szeretne visszatérni és miután AZ elengedte szabadon igazolható. Ő ugye elég jó volt a Pats-nél anno és még 2020-ban is korrekt volt a PFF szerint pl. Tavaly nem játszott, de twitteren vmi "forrás" szerint edz és vissza akar térni. Lehet system fit és low risk, high reward igazolás esetleg.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Én mindenhol azt olvasom, hogy azzal biztos nem lesz probléma, hogy jól összerakott stábunk lesz, de azzal viszont lehet, hogy egy kibaszott nagy faszfej volt eddig JMD, ha továbbra is az marad, akkor gyakorlatilag mindegy kik az edzők a siker el fog maradni.
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 598
Raiders plan to hire Frank Okam to coach the defensive line, per source. Rolni
Simonsszal együtt

• Helped improve Carolina’s defensive unit YOY, 2020 vs. 2021:
• Rushing Yards Per Game: 121.0 vs. 113.8
• Passing Yards Per Game: 239.1 vs. 192.1 (4th NFL)
• Points Per Game: 25.1 vs. 23.8
• Total Sacks: 29 vs. 39
• 3rd Down Conv. Rate: 49.3% (31st NFL) vs. 37.8% (9th NFL)

• 2nd year DL Derrick Brown set career-highs in sacks (3.0) and total tackles (41) in 2021
• 2nd year DL Yetur Gross-Matos set career-highs in games played (14) and sacks (3.5) and total tackles in 2021
• Brian Burns was selected as a Pro Bowl Starter for the NFC for the 2021 Pro Bowl. Burns tied his career high in sacks set in 2020.

choose life
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Raiders plan to hire Frank Okam to coach the defensive line, per source. Okam was with Carolina the last two seasons. He’s the second recent Panthers coach to join Raiders, along with def. pass game coordinator Jason Simmons.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
 yhoo.it/3Jv4JUA?fbclid=IwAR1IoL_ky6X0POat99TNo2jG-zVJYQIl3QebWJu6d62HoBYg4R3kY4ikcS0

michigan man

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Nakobe Dean lenne a legjobb közülük, de minden bizonnyal nem csúszik idáig. Jameson Williams szintén remek lenne, de szerintem ő sem. Jordan Davis nagydarab defensive tackle, de szerintem nekünk most kisebb fürgébb, pass rusher DT kellene, aki nincs értéken az első körben. akiket mockoltak hozzánk, közülük inkább Andrew Booth Jr.-t választanám az első körben. akit most nem írtak, de szintén szóba jönne nálam, az Drake London.
deyell
Dean jó pick lenne, de szerintem se csúszik idáig.
Williams a sérülése miatt esetleg elérhető lehet.
Davis szerintem simán benne lehet a pakliban. Ő lehetne a mi D.Lawrence-ünk. Kisebb fürgébb pass rusher DT-t nem igen várok ebbe a sémába. Akkor már Jefferson vagy Solomon is visszatérhetne. DeVonte Wyatt lehet szerintem jó fit, de neki lehet korai még a mi pickünk.
Booth Jr. is jó pick lehet, illetve McCreary-ról is jókat olvastam, Ő is lehet opció.
Olave elég sokat mockolódik hozzánk, ha WR az irány (sztem nem az lesz), akkor szóba jöhet simán, mint London is, persze, hogy ki lesz elérhető az még homály sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 598
 www.raiders.com/news/las-vegas-raiders-2022-mock-draft-tracker-2-0-pick-22

Persze sok függ az FA munkásságunktól, de azért csak berakom ide
Bruce
 www.raiders.com/news/las-vegas-raiders-2022-mock-draft-tracker-2-0-pick-22

Persze sok függ az FA munkásságunktól, de azért csak berakom ide
Bruce
Nakobe Dean lenne a legjobb közülük, de minden bizonnyal nem csúszik idáig. Jameson Williams szintén remek lenne, de szerintem ő sem. Jordan Davis nagydarab defensive tackle, de szerintem nekünk most kisebb fürgébb, pass rusher DT kellene, aki nincs értéken az első körben. akiket mockoltak hozzánk, közülük inkább Andrew Booth Jr.-t választanám az első körben. akit most nem írtak, de szintén szóba jönne nálam, az Drake London.

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
 www.raiders.com/news/las-vegas-raiders-2022-mock-draft-tracker-2-0-pick-22

Persze sok függ az FA munkásságunktól, de azért csak berakom ide
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
 twitter.com/BrendanSugrue/status/1493239146713956354?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1493239146713956354%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.totalprosports.com%2F2022%2F02%2F15%2Freport-denver-broncos-new-head-coach-pushing-hard-for-aaron-rodgers-trade%2F
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Szerintem AR, Denvert nagyban erősítené. Nem (csak) az űr számi miatt.
W-felfogást vinne és nagyon nagy tömörülést okozna a csoportban. Kicsi különbségek lennének a csapatok között. WC körért is vért kell majd hugyozni.
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
 www.totalprosports.com/2022/02/15/report-denver-broncos-new-head-coach-pushing-hard-for-aaron-rodgers-trade/
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Bonsignore - aki JMD-vel is betalált insiderként - évi 40 métert ír Carr fizuigényére.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Ár Denverbe tart.
Hát b@zd+ killer csoportunk lesz.
Surda
Mitől lenne? Nem értem én ezt a nagy AR mániát amúgy sem.
Amadeus
épp rengáló MVP úgyhogy talán-talán túl tenne még Bridgewateren is, de tavaly is tartott Denverbe vagy kétszer-háromszor, aztán mégsem ért ide... Fog ő még tartani minden QB needes csapathoz is, az se kizárt hogy hozzátok is, ha márciusban még nem lesz szerződése Carrnak...
Black_Adder
Nekem speciel nem hiányzik. Ő is úgy nyert Super Bowlt, hogy minimum 2 HoF játékos volt a Green Bay védelmében és még kettő minimum az offenseben. Azóta meg folyamatosan a Packers franchisera van rákenve a bizonyítvány, pedig alapvetően az ő fizetése az egyik oka annak, hogy helyenként minőségben nem úgy áll az a keret, ahogy. A jelenlegi AFC Westben ő már nem lenne akkora tényező, hogy megérje akár a Denvernek, akár nekünk beleinvesztálni pénzt és picket.

Amúgy a számai tök jók, meg hozzávágják az MVP-t - ami kalap szart ér ma már, alapból vicc, hogy nem Burrow vagy Kupp lett az MVP - de tudna nyerni az AFC-ben? Szvsz, még a csoport 2. hely is necces lenne, tekintve, hogy Mahomes még 10 évig nem megy sehova és a KC powerhouse lesz, amíg Andy van, Herbert pedig nem lesz rosszabb és lényegében a Chargers lesz a team to beat azért, hogy egyáltalán nálunk és Denverben PO-ról lehessen beszélni.

Szóval nem kell fosni AR-tól.
Amadeus
Nézd akkor fölösleges is bárkit is hozni, amíg itt van Mahomes a szomszédban.

Amúgy szerintem én vagyok az egyetlen Broncos drukker aki nem örülne neki, bár ez nálam nem a játékértékével van kapcsolatban, szakmai alapon szerintem nehéz vitatkozni azzal, hogy jelentős előrelépés lenne QB poszton Bridgewaterhez képest és ez akkor is így lenne, ha idén Burrow vagy Kupp kapja az MVP címet, szóval a csoport "killer"ebb lenne vele, mint tavaly volt, vagy azelőtt.
Még lehet hogy Reidnek is eggyel többet kéne lapozni a playbookban, hogy behúzza a divíziót.

De egyelőre csak pletykák vannak, attól tényleg nem kell fosni, érdemben akkor lesz értelme erről beszélni, ha tényleg jön Denverbe, akkor kiderülne az is, hogy mennyi picket és pénzt kell beleinvesztálni, és akkor lehet értékelni, hogy szakmailag megérte-e. Mindenkinél van egy szint, ami alatt megéri, ami fölött nem, legfeljebb ez a képzeletbeli szint jelentősen különbözik emberek között.

Aztán az meg a szezon során választ kapnánk, hogy mennyire túlértékelt vagy sem | ha továbbra is engednék az oltatlan játékosokat játszani | , mire mennénk vele Mahomesék ellen vagy Herberték ellen. Egyelőre nem is tudom, hogyan fogadnám, ha AR-rel egy hármas versenyben lennék a div 2. helyért, annyira fiktív egyelőre az egész.

Mondjuk ha ti JMD-vel PO-ba mentek, mi meg Rodgersszel vagy nélküle nem, azt tudom hogy fogadnám

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Azért én azt gondolom, hogy Rodgers-el a Denver simán SB esélyes lenne. A védelem évek óta elég jó. A támadó oldal pedig egy jó QB-ra van a jótól. AR-rel pedig a jelenlegi legjobb QB kerülne oda, amivel a csoport favoritjai szerintem már ők lennének és nem a Chiefs. (Bár ez azért véleményes)

Az hogy ez pénzügyileg mennyire hátráltatná hosszú távon a Broncos-t szerintem mellékes a jövő év szempontjából.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Ár Denverbe tart.
Hát b@zd+ killer csoportunk lesz.
Surda
Mitől lenne? Nem értem én ezt a nagy AR mániát amúgy sem.
Amadeus
épp rengáló MVP úgyhogy talán-talán túl tenne még Bridgewateren is, de tavaly is tartott Denverbe vagy kétszer-háromszor, aztán mégsem ért ide... Fog ő még tartani minden QB needes csapathoz is, az se kizárt hogy hozzátok is, ha márciusban még nem lesz szerződése Carrnak...
Black_Adder
Nekem speciel nem hiányzik. Ő is úgy nyert Super Bowlt, hogy minimum 2 HoF játékos volt a Green Bay védelmében és még kettő minimum az offenseben. Azóta meg folyamatosan a Packers franchisera van rákenve a bizonyítvány, pedig alapvetően az ő fizetése az egyik oka annak, hogy helyenként minőségben nem úgy áll az a keret, ahogy. A jelenlegi AFC Westben ő már nem lenne akkora tényező, hogy megérje akár a Denvernek, akár nekünk beleinvesztálni pénzt és picket.

Amúgy a számai tök jók, meg hozzávágják az MVP-t - ami kalap szart ér ma már, alapból vicc, hogy nem Burrow vagy Kupp lett az MVP - de tudna nyerni az AFC-ben? Szvsz, még a csoport 2. hely is necces lenne, tekintve, hogy Mahomes még 10 évig nem megy sehova és a KC powerhouse lesz, amíg Andy van, Herbert pedig nem lesz rosszabb és lényegében a Chargers lesz a team to beat azért, hogy egyáltalán nálunk és Denverben PO-ról lehessen beszélni.

Szóval nem kell fosni AR-tól.
Amadeus
Te valamiért nagyon utálhatod Rdogers-t. Burrow mitől volt jobb az alapszakaszban mint AR?? 😃😃 nyilván a szakértők nem értenek hozzá, de te igen, ha meg nem ér szart se, akkor meg miért zavar , hogy ő kapta és nem Kupp vagy Burrow.
Brady milyen védelmekkel(plusz a valaha volt legjobb NFL edzővel a háta mögött) nyerte az SB-ket vagy most Stafford vagy éppen Manning amikor már dobni sem tudott a Broncos-ban??
Marino meg egy SB-t sem nyert , tehát Flacco és Foles is jobb nála 😃
A Chargers meg aztán team to beat, amikor meg rájátszás sem nagyon össze nekik és állandóan lábon lövik magukat szinte minden évben , azért a Denver AR-el csak fel tudná velük venni a versenyt.
Érdekes , hogy Mahomes csúcs fizetése ellenére a Chiefs mégis tud jó csapatot építeni, de ő nem Rodgers ezért nála ez nem számít.
Pep71
Mahomes és AR ég és föld. Not even close. Mahomes simán Brady szint.
Amadeus
😀😀😀 jók az érveid.
Pep71
köszi, hello.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 209
Ár Denverbe tart.
Hát b@zd+ killer csoportunk lesz.
Surda
Mitől lenne? Nem értem én ezt a nagy AR mániát amúgy sem.
Amadeus
épp rengáló MVP úgyhogy talán-talán túl tenne még Bridgewateren is, de tavaly is tartott Denverbe vagy kétszer-háromszor, aztán mégsem ért ide... Fog ő még tartani minden QB needes csapathoz is, az se kizárt hogy hozzátok is, ha márciusban még nem lesz szerződése Carrnak...
Black_Adder
Nekem speciel nem hiányzik. Ő is úgy nyert Super Bowlt, hogy minimum 2 HoF játékos volt a Green Bay védelmében és még kettő minimum az offenseben. Azóta meg folyamatosan a Packers franchisera van rákenve a bizonyítvány, pedig alapvetően az ő fizetése az egyik oka annak, hogy helyenként minőségben nem úgy áll az a keret, ahogy. A jelenlegi AFC Westben ő már nem lenne akkora tényező, hogy megérje akár a Denvernek, akár nekünk beleinvesztálni pénzt és picket.

Amúgy a számai tök jók, meg hozzávágják az MVP-t - ami kalap szart ér ma már, alapból vicc, hogy nem Burrow vagy Kupp lett az MVP - de tudna nyerni az AFC-ben? Szvsz, még a csoport 2. hely is necces lenne, tekintve, hogy Mahomes még 10 évig nem megy sehova és a KC powerhouse lesz, amíg Andy van, Herbert pedig nem lesz rosszabb és lényegében a Chargers lesz a team to beat azért, hogy egyáltalán nálunk és Denverben PO-ról lehessen beszélni.

Szóval nem kell fosni AR-tól.
Amadeus
Te valamiért nagyon utálhatod Rdogers-t. Burrow mitől volt jobb az alapszakaszban mint AR?? 😃😃 nyilván a szakértők nem értenek hozzá, de te igen, ha meg nem ér szart se, akkor meg miért zavar , hogy ő kapta és nem Kupp vagy Burrow.
Brady milyen védelmekkel(plusz a valaha volt legjobb NFL edzővel a háta mögött) nyerte az SB-ket vagy most Stafford vagy éppen Manning amikor már dobni sem tudott a Broncos-ban??
Marino meg egy SB-t sem nyert , tehát Flacco és Foles is jobb nála 😃
A Chargers meg aztán team to beat, amikor meg rájátszás sem nagyon össze nekik és állandóan lábon lövik magukat szinte minden évben , azért a Denver AR-el csak fel tudná velük venni a versenyt.
Érdekes , hogy Mahomes csúcs fizetése ellenére a Chiefs mégis tud jó csapatot építeni, de ő nem Rodgers ezért nála ez nem számít.
Pep71
Mahomes és AR ég és föld. Not even close. Mahomes simán Brady szint.
Amadeus
😀😀😀 jók az érveid.