NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Richard Seymour HOF itt lett Raider.

 www.youtube.com/watch?v=ID6QLJxnkn8
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Big Sey is hof

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Raiders have moved on from senior advisor to the general manager Walter Juliff, scouting department employee Nolan Nawrocki and director of football research Dave Razzano, according to league sources

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Cliff Branch végre a HOF-ba kerül!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Former #Lions head coach and most recently #Raiders DL coach Rod Marinelli is planning to retire, sources say. He’s had interest in continuing to coach, but has packed up and headed to Texas. At 72, Marinelli has been one of the game’s most respected teachers.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
napi színes: Littleton, Kwiatowski és Nassib hárman együtt idén 34 milliót visznek/vinnének el a capből.

Egyik sem kezdő.

Trade esetén a dm hogyan alakul?
Amadeus
Trade esetén is az időzítés a nagy kérdés, mint sima cut esetén.

A proprated bonus ami marad az eredeti csapat sapkájában, míg a fizetés megy át a játékossal az új csapathoz. Persze ettől lehet közös megegyezéssel eltérni, legutóbb talán a Browns csinált olyat, hogy a fizetés egy részét is bevállalta csak átmenjen a trade.

Június 1 előtt idénre kell elkönyvelni a teljes DM-et, míg a június 1 utáni tranzakciók esetében a DM-et meg tudod osztani az aktuális és a következő évre.

1, Littleton esetében 14M a bonusok hátralévő érteke, így trade vagy cut esetén ez marad a mi könyvünkben. Trade esetén a másik csapat meg a 11M-s fizut veszi át. Na ilyen csapat szerintem nem lesz amúgy sem.
Littleton esetében szerintem egy cut várható, ami kap majd egy post june 1 cimkét és így a DM szétkenhető '22-re és '23-ra. Így lenne 4M DM-e 2022-ben a mostani 15,7M-s cap hittel szemben, ergó 11,7M-t spórolunk. Persze sajnos 10M DM megy át a következő évre...

2, Kwiatkoski esetében 8,2M-s 2022-es cap hittel lehet kalkulálni. Ezt egy azonnali elküldés esetén 5M DM és 3,2M-s saving váltaná fel. Post june 1 elküldés esetén idén csak 1,2M a DM és 7M a spórolás, de 3,8M DM vándorolna át jövőre.
Ha elég magabiztos a stáb a Perryman-Diablo párosban, akkor lehet a legjobb egy sima cut lenne, mert még így is van 3M spórolás, de nem terheljük a következő szezont és kezdő ILB-t úgyse kell hozni több pénzért.
Amit még el tudok képzelni, hogy egy szerződés hosszabbítást adunk neki. Ha a stáb úgy gondolja, hogy ebben a hybrid rendszerben legalább hasznos rotációs ember tud lenni Kwia, akkor érdemes lehet vele megtalálni azt az összeget, ami mindenkinek megfelel és azt pár évre kiterjesztve lehet újra szerződni. Így lenne cap spórolás is és lenne egy veterán emberünk Diablo mögött, mellett.

3, Nassib esetében 9,6M a 2022-es cap hit. Sima cut esetén 6,6M a DM és 3M a spórolás. Post june 1 cut esetén 1,6M a DM idén, így 8M a spórolás, viszont 5M DM megy át jövőre. Nagy kérdés mennyire kell a cap space, mit lehet esetleg kezdeni a Ruggs-Arnette DM-ekkel...


Minden csapatnak 2 olyan cut-ja lehet, ami ugyan június 1 előtt megtörténik, de június1 utáni könyvelést kér rá, szóval ha a lehető legtöbb helyet akarják a sapi alá idén behozni, akkor is csak 2 emberrel tudnak a fentiek közül így eljárni.

Szerintem post june 1 elküldjük Littleton-t és Nassib-ot, míg Kwia vagy sima cut vagy marad, akár új deal-el. Így alsó hangon 19,7M-t lehetne spórolni, de egy új Kwia szerződéssel ez könnyen lehet 23M környéke is szerintem.


Ferrell esetén lehetne még esetleg megfogni 4,7M-t, de ehhez kéne egy trade partner, ami nem biztos, hogy könnyen akad 😊

K.Drake elcserélése hozhatna 8,25M-t a konyhára, de nem hiszem, hogy lenne aki cserél érte ilyen szerződéssel. Meg amúgy Ő lehet jó fegyver ebben a sémában (is).

D.Good elküldése hozhat 4,1M spórolást, de őt lehet érdemes inkább tartani, ha egészséges, mert kezdőként is szóba kerülhet akár, ha nincs jobb opciónk.

Abram trade hozhat 2M-t, de ez is elég esélytelen.

Andre James elküldése jelenthet még 2M spórolást.

A most említett 5 opcióból szerintem a Good cut a legvalószínűbb, ha hozunk olyan veteránt, akit az új stáb jobb fitnek gondol, többi nem reális szerintem.

Ezek alapján szerintem 24-27M-t tudunk felszabadítani.
Most 20,5M helyünk van a sapi alatt, szóval 44,5-47,5M-s sapival lehet szerintem max tervezgetni.
Rögtön tegyük ide Waller és Carr nevét, akikkel lehet muszály lesz idén hosszabbítani. Ez mondjuk egyfelől nem biztos, másfelől simán alakítható úgy, hogy ne terhelje az idei sapkát jobban (sőt), de ez már nem igen tervezhető egyenlőre.
Renfrow és Crosby lehetnek olyan további játékosok, akiknek kinézhet egy hosszabbítás. Szerintem az Ő eddigi produktumuk feljogosítja őket erre és egy további szezon várhatóan csak fentebb viszi majd az árukat. Persze sérülés mindig belerondíthat ezekbe, meg Maxx kapcsán lehet kiabálni az új séma miatt, de szerintem nem lenne rossz döntés őket most megkínálni új szerződéssel. Ezeket simán lehet úgy csinálni, hogy a 2022-es cap számuk ne növekedjen...


Carr mire vágyhat:
Szerintem 35M lehet évente egy olyan összeg amire már rábólintana. Így Mahomes, Allen, Prescott, Watson mögé kerülne közvetlen Wilson mellé (aki '19-ben írt alá). Rodgers 2018-as, Cousins 2020-as összegeit pedig kicsit előzné.

Waller mire vágyhat:
Kittle és Kelce is 2020-ban írták alá a szerződéseiket 15M, illetve 14,3M per éves összegekkel. Goedert 14,2M és Andrews 14M per éves összegekért írtak alá tavaly, míg a Hunter, Smith páros 12,5M-t kapott a Patstől fejenként 😊.
Waller szerintem a 14M-t elvárná, bár az idei sérüléses év kapcsán lehet kicsit sikerül tolni a 12,5M felé.

Renfrow mire vágyhat:
Davis évi 12,5M-s összegétől Lockett 17,25M-s évi összegéig nézelődhet szerintem.
Davis, Diggs, Adams, Anderson, Sutton, Landry, Cupp, Thielen, Cooks, Woods, Evans, Lockett a névsor ebben a szegmensben. Szerintem ennél kevesebbről szurkolói ábrándozás lenne beszélni...Egy Agholor 11M-t kapott tavaly.

Crosby mire vágyhat:
Lawrence 21M, Mack 23,5M, Garrett 25M, Bosa 27M, Watt 28M...
Lehet csak meg kéne nézni az új sémába a biztonság kedvéért 😊
Rolni
Hát azt gondolom, hogy Crosby lesz 20 körül, Hunter 14-15, Waller 13-14, ez 47 méter eddig.

Itt nagyon el kellene gondolkodni azon, amit talán az ESPN írt, hogy Carr trade és húzni egy system fit rookie QB-t. JMD megmutatta tavaly, hogy tud rookieval jól dolgozni. Aztán 1-2 éven belül window.

Azért sem kéne nagyon a Carr hosszabbítás ilyen 35 milliókért, mert jövőre Perryman, Jacobs és Yannick jövőjéről is dönteni kell.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
napi színes: Littleton, Kwiatowski és Nassib hárman együtt idén 34 milliót visznek/vinnének el a capből.

Egyik sem kezdő.

Trade esetén a dm hogyan alakul?
Amadeus
Trade esetén is az időzítés a nagy kérdés, mint sima cut esetén.

A proprated bonus ami marad az eredeti csapat sapkájában, míg a fizetés megy át a játékossal az új csapathoz. Persze ettől lehet közös megegyezéssel eltérni, legutóbb talán a Browns csinált olyat, hogy a fizetés egy részét is bevállalta csak átmenjen a trade.

Június 1 előtt idénre kell elkönyvelni a teljes DM-et, míg a június 1 utáni tranzakciók esetében a DM-et meg tudod osztani az aktuális és a következő évre.

1, Littleton esetében 14M a bonusok hátralévő érteke, így trade vagy cut esetén ez marad a mi könyvünkben. Trade esetén a másik csapat meg a 11M-s fizut veszi át. Na ilyen csapat szerintem nem lesz amúgy sem.
Littleton esetében szerintem egy cut várható, ami kap majd egy post june 1 cimkét és így a DM szétkenhető '22-re és '23-ra. Így lenne 4M DM-e 2022-ben a mostani 15,7M-s cap hittel szemben, ergó 11,7M-t spórolunk. Persze sajnos 10M DM megy át a következő évre...

2, Kwiatkoski esetében 8,2M-s 2022-es cap hittel lehet kalkulálni. Ezt egy azonnali elküldés esetén 5M DM és 3,2M-s saving váltaná fel. Post june 1 elküldés esetén idén csak 1,2M a DM és 7M a spórolás, de 3,8M DM vándorolna át jövőre.
Ha elég magabiztos a stáb a Perryman-Diablo párosban, akkor lehet a legjobb egy sima cut lenne, mert még így is van 3M spórolás, de nem terheljük a következő szezont és kezdő ILB-t úgyse kell hozni több pénzért.
Amit még el tudok képzelni, hogy egy szerződés hosszabbítást adunk neki. Ha a stáb úgy gondolja, hogy ebben a hybrid rendszerben legalább hasznos rotációs ember tud lenni Kwia, akkor érdemes lehet vele megtalálni azt az összeget, ami mindenkinek megfelel és azt pár évre kiterjesztve lehet újra szerződni. Így lenne cap spórolás is és lenne egy veterán emberünk Diablo mögött, mellett.

3, Nassib esetében 9,6M a 2022-es cap hit. Sima cut esetén 6,6M a DM és 3M a spórolás. Post june 1 cut esetén 1,6M a DM idén, így 8M a spórolás, viszont 5M DM megy át jövőre. Nagy kérdés mennyire kell a cap space, mit lehet esetleg kezdeni a Ruggs-Arnette DM-ekkel...


Minden csapatnak 2 olyan cut-ja lehet, ami ugyan június 1 előtt megtörténik, de június1 utáni könyvelést kér rá, szóval ha a lehető legtöbb helyet akarják a sapi alá idén behozni, akkor is csak 2 emberrel tudnak a fentiek közül így eljárni.

Szerintem post june 1 elküldjük Littleton-t és Nassib-ot, míg Kwia vagy sima cut vagy marad, akár új deal-el. Így alsó hangon 19,7M-t lehetne spórolni, de egy új Kwia szerződéssel ez könnyen lehet 23M környéke is szerintem.


Ferrell esetén lehetne még esetleg megfogni 4,7M-t, de ehhez kéne egy trade partner, ami nem biztos, hogy könnyen akad 😊

K.Drake elcserélése hozhatna 8,25M-t a konyhára, de nem hiszem, hogy lenne aki cserél érte ilyen szerződéssel. Meg amúgy Ő lehet jó fegyver ebben a sémában (is).

D.Good elküldése hozhat 4,1M spórolást, de őt lehet érdemes inkább tartani, ha egészséges, mert kezdőként is szóba kerülhet akár, ha nincs jobb opciónk.

Abram trade hozhat 2M-t, de ez is elég esélytelen.

Andre James elküldése jelenthet még 2M spórolást.

A most említett 5 opcióból szerintem a Good cut a legvalószínűbb, ha hozunk olyan veteránt, akit az új stáb jobb fitnek gondol, többi nem reális szerintem.

Ezek alapján szerintem 24-27M-t tudunk felszabadítani.
Most 20,5M helyünk van a sapi alatt, szóval 44,5-47,5M-s sapival lehet szerintem max tervezgetni.
Rögtön tegyük ide Waller és Carr nevét, akikkel lehet muszály lesz idén hosszabbítani. Ez mondjuk egyfelől nem biztos, másfelől simán alakítható úgy, hogy ne terhelje az idei sapkát jobban (sőt), de ez már nem igen tervezhető egyenlőre.
Renfrow és Crosby lehetnek olyan további játékosok, akiknek kinézhet egy hosszabbítás. Szerintem az Ő eddigi produktumuk feljogosítja őket erre és egy további szezon várhatóan csak fentebb viszi majd az árukat. Persze sérülés mindig belerondíthat ezekbe, meg Maxx kapcsán lehet kiabálni az új séma miatt, de szerintem nem lenne rossz döntés őket most megkínálni új szerződéssel. Ezeket simán lehet úgy csinálni, hogy a 2022-es cap számuk ne növekedjen...


Carr mire vágyhat:
Szerintem 35M lehet évente egy olyan összeg amire már rábólintana. Így Mahomes, Allen, Prescott, Watson mögé kerülne közvetlen Wilson mellé (aki '19-ben írt alá). Rodgers 2018-as, Cousins 2020-as összegeit pedig kicsit előzné.

Waller mire vágyhat:
Kittle és Kelce is 2020-ban írták alá a szerződéseiket 15M, illetve 14,3M per éves összegekkel. Goedert 14,2M és Andrews 14M per éves összegekért írtak alá tavaly, míg a Hunter, Smith páros 12,5M-t kapott a Patstől fejenként 😊.
Waller szerintem a 14M-t elvárná, bár az idei sérüléses év kapcsán lehet kicsit sikerül tolni a 12,5M felé.

Renfrow mire vágyhat:
Davis évi 12,5M-s összegétől Lockett 17,25M-s évi összegéig nézelődhet szerintem.
Davis, Diggs, Adams, Anderson, Sutton, Landry, Cupp, Thielen, Cooks, Woods, Evans, Lockett a névsor ebben a szegmensben. Szerintem ennél kevesebbről szurkolói ábrándozás lenne beszélni...Egy Agholor 11M-t kapott tavaly.

Crosby mire vágyhat:
Lawrence 21M, Mack 23,5M, Garrett 25M, Bosa 27M, Watt 28M...
Lehet csak meg kéne nézni az új sémába a biztonság kedvéért 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
napi színes: Littleton, Kwiatowski és Nassib hárman együtt idén 34 milliót visznek/vinnének el a capből.

Egyik sem kezdő.

Trade esetén a dm hogyan alakul?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Fontos hogy ki lesz az utódja. Talán a legnagyobb szerep az offense oldalon rá fog hárulni. Nagyon remélem valami jó szakit fogunk tudni leakasztani.
Bruce
Jaja a HC után a legfontosabb hire szerintem az ellentétes oldali koordinátor és utána jön az OL edző a sorban nálam.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Fontos hogy ki lesz az utódja. Talán a legnagyobb szerep az offense oldalon rá fog hárulni. Nagyon remélem valami jó szakit fogunk tudni leakasztani.
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
“ Supposedly, McDaniels fired Cable on a Zoom call.”
Amadeus
Félt, h megüti biztos 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
“ Supposedly, McDaniels fired Cable on a Zoom call.”

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
 youtu.be/F2DuH-rW4sM

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
The #Saints are hiring an old friend, bringing back #Bama OL coach and former #Jaguars coach Doug Marrone for a key role on their offensive staff, source said.


Akkor nem ide jön...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
 www.tmz.com/2022/02/08/raiders-nate-hobbs-begged-cop-to-not-arrest-him-during-speeding-stop-video-shows/?adid=social-twa

Raiders star rookie Nate Hobbs begged an officer to not arrest him during his speeding stop last month ... with police video showing the football player told the cop, "I've already been arrested two weeks ago!"

In the footage, obtained by TMZ Sports, you can see a Nevada State Police officer was livid with Hobbs on Jan. 16 in the Las Vegas area after he said he observed the guy going 110 MPH in a 65 MPH zone.

Hobbs tried to explain that he was in a hurry to make it to a football meeting on time ... but the officer was not pleased to hear that explanation.

"Why would you put yourself and everybody else out here on the roadway in extreme danger because you're going to a meeting?" the cop said. "Explain that to me."

When Hobbs apologized and insinuated it was a mistake ... the officer retorted, "Over 110 miles an hour? No signaling, cutting cars off, that's an honest mistake? No, that's a poor choice."

The cop then threatened to arrest Hobbs -- and that's when the Las Vegas player began pleading with him to reconsider.

Hobbs -- who had just been arrested for DUI in Vegas on Jan. 3 -- said, "I've already been arrested two weeks ago! I cannot be arrested again, sir. Please."

He added, "I'm begging you. I swear, I'm begging you."

Fortunately for Hobbs, the cop decided to not arrest him ... and instead hit him with a citation, towed his car and allowed him to leave.

Hobbs had played in the Raiders' playoff game against the Cincinnati Bengals the day before the stop ... recording eight total tackles and a pass deflection.

Azért a biztos úr rákérdezett, hogy mikor füvezett utoljára. 😀

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
 justblogbaby.com/2015/01/19/al-davis-early-champion-martin-luther-kings-dream-pro-football/

Egy kis történelem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Kis színes: Nevada államban a legjobban fogyó jersey Josh Jacobsé volt. (egész szezon, valamennyi NFL játékos közül)

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
In 2021, Simmons helped lead the Carolina Panthers to the 2nd ranked defense in the NFL in total yards allowed, and 4th in passing yards allowed per game.
Amadeus
A Denver pl DC interjúra hívta nemrég.

The #Broncos interviewed #Panthers secondary coach/defensive pass-game coordinator Jason Simmons for their DC job, source says. With Ejiro Evero not officially hired, they're still going through their process and Simmons was on their list of candidates.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
The #Raiders will interview former LSU and Jets DL coach Andre Carter for the same position tomorrow
Rolni
Carter amellett, hogy 2012-ben nálunk játszott jól ismeri Graham-et, ugyanis 2013-ban PG volt a DL edzője. 2017-ben és 2018-ban Flores alatt volt a Miaminál ass.DL edző. 2019-2020 Jets DL edzője volt, tavaly pedig az LSU DL edzője volt.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
The #Raiders will interview former LSU and Jets DL coach Andre Carter for the same position tomorrow

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Aaron Wilson@AaronWilson_NFL
Las Vegas Raiders are expected to hire Carolina Panthers defensive passing game coordinator and defensive backs coach Jason Simmons to coach their secondary, according to league sources @PFN365
Rolni
most akkor nem Chris Ash a DB coach?
deyell
Ash elvileg DB coach, míg Simmons secondary coach és lehet megkapja ezt a defensive passing game titulust is.

Olvastam olyan okfejtést, hogy Ash, mint DB coach a játékosok technikai fejlődésére figyel, míg Simmons bármilyen titulusa lesz is, inkább a game planning és stratégia kialakítás kapcsán segít majd be.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
In 2021, Simmons helped lead the Carolina Panthers to the 2nd ranked defense in the NFL in total yards allowed, and 4th in passing yards allowed per game.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Aaron Wilson@AaronWilson_NFL
Las Vegas Raiders are expected to hire Carolina Panthers defensive passing game coordinator and defensive backs coach Jason Simmons to coach their secondary, according to league sources @PFN365
Rolni
most akkor nem Chris Ash a DB coach?
deyell
“Yes highly respected. Word on the streets will replace graham because he’s rumored to get a head coaching job one day.”

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 598
Aaron Wilson@AaronWilson_NFL
Las Vegas Raiders are expected to hire Carolina Panthers defensive passing game coordinator and defensive backs coach Jason Simmons to coach their secondary, according to league sources @PFN365
Rolni
most akkor nem Chris Ash a DB coach?

choose life
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Aaron Wilson@AaronWilson_NFL
Las Vegas Raiders are expected to hire Carolina Panthers defensive passing game coordinator and defensive backs coach Jason Simmons to coach their secondary, according to league sources @PFN365

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!