NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 598
Amúgy az jutott eszembe, hogy vajon JMD és BB mennyire jó viszonyban váltak el egymástól?

Nekem kicsit azért fura, hogy JMD simán elhozta az "egész" Pats O stábot magával. Ez gondolom azért BB-nek nem tetszhet túlzottan.

Anno amikor a Denverhez ment JMD, ha jól nézem senkit se vitt el a Pats-ból...

Volt esetleg közöttük egy megegyezés pár éve, hogy ha majd lelép, akkor viheti az O stábot, amit magának épít és fejleszt a Pats-nél?

Vagy csak úgy gondolta, hogy ez kell a sikerhez és kapja be az öreg, hogy nem akart nyugdíjba menni?
Rolni
inkább az a kérdés, hogy ki az, akit megtartott volna Belichick azok közül, akiket McDaniels "lerabolt". Bricillónak azt olvastam, lejárt a szerződése, és nem biztos, hogy marasztalta volna BB. Mick Lombardi biztosan nem kapta volta meg a támadókoordinátori állást a Patriotsnál, különben szintén maradt volna. Hardegree-ről nincs sok információm, de sokat elmond az, hogy a kinti Pats fanok a legnagyobb veszteségnek azt tartják, hogy Ivan Fears a RB edzőjük visszavonult. nem nagyon siratják azokat az edzőket, akiket JMD elhozott tőlük. persze lehet, hogy tévednek és McDanielsnek lesz igaza.

én nem látom olyan nagy ásznak JMD stábját. egy kicsit aggasztónak tartom, hogy Zieglerrel szinte csak olyan embereket tudtak idehozni, akiket a Patriots-connection révén ismertek. ennél kicsit kevesebb nepotizmus, több innováció kellett volna. talán csak Patrick Graham és Jason Simmons az, akiknek a megszerzésére mondom, hogy ígéretes. illetve még pozitívum talán, hogy Edgar Bennett maradt. a többiektől nem vagyok lenyűgözve egyelőre.

choose life
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Carmen Bricillo OL
Amadeus
Patriots szurkolóktól nem olvastam jókat róla. félek downgrade lesz Cable után.
deyell
Viccelsz ugye?

Cable után downgrade? Lehetetlen.

Fura, mert eddig azt olvastam, hogy Dante papa után jól átvette a stafétát...
Rolni
tartom hogy Cable nem végzett rossz munkát, ahhoz képest, hogy kikkel dolgozott tavaly. Miller, Simpson, James, Leatherwood, Parker. ez az öt játékos közül kb. csak Kolton kezdő szint, azért ez sokat elmond. ne felejtsük el, hogy korábban, amikor megfelelő emberanyag állt a rendelkezésére, akkor a Raiders támadófal top 5 volt.

én az amerikai Patriots szurkolóktól olvastam azt, hogy downgrade volt Scarnecchia után (ez mondjuk nem meglepő, mert all time great OL coach), és nem hiányzott senkinek sem, miután elment. szóval lehet hogy most abszurd, de azt mondom, benne van, hogy visszasírjuk még Kábelt.
deyell
Ne legyen igazad! de nekem is van egy ilyen érzésem.
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 598
Carmen Bricillo OL
Amadeus
Patriots szurkolóktól nem olvastam jókat róla. félek downgrade lesz Cable után.
deyell
Viccelsz ugye?

Cable után downgrade? Lehetetlen.

Fura, mert eddig azt olvastam, hogy Dante papa után jól átvette a stafétát...
Rolni
tartom hogy Cable nem végzett rossz munkát, ahhoz képest, hogy kikkel dolgozott tavaly. Miller, Simpson, James, Leatherwood, Parker. ez az öt játékos közül kb. csak Kolton kezdő szint, azért ez sokat elmond. ne felejtsük el, hogy korábban, amikor megfelelő emberanyag állt a rendelkezésére, akkor a Raiders támadófal top 5 volt.

én az amerikai Patriots szurkolóktól olvastam azt, hogy downgrade volt Scarnecchia után (ez mondjuk nem meglepő, mert all time great OL coach), és nem hiányzott senkinek sem, miután elment. szóval lehet hogy most abszurd, de azt mondom, benne van, hogy visszasírjuk még Kábelt.

choose life
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Amúgy az jutott eszembe, hogy vajon JMD és BB mennyire jó viszonyban váltak el egymástól?

Nekem kicsit azért fura, hogy JMD simán elhozta az "egész" Pats O stábot magával. Ez gondolom azért BB-nek nem tetszhet túlzottan.

Anno amikor a Denverhez ment JMD, ha jól nézem senkit se vitt el a Pats-ból...

Volt esetleg közöttük egy megegyezés pár éve, hogy ha majd lelép, akkor viheti az O stábot, amit magának épít és fejleszt a Pats-nél?

Vagy csak úgy gondolta, hogy ez kell a sikerhez és kapja be az öreg, hogy nem akart nyugdíjba menni?
Rolni
nem tudom. az viszont tény, hogy a pats front office, staff ès roster offense oldala látványosan checkolt ki az elmúlt 2 évben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Amúgy az jutott eszembe, hogy vajon JMD és BB mennyire jó viszonyban váltak el egymástól?

Nekem kicsit azért fura, hogy JMD simán elhozta az "egész" Pats O stábot magával. Ez gondolom azért BB-nek nem tetszhet túlzottan.

Anno amikor a Denverhez ment JMD, ha jól nézem senkit se vitt el a Pats-ból...

Volt esetleg közöttük egy megegyezés pár éve, hogy ha majd lelép, akkor viheti az O stábot, amit magának épít és fejleszt a Pats-nél?

Vagy csak úgy gondolta, hogy ez kell a sikerhez és kapja be az öreg, hogy nem akart nyugdíjba menni?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Carmen Bricillo OL
Amadeus
Patriots szurkolóktól nem olvastam jókat róla. félek downgrade lesz Cable után.
deyell
Viccelsz ugye?

Cable után downgrade? Lehetetlen.

Fura, mert eddig azt olvastam, hogy Dante papa után jól átvette a stafétát...
Rolni
én sem látok örömünnepet a Pats topikban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Carmen Bricillo OL
Amadeus
Patriots szurkolóktól nem olvastam jókat róla. félek downgrade lesz Cable után.
deyell
Viccelsz ugye?

Cable után downgrade? Lehetetlen.

Fura, mert eddig azt olvastam, hogy Dante papa után jól átvette a stafétát...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 598
Carmen Bricillo OL
Amadeus
Patriots szurkolóktól nem olvastam jókat róla. félek downgrade lesz Cable után.

choose life
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Carr 33 mio körül kaphat két év+ra.
Amadeus
Az nem lenne rossz sztem összegre és időtávra sem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Carr 33 mio körül kaphat két év+ra.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Ian Rapoport@RapSheet
The #Raiders are hiring long-time NFL scout Andy Dengler to add to their collegee scouting department in an over-the-top role under GM Dave Ziegler. He recently spent time working for the @seniorbowl, as well as nearly a decade with the #Jaguars.

Na ahogy leírtam, h biztos jönnek majd jön is ember az FO-ba 😊
Rolni
2016-ban benne volt a jax draftban:

Ramsey, Jack, Yannick, Sheldon Day

1-4.kör

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Ian Rapoport@RapSheet
The #Raiders are hiring long-time NFL scout Andy Dengler to add to their collegee scouting department in an over-the-top role under GM Dave Ziegler. He recently spent time working for the @seniorbowl, as well as nearly a decade with the #Jaguars.

Na ahogy leírtam, h biztos jönnek majd jön is ember az FO-ba 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 889
Azért ez így elég komoly erősítés.

Szép offseason munka lesz majd így, hogy kvázi az egész Pats O-stáb átjött ide és a GM, HC és OC emberek ugyanazon a hullámhosszon lesznek.

Carrnak szerintem feküdne az a rendszer ami a Patsben volt, mert az főleg a rövid passzos játékra alapoz, a különböző RPO-kat, meg egyéb motion-öket beépítve, tudják majd segíteni és ha kell a hosszú játék is ott lesz.
Nem feltétlenül lesz szép és látványos játék, de legalább eredményes.

Aztán meg ki tudja, lehet, hogy itt meg teljesen mást húznak fel, így, hogy nem BB csapatépítési filozófiáját kell követni.

Rob Ryan meg nem is tudom...a Patsen kívül elég hullámzó volt a teljesítménye, persze az lehet sok minden miatt, de hogy egyetlen egy helyen se tudott megragadni, még az utóbbi időben se...


 www.silverandblackpride.com/2022/2/9/22923655/raiders-josh-mcdaniels-hunter-renfrow

Renfrow jövőre az új sémában még veszélyesebb lesz!
Rolni
lényegében egy Wes Welker/Edelman/Amendola klón. Szerintem HR HoF aspiráns szinten lesz ebben a rendszerben és ez jelenleg nem is túlzó kijelentés.

akire kíváncsi vagyok még az Drake.
Amadeus
Remeljuk ugy lesz! Csak azon aggódom, Welker és Amendola egészsége is eléggé megsínlette ezt a fajta igénybevételt.
Ugyanakkor Edelman-be azt szerettem, h olyan mint egy csotany...elpusztithatatlan
Pari
Azért az benne van, hogy ezek a sérülések legtöbbször nem feltétlenül a rendszer miatt, hanem a személyzet miatt jöttek össze. Egyrészt az igénybevételük és az útvonal is elég megterhelő volt egyes esetekben, máskor meg a többiek nem vittek el elég embert vagy ismert volt a play.

Pl. ha összehasonlítod Beasley-vel, azért ő nem olyan sérülékeny vagy legalábbis nem kellett belemennie a darálóba.

Kíváncsi leszek mit fakítanak majd offense oldalon, én azt várom, hogy ha meg is lesznek az eddigi Pats-es elemek, de biztosan csavarnak rajta egyet. Amikor ment, akkor a Pats-ben is jó volt nézni, mert folyamatos haladás volt és nem mindig ugyanaz az ember kapta a labdákat.
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Tetszik nektek ez a vezérkar?
ulpianus
Nekem igen.

Meglátjuk majd persze hogy muzsikálnak, de egyenlőre tetszik.

A GM és az ass.GM személye egyenlőre bizakodásra ad okot nekem.

JMD stábja eddig elég jól alakul.
ST edző kinevezése az egyetlen, ami kicsit necces első ránézésre, de igazán az elmúlt denveri évei csúnyák, előtte jó szakinak tűnt.

A DC kinevezés nekem nagyon tetszik és eddig aki alá érkezett senki se tűnik kóklernak, bár persze a pozíciós edzők megítélése innen a "fotelból" úgyis necces.

Az O stáb is alakul, erős a Pats vonal, ami teljesen várható volt. Nem aggódom, ez az OL edző kinevezés is olyan, hogy simán elhiszem, h működik majd.

Az, h el tudta hozni Graham-et a Giants-tól vagy az, hogy a Pats OL edzőt laterálisan el tudta hozni nekem a személyét illetően megnyugtató. Ha akkor gyökér lenne még mindig, mint anno a Denver-ben, akkor ezek az emberkék gondolom nem jöttek volna. Legalábbis én most ebbe kapaszkodom.

Az, hogy az FO kipucolását is megkezdték szintén tetszik. Ezek a régi vagy csak Gruden arcok nem kellenek a draft környékére. Amiket az utóbbi években műveltek itt szerintem, ha Ziegler és Kelly összedugja a fejét jobbak leszünk. Persze gondolom érkeznek is majd emberek az FO-ba, mert nem hiszem, hogy egy nagyon vékony FO a terv, miután ass.GM is kinevezésre került.


Lassan jönnek a visszaigazolások, az UFA és kicsit tisztább képünk lesz az elképzeléseikről.
Remélhetőleg végre lesz valós csapásirány, amihez tud igazodni az egész szervezet.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Tetszik nektek ez a vezérkar?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Carmen Bricillo OL

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Mick Lombardi OC

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Rob Ryan back in black.

eh.
Amadeus
Former Ravens’ LB coach Rob Ryan is being hired as the Senior Defensive Assistant with the Las Vegas Raiders, per sources. Ryan is now back with the Raiders, where he once served five years as their defensive coordinator.

Nem létfontosságú pozi, de tapasztalata van, ami jól jöhet

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Rob Ryan back in black.

eh.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Others to be let go include director of football research Dave Razzano and senior advisor to the GM Walter Juliff.

Razzano had worked for 28 years as an NFL scout before joining the Raiders four years ago in his current role.

Juliff’s role was specific to Mayock, so his dismissal was to be expected. Ziegler has already brought on board Champ Kelly as assistant general manager, a title that didn’t previously exist for the Raiders.

Razzano Gruden embere volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
The #Raiders are parting ways with assistant director of player personnel Trey Scott, source said. Scott had been with the organization for a decade and promoted multiple times. New regime moving quickly to overhaul the scouting department.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
 www.silverandblackpride.com/2022/2/9/22923655/raiders-josh-mcdaniels-hunter-renfrow

Renfrow jövőre az új sémában még veszélyesebb lesz!
Rolni
lényegében egy Wes Welker/Edelman/Amendola klón. Szerintem HR HoF aspiráns szinten lesz ebben a rendszerben és ez jelenleg nem is túlzó kijelentés.

akire kíváncsi vagyok még az Drake.
Amadeus
Remeljuk ugy lesz! Csak azon aggódom, Welker és Amendola egészsége is eléggé megsínlette ezt a fajta igénybevételt.
Ugyanakkor Edelman-be azt szerettem, h olyan mint egy csotany...elpusztithatatlan

Szerkesztette: Pari
több mint 2 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Mármint jöhet a drafton Drake London? 😊 eléggé adná magát


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
 www.silverandblackpride.com/2022/2/9/22923655/raiders-josh-mcdaniels-hunter-renfrow

Renfrow jövőre az új sémában még veszélyesebb lesz!
Rolni
lényegében egy Wes Welker/Edelman/Amendola klón. Szerintem HR HoF aspiráns szinten lesz ebben a rendszerben és ez jelenleg nem is túlzó kijelentés.

akire kíváncsi vagyok még az Drake.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
 www.silverandblackpride.com/2022/2/9/22923655/raiders-josh-mcdaniels-hunter-renfrow

Renfrow jövőre az új sémában még veszélyesebb lesz!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!