NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Athletic Top 75 FA listájáról még szemezgettem a nem túl drága polcokról:

41. Alex Cappa, OG, TB
50. Morgan Moses, OT, NYJ
51. Quandre Diggs, S, SEA
52. Andrew Norwell, OG, JAX
55. Marquez Valdes-Scantling, WR, GB
60. Folorunso Fatukasi, DL, NYJ
65. Jayron Kearse, S, DAL
71. Justin Reid, S, HOU
72. Jordan Whitehead, S, TB
73. Terrell Edmunds, S, PIT
74. Marcus Maybe, S, NYJ

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Let me pick up my bullhorn again: No! Whether it was the $9 million a year that he wanted or Davis’ desire for a tandem, the Harbaugh noise all came from Michigan and his agent’s reporter buddies."
Amadeus
Tafur: Josh McDaniels is not the favorite for the #Raiders job anymore

Nagyon csodálom, hogy neki még van állása, pláne hogy az "agent's reporter buddies" egyike a saját athletices kollégája...
r.baggio
azzal próbálta mentegetni magát, hogy nagy volt a kavarodás és gyorsan változott minden.

(...)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Let me pick up my bullhorn again: No! Whether it was the $9 million a year that he wanted or Davis’ desire for a tandem, the Harbaugh noise all came from Michigan and his agent’s reporter buddies."
Amadeus
Tafur: Josh McDaniels is not the favorite for the #Raiders job anymore

Nagyon csodálom, hogy neki még van állása, pláne hogy az "agent's reporter buddies" egyike a saját athletices kollégája...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Néztem tegnap este kis Giants focit és ebből a kevésből úgy fest nekem, hogy a nickel az 4 man rush-t jelent, innentől kezdve Crosby és Yannick helye adott és rendezett, mert az idő legnagyobb részében nickelben leszünk. Gyanítom ők 3 vagy 4 pontos állásból indulnak majd, ahogy tették idén is. A base felállásban meg szépen felállnak majd kicsit OLB-nek.

Perryman mellett base kezdő simán lehet amúgy Kwia is, aki ugye a Bears 3-4-ből érkezett hozzánk, ahol rászolgált a kezdő LB pénzre. Aztán nickel esetén jöhet a helyére Diablo vagy esetleg Morrow (ha visszatér).

Moehrig helye adott, mellé kell szerezni egy másik kezdőt, mert Abram ebben a sémában szerintem nem full time kezdő. Neki epizód szerepek juthatnak a LOS-hoz közel cov1/cov3 vagy 3 S felállások esetén.

A CB poszton komoly kérdés, illetve az interior DL poszton.

CB poszton Hobbs az egyetlen fix pont, mert Hayward nem biztos, hogy igazán jó system fit, bár Graham nyomat zónát is, míg Mullen egészsége miatt lehet kérdőjel. Ha Mullen egészséges, akkor szerintem nyugodtan rá lehet bízni az egyik szélső posztot. Ide Hayward vagy másik kezdő kellene szélre és kéne depth is bőven.

IDL poszton lesz a legnagyobb megújulás szerintem, mert a most "végzős" gárdánk nagyon kicsi és rövid. Hankins sztem visszatérős, de mellé kellene 2 új IDL emberke. Nézegetve a múltkori csapatokat nem két klasszikus 6'6 290-es 3-4DE-t kell várni szerintem. Úgy nézem inkább két 4-3DT-t vagy 1db 4-3DT-t és 1db 3-4DE-t érdemes várni.
Ferrell eseltleg szóhoz juthat rotációban itt IDL poszton szerintem.
Rolni
Kiindulva abból, hogy PG (jézusom, ő is PG) - legyen akkor PG2 - rugalmas DC ezért az alábbiakra tudok gondolni:

Ezt az egész 3-4/4-3 mizériát base defense vonatkozásában át lehet hidalni 4-3 over, under, odd frontokkal. Igazából ezek és a 3/4 frontok között jelentős eltérés nincs. Így volt arra példa, hogy az elvben 4-3-as frontban Yannick úgy indult meg, mintha 3-4ben menne - pl dime rush front. Nyilván, ha zónázni kell valamelyiknek, akkor Yannick fog szerintem, esetleg Koonce, mert Crosby életében nem zónázott még.

Perryman helye alap base felállásban, egyértelműen a védelem vezére, a liga egyik legjobb LB-je jelenleg. Mellett nálam Deablo kezdene, mert ő elviekben egy tipikus jack of all trades LB. Megy a passrush, meg a tackle, megy a cover neki. Egyikben sem elit, de mindenben elfogadható. Kwiatowski a 3-4-es base defenseben végül is kezdhetne, de egyik fenti LB-nél sem jobb. Külön kérdés, hogy Littleton sorsa mi lesz, mivel ő 3-4ben játszott utoljára kiemelkedő szinten és alapvetően 4-3 over/under frontokban mutatott életképes dolgokat nálunk is.

Nickelben teljesen tiszta Maxx és Yannick. DT poszt már érdekesebb. Big nickelben Hankins kelleni fog futás ellen, vagy egy másik NT. Mellé kellene egy 3Tech (régi vesszőparipánk). Erre a posztra én nem tartom életidegennek Jefferson visszahozatalát, vagy akár Thomast. A kettő együtt nem fog menni, mert kell a hely minimum 1 3-4 DE-nek még és nem lesz együtt fenn ez a két DT amúgy sem többet. De azt el tudom képzelni, hogy valamelyikük visszatér, akár még base defensebe is.

CB sorban Mullen jack of all trades, Hobbs adja magát slotban. Heyward nálam goner. Tisztán zone corner és igazából abból is cover 3 corner. Nem látom sem manben, sem mondjuk tampa 2 zoneban. Az ő helyére kell minimum egy kezdő szintű corner. (Trufant pl milyen sorsra jut? Nem mondom, hogy kezdő, de okayish)

Moehrig egyértelműen kezdő. Mellé kell egy kezdő safety még. Abram cov3-on kívül hülye mindenhez, abban is csak boxba szabad küldeni.

Ferrell nagyon érdekes lesz. Nickelben el tudom képzelni interrior DL-ként, baseben egy kis kondizással akár, bár PG2 300 font körül keres DL emberkéket. Az biztos, hogy Ferrellnek PG2 az utolsó esélye.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Néztem tegnap este kis Giants focit és ebből a kevésből úgy fest nekem, hogy a nickel az 4 man rush-t jelent, innentől kezdve Crosby és Yannick helye adott és rendezett, mert az idő legnagyobb részében nickelben leszünk. Gyanítom ők 3 vagy 4 pontos állásból indulnak majd, ahogy tették idén is. A base felállásban meg szépen felállnak majd kicsit OLB-nek.

Perryman mellett base kezdő simán lehet amúgy Kwia is, aki ugye a Bears 3-4-ből érkezett hozzánk, ahol rászolgált a kezdő LB pénzre. Aztán nickel esetén jöhet a helyére Diablo vagy esetleg Morrow (ha visszatér).

Moehrig helye adott, mellé kell szerezni egy másik kezdőt, mert Abram ebben a sémában szerintem nem full time kezdő. Neki epizód szerepek juthatnak a LOS-hoz közel cov1/cov3 vagy 3 S felállások esetén.

A CB poszton komoly kérdés, illetve az interior DL poszton.

CB poszton Hobbs az egyetlen fix pont, mert Hayward nem biztos, hogy igazán jó system fit, bár Graham nyomat zónát is, míg Mullen egészsége miatt lehet kérdőjel. Ha Mullen egészséges, akkor szerintem nyugodtan rá lehet bízni az egyik szélső posztot. Ide Hayward vagy másik kezdő kellene szélre és kéne depth is bőven.

IDL poszton lesz a legnagyobb megújulás szerintem, mert a most "végzős" gárdánk nagyon kicsi és rövid. Hankins sztem visszatérős, de mellé kellene 2 új IDL emberke. Nézegetve a múltkori csapatokat nem két klasszikus 6'6 290-es 3-4DE-t kell várni szerintem. Úgy nézem inkább két 4-3DT-t vagy 1db 4-3DT-t és 1db 3-4DE-t érdemes várni.
Ferrell eseltleg szóhoz juthat rotációban itt IDL poszton szerintem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Fizetős athletic cikkből:

"Graham will mix in some 3-4 with last year’s 4-3 defensive front, and as McDaniels said, most defenses these days have five defensive backs on the field so worrying too much about alignments is silly. Graham inherits a nice foundation of Maxx Crosby, Yannick Ngakoue, Denzel Perryman and Tre’von Moehrig."

"You went all-caps on me. I don’t know what the Raiders are going to do with Derek Carr. But thinking he is going to stay because of some top-12 status or some news conference compliments doesn’t seem prudent. It’s not a question of whether you like Carr if you’re the Raiders. He has one year left on his deal, so here’s the question: Do you give him $150 million-plus and tie yourself to him shortly after putting your family photos on your new desks? And I have SERIOUS doubts the Raiders will do that."

"The writing was on the wall, but there had been scribbling in years past as well. If the Raiders had beaten the Bengals in the playoffs, would that have given Mayock a lifeline? Ironically, Mike came from media, and the media didn’t do him any favors — his first-round picks of Damon Arnette and Alex Leatherwood were loudly ripped, and Mike fought back at the time. But those were big, loud “L’s” in Davis’ mind, on top of some really bad free-agent signings in 2019 and 2020"

"When I wrote that, I was told Ed Dodds had pulled into the GM lead. I don’t know what happened in the Colts assistant GM’s interview with Herock — or who Dodds said was the coach he wanted to be paired with — but things change. And then things changed again. Do I get credit for being the first to say McDaniels was the front-runner or being the lone dissenting Jim Harbaugh voice?"

"I saw someone mention elsewhere that Bisaccia and company felt like they had been “screwed over” in not getting the chance to lead the team next season and weren’t happy campers. Any truth to that or just internet tabloid material? — Marc B.

They weren’t happy. They feel that if Gruden were the coach all season and the Raiders went 10-7 and made the playoffs, there would be no question that the whole staff would be back. And they did it after the Gruden scandal and the Henry Ruggs III tragedy."

"Do you sense there was any legitimate interest in Harbaugh? I imagine Davis learned his lesson with Gruden and giving him complete control. — Ahdel A.

Let me pick up my bullhorn again: No! Whether it was the $9 million a year that he wanted or Davis’ desire for a tandem, the Harbaugh noise all came from Michigan and his agent’s reporter buddies."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 598
The Raiders have agreed to terms with special teams coordinator Tom McMahon… per sources #RaiderNation


Joe Judge azért jobb lett volna...


Ez az első fejvakarós lépése eddig JMD-nek.
A Denver ST egység igen gyenge volt McMahon irányítása alatt.
 www.si.com/nfl/talkoffame/.amp/nfl/rick-gosselins-2021-nfl-special-teams-rankings

Mondjuk Carlson és Cole nem lesznek ettől rosszabbak, de a cover egységek romolhatnak...

Rolni
óbazmeg, nála azért jobbra számítottam. ő volt a mastermind e zseniális special teams play mögött:


choose life
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
New ST Coordinator Tom McMahon’s DVOA rankings

2021: 30th - DEN
2020: 24th - DEN
2019: 24th - DEN
2018: 31st - DEN
2017: 7th - IND
2016: 5th - IND
2015: 16th - IND
2014: 8th - IND
2013: 18th - IND
2012: 22nd - KC
Amadeus
Ez mondjuk érdekes...lehet csak a denveri levegő nem feküdt neki...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
New ST Coordinator Tom McMahon’s DVOA rankings

2021: 30th - DEN
2020: 24th - DEN
2019: 24th - DEN
2018: 31st - DEN
2017: 7th - IND
2016: 5th - IND
2015: 16th - IND
2014: 8th - IND
2013: 18th - IND
2012: 22nd - KC

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
The Raiders have agreed to terms with special teams coordinator Tom McMahon… per sources #RaiderNation


Joe Judge azért jobb lett volna...


Ez az első fejvakarós lépése eddig JMD-nek.
A Denver ST egység igen gyenge volt McMahon irányítása alatt.
 www.si.com/nfl/talkoffame/.amp/nfl/rick-gosselins-2021-nfl-special-teams-rankings

Mondjuk Carlson és Cole nem lesznek ettől rosszabbak, de a cover egységek romolhatnak...

Rolni
ne felejtsd el Ulpianus törvényét. Ami máshol szar…

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
The Raiders have agreed to terms with special teams coordinator Tom McMahon… per sources #RaiderNation


Joe Judge azért jobb lett volna...


Ez az első fejvakarós lépése eddig JMD-nek.
A Denver ST egység igen gyenge volt McMahon irányítása alatt.
 www.si.com/nfl/talkoffame/.amp/nfl/rick-gosselins-2021-nfl-special-teams-rankings

Mondjuk Carlson és Cole nem lesznek ettől rosszabbak, de a cover egységek romolhatnak...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
 www.raidersbeat.com/report-jim-harbaugh-was-looking-for-9-million-per-year-from-raiders/

😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Értem én, hogy JC FA lesz de kit taggelsz ha nem egy top3 CB-t?
JMD Dave DeGuglielmot vitte OL edzőnek annak idején a Coltshoz
gordon
Direkt úgy fogalmaztam, h egyenlőre UFA státuszú emberek.
Elég valószínű, h JC nem jut majd ki a piacra. Ha kijut, akkor viszont séma fit és need is lenne hozzánk, szóval egy ilyen listáról fura lett volna lehagyni szerintem.

Dave elég problémás figura nem? Meglássuk egyenlőre nagy a csend még
Rolni
érdekes, hogy előbb kezdett el alakulni a d staff, mint az o. Ez valahol lehet jó jel is, JMD akkurátusan rakja össze a staffot és a rendszert.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Értem én, hogy JC FA lesz de kit taggelsz ha nem egy top3 CB-t?
JMD Dave DeGuglielmot vitte OL edzőnek annak idején a Coltshoz
gordon
Direkt úgy fogalmaztam, h egyenlőre UFA státuszú emberek.
Elég valószínű, h JC nem jut majd ki a piacra. Ha kijut, akkor viszont séma fit és need is lenne hozzánk, szóval egy ilyen listáról fura lett volna lehagyni szerintem.

Dave elég problémás figura nem? Meglássuk egyenlőre nagy a csend még

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 528 — JAFL Tampa GM
Értem én, hogy JC FA lesz de kit taggelsz ha nem egy top3 CB-t?
JMD Dave DeGuglielmot vitte OL edzőnek annak idején a Coltshoz
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Gyors lista olyan jelenleg UFA státusszal rendelkező játékosokról, akik séma vagy edzői kapcsolat alapján fit lehet hozzánk.

...
Rolni
James Daniels IOL még belefér ide, ugyanis Champ Kelly kapcsán megvan a connection vele is. Korábban LG-t, OC-t és 2021-ben RG-t játszott, utóbbit igen jó szinten.

Ted Karras OC-nek, James Daniels RG-nek és Leatherwood mehet LG-nek csatázni Simpsonnal és Good meg RT-ben lehet veterán opció egy draftolt fiatal előtt mondjuk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Report: Multiple sources say the Las Vegas #Raiders are interested in bringing in former #Giants HC Joe Judge as Special Teams Coordinator. Judge worked with McDaniels in New England, winning 3 SuperBowls together.
#TogetherBlue  #RaiderNation 

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Egyik kedvenc under the radar insiderem szerint a Michigan Man full controllt akart a franchise felett, úgy grudenesen. Ez hatalmas red flag volt Mark szemében, aki a hagyományos GM + HC tandemben gondolkodott idén.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Gyors lista olyan jelenleg UFA státusszal rendelkező játékosokról, akik séma vagy edzői kapcsolat alapján fit lehet hozzánk.

QB poszton egyértelműen back up kell csak
-Bryan Hoyer
-Mitchell Trubisky

RB poszton kiegészítő elkapni jól tudó RB kell
-Jalen Richard
-Brandon Bolden

WR kiegészítő elkapó
-Zay Jones
-Damiere Byrd

OL terén kezdő potenciálú ember kell
-Ted Karras
-Ike Boettger

DL terén kezdő és depth is kellene
-Johnathan Hankins
-Austin Johnson
-Josh Tupou
-John Jenkins
-Danny Shelton
-B.J. Hill
-Larry Ogunjobi
-Bilal Nichols

LB kezdő vagy depth
-Nicholas Morrow
-Elandon Roberts
-Reggie Ragland
-Ja’whaun Bentley

CB posztra kellene szélső kezdő legalább 1
-J.C. Jackson
-Jason McCourty

S poszton kellene egy mindenes Moehrig mellé
-Devin McCourty
Rolni
Szép lista, de max csak Karras a must have katergoria, ZayJ, Hankins még esetleg jöhetne vissza.
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Gyors lista olyan jelenleg UFA státusszal rendelkező játékosokról, akik séma vagy edzői kapcsolat alapján fit lehet hozzánk.

QB poszton egyértelműen back up kell csak
-Bryan Hoyer
-Mitchell Trubisky

RB poszton kiegészítő elkapni jól tudó RB kell
-Jalen Richard
-Brandon Bolden

WR kiegészítő elkapó
-Zay Jones
-Damiere Byrd

OL terén kezdő potenciálú ember kell
-Ted Karras
-Ike Boettger

DL terén kezdő és depth is kellene
-Johnathan Hankins
-Austin Johnson
-Josh Tupou
-John Jenkins
-Danny Shelton
-B.J. Hill
-Larry Ogunjobi
-Bilal Nichols

LB kezdő vagy depth
-Nicholas Morrow
-Elandon Roberts
-Reggie Ragland
-Ja’whaun Bentley

CB posztra kellene szélső kezdő legalább 1
-J.C. Jackson
-Jason McCourty

S poszton kellene egy mindenes Moehrig mellé
-Devin McCourty

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Crosby közben Pro Bowl defensive MVP lett.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
CAsh szvsz jó fogás, jó edzõ.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
#Raiders are hiring former #Jaguars DBs coach Chris Ash as their new DBs coach, per source. So, former #Giants DC Patrick Graham hires former #Rutgers head coach Chris Ash. It's a full New Jersey story! #raidersnation

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
The New England Patriots FA JC Jackson is expected to have interest from the Raiders, Giants and Ravens in the offseason.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Kicsit támadó oldalon is nézelődtem.
Patriots rostereket JMD alatt és a 2016-os Raiders keretet Musgrave alatt.
Engem amúgy eléggé felpörgetett ez az információ, miszerint Musgrave alatt már Carr nyomott E-P rendszert és ráadásul komoly sikerességgel.

2016-os Raiders támadó egység:
Carr volt ugye a QB, 3937 yard, 28TD, 6INT
Murray volt a RB, 788 yard 12TD a földön, 264 yard a levegőben
Richard volt a csere mögötte 491 yard 1TD a földön, 194 yard 2TD a levegőben
Olawale volt a FB, 47 yard 2TD a földön, 227 yard 1 TD a levegőben
Walford volt a TE, 359 yard, 3TD
Cooper volt az egyik WR, 1153 yard, 5TD
Crabtree volt a másik WR, 1003 yard, 8TD
A fal pedig az eredeti Carr Insurance volt Penn-KO-Hudson-Gabe-Howard

Ebben az évben ugye nagyon jó volt az OL és a Cooper-Crabtree páros felé történő passz játék mellett volt azért egy megbízható futójátékunk is.
Carr a 2 WR-rel és a kiegészítő TE/HB elkapókkal igen jól operált. Walford ezt követően sehol se tudott közelébe se kerülni ennek a yard mennyiségnek, Olawale szintén. Murray-nek all scrimmage yard tekintetében a 2015-ös szezon után második legjobb éve volt és TD-k tekintetében legjobb. Richard-nak a 2018-as szezon után a második legerősebb éve volt rookie-ként. Ezzel csak azt akarnám mondani, hogy inkább a rendszer érdeme volt ez a jó év náluk nem pedig egyéni zsenialitás.

Ha ehhez próbáljuk hasonlítani a mostani keretünket, akkor azt lehet mondani, hogy futók terén bőven hozzuk a szintet és bár WR fronton komoly az elmaradás, de ha elkapókról beszélünk és összevonjuk a WR és a TE posztokat, akkor azért a Waller-Renfrow páros nincs vagy nem lényegi lemaradásban van a Cooper-Crabtree párostól szerintem. Moreau és Bryan Edwards meg erősebb, mint a Rivera-Holmes duo volt 😊
Az ordító különbség az OL! Ezért is várom már nagyon az OL edző kinevezését, hogy azon a téren is lehessen kicsit bizakodni. Persze OL edző ide vagy oda kell majd komoly tőkét is belerakni a falba, akár pénzről, akár draft pickről legyen szó.


A Patriots 2021-es kerete
QB: Jones
RB: Harris, Stevenson, Bolden (utóbbi volt az elkapó fegyver)
FB: Johnson (lényegében csak blokkolásra használták)
TE: Henry, Smith (Henry 600 yard "csak", de 9TD, míg Smith 300 yardot se hozott, leginkább blokkolt)
WR: Meyers, Bourne, Agholor, Harry (Meyers 866 yard, Bourne 800 yard 5TD, Nelly mindössze 473 yard) Amúgy ezek nem annyira erős számok azért Bourne és Meyers esetében is karrier számok a rookie QB-val.
OL: Wynn-Karras-Andrews-Mason-Brown (utóbbi csak 9 meccsen)
Ez azért egy elég pofás OL hagyjuk meg. Legalább Ted Karras UFA lesz, így őt rögtön be is lehetne építeni hozzánk 😊
Karras ezért is nagy fogás lehetne, mert 2021-ben LG-t, 2020-ban és 2019-ben OC-t játszott és kezdő volt mindhárom évben. 2018-ban pedig RG posztra volt beugrós 171 snapra. 2017-ben OC beugró, 2016-ban RG beugró.
Ideális lenne szerintem a kérdőjelekkel és fiatalokkal teli interior OL-be nekünk. Andre James helyett simán tudna OC lenni, de mindkét OG posztra be lehet tenni Leatherwood, Simpson fejlődésétől vagy akár Good visszatérésétől függően.
Amúgy Brown-t és Onwenu-t (aki a legtöbbet beugrós volt idén) leszámítva nem egy nagy fal ez, már súlyra és méretre értve.

2020-ban volt ugye a Cam Newton féle próbálkozás.
Harris és Michel fut, Burkhead és White elkap RB posztról
Meyers, Byrd, Edelman, Harry a veretes WR sor
Izzo Úr a TE egység
FB blokkol

2019-ben az utolsó Brady évben:
Michel, White, Burkhead ahol Sony fut, James elkap, míg Burkhead kicsit mindent csinál.
Edelman a WR sor, akit Meyers és Dorsett kicsit kisegíti
TE poszton inkább blokkolnak csakúgy, mint FB poszton.

2018-ban az utolsó SB évében:
Brady
Michel, White, Burkhead a fentieknek megfelelő feladatkörökkel
Edelman, Gordon, Hogan és Dorsett a WR egység
Gronk TE posztról szállít 682 yardot, amivel a 3. legtöbbet termeli az elkapók közül.

2017-ben bukják a SB-t:
Brady
Lewis fut, White elkap, Burkhead ezt is azt is
Cooks, Amendola, Hogan a WR trio és Gronk azért 1084 yarddal beszállt, amivel az év legtöbb yardját hozta a csapatból.

2016-ban szintén SB-t nyernek:
Brady
Blount fut, White elkap, Lewis kicsit fut
Edelman, Hogan, Mitchell, Amendola a WR egység
Bennett és Gronk meg összeraknak még 1200 yardot

Tovább visszafelé lapozva a Gronk-Edelman páros viszi a hátán az elkapó egységet évről évre. Ez nem rossz hír figyelembe véve, hogy nekünk meg van házon belül egy Waller-Renfrow párosunk, akiket persze nem akarok hozzájuk úgy hasonlítani, hogy mellre szívja esetleg egy erre járó Pats fan, de azért lehet párhuzamot vonni (Waller természetesen sehol sincs blokkolásban Gronkhoz képest).


Szóval JMD-nek szerintem kell a sikerhez
-1 pontos, gyors QB
-1 jó, megbízható OL
-1 megbízható futó földön
-1 megbízható futó levegőben
-1 megbízható, remek route futó kisebb (fehér 😊) elkapó
-1 jó elkapó TE
-1 blokkolni tudó FB/TE

Extrában jó, ha van
-1 futó aki elkapni is tud és futni is olyan megfelelő, megbízható módon
-1-2-3 megbízható elkapó, ha akad egy speedster az se gond

Leegyszerűsítve, de nálunk ehhez van
-QB - Carr
-Megbízható futó - Jacobs
-Megbízható elkapó futó - Drake
-Remek slot WR - Renfrow
-Remek elkapó TE - Waller
-Blokkolni tudó FB - Ingold, aki ráadásként elkapni is tud
-Blokkolni tudó TE - Moreau, aki elkapni is tud, de mindkét fronton fejlődnie kell
-Olyan futó, aki elkapni is tud és futni is tud - Richard, persze vissza kell igazolni
-1-2 nem sztár, de megbízható elkapó - Jones és Edwards Mondjuk Jones UFA és Edwards-nak azért van hova fejlődni a droppok kapcsán, de fiatal még, Jones meg nem hiszem, hogy bankot robbant.

Szerintem O oldalon a Ziegler-McDaniels párosnak
-rendeznie kell Carr és Waller szerződéseit
-Richard-ot és Jones-t jó áron érdemes lenne visszahozniuk
-Renfrow hosszabbítással ráérnek draft után foglalkozni, de az is benne lehet a pakliban szerintem
-az OL-t rendbe kell tennie

Tekintve, hogy ebből az OL igényel komolyabb kutató munkát, erre kellene a scouting részleget ráállítani.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!