NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 598
Reggie McKenzie's 1st draft pick: Tony Bergstrom
Mike Mayock's 1st draft pick: Clelin Ferrell

Low bar, Dave Ziegler


😀
Rolni
sztem a 2012-es draftot hagyjuk, mert ott a legmagasabb Raiders pick 3. körös kompenzációs volt, abból húzta Bergstromot. annyira nem meglepő, hogy nem jött be. Reggie első igazi draftja a 2013-es volt. ott az első körben DJ Haydent húzta... na ez ment igazán félre, lehet vitatkozni arról, hogy Hayden vagy Ferrell volt e szarabb játékos. a reportok szerint 1/3-ra is Haydent húzta volna, ha nem jön fel a Miami. az lett volna az igazán agyfasz. aztán a többi 2013-ban választott játékos sem volt sokkal jobb: Menelik Watson, Sio Moore, Tyler Wilson, Nick Kasa, Latavius Murray, Mychal Rivera, Stacy McGee, Brice Butler, David Bass. egyedül a 6. körös Latavius Murray ért valamit. ennél csak a 2017-es draft volt a rosszabb. ott konkrétan egy használható játékost sem sikerült draftolnia Reggie-nek, azért az már bravúr.

choose life
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Reggie McKenzie's 1st draft pick: Tony Bergstrom
Mike Mayock's 1st draft pick: Clelin Ferrell

Low bar, Dave Ziegler


😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Nem tudom James mennyiben mozdítható jelenleg.
Amadeus
2022-ben 3,5M lesz a cap hit-je, ha kereten van. Kivágása esetén 1,5M DM-et kellene benyelni, szóval 2M-t lehet spórolni az elküldésén.

Ezzel együtt szerintem érdemes megtartani, de komoly versenytársat hozni kell a nyakára.
Komoly kérdés az ereje, ha nem ZBS alapú falunk lesz és sémától függetlenül nagy fejlődés kellene tőle, hogy jó kezdő legyen, de azért egy évnyi kezdő rutinja van és a szezon második felében nem volt felháborítóan rossz, szóval lehet érdemes megtartani és megpróbálni fejleszteni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 598
Raiders are interviewing Broncos special teams coordinator Tom McMahon today per source. McMahon and Josh McDaniels were on same St Louis Rams staff in 2011.
Rolni
 i.imgur.com/Wh7Aqti.jpg

choose life
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Mekkora egy gyökér feje van ennek az embernek 😕 És ezt kell lesni minimum 2 évig...
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 274 — Lájkold a zsűrit!
A hiba felismerése úgy tűnik megtörtént, elvileg ez szokott lenni az 1. lépés.



Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
LT Kolton Miller | 84.2
LG John Simpson | 52.6
C Andre James | 64.2
RG Alex Leatherwood | 44.9
RT Brandon Parker | 55.7

Kolton Miller was impressive for the Raiders at left tackle, earning an 84.2 PFF grade and marks of at least 76.6 as a run-blocker and a pass-blocker. He allowed 34 pressures from 730 pass-blocking snaps, but he was the lone ray of light in the darkness. Rookie Alex Leatherwood posted a meager 29.0 pass-blocking grade, allowing a league-leading 65 pressures at right tackle and then right guard.

Two different players allowed eight sacks individually, and only Miller earned a run-blocking grade better than 65.0. It’s remarkable that the Raiders made the postseason with this offensive line.

-------------------------------------
No1 prioritás kell, hogy legyen a fal rendbetétele.

Kolton szép csendben a Gruden éra legjobb elsőkörös pickje lett. Leatherwooddal elnéző vagyok, mert rookieként került be egy teljes összeomlás közepébe, neki lehet jövője egy normális OL coach érkezése esetén. A maradék háromra nincs mentség.
Amadeus
Én még Andre James-ben bízok, ha az új OL coach lát benne fantáziát, akkor vele megpróbálkoznék még.
Parker helyére mindenképpen kell egy upgrade, mert akkor Leatherwood is léphet egyet előre. Simpson helyére is kell egy átlag feletti G. Akkor két személyi cserével léphetnénk akár egy nagyobbat is előre ezen a fronton.
De ha James megy, akkor sem dőlök a kardomba.
Bruce
Nem tudom James mennyiben mozdítható jelenleg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
LT Kolton Miller | 84.2
LG John Simpson | 52.6
C Andre James | 64.2
RG Alex Leatherwood | 44.9
RT Brandon Parker | 55.7

Kolton Miller was impressive for the Raiders at left tackle, earning an 84.2 PFF grade and marks of at least 76.6 as a run-blocker and a pass-blocker. He allowed 34 pressures from 730 pass-blocking snaps, but he was the lone ray of light in the darkness. Rookie Alex Leatherwood posted a meager 29.0 pass-blocking grade, allowing a league-leading 65 pressures at right tackle and then right guard.

Two different players allowed eight sacks individually, and only Miller earned a run-blocking grade better than 65.0. It’s remarkable that the Raiders made the postseason with this offensive line.

-------------------------------------
No1 prioritás kell, hogy legyen a fal rendbetétele.

Kolton szép csendben a Gruden éra legjobb elsőkörös pickje lett. Leatherwooddal elnéző vagyok, mert rookieként került be egy teljes összeomlás közepébe, neki lehet jövője egy normális OL coach érkezése esetén. A maradék háromra nincs mentség.
Amadeus
Én még Andre James-ben bízok, ha az új OL coach lát benne fantáziát, akkor vele megpróbálkoznék még.
Parker helyére mindenképpen kell egy upgrade, mert akkor Leatherwood is léphet egyet előre. Simpson helyére is kell egy átlag feletti G. Akkor két személyi cserével léphetnénk akár egy nagyobbat is előre ezen a fronton.
De ha James megy, akkor sem dőlök a kardomba.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
LT Kolton Miller | 84.2
LG John Simpson | 52.6
C Andre James | 64.2
RG Alex Leatherwood | 44.9
RT Brandon Parker | 55.7

Kolton Miller was impressive for the Raiders at left tackle, earning an 84.2 PFF grade and marks of at least 76.6 as a run-blocker and a pass-blocker. He allowed 34 pressures from 730 pass-blocking snaps, but he was the lone ray of light in the darkness. Rookie Alex Leatherwood posted a meager 29.0 pass-blocking grade, allowing a league-leading 65 pressures at right tackle and then right guard.

Two different players allowed eight sacks individually, and only Miller earned a run-blocking grade better than 65.0. It’s remarkable that the Raiders made the postseason with this offensive line.

-------------------------------------
No1 prioritás kell, hogy legyen a fal rendbetétele.

Kolton szép csendben a Gruden éra legjobb elsőkörös pickje lett. Leatherwooddal elnéző vagyok, mert rookieként került be egy teljes összeomlás közepébe, neki lehet jövője egy normális OL coach érkezése esetén. A maradék háromra nincs mentség.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
@Raiders FO:
Dave Ziegler GM
Champ Kelly Assistant GM
Jim Abrams Dir College Scouting
Teddy Atlas Asst Dir College Scouting
DuJuan Daniels Asst Dir Player Personnel
Dwayne Joseph Dir Pro Personnel
Walter Juliff Senior Advisor to GM
Trey Scott Asst Dir of Player Personnel
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Azzal, hogy Roethliseberger visszavonult, azzal Carr lett az AFC-ben a leghosszabb idő óta egy csapatban kezdő irányító. (2014 óta nyúlik ez az időszak)
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
sources: Mick Lombardi OC, Doug Marrone OL
Amadeus
Marrone lehet remek fogás sztem
Rolni
Lombardit meg már tényként írják, legalábbis a wikipedian
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
sources: Mick Lombardi OC, Doug Marrone OL
Amadeus
Marrone lehet remek fogás sztem

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
sources: Mick Lombardi OC, Doug Marrone OL

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Greg Olson gone

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Harbaugh marad a Wolverines-nél. Számomra ez megnyugtató. 😊

A DC személyére leszek kíváncsi nagyon.
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Bennett maradásának örülök, szerintem jó munkát végzett az elkapókkal.

Champ Kelly igen jó fogás lehet! Az meg külön tetszik, h nem az én vagyok a megmondó ember vonalat viszik tovább, hanem komoly, mély FO kialakítása a terv.

McMahon nem lenne jó igazolás.

Hardegree fontos lehet abban, h Carr minél hamarabb megtanulja az új rendszer csínját bínját.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
The #Raiders are hiring Bo Hardegree as their new QBs coach, source said. An offensive assistant for the #Patriots and Josh McDaniels, he has previously served as QBs coach for the #Dolphins.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Raiders are interviewing Broncos special teams coordinator Tom McMahon today per source. McMahon and Josh McDaniels were on same St Louis Rams staff in 2011.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Champ Kelly érkezett, ass. gm.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Mike Garafolo@MikeGarafolo
#Raiders are retaining WR coach Edgar Bennett, source says. He'll be a part of Josh McDaniels' coaching staff.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 889
Nálunk azért bukott meg, mert egy hülye arrogáns pöcs. Ha most már nem egy hülye arrogáns pöcs, akár működhetne is, csak annyi kérdőjel lenne körülötte mint a többi jelölt körül.
Bostonban nem ő az alfa, szóval igazán nem derülhetett ki, mennyit érett a személyisége, azért eltelt 10+ év, mondjuk anno is 30 év fölött volt, attól hogy úgy viselkedett mint egy rosszul nevelt óvodás. Személyiségfejlődésnél max abba kapaszkodnék, hogy kva nagy pofont kapott az élettől, aminek esetleg nevelő hatása is lehetett. Én nem akarom, hogy a Raidersszel az történjen mint a Broncos-zal anno, rég kinőttem abból, hogy azért szurkoljak valaki ellen, mert riválisa az én kedvencemnek, de azért van néhány ember, akik nálam egyszerűen nem érdemelnek 3. esélyt és ez a fasz köztük van és ha normális emberként jól végezné a munkáját csak még jobban gyűlölném miatta. Remélem 1 év alatt megbukik a picsába és még nem lesznek menthetetlenek a károk itt. Nálam egyszerűen nem érdemli meg, hogy vezetőedző legyen, főleg nem, hogy sikeres legyen...
Black_Adder
JMD elég sokat fejlődött a Denver óta, ráadásul végignézte, ahogy több edző, hasonló stílussal hogyan bukott meg, szóval van esze, hogy ne erővel próbálja meg kontrollálni az öltözőt, remélhetőleg. Mondjuk ezért vannak a csapatkapitányok, hogy azokkal találd meg a hangot meg az edzőkkel.

A Colts-os sztorinál is csak az egyik fél véleményét tudjuk, JMD nem mondta el, hogy miért lépett vissza, de valszeg az volt ott, hogy a BB által felajánlott nagyobb szabadság és tanítás fontosabb volt neki mint egy HC pozi, ami valahol értékelhető, mert valszeg érzékelte, hogy nem biztos, hogy nem égne meg megint.

Egyébként valószínű, hogy ez az arrogáns stílus a legtöbb embernél pont azért jön erő, hogy így próbálja igazolni azt, hogy ő a főnök.

Támadó rendszert szerintem jót fog építeni, Zieglerrel is jól együtt fog tudni dolgozni és ha okos, akkor a játékosokkal meg nem próbál meg összetűzésbe kerülni, hanem megpróbálja megtalálni a hozzá passzoló módszert.

Az idő majd eldönti, de kíváncsian várom, hogy mit fakít.
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Ezért jó a fórum, mert mindennek könnyen visszakereshető írásos nyoma van. Amire te rosszul emlékeztél az az eszmecsere, mikor deyell felvetette, hogy tavaly kirúgták volna, ha nem megy bele a fizetéscsökkentésbe, és én erre írtam, hogy mivel Michigan Man, szó nem volt róla, hogy ELKÜLDJÉK, nem is ezért ajánlotta fel az összes bónuszát a kisegítő személyzetnek.

Majd jött a Raiders (és Bears) berkekben simán elfogadott teória, hogy biztos csak azért lebegtette be az ügynöke az nfl csapatok érdeklődését, hogy a michigani szerződését újratárgyalják, ami egyértelműen téves elképzelés, nem véletlen finalista ő a Vikings-nál (hogy végül Harbaugh-t nevezik-e ki, az tulajdonképpen lényegtelen, azt már nyilvánvalóvá tette, hogy megfelelő ajánlat esetén visszatérne a profi ligába).

Tehát kizárólag Mark Davisen múlt, hogy JH helyett JMD lett a Las Vegas főedzője, pont.
r.baggio
Mea culpa!

Kis segítséggel megtaláltam mire gondoltam és én vagyok megzizzenve valóban nem úgy volt a sorrend. A Michigan man, alma mater - nfl franchise stb. szavaid keltek önálló életre a képzeletembe és úgy tűnt az volt az üzeneted, hogy tuti nem lép le Mr. Michigan man a saját alma materéből egy NFL csapat kedvéért...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
PFF szerint top5 játékosunk a 2021-es szezonban:

1, Crosby
2, Kolton
3, Hobbs
4, Jacobs
5, Renfrow
Amadeus
nálam Renfrow top 3 amúgy legit.
deyell
az a kemény, hogy 5-ből 4 rookie contracton. Valamennyi Gruden Grinder.

Két első körös, egy negyedik és két ötödik körös.

Mintha nem draftoltunk volna 2-3. körökben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 598
PFF szerint top5 játékosunk a 2021-es szezonban:

1, Crosby
2, Kolton
3, Hobbs
4, Jacobs
5, Renfrow
Amadeus
nálam Renfrow top 3 amúgy legit.

choose life