NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
PFF szerint top5 játékosunk a 2021-es szezonban:

1, Crosby
2, Kolton
3, Hobbs
4, Jacobs
5, Renfrow

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
TST Las Vegas Raiders 1 446 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Tehát kizárólag Mark Davisen múlt, hogy JH helyett JMD lett a Las Vegas főedzője, pont.
r.baggio
Abban az esetben ha ez így van MD szakértelme megkérdőjelezhetetlen.
több mint 2 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Ezért jó a fórum, mert mindennek könnyen visszakereshető írásos nyoma van. Amire te rosszul emlékeztél az az eszmecsere, mikor deyell felvetette, hogy tavaly kirúgták volna, ha nem megy bele a fizetéscsökkentésbe, és én erre írtam, hogy mivel Michigan Man, szó nem volt róla, hogy ELKÜLDJÉK, nem is ezért ajánlotta fel az összes bónuszát a kisegítő személyzetnek.

Majd jött a Raiders (és Bears) berkekben simán elfogadott teória, hogy biztos csak azért lebegtette be az ügynöke az nfl csapatok érdeklődését, hogy a michigani szerződését újratárgyalják, ami egyértelműen téves elképzelés, nem véletlen finalista ő a Vikings-nál (hogy végül Harbaugh-t nevezik-e ki, az tulajdonképpen lényegtelen, azt már nyilvánvalóvá tette, hogy megfelelő ajánlat esetén visszatérne a profi ligába).

Tehát kizárólag Mark Davisen múlt, hogy JH helyett JMD lett a Las Vegas főedzője, pont.

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Sose hagyja ott?! Idézzétek már be, hogy hol írtam ilyet, emtpy coaching trackeres topicjába is én voltam az első aki megjegyezte, hogy csak a Raidersen múlik az első kinevezés, hogy konkrét ajánlatot tegyenek le végre Harbaugh elé... jézusmária
r.baggio
Hát lehet én vagyok már megzakkanva...
Csak a bejegyzésed van ott a témában, amit deyell fizuemeléses elképzelésére írtál. Mielőtt visszanéztem egy igen nagy összeget fel mertem volna tenni rá, hogy volt egy másik convo, amiben Amadeusnak és nekem (real time sztem mi értekeztünk éppen Haribo kapcsán) leírtad, h miért hagyná ott az alma materét?!
Szerintem erre írta utána deyell, h szerinte se jön és szerinte csak fizu emelés miatt van az egész ügy.

Kíváncsi lennék Amadeus és deyell emlékeire, mert kezdek így most az épp elmémben kételkedni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 084 — Deion Sanders for president!
Mindig van lejjebb! 🤣🤣🤣
Talán Tomit is visszacsábítja

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Sose hagyja ott?! Idézzétek már be, hogy hol írtam ilyet, emtpy coaching trackeres topicjába is én voltam az első aki megjegyezte, hogy csak a Raidersen múlik az első kinevezés, hogy konkrét ajánlatot tegyenek le végre Harbaugh elé... jézusmária


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Az lesz majd nagyon izgalmas, ha Harbaugh tényleg a Vikings élén köt ki!

Akkor majd folyamatosan megy a hasonlítgatás legalább a szurkolók köreiben!
Rolni
De várjál, én a remek Raiders insiderektől azt az infót kaptam, hogy csak fizetésemelést akar kiharcolni
r.baggio
Most ezt komolyan írod?

Te jöttél ide azzal, hogy sose hagyja ott a Michigan-t az ember, amikor mi arról beszélgettünk, hogy jön-nem jön.

Most akkor mi van?

A fizu emeléses gondolatmenet már a Te okoskodásod után érkezett extrában.

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Az lesz majd nagyon izgalmas, ha Harbaugh tényleg a Vikings élén köt ki!

Akkor majd folyamatosan megy a hasonlítgatás legalább a szurkolók köreiben!
Rolni
De várjál, én a remek Raiders insiderektől azt az infót kaptam, hogy csak fizetésemelést akar kiharcolni
r.baggio
arról is szó volt, hogy Michigan Man nem lépne le soha az isteni UoM-ről.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Az lesz majd nagyon izgalmas, ha Harbaugh tényleg a Vikings élén köt ki!

Akkor majd folyamatosan megy a hasonlítgatás legalább a szurkolók köreiben!
Rolni
De várjál, én a remek Raiders insiderektől azt az infót kaptam, hogy csak fizetésemelést akar kiharcolni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
új ol coach lesz, ez már biztos.
Amadeus
Hipp-hipp-hurrá!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
új ol coach lesz, ez már biztos.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Az lesz majd nagyon izgalmas, ha Harbaugh tényleg a Vikings élén köt ki!

Akkor majd folyamatosan megy a hasonlítgatás legalább a szurkolók köreiben!
Rolni
meglátjuk

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Az lesz majd nagyon izgalmas, ha Harbaugh tényleg a Vikings élén köt ki!

Akkor majd folyamatosan megy a hasonlítgatás legalább a szurkolók köreiben!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Az Újpest Bulldogs amerikai foci csapatnál járt a közelmúltban egy magyar származású emberke, aki történetesen a Raidersnél dolgozik mint valami edző asszisztens.

Szerinte nagy baj van a Raidersnél házon belül és sokaknak nem tetszik JMD kinevezése.

Facebookon olvastam, de berakom ide is:
"Most beszéltem egy Magyar ismerősömmel aki 13 éve a Raiders egyik edző asszisztense, konkrétan ezt írta nemes egyszerűséggel "Mindenki hányik" 😀 nagy gáz van házon belül azt mondja!"
Bruce
Ezzel tudod mi a gond:

ownert nem lehet leváltani.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Az Újpest Bulldogs amerikai foci csapatnál járt a közelmúltban egy magyar származású emberke, aki történetesen a Raidersnél dolgozik mint valami edző asszisztens.

Szerinte nagy baj van a Raidersnél házon belül és sokaknak nem tetszik JMD kinevezése.

Facebookon olvastam, de berakom ide is:
"Most beszéltem egy Magyar ismerősömmel aki 13 éve a Raiders egyik edző asszisztense, konkrétan ezt írta nemes egyszerűséggel "Mindenki hányik" 😀 nagy gáz van házon belül azt mondja!"
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
The Athletic fizetős cikkéből részletek:

- MD nem tudta, hogy JMD elérhető a piacon. Az egész úgy nézett ki, hogy Ziegler interjúzott, aki a megdöbbent MD-vel közölte, hogy "elérhető JMD is, ha én idejövök."

- Ken Harock - aki MD oldalán részt vett a processben - azt mondta, hogy nem érdekli, hogy a legtöbb ex-BB tanítvány besült, mivel azokat alapból nem vette volna fel HC-nak, plusz JMD nem BB-guy szerinte, hanem selfmade faszi. (Harock egykori Raiders játékos, később Al alatt tanulta a bizniszt. Miután Al alatt megtanult mindent dolgozott a Bucsnál és a Falconsnál, többek között ő draftolta Deion Sanderst és Brett Favre-t.) Herockon kívül Dan Ventrelle és Tom Delaney vett részt az interjúkon.

- Bisacciaval egy 5 órás interjút tartott a board, ami állítólag fantastic volt. Az öltöző támogatta volna a RB hire-t, viszont úgy érezte a board, hogy vele nem elérhető a Super Bowl.

- Ziegler is 5 órán át interjúzott. A többiek 3-4 órát voltak "csak".

- JMD korábbi denveri kalandja fel sem merült, a boardon belül a "we don't even give a fuck about the Broncos" volt az alapmentalitás.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Nálunk azért bukott meg, mert egy hülye arrogáns pöcs.
...
, de azért van néhány ember, akik nálam egyszerűen nem érdemelnek 3. esélyt és ez a fasz köztük van és ha normális emberként jól végezné a munkáját csak még jobban gyűlölném miatta. Remélem 1 év alatt megbukik a picsába és még nem lesznek menthetetlenek a károk itt. Nálam egyszerűen nem érdemli meg, hogy vezetőedző legyen, főleg nem, hogy sikeres legyen...
Black_Adder
Fura amúgy nekem, h miért utáljátok ti ennyire...

Ha nincs a JMD ámokfutás, nincs Elway vagy legalábbis nem akkor. Ha nincs ott Elway nincs jó eséllyel PM. Ha nincs Seriff akkor nincs jó eséllyel az az SB.

Szóval Ti végső soron JMD-nek köszönhetitek azt a SB-t!

Miért az utálat?

😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Jordan Schultz@Schultz_Report
You’ll like this #Raiders’ fans: I’m told Josh McDaniels and Derek Carr have already begun dialing up ideas for next season. McDaniels wants to deploy Carr’s input and knowledge of his team’s personnel — all to empower his QB, a QB he wants to win with.
Rolni
Hát akkor Carr hosszabbítás. Reméljük a PA motion rendben lesz.

Más:

Kinti Raiders fórumon két 4-3-as coordinator neve merült fel: Mike Zimmer és Jim Schwartz. Érdekes mindkettő.

Rajtuk kívül 3-4-es nevek röpködne: Fangio, Mayo, Patricia, Flores.

Nem tudom mennyi a valóságalap ezek mögött.

Zimmernek és Schwartznak is örülnék Kiváló szakember mind a kettő.

Update: Schwartz neve kapcsán Nashville-ből van az infó, miszerint Schwartz leléphet a Titansből és elvileg JMD-vel van kontaktban.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 598
 i.imgur.com/ASUfPvS.jpg

choose life
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
David Carr már NFL Network műsorában helyesli a JMD kinevezést. Szerinte remekül passzol Derek ebbe a rendszerbe, szerintem egy csomó kulcs emberke megvan a rendszer sikeres működtetéséhez és szerintem a kinevezés Mark Davis részéről azt jelzi, hogy komolyan gondolja, hogy nyerni akar!

David ugye nem olyan rég pont arról nyilatkozott, hogy Derek azt szeretné látni a Raiders vezetőségétől, hogy komolyan gondolják a győzni akarást...

Amikor megfelelő játékosokról beszélt ezeket említette (amik persze elég egyértelműek)
Waller - Gronk
Renfrow - Edelman
Jacobs - running game

Idegesítő egy pali ez a David Carr, de tulajdonképpen ezzel egyértelmű, hogy Derek Carr örül a kinevezésnek és ezzel JMD-nek meg is van az első és talán legfontosabb szövetségese az öltözőben.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Jordan Schultz@Schultz_Report
You’ll like this #Raiders’ fans: I’m told Josh McDaniels and Derek Carr have already begun dialing up ideas for next season. McDaniels wants to deploy Carr’s input and knowledge of his team’s personnel — all to empower his QB, a QB he wants to win with.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Az en felelmem az JMD-vel kapcsolatban, hogy ilyen multtal, hogy tudja egyben tartani az oltozot, ha nem halad a szeker...még a 0 respekt is jobb a negatívtól...
több mint 2 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Nálunk azért bukott meg, mert egy hülye arrogáns pöcs. Ha most már nem egy hülye arrogáns pöcs, akár működhetne is, csak annyi kérdőjel lenne körülötte mint a többi jelölt körül.
Bostonban nem ő az alfa, szóval igazán nem derülhetett ki, mennyit érett a személyisége, azért eltelt 10+ év, mondjuk anno is 30 év fölött volt, attól hogy úgy viselkedett mint egy rosszul nevelt óvodás. Személyiségfejlődésnél max abba kapaszkodnék, hogy kva nagy pofont kapott az élettől, aminek esetleg nevelő hatása is lehetett. Én nem akarom, hogy a Raidersszel az történjen mint a Broncos-zal anno, rég kinőttem abból, hogy azért szurkoljak valaki ellen, mert riválisa az én kedvencemnek, de azért van néhány ember, akik nálam egyszerűen nem érdemelnek 3. esélyt és ez a fasz köztük van és ha normális emberként jól végezné a munkáját csak még jobban gyűlölném miatta. Remélem 1 év alatt megbukik a picsába és még nem lesznek menthetetlenek a károk itt. Nálam egyszerűen nem érdemli meg, hogy vezetőedző legyen, főleg nem, hogy sikeres legyen...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 2 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 013 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Alairta mar a szerzodest JMD? Ha nem, akkor bizony lehet meg felni... 😀
Stez
Akarod mondani reménykedni 😄
gabokocka
Mondanam, mert egy szar alak volt a csavo, de en egyebkent birtam volna a Coltsnal is. Az ketsegtelen, hogy ert a tamadoegysegek osszerakasahoz. Az mar mas kerdes, hogy emberileg mennyire lesz kepes motivalni a jatekosait, mennyire tisztelik majd ot, de igazabol ha nem egy enkozpuntu faszfej meg mindig, akkor tanult a denveri butasagaibol.

Ugyhogy egyelore nem tudom azt gondolni, hogy a Raiders rossz lora tett, mert szerintem nem.
Stez
A sajtótájékoztatón eléggé tudatosan építette az alázatos, bűnbánó és hibáiból tanuló JMD képét. Kérdés h mennyire tud változni a személyisége, meg h Zieglerrel h fog alakulni a kémia, lesz e valós fék mellette.

| A mi szemszögünkből | sajnos van esély rá h tanult a hibákból és most nem bassza el. Nyilik szintjén ez megtörtént, szal most fél évig ebbe kell kapaszkodnotok, aztán élesben úgyis minden kiderül.

| Azért őszintén remélem h a miénkhez mérhető atomkatasztrófa lesz az itteni produktuma is 😀 |

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Alairta mar a szerzodest JMD? Ha nem, akkor bizony lehet meg felni... 😀
Stez
Akarod mondani reménykedni 😄
gabokocka
Mondanam, mert egy szar alak volt a csavo, de en egyebkent birtam volna a Coltsnal is. Az ketsegtelen, hogy ert a tamadoegysegek osszerakasahoz. Az mar mas kerdes, hogy emberileg mennyire lesz kepes motivalni a jatekosait, mennyire tisztelik majd ot, de igazabol ha nem egy enkozpuntu faszfej meg mindig, akkor tanult a denveri butasagaibol.

Ugyhogy egyelore nem tudom azt gondolni, hogy a Raiders rossz lora tett, mert szerintem nem.