NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bailey Zappe for 1/1!
r.baggio
1/2 - nekünk már/még megvan a QB-nk, Remélem addig nem kér tradet...
iktriad
Nekünk is megvan!

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bailey Zappe for 1/1!
r.baggio
1/2 - nekünk már/még megvan a QB-nk, Remélem addig nem kér tradet...
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 598
a 22-es csapdája.

 i.imgur.com/tVrkyzR.jpg

choose life
több mint 2 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Hondo követte el.
Amadeus
Az egykori német kerékpáros sprinter??? 😮 😀
iktriad
Hondo Carpenter
Amadeus
Keményen meg is indokolta:

"Lover or hate Derek Carr is your decision. But, the facts are he's a top 5 quarterback in the NFL in passing yards in 2021. But hey, who let's facts get in the way of a good Twitter argument."

Bailey Zappe for 1/1!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 250 — Keep pounding
Alairta mar a szerzodest JMD? Ha nem, akkor bizony lehet meg felni... 😀
Stez
Akarod mondani reménykedni 😄

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Alairta mar a szerzodest JMD? Ha nem, akkor bizony lehet meg felni... 😀

több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
New #Raiders coach Josh McDaniels tells me he spoke with current defensive coordinator Gus Bradley today and plans on speaking with all of the assistants still under contract, as well as other targets, before making staff decisions

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Itt az egèsz:

több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Hondo követte el.
Amadeus
Az egykori német kerékpáros sprinter??? 😮 😀
iktriad
Hondo Carpenter

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hondo követte el.
Amadeus
Az egykori német kerékpáros sprinter??? 😮 😀
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

iktriad
Hondo követte el.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Egyelőre nem tudni, hogy 4-3 vagy 3-4 lesz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
JMD: “it was a fumble”

ROLNI IDE A RÉGI SZEMÜVEGGEL

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
#Raiders WR coach Edgar Bennett to interview for #Bills OC
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 598
Elvileg kinti idő szerint 2-kor sajttáj. Azt beszélik a népek, hogy bejelentik JMD-t.
Amadeus
Majd ha 3 egymást követő napot Vegasban tölt akkor hidd el (lásd Ind)
vpi
nem feltétlenül szeretnénk elhinni.

choose life
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 817 — Patriot
Elvileg kinti idő szerint 2-kor sajttáj. Azt beszélik a népek, hogy bejelentik JMD-t.
Amadeus
Majd ha 3 egymást követő napot Vegasban tölt akkor hidd el (lásd Ind)
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Honey Badgert el kéne hoznunk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Elvileg kinti idő szerint 2-kor sajttáj. Azt beszélik a népek, hogy bejelentik JMD-t.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Graham csak akkor megy el a Giants-ből, ha HC ajánlatot kap, amúgy megtartja őt Daboll


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Bradley megy a Coltshoz interjúzni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Abram szerintem kizárt COV2/COV4 rendszerben. Biztos, hogy kelleni fog safety.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Akkor a hivatalos "mindig pozitív" szerepemet és az azzal járó rózsaszín szemüveget hivatalosan is átadom Rolninak!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Én nem ragaszkodnék Gus-hoz, de tudom, hogy egyedül vagyok itthon a véleményemmel 😊
Szerintem egyáltalán nem volt ez jó védelem összességében éves szinten. Egyedül pass rush terén hoztunk erős szintet, de egyébként semmi eget rengető. Gus-nak a nyakára tenni a blitz mestert meg fölösleges, mert Gus nem szeret, nem fog blitzelni. Egyedül stábon belüli feszkót, balhét lehet vele elérni szerintem.

Én azt mondom, hogy jöjjön csak új DC.

Brian Flores - Ha nem kap HC állást sehol, akkor remek lenne 1-2 évre, amíg újra nem lesz HC. Önjáró DC lenne, ami fontos lehet.

Patrick Graham - Szintén jó fogás lehetne szerintem. Judge alatt a Giants védelemmel szépen dolgozott és ugye neki is van többéves kapcsolata JMD-ékkel. Nem D HC alatt volt eddig DC, szóval elég önjáró lehetne Ő is.

Jerod Mayo - Lehet még szintén logikus hire. Ő ugye lehet már inkább DC interjún volt itt eleve (meg persze Rooney rule...). Neki lehetne egy jó függetlenedési lépés ez, mi meg prá évre nyerhetnénk egy jó DC-t. Persze mivel nem volt még DC, benne van komolyabb rizikó is. Itt az is necces, hogy valószínűleg jobban bele kellene folynia JMD-nek a dolgokba tekintve, hogy nem rutinos DC lenne Mayo.

Don Martindale - Ő volt LB edző és aztán DC is JMD alatt Denverben, simán benne van a pakliban most is. Elég rutinos, így önjáró lehetne.

Matt Patricia - Ő is fel kell, hogy kerüljön a listára, bár a tény, hogy NE-ben ass.HC talán megment tőle 😊 Mondjuk ez is olyan dolog, hogy Pats színeiben elég jó DC volt, persze az öreg szárnyai alatt...


Hamár felmerült, akkor pár név OC posztra is:

Chad O'Shea - 7 évig volt WR edző JMD alatt NE-ben, most a WR edző és a passing game coordinator Cleveland-ben. Van ott előtte OC is, szóval előrelépés lenne mindenképp neki.

Adam Gase - WR edzője volt JMD-nek Denverben és utána ott indult be a karrierje. OC és HC tapasztalta is van, meg persze elég rossz megítélése is 😊

Mike McCoy - Denverben JMD OC-ja volt, egy ideje nem edz, de rutinos edző és HC tapasztalata is van.


ST posztra:

Joe Judge - Korábbi Pats ST edző, aki ugye a Giants-től frissen lett elzavarva. Mivel a Pats-nél van ST edző a régi helyén, ezért logikus állomás lehet neki Vegas.

Cameron Achord - A jelenlegi Pats ST edző, aki akkor kerülhet szóba, ha a Sötét Nagyúr visszahozná helyére Judge-ot inkább...



Anno Gruden kinevezésén röhögött az edzői, média szakma, elég sok szurkoló a többi csapattól, de sokan a Raiders fan base-ben nagyon örültek.

Most a média és a szakma dícséri a kinevezést és a többi csapat szurkolóival egyetértében sopánkodik a Raiders fan base nagyrésze.

Én ezennel átveszem Amadeus mindig pozitív szerepét a szurkolói táborban!

Jó lesz ez!

Ami máshol nem működik, az majd itt fog!

Vegasban fog először szárba szökkenni a BB fa termése! Meg fog szépen maradni és erős fává érik majd!


JMD és Ziegler 10+ éves közös múltra tekint vissza, egy helyen szocializálódtak, közös elképzelésük van a csapat felépítéséről, a játékosokról. JMD megtanulta a denveri leckét és együtt fognak dolgozni, a GM-nek lesz valódi szerepe és feladata, míg a HC elsősorban a stábbal, a csapattal foglalkozik majd.

JMD nem egy kókler, rendes támadó rendszert fog itt összerakni és amúgy sok építő kocka meg is van hozzá! Derek Carr alkalmas QB erre a rendszerre, Renfrow még jobb lesz, a Waller-Moreau páros is szépen fog menni és a JJ-Drake páros is rendben lesz 2022-ben. OL az amit rendbe kell tenni, de ez edzőtől független feladat. Ha jól olvasom alapvetően a PBS felé mozdulunk vissza várhatóan majd. Szerintem Miller esetében ez nem gond, Simpsonnak segíthet, Leatherwood ígyis úgyis fejlődni fog még egy kompetens OL edző alatt (ezt a kinevezést igencsak várom), D.Good számára is ideális lehet a PBS. Egyedül Andre James lehet majd bajban szerintem, mert Ő igen gyenge volt idén még akkor is, amikor már belejött. Az Ő szerződése viszont könnyen elengedhető, így hozható igazi versenytárs a nyakára majd.
RT szerintem kell továbbra is, mert Leatherwood helye belül van, de ez pl egy érdekes kérdés lesz az új stáb kapcsán.

Bízom a DC választásban, van azért a fenti felsorolás alapján korrekt emberke a kapcsolati hálójukban. 3-4 vagy 4-3 szerintem nem oszt nem szoroz annyira. Az esetek nagy részében úgyis nickel lesz a felállás. Igazából ma már nickel a kezdő felállás...Nickel DL kapcsán jól állunk, ott az a kérdés kiket igazolunk vissza a Jefferson-Thomas-Philon trióból. Philon nagyon Bradley ember és meg is sérült, így rá látok kevesebb esélyt. Jefferson és Thomas meg amúgy a base 3-4 esetében tud DE-t játszani, ha kell. Ettől függetlenül DL igazolás, variálás biztos lesz, mert kell majd egy hegy NT is azért...Ferrell viszont lehet megtalálja a helyét 3-4 DE-ben...
Yannick nem remekelt 3-4OLB-ként, de szerintem Maxx gond nélkül felállítható és ha Ő remekel, akkor azért Yannick is működni fog. Aztán amikor nickel, dime csomagba vagyunk nyomják, amit idén is...
LB poszt érdekes lenne, mert nincs Hightower szerű szörnyünk, de a Perryman-Diablo belső páros nem hangzik olyan rosszul a tavaly látottak alapján. Morrow is visszahozható szerintem olcsón a sérülés után...
Az sejthető, hogy a zóna szélső CB munkát váltja az emberezés, ebben amúgy Mullens működhet, szóval egy darab szélső kezdő és depth kell. Hobbs, ha addig nem kerül sittre rendben lehet NCB-nek.
S poszton Moehrig adott, mellé kell egy társ, mert Abram nem hiszem, hogy működik majd cov 1/3-on kívül.

ST terén a rugók, a LS megvan, a többiben meg azért Rich se alkotott utánozhatatlant szerintem. Itt is rendben lehetünk könnyedén.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Tafur: MD-ék a mai napig nem közölték Bradleyékkel (de még RB-vel sem), hogy merre hány méter.
Amadeus
MD egy pöcs, tudtuk eddig is. JDR magát rúgta ki élőben anno...

Az mondjuk megint más kérdés, hogy szerződés alatt állnak, ezért gondolom elvileg az új HC dönthet úgy, hogy megtartja őket. Ehhez a döntéshez ugye kéne egy új HC, aki még nincs kinevezve hivatalosan.
Lehet annyi csak, hogy a hivatalos kinevezést megvárják és utána fogja Ziegler és JMD intézni már ezt...
Rolni
Én amúgy Gust visszahoznám, staffostul. Elhoznám blitzing game coordinatornak Gregg Williamst és hadd menjen ez a 4-3. Évekig sírtunk, hogy 3-4-re álljunk át, mert szar, amit csinálunk. Végre van egy életképes 4-3 védelmünk, nem tudom, hogy most kell-e átalakítani.

Amúgy biztos vagyok benne, hogy valami ex-patriot faszarcút kapunk, aki megpróbálja BB-t lemásolni csakmert alapon és lesz egy középfos 3-4-es védelmünk. Brian Flores lenne az egyetlen ex-patriot, akinek örülnék. Ő azért nem volt bohóc Miamiban (értsd: egész fasza védelmet rakott össze).

MD-t nem tudom hova tenni. Üzletileg zseniális döntéseket hozott az elmúlt 10 évben, a Vegasba költözés, társulásai mind-mind lukratív üzleti döntések voltak, így, mint owner szerintem jól teljesít. Viszont man management terén egy darab szar az emberünk. Egy elbaszott hajú Stan Kroenke.

criminal lawyer or criminal lawyer?