Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Hányok egy gyorsat és holnaptól elkötelezett Ziegler-JMD hívő leszek

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Rapoport szerint jön Ziegler
Rolni
Az Ő GM kinevezése után meg érkezik JMD

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
The #Raiders are expected to hire #Patriots de facto GM Dave Ziegler as their new GM
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Rapoport szerint jön Ziegler

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 598
Deuce Gruden viszont maradhat a csapat környékén
Amadeus
kell egy PED dealer is a csapatnál.

choose life
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Deuce Gruden viszont maradhat a csapat környékén

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Nos, nem értem az okát, nem is tudom követni már.

De

Holnap Demeco Ryans interjúzik. Ma sem lesz edzőnk.
Amadeus
😀

Dodds - Ryans ? 😊
Rolni
Olvastam JMD-Dodds párost is.

Szerintem MD sem tudja.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Nos, nem értem az okát, nem is tudom követni már.

De

Holnap Demeco Ryans interjúzik. Ma sem lesz edzőnk.
Amadeus
😀

Dodds - Ryans ? 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Nos, nem értem az okát, nem is tudom követni már.

De

Holnap Demeco Ryans interjúzik. Ma sem lesz edzőnk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 598
Azért Carr helyzete sem irigyelhető
2014-óta hányadik új koncepció, újra építkezés, új OC/asszisztensek, új HC és elgondolás ilyen séma meg olyan, közben azok az emberek akikkel valami elindul, repült.
Surda
Ez igaz. De amikor egy scapat evekig nem tud minosegi, mukodo tamadojatkot osszerakni senkivel, sehogy. Akkor azert a QB magara is nezhet. Mert o mar nem ujonc. Favre mondta, hogy ha elit QB akarsz lenni, akkor egy ido utan tul kell lepned azon, hogy az edzo hulye.
ulpianus
Így. Mint amikor a kollega a vesztes per után a bíróra mutogat, hogy hülye. 1-1 még csak, de, hogy mind?
Amadeus
mondjuk valóban előfordul hogy hülye a bíró, de inkább az gyakoribb hogy elfogult valamelyik irányba.

choose life
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Azért Carr helyzete sem irigyelhető
2014-óta hányadik új koncepció, újra építkezés, új OC/asszisztensek, új HC és elgondolás ilyen séma meg olyan, közben azok az emberek akikkel valami elindul, repült.
Surda
Ez igaz. De amikor egy scapat evekig nem tud minosegi, mukodo tamadojatkot osszerakni senkivel, sehogy. Akkor azert a QB magara is nezhet. Mert o mar nem ujonc. Favre mondta, hogy ha elit QB akarsz lenni, akkor egy ido utan tul kell lepned azon, hogy az edzo hulye.
ulpianus
Nem hülye! mindig más.
Emlékezz a Grudennel játszott első időkre, aztán elkezdett működni, hogy mit veszít még is?- időt.
Ennyi év/ember/elképzelés és ott tartunk ahonnan el akartunk indulni.
🆗 ezért kapja a dodot.
Csak mennek az évek.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Azért Carr helyzete sem irigyelhető
2014-óta hányadik új koncepció, újra építkezés, új OC/asszisztensek, új HC és elgondolás ilyen séma meg olyan, közben azok az emberek akikkel valami elindul, repült.
Surda
Ez igaz. De amikor egy scapat evekig nem tud minosegi, mukodo tamadojatkot osszerakni senkivel, sehogy. Akkor azert a QB magara is nezhet. Mert o mar nem ujonc. Favre mondta, hogy ha elit QB akarsz lenni, akkor egy ido utan tul kell lepned azon, hogy az edzo hulye.
ulpianus
Így. Mint amikor a kollega a vesztes per után a bíróra mutogat, hogy hülye. 1-1 még csak, de, hogy mind?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Azért Carr helyzete sem irigyelhető
2014-óta hányadik új koncepció, újra építkezés, új OC/asszisztensek, új HC és elgondolás ilyen séma meg olyan, közben azok az emberek akikkel valami elindul, repült.
Surda
Ez igaz. De amikor egy scapat evekig nem tud minosegi, mukodo tamadojatkot osszerakni senkivel, sehogy. Akkor azert a QB magara is nezhet. Mert o mar nem ujonc. Favre mondta, hogy ha elit QB akarsz lenni, akkor egy ido utan tul kell lepned azon, hogy az edzo hulye.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Azért Carr helyzete sem irigyelhető
2014-óta hányadik új koncepció, újra építkezés, új OC/asszisztensek, új HC és elgondolás ilyen séma meg olyan, közben azok az emberek akikkel valami elindul, repült.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
működött ez az offense valaha Brady nélkül? Carr fog pa offenset vinni?
Amadeus
PA resze az EP systemnek is. Izles dolga, mennyire. (OFF Bar en magam keves dolgot utalok jobban, mint amikor vki beirja, hogy legyen tobb PA. Mint vmi csodafegyver. Ami pedig ha sokat hasznalod tobbet art mint hasznal. Es a QB megoletese mellett kivalo a negativ yardos jatekokra is. De mindegy.)

Jimmy G, Cassel is elvolt a rencerben, pedig aztan nem nagy splierek.
Mac Jones jateka is mukodik. Pedig (direkt nem irtam ezt egesz szezonban. Nem akarok a honved maffiaval harcolni, legyen nekik jo napjuk, jo egeszseggel!) Jones a semmit ragozza. Vagy kijatszak semabol az ures celpontot, es HA tenyleg nincs veszely, akkor megdobhassa Mac. Vagy checkdown, oldalra dobd ki, menj le. Minimalis kockazat, minimum olvasas. Tulzok, de ezt akkor kerik, ha a TE-WR-punter passzol egyet. Es ez volt az elso, nemtom, 3-4 meccsen. Aztan elerkeztunk a "rookie friendly" playbook melysegbe. Es ott tartanak ma is. Nekem ez tetszik, hogy turelmesek. Az is tetszik nagyon, hogy ezzel meccseket tudtak nyerni. Nem is keveset. De ebbol en meg nem mondom, hol a plafonja Jonesnak.
Ami teged erdekel ebbol, hogy a rencer jo. Nem kell Brady hozza. Nyilvan vele atom jo volt. Az mar nezopont kerdese, meddig lehet eljutni ha Jones, Jimmy, Cassel adja a felso limitet. Vagy Carr. De Carr sztem messze jobb. Es neki fekudhet is ez a sema. Ha a fal megvedi.
ulpianus
Hát nem egy spider 2 y banana.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
működött ez az offense valaha Brady nélkül? Carr fog pa offenset vinni?
Amadeus
PA resze az EP systemnek is. Izles dolga, mennyire. (OFF Bar en magam keves dolgot utalok jobban, mint amikor vki beirja, hogy legyen tobb PA. Mint vmi csodafegyver. Ami pedig ha sokat hasznalod tobbet art mint hasznal. Es a QB megoletese mellett kivalo a negativ yardos jatekokra is. De mindegy.)

Jimmy G, Cassel is elvolt a rencerben, pedig aztan nem nagy splierek.
Mac Jones jateka is mukodik. Pedig (direkt nem irtam ezt egesz szezonban. Nem akarok a honved maffiaval harcolni, legyen nekik jo napjuk, jo egeszseggel!) Jones a semmit ragozza. Vagy kijatszak semabol az ures celpontot, es HA tenyleg nincs veszely, akkor megdobhassa Mac. Vagy checkdown, oldalra dobd ki, menj le. Minimalis kockazat, minimum olvasas. Tulzok, de ezt akkor kerik, ha a TE-WR-punter passzol egyet. Es ez volt az elso, nemtom, 3-4 meccsen. Aztan elerkeztunk a "rookie friendly" playbook melysegbe. Es ott tartanak ma is. Nekem ez tetszik, hogy turelmesek. Az is tetszik nagyon, hogy ezzel meccseket tudtak nyerni. Nem is keveset. De ebbol en meg nem mondom, hol a plafonja Jonesnak.
Ami teged erdekel ebbol, hogy a rencer jo. Nem kell Brady hozza. Nyilvan vele atom jo volt. Az mar nezopont kerdese, meddig lehet eljutni ha Jones, Jimmy, Cassel adja a felso limitet. Vagy Carr. De Carr sztem messze jobb. Es neki fekudhet is ez a sema. Ha a fal megvedi.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
működött ez az offense valaha Brady nélkül? Carr fog pa offenset vinni?

amúgy a JMD+Dodds combo lenne elfogadható.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
A dupla TE az E-Perkins egyik alapja volt. Bar Weis Karoly eltert ettol mar koran a Honvedban. (Itt meglatjuk mi lesz amit hozzafejlesztenek. Ez mindig erdekes, mikor vki uj konyvet nyit.)

A lenyeg a mismatch kialakitasa az EPben. Sok celpont, es idealis esetben nem csak megtalalni, de tervezni ezt. Vagyis a tobbiek eleve elviszik onnan a vedoket peldaul. Nyilvan a vedok sem hulyek. Mar aki. 😊
A jellegzetessege (es ujdonsaga) nem az agresszio. A meccs, es ido kontrollalasa futas helyett passzokkal. Ez egy elegans, szep foci.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
JMD elvileg aggresszív, sok dupla TE felállással és playactionnal operáló O-t vázolt fel, amit Derek Carr visz sikerre.

Red zone offense-t részben a TE-kel, részben Jacobs-sal (akit igencsak kedvel) tervezi helyre rakni.

Elvileg már a stáb is elfogadásra került Mark és Ventrelle által (mégse Reece a fő tanácsadó?).
Úgy fest azon megy a matek, h Davis hajlandó-e Dodds helyett elfogadni, kinevezni Zieglert.

Persze eddig igen vakon volt a legtöbb ember, most meg hirtelen előkerültek a források, szóval csak óvatosan higgyünk ezeknek.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Jó mondjuk Ed Dodds is baszki, h nem tud Bowles-nél egy jobb nevét ezek szerint bedobni?! 😊
Rolni
kit dobjon be?
Amadeus
Nem tudom nem vagyok GM jelölt, de ez kevéske...

Ja közben meg Jim Harbaugh megy a Vikings-hez HC interjúra...fura

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Jó mondjuk Ed Dodds is baszki, h nem tud Bowles-nél egy jobb nevét ezek szerint bedobni?! 😊
Rolni
kit dobjon be?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Jó mondjuk Ed Dodds is baszki, h nem tud Bowles-nél egy jobb nevét ezek szerint bedobni?! 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 598
Akkor már hozzátok mindjárt TBt 😏😉
dande
most vonult vissza.
deyell
Pont azèrt HCnak ☺️
dande
az egy másik TB lesz, kicsit színesebb.

choose life
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor már hozzátok mindjárt TBt 😏😉
dande
most vonult vissza.
deyell
Pont azèrt HCnak ☺️
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 598
Akkor már hozzátok mindjárt TBt 😏😉
dande
most vonult vissza.

choose life