Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 192 — The Mathematician
Bár sok esélyt nem látok rá de remélem legalább kicsit odaverünk a Tompáknak... nem, nem védem amit Gruden vélt, gondolt, mondott, de ahogy kezelik ezt az egészet...
dande
én nem tudom mennyire jogszerű magánlevelezéseket nyilvánosságra hozni? mert sztem nem lehet, ezért nem is látunk egy levelet sem, csak annyit, hogy egy invesztigetőr azt mondta, hogy ilyen meg olyan volt az email nyelvezete.
gedam
ugye az a gond hogy az egyik oldalról ez nem magán hanem céges levelezés

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
rva 4 091 — Me for President!
Én amúgy csak liga hatalmas álszentsége miatt csalódok. 2 évtizedig tévézik meg edzősködik ez a szararc fajgyűlölő undorító Gruden egy szót se emel fel ellene,aztán hirtelen kiszivárog és mindenki kiáll mellőle,hogy nem mi nem vagyunk egyébként ugyanilyenek,csak ő a szararc,majd ő szépen elviszi a balhét.
Trónok harca megy itt amúgy.
DrChef
tízezrével vannak levelek, és nincs közte CSAK Grudentől olyan, ami rasszista, nőgyűlölő és homofób? ki hiszi ezt el?
több mint 2 éve
gedam 5 777
Bár sok esélyt nem látok rá de remélem legalább kicsit odaverünk a Tompáknak... nem, nem védem amit Gruden vélt, gondolt, mondott, de ahogy kezelik ezt az egészet...
dande
én nem tudom mennyire jogszerű magánlevelezéseket nyilvánosságra hozni? mert sztem nem lehet, ezért nem is látunk egy levelet sem, csak annyit, hogy egy invesztigetőr azt mondta, hogy ilyen meg olyan volt az email nyelvezete.
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Odds to be the next full-time #Raiders HC per @betonline_ag:

Eric Bieniemy (+600)
Brian Daboll (+650)
Joe Brady (+750)
Kellen Moore (+750)
Byron Leftwich (+900)
Matt Campbell (+900)
Todd Bowles (+900)
David Shaw (10/1)
Gus Bradley (10/1)
Matt Eberflus (10/1)
Rich Bisaccia (10/1)
Amadeus
Jim Harbaugh?
deyell
Egyszer már kikosarazott minket.
Amadeus
john fox, jeff fisher? 😀
Negritis
Hue Jackson hogy maradhatott ki?
Jan
Ahogy Chip Kelly 😲

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 955 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bár sok esélyt nem látok rá de remélem legalább kicsit odaverünk a Tompáknak... nem, nem védem amit Gruden vélt, gondolt, mondott, de ahogy kezelik ezt az egészet...
több mint 2 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 376
Én amúgy csak liga hatalmas álszentsége miatt csalódok. 2 évtizedig tévézik meg edzősködik ez a szararc fajgyűlölő undorító Gruden egy szót se emel fel ellene,aztán hirtelen kiszivárog és mindenki kiáll mellőle,hogy nem mi nem vagyunk egyébként ugyanilyenek,csak ő a szararc,majd ő szépen elviszi a balhét.
Trónok harca megy itt amúgy.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 2 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 294 — Jedi Master
Jó estét! Én csak az NDK turmixgép miatt...
Marmint nah, a félmeztelen washingtoni cheerleaderek miatt írok... Hogy azok nem tudtak kileakelődni? 😎
Ha már az e-mailek igen... 😁

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 192 — The Mathematician
nah ez viszont sztem gáz


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Én már a kinevezésekor se rajongtam Gruden-ért és mindenki tudja, aki olvassa ezt a topicot, hogy sose „nyert meg”, mint ember, mint GM, de még, mint HC sem. Ettől függetlenül nem ismerem személyesen, nem olvastam az emaileket sem, szóval kicsit vonakodok attól, hogy megmondjam a tutit róla, de látom ez az apróság kint és itthon is keveseket zavar, szóval nem tartom magamban én sem, amit gondolok.

Egy borzalmas nagy egoval rendelkező, beképzelt és sunyi ember képe alakult ki benne róla, a nyilatkozatai, az azokat követő cselekedetei és a beatwriterek elszórt morzsái alapján. Mindig van kifogás, sose Ő az igazi hibás. Olyan ember, aki jókat mond rólad a szemedben, aztán a hátad mögött kidumál, ráadásul csúnyán. Olyan igazi régi vágású „myway or the highway” típusú ember, aki kapcsán komoly kételyeim voltak és maradtak egy mai NFL öltöző, csapat építése kapcsán.

Ettől függetlenül amikor elsőre olvastam, hogy 10 éve írt egy kissé (minden relatív ugye) rasszista stílusban valakiről, azt gondoltam, hogy nem akkora ügy...lesz belőle téma, várhatóan rányomja a bélyegét a következő meccsekre, akár a szezonra, de majd leül. Azt is gondoltam, hogy valakit 10 évvel ezelőtti email alapján csúnyán elmeszelni nem is túl korrekt dolog, mindenki változhat, fejlődhet és azért kontextus nélkül egy email-ből sokat levonni nem szabad, illetve amióta itt van újra nem merült fel semmi ilyen és Nassib kapcsán is inkább jó példának tűnt a csapat, amihez igenis sok köze van Gruden-nek.

Az is eszembe jutott, hogy egy NFL öltözői közeg azért teljesen más, mint egy átlag munkahely. Ha csak magamból indulok ki, hogy egy-egy edzőtáborban vagy egy „csak srácokkal” elkövetett kis nyaralás alkalmával mennyire más a hangszín, a stílus és a témák, mint mondjuk munkahelyen. Ezt kívülállóként nehéz belekalkulálni ebbe a szituba, hogy nekik ez a közeg a munkahelyük. Az öltözőben is szabadabb a hangnem gondolom, mint a Google HQ-ban, szóval más egy ilyen komment egy NFL HC-től, mint a Google CEO-tól mondjuk. De persze erre lehet mondani, hogy csak belemagyarázás...

Aztán kezdtek jönni azért a részletek, hogy sok email-ről van szó, hogy jóval frissebbek is vannak közöttük, hogy a térdelős tüntetésről és a nőkről az NFL-ben is „megmondja a magáét”, illetve nem sikerül a draftoljunk-e meleg srácot kérdést se kulturáltan ecsetelni. Ezek együtt azért már nem olyan képet rajzolnak ki, amit fiatal srácok elé vezérként, példaként érdemes kiállítani.

Manapság nem lehet egy NFL öltözőt ilyen emberként vezetni, nem lehet valaki ezzel a világképpel egy modern, franchise arca...pláne nem egy olyan franchise-é, amelyiknek eddig a DNS-ében volt a sokszínűség és valóban az emberek, edzők, játékosok teljesítmény alapú megítélése. Ezt egyszerűen nem engedheti meg magának Mark Davis annak ellenére, hogy mennyire akarta Gruden-t és mekkora barátok. Amúgy pont ez a nagy barátság kapcsán roppant kínos is ez MD-nek, mert „embert ugye barátjáról...”...

A Bears meccsen vajon miért volt ennyire szar a gárda? Vajon már a pénteki első hírek alapján kezdte elveszíteni az öltözőt? Simán lehet...

JDR anno ugye simán elveszítette az öltözőt a térdelős témával és a nyílt Trump támogatással (őt is Mark Davis vette mondjuk fel ugye direktben a GM-en átnyúlva). Ez a story után szerintem Gruden nem tudta volna megtartani az öltözőt, ami tele van fekete srácokkal, amiben ott van egy Carl Nassib...

Egy dolgot azért viszont nagyon remélek. Azt, hogy nem Gruden lesz az egyetlen bűnbak, mert egyszerűen nem hiszem el, hogy abból a 650.000 email-ből csak az övéi piszkosak! Hozzák az egészet nyilvánosságra szépen! Bukjanak tulajok, edzők, stáb tagok jobbra meg balra és akkor tegyenek valóban rendet! Ne csak megint egy bűnbakot mutassanak a népnek és a többi szennyet meg szépen dugdossák tovább. Mert az kevés a sisakon lévő feliratokkal együtt is! Jöjjön akkor a fekete leves mindenhol, ne csak nálunk!



Lépjünk tovább!
Egyfelől értem Bisaccia kinevezését interim HC-nak másfelől nem, inkább nem. Olvastam olyat, hogy Gruden jelölte ki. Hogy a fenébe jelöl ő még itt ki bármit is? Hol van Mark Davis és Mike Mayock töke ilyenkor? Miért olyan ember lesz a HC, aki már a Tampában és visszatérése óta is az egyik jobb keze volt Gruden-nek? Neki a több évtizedes Gruden barátság után milyen lehet a megítélése a játékosok körében a fenti témák kapcsán? Van a stábban egy Gus Bradley, aki frissen érkezett, nincs olyan mély Gruden kötődése, van NFL HC tapasztalata és legalább a labda egyik oldalához ért. Persze azt az érvet is értem, hogy így az OC és a DC tudja vinni a saját egységeit és tudnak rendesen készülni a meccsekre...ami mondjuk kevés, ha az öltözőt nem tudják összerántani és együtt tartani.


Mi lesz a jövő? Mit kezd Davis, aki hirtelen team president és football cár nélkül maradt pár hónap leforgása alatt? Marad Mayock?

Én abban bízom, hogy Mark Davis alaposan belenéz a tükörbe és leszűri a hibákat, amiket a elkövetett az elmúlt időszakban. Remélem profi segítség bevonásával újra húzza az FO team president felöli oldalát és szintén profi segítséggel szezon közben megindít egy nagyon alapos GM keresést. Felőlem Mike Mayock is pályázhat, de ne MD-t kelljen megdumálnia a sikerhez, hanem más, sikeres csapatok legjobb embereivel kelljen versenyeznie a posztért. Olyan jó lenne látni, hogy egy jól felépített, jól draftoló franchise-tól hozunk egy a ranglétrát megjárt, liga szerte elfogadott, fiatal GM-et, akit aztán a tulaj ténylegesen hagy dolgozni. Remek esélyünk lehetne szerintem elhozni a legjobb jelöltet, ha korán indítunk egy valóban profi folyamatot. Van egy remek új stadionunk és edző központunk, lesz cap space-ünk bőven, van egy keretünk, amiben vannak tehetséges fiatalok és nincsenek brutál pénzzel beragadt emberek és van egy erős márkánk és komoly szurkolói bázisuk! Igenis lehetünk vonzó hely szerintem.

Ez a GM utána pedig hozzon egy fiatal, modern, kreatív edzőt, aki képes a mai NFL-nek megfelelő sémákat és stábot összerakni. Aztán mehet a matek a keretről, Derek Carr-ról és bármi egyébről...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ja, persze meg Marty Schottenheimer mániámat is a gólya hozta. Majd nézz utána wikin, hogy ki volt ő.
😛
Helmut Zimmer
Nem kell utánanéznem, elég régóta követem az NFL-t, hogy tudjam ki ő.
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
Én, mint a Chargers szurkolója,
Helmut Zimmer
Nem tudod te mit vállaltál 😀
empty taxi
Idejében felült az új domináns csapat bandwagonjára.
iktriad
Ja, persze meg Marty Schottenheimer mániámat is a gólya hozta. Majd nézz utána wikin, hogy ki volt ő.
😛
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
Én, mint a Chargers szurkolója,
Helmut Zimmer
Nem tudod te mit vállaltál 😀
empty taxi
Mazochista.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én, mint a Chargers szurkolója,
Helmut Zimmer
Nem tudod te mit vállaltál 😀
empty taxi
Idejében felült az új domináns csapat bandwagonjára.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Én, mint a Chargers szurkolója,
Helmut Zimmer
Nem tudod te mit vállaltál 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Odds to be the next full-time #Raiders HC per @betonline_ag:

Eric Bieniemy (+600)
Brian Daboll (+650)
Joe Brady (+750)
Kellen Moore (+750)
Byron Leftwich (+900)
Matt Campbell (+900)
Todd Bowles (+900)
David Shaw (10/1)
Gus Bradley (10/1)
Matt Eberflus (10/1)
Rich Bisaccia (10/1)
Amadeus
Jim Harbaugh?
deyell
Egyszer már kikosarazott minket.
Amadeus
john fox, jeff fisher? 😀
Negritis
Remélem egy friss arc jön. Bradley és Daboll is szimpi. Lincoln Riley meg persze álomkategória.
Amadeus
Riley és Harbough nem hagyná ott miattunk az egyetemet.
Bradley szerintem ki lett volna nevezve interim HC-nak, ha komoly esélye lenne.
Daboll és Bienemy eddig is zsákszámra kaphatták az ajánlatokat, mégis maradtak.

Szerintem először kell keresni egy fiatal, feltörekvő, kompetens GM-t és aztán hagyni, hogy csinálja a dolgát.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 281
Carrollt megdobhatnátok egy Gruden féle szerződéssel.
Helmut Zimmer
Emailben
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
Carrollt megdobhatnátok egy Gruden féle szerződéssel.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
amúgy egy Gus Bradley HC és egy fiatal OC comboval kiegyeznék.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 065 — Steelers fan
Odds to be the next full-time #Raiders HC per @betonline_ag:

Eric Bieniemy (+600)
Brian Daboll (+650)
Joe Brady (+750)
Kellen Moore (+750)
Byron Leftwich (+900)
Matt Campbell (+900)
Todd Bowles (+900)
David Shaw (10/1)
Gus Bradley (10/1)
Matt Eberflus (10/1)
Rich Bisaccia (10/1)
Amadeus
Jim Harbaugh?
deyell
Egyszer már kikosarazott minket.
Amadeus
john fox, jeff fisher? 😀
Negritis
Hue Jackson hogy maradhatott ki?
több mint 2 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Csak év végén lehet új edzőnk?
Bruce
szerintem normális edzőnk fixen csak év végén lesz
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Csak év végén lehet új edzőnk?
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 192 — The Mathematician
Megpróbálom összefoglalni a Gruden mizériát:
- 2008-ban Chucky távozott az NFL-ből, majd polgári karrierbe kezdett (espn kommentátor/szakértő).
- 2011-2017 (?) között írt három - rasszista, szexista, és gyalázkodó - emailt a WFT csapat tulajdonosának az NFL körül tapasztalt dolgokról
- 2018-ban ismét visszakerült az NFL-be
- 2021-be a WFT ügyeit vizsgáló ügyvédi irodán keresztül kiszivárognak kizárólag ezen levelek.
-2021 Lemond és távozik a NFL-ből.

Volt itt már sok érv pro és kontra
- Gondolom mindenkivel előfordult már, hogy saját szűk baráti társaságában - ahol az ember több mindent megenged magának, még akár rasszista, szexista poénokat is, mert tudja, hogy a haverjai ismerik és tudják róla, hogy se rasszista se nem szexista, röhögnek egyet a szar abszurd poénjukon és elfelejtik. Ez lehet egy beszélgetés, email, sms, messenger üzenet, meme, stb...még a legelvakultabb PC-k is csinálják szerintem.
- A leveleket akkor írta, amikor épp köze nem volt az NFL-hez, az ESPN alkalmazásában állt és feltételezem nem céges emailről írta...
- Sok évet lehúzott az NFL-ben, fekete edzők és játékosok között balhé nélkül, szóval az hogy rasszista lenne, eléggé kétlem. Az, hogy egy barom, az tiszta sor.
- Jól néznénk ki, ha valaki aki ma gyurcsányozik, vagy orbánozik egyet a messengeren a haverjának, azt 10 év múlva ki lehetne rúgni a közszférából, mert amikor még nem volt kistisztviselő, akkor olyan magatartást tanúsított, ami nem összeegyeztethető az etikai kódex-el.

Valami nagyon nem kerek itt.
Pari
Utolsó mondatod.. pont ez megy jelenleg itthon… a 15 éve mondott dolgokkl dobaloznak.. akkor pont egy olyan ostoba orszagba mint az USAba nem ez megy??
ricsiii83
kb mint a meetúú mozgalom, természetesen tisztelet a kivételnek. Amikor egy celeb, modell ,színésznő 5, 10, 15 év múlva kimondja a világfájdalmát hogy neki megfogták a mellét, vagy a szereposztó díványon kellett alkotnia egy szerepért. Gruden egy fasz és áldozat egyszerre. és pont az nfl -ben történik meg ez ,ahol a "dopping", az idióta szabályok, kettős mérce, stb a mindennaposak. Abban is biztos vagyok, hogy ha ilyen alaposan megvizsgálnának mindenkit, akkor nem maradna ember az nfl-ben(sem játékos sem stábtag).
pfefe8
azért az elég nagy különbség hogy ez nem bemondásra megy hanem bizonyíték van rá hogy legalább 2017ig zajlottak ezek a dolgok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Megpróbálom összefoglalni a Gruden mizériát:
- 2008-ban Chucky távozott az NFL-ből, majd polgári karrierbe kezdett (espn kommentátor/szakértő).
- 2011-2017 (?) között írt három - rasszista, szexista, és gyalázkodó - emailt a WFT csapat tulajdonosának az NFL körül tapasztalt dolgokról
- 2018-ban ismét visszakerült az NFL-be
- 2021-be a WFT ügyeit vizsgáló ügyvédi irodán keresztül kiszivárognak kizárólag ezen levelek.
-2021 Lemond és távozik a NFL-ből.

Volt itt már sok érv pro és kontra
- Gondolom mindenkivel előfordult már, hogy saját szűk baráti társaságában - ahol az ember több mindent megenged magának, még akár rasszista, szexista poénokat is, mert tudja, hogy a haverjai ismerik és tudják róla, hogy se rasszista se nem szexista, röhögnek egyet a szar abszurd poénjukon és elfelejtik. Ez lehet egy beszélgetés, email, sms, messenger üzenet, meme, stb...még a legelvakultabb PC-k is csinálják szerintem.
- A leveleket akkor írta, amikor épp köze nem volt az NFL-hez, az ESPN alkalmazásában állt és feltételezem nem céges emailről írta...
- Sok évet lehúzott az NFL-ben, fekete edzők és játékosok között balhé nélkül, szóval az hogy rasszista lenne, eléggé kétlem. Az, hogy egy barom, az tiszta sor.
- Jól néznénk ki, ha valaki aki ma gyurcsányozik, vagy orbánozik egyet a messengeren a haverjának, azt 10 év múlva ki lehetne rúgni a közszférából, mert amikor még nem volt kistisztviselő, akkor olyan magatartást tanúsított, ami nem összeegyeztethető az etikai kódex-el.

Valami nagyon nem kerek itt.
Pari
Utolsó mondatod.. pont ez megy jelenleg itthon… a 15 éve mondott dolgokkl dobaloznak.. akkor pont egy olyan ostoba orszagba mint az USAba nem ez megy??
ricsiii83
kb mint a meetúú mozgalom, természetesen tisztelet a kivételnek. Amikor egy celeb, modell ,színésznő 5, 10, 15 év múlva kimondja a világfájdalmát hogy neki megfogták a mellét, vagy a szereposztó díványon kellett alkotnia egy szerepért. Gruden egy fasz és áldozat egyszerre. és pont az nfl -ben történik meg ez ,ahol a "dopping", az idióta szabályok, kettős mérce, stb a mindennaposak. Abban is biztos vagyok, hogy ha ilyen alaposan megvizsgálnának mindenkit, akkor nem maradna ember az nfl-ben(sem játékos sem stábtag).

Steelers fan
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
Odds to be the next full-time #Raiders HC per @betonline_ag:

Eric Bieniemy (+600)
Brian Daboll (+650)
Joe Brady (+750)
Kellen Moore (+750)
Byron Leftwich (+900)
Matt Campbell (+900)
Todd Bowles (+900)
David Shaw (10/1)
Gus Bradley (10/1)
Matt Eberflus (10/1)
Rich Bisaccia (10/1)
Amadeus
Jim Harbaugh?
deyell
Egyszer már kikosarazott minket.
Amadeus
john fox, jeff fisher? 😀
Negritis
Remélem egy friss arc jön. Bradley és Daboll is szimpi. Lincoln Riley meg persze álomkategória.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 192 — The Mathematician
Odds to be the next full-time #Raiders HC per @betonline_ag:

Eric Bieniemy (+600)
Brian Daboll (+650)
Joe Brady (+750)
Kellen Moore (+750)
Byron Leftwich (+900)
Matt Campbell (+900)
Todd Bowles (+900)
David Shaw (10/1)
Gus Bradley (10/1)
Matt Eberflus (10/1)
Rich Bisaccia (10/1)
Amadeus
Jim Harbaugh?
deyell
Egyszer már kikosarazott minket.
Amadeus
john fox, jeff fisher? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!