Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 669
Kint vannak az új mezszámok.

Ferrell átvette a 99-t, amiben a Clemsonon játszott.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Van itt lóvé.

 www.silverandblackpride.com/2021/5/7/22424839/las-vegas-raiders-value-skyrockets-forbes
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 669


azt mondja Kollman, hogy a Moerhig, Gillespie, Deablo húzások stealek.
deyell
Hát Moehrig a legnagyobb idén kb.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 620


azt mondja Kollman, hogy a Moerhig, Gillespie, Deablo húzások stealek.

choose life
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Én egyre több helyen olvastam azt az elmúlt időszakban, hogy semmiképp nem került volna ki az első körből Alex. Több nem Raiders-hez köthető forrás is lehozta, szóval hajlok arra, hogy nagy hátracsere nem fért volna bele. Ettől függetlenül például a Vikings-el érdemes lehetett volna hátra menni, mert nekik Darrisaw volt elvileg a célpontjuk, de most már ez van.

Nehéz kérdés ez és igazán csak azt tudom erre is mondai, mint a Leatherwood pickre. Ha beválik akkor rendben van, ha nem akkor meg majd anyázunk erősen.
Rolni
Én 3 éve kidühöngtem magam a Miller picken, nem volt igazam, kétszer nem esek ugyanabba a hibába, szóval most örülök inkább.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 669
 twitter.com/joshdubowap/status/1390096534423838720?s=21

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Az isteni Deablo-t akkor te LB-be várod?
Pari
Deablo saját maga nyilatkozta a kiválasztását követően, hogy LB lesz a csapatnál. A Senior Bowl-on is LB-t játszattak vele már, ez lehet az ideális helye és én örülök, hogy itt tervezünk vele.
Man coverageban a WR-ekkel meggyűlt azért a baja, de egy inkább zónázó, illetve lassabb, nagyobb TE-ket örző feladatkör jobban fekszik neki majd várhatóan.

Mike Mayock: We had an offer to trade down but it wasn't a good enough offer to be worth the risk of losing out on Alex Leatherwood.
deyell
Én egyre több helyen olvastam azt az elmúlt időszakban, hogy semmiképp nem került volna ki az első körből Alex. Több nem Raiders-hez köthető forrás is lehozta, szóval hajlok arra, hogy nagy hátracsere nem fért volna bele. Ettől függetlenül például a Vikings-el érdemes lehetett volna hátra menni, mert nekik Darrisaw volt elvileg a célpontjuk, de most már ez van.



Én annyira nem tudom hova tenni ezt a sok QB csere követelős, média feljhajtásos dolgot idén. Nagyon fura, új ez még nekem és őszintén megvallva nem is annyira szimpatikus dolog. Aaron Rodgers kapcsán azt gondolom, hogy marad GB játékos. Ha mégis elmozdítják akkor két dolog miatt lehetünk érdekeltek. Egyik ugye a tény, hogy Rodgers jobb QB, mint Carr, a másik az, hogy nehogy a Broncos szerezze meg, mert a Mahomes, Herbert, Rodgers csoport nem hangzik túl jól 😊

Itt nálunk ugye az egyik kérdés a Carr VS Rodgers és nem csak a most épp melyik a jobb a fontos szerintem. Van közöttük azért 7 év, Aaron 37már, szóval egy ilyen "csere" rövid távnak szólna. Rodgers szerződése 2023ig érvényes, persze kérdés, hogy nem kell-e csere után rögtön új dealt is adni, de ezt most tegyük félre, mert Carr is lassan hosszabbítást kaphat.

2021-ben amúgy nem biztos, hogy lenne komoly különbség, mert amennyivel jobb Rodgers, annyival kevésbé van chemistry-je az itteni elkapókkal és annyival kevesebb a rendszer, playbook ismerete. 2022-re lehetne ez egy komoly ütőkártya, ha a védelem is elindul végre felfelé.
Ideális esetben 2022-ben Rodgers-el SB esélyes csapatról kell beszélni. Csak így van értelme egy ilyen lépésnek.

Nekem az lenne a fő bajom egy ilyen Rodgers féle cserével, hogy rövid távon sok draftpicket be kéne dobnunk és ha mégse jön össze akkor megint szarban a "haza" évekre. Illetve egy ilyen lépéssel megint időt nyer Gruden magának és azt nem szeretném. Ha nincs 2021-ben PO menjen a fenébe innen Gruden, viszont akkor nem szeretném, ha az új stáb mondjuk 2-3 évig első körös pick nélkül lenne és öregedő QB-val, aki előző helyéről is kierőltette magát, amikor a GM-el nem értett egyet...

Nehéz kérdés ez és igazán csak azt tudom erre is mondai, mint a Leatherwood pickre. Ha beválik akkor rendben van, ha nem akkor meg majd anyázunk erősen.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 669
 www.youtube.com/watch?v=Fyp0rv1IFHY

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Érdekes kisérlet lenne.
AR jobb, leginkabb a kimozgasai (RPO), a olvasas/latas.
De korulotte a csapat semmivel nem lenne jobb, se elkapokba (kiv Waller), se falba, se futasba, se D oldalon.
Ahelyett, hogy vezer lenne, pillatnatok alatt hisztis lenne ami meg az oltozo elveszteset jelentene.
Carr legalabb szarabb, es nem vezer, de az oltozo nyugodt
Szoval, max azert az árért amit surda is írt lehet kiprobálnám, de ha egy vezer hisztizik, az rosszabb mint ha egy senki nem csinal semmit
több mint 3 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 484
Csupán fikció, vitaindító jelleggel:

Egy Carr + 1. kör = ARod

trade milyen fogadtatásra lelne a részetekről?
Amadeus
AR>DC ez vitán felüli.
Annyi fiatalunk van, h jövőre meglennénk első kör nélkül is. De GB-nek jobban kell AR mint DC, +1 meg kevés nekik.
Szerentem ez a matek nem jön ki.
Több pluszt meg nem adnék, az meg nekünk nem jön ki.
Talán egy +1, +2 +DC..... talán. Max.
Surda
A feltételezett árral egyet értek és ennyit lehet alá is írnék, de van egy olyan erős gyanúm, hogy sokkal inkább dupla elsőt akarnának pontosan azért,mert kell abba a gépezetbe ARod



több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Csupán fikció, vitaindító jelleggel:

Egy Carr + 1. kör = ARod

trade milyen fogadtatásra lelne a részetekről?
Amadeus
AR>DC ez vitán felüli.
Annyi fiatalunk van, h jövőre meglennénk első kör nélkül is. De GB-nek jobban kell AR mint DC, +1 meg kevés nekik.
Szerentem ez a matek nem jön ki.
Több pluszt meg nem adnék, az meg nekünk nem jön ki.
Talán egy +1, +2 +DC..... talán. Max.
több mint 3 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 484
Csupán fikció, vitaindító jelleggel:

Egy Carr + 1. kör = ARod

trade milyen fogadtatásra lelne a részetekről?
Amadeus
Ugye nem Carr a fő probléma, habár az is igaz,hogy bizonyos szintnél már ő is limitálja a csapatot. Ellenben én adnám, kíváncsi lennék, hogy azon szituáciokat ahol és amikor Carr elvérzik azt ARod tapasztalata, rafináltsága és olvasási többlete mennyire tolja/oldja meg. Hogy az ő alltala adott plusz mennyit számítana. Simán eltudom képzelni hogy Carr egy közepes védelemmel wc míg ARoddal ugyanez +1-2 win szezonban és más pozi a végén. Az már más kérdés, hogy ennyiért szerintem nem tudnánk megszerezni



több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 669
Csupán fikció, vitaindító jelleggel:

Egy Carr + 1. kör = ARod

trade milyen fogadtatásra lelne a részetekről?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 620
Mike Mayock: We had an offer to trade down but it wasn't a good enough offer to be worth the risk of losing out on Alex Leatherwood.
deyell
Lúzer...

Ha kapunk két második kört, akkor is benn lett volna...
Bruce
állítólag a Ravens kivitte volna.

choose life
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Mike Mayock: We had an offer to trade down but it wasn't a good enough offer to be worth the risk of losing out on Alex Leatherwood.
deyell
Lúzer...

Ha kapunk két második kört, akkor is benn lett volna...
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 620
Mike Mayock: We had an offer to trade down but it wasn't a good enough offer to be worth the risk of losing out on Alex Leatherwood.

choose life
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 669
Casey Hayward érkezése szerintem érthető és korrekt igazolás.

Nem vagyok benne biztos, hogy azt a Hayward-ot kapjuk, aki évekig remekelt Bradley és Milus keze alatt, mert tavaly elég gyengén teljesített, de remélhetőleg a hanyatlás egy része a sérülései miatt voltak és van benne még egy jó szezon.

Érdekes vele kapcsolatban, hogy szinte megegyezik Damon Arnette-el méretben és sebességben, szóval remek forrás lehet Arnette számára.

Casey tud a szélen és slotban is játszani, így Arnette fejlődésétől függen többféle szerepe lehet az év során.

CB depth szerintem teljesen rendben van ez a pick up után. Most jöhet Bradley és Milus meg a fiatalok fejlődése.


Jeff Heath 2 hete még kezdő FS volt Mayock nyilatkozatában, most meg repül 😊 Ilyen ez a pop szakma...nyerünk vele 3M-t és valljuk be őszintén, sokat nem veszítünk. A draft után elég jó esély volt erre, de TC utánra tettem volna inkább a lépést.

Abram, Joseph, Moehrig, Gillespie lesz a négyes hátul és évek óta ez a legpofásabb S sorunk, illene elfogadható szinten játszaniuk 😊
Érdekes lesz Joseph és Gillespie szerepe, de erről majd a S elemzőben 😊
Rolni
Az isteni Deablo-t akkor te LB-be várod?
Pari
LB lesz.

Azért Muse érdekelne most már.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Casey Hayward érkezése szerintem érthető és korrekt igazolás.

Nem vagyok benne biztos, hogy azt a Hayward-ot kapjuk, aki évekig remekelt Bradley és Milus keze alatt, mert tavaly elég gyengén teljesített, de remélhetőleg a hanyatlás egy része a sérülései miatt voltak és van benne még egy jó szezon.

Érdekes vele kapcsolatban, hogy szinte megegyezik Damon Arnette-el méretben és sebességben, szóval remek forrás lehet Arnette számára.

Casey tud a szélen és slotban is játszani, így Arnette fejlődésétől függen többféle szerepe lehet az év során.

CB depth szerintem teljesen rendben van ez a pick up után. Most jöhet Bradley és Milus meg a fiatalok fejlődése.


Jeff Heath 2 hete még kezdő FS volt Mayock nyilatkozatában, most meg repül 😊 Ilyen ez a pop szakma...nyerünk vele 3M-t és valljuk be őszintén, sokat nem veszítünk. A draft után elég jó esély volt erre, de TC utánra tettem volna inkább a lépést.

Abram, Joseph, Moehrig, Gillespie lesz a négyes hátul és évek óta ez a legpofásabb S sorunk, illene elfogadható szinten játszaniuk 😊
Érdekes lesz Joseph és Gillespie szerepe, de erről majd a S elemzőben 😊
Rolni
Az isteni Deablo-t akkor te LB-be várod?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Casey Hayward érkezése szerintem érthető és korrekt igazolás.

Nem vagyok benne biztos, hogy azt a Hayward-ot kapjuk, aki évekig remekelt Bradley és Milus keze alatt, mert tavaly elég gyengén teljesített, de remélhetőleg a hanyatlás egy része a sérülései miatt voltak és van benne még egy jó szezon.

Érdekes vele kapcsolatban, hogy szinte megegyezik Damon Arnette-el méretben és sebességben, szóval remek forrás lehet Arnette számára.

Casey tud a szélen és slotban is játszani, így Arnette fejlődésétől függen többféle szerepe lehet az év során.

CB depth szerintem teljesen rendben van ez a pick up után. Most jöhet Bradley és Milus meg a fiatalok fejlődése.


Jeff Heath 2 hete még kezdő FS volt Mayock nyilatkozatában, most meg repül 😊 Ilyen ez a pop szakma...nyerünk vele 3M-t és valljuk be őszintén, sokat nem veszítünk. A draft után elég jó esély volt erre, de TC utánra tettem volna inkább a lépést.

Abram, Joseph, Moehrig, Gillespie lesz a négyes hátul és évek óta ez a legpofásabb S sorunk, illene elfogadható szinten játszaniuk 😊
Érdekes lesz Joseph és Gillespie szerepe, de erről majd a S elemzőben 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Casey Hayward érkezett.
deyell
Nagyon jó igazolás!
Amadeus
Vannak még benne jó meccsek, de az utóbbi időben azért egyre többször volt vakon, mondjuk legalább ismeri Bradley rendszerét.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 669
Casey Hayward érkezett.
deyell
Nagyon jó igazolás!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 305 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Casey Hayward érkezett.
deyell
Jeff Heath távozik.
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 620
Casey Hayward érkezett.

choose life
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 832 — Amerikai sportok rajongója
A draft és az eddigi offseason alapján mit gondoltok az ide menetrendünkről?

2x Chiefs
2x Chargers
2x Broncos
Ravens
Browns
Steelers
Bengals
Colts
Dolphins
Cowboys
Eagles
Giants
Football team
Bears

a pff most improved teams 6-os listáján ott van 5 az idei ellenfeleinkből
Bears, Bengals, Browns, Giants, Chargers, sajna a Chiefs se romlott.
max. 8 Winre számítok.
Pari
A lényeg, hogy legalább wc legyen, különben Gruden takarodj.
Levi
És az biztos baj lenne ha takarodna?😊
zavi27
No, de már a f@szunk tele a rebuild-del...
Pari
pont azért kéne elzavarnunk már végre. Sehova nem tart vele a csapat.
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
A draft és az eddigi offseason alapján mit gondoltok az ide menetrendünkről?

2x Chiefs
2x Chargers
2x Broncos
Ravens
Browns
Steelers
Bengals
Colts
Dolphins
Cowboys
Eagles
Giants
Football team
Bears

a pff most improved teams 6-os listáján ott van 5 az idei ellenfeleinkből
Bears, Bengals, Browns, Giants, Chargers, sajna a Chiefs se romlott.
max. 8 Winre számítok.
Pari
A lényeg, hogy legalább wc legyen, különben Gruden takarodj.
Levi
És az biztos baj lenne ha takarodna?😊
zavi27
No, de már a f@szunk tele a rebuild-del...