New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
a macik elszúrták a tökéletes hétvégénket😕
NB2
Van ez így...A Chiefs és a Bills 1 meccsel kevesebbet játszott, szóval ne dőljünk még hátra.

Elnézve a teljesítményeket, az elkövetkezendő meccsek kemények lesznek...
Solymi
igen a KC hasonló utat fut be mint mi, annyi eltéréssel, hogy ők bemákoltak 1-2 győzelmet, ami nálunk L lett
még én azért bízom a Dallasban, hogy megviccelik őket, hamár bennünket megvertek!
több mint 2 éve
ötös műhold New England Patriots 306
Ez egy nagyon kaotikus idény. Szanaszét verik egymást keresztbe-kasul a csapatok. Reméljük a Pats már nem követi ezt a divatot.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
a macik elszúrták a tökéletes hétvégénket😕
NB2
Van ez így...A Chiefs és a Bills 1 meccsel kevesebbet játszott, szóval ne dőljünk még hátra.

Elnézve a teljesítményeket, az elkövetkezendő meccsek kemények lesznek...
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
a macik elszúrták a tökéletes hétvégénket😕
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Nagy forma kezeli a twitter fiókot a csapatnál




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 155
Bill Cowher szerint a Bill Belichick a legesélyesebb az év edzője díjra és a Patriots O fala a legjobb a ligában.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ó persze, én csak azért örülök, hogy Edelman ehhez képest lókukiért hozogatta a bajnoki címeket

több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Tim Patrick hosszabbításáról jutott eszembe, hogy ő most 3 év alatt 34,5 millió dollárt kereshet Denverben

Mindeközben Edelmanre szerencsére mindig sajnálták a pénzt, amikor lehetőségük lett volna a csapatoknak 😊
 www.spotrac.com/nfl/new-england-patriots/julian-edelman-5808/
Wyatt
A másik oldalon meg ott van a csilliárd pats FA, akire nem sajnálták a pénzt aztán 90%uk ár-érték arányban baromira nem érte meg a leigazolásuk.

Lehet Jules máshol is nagy király lett volna, de az is benne van, hogy idióta edzők közé kerül és nem az erősségeire építenek. Szerencsénkre mindig akad 1-2 GM, aki képtelen felfogni az itteni rendszer hozzáadott értékét és elárasztanak magas kompenzációs pickekkel.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tim Patrick hosszabbításáról jutott eszembe, hogy ő most 3 év alatt 34,5 millió dollárt kereshet Denverben

Mindeközben Edelmanre szerencsére mindig sajnálták a pénzt, amikor lehetőségük lett volna a csapatoknak 😊
 www.spotrac.com/nfl/new-england-patriots/julian-edelman-5808/

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Viszont Bradyt nem csak a munkamorálja tette naggyá, hanem az a fókusz amivel szinte csak ő rendelkezik és a legnagyobb nyomás alatt is óramű pontossággal volt képes játszani.Solymi
Illetve ami talán még ennél is fontosabb, amit Ulpi szokott mindig mondani.

Hogy neki teljesen mindegy, mi történt 58 percig, volt-e 3 interceptionje, rossz döntése. Amikor a végén megkapja a labdát, hogy hajrá, akkor ugyanolyan tiszta lappal áll oda, mintha egy rontása sem lett volna addig
Wyatt
Így van, pontosan erre értettem, hogy a legnagyobb nyomás alatt is tud nemcsak, hogy konzisztensen, hanem clutch szinten is játszani, mindig csak az adott playre koncentrálni.

Kb. ez volt az, amit BB még Butlerről is mondott, hogy képes volt csak az adott szituációra koncentrálni.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Viszont Bradyt nem csak a munkamorálja tette naggyá, hanem az a fókusz amivel szinte csak ő rendelkezik és a legnagyobb nyomás alatt is óramű pontossággal volt képes játszani.Solymi
Illetve ami talán még ennél is fontosabb, amit Ulpi szokott mindig mondani.

Hogy neki teljesen mindegy, mi történt 58 percig, volt-e 3 interceptionje, rossz döntése. Amikor a végén megkapja a labdát, hogy hajrá, akkor ugyanolyan tiszta lappal áll oda, mintha egy rontása sem lett volna addig

több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Amíg Barmore és Judon egészséges és tudja tartani a mostani formáját ez a D elég lehet bárki ellen, még a jelenlegi lassú LB állománnyal is...
(Jövőre prioritás kell hogy legyen a vérfrissítés itt, de ez legyen a következő év gondja...)
Mac és az O fal is hétről hétre fejlődik, van két potens futónk, Henry blokkol és elkap, a WR-ek meg kezdik hozni amit várunk tőlük...
Idén ez nem tudom mire lesz elég, de több mint biztató a kép az elkövetkező évekre...
Nem hittem volna hogy rookie QB-val ilyenkor még arról beszélünk hogy van esély a PO-ra, sőt a narratíva inkább már az hogy meglepő lenne ha nem jutnánk be... 😛
(Bár ehhez nyilván kellet az AFC csapatok idei hullámzó teljesítménye is...)

A labda mindét oldalán élvezetes a csapat játékát nézni, mi többet kívánhatna egy "mezei" Pats drukker... 😉
Castleai01
Ez a szezon egy PO nélkül is rendben lenne egy pozitív mérleggel. Ami most zajlik, az - legalábbis nekem
- minden várakozást felülmúl.

2014-ben volt hasonló, amikor szeptember végén a Kansas hasonló módon agyalta meg a csapatot, mint most a New Orleans és aztán összeállt a kirakós. Ezen a meccsen is az látszott, hogy duzzadnak az önbizalomtól. Az offense is, pedig nekik ezen a meccsen kevésbé volt okuk, a RZ hatékonyságon nagyot kell javítani.

Mac Jones a legutóbbi öt meccse alapján az összes QB között:
🎯 87.2 PFF Grade (1st)
🎯 102.6 passer rating (2nd)
🎯 1,069 passing yards (3rd)

Ha így fejlődik, hamarosan újra elkezdődik a vita, hogy Bradyt a rendszer, a Patriots Way építette fel (az ő munkamoráljára támaszkodva) vagy ösztönös zsenije ennek a játéknak.
Burkus
Szerintem mindkettő és nincs is ezzel baj.
Lehetsz bármekkora zseni, hogyha nincs mögötted egy rendszer ami engedi, hogy kiteljesedj.
Mahomes is lehet bármekkora zseni, de ha nincs Andy Reid, hát, nem biztos, hogy itt tartana.

Vagy ott van Manning, hiába volt nagy zseni, a Colts folyamatosan hátráltatta.
Ha valami csoda folytán BB és Manning összekerült volna, akkor lett volna csak sírás...
Viszont Bradyt nem csak a munkamorálja tette naggyá, hanem az a fókusz amivel szinte csak ő rendelkezik és a legnagyobb nyomás alatt is óramű pontossággal volt képes játszani.


Megnéztem a Falcons elleni meccs condensed verzióját...valami iszonyat unalmas és sótlan volt összességében.
Meg kellene szüntetni a Thursday Night Football meccseket vagy olyan csapatoknak kellene játszani akik Bye Weekről jönnek vagy nemtom.

Végig kontrolláltuk a meccset, a Falcons vagy Ryan összességében nem volt rossz, de a büntetések megölték a haladásukat és sokszor nüanszokon múlott a 1st downjuk, pl. ha az elkapó nem jobbra forog ki, hanem balra, akkor megvan, stb.
Emellett meg a védelmünk folyamatos nyomás alatt tartotta őket, aztán jöttek a hibák.

Esélyük kb. akkor volt amikor Jones INT-et dobott, ami amúgy egy tök felesleges dobás volt, mert középen volt üres elkapó. Ott szorosabbá tehette volna a Falcons a meccset, viszont a védelem kétszer is nullázott egy 3&1-et. Ezután még volt lehetőségük, de a 2 INT, ami a nyomás miatt jött, megpecsételte a sorsukat.

Igazából az ST se volt annyira rossz, a két korai zászlót Davisre dobták, ott próbáltak meg duplázni egy embert, sikertelenül, a másikat meg Slaterre, de az meg szerintem a visszahordó hibája/szándékossága is, mert Slater próbálta elkerülni, a visszahordó meg belement.

Pozitívuma a meccsnek a gyakorlás, a győzelem és az, hogy nem sérült meg senki.
Solymi
Slater zászlóját vissza is vonták.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Amíg Barmore és Judon egészséges és tudja tartani a mostani formáját ez a D elég lehet bárki ellen, még a jelenlegi lassú LB állománnyal is...
(Jövőre prioritás kell hogy legyen a vérfrissítés itt, de ez legyen a következő év gondja...)
Mac és az O fal is hétről hétre fejlődik, van két potens futónk, Henry blokkol és elkap, a WR-ek meg kezdik hozni amit várunk tőlük...
Idén ez nem tudom mire lesz elég, de több mint biztató a kép az elkövetkező évekre...
Nem hittem volna hogy rookie QB-val ilyenkor még arról beszélünk hogy van esély a PO-ra, sőt a narratíva inkább már az hogy meglepő lenne ha nem jutnánk be... 😛
(Bár ehhez nyilván kellet az AFC csapatok idei hullámzó teljesítménye is...)

A labda mindét oldalán élvezetes a csapat játékát nézni, mi többet kívánhatna egy "mezei" Pats drukker... 😉
Castleai01
Ez a szezon egy PO nélkül is rendben lenne egy pozitív mérleggel. Ami most zajlik, az - legalábbis nekem
- minden várakozást felülmúl.

2014-ben volt hasonló, amikor szeptember végén a Kansas hasonló módon agyalta meg a csapatot, mint most a New Orleans és aztán összeállt a kirakós. Ezen a meccsen is az látszott, hogy duzzadnak az önbizalomtól. Az offense is, pedig nekik ezen a meccsen kevésbé volt okuk, a RZ hatékonyságon nagyot kell javítani.

Mac Jones a legutóbbi öt meccse alapján az összes QB között:
🎯 87.2 PFF Grade (1st)
🎯 102.6 passer rating (2nd)
🎯 1,069 passing yards (3rd)

Ha így fejlődik, hamarosan újra elkezdődik a vita, hogy Bradyt a rendszer, a Patriots Way építette fel (az ő munkamoráljára támaszkodva) vagy ösztönös zsenije ennek a játéknak.
Burkus
Szerintem mindkettő és nincs is ezzel baj.
Lehetsz bármekkora zseni, hogyha nincs mögötted egy rendszer ami engedi, hogy kiteljesedj.
Mahomes is lehet bármekkora zseni, de ha nincs Andy Reid, hát, nem biztos, hogy itt tartana.

Vagy ott van Manning, hiába volt nagy zseni, a Colts folyamatosan hátráltatta.
Ha valami csoda folytán BB és Manning összekerült volna, akkor lett volna csak sírás...
Viszont Bradyt nem csak a munkamorálja tette naggyá, hanem az a fókusz amivel szinte csak ő rendelkezik és a legnagyobb nyomás alatt is óramű pontossággal volt képes játszani.


Megnéztem a Falcons elleni meccs condensed verzióját...valami iszonyat unalmas és sótlan volt összességében.
Meg kellene szüntetni a Thursday Night Football meccseket vagy olyan csapatoknak kellene játszani akik Bye Weekről jönnek vagy nemtom.

Végig kontrolláltuk a meccset, a Falcons vagy Ryan összességében nem volt rossz, de a büntetések megölték a haladásukat és sokszor nüanszokon múlott a 1st downjuk, pl. ha az elkapó nem jobbra forog ki, hanem balra, akkor megvan, stb.
Emellett meg a védelmünk folyamatos nyomás alatt tartotta őket, aztán jöttek a hibák.

Esélyük kb. akkor volt amikor Jones INT-et dobott, ami amúgy egy tök felesleges dobás volt, mert középen volt üres elkapó. Ott szorosabbá tehette volna a Falcons a meccset, viszont a védelem kétszer is nullázott egy 3&1-et. Ezután még volt lehetőségük, de a 2 INT, ami a nyomás miatt jött, megpecsételte a sorsukat.

Igazából az ST se volt annyira rossz, a két korai zászlót Davisre dobták, ott próbáltak meg duplázni egy embert, sikertelenül, a másikat meg Slaterre, de az meg szerintem a visszahordó hibája/szándékossága is, mert Slater próbálta elkerülni, a visszahordó meg belement.

Pozitívuma a meccsnek a gyakorlás, a győzelem és az, hogy nem sérült meg senki.
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Amíg Barmore és Judon egészséges és tudja tartani a mostani formáját ez a D elég lehet bárki ellen, még a jelenlegi lassú LB állománnyal is...
(Jövőre prioritás kell hogy legyen a vérfrissítés itt, de ez legyen a következő év gondja...)
Mac és az O fal is hétről hétre fejlődik, van két potens futónk, Henry blokkol és elkap, a WR-ek meg kezdik hozni amit várunk tőlük...
Idén ez nem tudom mire lesz elég, de több mint biztató a kép az elkövetkező évekre...
Nem hittem volna hogy rookie QB-val ilyenkor még arról beszélünk hogy van esély a PO-ra, sőt a narratíva inkább már az hogy meglepő lenne ha nem jutnánk be... 😛
(Bár ehhez nyilván kellet az AFC csapatok idei hullámzó teljesítménye is...)

A labda mindét oldalán élvezetes a csapat játékát nézni, mi többet kívánhatna egy "mezei" Pats drukker... 😉
Castleai01
Ez a szezon egy PO nélkül is rendben lenne egy pozitív mérleggel. Ami most zajlik, az - legalábbis nekem
- minden várakozást felülmúl.

2014-ben volt hasonló, amikor szeptember végén a Kansas hasonló módon agyalta meg a csapatot, mint most a New Orleans és aztán összeállt a kirakós. Ezen a meccsen is az látszott, hogy duzzadnak az önbizalomtól. Az offense is, pedig nekik ezen a meccsen kevésbé volt okuk, a RZ hatékonyságon nagyot kell javítani.

Mac Jones a legutóbbi öt meccse alapján az összes QB között:
🎯 87.2 PFF Grade (1st)
🎯 102.6 passer rating (2nd)
🎯 1,069 passing yards (3rd)

Ha így fejlődik, hamarosan újra elkezdődik a vita, hogy Bradyt a rendszer, a Patriots Way építette fel (az ő munkamoráljára támaszkodva) vagy ösztönös zsenije ennek a játéknak.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Legyen igazad és ez lesz minden idők egyik legjobb Pats draftja... 😉
Castleai01
Foleg mert Perkins is nagyon jo lesz es Bledsoe is siman lehet hasznos rotacios jatekos.

McGrone amugy top100-as pick lett volna, ha nincs a serulese.

Ez egy kivetelesen sikeres draft lesz, ahol gyakorlatilag mindenki az olunkbe hullott, mert a tobbi GM elengedte a sracokat. Kivetel nelkul mindegyik csuszott.

Szoval mi csak lehajoltunk a gyemantokert 😉
topin
Amúgy ez tényleg egy baromi jó draft lett...eddig a Jones, Barmore, Stevenson pickek nagyon ülnek, a többiről ne is beszéljünk és Tre Nixont még nem is láttuk 😉
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Legyen igazad és ez lesz minden idők egyik legjobb Pats draftja... 😉
Castleai01
Foleg mert Perkins is nagyon jo lesz es Bledsoe is siman lehet hasznos rotacios jatekos.

McGrone amugy top100-as pick lett volna, ha nincs a serulese.

Ez egy kivetelesen sikeres draft lesz, ahol gyakorlatilag mindenki az olunkbe hullott, mert a tobbi GM elengedte a sracokat. Kivetel nelkul mindegyik csuszott.

Szoval mi csak lehajoltunk a gyemantokert 😉
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Hát igen, nehéz eldönteni, hogy a mi védelmünk volt ekkora király vagy a falcons volt ennyire pocsék. De látva azokat a pickeket, hát inkább az utóbbi.
(Ettől még a védelem érdeme, hogy a meccs alatt egy másodpercig nem éreztem, a falconsnak bármi esélye lenne nyerni.)


ZERO_L
Nem rossz, de úgy még jobb lenne, hogyha a többi Pats def teljesítmény is ki lenne emelve.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Hát igen, nehéz eldönteni, hogy a mi védelmünk volt ekkora király vagy a falcons volt ennyire pocsék. De látva azokat a pickeket, hát inkább az utóbbi.
(Ettől még a védelem érdeme, hogy a meccs alatt egy másodpercig nem éreztem, a falconsnak bármi esélye lenne nyerni.)




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Castleai01 New England Patriots 1 568 — Patriots fan
Amíg Barmore és Judon egészséges és tudja tartani a mostani formáját ez a D elég lehet bárki ellen, még a jelenlegi lassú LB állománnyal is...
(Jövőre prioritás kell hogy legyen a vérfrissítés itt, de ez legyen a következő év gondja...)
Mac és az O fal is hétről hétre fejlődik, van két potens futónk, Henry blokkol és elkap, a WR-ek meg kezdik hozni amit várunk tőlük...
Idén ez nem tudom mire lesz elég, de több mint biztató a kép az elkövetkező évekre...
Nem hittem volna hogy rookie QB-val ilyenkor még arról beszélünk hogy van esély a PO-ra, sőt a narratíva inkább már az hogy meglepő lenne ha nem jutnánk be... 😛
(Bár ehhez nyilván kellet az AFC csapatok idei hullámzó teljesítménye is...)

A labda mindét oldalán élvezetes a csapat játékát nézni, mi többet kívánhatna egy "mezei" Pats drukker... 😉
Castleai01
McGrone már a fedélzeten 😊
topin
Legyen igazad és ez lesz minden idők egyik legjobb Pats draftja... 😉

Szerkesztette: Castleai01

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Amíg Barmore és Judon egészséges és tudja tartani a mostani formáját ez a D elég lehet bárki ellen, még a jelenlegi lassú LB állománnyal is...
(Jövőre prioritás kell hogy legyen a vérfrissítés itt, de ez legyen a következő év gondja...)
Mac és az O fal is hétről hétre fejlődik, van két potens futónk, Henry blokkol és elkap, a WR-ek meg kezdik hozni amit várunk tőlük...
Idén ez nem tudom mire lesz elég, de több mint biztató a kép az elkövetkező évekre...
Nem hittem volna hogy rookie QB-val ilyenkor még arról beszélünk hogy van esély a PO-ra, sőt a narratíva inkább már az hogy meglepő lenne ha nem jutnánk be... 😛
(Bár ehhez nyilván kellet az AFC csapatok idei hullámzó teljesítménye is...)

A labda mindét oldalán élvezetes a csapat játékát nézni, mi többet kívánhatna egy "mezei" Pats drukker... 😉
Castleai01
McGrone már a fedélzeten 😊
több mint 2 éve
Castleai01 New England Patriots 1 568 — Patriots fan
Amíg Barmore és Judon egészséges és tudja tartani a mostani formáját ez a D elég lehet bárki ellen, még a jelenlegi lassú LB állománnyal is...
(Jövőre prioritás kell hogy legyen a vérfrissítés itt, de ez legyen a következő év gondja...)
Mac és az O fal is hétről hétre fejlődik, van két potens futónk, Henry blokkol és elkap, a WR-ek meg kezdik hozni amit várunk tőlük...
Idén ez nem tudom mire lesz elég, de több mint biztató a kép az elkövetkező évekre...
Nem hittem volna hogy rookie QB-val ilyenkor még arról beszélünk hogy van esély a PO-ra, sőt a narratíva inkább már az hogy meglepő lenne ha nem jutnánk be... 😛
(Bár ehhez nyilván kellet az AFC csapatok idei hullámzó teljesítménye is...)

A labda mindét oldalán élvezetes a csapat játékát nézni, mi többet kívánhatna egy "mezei" Pats drukker... 😉

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 7 094
Az elmúlt hetek teljesítményén elég jól látszik, mennyit melóznak a srácok.
Egész pofás az O, azt látom, hogy élvezik a játékot, a D pedig hasít.
Mázlink van szerintem a bye weekkel, ha esetleg nem úgy sül el a következő 2 meccs, ahogy szeretnénk, de remélem jól sül el, és a végén még meglepi csoport győzelem is lehet ebből.
vpi
ha jól sül el akkor kb majdnem már AFC győzelem lesz belőle 😊
NB2
Azért attól még messze vagyunk,
Solymi
Konkrétan a következő két meccsnyire vagyunk attól, hogy bejelentkezzünk végérvényesen erre mindenki szemében. Ha ezt a két meccset nyerjük, akkor 1W-re leszünk legrosszabb esetben is a 1st seedtől. És a befejező sorsolásunk azért annyira nem acélos.

Ez a mostani csapat bárki ellen eséllyel lépne pályára amíg az OLine ezt tudja hozni, amit az elmúlt 6 meccsen felraktak a pályára.

És most van hosszú hét Onwenu helyét is stabilizálni LG-ben. Bár lehet amíg ezt tudják hozni, addig Karras marad a kezdőben. De elég kellemes helyzet, hogy kvázi legjobbra értékelt falemberünk lóg a levegőben.

Ha megy a futás, ami tavaly is alap lett volna, akkor nem kell Jonestól túl sok flikk-flakk. Ezt vártam tavaly is Newtontól, hogy az alapdobások, olvasások legyenek meg és a futásra alapozva majd úgyis haladunk és kontrolláljuk az órát, a védelem meg tartja a frontot, ha megakad a támadósor.

Egyelőre tudjuk fogni a futást, és ez a 70% körüli zónavédekezés is nagyon ül. A 4 man rush elég jól működik, nem kell extra erőforrás a nyomáshoz. Nem látok olyan csapatot aki ellen feltartott kézzel kellene pályára lépnünk. Persze lehet kifújják most az örrunkat a köv. 2 találkozón, de ha nem, akkor bizony AFC-ben nem tudom ki lenne jobb csapat nálunk. Nem azt mondom, hogy mi lennénk a legjobbak, de hogy jobb csapat sem lesz, aki esélyesebb az is biztos.

Mondjuk szerintem most sincs, ha kikapunk mindkettőn szorosan, akkor sem lehet leírni a playoffba minket.
topin
Szerintem meg ha nyertek ha veszitetek a kovetkezo ketton akkor is lehet barki ellen eselyetek.
De a 1. helyet adnam a Titans-nek mert ha el is veritek oket akkor is konnyebb a sorsolasuk.

Ahogy igaz hogy a kovetkezo 2 megnyeresevel minden javulna a megitelestol a pontszamig, es nem is igazan csokkene ha kikaptok. Ha a 1. seed-et kiveszem akkor kb mindegy hol juttok be. Viszont a kovetkezo 4 meccsen akar ki is kaphattok ( nem ez a joslatom ) es 9-7 lehet nem lesz eleg. Eloszor a PO-t biztositsa be a csapat, ahhoz kell a 4-bol egy es a legegyszerubb ha nyertek a Colts ellen, mert ok mint rivalis elott lehetnetek. De az eselyeitek nagyon jo. Csoport rangadokon barmi lehet, es a kulcsmeccs a colts elleni mindkettotoknek a bye utan van.
A PO ugyis mas kavehaz lesz es ott Beli papa rutinja tobbet fog erni mint parral tobb jatekosnak az ellenfelnel.
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Ilyen optimizmus mèg Brady 18 ève alatt sem volt itt 1x sem 😏😉😛
dande
Én az elejétől az mondom, hogy TB korai éveinek megfelelő felfogásban haladunk. Nem kell túlvállalnia magát a QB-nak, van egy erős fal, amivel tudunk futni, meg egy jó védelem. Nem kellenek nagy nevek sehova.

A szezon elején nem találták az OLine ideális összetételét, az rányomta a bélyegét a játékra. Most meg van talonban egy Onwenu.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Az elmúlt hetek teljesítményén elég jól látszik, mennyit melóznak a srácok.
Egész pofás az O, azt látom, hogy élvezik a játékot, a D pedig hasít.
Mázlink van szerintem a bye weekkel, ha esetleg nem úgy sül el a következő 2 meccs, ahogy szeretnénk, de remélem jól sül el, és a végén még meglepi csoport győzelem is lehet ebből.
vpi
ha jól sül el akkor kb majdnem már AFC győzelem lesz belőle 😊
NB2
Azért attól még messze vagyunk,
Solymi
Konkrétan a következő két meccsnyire vagyunk attól, hogy bejelentkezzünk végérvényesen erre mindenki szemében. Ha ezt a két meccset nyerjük, akkor 1W-re leszünk legrosszabb esetben is a 1st seedtől. És a befejező sorsolásunk azért annyira nem acélos.

Ez a mostani csapat bárki ellen eséllyel lépne pályára amíg az OLine ezt tudja hozni, amit az elmúlt 6 meccsen felraktak a pályára.

És most van hosszú hét Onwenu helyét is stabilizálni LG-ben. Bár lehet amíg ezt tudják hozni, addig Karras marad a kezdőben. De elég kellemes helyzet, hogy kvázi legjobbra értékelt falemberünk lóg a levegőben.

Ha megy a futás, ami tavaly is alap lett volna, akkor nem kell Jonestól túl sok flikk-flakk. Ezt vártam tavaly is Newtontól, hogy az alapdobások, olvasások legyenek meg és a futásra alapozva majd úgyis haladunk és kontrolláljuk az órát, a védelem meg tartja a frontot, ha megakad a támadósor.

Egyelőre tudjuk fogni a futást, és ez a 70% körüli zónavédekezés is nagyon ül. A 4 man rush elég jól működik, nem kell extra erőforrás a nyomáshoz. Nem látok olyan csapatot aki ellen feltartott kézzel kellene pályára lépnünk. Persze lehet kifújják most az örrunkat a köv. 2 találkozón, de ha nem, akkor bizony AFC-ben nem tudom ki lenne jobb csapat nálunk. Nem azt mondom, hogy mi lennénk a legjobbak, de hogy jobb csapat sem lesz, aki esélyesebb az is biztos.

Mondjuk szerintem most sincs, ha kikapunk mindkettőn szorosan, akkor sem lehet leírni a playoffba minket.
topin
Ilyen optimizmus mèg Brady 18 ève alatt sem volt itt 1x sem 😏😉😛
dande
Na most gondolj bele, mások szemében végre nincs BB+Brady, volt 2 rossz év, mindenki örül, hogy eltűnünk és azt látják, hogy a Pats szurkolók és optimistábbak mint valaha 😀

Topin:
Remélhetőleg a futás menni fog nálunk, nagyon örülnék neki, hogyha a Bolden és Stevenson féle futások/elkapások (utóbbit nem lehet elégszer hangsúlyozni) nem csak egyszeri alkalmak lennének, hanem konzisztensen fenntarthatóak, a blokkolásaikkal kiegészülve, mert akkor egy Harris, Stevenson, Bolden, JJ Taylor szörnnyel eszméletlen szinten lehetne ölni az időt és fárasztani az ellenfél védelmét, amit aztán még a TE/WR sor is megbolondítana a rövid 5-10 yardos passzokkal.

Gyakorlatilag az elkövetkezendő két meccsen az lesz a lényeg, hogy minél kevesebb drive legyen, hogy 1-2 labdabirtokláson belül legyünk folyamatosan, ha az ellenfélnek állna a zászló...
aztán ha ők nem szereznek pontot, az is jó.

Ha mentálisan is végigbírják a srácok a meccset, akkor el lehet mondani, hogy bírni fogják a 60 perc futballt és képesek lesznek felőrölni az ellent.

De azért AFC-ben van azért több csapat akiknél nagyon a PO rutin a játékosok között, szal ez azért számíthat, meg még többre értékeltek, aztán simán meglehet, hogy ez a csapat szépen lassan föléjük nől.

Nem mondom, hogy pénzügyileg mindegyik igazolás indokolt, de ha volt rá cash, akkor meg tök mindegy, kellett az ember és kész. Ha nem válik be, akkor ki lesz vágva, el lesz tradelve, a lényeg az volt, hogy legyen megfelelő játékos az adott poszton.

Most úgy néz ki, hogy jó pár bevált, akik meg húzzák magukkal a többieket és képesek az adott szerepüket átlagos szinten betölteni, ami meg sokszor pont elég, hogy a playmakerek meg tudjanak érvényesülni.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 104 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az elmúlt hetek teljesítményén elég jól látszik, mennyit melóznak a srácok.
Egész pofás az O, azt látom, hogy élvezik a játékot, a D pedig hasít.
Mázlink van szerintem a bye weekkel, ha esetleg nem úgy sül el a következő 2 meccs, ahogy szeretnénk, de remélem jól sül el, és a végén még meglepi csoport győzelem is lehet ebből.
vpi
ha jól sül el akkor kb majdnem már AFC győzelem lesz belőle 😊
NB2
Azért attól még messze vagyunk,
Solymi
Konkrétan a következő két meccsnyire vagyunk attól, hogy bejelentkezzünk végérvényesen erre mindenki szemében. Ha ezt a két meccset nyerjük, akkor 1W-re leszünk legrosszabb esetben is a 1st seedtől. És a befejező sorsolásunk azért annyira nem acélos.

Ez a mostani csapat bárki ellen eséllyel lépne pályára amíg az OLine ezt tudja hozni, amit az elmúlt 6 meccsen felraktak a pályára.

És most van hosszú hét Onwenu helyét is stabilizálni LG-ben. Bár lehet amíg ezt tudják hozni, addig Karras marad a kezdőben. De elég kellemes helyzet, hogy kvázi legjobbra értékelt falemberünk lóg a levegőben.

Ha megy a futás, ami tavaly is alap lett volna, akkor nem kell Jonestól túl sok flikk-flakk. Ezt vártam tavaly is Newtontól, hogy az alapdobások, olvasások legyenek meg és a futásra alapozva majd úgyis haladunk és kontrolláljuk az órát, a védelem meg tartja a frontot, ha megakad a támadósor.

Egyelőre tudjuk fogni a futást, és ez a 70% körüli zónavédekezés is nagyon ül. A 4 man rush elég jól működik, nem kell extra erőforrás a nyomáshoz. Nem látok olyan csapatot aki ellen feltartott kézzel kellene pályára lépnünk. Persze lehet kifújják most az örrunkat a köv. 2 találkozón, de ha nem, akkor bizony AFC-ben nem tudom ki lenne jobb csapat nálunk. Nem azt mondom, hogy mi lennénk a legjobbak, de hogy jobb csapat sem lesz, aki esélyesebb az is biztos.

Mondjuk szerintem most sincs, ha kikapunk mindkettőn szorosan, akkor sem lehet leírni a playoffba minket.
topin
Ilyen optimizmus mèg Brady 18 ève alatt sem volt itt 1x sem 😏😉😛