New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Az elmúlt hetek teljesítményén elég jól látszik, mennyit melóznak a srácok.
Egész pofás az O, azt látom, hogy élvezik a játékot, a D pedig hasít.
Mázlink van szerintem a bye weekkel, ha esetleg nem úgy sül el a következő 2 meccs, ahogy szeretnénk, de remélem jól sül el, és a végén még meglepi csoport győzelem is lehet ebből.
vpi
ha jól sül el akkor kb majdnem már AFC győzelem lesz belőle 😊
NB2
Azért attól még messze vagyunk,
Solymi
Konkrétan a következő két meccsnyire vagyunk attól, hogy bejelentkezzünk végérvényesen erre mindenki szemében. Ha ezt a két meccset nyerjük, akkor 1W-re leszünk legrosszabb esetben is a 1st seedtől. És a befejező sorsolásunk azért annyira nem acélos.

Ez a mostani csapat bárki ellen eséllyel lépne pályára amíg az OLine ezt tudja hozni, amit az elmúlt 6 meccsen felraktak a pályára.

És most van hosszú hét Onwenu helyét is stabilizálni LG-ben. Bár lehet amíg ezt tudják hozni, addig Karras marad a kezdőben. De elég kellemes helyzet, hogy kvázi legjobbra értékelt falemberünk lóg a levegőben.

Ha megy a futás, ami tavaly is alap lett volna, akkor nem kell Jonestól túl sok flikk-flakk. Ezt vártam tavaly is Newtontól, hogy az alapdobások, olvasások legyenek meg és a futásra alapozva majd úgyis haladunk és kontrolláljuk az órát, a védelem meg tartja a frontot, ha megakad a támadósor.

Egyelőre tudjuk fogni a futást, és ez a 70% körüli zónavédekezés is nagyon ül. A 4 man rush elég jól működik, nem kell extra erőforrás a nyomáshoz. Nem látok olyan csapatot aki ellen feltartott kézzel kellene pályára lépnünk. Persze lehet kifújják most az örrunkat a köv. 2 találkozón, de ha nem, akkor bizony AFC-ben nem tudom ki lenne jobb csapat nálunk. Nem azt mondom, hogy mi lennénk a legjobbak, de hogy jobb csapat sem lesz, aki esélyesebb az is biztos.

Mondjuk szerintem most sincs, ha kikapunk mindkettőn szorosan, akkor sem lehet leírni a playoffba minket.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Az elmúlt hetek teljesítményén elég jól látszik, mennyit melóznak a srácok.
Egész pofás az O, azt látom, hogy élvezik a játékot, a D pedig hasít.
Mázlink van szerintem a bye weekkel, ha esetleg nem úgy sül el a következő 2 meccs, ahogy szeretnénk, de remélem jól sül el, és a végén még meglepi csoport győzelem is lehet ebből.
vpi
ha jól sül el akkor kb majdnem már AFC győzelem lesz belőle 😊
NB2
Azért attól még messze vagyunk, de figyelembe véve a Tampa és Dallas elleni meccseket is, függetlenül a körülményektől, az látszik, hogy a csapatnak van tartása és azért ez fontos, főleg ha hátrányból játszik az ember, vagy ahogy vmi edző mondani szokta, 60 perc futballt kell játszani.

A coaching staff is fejlődik folyamatosan, kis BB és Mayo is egyre jobb szerintem, meg azok is akik az Offensben újak.

Ami aggasztó az a special team, a meccset még nem láttam, de írták, hogy megint betliztek a visszahordásoknál, ami a további meccseken akár döntő faktor is lehet.

A jelenlegi IR mozgások miatt nem aggódom, szerintem BB jól használja, habár muszájból, de legalább mindegyik játékosnak van 3 hete hogy gyógyuljon és összedrótozza magát a szezon hátralévő részére, ahol fontos h bevethető legyen, mégha csak litimált snapszámmal is.

Ráadásul Mac Jonesnak is jól jöttek ezek a könnyebb meccsek a nehéz és megterhelő kezdés után, mert volt ideje feldolgozni az ott történteket, éles meccsen elengedni nehezebb dobásokat, megcsinálni a hülyeségeket úgy, hogy komolyabb következménye nincs, így úgy tud ráfordulni a valóban vagy most már téttel bíró meccsekre, hogy pár rookie hibát már elkövetett és remélhetőleg ezeket már nem fogja.

És hát ez a sorsolás most így jól jött, mert hosszú hét következik, hogy felkészüljenek a Titans ellen és aztán még lesz 2 nap a Billsre utána meg pihenőhét, szóval minden adott ahhoz, hogy a játékosok feltöltődjenek, felszívják magukat és minden energiájukat az elkövetkezendő két meccsre fordíthassák, kvázi vért igyanak és átharapják a torkukat, megmutatva, hogy ki az úr a háznál...és hogy ne írják le ezt a csapatot.

Aztán következhet egy szintén komoly taktikai meccs a Colts-szal, felélesztve a rivalizálást és utána jöhet az otthoni Bills elleni visszavágó.

Meglátjuk mi lesz, a csapat most benne van a flowban, reméljük így is marad.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
Az elmúlt hetek teljesítményén elég jól látszik, mennyit melóznak a srácok.
Egész pofás az O, azt látom, hogy élvezik a játékot, a D pedig hasít.
Mázlink van szerintem a bye weekkel, ha esetleg nem úgy sül el a következő 2 meccs, ahogy szeretnénk, de remélem jól sül el, és a végén még meglepi csoport győzelem is lehet ebből.
vpi
ha jól sül el akkor kb majdnem már AFC győzelem lesz belőle 😊
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 836 — Patriot
Az elmúlt hetek teljesítményén elég jól látszik, mennyit melóznak a srácok.
Egész pofás az O, azt látom, hogy élvezik a játékot, a D pedig hasít.
Mázlink van szerintem a bye weekkel, ha esetleg nem úgy sül el a következő 2 meccs, ahogy szeretnénk, de remélem jól sül el, és a végén még meglepi csoport győzelem is lehet ebből.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Volt egy rossz játék, ami után volt egy esélye visszajonni meg a Falconsnak, és ennyi. Kicsit az első Jets/meccs feelingje volt, bár jóval jobb volt így is a tamadosor.

Az elmúlt öt meccs remek, már az sem zavar, hogy mennyire peches volt az első hat forduló mérlege.

Nagyon pofás a csapat, külön grat az edzői stabnak

Szerkesztette: Wyatt

több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Ez az a meccs amit nem tudok hova tenni. Jó nyertünk, nullázva, simán, de azért az O-tól nem voltam elájulva. Persze ilyenkor jön az, hogy nem kellett, mert minek, de akkor is olyan szürke volt nekem az O. A D-re viszont nincsenek szavak, persze az Atlanta sem késztette őket hatalmas küzdelemre, de ennyi INT-et és sack-et jó látni😊
NB2
Az megvan hogy rövid hét volt? Ezen a meccsen annyi volt a lényeg, hogy ne kapjunk ki. A következőn meg hogy nyerjünk. A mini bye miatt jó eséllyel alaposan felkészülünk majd 😉
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
Ez az a meccs amit nem tudok hova tenni. Jó nyertünk, nullázva, simán, de azért az O-tól nem voltam elájulva. Persze ilyenkor jön az, hogy nem kellett, mert minek, de akkor is olyan szürke volt nekem az O. A D-re viszont nincsenek szavak, persze az Atlanta sem késztette őket hatalmas küzdelemre, de ennyi INT-et és sack-et jó látni😊
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
FunHun New England Patriots 1 443
Azért ez (és az előző meccsek) bizakodásra adhatnak okot ... 😊
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Nagyon kiváncsi vagyok ez a védelem mire megy majd a Bills ellen.

De a Titans is érdekes lehet, bár Henry nélkül azért mégsem ugyan az a kategória.

Ez ma is egy csillagos ötös védelmi performansz volt.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Alapvetően full mindegy az is, hogy most mit mondunk, úgysem számít 😀

több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Kezd beindulni a Jones hype. Imádom ahogy a repedésekből előjönnek a “nálam a második/harmadik legjobb QB prospect volt a drafton” arcok 😂
ZERO_L
Én egyelőre még várok az ítélettel, de én mondjuk tényleg eléggé hype-oltam már akkor is legalább 😀
Wyatt
A mai mockok patriotsos vonatkozásait nem szeretem, nem érteném az elsőben a cserét ezen a ponton, a másodikat sem kedvelném
Wyatt
Mac Jones pickről beszélünk ugyebár. Jól álcáztad a hypeodat, az ember azt hinné nem is volt! 😀
gyeek
Nem tudtam elsőre, mi volt a szövegkörnyezet, úgyhogy visszalapozgattam kicsit mindenhol 😊

Megkerestem, és megvan, mi a félreértés oka! 😊

Dancogo mockolta ezt:
...
1/15 TRADE! WAS adja 1/19, 3/74; NE adja 1/15 -> WAS – Mac Jones, QB, Alabama
...
1/19 NE – Gregory Rousseau, Edge, Miami
(ez volt az első, amiben a cserét nem értettem volna ezen a ponton, hogy minek lemenni borzasztóan olcsón, amikor egy irányító hullhat az ölünkbe)

Erre jött nem sokkal később warr_b mockja:
15. NE - Rashod Bateman WR
(ez volt a második, amit nem kedveltem volna, főleg azért, mert itt öt irányító ment ki az első kilencben, így nem volt esély húzni nekünk, itt inkább a helyzet, sem mint a játékos nem tetszett)

A tied volt a harmadik, viszont effektíve valóban az volt a napi második, mivel dancogóé még éjfél előtt volt, warr_b-é éjfél után, a tied meg az írásom előtt, így valóban félreérthető volt (bár a cserére tett utalásból azért látható, hogy az volt első nem tetsző mock 😊 )

A Mac Jones-vonalat alapvetően azért én eléggé támogattam 😊

Ez pl januári írás



Ha követted az eseményeket, eléggé láthattad, mennyire szurkoltam annak, hogy ő kössön ki itt, bár az tény, hogy tévesen Lawrence mögé helyeztem 😊



Csak nehogy bejöjjön 😀


Wyatt
Nem mindegy, ki mit mondott a draft előtt? 😊 Fő, hogy végre sikeres volt egy első körös pick. Ezt 2012. óta nem mondhatjuk el a csapatról. Az majdnem egy évtized.

Azon tűnődtem, hogy pld. Lawrence ilyenkor vajon mit gondolhat. Mennyivel jobban járt volna egy ilyen "tehetséggondozással", mint hogy bedobták a mély vízbe.
több mint 2 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Valaki tudja honnan lehetne a the man in the arena első részét lekalózkodni?
ervinator
Fent van tenyardtrackeren. 😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 2 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Valaki tudja honnan lehetne a the man in the arena első részét lekalózkodni?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kezd beindulni a Jones hype. Imádom ahogy a repedésekből előjönnek a “nálam a második/harmadik legjobb QB prospect volt a drafton” arcok 😂
ZERO_L
Én egyelőre még várok az ítélettel, de én mondjuk tényleg eléggé hype-oltam már akkor is legalább 😀
Wyatt
A mai mockok patriotsos vonatkozásait nem szeretem, nem érteném az elsőben a cserét ezen a ponton, a másodikat sem kedvelném
Wyatt
Mac Jones pickről beszélünk ugyebár. Jól álcáztad a hypeodat, az ember azt hinné nem is volt! 😀
gyeek
Nem tudtam elsőre, mi volt a szövegkörnyezet, úgyhogy visszalapozgattam kicsit mindenhol 😊

Megkerestem, és megvan, mi a félreértés oka! 😊

Dancogo mockolta ezt:
...
1/15 TRADE! WAS adja 1/19, 3/74; NE adja 1/15 -> WAS – Mac Jones, QB, Alabama
...
1/19 NE – Gregory Rousseau, Edge, Miami
(ez volt az első, amiben a cserét nem értettem volna ezen a ponton, hogy minek lemenni borzasztóan olcsón, amikor egy irányító hullhat az ölünkbe)

Erre jött nem sokkal később warr_b mockja:
15. NE - Rashod Bateman WR
(ez volt a második, amit nem kedveltem volna, főleg azért, mert itt öt irányító ment ki az első kilencben, így nem volt esély húzni nekünk, itt inkább a helyzet, sem mint a játékos nem tetszett)

A tied volt a harmadik, viszont effektíve valóban az volt a napi második, mivel dancogóé még éjfél előtt volt, warr_b-é éjfél után, a tied meg az írásom előtt, így valóban félreérthető volt (bár a cserére tett utalásból azért látható, hogy az volt első nem tetsző mock 😊 )

A Mac Jones-vonalat alapvetően azért én eléggé támogattam 😊

Ez pl januári írás



Ha követted az eseményeket, eléggé láthattad, mennyire szurkoltam annak, hogy ő kössön ki itt, bár az tény, hogy tévesen Lawrence mögé helyeztem 😊



Csak nehogy bejöjjön 😀


több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Kezd beindulni a Jones hype. Imádom ahogy a repedésekből előjönnek a “nálam a második/harmadik legjobb QB prospect volt a drafton” arcok 😂
ZERO_L
Én egyelőre még várok az ítélettel, de én mondjuk tényleg eléggé hype-oltam már akkor is legalább 😀
Wyatt
A mai mockok patriotsos vonatkozásait nem szeretem, nem érteném az elsőben a cserét ezen a ponton, a másodikat sem kedvelném
Wyatt
Mac Jones pickről beszélünk ugyebár. Jól álcáztad a hypeodat, az ember azt hinné nem is volt! 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Mondtam hogy nem a nevek hozzak a yardokat, es nem kell sirni elore 😊
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Moss meg Brady? Hagyjad már magadat, kik azok?

Apu test és liga alja elkapók 🙃




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
FunHun New England Patriots 1 443
Kezd beindulni a Jones hype. Imádom ahogy a repedésekből előjönnek a “nálam a második/harmadik legjobb QB prospect volt a drafton” arcok 😂
ZERO_L
Én egyelőre még várok az ítélettel, de én mondjuk tényleg eléggé hype-oltam már akkor is legalább 😀
Wyatt
Dettó 💪💪💪
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kezd beindulni a Jones hype. Imádom ahogy a repedésekből előjönnek a “nálam a második/harmadik legjobb QB prospect volt a drafton” arcok 😂
ZERO_L
Én egyelőre még várok az ítélettel, de én mondjuk tényleg eléggé hype-oltam már akkor is legalább 😀

több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 836 — Patriot
Kezd beindulni a Jones hype. Imádom ahogy a repedésekből előjönnek a “nálam a második/harmadik legjobb QB prospect volt a drafton” arcok 😂
ZERO_L
Brady is első körös volt sokaknál, csak aztán vmiért lecsúszott 😀
BB is hagyta csúszni, nem ért meg neki egy 5. kört...
Solymi
Azért a minden idők legjobb újonca story-k is talán túlzóak.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Kezd beindulni a Jones hype. Imádom ahogy a repedésekből előjönnek a “nálam a második/harmadik legjobb QB prospect volt a drafton” arcok 😂
ZERO_L
Brady is első körös volt sokaknál, csak aztán vmiért lecsúszott 😀
BB is hagyta csúszni, nem ért meg neki egy 5. kört...
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Kezd beindulni a Jones hype. Imádom ahogy a repedésekből előjönnek a “nálam a második/harmadik legjobb QB prospect volt a drafton” arcok 😂



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez a kameraállás mondjuk mocsok idegesítő volt egymás után háromszor
Wyatt
Ha maddenezel, állandó ebben a kameraállásban vagy. A játékot amúgy sokkal jobban át lehetett látni.
Burkus
Pocsék ez a kameraállás

több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ez a kameraállás mondjuk mocsok idegesítő volt egymás után háromszor
Wyatt
Ha maddenezel, állandó ebben a kameraállásban vagy. A játékot amúgy sokkal jobban át lehetett látni.