New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Meki kláccs?

ZERO_L
Most már megnyugodtál a kérdésben? 😊
topin
A kérdés akkor is az volt, hogy a stáb fogja vissza vagy ő maga. Az gyorsan kiderült, hogy fel vannak rajzolva a megfelelő playek csak Jones nem meri ezeket megdobni.

Az hogy fr QB lesz-e belőle (igazából ez a millió dolláros kérdés) arra max második-harmadik évében lehet majd magabiztosan megválaszolni. Addig maradnak ezek a morzsák, amik hol pozitív, hol negatív irányba billentik a mérleget, remélhetőleg lesz annyi minta, hogy reális képet kapjunk és ne essünk mi is a Wentz-Goff-(Daniel Jones) féle mocsárba.


Amúgy ami most nagyon bassza a csőrömet azok az idióta edzői(?), kakasülőn okoskodók(?) által meghozott döntések. A 4. kísérletek ignorálása, meg a legutóbbi meccsen az a challenge bedobása is mi volt te úristen. Ott mégis mire gondolt a költő, hogy a 3 yardon majd befújnak egy holdingot és akkor safteyt kapunk???

Hiányzol Ernie!!!
ZERO_L
Azt BB bevallotta, hogy ő nézte be, de valóban, ezen már én is gondolkodtam, hogy mekkora szerepe lehet Ernie hiányának arról a posztról, mert kvázi ő volt az aki adatokat adott BB-nek, hogy megéri-e nekimenni 4.-re vagy sem.
Persze ettől még BB döntött, de biztos, hogy ezek a változások is szerepet játszanak a jelenleg konzervatív vagy nem épp konzervatív hívásban.

Meg a kérdés az, hogy mire készülnek még az adott játékosokkal, milyen meccset képzeltek el.
A Charges meccsen azt láttam, hogy pontháborúra lettünk berendezkedve vagy inkább a távolabbi dobásokra és a 0-10 yardos zónát elfelejtve.

A másik amit így kivettem cikkekből, hogy Harry is a snapek 30%-ában fent volt a pályán, de többnyire blokkolni. Érdekes koncepció és van benne ráció, hisz méretéből adódóan alkalmas rá, ráadásul majdnem TE méretekkel rendelkezik. A mostani meccsen pl. 2/2 volt és emlékeim szerint egyiknél sem volt tisztán.
Lehet, hogy a későbbiekben ilyen TE/WR hibridként használnánk.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Meki kláccs?

ZERO_L
Most már megnyugodtál a kérdésben? 😊
topin
A kérdés akkor is az volt, hogy a stáb fogja vissza vagy ő maga. Az gyorsan kiderült, hogy fel vannak rajzolva a megfelelő playek csak Jones nem meri ezeket megdobni.

Az hogy fr QB lesz-e belőle (igazából ez a millió dolláros kérdés) arra max második-harmadik évében lehet majd magabiztosan megválaszolni. Addig maradnak ezek a morzsák, amik hol pozitív, hol negatív irányba billentik a mérleget, remélhetőleg lesz annyi minta, hogy reális képet kapjunk és ne essünk mi is a Wentz-Goff-(Daniel Jones) féle mocsárba.


Amúgy ami most nagyon bassza a csőrömet azok az idióta edzői(?), kakasülőn okoskodók(?) által meghozott döntések. A 4. kísérletek ignorálása, meg a legutóbbi meccsen az a challenge bedobása is mi volt te úristen. Ott mégis mire gondolt a költő, hogy a 3 yardon majd befújnak egy holdingot és akkor safteyt kapunk???

Hiányzol Ernie!!!



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 307
Meki kláccs?


ZERO_L
Annyira, mint Winston, Wentz és Darnold?😀
Willie Parker
Jó, itt Bradyhez van szokva a nép, azt a szintet magasan viszi, tehát elit.
Wyatt
Ez egy olyan stat, mint Mike Tomliné: huszonvalahány pontos félidei előnyről még sosem bukott meccset. Csak mostanság egész meccsen nem szerzünk annyit...
Willie Parker
Egy poént nem illendő magyaráznom 😕
Wyatt
Brady rosszabb, mint Burger, ne vicceljünk!
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Meki kláccs?


ZERO_L
Annyira, mint Winston, Wentz és Darnold?😀
Willie Parker
Jó, itt Bradyhez van szokva a nép, azt a szintet magasan viszi, tehát elit.
Wyatt
Ez egy olyan stat, mint Mike Tomliné: huszonvalahány pontos félidei előnyről még sosem bukott meccset. Csak mostanság egész meccsen nem szerzünk annyit...
Willie Parker
Egy poént nem illendő magyaráznom 😕

több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 307
Meki kláccs?


ZERO_L
Annyira, mint Winston, Wentz és Darnold?😀
Willie Parker
Jó, itt Bradyhez van szokva a nép, azt a szintet magasan viszi, tehát elit.
Wyatt
Ez egy olyan stat, mint Mike Tomliné: huszonvalahány pontos félidei előnyről még sosem bukott meccset. Csak mostanság egész meccsen nem szerzünk annyit...
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Meki kláccs?


ZERO_L
Annyira, mint Winston, Wentz és Darnold?😀
Willie Parker
Jó, itt Bradyhez van szokva a nép, azt a szintet magasan viszi, tehát elit.

több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 307
Meki kláccs?


ZERO_L
Annyira, mint Winston, Wentz és Darnold?😀
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Meki kláccs?

ZERO_L
Most már megnyugodtál a kérdésben? 😊
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Meki kláccs?




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 307
Vajon BB bepróbálkozik OBJ-nél ha kivágja a Cleveland?
ParadSEC
Remelem nem.
topin
Nem szeretjük mi a balhét. Antonio Brownt is kidobtuk valami mondvacsinált ürüggyel. (Milyen meglepő, hogy azóta se ügy, se eltiltás.)
Burkus
Az Kraft ügye volt, mert nem akarta, hogy egy (akkor állítólagos, nem tudom most mi a helyzet) nő bántalmazó legyen a csapatnál.
Nem tudom, hogy azért volt-e olyan hirtelen a döntés, mert még a feltételezés is elég volt neki, vagy mert még a figyelem középpontjában volt a miami ügye miatt.

OBJ ha olcsó lenne, szerintem egy próbát megérne, bár az is lehet, hogy megy a Tampába Tomihoz.
Solymi
Egyik
 bleacherreport.com/articles/2920530-antonio-browns-civil-trial-in-sexual-assault-case-scheduled-for-december-2021

Másik
 www.tampabay.com/sports/bucs/2021/06/22/another-legal-matter-resolved-for-bucs-antonio-brown-laywer-says/
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Vajon BB bepróbálkozik OBJ-nél ha kivágja a Cleveland?
ParadSEC
Remelem nem.
topin
Nem szeretjük mi a balhét. Antonio Brownt is kidobtuk valami mondvacsinált ürüggyel. (Milyen meglepő, hogy azóta se ügy, se eltiltás.)
Burkus
Az Kraft ügye volt, mert nem akarta, hogy egy (akkor állítólagos, nem tudom most mi a helyzet) nő bántalmazó legyen a csapatnál.
Nem tudom, hogy azért volt-e olyan hirtelen a döntés, mert még a feltételezés is elég volt neki, vagy mert még a figyelem középpontjában volt a miami ügye miatt.

OBJ ha olcsó lenne, szerintem egy próbát megérne, bár az is lehet, hogy megy a Tampába Tomihoz.
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Vajon BB bepróbálkozik OBJ-nél ha kivágja a Cleveland?
ParadSEC
Remelem nem.
topin
Nem szeretjük mi a balhét. Antonio Brownt is kidobtuk valami mondvacsinált ürüggyel. (Milyen meglepő, hogy azóta se ügy, se eltiltás.)
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Vajon BB bepróbálkozik OBJ-nél ha kivágja a Cleveland?
ParadSEC
Remelem nem.
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Vajon BB bepróbálkozik OBJ-nél ha kivágja a Cleveland?

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Most már mindent értek. Meki kinézte magának ezt a rekordot.




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Érdekes hogy BB nem üzletelt senkivel 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Fuller jöhet ócón?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
huh nagy W ez a mostani. Barmore játéka baromira tetszik,egyre jobban tolja. Összességében a D ma kapart rendesen, az offense meg hát khm továbbra sem acélos maradjunk annyiban. JMD-nek is valami bünti köröket kellene futni a többiekkel együtt.....Fumblikat jó lenne elhagyni már az idei évre sok vót már 😊
manuszka86
Hetek óta baromi jól tolja,sztem Duggerrel a jövő védelmének alapemberei lesznek
kolok1972
Márcsak Lb meg Cb kell és jön a top 5 D
ParadSEC
LB helyett, bár igaz hogy HT-t tuti nem fogjuk marasztali az eddig mutatott játéka okán, én inkább az FS poszton erősíteném meg a keretet. DMC-t valahogy pótolnunk kell, mert szerintem neki ez az utolsó éve, talán-talán egy pluszra még rávehető.

A lényeg, hogy a holtszezonban még a csapat kimondott erősségének mondott sec-re úgy néz ki komoly ráncfelvarrás szükséges.
ZERO_L
Wade lehet egy esetleges DMC utód. LB-nek meg ott van McGrone, aki széltében, hosszában is alkalmas a nagyobb tempóra,
topin
Talán még Perkins is hò lehet ha valaha játszani fog😁

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
huh nagy W ez a mostani. Barmore játéka baromira tetszik,egyre jobban tolja. Összességében a D ma kapart rendesen, az offense meg hát khm továbbra sem acélos maradjunk annyiban. JMD-nek is valami bünti köröket kellene futni a többiekkel együtt.....Fumblikat jó lenne elhagyni már az idei évre sok vót már 😊
manuszka86
Hetek óta baromi jól tolja,sztem Duggerrel a jövő védelmének alapemberei lesznek
kolok1972
Márcsak Lb meg Cb kell és jön a top 5 D
ParadSEC
LB helyett, bár igaz hogy HT-t tuti nem fogjuk marasztali az eddig mutatott játéka okán, én inkább az FS poszton erősíteném meg a keretet. DMC-t valahogy pótolnunk kell, mert szerintem neki ez az utolsó éve, talán-talán egy pluszra még rávehető.

A lényeg, hogy a holtszezonban még a csapat kimondott erősségének mondott sec-re úgy néz ki komoly ráncfelvarrás szükséges.
ZERO_L
Wade lehet egy esetleges DMC utód. LB-nek meg ott van McGrone, aki széltében, hosszában is alkalmas a nagyobb tempóra,
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
huh nagy W ez a mostani. Barmore játéka baromira tetszik,egyre jobban tolja. Összességében a D ma kapart rendesen, az offense meg hát khm továbbra sem acélos maradjunk annyiban. JMD-nek is valami bünti köröket kellene futni a többiekkel együtt.....Fumblikat jó lenne elhagyni már az idei évre sok vót már 😊
manuszka86
Hetek óta baromi jól tolja,sztem Duggerrel a jövő védelmének alapemberei lesznek
kolok1972
Márcsak Lb meg Cb kell és jön a top 5 D
ParadSEC
LB helyett, bár igaz hogy HT-t tuti nem fogjuk marasztali az eddig mutatott játéka okán, én inkább az FS poszton erősíteném meg a keretet. DMC-t valahogy pótolnunk kell, mert szerintem neki ez az utolsó éve, talán-talán egy pluszra még rávehető.

A lényeg, hogy a holtszezonban még a csapat kimondott erősségének mondott sec-re úgy néz ki komoly ráncfelvarrás szükséges.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
huh nagy W ez a mostani. Barmore játéka baromira tetszik,egyre jobban tolja. Összességében a D ma kapart rendesen, az offense meg hát khm továbbra sem acélos maradjunk annyiban. JMD-nek is valami bünti köröket kellene futni a többiekkel együtt.....Fumblikat jó lenne elhagyni már az idei évre sok vót már 😊
manuszka86
Hetek óta baromi jól tolja,sztem Duggerrel a jövő védelmének alapemberei lesznek
kolok1972
Márcsak Lb meg Cb kell és jön a top 5 D
ParadSEC
Mondjuk Dugger nagyon sokat volt fent szemre HT helyén LB poszton. Egyből stabilabb és gyorsabb is lett a D. Igaz mindkettő lelkén szárad egy-egy hosszú futás, de amíg Duggert elvitte a hév és utána tudott javítani, addig HT már hiába olvas jól, ha nem ér oda és egy testcsellel elküldik egy másik meccsre.
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
huh nagy W ez a mostani. Barmore játéka baromira tetszik,egyre jobban tolja. Összességében a D ma kapart rendesen, az offense meg hát khm továbbra sem acélos maradjunk annyiban. JMD-nek is valami bünti köröket kellene futni a többiekkel együtt.....Fumblikat jó lenne elhagyni már az idei évre sok vót már 😊
manuszka86
Hetek óta baromi jól tolja,sztem Duggerrel a jövő védelmének alapemberei lesznek
kolok1972
Márcsak Lb meg Cb kell és jön a top 5 D

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
azért ma a futás ült, ha nem az agyatlanul belefutunk középre volt a hívás.
NB2
Igen, ez valóban így lehetett, hogy csak úgy beküldték középre agyatlanul a futót..
több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
huh nagy W ez a mostani. Barmore játéka baromira tetszik,egyre jobban tolja. Összességében a D ma kapart rendesen, az offense meg hát khm továbbra sem acélos maradjunk annyiban. JMD-nek is valami bünti köröket kellene futni a többiekkel együtt.....Fumblikat jó lenne elhagyni már az idei évre sok vót már 😊
manuszka86
Hetek óta baromi jól tolja,sztem Duggerrel a jövő védelmének alapemberei lesznek

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
Megint egy olyan meccs volt ahol fogtad a fejed, de azért örültél és bízol, hogy egyszer a büdös életben talán sikerül a rövidzárlatokat még jobban lecsökkenteni és akkor tényleg ez a csapat egész szép eredményt elérhet.
Megint jött a D-től a szokásos bénázás. Röhögve átmentek rajtunk, de itt még az O visszajött. A benyelt 2 nagy futás után a D iszonyat odatette magát, az O-ra ez nagyon nem volt elmondható. AZ első félidő végén az a 3 passz az 5 yardoson belül nagyon wtf, mikor azért ma a futás ült, ha nem az agyatlanul belefutunk középre volt a hívás. És amit Zero is említ, vazze 45 mp-nél volt az elkapás, mire felálltunk, Jones még 5 hut-ol, persze, hogy lement 25 mp-re az idő, onnan meg már rohanni kellett. És szépen 3! időkérésünk is bentragadt! (mondjuk a második félidőben azért a bírók szenyák voltak, mert ment a kakaskodás és ment az óra is)
Jonesnak sem volt élete meccse, én nem éreztem azt, hogy ez a Chargers a többi csapatnál nagyobb nyomást helyezett volna rá, mégis rövid vagy túldobott passzok jellemezték.
Lényeg a győzelem és elnézve ezt az AFC-t aki megjósolja ki lesz bent a legjobb 7-ben az nagy mágus 😊 Az évek óta megszokott 1-2 domináns csapat helyett ma kb van 7-8 akinek a pillanatnyi forma határozza meg mi lesz aznap. És bízom benne, hogy ebben a 7-8-ban mi is benne leszünk!