NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Esetleg a 2025-ös cap helyzetet is előveszed még? Vagy 2026-ot? Meg 2015-öt is?

Idénről és jövő évről beszéltem, azt feltételezve, hogy Jimmy érkezik. Dollárra precízen leírtam, hogy miért. DMC féle dealestül és új igazolásostul, mindenestül. Nem írtam, hogy nem megoldható, nem írtam, hogy baj van, húdejaj, annyit írtam, hogy szoros lesz. Vagy írd le, hogy mit számolok rosszul - számokkal, mégpedig 2022-es számokkal, ne 2018-as vagy 2023-as számokkal - vagy hagyjuk.
peterk2005
Miért lenne szoros, ha egyszer el lehet engedni Wynn-t, vagy hosszabb távra szerződni, ami enyhíti a 22-es capet. Jones-t cut/hosszabbítás, át lehet alakítani Agholort egy hosszabbítással is akár, el lehet engedni Michel-t? És ezek függetlenek egy QB fizutól, ezek önmagukban is megtörténhetnek.

Lehet trükközni Van Noynál is például. Simán berakják JG fizuját, ha akarják. Gyakolrtilag úgy csinálnak 20-30 milliót ezekkel, ahogy csak jól esik. És még ezen felül is lesz helyünk, ahova nyújtózkodhatunk.
topin
Igen, ezekkel be fog férni a sapka alá. Azaz szoros lesz. Mert ahhoz, hogy ne legyen az, még kellene ezen felül minimum 30-40-et vágni. Mert egy átlagos évben, FA nyitáskor, az átlagos cap space 45-47 millió szokott lenni a csapatoknál. Ez az átlag. Ez még nem sok, ez a nem szoros. Itt nem lesz ennyi.
peterk2005

De a 2022-es FA nyitása, abban az esetben ha nem újonc QB fizut viszünk, nekünk miért kellene, hogy ekkora cap space mellett legyen? Ha meg újonc QB lesz és meglépjük, amiket fent írtam, akkor meg lesz ennyi simán. és még egyet költekezhet, ha akar. De nagyon úgy tűnik, hogy annyira nem akar már tüzelni, meglépte amiket meg akart.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Esetleg a 2025-ös cap helyzetet is előveszed még? Vagy 2026-ot? Meg 2015-öt is?

Idénről és jövő évről beszéltem, azt feltételezve, hogy Jimmy érkezik. Dollárra precízen leírtam, hogy miért. DMC féle dealestül és új igazolásostul, mindenestül. Nem írtam, hogy nem megoldható, nem írtam, hogy baj van, húdejaj, annyit írtam, hogy szoros lesz. Vagy írd le, hogy mit számolok rosszul - számokkal, mégpedig 2022-es számokkal, ne 2018-as vagy 2023-as számokkal - vagy hagyjuk.
peterk2005
Miért lenne szoros, ha egyszer el lehet engedni Wynn-t, vagy hosszabb távra szerződni, ami enyhíti a 22-es capet. Jones-t cut/hosszabbítás, át lehet alakítani Agholort egy hosszabbítással is akár, el lehet engedni Michel-t? És ezek függetlenek egy QB fizutól, ezek önmagukban is megtörténhetnek.

Lehet trükközni Van Noynál is például. Simán berakják JG fizuját, ha akarják. Gyakolrtilag úgy csinálnak 20-30 milliót ezekkel, ahogy csak jól esik. És még ezen felül is lesz helyünk, ahova nyújtózkodhatunk.
topin
Igen, ezekkel be fog férni a sapka alá. Azaz szoros lesz. Mert ahhoz, hogy ne legyen az, még kellene ezen felül minimum 30-40-et vágni. Mert egy átlagos évben, FA nyitáskor, az átlagos cap space 45-47 millió szokott lenni a csapatoknál. Ez az átlag. Ez még nem sok, ez a nem szoros. Itt nem lesz ennyi.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
véletlenül dupláztam

Szerkesztette: topin
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Esetleg a 2025-ös cap helyzetet is előveszed még? Vagy 2026-ot? Meg 2015-öt is?

Idénről és jövő évről beszéltem, azt feltételezve, hogy Jimmy érkezik. Dollárra precízen leírtam, hogy miért. DMC féle dealestül és új igazolásostul, mindenestül. Nem írtam, hogy nem megoldható, nem írtam, hogy baj van, húdejaj, annyit írtam, hogy szoros lesz. Vagy írd le, hogy mit számolok rosszul - számokkal, mégpedig 2022-es számokkal, ne 2018-as vagy 2023-as számokkal - vagy hagyjuk.
peterk2005
Miért lenne szoros, ha egyszer el lehet engedni Wynn-t, vagy hosszabb távra szerződni, ami enyhíti a 22-es capet. Jones-t cut/hosszabbítás, át lehet alakítani Agholort egy hosszabbítással is akár, el lehet engedni Michel-t? És ezek függetlenek egy QB fizutól, ezek önmagukban is megtörténhetnek.

Lehet trükközni Van Noynál is például. Simán berakják JG fizuját, ha akarják. Gyakolrtilag úgy csinálnak 20-30 milliót ezekkel, ahogy csak jól esik. És még ezen felül is lesz helyünk, ahova nyújtózkodhatunk.

Szerkesztette: topin
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Esetleg a 2025-ös cap helyzetet is előveszed még? Vagy 2026-ot? Meg 2015-öt is?

Idénről és jövő évről beszéltem, azt feltételezve, hogy Jimmy érkezik. Dollárra precízen leírtam, hogy miért. DMC féle dealestül és új igazolásostul, mindenestül. Nem írtam, hogy nem megoldható, nem írtam, hogy baj van, húdejaj, annyit írtam, hogy szoros lesz. Vagy írd le, hogy mit számolok rosszul - számokkal, mégpedig 2022-es számokkal, ne 2018-as vagy 2023-as számokkal - vagy hagyjuk.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Meglátjuk ezen változtat-e az öreg, mert eddig pont hogy nem így csinálta és ezzel könnyítette meg a next man upot. Hogy mi 32-38 játékosra költöttük a capet, mert nálunk eddig évente 5-7 ember keresett 7 millió felett és további 5-6 ember 5-7 millió között és a többiek 1,5 és 5 millió között kb 26-30 fő. Ellentétben a többi contender csapattal, ahol többnyire 9-12 ember van 7 millió felett és további 6-8 5 millió felett. Ahogy Te is írod, rájuk költenek. Mi meg középső zónát tömjük már két évtizede.topin
Hmmm...... nem arról írtam, hogy eddig hogy csinálta, hanem arról hogy most hogy van, és jövőre hogy lesz. Máshogy is leírom: cap szempontból hasonlítottam az idei és a jövő évet össze, nem eddigi és jövőbeli roster menedzselési elvekről elmélkedtem.
peterk2005
Mi meg arról írunk miért van másképp és hogy ez semmiféle gondot nem okoz, sőt simán visszatérhet a megszokott útra.
topin
Ahogy két hónapja a roster is simán rendben volt és a megszokott módon épült? 😊

De mindegy. Annyit mondtam, hogy JimmyG idehozatala sose volt annyira kézenfekvő lépés, mint most, csak a capbe kell majd valahogy bematekozni, amin dolgozni kell, mert nem lesz már automatikus nincs már több tízmillió cap hely. Erre azon vitázunk, hogy másként van de mégsincs másként, hiszen vótmárilyen. De közben értsem meg, hogy miért van másképp. És simán visszatérünk majd a megszokott útra. Amiről le se tértünk, úgyhogy ne is adjam össze a mostani számokat, mert korábban nem így néztek ki a számok. Bár most így néznek ki, de az nemszámít. Világos. Ezt szerintem megbeszéltük.
peterk2005
Igen, most is oda érkeztek játékosok a rosterfizukat tekintve 2021-ben, ahova várható volt. 3-7 millió közé.

A posztok között is max a dupla tight end megoldás a meglepő, de erről is ejtettünk már szót, most volt pénz ezzel foglalkozni BB részéről. Foglalkozott is.

Az öltöző és a csapat szempontjából kulcs FA játékosaink meg nagyon nagy diszkonttal jöttek vissza zömében. És mivel most nem kell a véneket tovább a csapathoz láncolni a kelleténél, szépen ki is tudunk lépni ebből a görgetésből, amit HT, DMC, Gilmore, Chung, Cannon, Edelman féle dealek okoztak. Akik így együtt kizárólag TB és az SB win miatt lettek hosszabbítgatva, toldozgatva, alakítgatva.

Éppen ezért nem látom a problémát amiről írsz, bárkit beillesztünk, mert olyan szintű a depth kb minden poszton, hogy nyugodtan megoldhatjuk ezt. Ráadásul olyan esetről beszélünk, ami nagy eséllyel be sem következik, mert lehet újonc QB fizuval számolt az öreg. Ha meg újratervezés lesz JG miatt, akkor 2023-t akkor sem érinti a nagy cap növekedés miatt, amiről vélhetően többet tudnak mint mi. 2022-re meg van elég helyünk és cutolni is tudunk, meg átalakítani is.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Meglátjuk ezen változtat-e az öreg, mert eddig pont hogy nem így csinálta és ezzel könnyítette meg a next man upot. Hogy mi 32-38 játékosra költöttük a capet, mert nálunk eddig évente 5-7 ember keresett 7 millió felett és további 5-6 ember 5-7 millió között és a többiek 1,5 és 5 millió között kb 26-30 fő. Ellentétben a többi contender csapattal, ahol többnyire 9-12 ember van 7 millió felett és további 6-8 5 millió felett. Ahogy Te is írod, rájuk költenek. Mi meg középső zónát tömjük már két évtizede.topin
Hmmm...... nem arról írtam, hogy eddig hogy csinálta, hanem arról hogy most hogy van, és jövőre hogy lesz. Máshogy is leírom: cap szempontból hasonlítottam az idei és a jövő évet össze, nem eddigi és jövőbeli roster menedzselési elvekről elmélkedtem.
peterk2005
Mi meg arról írunk miért van másképp és hogy ez semmiféle gondot nem okoz, sőt simán visszatérhet a megszokott útra.
topin
Ahogy két hónapja a roster is simán rendben volt és a megszokott módon épült? 😊

De mindegy. Annyit mondtam, hogy JimmyG idehozatala sose volt annyira kézenfekvő lépés, mint most, csak a capbe kell majd valahogy bematekozni, amin dolgozni kell, mert nem lesz már automatikus nincs már több tízmillió cap hely. Erre azon vitázunk, hogy már nem is tudom, hogy miről vitázunk. Másként van de mégsincs másként, hiszen vótmárilyen. De közben értsem meg, hogy miért van másképp. És simán visszatérünk majd a megszokott útra. Amiről amúgy le se tértünk. Vagy mégis? A lényeg, hogy ne is adjam össze a mostani számokat, mert korábban nem így néztek ki a számok. Bár most így néznek ki, de az .... nem tudom .... nemszámít? Ezt szerintem megbeszéltük.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Meglátjuk ezen változtat-e az öreg, mert eddig pont hogy nem így csinálta és ezzel könnyítette meg a next man upot. Hogy mi 32-38 játékosra költöttük a capet, mert nálunk eddig évente 5-7 ember keresett 7 millió felett és további 5-6 ember 5-7 millió között és a többiek 1,5 és 5 millió között kb 26-30 fő. Ellentétben a többi contender csapattal, ahol többnyire 9-12 ember van 7 millió felett és további 6-8 5 millió felett. Ahogy Te is írod, rájuk költenek. Mi meg középső zónát tömjük már két évtizede.topin
Hmmm...... nem arról írtam, hogy eddig hogy csinálta, hanem arról hogy most hogy van, és jövőre hogy lesz. Máshogy is leírom: cap szempontból hasonlítottam az idei és a jövő évet össze, nem eddigi és jövőbeli roster menedzselési elvekről elmélkedtem.
peterk2005
Mi meg arról írunk miért van másképp és hogy ez semmiféle gondot nem okoz, sőt simán visszatérhet a megszokott útra.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Meglátjuk ezen változtat-e az öreg, mert eddig pont hogy nem így csinálta és ezzel könnyítette meg a next man upot. Hogy mi 32-38 játékosra költöttük a capet, mert nálunk eddig évente 5-7 ember keresett 7 millió felett és további 5-6 ember 5-7 millió között és a többiek 1,5 és 5 millió között kb 26-30 fő. Ellentétben a többi contender csapattal, ahol többnyire 9-12 ember van 7 millió felett és további 6-8 5 millió felett. Ahogy Te is írod, rájuk költenek. Mi meg középső zónát tömjük már két évtizede.topin
Hmmm...... nem arról írtam, hogy eddig hogy csinálta, hanem arról hogy most hogy van, és jövőre hogy lesz. Máshogy is leírom: cap szempontból hasonlítottam az idei és a jövő évet össze, nem eddigi és jövőbeli roster menedzselési elvekről elmélkedtem.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
p rész volt a centrumban, de ha szóba jött:

Nincs jelentősége, hogy hányan vannak most éppen szerződés alatt, és hányab vannak jövőre. A capet a roster magjára költik el, a legmagasabb fizetésű 20-22 játékosra. A maradék 30-33 játékost plusz PS-t nyugodtan lehet mondjuk 1.3-1.4 millió átlaggal számolni - give or take körülbelül 40-45 millió -, és azt mondani, hogy ennyibe fog kerülni idén is és jövőre is, mindegy, hogy kik alkotják majd azt a harmincat.

peterk2005
Meglátjuk ezen változtat-e az öreg, mert eddig pont hogy nem így csinálta és ezzel könnyítette meg a next man upot. Hogy mi 32-38 játékosra költöttük a capet, mert nálunk eddig évente 5-7 ember keresett 7 millió felett és további 5-6 ember 5-7 millió között és a többiek 1,5 és 5 millió között kb 26-30 fő.

Ellentétben a többi contender csapattal, ahol többnyire 9-12 ember van 7 millió felett és további 6-8 5 millió felett. Ahogy Te is írod, rájuk költenek. Mi meg középső zónát tömjük már két évtizede.

És pont az extrém sok 1,5 millió alatti fizu tette lehetővé a pénzszórást most, mert jelenleg minden eddiginél több ilyen deal van a cap alatt és a nagy többségért fájna is a szívünk ha cut lenne, na meg hogy nem volt elit QB fizu sem most.

Szerkesztette: topin
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Két héttel ezelőttig azt hittük, hogy az a filozófiája, hogy sose vásárol be nagyon a szabadügynök piacon 😊
...
peterk2005
Nem tudom ki hitte azt. Én teljesen biztos voltam benne, hogy lesz bevásárlás. Másként nem lehet feltölteni a keretet. Pontosabban lehet, csak annak értelme nincs. Tavaly óta lehetett látni, hogy idén lesz egy raklap szabad pénzünk. Aki azt hitte, hogy nem lesz bevásárlás az mit gondolt, hogy mire költik el?

És akkor elmondom még egyszer: Volt már ilyen, hogy első napon sztárokat hoztunk. Most többet igazoltunk ugyan darabra, de hol van a mostaniak között egy Adalius Thomas, vagy Randy Moss? Máskor meg azért nem csinál ilyet az Öreg, mert nincs rá szükség. Bár a hosszú elemzés szerint jó alaposan túlfizettünk szinte mindenkit, ezzel én nem igazán értek egyet. Szerintem teljesen a józan ész alapján történt a bevásárlás.
Kollega
Tudom, hogy volt már ilyen. Gilmore is így érkezett. Meg Darelle Revis, Talib, stb. De ilyen ami most, még nem történt. Én is arra számítottam, hogy aktív FA időszak jön. De arra azért nem, hogy a negyedik legtöbb induló cap space-el 155 milliónyi garantált fizetést kiszór, és elhoz másfél tucat free agentet. A Jaguars, Jets több space-el indultak, és fele ennyi garantáltat költöttek. Ilyen mértékű költekezést cap space / garantált arányban nem csak a Pats nem csinált, hanem egyetlen csapat sem az utóbbi jópár évben. Talán a Jetsnek volt egy közel hasonló éve néhány évvel ezelőtt, de még az se volt ennyi. Szóval aki nekem azt mondja, hogy _erre_ számított, annak nem hiszem el. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem ertem a jovo evi cap problemat. Jojo cut (6.2millio cap saving), DMC visszavonul, Wynn es Michel opcioja sincs kobe vesve Foleg utobbi megy majd. Van Noyra sem biztos hogy szukseg lesz, ha akarnak kiszallnak Godchauxbol es Bournebol.
Es nem tudni mennyi lesz a cap, ha 203 millio felett, ami sanszos. Akkor meg eleve van hely es 2023-ban ujabb nagyobb emeles jon majd.
Es hozzajon az idei es a jovo evi rookie class, ami megint jelent vagy 10-14 olcsobb fizetest. Igy is 38 jatekosnak van dealje jovore.
Nem latom a problemat egy QB fizut betuszakolni.
topin
Az a mondatom Kollega postjára volt válasz, hogy azért mert az öreg eddig valahogyan csinált, attól még lehet, hogy most vagy jövőre teljesen máshogy csinálja. Nem a cap rész volt a centrumban, de ha szóba jött:

Nincs jelentősége, hogy hányan vannak most éppen szerződés alatt, és hányab vannak jövőre. A capet a roster magjára költik el, a legmagasabb fizetésű 20-22 játékosra. A maradék 30-33 játékost plusz PS-t nyugodtan lehet mondjuk 1.3-1.4 millió átlaggal számolni - give or take körülbelül 40-45 millió -, és azt mondani, hogy ennyibe fog kerülni idén is és jövőre is, mindegy, hogy kik alkotják majd azt a harmincat.

Jövőre a cap lista tetejét döntően a most igazoltak fogják kitenni. Ki fog esni a top lista első öt emberéből négy (Gilmore, Hightower, DMC és Trent Brown), mert lejár a szerződésük Ezzel kiesik kb. 46 millió a cap teherből. A többiek feljebb csúsznak, és az eltolt cap könyvelés miatt (opció teljesítéstől függően) kb. 60-71 millióval lesz magasabb a terhük, mint az idei. Ha DMC nem marad, akkor le kell könyvelni 6.5millió DM-t az elcsúsztatott könyvelés miatt, ha netán hosszabbítana még 1 v 2 évet, akkor az új fizetését plusz a 6.5 milliónak egy évre eső részét (akkor nem kell az egészet egyszerre lekönyvelni). Úgy számolok, hogy DMC marad, és csak 6.5-be kerül, cap szempontból ez az optimális, és a játékost se kell pótolni. Idénre 19.5 millió rollover jött át "kisegíteni" az idei számokat, jövőre biztos, hogy nem fog ennyi átmenni. Várhatóan 4-5 milliónál több nem lesz. Ez a sapka tetejét csökkenti 15 millióval, aminek hely szempontból ugyanaz a hatása, mint a játékos cap számának emelkedése, az összes helyet csökkenti. Ha levonjuk az eltűnő terheket, hozzáadjuk a megnövekedőket és korrigáljuk a rolloverrel a sapka tetejét, akkor összesen (opciók teljesülésétől függően) 37-47 millióval kerül a roster többe az ideinél. Ha a cap 203 millió lesz, az 20 millió emelkedés, Annál 17-27 millióval feljebb járunk már. És ebbe kellene beilleszteni még JimmyG 25+ millióját idénre és jövőre. Idénre 25 millió már nem fér be, Még annak a fele se. Úgy lehet megoldani, hogy áttolni a pénzt jövőre, vagy fizetés csökkentésre rávenni. Utóbbi szükséges is lenne, mert ha nem, az kb. 40 milliót adna a jövő évi cap teherhez (idénre 10-nél több már nem fér el), ami már túl sok. De ha mondjuk 20 milliót sikerül lealkudni (a 15 milla per év elég optimista becslés, nem hiszem, hogy rá lehetne venni, de tegyük fel) akkor csak 20 millió plusz jönne hozzá. Az is 37-47-el lenne a cap fölött. És itt lehet elkezdeni (el is kell, le kell menni cap alá) Van Noy-t, Godcheaux-t nem megtartani, stb. De azért 35+ milliót nem egyszerű már faragni. Az már elég komoly "vagdalkozást" igényel, jópár ástruktúrálással, cuttal, stb. Amit szintén valahonnan pótolni is kell, plusz _valamennyi_ FA érkező is lesz egyébként is / és / vagy a négy veterán valamilyen pótlása / hosszabbítása. Ezek is költségek lesznek. Mindez megoldható, mert itt nincs több éve halmozódó növekedés, ami már eleve elnehezítette volna a következő 1-2 év cap helyzetét. De így is korlátozott lesz a mozgástér, nem lehet csak úgy 10-20 milliós döntésekkel dobálózni, a döntéseket a cap alá férés kötelezősége is irányítani fogja majd majd. Erre gondoltam a korlátozódó mozgástérrel. Csendes FA, bargain "igazgatások", esetleg 1-2 számottevő érkező..

(Lényegében a Jimmy döntés arról szól, hogy ha meglépi az öreg, akkor felrakta a tétjeit az asztalra. Vagy bejön, Jimmy is jó lesz és az igazolások is beválnak és akkor megvan az irányító és jó a csapat is körülötte. Vagy nem jön be és akkor vissza a 2019-es állapothoz. Nem lesz pénz az azonnali korrekcióra, várni kell egy évet, hogy hozzányúlhasson és korrigálhasson. Persze mindig benne van, hogy összehozhat egy durván jó draftot közben, ami komolyan besegít.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Egon bá New England Patriots 1 134 — Saints GM
Lehet, hogy megszűnt az a vonzereje a csapatnak, ami volt korábban. Hogy kell egy gyűrű, gyere a Patsbe, itt megkapod. Biztosan volt olyan játékos korábban, aki adott emiatt egy kis diszkontot.

Azért lehet, hogy van egy olyan híre ennek a csapatnak, hogy itt az edzések felérnek orosz munkatábor szórakoztató jellegével. Viszont számomra az beszédes, hogy megint nem egy játékos örömmel jött vissza a csapathoz.
Kollega
Lehet h a jatekosoknak fura, viszont az atlagembernek nem, h a munkahelyeden dolgozni kell 😊

Lehet h BB megdolgoztat, de azert teszi h ha a jatekos a palyan olyan helyzetbe kerul, akkor tudjon reagalni egy jatekra ill. vegigbirja a meccset. Ha meg a vegen SB-t is nyersz, akkor meg foleg.

Ezt utolag sokan Bradynek tulajdonitjak, aki kellett is hozza, de BB meg koretette a csapatot ill. megtanitotta vedelmeket olvasni.
Solymi
Ha jól emlékszem Meskó Zoli is leírta, hogy nem volt túl szórakoztató a Patsben játszani, de azt is, hogy BB üzleties és pragmatikus módszerei miért eredményesek.

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Lehet, hogy megszűnt az a vonzereje a csapatnak, ami volt korábban. Hogy kell egy gyűrű, gyere a Patsbe, itt megkapod. Biztosan volt olyan játékos korábban, aki adott emiatt egy kis diszkontot.

Azért lehet, hogy van egy olyan híre ennek a csapatnak, hogy itt az edzések felérnek orosz munkatábor szórakoztató jellegével. Viszont számomra az beszédes, hogy megint nem egy játékos örömmel jött vissza a csapathoz.
Kollega
Lehet h a jatekosoknak fura, viszont az atlagembernek nem, h a munkahelyeden dolgozni kell 😊

Lehet h BB megdolgoztat, de azert teszi h ha a jatekos a palyan olyan helyzetbe kerul, akkor tudjon reagalni egy jatekra ill. vegigbirja a meccset. Ha meg a vegen SB-t is nyersz, akkor meg foleg.

Ezt utolag sokan Bradynek tulajdonitjak, aki kellett is hozza, de BB meg koretette a csapatot ill. megtanitotta vedelmeket olvasni.
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Lehet, hogy megszűnt az a vonzereje a csapatnak, ami volt korábban. Hogy kell egy gyűrű, gyere a Patsbe, itt megkapod. Biztosan volt olyan játékos korábban, aki adott emiatt egy kis diszkontot.

Azért lehet, hogy van egy olyan híre ennek a csapatnak, hogy itt az edzések felérnek orosz munkatábor szórakoztató jellegével. Viszont számomra az beszédes, hogy megint nem egy játékos örömmel jött vissza a csapathoz.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Két héttel ezelőttig azt hittük, hogy az a filozófiája, hogy sose vásárol be nagyon a szabadügynök piacon 😊
...
peterk2005
Nem tudom ki hitte azt. Én teljesen biztos voltam benne, hogy lesz bevásárlás. Másként nem lehet feltölteni a keretet. Pontosabban lehet, csak annak értelme nincs.
Tavaly óta lehetett látni, hogy idén lesz egy raklap szabad pénzünk. Aki azt hitte, hogy nem lesz bevásárlás az
mit gondolt, hogy mire költik el?

És akkor elmondom még egyszer: Volt már ilyen, hogy első napon sztárokat hoztunk. Most többet igazoltunk ugyan darabra, de hol van a mostaniak között egy Adalius Thomas, vagy Randy Moss? Máskor meg azért nem csinál ilyet az Öreg, mert nincs rá szükség. Bár a hosszú elemzés szerint jó alaposan túlfizettünk szinte mindenkit, ezzel én nem igazán értek egyet. Szerintem teljesen a józan ész alapján történt a bevásárlás.
Kollega
A tulfizetes reszeben van igazsag, de ahogy Kraft is mondta, nem azert van itt a csapat h ott legyen a tobbi 32 kozott vagy h penzugyileg jo evet zarjanak, hanem nyerni akarnak.
A jelenleg elerheto emberekbol kellett valogatni es valszeg nem akartak varni h akkor kinek hogyan es mennyit lehetne ajanlani, hatha megsporolnak par millat.

Ahogy irod, biztos volt egy esszeru hatar h egy adott emberert mennyit hajlandoak max kiadni, meg a szerzodes is ugy lett kialakitva h ez megfelelo legyen.

Meg szerintem sanszos h bele van epitve egy kis ugynoki plusz h Rosenhaus meggyozze ezt a 4 jatekost h ne varjanak mas ajanlatra, jo lesz nekik a Pats.

Aztan jovore Cap emeles, Covid mentesebb idoszak, emberek kiszabadulhatnak, allitom a leheto legtobb ember akar majd meccsre menni es a csapatok is a leheto legtobbet akarjak majd beengedni, igy siman varok egy atlagosnal (10M) naagyobb 15-20M-es Cap emelest, foleg h a mostani, csapatok altali szenvedes megszunjon, mert az nem jo senkinek h a csapatok tobbsege cutolni kenyszerul.
A nagy igazolasoknak nagyobb PR es hirerteke van, igy az NFL is ebben erdekelt.

Jimmy eselyes h jon, de nem lepodnek meg azon hogyha bent van meg BB kedvence, akkor akar egy-ket extra pick aran, de felmozogna erte.
Es siman lehet h ettol fuggetlenul is behuzza Jimmyt, aztan lesz 4 QB a rosteren.
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Két héttel ezelőttig azt hittük, hogy az a filozófiája, hogy sose vásárol be nagyon a szabadügynök piacon 😊
...
peterk2005
Nem tudom ki hitte azt. Én teljesen biztos voltam benne, hogy lesz bevásárlás. Másként nem lehet feltölteni a keretet. Pontosabban lehet, csak annak értelme nincs.
Tavaly óta lehetett látni, hogy idén lesz egy raklap szabad pénzünk. Aki azt hitte, hogy nem lesz bevásárlás az
mit gondolt, hogy mire költik el?

És akkor elmondom még egyszer: Volt már ilyen, hogy első napon sztárokat hoztunk. Most többet igazoltunk ugyan darabra, de hol van a mostaniak között egy Adalius Thomas, vagy Randy Moss? Máskor meg azért nem csinál ilyet az Öreg, mert nincs rá szükség. Bár a hosszú elemzés szerint jó alaposan túlfizettünk szinte mindenkit, ezzel én nem igazán értek egyet. Szerintem teljesen a józan ész alapján történt a bevásárlás.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Két héttel ezelőttig azt hittük, hogy az a filozófiája, hogy sose vásárol be nagyon a szabadügynök piacon 😊

Ha bármi igazság van abban, hogy az öreg mennyire csípte Jimmy-t (annyian mondták, mondják, hogy szinte biztos, hogy igaz) akkor ez egy olyan magától értetődő lépés lesz, mint a huzat. Lényegében fölöslegessé válik a kedvence, a csapata hat kézzel kapar majd, hogy hova passzolhatná el. És már a szerződése is "kitisztult", könnyű tradelni, nem kell garantált összegeket nyeldesni. Eközben az első körösre becsült 5 irányítóból már biztos, hogy három kimegy az első három pickkel. Mikor, ha nem most?

Csak egy nehezítő körülmény van: közben el lett költve a pénz nagy része, ráadásul úgy, hogy jövő évre lett tolva a jóval nagyobb része, és így se maradt már ehhez elég idénre. De azért így is meg lehet oldani, legfeljebb jövőre még kisebb lesz a mozgástér. És szerintem Jimmy-t rá is lehet beszélni egy kis fizu csökkentésre, ha ránéz a jedi szemeivel. 😀
peterk2005
Nem ertem a jovo evi cap problemat. Jojo cut (6.2millio cap saving), DMC visszavonul, Wynn es Michel opcioja sincs kobe vesve Foleg utobbi megy majd. Van Noyra sem biztos hogy szukseg lesz, ha akarnak kiszallnak Godchauxbol es Bournebol.

Es nem tudni mennyi lesz a cap, ha 203 millio felett, ami sanszos. Akkor meg eleve van hely es 2023-ban ujabb nagyobb emeles jon majd.

Es hozzajon az idei es a jovo evi rookie class, ami megint jelent vagy 10-14 olcsobb fizetest. Igy is 38 jatekosnak van dealje jovore.

Nem latom a problemat egy QB fizut betuszakolni.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Két héttel ezelőttig azt hittük, hogy az a filozófiája, hogy sose vásárol be nagyon a szabadügynök piacon 😊

Ha bármi igazság van abban, hogy az öreg mennyire csípte Jimmy-t (annyian mondták, mondják, hogy szinte biztos, hogy igaz) akkor ez egy olyan magától értetődő lépés lesz, mint a huzat. Lényegében fölöslegessé válik a kedvence, a csapata hat kézzel kapar majd, hogy hova passzolhatná el. És már a szerződése is "kitisztult", könnyű tradelni, nem kell garantált összegeket nyeldesni. Eközben az első körösre becsült 5 irányítóból már biztos, hogy három kimegy az első három pickkel. Mikor, ha nem most?

Csak egy nehezítő körülmény van: közben el lett költve a pénz nagy része, ráadásul úgy, hogy jövő évre lett tolva a jóval nagyobb része, és így se maradt már ehhez elég idénre. De azért így is meg lehet oldani, legfeljebb jövőre még kisebb lesz a mozgástér. És szerintem Jimmy-t rá is lehet beszélni egy kis fizu csökkentésre, ha ránéz a jedi szemeivel. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Én nem a képességeiben kételkedek, hanem a hadrafoghatóságában. Amiért ezt említem, mert ez az a dolog, ami BB-t soha a legkevésbé se érdekelte egy játékosnál. Egyrészt nem lehet megjósolni a múltbeli sérüléseiből, hogy bekövetkezik-e újra, másrészt a sérülések részei ennek a sportnak. Legalábbis úgy vettem ki, hogy ez a filozófiája.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gyere haza, fiatal 🥰

több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Jön JimmyG 😊
peterk2005
Vajon mit kóstál?
Studi
Hetedik kör
ThundersNFL
Ha jól tudom van a szerződésében egy olyan kitétel, hogy nem tradelheti el a 49ers. Javítson ki valaki ha tévedek.
tüsi91
eldontheti h hova.
de egy 3. kort meg igyis er, cserenek(tanarnak) maskulonben friscoba is megteszi.
gaborik
Sztem meg egy 2. + aprot is, ha konstansan tudja hozni a game managert.

De ha BB-nek lesz lehetosege, sztem rarepul vmelyik prospectre ha az tobbet iger mint Jimmy, mert a csapat az elso.
több mint 3 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Jön JimmyG 😊
peterk2005
Vajon mit kóstál?
Studi
Hetedik kör
ThundersNFL
Ha jól tudom van a szerződésében egy olyan kitétel, hogy nem tradelheti el a 49ers. Javítson ki valaki ha tévedek.
tüsi91
eldontheti h hova.
de egy 3. kort meg igyis er, cserenek(tanarnak) maskulonben friscoba is megteszi.

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Jön JimmyG 😊
peterk2005
Vajon mit kóstál?
Studi
Hetedik kör
ThundersNFL
Ha jól tudom van a szerződésében egy olyan kitétel, hogy nem tradelheti el a 49ers. Javítson ki valaki ha tévedek.
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Kövezzetek meg, de én nem látom Jimmy G-ben a következő franchise qb-nkat 😕
vpi
Pedig ha BB igazán berágott TB újabb gyűrűje miatt, akkor simán csak büszkeségből is meg akarhatja mutatni, hogy ő meg JG-vel nyer gyűrűt...
FunHun
Jo kerdes h most mi lesz.
Az latszik h Cam, a serulesei ellenere se fel megfutni a jatekokat vagy beleallni egy olyan dobasba aminek a vegen ramegy a vedo. Ott azert annyira nem felsz a serulestol, ellenben JG-vel.

Plusz orola eddig az derult ki Shanny rendszereben, hogy egy jo menedzser QB, semmi tobb. Kerdes itt hozza tudna-e tenni a pluszt vagy egyaltalan akarna-e BB h hozzategye.
Illetve van-e szamara akkora potencial benne h bevallalja mintsem h QB-t draftoljon.

Ami most megint erdekes kerdes lesz a 49ers/Dolphins/Eagles trade miatt.

Meglehet h csak a szezon kozben/elott dol el JG aorsa, mert valszeg versenyeztetni fogjak.