NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez valóban döbbenetes, ugyanakkor igencsak parádés is 😊)

Az OL pöpec, a TE-sor megint csak az, RB fasza, WR-t azért még szeretnék, meg persze egy irányítót, de ez talán már jobban fog kinézni 😊

több mint 3 éve
bogjosi New England Patriots 1 438
Andrews-t mocskosul olcsón tartottuk meg.
April Wine
4 év 19m
Első 2 év 6,5m full garantált, ami lehet 8m, ha mind 32 meccsen játszik, illetve további ösztönzőkkel 10m is akár...

Hát, ha azt mondták volna, hogy 2 évre kap 19m-t, még az is szinte áron alul lett volna a mai piacon, nemhogy 4 évre..😮

Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 3 éve
April Wine New England Patriots 256
Andrews-t mocskosul olcsón tartottuk meg.
több mint 3 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Mondjuk a fele edge de nem számít...
Van kb 80 játékos a rosteren mert így is beférünk a sapi alá. Jönnek még a draftoltak is , szóval lesz itt még vérengzés.
Azzal, hogy nem jutottunk po ba és van egy rakás pénzünk több játékost hosszabb ideig tud BB elemezni munka közben. Az is segít, hogy idén nem szedték szét az edzőgárdát.
gordon
+ talán így elkerülhető lesz, hogy ne az utcáról essenek be LB-k, mint tavaly és Hall és Bower szintű játékosok max. augusztus végéig legyenek Pats mezben...

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 3 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Mondjuk a fele edge de nem számít...
Van kb 80 játékos a rosteren mert így is beférünk a sapi alá. Jönnek még a draftoltak is , szóval lesz itt még vérengzés.
Azzal, hogy nem jutottunk po ba és van egy rakás pénzünk több játékost hosszabb ideig tud BB elemezni munka közben. Az is segít, hogy idén nem szedték szét az edzőgárdát.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez annyi LB, hogy BB lassan elkezdhet csereberélni velük.
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Atkinssel bepróbálkozik az öreg 1 éves szerződéssel? karmolnám 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Raekwon McMillan kíváncsi vagyok mennyire fog beválni. Lb posztot is erősítjük

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Karras visszaigazolásából arra következtettem, hogy Andrewst bukjuk. Szerencsére nem, bár csak 16. a centerek rangsorában, azért annyira nyilván nem kapkodtak érte. Olyan FA van, amilyet csak 2007-ben éltünk meg. (Azért Thomas vagy Moss szintű bluechip nincs az igazolások között.)

Most már csak egy jó draftról álmodok és nagyon szép szezonunk lehet egy game manager QB-vel is. Egy sikeres UDFA kukázás már csak hab lenne a tortán.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Andews marad további 4 évre!
Részleteket még nem láttam, állítólag volt jobb ajánlata is, de minket választott.
Nagyon örülök neki. Egy igazi warrior ez az ember.
Boston
Szinte mindegyik új szerződés (ami komoly ) 4 évre szól. Akkor most a vajon fal hogy fog fölállni: Brown-Wynn-Andrews-Mason-Onwenu, vagy Wynn-Onwenu-Andrews-Mason-Brown ?
kolok1972
Hehe, én a másodikat tippeltem be néhány másodperccel utánad 😀
Wyatt
😊😊 Brown eredeti helye RT,csak nálunk játszott LT-t?
kolok1972
Szerintem igen, bár ott sem volt gond, persze ez kérdés, mennyire Brady és a gyors játékának eredménye, RT-ként lehet, hogy hasznosabb lesz, ha nem Mac jön 😀

több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Andews marad további 4 évre!
Részleteket még nem láttam, állítólag volt jobb ajánlata is, de minket választott.
Nagyon örülök neki. Egy igazi warrior ez az ember.
Boston
Szinte mindegyik új szerződés (ami komoly ) 4 évre szól. Akkor most a vajon fal hogy fog fölállni: Brown-Wynn-Andrews-Mason-Onwenu, vagy Wynn-Onwenu-Andrews-Mason-Brown ?
kolok1972
Hehe, én a másodikat tippeltem be néhány másodperccel utánad 😀
Wyatt
😊😊 Brown eredeti helye RT,csak nálunk játszott LT-t?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Andews marad további 4 évre!
Részleteket még nem láttam, állítólag volt jobb ajánlata is, de minket választott.
Nagyon örülök neki. Egy igazi warrior ez az ember.
Boston
Szinte mindegyik új szerződés (ami komoly ) 4 évre szól. Akkor most a vajon fal hogy fog fölállni: Brown-Wynn-Andrews-Mason-Onwenu, vagy Wynn-Onwenu-Andrews-Mason-Brown ?
kolok1972
Hehe, én a másodikat tippeltem be néhány másodperccel utánad 😀

több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Marad Nick Folk is, neki is örülök, egyik biztos pont volt a csapatban.
Meglepően jók voltak tavaly a rúgásai, még a távolabbiak is.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na ez az eddigi legjobb hír, Karras pedig belső mindenes, szükség esetén LG is lehet, a fal így azért pöpec lesz

Wynn, Onwenu, Andrews, Mason, Trent + Karras, alakul ez

több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Andews marad további 4 évre!
Részleteket még nem láttam, állítólag volt jobb ajánlata is, de minket választott.
Nagyon örülök neki. Egy igazi warrior ez az ember.
Boston
Szinte mindegyik új szerződés (ami komoly ) 4 évre szól. Akkor most a vajon fal hogy fog fölállni: Brown-Wynn-Andrews-Mason-Onwenu, vagy Wynn-Onwenu-Andrews-Mason-Brown ?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Andrews maradása kiváló hír!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Andews marad további 4 évre!
Részleteket még nem láttam, állítólag volt jobb ajánlata is, de minket választott.
Nagyon örülök neki. Egy igazi warrior ez az ember.

Szerkesztette: Boston

Do your job
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
The #Patriots are trading TE Ryan Izzo to the #Texans for a seventh-round pick in 2022, per source.
Beki
Vartam mar jonni vmi hasonlot.
Valszeg kiarusitjuk Lacosset is.
Kivancsi vagyok h az ujoncokkal mi lesz.
Solymi
Meglep, hogy valakinek bármilyen picket megért Izzo.
Burkus
BB iránti lojalitás miatt😁😁

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
The #Patriots are trading TE Ryan Izzo to the #Texans for a seventh-round pick in 2022, per source.
Beki
Vartam mar jonni vmi hasonlot.
Valszeg kiarusitjuk Lacosset is.
Kivancsi vagyok h az ujoncokkal mi lesz.
Solymi
Meglep, hogy valakinek bármilyen picket megért Izzo.
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
The #Patriots are trading TE Ryan Izzo to the #Texans for a seventh-round pick in 2022, per source.
Beki
Vartam mar jonni vmi hasonlot.
Valszeg kiarusitjuk Lacosset is.
Kivancsi vagyok h az ujoncokkal mi lesz.
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Ne haragudj topin,de Rólad határozottan a Fekete Lovag jut eszembe:
 youtu.be/DiKFV9Ka-GU

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
The #Patriots are trading TE Ryan Izzo to the #Texans for a seventh-round pick in 2022, per source.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Na Chung pont az a kategória, aki már csak azért volt rosteren, mert opt outolt és kellett a hely tavaly, amikor átalakítottuk a szerződését, benyelve a jövőben kis DM-t utána. Mivel nincs win now mód, az ilyen játékosokkal már nem kell számolnunk.
topin
Szerintem, ha idén sem nyertek az gáz lesz.... szerintem
Cancel Culture
Ez esetben ha gáz lenne, lehet Lölö becsengett Kraftnál és átveszi a stafétát, egy jó gázszerelő sose árt..nem járja, hogy csak kullogunk a vert mezőnybe 2 évig.
topin
Igazad van, közben Brady nyer még párat. Tényleg nem probléma. 😛
Cancel Culture
Nyerjen. Ő a GOAT 😉 Bár ebből a mondatból az jön le, hogy csak a Pats állíthatná meg. És egy ilyen SB álomszerű lenne nekünk.
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 7 094
Elvezettel olvasgatom nagy unalmamban.

20 evig a csucson es mas erdekek mellett epult a csapat. Kozben is sinus gorbe menten haladt a csapat es tobb pici retool kozben a melyponton is sikeresebb volt a csapat mint az AFC osszevetve. Allandoan kizsigerelve kisebb penz es draftokevel a hibak is nagyobbnak tunnek.

Most hogy az elmult draftok eppen nem a legjobban sikerultek, penz nulla, a FR.QB elment es nem is jott ertekelheto a helyere.
Papiron kijarna egy Jaguars/Browns/Jets hosszu tobbeves utkereses.

A Colts-nal a FO munkaja remek es Ballard draftjai ultek, cap-hell nincs sot van penz es draftoke es minden szempontbol elorebb allnak itt nincs meg QB de nem lepodnek meg ha tobb W lenne a kovetkezo 3 ev alatt.

Persze ez nem celjuk de amig nem lesz meg A QB addig a PO-t lehet kituzni celnak max.
több mint 3 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Sajnálom Chungot 😕
Bár ezzel nem vagyok egyedül szerintem

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh