NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Valóban, az irányító a legnagyobb kérdés, de ez triviális, mellőzzük egy pillanatra. Ami a keretet illeti, én nem vagyok arról meggyőződve, hogy ezzel az idei játékos esővel egy csettintéssel "minden adottnak is tűnik" a jövőre nézve. A 2021-es évre nézve persze adott. Aztán, hogy ez mire lesz elég, azt majd meglátjuk, de 2020-hoz képest sokkal jobban néz ki a helyzet.

Viszont 2022 és beyond, azért nem feltétlenül lesz ilyen egyszerű. A 2022-es év jelenleg úgy néz ki, hogy 37 játékosnak van szerződése jövőre is. Ezek zömében a most érkezett játékosok. Ők alkotják zömében a fizetési lista elejét, 1-2 saját nevelésűvel kiegészülve (Wynn, J.Jones, Mason). Mellettük nagy többségében a rosteren levő rookie szerződésűek - Asiasitól Harryn, Uche, J. Williamson át Winovich-ig - és kiegészítő emberek, rotáció vannak. Ez alkotja a jövő évi 37 szerződött játékost, akik ebben a pillanatban 160 milliót visznek el a jövő évi capből. De ugye egy csapat nem 37 játékosból áll. Van egy sereg lejáó szerződés is - Gilmore, DMC, Trenton Brown, Hightower, Newton, Edelman, J.C. Jackson, (+ Meyers, Sony Michel, Bentley, Karras, stb.) -, ami ha ránézek a listára, akkor kis túlzással a csapat most nem lecserélt kezdő játékosainak a másik fele. Oké, nem fele, de komoly szelete. Ezt a szeletet pótolni kell ahhoz, hogy a 2022-es keret ne essen vissza. Sőt, lehetőleg fejleszteni is, hogy jobb legyen. És erre azért már messze nem lesz annyi lóvé, mint amennyi idén volt. Nem lehet még egyszer kiszaladni a piacra és letarolni. Szóval nézzük meg először, hogy ez a 2021-es keret mit fog tudni (a védelem szerintem rendben lesz, azt Belichick ilyen anyaggal összekapja), aztán lássuk, hogy ebből mit sikerül majd 2022-re átmenteni, javítani, stb. A csapat új pályára tételét az fogja körülbelül jelenteni majd.

Más. Tegnap hallottam az NFL networkön ezzel az igazolás esővel kapcsolatban egy teóriát. Nem vagyok egy konspirációs elmélet rajongó, de ez megtetszett. 😊 Azt mondta az illető (nem tudom ki volt, nem figyeltem sajnos oda, de nem is fontos), hogy Belichick azért vágott így a lovak közé, mert egy nem kimondott versenyt fut Bradyvel. A talking head szerint a Pats hajlott rá, hogy Brady-t megtartsa. Belichick volt az az ember klubnál, aki mindenképpen váltani szeretett volna. Azzal, hogy Brady tavaly is nyert, gyakorlatilag mutatott egy middle fingert az öregnek, vagy szebben fogalmazva kihívta versenyre. És Belichick most maxba kapcsolt, azon az alapon, hogy oké Tommy, elmentél egy csempiönsip erősségű csapatba hogy elvitorlázz velük az újabb gyűrűig. Good for ya. Akkor most megmutatom neked, hogy ki az egy csapatnál, aki az ilyen csempiönshép erősségű rostert összerakja a QB feneke alá. 😊 A teória azért tetszik, mert bevallom, tényleg el tudom képzelni, hogy van egy ilyen rivalizálás most közöttük. 😊
peterk2005
Ha 2022-re 210+ millió lesz a cap, akkor azért nagyjából ugyanennyit megint lehet durrogtatni. Főleg ha rookie QB lesz a center mögött. Átalakítás, cut is opció, amivel helyez csinálhatunk. Én azt gondolom, hogy nem lesz probléma ilyen téren rövid távon. Még egy bevásárlás előttünk van, ha ezt szeretnénk.

A konteóhívőknek biztos jó story ez a TB vs BB, én aki kevésbé vagyok fogékony az ilyesmire annyira nem valós.
több mint 3 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Na Chung pont az a kategória, aki már csak azért volt rosteren, mert opt outolt és kellett a hely tavaly, amikor átalakítottuk a szerződését, benyelve a jövőben kis DM-t utána. Mivel nincs win now mód, az ilyen játékosokkal már nem kell számolnunk.
topin
Szerintem, ha idén sem nyertek az gáz lesz.... szerintem
Cancel Culture
Ez esetben ha gáz lenne, lehet Lölö becsengett Kraftnál és átveszi a stafétát, egy jó gázszerelő sose árt..nem járja, hogy csak kullogunk a vert mezőnybe 2 évig.
topin
Igazad van, közben Brady nyer még párat. Tényleg nem probléma. 😛

Sending out an S.O.S
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ebben az esetben a tavalyi évben is az a mérvadó mit gondolt az öreg, nem az, hogy a fórumozók mit 😉 Valahogy úgy, ahogy azt folyamatosan hangoztattam is. Nem tudjuk mi a terve azzal az évvel, azon érdemes gondolkozni, hogy erre válaszokat kapjunk és nem az a lényeg, hogy elbaszta mindenféle kontextus nélkül. Főleg, ha el sem baszta ugye, abból a szempontból amit ő tervezett. Azért tavaly nem sok költhető pénzünk volt és az opt outolók után elég sok helyen keletkezett hiány.topin
Nem az a mérvadó, hogy az öreg mit gondol - én sem ezt írtam -, hanem azt, hogy én mit gondolok arról, hogy az öreg mit gondol. 😊

Úgy gondolom nem nagy bátorság azt feltételezni, hogy ha a jövő évi cap több, mint felét a most igazoltak foglalják le - és a maradéknak alig harmadát a már március előtt rosteren levők -, akkor előbbiekre úgy tervez építeni, mint alap építőkövekre.

Ha már jövő évi cap, akkor ezzel kapcsolatban itt:
Pontosan ez lett elmondva a részemről, hogy feleslegesen sírtok, meg elbasztáztok, mert az egy átmeneti év, ami után lesz pénz és lehet fejlődni és ha van egy QB akkor megint nagy célok lehetnek. A QB kivételével minden adottnak tűnik. Ti nem fogadtátok el, hogy szükséges átmenet jön a kifacsart cap miatt, és az opt outosok miatt. Pluszban rájött a covid, ami a minimális esélyünket is elvette a playofftól.topin
Valóban, az irányító a legnagyobb kérdés, de ez triviális, mellőzzük egy pillanatra. Ami a keretet illeti, én nem vagyok arról meggyőződve, hogy ezzel az idei játékos esővel egy csettintéssel "minden adottnak is tűnik" a jövőre nézve. A 2021-es évre nézve persze adott. Aztán, hogy ez mire lesz elég, azt majd meglátjuk, de 2020-hoz képest sokkal jobban néz ki a helyzet.

Viszont 2022 és beyond, azért nem feltétlenül lesz ilyen egyszerű. A 2022-es év jelenleg úgy néz ki, hogy 37 játékosnak van szerződése jövőre is. Ezek zömében a most érkezett játékosok. Ők alkotják zömében a fizetési lista elejét, 1-2 saját nevelésűvel kiegészülve (Wynn, J.Jones, Mason). Mellettük nagy többségében a rosteren levő rookie szerződésűek - Asiasitól Harryn, Uche, J. Williamson át Winovich-ig - és kiegészítő emberek, rotáció vannak. Ez alkotja a jövő évi 37 szerződött játékost, akik ebben a pillanatban 160 milliót visznek el a jövő évi capből. De ugye egy csapat nem 37 játékosból áll. Van egy sereg lejáó szerződés is - Gilmore, DMC, Trenton Brown, Hightower, Newton, Edelman, J.C. Jackson, (+ Meyers, Sony Michel, Bentley, Karras, stb.) -, ami ha ránézek a listára, akkor kis túlzással a csapat most nem lecserélt kezdő játékosainak a másik fele. Oké, nem fele, de komoly szelete. Ezt a szeletet pótolni kell ahhoz, hogy a 2022-es keret ne essen vissza. Sőt, lehetőleg fejleszteni is, hogy jobb legyen. És erre azért már messze nem lesz annyi lóvé, mint amennyi idén volt. Nem lehet még egyszer kiszaladni a piacra és letarolni. Szóval nézzük meg először, hogy ez a 2021-es keret mit fog tudni (a védelem szerintem rendben lesz, azt Belichick ilyen anyaggal összekapja), aztán lássuk, hogy ebből mit sikerül majd 2022-re átmenteni, javítani, stb. A csapat új pályára tételét az fogja körülbelül jelenteni majd.

Más. Tegnap hallottam az NFL networkön ezzel az igazolás esővel kapcsolatban egy teóriát. Nem vagyok egy konspirációs elmélet rajongó, de ez megtetszett. 😊 Azt mondta az illető (nem tudom ki volt, nem figyeltem sajnos oda, de nem is fontos), hogy Belichick azért vágott így a lovak közé, mert egy nem kimondott versenyt fut Bradyvel. A talking head szerint a Pats hajlott rá, hogy Brady-t megtartsa. Belichick volt az az ember klubnál, aki mindenképpen váltani szeretett volna. Azzal, hogy Brady tavaly is nyert, gyakorlatilag mutatott egy middle fingert az öregnek, vagy szebben fogalmazva kihívta versenyre. És Belichick most maxba kapcsolt, azon az alapon, hogy oké Tommy, elmentél egy csempiönsip erősségű csapatba hogy elvitorlázz velük az újabb gyűrűig. Good for ya. Akkor most megmutatom neked, hogy ki az egy csapatnál, aki az ilyen csempiönshép erősségű rostert összerakja a QB feneke alá. 😊 A teória azért tetszik, mert bevallom, tényleg el tudom képzelni, hogy van egy ilyen rivalizálás most közöttük. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Na Chung pont az a kategória, aki már csak azért volt rosteren, mert opt outolt és kellett a hely tavaly, amikor átalakítottuk a szerződését, benyelve a jövőben kis DM-t utána. Mivel nincs win now mód, az ilyen játékosokkal már nem kell számolnunk.
topin
Szerintem, ha idén sem nyertek az gáz lesz.... szerintem
Cancel Culture
Ez esetben ha gáz lenne, lehet Lölö becsengett Kraftnál és átveszi a stafétát, egy jó gázszerelő sose árt..nem járja, hogy csak kullogunk a vert mezőnybe 2 évig.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Őőő elmagyaráznád kérlek, hogy a dolgok jelen állása szerint a DT poszt hogyan lett megoldva? Nekem ne jön ki a matekod, de lehet én vagyok értetlen.
Boston
Most ezt nem nagyon értem..nem lett megoldva a DT poszt? nyilván érkezhet még oda egy ember, de azért nagy csodákat nem várnék már ott.
topin
Kivel lett megoldva? Elment Butler, Allen kivágva, Guy egyelőre nincs itt.
Érkezett Godchaux.
Vagy lemaradtam valakiről/valamiről?
Boston
Jelenleg van Godchaux, Anderson, Wise, Cowart és Davis és még kergetjük Nunez-Roches-t
topin
És úgy látod, ez jelentős előrelépés tavalyhoz képest?
Boston
Én tavaly is úgy láttam, hogy elegendőek vagyunk ott. És idén is úgy látom. Tavaly Allen kiesése mellett a folyamatos sérülések is zavarták az egységet, nem volt szinte egészséges játékos a poszton. Nem véletlen jött Isiah Mack, Carl Davis, Nate Thurmond és hasonló futottak még játékosok orvosolni a Nózi problémát. Ami, ha volt, akkor stabilabban is álltunk egyből a lábunkon.

Éppen ezért mondtam, hogy ide az offseasonban hoznak embert, ez nem lehet gond. Nekünk nem nagy nevű ember kell oda, aki nyomást is generál, hanem akit nem tudnak elnyomni és fogja a futást. Malcolm, Brown, Shelton, Allen mind ilyen volt. Cowart is fejlődik, Carl Davis is nagyon jól szállt be a rendszerünkbe, igaz nem kértek tőle világmegváltó dolgokat. Wise igazi leader lett az öltözőben. Ha jön ide még valaki, ugye erről hallani, akkor papíron nem lehet gond. Mögöttük meg Van Noy, HT, Bentley, Uche, Jennings, Judon felállástól függően, Szerintem nem nézünk ki rosszul.

Mellesleg én tavaly se láttam volna akkor gáznak a helyzetet, ha tud játszani Allen és HT és nem sérülten játszik végig Guy. De nem tudtak és így elég gáz lett a futás elleni előadásunk, de nem olyan szinten esett szét, ami ne lenne orvosolható pikk-pakk.

A védelem miatt én nem igazán aggódom. Sőt igazából a csapat miatt sem.

Amit kevésbé értek az az, hogy miért kell nekünk "sztár" futók után koslatni, akiket az értéküknél jobban meg kellene fizetni. Conner, Carson, Fournette pl. Akik nem a posztjuk krémjei, nálunk meg olcsón megvagyunk ott és inkább 3rd down backre kellene gyúrni. Bár JJ Taylor jó lehet.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 547 — The Mathematician
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.29350-15/162435054_123197573095389_6170709662872846478_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=KZF-nRvIKLAQ7kNvgFibyVW&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=AAAzR_aeeraJ9514UTLnZwR&oh=00_AYB0sLsL-yj4x9n9XIbT1SEnoRpCPGEb_ltOy3R6440qFg&oe=6708BE45
Patrick Chung on Instagram: "Love you all @patriots"
97K likes, 5,925 comments - 23patrickchung on March 18, 2021: "Love you all @patriots".

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Na Chung pont az a kategória, aki már csak azért volt rosteren, mert opt outolt és kellett a hely tavaly, amikor átalakítottuk a szerződését, benyelve a jövőben kis DM-t utána. Mivel nincs win now mód, az ilyen játékosokkal már nem kell számolnunk.
topin
Szerintem, ha idén sem nyertek az gáz lesz.... szerintem

Sending out an S.O.S
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Na Chung pont az a kategória, aki már csak azért volt rosteren, mert opt outolt és kellett a hely tavaly, amikor átalakítottuk a szerződését, benyelve a jövőben kis DM-t utána. Mivel nincs win now mód, az ilyen játékosokkal már nem kell számolnunk.
több mint 3 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Őőő elmagyaráznád kérlek, hogy a dolgok jelen állása szerint a DT poszt hogyan lett megoldva? Nekem ne jön ki a matekod, de lehet én vagyok értetlen.
Boston
Most ezt nem nagyon értem..nem lett megoldva a DT poszt? nyilván érkezhet még oda egy ember, de azért nagy csodákat nem várnék már ott.
topin
Kivel lett megoldva? Elment Butler, Allen kivágva, Guy egyelőre nincs itt.
Érkezett Godchaux.
Vagy lemaradtam valakiről/valamiről?
Boston
Jelenleg van Godchaux, Anderson, Wise, Cowart és Davis és még kergetjük Nunez-Roches-t
topin
És úgy látod, ez jelentős előrelépés tavalyhoz képest?

Do your job
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
A roster ekézve lett, én pedig az opt outtal is igazoltam ezt (HT, Chung, Allen például elég hatekonyan segített volna). A blue chip emberek most kik azok között akik jöttek és feltétlenül le kell borulni előttük? Agholor, Bourne, Godchaux, Mills, Anderson? topin
Hát Belichick valószínűleg úgy gondolja, hogy igen, mert 2022-től ez a 8-10-12 játékos fogja elvinni a cap kb. 60 százalékát, a fizetési listán meg az első tízből úgy 7-8 helyet.
peterk2005
A szokásos gond veled: nem igazoltad,feltételezted !!! Mindezt úgy,hogy Allent most úgy vágtuk ki hogy a lába nem érte a földet és egy percet nem játszott nálunk azt pedig szintén nem érdekel hogy számtalanszor kiveséztük hogy Chung soha nem játszott olyan jól,mint a helyettese Phillips. Szóval az általad felsorolt 3 játékosból kettő eleve kiesik,innentől az opt out érved nagyon gyenge lábakon áll
Másrészt érdekes módon Allen hatékony segítségét igazoltnak véled,az általad felsorolt új érkezők hatékony segítségét viszont eleve negligálod! Holott,ahogy @peterk is találóan rámutatott vsz BB nem költött volna egy halom pénzt ezekre a játékosokra,ha nem így gondolná. Vagy itt már nem érvényesül a “BB biztos tudja mit csinál “ mantra,mert ez nem illeszkedik az elméletedbe?
kolok1972
Nekem nincs bajom az érkezőkkel, arra hívtam fel a figyelmed, hogy tavaly meg másokra volt elköltve a pénz, ami idén felszabadult, mert lejárt a szerződésük. Ebből kifolyólag tavaly is megvoltak ugyanezek az általad blue chipnek minősített emberek, ha az érkezőket is annak lehet venni kivétel nélkül. Nyilván nem lehet. Volt Thuney, Andrews, Cannon, Guy akik idén nem lesznek., ebből a felszabaduló pénzből, meg hogy nincs QB fizu általi cap hit sem, azért lehet költekezni végre. Ha lenne 25+ milliós QB, majd máshogy nézett volna ki a free agency. Vagy ha megint valamelyik öreget tartogatni kellett volna a win now miatt új szerződéssel.

Az elkapásokért felelős supportban, ha tavaly van egy Bourne, Agholor duó, akkor előrébb lettünk volna? Newton akkor oda tudta volna dobni a labdát? Mert a szeparációs statok alapján NFL átlag felett szeparálódott 3 játékosunk, Edelman meg nem is volt egész évben kb. Lehet idén sem lesz.

A két tight end érkezése az ami egyértelműen olyan lépés, amire szükségünk volt már Gronk óta. Most volt pénzünk ide költeni, egyből meg is tettük.

Ellenben van a rosteren kb 20 olyan játékosunk, akinek 1.5 millió alatt van a fizuja, és sajnálni fogjuk, ha bárkit kivágnak közülük.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Őőő elmagyaráznád kérlek, hogy a dolgok jelen állása szerint a DT poszt hogyan lett megoldva? Nekem ne jön ki a matekod, de lehet én vagyok értetlen.
Boston
Most ezt nem nagyon értem..nem lett megoldva a DT poszt? nyilván érkezhet még oda egy ember, de azért nagy csodákat nem várnék már ott.
topin
Kivel lett megoldva? Elment Butler, Allen kivágva, Guy egyelőre nincs itt.
Érkezett Godchaux.
Vagy lemaradtam valakiről/valamiről?
Boston
Jelenleg van Godchaux, Anderson, Wise, Cowart és Davis és még kergetjük Nunez-Roches-t
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
A roster ekézve lett, én pedig az opt outtal is igazoltam ezt (HT, Chung, Allen például elég hatekonyan segített volna). A blue chip emberek most kik azok között akik jöttek és feltétlenül le kell borulni előttük? Agholor, Bourne, Godchaux, Mills, Anderson? topin
Hát Belichick valószínűleg úgy gondolja, hogy igen, mert 2022-től ez a 8-10-12 játékos fogja elvinni a cap kb. 60 százalékát, a fizetési listán meg az első tízből úgy 7-8 helyet.
peterk2005
A szokásos gond veled: nem igazoltad,feltételezted !!! Mindezt úgy,hogy Allent most úgy vágtuk ki hogy a lába nem érte a földet és egy percet nem játszott nálunk azt pedig szintén nem érdekel hogy számtalanszor kiveséztük hogy Chung soha nem játszott olyan jól,mint a helyettese Phillips. Szóval az általad felsorolt 3 játékosból kettő eleve kiesik,innentől az opt out érved nagyon gyenge lábakon áll
Másrészt érdekes módon Allen hatékony segítségét igazoltnak véled,az általad felsorolt új érkezők hatékony segítségét eleve negligálod! Holott,ahogy @peterk is találóan rámutatott vsz BB nem költött volna egy halom pénzt ezekre a játékosokra,ha nem így gondolná. Vagy itt már nem érvényesül a “BB biztos tudja mit csinál “ mantra,mert ez nem illeszkedik az elméletedbe?
kolok1972
Nem én feltételeztem. Hanem BB, aki Allent hozta Shelton helyére NT-nek. Aki előtte a Tampában jól megoldotta ezt miután beszállt. Aztán Allen kidőlt valami rejtélyes betegség miatt és nem volt pénzünk oda hozni valakit érdemben. Allen betegségét nem láthatta előre, tehát nem baszta. Megoldást hozott, nem úgy jött össze ahogy tervezte.

Idán meg lecserélte az egységet, mert kb mindenkinek lejárt a szerződése, vagy minimális DM miatt el lehetett küldeni, miután tavaly sérült volt végig és lehet már örökre úgy marad.

Nem látom a hatalmas dolgokat. Guy pénze se lett volna szerény, ezért jött Godchaux. Anderson meg Butler pénzén kb. De itt két olyan emberről beszélünk, akik távoztak a lejárt szerződéssel, akik ha maradnak se sírtunk volna. De mivel másfelé is lehet gondolkodni, így most mások jönnek ide. Én ebben akkor látnám a földindulást, ha futó szerződésű embereket vágtunk volna ki a fenébe, úgy hogy idehoztuk őket, majd szarok lettek. De ilyen nincs. Allen ugye nem játszott és ha egy Carl Davis hozta amit kell, akkor egy Allennek is ment volna vélhetően, ha pályára tud kerülni. Nem tudott.
több mint 3 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Őőő elmagyaráznád kérlek, hogy a dolgok jelen állása szerint a DT poszt hogyan lett megoldva? Nekem ne jön ki a matekod, de lehet én vagyok értetlen.
Boston
Most ezt nem nagyon értem..nem lett megoldva a DT poszt? nyilván érkezhet még oda egy ember, de azért nagy csodákat nem várnék már ott.
topin
Kivel lett megoldva? Elment Butler, Allen kivágva, Guy egyelőre nincs itt.
Érkezett Godchaux.
Vagy lemaradtam valakiről/valamiről?

Do your job
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Őőő elmagyaráznád kérlek, hogy a dolgok jelen állása szerint a DT poszt hogyan lett megoldva? Nekem ne jön ki a matekod, de lehet én vagyok értetlen.
Boston
Most ezt nem nagyon értem..nem lett megoldva a DT poszt? nyilván érkezhet még oda egy ember, de azért nagy csodákat nem várnék már ott.
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
A roster ekézve lett, én pedig az opt outtal is igazoltam ezt (HT, Chung, Allen például elég hatekonyan segített volna). A blue chip emberek most kik azok között akik jöttek és feltétlenül le kell borulni előttük? Agholor, Bourne, Godchaux, Mills, Anderson? topin
Hát Belichick valószínűleg úgy gondolja, hogy igen, mert 2022-től ez a 8-10-12 játékos fogja elvinni a cap kb. 60 százalékát, a fizetési listán meg az első tízből úgy 7-8 helyet.
peterk2005
A szokásos gond veled: nem igazoltad,feltételezted !!! Mindezt úgy,hogy Allent most úgy vágtuk ki hogy a lába nem érte a földet és egy percet nem játszott nálunk azt pedig szintén nem érdekel hogy számtalanszor kiveséztük hogy Chung soha nem játszott olyan jól,mint a helyettese Phillips. Szóval az általad felsorolt 3 játékosból kettő eleve kiesik,innentől az opt out érved nagyon gyenge lábakon áll
Másrészt érdekes módon Allen hatékony segítségét igazoltnak véled,az általad felsorolt új érkezők hatékony segítségét viszont eleve negligálod! Holott,ahogy @peterk is találóan rámutatott vsz BB nem költött volna egy halom pénzt ezekre a játékosokra,ha nem így gondolná. Vagy itt már nem érvényesül a “BB biztos tudja mit csinál “ mantra,mert ez nem illeszkedik az elméletedbe?

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Őőő elmagyaráznád kérlek, hogy a dolgok jelen állása szerint a DT poszt hogyan lett megoldva? Nekem ne jön ki a matekod, de lehet én vagyok értetlen.

Do your job
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
A roster ekézve lett, én pedig az opt outtal is igazoltam ezt (HT, Chung, Allen például elég hatekonyan segített volna). A blue chip emberek most kik azok között akik jöttek és feltétlenül le kell borulni előttük? Agholor, Bourne, Godchaux, Mills, Anderson? topin
Hát Belichick valószínűleg úgy gondolja, hogy igen, mert 2022-től ez a 8-10-12 játékos fogja elvinni a cap kb. 60 százalékát, a fizetési listán meg az első tízből úgy 7-8 helyet.
peterk2005
Ebben az esetben a tavalyi évben is az a mérvadó mit gondolt az öreg, nem az, hogy a fórumozók mit 😉 Valahogy úgy, ahogy azt folyamatosan hangoztattam is. Nem tudjuk mi a terve azzal az évvel, azon érdemes gondolkozni, hogy erre válaszokat kapjunk és nem az a lényeg, hogy elbaszta mindenféle kontextus nélkül. Főleg, ha el sem baszta ugye, abból a szempontból amit ő tervezett. Azért tavaly nem sok költhető pénzünk volt és az opt outolók után elég sok helyen keletkezett hiány.

Az, hogy valakik így is elvártak csodálatos kreatív játékot, hát vélhetően jogosan elbasztáztak az év folyamán. Vagy nem..
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
A roster ekézve lett, én pedig az opt outtal is igazoltam ezt (HT, Chung, Allen például elég hatekonyan segített volna). A blue chip emberek most kik azok között akik jöttek és feltétlenül le kell borulni előttük? Agholor, Bourne, Godchaux, Mills, Anderson? topin
Hát Belichick valószínűleg úgy gondolja, hogy igen, mert 2022-től ez a 8-10-12 játékos fogja elvinni a cap kb. 60 százalékát, a fizetési listán meg az első tízből úgy 7-8 helyet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
@topin Ne haragudj,de ez óriási bullshit amit leírsz,de ahogy Te sem,úgy én sem vagyok meglepve. Nagyon meglepett volna ,ha azt írod,srácok,nem volt igazam. Nincs komplexusom,az kétségtelen hogy a lenéző,okoskodó stílussal nem szimpatizálok...
Néhányan egész szezonban mondtuk,hogy ez a keret játéktudását tekintve gyenge,nagyon kevés a blue chip játékos,ami sok okra vezethető vissza,részben az utóbbi évek gyenge draftjai,részben pedig amiatt hogy már nincs TB aki a keret gyengeségét maszkolni tudja.
Számtalanszor leírtuk,hogy a Dline,wr corps,TE sor,LB-ek baromi gyengék.
Te számtalanszor leírtad,hogy a roster nem gyenge,a rookie TE-től mi vagyunk a hülyék hogy első évben többet várunk,minden rendben ,tudatos építkezés folyik,a kritikák teljesen alaptalanok,csak COVID volt,meg opt outoltak egy csomóan ,blablabla...
Most BB fogja magát,és a roster negyedét lecseréli és teletömi a rostert skill playerekkel,a két 3.körös TE elé hoz két top TE-et,hoz egy premier passrushert,visszahozza KVN-t,hoz két wr-t stb...

Szerinted meg annyi történik,hogy pótoljuk a távozókat...Ok,nincs több kérdésem. A távozók pótlása,minden offseason teljesen természetes folyamata én valahogy mégsem emlékszem ilyen földindulásszerű FA tevékenységre BB részéről...
Mindenki olvasta a szezonban a hsz-ket,majd eldönti hogy mit gondol.
kolok1972
A roster ekézve lett, én pedig az opt outtal is igazoltam ezt (HT, Chung, Allen például elég hatekonyan segített volna). A blue chip emberek most kik azok között akik jöttek és feltétlenül le kell borulni előttük? Agholor, Bourne, Godchaux, Mills, Anderson?

Henry és Smith a tight end posztra már Gronk távozás után is kellett volna, és én akkor is és most is azt mondom, hogy a fikázás meg elbasztázás helyett a miért a lényeg. Megkaptuk a választ, nem volt ekkora keret ilyen mértékű befektetésre ott. Amint lett invesztáltak oda.

Edge rushert szintén követeltünk, megkaptuk. Azt is jeleztük többen is, nem kell egy játékos miatt sírni, mert azt sem olyan nehéz leakasztani egy offseason alatt.

DT poszt kapcsán egész évben azt hajtogattam, felesleges sírni meg elbasztázni, mert az a poszt az amit aztán egy offseason alatt meg lehet oldani. Meg is történt.

De azért olyan szintű blue chip nem érkezett, amit vizionálsz. Elment Guy, Butler a DT sorból, kellett a helyükre valaki, akit kezdőbe szánunk, hiszen onnan mentek el. Allent is oda szántuk, így ez nem akkora meglepi, hogy érkeztek emberek a DLineba.

Pontosan ez lett elmondva a részemről, hogy feleslegesen sírtok, meg elbasztáztok, mert az egy átmeneti év, ami után lesz pénz és lehet fejlődni és ha van egy QB akkor megint nagy célok lehetnek. A QB kivételével minden adottnak tűnik. Ti nem fogadtátok el, hogy szükséges átmenet jön a kifacsart cap miatt, és az opt outosok miatt. Pluszban rájött a covid, ami a minimális esélyünket is elvette a playofftól.

Nem jött volna ennyi új arc, ha hosszabbítunk a DLineban Butler, Guy duóval. Ha nem megy el Andrews, JMC nem roggyan meg. És itt most direkt olyan neveket írok, akik a tavalyi szezonkezdéskor elégedettséggel töltöttek el mindenkit. Sőt legtöbben még most is megtartottunk volna ebből kettőt, hármat.
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 7 094
Van egy fel jo hirem. Judon nagyon jo cov-ben es gyonyoruen lehet vele rejteni a nyomast foleg ha nem o lesz az egyetlen akitol elvarhato hogy odaerjen a QB-ra ( bar nalunk gyakorlatilag igy is megoldottak ) es futas ellen is megoldja a feladatat.

Ugyan te egy side to side ILB gondolsz, es mindenki szeretne egy ilyen legitime ILB-t, de talan a legkonnyebben athidalhato "problema" ha nincs a csapatnak.
no
Én kifejezetten örülök a Judon sign kapcsán. Van Noy és Uche meg Wino elég jó opciók lesznek mellette. És igen ILB-re vágynék, de simán megugorhatja ezt egy hibrid Dugger.
topin
Lehet bizni benne, de a lenyeg hogy a csapat meg tudja oldani es nem kell egy jatekosban bizni hogy beleno hihetetlen ertekes ILB szerepbe ahol gyors mint egy gyors RB es eleg eros egy TE ellen is. Viszont az ellenfel altal palyara rakott fenyegetesre a valasz sokfele lesz es poszt is valtozni fog ertelemszeruen ahogy a fenyegetes is. Ennek jo resze lesz Judon es Dugger is megha nem is no bele a kabatba egy az egyben.

Persze ezen a poszton is szeles a valasztek. LJ Fort 2.5m-val is tudja csak sok flaw-val, de a masik veglet 15m-ert meg egy sima gap toltes futas ellen egy cov.-ben luxusnak szamit. Man to man jon ki igazan az ertekuk, de nem lehet csak azt jatszani mert ahhoz a tobbieknek is fel kell kotni a gatyat es raadasul konnyen befolyasolja az O a D-t megha az ILB remekul is vegzi a dolgat. A masik hogy egy CMC-Kittle-t lefogo ILB talan nincs is es ugyis jon a csapat megoldaskent es altalaban alapesetben is, es B Wagner szintu sem sok szaladgal a ligaban.

A lenyege az ILB minoseget lehet a csapatmunkaval korigalni talan a legkonnyebben a posztok kozul aldozatok nelkul. A leendo jatekotoktol fuggoen a ILB fontossaga alapjan lesz koltve es hozva ember, de ha nem talal valaki a drafton maganak akkor ritkan epit ra mert nehez beszerezni.
no
Éppen ezért gondoltam a tavalyi szerepek alapján is, hogy inkább ez az irány, és nem feltétlenül kellett ennek tavaly tökéletesen működnie, ez magyarázhatja a gyakorlatilag 1 ILB-s rostert. Dugger ennek folyományaként kaphatott jóval több játékidőt, mint bárki remélte és élt is ezekkel a lehetőségekkel. A Tight Endek elleni játékunk kritikán aluli volt, főleg mikor DMC-vel próbálkozunk ellenük. Ettől függetlenül el tudnék képzelni idén a draftról embert a posztra.
topin
Tavaly tul sok meccseteket nem lattam es nem szeretnek igy allast foglalani a TE vedekezesetekrol.

De altalanossagban ez jopar eve megjosolhato volt, ahogy az ILB-ket szedszedtek sebessegbol akkor elkezdtek kitermelni a gyorsabbakat, es rogton elorevetitheto volt a power RB-TE le fogjak szuretelni a gyumolcset. Most nagyitoval keresik a gyors, de eros playakat es ez csak a fizikai adottsagok legeleje.

A D koncepcioja ritkan indul ki az ILB-bol, de kell a csapatba es rajuk is igaz minel jobb annal jobb.
no
Itt mondjuk akkor volt a legjobb a védelem, amikor jöttek a blitzek Hightowertől és Collinstól, na meg Van Noytól, a DL fogta a futást közben, a CB-k meg leszedték a WR-eket.
Wyatt
A "Ghost" evrol beszelsz. Az pure sema volt. A sec.-bol kiindulva de gyonyoruen vegrehajtva mindenkitol.
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Van egy fel jo hirem. Judon nagyon jo cov-ben es gyonyoruen lehet vele rejteni a nyomast foleg ha nem o lesz az egyetlen akitol elvarhato hogy odaerjen a QB-ra ( bar nalunk gyakorlatilag igy is megoldottak ) es futas ellen is megoldja a feladatat.

Ugyan te egy side to side ILB gondolsz, es mindenki szeretne egy ilyen legitime ILB-t, de talan a legkonnyebben athidalhato "problema" ha nincs a csapatnak.
no
Én kifejezetten örülök a Judon sign kapcsán. Van Noy és Uche meg Wino elég jó opciók lesznek mellette. És igen ILB-re vágynék, de simán megugorhatja ezt egy hibrid Dugger.
topin
Lehet bizni benne, de a lenyeg hogy a csapat meg tudja oldani es nem kell egy jatekosban bizni hogy beleno hihetetlen ertekes ILB szerepbe ahol gyors mint egy gyors RB es eleg eros egy TE ellen is. Viszont az ellenfel altal palyara rakott fenyegetesre a valasz sokfele lesz es poszt is valtozni fog ertelemszeruen ahogy a fenyegetes is. Ennek jo resze lesz Judon es Dugger is megha nem is no bele a kabatba egy az egyben.

Persze ezen a poszton is szeles a valasztek. LJ Fort 2.5m-val is tudja csak sok flaw-val, de a masik veglet 15m-ert meg egy sima gap toltes futas ellen egy cov.-ben luxusnak szamit. Man to man jon ki igazan az ertekuk, de nem lehet csak azt jatszani mert ahhoz a tobbieknek is fel kell kotni a gatyat es raadasul konnyen befolyasolja az O a D-t megha az ILB remekul is vegzi a dolgat. A masik hogy egy CMC-Kittle-t lefogo ILB talan nincs is es ugyis jon a csapat megoldaskent es altalaban alapesetben is, es B Wagner szintu sem sok szaladgal a ligaban.

A lenyege az ILB minoseget lehet a csapatmunkaval korigalni talan a legkonnyebben a posztok kozul aldozatok nelkul. A leendo jatekotoktol fuggoen a ILB fontossaga alapjan lesz koltve es hozva ember, de ha nem talal valaki a drafton maganak akkor ritkan epit ra mert nehez beszerezni.
no
Éppen ezért gondoltam a tavalyi szerepek alapján is, hogy inkább ez az irány, és nem feltétlenül kellett ennek tavaly tökéletesen működnie, ez magyarázhatja a gyakorlatilag 1 ILB-s rostert. Dugger ennek folyományaként kaphatott jóval több játékidőt, mint bárki remélte és élt is ezekkel a lehetőségekkel. A Tight Endek elleni játékunk kritikán aluli volt, főleg mikor DMC-vel próbálkozunk ellenük. Ettől függetlenül el tudnék képzelni idén a draftról embert a posztra.
topin
Tavaly tul sok meccseteket nem lattam es nem szeretnek igy allast foglalani a TE vedekezesetekrol.

De altalanossagban ez jopar eve megjosolhato volt, ahogy az ILB-ket szedszedtek sebessegbol akkor elkezdtek kitermelni a gyorsabbakat, es rogton elorevetitheto volt a power RB-TE le fogjak szuretelni a gyumolcset. Most nagyitoval keresik a gyors, de eros playakat es ez csak a fizikai adottsagok legeleje.

A D koncepcioja ritkan indul ki az ILB-bol, de kell a csapatba es rajuk is igaz minel jobb annal jobb.
no
Itt mondjuk akkor volt a legjobb a védelem, amikor jöttek a blitzek Hightowertől és Collinstól, na meg Van Noytól, a DL fogta a futást közben, a CB-k meg leszedték a WR-eket.

Amúgy sokan mintha elfelejtenék, hogy jön vissza Hightower, aki nem volt sérült, teljesen rendbe hozhatta a problémáit is, szóval nem hiszem, hogy rosszabb lesz, mint volt
Wyatt
Igaz Wyatt,csak öregebb lett egy évvel és a sebessége eddig sem volt az erőssége. De legyen úgy hogy a korábbi formájában jön vissza,az lenne a legjobb .
kolok1972
Egy év pihenés jót tud tenni és ha gyorsabb nem is lesz, de talán egészséges/egészségesebb marad egész évben.

Amúgy félig-meddig egyet tudok érteni veled azzal kapcsolatban amit topinnak írtál.
Habár a TE-jeinkből nem láttunk sokat, így nem írnám le őket, de az látszik, hogy BB nem akar még egy évet elszerencsétlenkedni, hanem instant hozott megoldást a posztra, aztán a TC alatt majd kiderül, hogy a 3. körös újoncaink mit alakítanak.
Legrosszabb esetben marad 1 a jelenlegiek közül, a többit meg elküldjük, elcseréljük.

Igazából végig se gondoltam, hogy ezzel a cap space-szel ami nekünk van, mit lehetett volna kezdeni, de így utólag belegondolva nincs semmi meglepetés ezekben a húzásokban, hisz ha BB vmelyik poszton tud fejleszteni, akkor szívbaj nélkül megteszi, így igazolt ez a két húzás, de az tény, hogy nem láttam jönni, legalábbis nem 2-t.
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Nem feltétlenül jelent ez nála sokat, pont azért, mert eddig sem ez volt az erősség. És csak a plusz egy év miatt még nem lesz lassabb feltétlenül, az ütközések hiánya még javíthat is az állapotán.

Egy 80-90 százalékos Hightower is brutális fölénnyel uralná az LB-sorunkat 😀
Wyatt
Ámen!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem feltétlenül jelent ez nála sokat, pont azért, mert eddig sem ez volt az erősség. És csak a plusz egy év miatt még nem lesz lassabb feltétlenül, az ütközések hiánya még javíthat is az állapotán.

Egy 80-90 százalékos Hightower is brutális fölénnyel uralná az LB-sorunkat 😀

több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Van egy fel jo hirem. Judon nagyon jo cov-ben es gyonyoruen lehet vele rejteni a nyomast foleg ha nem o lesz az egyetlen akitol elvarhato hogy odaerjen a QB-ra ( bar nalunk gyakorlatilag igy is megoldottak ) es futas ellen is megoldja a feladatat.

Ugyan te egy side to side ILB gondolsz, es mindenki szeretne egy ilyen legitime ILB-t, de talan a legkonnyebben athidalhato "problema" ha nincs a csapatnak.
no
Én kifejezetten örülök a Judon sign kapcsán. Van Noy és Uche meg Wino elég jó opciók lesznek mellette. És igen ILB-re vágynék, de simán megugorhatja ezt egy hibrid Dugger.
topin
Lehet bizni benne, de a lenyeg hogy a csapat meg tudja oldani es nem kell egy jatekosban bizni hogy beleno hihetetlen ertekes ILB szerepbe ahol gyors mint egy gyors RB es eleg eros egy TE ellen is. Viszont az ellenfel altal palyara rakott fenyegetesre a valasz sokfele lesz es poszt is valtozni fog ertelemszeruen ahogy a fenyegetes is. Ennek jo resze lesz Judon es Dugger is megha nem is no bele a kabatba egy az egyben.

Persze ezen a poszton is szeles a valasztek. LJ Fort 2.5m-val is tudja csak sok flaw-val, de a masik veglet 15m-ert meg egy sima gap toltes futas ellen egy cov.-ben luxusnak szamit. Man to man jon ki igazan az ertekuk, de nem lehet csak azt jatszani mert ahhoz a tobbieknek is fel kell kotni a gatyat es raadasul konnyen befolyasolja az O a D-t megha az ILB remekul is vegzi a dolgat. A masik hogy egy CMC-Kittle-t lefogo ILB talan nincs is es ugyis jon a csapat megoldaskent es altalaban alapesetben is, es B Wagner szintu sem sok szaladgal a ligaban.

A lenyege az ILB minoseget lehet a csapatmunkaval korigalni talan a legkonnyebben a posztok kozul aldozatok nelkul. A leendo jatekotoktol fuggoen a ILB fontossaga alapjan lesz koltve es hozva ember, de ha nem talal valaki a drafton maganak akkor ritkan epit ra mert nehez beszerezni.
no
Éppen ezért gondoltam a tavalyi szerepek alapján is, hogy inkább ez az irány, és nem feltétlenül kellett ennek tavaly tökéletesen működnie, ez magyarázhatja a gyakorlatilag 1 ILB-s rostert. Dugger ennek folyományaként kaphatott jóval több játékidőt, mint bárki remélte és élt is ezekkel a lehetőségekkel. A Tight Endek elleni játékunk kritikán aluli volt, főleg mikor DMC-vel próbálkozunk ellenük. Ettől függetlenül el tudnék képzelni idén a draftról embert a posztra.
topin
Tavaly tul sok meccseteket nem lattam es nem szeretnek igy allast foglalani a TE vedekezesetekrol.

De altalanossagban ez jopar eve megjosolhato volt, ahogy az ILB-ket szedszedtek sebessegbol akkor elkezdtek kitermelni a gyorsabbakat, es rogton elorevetitheto volt a power RB-TE le fogjak szuretelni a gyumolcset. Most nagyitoval keresik a gyors, de eros playakat es ez csak a fizikai adottsagok legeleje.

A D koncepcioja ritkan indul ki az ILB-bol, de kell a csapatba es rajuk is igaz minel jobb annal jobb.
no
Itt mondjuk akkor volt a legjobb a védelem, amikor jöttek a blitzek Hightowertől és Collinstól, na meg Van Noytól, a DL fogta a futást közben, a CB-k meg leszedték a WR-eket.

Amúgy sokan mintha elfelejtenék, hogy jön vissza Hightower, aki nem volt sérült, teljesen rendbe hozhatta a problémáit is, szóval nem hiszem, hogy rosszabb lesz, mint volt
Wyatt
Igaz Wyatt,csak öregebb lett egy évvel és a sebessége eddig sem volt az erőssége. De legyen úgy hogy a korábbi formájában jön vissza,az lenne a legjobb .

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Van egy fel jo hirem. Judon nagyon jo cov-ben es gyonyoruen lehet vele rejteni a nyomast foleg ha nem o lesz az egyetlen akitol elvarhato hogy odaerjen a QB-ra ( bar nalunk gyakorlatilag igy is megoldottak ) es futas ellen is megoldja a feladatat.

Ugyan te egy side to side ILB gondolsz, es mindenki szeretne egy ilyen legitime ILB-t, de talan a legkonnyebben athidalhato "problema" ha nincs a csapatnak.
no
Én kifejezetten örülök a Judon sign kapcsán. Van Noy és Uche meg Wino elég jó opciók lesznek mellette. És igen ILB-re vágynék, de simán megugorhatja ezt egy hibrid Dugger.
topin
Lehet bizni benne, de a lenyeg hogy a csapat meg tudja oldani es nem kell egy jatekosban bizni hogy beleno hihetetlen ertekes ILB szerepbe ahol gyors mint egy gyors RB es eleg eros egy TE ellen is. Viszont az ellenfel altal palyara rakott fenyegetesre a valasz sokfele lesz es poszt is valtozni fog ertelemszeruen ahogy a fenyegetes is. Ennek jo resze lesz Judon es Dugger is megha nem is no bele a kabatba egy az egyben.

Persze ezen a poszton is szeles a valasztek. LJ Fort 2.5m-val is tudja csak sok flaw-val, de a masik veglet 15m-ert meg egy sima gap toltes futas ellen egy cov.-ben luxusnak szamit. Man to man jon ki igazan az ertekuk, de nem lehet csak azt jatszani mert ahhoz a tobbieknek is fel kell kotni a gatyat es raadasul konnyen befolyasolja az O a D-t megha az ILB remekul is vegzi a dolgat. A masik hogy egy CMC-Kittle-t lefogo ILB talan nincs is es ugyis jon a csapat megoldaskent es altalaban alapesetben is, es B Wagner szintu sem sok szaladgal a ligaban.

A lenyege az ILB minoseget lehet a csapatmunkaval korigalni talan a legkonnyebben a posztok kozul aldozatok nelkul. A leendo jatekotoktol fuggoen a ILB fontossaga alapjan lesz koltve es hozva ember, de ha nem talal valaki a drafton maganak akkor ritkan epit ra mert nehez beszerezni.
no
Éppen ezért gondoltam a tavalyi szerepek alapján is, hogy inkább ez az irány, és nem feltétlenül kellett ennek tavaly tökéletesen működnie, ez magyarázhatja a gyakorlatilag 1 ILB-s rostert. Dugger ennek folyományaként kaphatott jóval több játékidőt, mint bárki remélte és élt is ezekkel a lehetőségekkel. A Tight Endek elleni játékunk kritikán aluli volt, főleg mikor DMC-vel próbálkozunk ellenük. Ettől függetlenül el tudnék képzelni idén a draftról embert a posztra.
topin
Tavaly tul sok meccseteket nem lattam es nem szeretnek igy allast foglalani a TE vedekezesetekrol.

De altalanossagban ez jopar eve megjosolhato volt, ahogy az ILB-ket szedszedtek sebessegbol akkor elkezdtek kitermelni a gyorsabbakat, es rogton elorevetitheto volt a power RB-TE le fogjak szuretelni a gyumolcset. Most nagyitoval keresik a gyors, de eros playakat es ez csak a fizikai adottsagok legeleje.

A D koncepcioja ritkan indul ki az ILB-bol, de kell a csapatba es rajuk is igaz minel jobb annal jobb.
no
Itt mondjuk akkor volt a legjobb a védelem, amikor jöttek a blitzek Hightowertől és Collinstól, na meg Van Noytól, a DL fogta a futást közben, a CB-k meg leszedték a WR-eket.

Amúgy sokan mintha elfelejtenék, hogy jön vissza Hightower, aki nem volt sérült, teljesen rendbe hozhatta a problémáit is, szóval nem hiszem, hogy rosszabb lesz, mint volt