NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 161
Ja, csak ezeket a mondatokat sose fejezik be, mert úgy nem üt a tweet. Arra gondolok, hogy
Cap hits for 2022:
Jonnu Smith, Matt Judon, Jalen Mills, Kendrick Bourne and Davon Godchaux = $47.5 million, ($58 million DM if cut)

A matek még megy.

iktriad
peterk2005
Te egy borzasztó poéngyilkos vagy 😊

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ja, csak ezeket a mondatokat sose fejezik be, mert úgy nem üt a tweet. Arra gondolok, hogy
Cap hits for 2022:
Jonnu Smith, Matt Judon, Jalen Mills, Kendrick Bourne and Davon Godchaux = $47.5 million, ($58 million DM if cut)

A matek még megy.

iktriad


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 352 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hiába a Peccről van szó, nagyon tetszenek az új igazolásaitok. Rájöttem hogy nem a franchiset hanem simán csak Bradyt utálom (amikor pályán van) 😀
Heisman
Én pont a forditottjára jöttem rá tavaly 😀
Wester
Az egy fokkal szarabb, mert Bradyben már csak 5-10 év van, a Pats meg tovább lesz a ligában 😊
Wyatt
Tbf meg volt az idő amikor szivből gyűlöltelek titeket, de mára már nem ölök bele ennyi energiát 😀 A legutóbbi SB-teken már fel sem basztam magam 😀
Wester
Én még egyszer drukkoltam a Peccnek életemben, hogy a Hoxot verjék meg 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 386 — Jó ötletnek tűnt!
Hiába a Peccről van szó, nagyon tetszenek az új igazolásaitok. Rájöttem hogy nem a franchiset hanem simán csak Bradyt utálom (amikor pályán van) 😀
Heisman
Én pont a forditottjára jöttem rá tavaly 😀
Wester
Az egy fokkal szarabb, mert Bradyben már csak 5-10 év van, a Pats meg tovább lesz a ligában 😊
Wyatt
Tbf meg volt az idő amikor szivből gyűlöltelek titeket, de mára már nem ölök bele ennyi energiát 😀 A legutóbbi SB-teken már fel sem basztam magam 😀

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 163
Hiába a Peccről van szó, nagyon tetszenek az új igazolásaitok. Rájöttem hogy nem a franchiset hanem simán csak Bradyt utálom (amikor pályán van) 😀
Heisman
Én pont a forditottjára jöttem rá tavaly 😀
Wester
Az egy fokkal szarabb, mert Bradyben már csak 5-10 év van, a Pats meg tovább lesz a ligában 😊
Wyatt
En nem tudok donteni, hogy a Pats vagy Brady. De talan a Pats.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hiába a Peccről van szó, nagyon tetszenek az új igazolásaitok. Rájöttem hogy nem a franchiset hanem simán csak Bradyt utálom (amikor pályán van) 😀
Heisman
Én pont a forditottjára jöttem rá tavaly 😀
Wester
Az egy fokkal szarabb, mert Bradyben már csak 5-10 év van, a Pats meg tovább lesz a ligában 😊

több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 386 — Jó ötletnek tűnt!
Hiába a Peccről van szó, nagyon tetszenek az új igazolásaitok. Rájöttem hogy nem a franchiset hanem simán csak Bradyt utálom (amikor pályán van) 😀
Heisman
Én pont a forditottjára jöttem rá tavaly 😀

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 352 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hiába a Peccről van szó, nagyon tetszenek az új igazolásaitok. Rájöttem hogy nem a franchiset hanem simán csak Bradyt utálom (amikor pályán van) 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A matek még megy.
több mint 3 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan

több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
White nagyon adná magát, pont ő hiányzik abból a támadósorból és pont Höri szavai jutottak erről eszembe megint, csak találnám meg a vidiknél :d
Wyatt
Amúgy nekem is ez járt az eszemben, hogy úgy-ahogy jó volt ott Fournette, de kell oda Bradynek egy ilyen elkapó-futó, White meg adja magát.
Lehet nem véletlenül pihentette az öreg, valszeg nem akarta összetöretni, ha már tervben volt véve a csere.
Mert Taylorról jókat mondanak és ha valóban hasonló lesz mint Lewis volt, akkor White kvázi felesleges lehet.
Kérdés, hogy Michel és Burkhead hogy áll.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
White nagyon adná magát, pont ő hiányzik abból a támadósorból és pont Höri szavai jutottak erről eszembe megint, csak találnám meg a vidiknél :d

több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Huha kurva nagy a csend.....
ThundersNFL
Andrews-al folyik a tárgyalás, a Dolphins kerülgeti. Meg White-ot oldalazza a Bucs. Brady szeretné a játszópajtást.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Huha kurva nagy a csend.....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 114 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mit izgultok? Majd 6. körben behúzza Ehlingert az új Bradyt, direkt megdumálta vele, hogy pocsék legyen a későbbi egyetemi években és könnyedén behúzhassa 😛 😉
több mint 3 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
Nem szükséges, a 2. körrel 1/7-ig már fel lehet menni, ha kell az ember. De simán bent lehet kicsit lejjebb is még tán az szükséges QB, akkor 3. kör is elég lehet
Wyatt
Amennyi QB needes csapat van nem fogja a Lions oda adni egy 2.körért a pickjüket.
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Nem szükséges, a 2. körrel 1/7-ig már fel lehet menni, ha kell az ember. De simán bent lehet kicsit lejjebb is még tán az szükséges QB, akkor 3. kör is elég lehet
Wyatt
Ezek után? Szerintem BB rábassza mindenkire az ajtót, aztán a feltradetől mindenki olyan sokkot kap, hogy rossz neveket fognak bemondani, mi meg egymás után két játékost is kihúzunk.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem szükséges, a 2. körrel 1/7-ig már fel lehet menni, ha kell az ember. De simán bent lehet kicsit lejjebb is még tán az szükséges QB, akkor 3. kör is elég lehet

több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Eddig ez a legmozgalmasabb FA amit megélek 🤔🤔🤔🤔
ThundersNFL
és mi lesz a drafton... Te Jó Ég 😀 😀
ParadSEC
bb feltrade a szokásos trade back helyett és egy nagy villanással megszűnik az általunk ismert világ
briareos
Ahh, kibirta, amikor kétszer is felcserelt az első körben Chandler Jonesert, meg Hightowerert, na meg mibu


Bár egy top 10-be csere kezd egészen reálisnak tunni
Wyatt
Vajon ehez a tradehez beáldozná Gil-t vagy HT-t?

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Van Noyról nincs hír? Azt hittem, visszaigazoljuk, amikor kivágták.
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért jó drágán hoztatok két cserét Asiasi mögé.

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Drága kenyér.... Ez nem semmi. Hát az öreg most olyat tesz amit kevesen gondoltak... Vajon draft Qb vagy trade Qb?
ParadSEC
Trade Wilsonert 😀
Stez
Remény a remény maradt csak neked😁🤣
ParadSEC
En abban remenykedem, hogy a Pats trade-el a Wentzert, es ad ket elso kort. 😀
Stez
Ezt a Wentz témát addig mondogatod, amíg megnyeri nektek a Super Bowl-t! | (Maddenben) |
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Drága kenyér.... Ez nem semmi. Hát az öreg most olyat tesz amit kevesen gondoltak... Vajon draft Qb vagy trade Qb?
ParadSEC
Trade Wilsonert 😀
Stez
Remény a remény maradt csak neked😁🤣
ParadSEC
En abban remenykedem, hogy a Pats trade-el a Wentzert, es ad ket elso kort. 😀

több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Drága kenyér.... Ez nem semmi. Hát az öreg most olyat tesz amit kevesen gondoltak... Vajon draft Qb vagy trade Qb?
ParadSEC
Trade Wilsonert 😀
Stez
Remény a remény maradt csak neked😁🤣

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich