New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
Castleai01 New England Patriots 1 569 — Patriots fan
Lombardi most tweet-elte hogy szerinte Bill még csak bemelegít ezekkel az igazolásokkal és messze még a vége... 😀

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 3 éve
Seda26 Pittsburgh Steelers 165
More for the Patriots: Former Eagles DB Jalen Mills to the Patriots on a 4-year, $24 million deal including $9M guaranteed,
@DrewJRosenhaus
tells ESPN.
Beki
Ha safetynek hozták akkor nem rossz. Mert régebben cornernek borzasztó volt.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Megoldás: Rózsaházi visszaoszt BB-nek



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 114 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mills jó deal 😕
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Aztán Judon nehogy a következő AD legyen. Marha gyorsan elszortuk a pénz nagyjat, mégsem mondom, hogy olyan marha nagy erősítés lett volna, de cáfoljanak rám. Kár, hogy WR nincs
Wyatt
Van TE, az is elég. 😀
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Aztán Judon nehogy a következő AD legyen. Marha gyorsan elszortuk a pénz nagyjat, mégsem mondom, hogy olyan marha nagy erősítés lett volna, de cáfoljanak rám. Kár, hogy WR nincs

több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
WoW. Té.nyleg beindult az öreg. Nem szarozik. Wr kérdést kellene eldöntenie
ParadSEC
Ööö a QB kérdést megoldva? 😉?
dande
Draft- brrr Newton

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 515 — Colts Fan
Valaki kösse meg azt a kutyát, mert elkölti a jövő évi cap space-t is. 🤪
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Le kellene csillapìtani azt a kutyust, nagyon bepörgött

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
More for the Patriots: Former Eagles DB Jalen Mills to the Patriots on a 4-year, $24 million deal including $9M guaranteed,
@DrewJRosenhaus
tells ESPN.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 114 — Így remélem megfelelek nektek.....
WoW. Té.nyleg beindult az öreg. Nem szarozik. Wr kérdést kellene eldöntenie
ParadSEC
Ööö a QB kérdést megoldva? 😉?
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 536 — StuG Life
WoW. Té.nyleg beindult az öreg. Nem szarozik. Wr kérdést kellene eldöntenie
ParadSEC
majd army playbook egyből értelmet nyer cam

több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
WoW. Té.nyleg beindult az öreg. Nem szarozik. Wr kérdést kellene eldöntenie

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 536 — StuG Life
judon in da house
briareos
The #Patriots are signing OLB Matt Judon to a four-year, $56 million contract including $32 million over the first two years, per source.
Beki
gyorsabban olvad a cap space mint a jégtáblák

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
judon in da house
briareos
The #Patriots are signing OLB Matt Judon to a four-year, $56 million contract including $32 million over the first two years, per source.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 536 — StuG Life
judon in da house

több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Godchaux nem rossz játékos, simán futhat egy olyan karriert itt, mint Guy.

A szélre meg állítólag érkezik Judon.



empty taxi
Nyilván nem mindegy mennyiért de Judonnak én nagyon örülnék.
kolok1972
Ravens pass rushert sose hozz el.
Toto21
Nálunk nincs magasan a léc, 5,5 sackkel volt a sack leader a csapatban Wino úgy,hogy abból kettőt az utolsó meccsen hozott.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Godchaux nem rossz játékos, simán futhat egy olyan karriert itt, mint Guy.

A szélre meg állítólag érkezik Judon.



empty taxi
Nyilván nem mindegy mennyiért de Judonnak én nagyon örülnék.
kolok1972
Ravens pass rushert sose hozz el.
Toto21
Ngakouet mondjuk nem ők nevelték. 😊 És csak akkor hozd el, ha nálad van a fél Ravens védelmi stáb tavalyról (Helló Jags). 😊
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Godchaux nem rossz játékos, simán futhat egy olyan karriert itt, mint Guy.

A szélre meg állítólag érkezik Judon.



empty taxi
Nyilván nem mindegy mennyiért de Judonnak én nagyon örülnék.
kolok1972
Ravens pass rushert sose hozz el.
Toto21
Za'Darius Smith says hello.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 874
Godchaux nem rossz játékos, simán futhat egy olyan karriert itt, mint Guy.

A szélre meg állítólag érkezik Judon.



empty taxi
Nyilván nem mindegy mennyiért de Judonnak én nagyon örülnék.
kolok1972
Ravens pass rushert sose hozz el.
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem azert, de ha az NFL-t nezem, akkor szerintem a posztokat tekintve a tight endek kinevelese pont hogy meg a legkonnyebbek kozott van. Csak sanda gyanum szerint a Patshez a tavalyi drafton egyaltalan nem azok a rendszer fit jatekosok jottek, akikre szukseg volt.
Stez
Jó de te a Colts TE-khez vagy szokva, én meg a Jags TE-khez. 😊 Nektek könnyű, nekünk majdnem olyan lehetetlen, mint a QB képzés. 😊
iktriad
Konnyu? A legutobbi evekben a kukabol szedjuk a tight endeket, es megis turheto szinten teljesitenek. De az NFL felerol el lehetne mondani azt, hogy a late rouundokbol hozogatjak a teljesen korrekt jatekosokat.

A Patsnel sok az opcios jatek, ide ha olyat hozol, aki fejben nem lesz kepet elsajatitani a rendszert, akkor meg leszel love az illetovel. Es meglatasom szerint ezt rontottak el BB-ek, ezert nem is lesz fit a koran draftolt jatekos. Ebbe a szisztemaba gyors eszjaras kell, rogton at kell latni a palyat es megfeleloen lereagalni a helyzetet. Ha valaki fejben ehhez pont annyira suta, hogy ket masodperccel lassabban latja at a helyzetet, akkor mar kuka a jatek, a koordinator pedig nem er vele sokat.

Tehat megertem a Smith-szerzodest, ettol fuggetlenul sokallom. A szamok mindenesetre ramutatnak, hogy a rendszerben mennyire nagy szerepe van egy kiemelkedo tight endnek.

több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Godchaux nem rossz játékos, simán futhat egy olyan karriert itt, mint Guy.

A szélre meg állítólag érkezik Judon.



empty taxi
Nyilván nem mindegy mennyiért de Judonnak én nagyon örülnék.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Pedig meg lett ez magyarázva a szezon közben,hogy mi vagyunk a hülyék hogy többet vártunk a két rookie TE-től. Akkor mégsem lehetnek akkora spílerek BB szerint sem, ha top 3 fizetésért hoztunk TE-et
kolok1972
A TE-k kinevelése nehéz ügy. Ezért is volt legalább akkora mák Hernandez és Gronk egy drafton, mint Brady a 6. körben.
iktriad
Ez vili,de két 3. körös TE-nek konkrétan nulla hozzáadott értéke volt a szezonban. Az igazolás pedig azt mutatja hogy BB sem érzi velük megoldottnak a posztot. Ennyi pénzt még nem adtunk éves átlagban wr-ért vagy TE-ért!
kolok1972
Jó, mondjuk a QB play is eléggé nulla volt mellé. Úgy azért nehéz. Van egy olyan érzésem, hogy Asiasi egy Bradyvel nem ilyen számokat hozott volna...
iktriad
ez jogos

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
Pedig meg lett ez magyarázva a szezon közben,hogy mi vagyunk a hülyék hogy többet vártunk a két rookie TE-től. Akkor mégsem lehetnek akkora spílerek BB szerint sem, ha top 3 fizetésért hoztunk TE-et
kolok1972
A TE-k kinevelése nehéz ügy. Ezért is volt legalább akkora mák Hernandez és Gronk egy drafton, mint Brady a 6. körben.
iktriad
Nem azert, de ha az NFL-t nezem, akkor szerintem a posztokat tekintve a tight endek kinevelese pont hogy meg a legkonnyebbek kozott van. Csak sanda gyanum szerint a Patshez a tavalyi drafton (egyaltalan nem) sem azok a rendszer fit jatekosok jottek, akikre szukseg volt.
Stez
belejavítottam
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem azert, de ha az NFL-t nezem, akkor szerintem a posztokat tekintve a tight endek kinevelese pont hogy meg a legkonnyebbek kozott van. Csak sanda gyanum szerint a Patshez a tavalyi drafton egyaltalan nem azok a rendszer fit jatekosok jottek, akikre szukseg volt.
Stez
Jó de te a Colts TE-khez vagy szokva, én meg a Jags TE-khez. 😊 Nektek könnyű, nekünk majdnem olyan lehetetlen, mint a QB képzés. 😊