New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Nagyon aktìv az öreg. Kìváncsi vagyok mit fog csinálni ha kinyit a piac😁

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
Cannon --> Houston
A 4., 5. és 6 körös pickeket cseréli a két a csapat egymás között
Boston
Sztem ez nem rossz trade,figyelembe véve a megspórolt fizut is.
kolok1972
Ez jó trade. Mindkét félnek
több mint 3 éve
Castleai01 New England Patriots 1 569 — Patriots fan
Valamilyen szinten várható volt, sok sikert kívánok neki a jövőben, ő amit tudott azt megtette a csapatért köszönet érte...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Cannon --> Houston
A 4., 5. és 6 körös pickeket cseréli a két a csapat egymás között
Boston
Sztem ez nem rossz trade,figyelembe véve a megspórolt fizut is.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Cannon --> Houston
A 4., 5. és 6 körös pickeket cseréli a két a csapat egymás között

Do your job
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
5 millioert hoztunk egy jatekost, aki hatekony lesz a rovid yardos szitukban, foleg a goal line kornyeken.

Ha meg 14 millioba kerulne, annak orulhetnenk a legjobban.
topin
Ja pont a goal line környéke nem ment neki csak az elején... Ennyiért inkább Thuneyval kellet volna foglalkozni nem pedig elengedni. Aztán jöhet valami Qb nak kinéző ember nem pedig ez a bazári dìszmajom... Pfúú de nem kedvelem Newtont
ParadSEC
Thuney 3,5-5millioert? Az szep gondolat..

En kivanom hogy 14 millioba keruljon nekunk Cam. Akkor ugye SB-t nyertunk...Thuney, ide vagy oda 😉
topin
Nyilván nem elég 3.5 m Thuneyra de ez az összeg mehetett volna a fizujába😁

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
5 millioert hoztunk egy jatekost, aki hatekony lesz a rovid yardos szitukban, foleg a goal line kornyeken.

Ha meg 14 millioba kerulne, annak orulhetnenk a legjobban.
topin
Ja pont a goal line környéke nem ment neki csak az elején... Ennyiért inkább Thuneyval kellet volna foglalkozni nem pedig elengedni. Aztán jöhet valami Qb nak kinéző ember nem pedig ez a bazári dìszmajom... Pfúú de nem kedvelem Newtont
ParadSEC
Thuney 3,5-5millioert? Az szep gondolat..

En kivanom hogy 14 millioba keruljon nekunk Cam. Akkor ugye SB-t nyertunk...Thuney, ide vagy oda 😉
több mint 3 éve
bogjosi New England Patriots 1 438
Nem tudom min kell problémázni, 5m-t erőteljes túlzással élve most, ST játékosoknak osztogatta Bill kb, a liga meg 2.-3. QB-knak. Amenyiben meg lehozza a 14m-t, szerintem mindenki boldog lesz... 🤷‍♂️

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
5 millioert hoztunk egy jatekost, aki hatekony lesz a rovid yardos szitukban, foleg a goal line kornyeken.

Ha meg 14 millioba kerulne, annak orulhetnenk a legjobban.
topin
Ja pont a goal line környéke nem ment neki csak az elején... Ennyiért inkább Thuneyval kellet volna foglalkozni nem pedig elengedni. Aztán jöhet valami Qb nak kinéző ember nem pedig ez a bazári dìszmajom... Pfúú de nem kedvelem Newtont

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
5 millioert hoztunk egy jatekost, aki hatekony lesz a rovid yardos szitukban, foleg a goal line kornyeken.

Ha meg 14 millioba kerulne, annak orulhetnenk a legjobban.
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 939
Nálam ez egy Taysom Hill féle QB2 projektnek tűnik...
Ennyi pénzért akár még meg is érheti ha csak ennyi szerepe lesz...

Viszont annyiban csatlakozom az előttem szólókhoz hogy Newton nem QB1 szint nálunk, ha mégis annak szánnánk akkor a következő szezon is megy a levesbe...
Castleai01
Biztos megnezik h fejlodik-e a masodik evre. Az biztos h a rendszert jobban kell tudnia, gyorsabban olvasni es a mechanikajan is javitani kell.
Ott volt fejlodes, aztan az is eltunt.

Viszont valszeg jobb opcio mint Hoyer.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Belichicknél sose lehet tudni. Mondanám, hogy tavaly se lehetett, de ez nem igaz, tavaly nem volt semmi pénz, adta magát hogy vetminért idejöjjön.

Az idei év azért már más, pénz van bőven, és veterán irányítóból is több szint elérhető lett volna, illetve még mindig az, bár a jó az drága, a kevésbé jó meg kevésbé jó (vagy simán rossz ). Én sem értem miért, ti sem. Valószínűleg legtöbb szurkoló így van ezzel. De így lenne Daltonnal, Winstonnal is. 😊 Ez a másod vonalas (vagy oda csúszott) irányítókkal a szitu.

Mi csak annyit látunk - én legalábbis, hogy ne többes számban beszéljek -, hogy Newton egy RGIII lett. Összetörte magát, kifogyott belőle a szusz, nem az aki volt. Neki nem egy rossz éve volt, hanem évek óta szenved. Sérült is, plusz nem is jó. És tendenciózusan alakulnak az idényei. Carolina-ban is az volt, meg itt is, hogy relative jól elkezdi az évet, aztán idény közben megzuhan. Egy ideig lehet ezt sérülésre fogni, de ha csak arról lenne szó, a Carolina nem mondott volna le róla tök ingyen egy Bridgewaterért cserébe. Valószínű, hogy tényleg elfogyott, tényleg egy jó csere / beállítható veterán kezdő szint körül képes ma teljesíteni. Van ilyenből néhány. Hogy miért pont ő jött vissza, azt csak Belichick tudja. (Itt tényleg igaza van topinnak: fogalmunk sincs miért. 😊 ). De annyira nem is oszt vagy szoroz, kapott 5 millát opciókkal, ami egy veterán csere fizetés. Erre bőven lehet még igazolni és draftolni is.

(Az más kérdés, amit Wyatt feszeget, hogy azért a csere / "tanár" irányítót is úgy szokták választani, hogy ne legyen stílusbeli ütközés közötte és a reménybeli kezdő között. Azaz, van rá esély, hogy valami Newtonhoz hasonló stílusú kezdő irányítóban gondolkodik az FO. Persze ez se feltétlenül igaz. Hill is teljesen más, mint Brees és Payton szerette a lehetőségeit a dolognak.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Castleai01 New England Patriots 1 569 — Patriots fan
Nálam ez egy Taysom Hill féle QB2 projektnek tűnik...
Ennyi pénzért akár még meg is érheti ha csak ennyi szerepe lesz...

Viszont annyiban csatlakozom az előttem szólókhoz hogy Newton nem QB1 szint nálunk, ha mégis annak szánnánk akkor a következő szezon is megy a levesbe...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner



Tok logikus választás lesz Jones, hiszen bármikor nézem, minden erossegerol és gyengejerol Newton játéka ugrik be
Wyatt
Nekem is ez jutott egyből eszembe. A malmok a földek irányába őrölnek. 😊 ("Fields", de remek szóvicc, gratulálok magamnak. 😀)
peterk2005
Nekem bejött, de ismered milyen "'jók" a "vicceim". 😀
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1370466129253175298?s=19

Tulajdonképpen 1 év 5 millió ha játszik minden meccsen. Ha jól, akkor több.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tok logikus választás lesz Jones, hiszen bármikor nézem, minden erossegerol és gyengejerol Newton játéka ugrik be
Wyatt
Nekem is ez jutott egyből eszembe. A malmok a földek irányába őrölnek. 😊 ("Fields", de remek szóvicc, gratulálok magamnak. 😀)
peterk2005
😕(
Wyatt
Te se vagy elájulva tőle? Hát én se.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tok logikus választás lesz Jones, hiszen bármikor nézem, minden erossegerol és gyengejerol Newton játéka ugrik be
Wyatt
Nekem is ez jutott egyből eszembe. A malmok a földek irányába őrölnek. 😊 ("Fields", de remek szóvicc, gratulálok magamnak. 😀)
peterk2005
😕(

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tok logikus választás lesz Jones, hiszen bármikor nézem, minden erossegerol és gyengejerol Newton játéka ugrik be
Wyatt
Nekem is ez jutott egyből eszembe. A malmok a földek irányába őrölnek. 😊 ("Fields", de remek szóvicc, gratulálok magamnak. 😀)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Comp update: Patriots are finalizing a 1-year deal worth close to $14 million for Cam Newton to return to New England, per source.
Beki
Ez Röfiburger pénze.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Imitheking New England Patriots 1 878
Szegény labdákat sajnálom csak, idén is sírni fognak.
több mint 3 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Azért az előző szezonban, amíg a lezárások be nem ütöttek, ez a csapat elég versenyképes volt. Utána lett a Én mondjuk nem vagyok draft prospectben (sem) szakértő, de nem láttam azt a QB-t, akit mi reálisan elérhetünk és egy felkészülés után többre lehetne képes, mint Cam.Kollega
Mac Jones
peterk2005
Értem amit mondasz. De megengedhetjük magunknak Newtont. Akkor miért ne legyen egy Bledsoenk, a Bradynk mellé?
Kollega
Először azt hittem viccelsz....
Boston
Nem viccelek, hanem képes beszédet alkalmazok.
Kollega
Igen, értem. Jobb lett volna, ha viccelsz.

Do your job
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Azért az előző szezonban, amíg a lezárások be nem ütöttek, ez a csapat elég versenyképes volt. Utána lett a Én mondjuk nem vagyok draft prospectben (sem) szakértő, de nem láttam azt a QB-t, akit mi reálisan elérhetünk és egy felkészülés után többre lehetne képes, mint Cam.Kollega
Mac Jones
peterk2005
Értem amit mondasz. De megengedhetjük magunknak Newtont. Akkor miért ne legyen egy Bledsoenk, a Bradynk mellé?
Kollega
Először azt hittem viccelsz....
Boston
Nem viccelek, hanem képes beszédet alkalmazok.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
Loptam, másolom:

"Mindenhonnan dobják ki az alap embereket, mert kevesebb lett a cap, mi meg berakunk egy kóklert aki viszi a sapka 7 %-át."

Azon kivül, hogy nem viszi, csak viheti totál egyetértek.
Valahogy sokan elfelejtik, hogy nemcsak a playbook nem ismerete volt a gond, hanem, hogy a 10 yardos passszai még Div 3 szinten is kurva gázok voltak. Azt is megtanulja?

Ez valami kurva demoralizáló igazolás.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tok logikus választás lesz Jones, hiszen bármikor nézem, minden erossegerol és gyengejerol Newton játéka ugrik be

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért az előző szezonban, amíg a lezárások be nem ütöttek, ez a csapat elég versenyképes volt. Utána lett a Én mondjuk nem vagyok draft prospectben (sem) szakértő, de nem láttam azt a QB-t, akit mi reálisan elérhetünk és egy felkészülés után többre lehetne képes, mint Cam.Kollega
Mac Jones
peterk2005
Értem amit mondasz. De megengedhetjük magunknak Newtont. Akkor miért ne legyen egy Bledsoenk, a Bradynk mellé?
Kollega
Tőlem aztán három Newtion is jöhet, csak Mac Jones-t ne vigyétek el. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)