New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan

Beki
Kb. az egyetlen poszt, ahol megvoltunk.
zinedine5
Brown LT-t játszott nem? Ott azért Wynn tartóssága elég kérdőjeles.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003

Beki
Kb. az egyetlen poszt, ahol megvoltunk.
zinedine5
Én mindenképpen vártam az első 3 körben OT-t, szóval ez annyira nem meglepő. Így legalább a draft mehet máshova. Mondjuk az itt népszerű menjünk fel QB-ért projektbe is bekerülhet az a pick, amin tackle jött volna.
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni

Beki
Kb. az egyetlen poszt, ahol megvoltunk.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
HT annyira még nem idős - 30-31 év nem olyan nagy kor egy LB-nél -, hogy önmagában csak az évei száma kikoptassa. Neki a nagy test, évi ezer snap nem olyan nagy élvezet inkább a baja, amin egy év pihi lehet, hogy még segíteni is fog. 😊

Közben szép csendben alakul, hogy egy "jééé, sose láttunk még ilyent" féle FA szakasszal indítsatok. 😊 Harmadik legtöbb cap space, sok pénz nélküli csapat, egy csomó jó free agent olyan posztokon, amikre bőven ráférne itt az upgrade. Ebből Belichicktől idegen / szokatlan módon akár több meglepő, komolyabb igazolás is lehet.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Én adnám, tolhatnák Hightowerrel a blitzeket, jobban nézne ki egyből a védelem
Wyatt
Mondjuk nekem nagyon nagy kérdőjel,hogy mi maradt még HT tankjában,de egy opt out előtti formában lévő HT-re nagyon szükségünk lenne.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én adnám, tolhatnák Hightowerrel a blitzeket, jobban nézne ki egyből a védelem

több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Én nem bánnám ha visszahoznánk .
Köszönjük halak a negyedik kört 😎
ZERO_L
kolok1972
Én sem. Bár kíváncsi lennék, hogy a saját korábbi edzője miért rúgja ki. A teljesítménye nem adott rá okot.
Burkus
Money,money😁😁. Ha visszatérne kicsit helyrerázná az Lb sort már csak a jelenlétével is

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Én nem bánnám ha visszahoznánk .
Köszönjük halak a negyedik kört 😎
ZERO_L
kolok1972
Én sem. Bár kíváncsi lennék, hogy a saját korábbi edzője miért rúgja ki. A teljesítménye nem adott rá okot.
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Én nem bánnám ha visszahoznánk .
Köszönjük halak a negyedik kört 😎
ZERO_L

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Köszönjük halak a negyedik kört 😎



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na végre, eddig Brady azért nyert, mert szar az AFC, most azért, mert szar az NFC 🥰
Wyatt
ezt akartad kiolvasni, tehat kar rola beszelni.
no
Valóban 😊)

több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 7 095
Na végre, eddig Brady azért nyert, mert szar az AFC, most azért, mert szar az NFC 🥰
Wyatt
ezt akartad kiolvasni, tehat kar rola beszelni.
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Ez tetszik:
“ All eyes on you Bill.

Brady proved himself, now if Belichick is competitive with a new qb before he retires, then he too will validate himself as HC. If Bill wins another ring or 2 without Brady, then we can all say what I think most of us already believe.

Belichick and Brady are the best coach and qb ever. In the FA Salary Cap era, it just makes their accomplishments that much more impressive.

It's been a pleasure watching Brady have success last season, now I want to see the evil genius go to work 💪”.
Egyetértek!
kolok1972
Nevetseges. Akinek eddig nem bizonyitott mint HC annak ezutan se fog. Ahogy TB sem jo egy szar csapatban csak jobb mint egy masik QB, ahogy igaz Beli papara is. Jovore az NFC-t elnezve 10x konnyebb dolga van megint mint a Pats-nek.
no
A validate himself szöveg nyilvánvalóan arra a kérdésre irányult,hogy ki-ki mire megy a másik nélkül,ami óhatatlanul mindenkiben felmerült a válás után. Nem hinném hogy az eredeti szerző kétségbe vonná BB edzői kvalitásait.
Egyébként TB sem kevés hatert vagy kritikust állított maga mellé az újabb gyűrűvel,még itt a fórumon is.
kolok1972
Nem tudom ki a szerzo es az anyanyelven irt vagy sem, de azert itt nem kell egy irodalmar tanar hogy mire gondolt a kolto. Aki egy bekezdesben ennyi marhasagot ir az erdekelt a dologban vagy hulye.

TB-t nem tudom elkepzelni hogy utalja valaki aki szereti ezt a jatekot. A haterek inkabb a szurkoloinak vannak akik elfogultak vele. ( PL ezert nem irok a NO topikba, mert borzasztoan elfogult vagyok ). Lehet nem szimpi, de a csavot nem elismerni az nalam a hihetelen kategoria. TB egy fantasztikus jatekos es ha a Jets-ben 6-10 jott volna ossze akkor is igaz lenne ra.
no
Túlspilázod,de lapozzunk.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na végre, eddig Brady azért nyert, mert szar az AFC, most azért, mert szar az NFC 🥰

több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 7 095
Ez tetszik:
“ All eyes on you Bill.

Brady proved himself, now if Belichick is competitive with a new qb before he retires, then he too will validate himself as HC. If Bill wins another ring or 2 without Brady, then we can all say what I think most of us already believe.

Belichick and Brady are the best coach and qb ever. In the FA Salary Cap era, it just makes their accomplishments that much more impressive.

It's been a pleasure watching Brady have success last season, now I want to see the evil genius go to work 💪”.
Egyetértek!
kolok1972
Nevetseges. Akinek eddig nem bizonyitott mint HC annak ezutan se fog. Ahogy TB sem jo egy szar csapatban csak jobb mint egy masik QB, ahogy igaz Beli papara is. Jovore az NFC-t elnezve 10x konnyebb dolga van megint mint a Pats-nek.
no
A validate himself szöveg nyilvánvalóan arra a kérdésre irányult,hogy ki-ki mire megy a másik nélkül,ami óhatatlanul mindenkiben felmerült a válás után. Nem hinném hogy az eredeti szerző kétségbe vonná BB edzői kvalitásait.
Egyébként TB sem kevés hatert vagy kritikust állított maga mellé az újabb gyűrűvel,még itt a fórumon is.
kolok1972
Nem tudom ki a szerzo es az anyanyelven irt vagy sem, de azert itt nem kell egy irodalmar tanar hogy mire gondolt a kolto. Aki egy bekezdesben ennyi marhasagot ir az erdekelt a dologban vagy hulye.

TB-t nem tudom elkepzelni hogy utalja valaki aki szereti ezt a jatekot. A haterek inkabb a szurkoloinak vannak akik elfogultak vele. ( PL ezert nem irok a NO topikba, mert borzasztoan elfogult vagyok ). Lehet nem szimpi, de a csavot nem elismerni az nalam a hihetelen kategoria. TB egy fantasztikus jatekos es ha a Jets-ben 6-10 jott volna ossze akkor is igaz lenne ra.
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Mintha nem lennének a ligában olyan fantasztikus edzők és irányítók, akiknek sohasem jött össze a gyűrű. Mintha csak az validálná a munkájukat. Legyen már az, hogy mindkettőjük pályafutása valid így is! úgy is. Együtt pedig egy 20 évig tartó varázslatot hoztak létre, ami nem volt előtte és soha sem lesz többet.

Ettől függetlenül persze Pats szurkoló vagyok és a Pats HC-át Bill Belichicknek hívják, tehát nyilván annak szorítok, hogy összerakja a következő meghökkentően szenzációs csapatot 😉

Szerkesztette: Kollega

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Ez tetszik:
“ All eyes on you Bill.

Brady proved himself, now if Belichick is competitive with a new qb before he retires, then he too will validate himself as HC. If Bill wins another ring or 2 without Brady, then we can all say what I think most of us already believe.

Belichick and Brady are the best coach and qb ever. In the FA Salary Cap era, it just makes their accomplishments that much more impressive.

It's been a pleasure watching Brady have success last season, now I want to see the evil genius go to work 💪”.
Egyetértek!
kolok1972
Nevetseges. Akinek eddig nem bizonyitott mint HC annak ezutan se fog. Ahogy TB sem jo egy szar csapatban csak jobb mint egy masik QB, ahogy igaz Beli papara is. Jovore az NFC-t elnezve 10x konnyebb dolga van megint mint a Pats-nek.
no
A validate himself szöveg nyilvánvalóan arra a kérdésre irányult,hogy ki-ki mire megy a másik nélkül,ami óhatatlanul mindenkiben felmerült a válás után. Nem hinném hogy az eredeti szerző kétségbe vonná BB edzői kvalitásait.
Egyébként TB sem kevés hatert vagy kritikust állított maga mellé az újabb gyűrűvel,még itt a fórumon is.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 7 095
Ez tetszik:
“ All eyes on you Bill.

Brady proved himself, now if Belichick is competitive with a new qb before he retires, then he too will validate himself as HC. If Bill wins another ring or 2 without Brady, then we can all say what I think most of us already believe.

Belichick and Brady are the best coach and qb ever. In the FA Salary Cap era, it just makes their accomplishments that much more impressive.

It's been a pleasure watching Brady have success last season, now I want to see the evil genius go to work 💪”.
Egyetértek!
kolok1972
Nevetseges. Akinek eddig nem bizonyitott mint HC annak ezutan se fog. Ahogy TB sem jo egy szar csapatban csak jobb mint egy masik QB, ahogy igaz Beli papara is. Jovore az NFC-t elnezve 10x konnyebb dolga van megint mint a Pats-nek.
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Ez tetszik:
“ All eyes on you Bill.

Brady proved himself, now if Belichick is competitive with a new qb before he retires, then he too will validate himself as HC. If Bill wins another ring or 2 without Brady, then we can all say what I think most of us already believe.

Belichick and Brady are the best coach and qb ever. In the FA Salary Cap era, it just makes their accomplishments that much more impressive.

It's been a pleasure watching Brady have success last season, now I want to see the evil genius go to work 💪”.
Egyetértek!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szóval HT Canon Chung visszatér... Egyre kevesebb a cap
ParadSEC
Van még bőven. És idén jól lent lesznek az FA árak a top néhány játékost kivéve.
Bőven lesz miből erősíteni.
peterk2005
Egyébként kicsit csodálkozom, hogy kicsit is jobb játékosok (pl. Kj Wright) nyilatkoznak, arról, hogy fizessék meg, meg nincs discount. Gondolom, hogy ez valami kötelező kűr, de azért tudhatják, hogy most nincs végtelenül elkölthető pénzmag a piacon.
zinedine5
Ha kicsi a piac, még jobban reklámoznod kell magad, hogy ne aprópénzért vigyenek el. 😊
Wright amúgy bár nem fiatal, de beleeshet abba a körbe, akiket nem érint a kiszáradó piac. Van értelme nyomulnia. A top - tudomisén 50-70-90 ? - játékost valószínűleg ugyanúgy meg fogják fizetni, mint minden évben. Utána lehet majd olcsón halászgatni.

Szóval HT Canon Chung visszatér... Egyre kevesebb a cap
ParadSEC
Van még bőven. És idén jól lent lesznek az FA árak a top néhány játékost kivéve.
Bőven lesz miből erősíteni.
peterk2005
Szerintem ez a szerzodesek hosszara nagyobb hatassal lesz mint az osszegre, plane ha jovore meg nagyot ugrik a cap.
rokaur
Valósznűleg igen. Akiket elér a pénz szűke, közülük sok játékos ügynöke fogja valószínűleg az 1 éves prove it szerződést választani.

Egyébként úgy számolom, hogy nagyjából 750-800 millió dollár fog hiányozni az idei FA piacról. (Abból indulok ki, hogy az átlagos cap space ilyenkor 40 fölött szokott még lenni liga átlagban, most ez az összeg 15 millió. Azaz 25 millió hiányzik csapatonkánt, 25*32 nagyjából 750-800 millió.) Ez azt jelentheti, hogy a tipikus 1.3-1.5 milliárd helyett 500-550 millió fog újraosztódni. Ez azért nagyon drasztikus...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
rokaur 869
Szóval HT Canon Chung visszatér... Egyre kevesebb a cap
ParadSEC
Van még bőven. És idén jól lent lesznek az FA árak a top néhány játékost kivéve.
Bőven lesz miből erősíteni.
peterk2005
Szerintem ez a szerzodesek hosszara nagyobb hatassal lesz mint az osszegre, plane ha jovore meg nagyot ugrik a cap.

Szerkesztette: rokaur
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
Szóval HT Canon Chung visszatér... Egyre kevesebb a cap
ParadSEC
Van még bőven. És idén jól lent lesznek az FA árak a top néhány játékost kivéve.
Bőven lesz miből erősíteni.
peterk2005
Egyébként kicsit csodálkozom, hogy kicsit is jobb játékosok (pl. Kj Wright) nyilatkoznak, arról, hogy fizessék meg, meg nincs discount. Gondolom, hogy ez valami kötelező kűr, de azért tudhatják, hogy most nincs végtelenül elkölthető pénzmag a piacon.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szóval HT Canon Chung visszatér... Egyre kevesebb a cap
ParadSEC
Van még bőven. És idén jól lent lesznek az FA árak a top néhány játékost kivéve.
Bőven lesz miből erősíteni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Cannon szerintem cut. Neki a pótlása is megoldott. Chungot ha jól láttam nem éri meg kirakni pénzügyileg.

HT-ra viszont szükség van.

Ez a játék oldala, A leadership más kérdés.
zinedine5
Igen, Cannonnál látom én is leginkább, a másik kettőnél kevésbé, Hightowernél konkrétan semennyire, nála játékban, öltözői jelenlétben és a fontos pillanatoknál mutatott momentumokban maradnia kell. Vele rögvest más lesz a pass rush is, de persze kell még azért LB rajta kívül is.

Nyithatna lassan a piac, hogy nézhessem, ahogyan a nagy reményű WR- és LB-igazolások helyett jön valami teljesen sokkoló 😊)