New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Azért az előző szezonban, amíg a lezárások be nem ütöttek, ez a csapat elég versenyképes volt. Utána lett a Én mondjuk nem vagyok draft prospectben (sem) szakértő, de nem láttam azt a QB-t, akit mi reálisan elérhetünk és egy felkészülés után többre lehetne képes, mint Cam.Kollega
Mac Jones
peterk2005
Értem amit mondasz. De megengedhetjük magunknak Newtont. Akkor miért ne legyen egy Bledsoenk, a Bradynk mellé?
Kollega
Először azt hittem viccelsz....

Do your job
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Azért az előző szezonban, amíg a lezárások be nem ütöttek, ez a csapat elég versenyképes volt. Utána lett a Én mondjuk nem vagyok draft prospectben (sem) szakértő, de nem láttam azt a QB-t, akit mi reálisan elérhetünk és egy felkészülés után többre lehetne képes, mint Cam.Kollega
Mac Jones
peterk2005
Értem amit mondasz. De megengedhetjük magunknak Newtont. Akkor miért ne legyen egy Bledsoenk, a Bradynk mellé?

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
14 millió?
Mégis ki a bánattól féltünk, hogy elviszi előlünk?
Boston
Várjuk meg a szerződés részleteit elsőnek mivel benne van, hogy ebből 4-6 millió az ösztönző.
Amúgy meg lehet, hogy soknak tűnik, viszont nem köteleződünk el több évre és ennek megvan az ára.
Lehet, hogy ez az év is nyögvenyelős lesz, de legalább a jövőt nem áldozzuk be és ahol kell ott lehet továbbra is erősíteni a csapaton.

Inkább kérdés, hogy ki lesz a slot elkapó, mert JE11 még nem 100%-os és nem is biztos, hogy az lesz.
Solymi
Stidham kábé ingyen van és vele sem áldoz be semmit a csapat....
Az meg, hogy fizettünk 14 misit, caak higy ne játszon évekig nálunk megint no comment.

Do your job
több mint 3 éve
Spigo New England Patriots 1 118 — Patriots GM
 twitter.com/BerndBuchmasser/status/1370392927097270280?s=19
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
14 millió?
Mégis ki a bánattól féltünk, hogy elviszi előlünk?
Boston
Várjuk meg a szerződés részleteit elsőnek mivel benne van, hogy ebből 4-6 millió az ösztönző.
Amúgy meg lehet, hogy soknak tűnik, viszont nem köteleződünk el több évre és ennek megvan az ára.
Lehet, hogy ez az év is nyögvenyelős lesz, de legalább a jövőt nem áldozzuk be és ahol kell ott lehet továbbra is erősíteni a csapaton.

Inkább kérdés, hogy ki lesz a slot elkapó, mert JE11 még nem 100%-os és nem is biztos, hogy az lesz.
Solymi
Akkor az úgy pont 8-10 misivel több mint amit erre a projektre szánni kellett volna. A tavalyi lépést értettem,ettől égnek áll a hajam!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért az előző szezonban, amíg a lezárások be nem ütöttek, ez a csapat elég versenyképes volt. Utána lett a Én mondjuk nem vagyok draft prospectben (sem) szakértő, de nem láttam azt a QB-t, akit mi reálisan elérhetünk és egy felkészülés után többre lehetne képes, mint Cam.Kollega
Mac Jones


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 939
14 millió?
Mégis ki a bánattól féltünk, hogy elviszi előlünk?
Boston
Várjuk meg a szerződés részleteit elsőnek mivel benne van, hogy ebből 4-6 millió az ösztönző.
Amúgy meg lehet, hogy soknak tűnik, viszont nem köteleződünk el több évre és ennek megvan az ára.
Lehet, hogy ez az év is nyögvenyelős lesz, de legalább a jövőt nem áldozzuk be és ahol kell ott lehet továbbra is erősíteni a csapaton.

Inkább kérdés, hogy ki lesz a slot elkapó, mert JE11 még nem 100%-os és nem is biztos, hogy az lesz.
több mint 3 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
14 millió?
Mégis ki a bánattól féltünk, hogy elviszi előlünk?

Do your job
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Azért az előző szezonban, amíg a lezárások be nem ütöttek, ez a csapat elég versenyképes volt. Utána lett a lemaradásunk hatalmas a többiekhez képest.

Szóval benne volt a lehetőség, hogy fognak adni még egy évet Newtonnak. Inkább a Stidham project lezárását jelenti ez a szerződés. Én mondjuk nem vagyok draft prospectben (sem) szakértő, de nem láttam azt a QB-t, akit mi reálisan elérhetünk és egy felkészülés után többre lehetne képes, mint Cam. Viszont ha van a tarsolyban egy JG szerű irányító, akkor el lehet kezdeni felépíteni. Amihez meg kimondottan nagy segítség lehet Cam Newton személyisége.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fogom, de attól még nem baj, ha közben a Pats meccsein nem folyik ki a szemem

több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 939
Hogyan versenyeztetsz egy futkoraszos, passzolni már nem tudó irányítot egy pocket passerrel anélkül, hogy ne legyen az káros a csapatra, hogy full éltető dolgot kell felvaltva csinálni folyamatosan. Itt nem mindenki jobb lesz ettől, hanem mindenki rosszabb, mert senki sem tud normálisan készülni. Ha pedig egy Newton stílusú irányítot hozunk versenyre, akkor baromi jó idény lesz itt
Wyatt
Majd nézed a Tampa meccseit 😉 😛
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hogyan versenyeztetsz egy futkoraszos, passzolni már nem tudó irányítot egy pocket passerrel anélkül, hogy ne legyen az káros a csapatra, hogy full éltető dolgot kell felvaltva csinálni folyamatosan. Itt nem mindenki jobb lesz ettől, hanem mindenki rosszabb, mert senki sem tud normálisan készülni. Ha pedig egy Newton stílusú irányítot hozunk versenyre, akkor baromi jó idény lesz itt

több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Comp update: Patriots are finalizing a 1-year deal worth close to $14 million for Cam Newton to return to New England, per source.
Beki
Na ez az igazán WTF.... 1,7 misiért meg kellett próbálni tavaly,erre ilyen kilátástalan teljesítmény után megkínáljuk egy ilyen szerződéssel. Nyilván sokat számítanak a szerződés részletei,de nem tud olyan kevés garantáltat tartalmazni,hogy egyetértsek a döntéssel. Nem tudom akarok-e még egy ilyen idényt vele végignézni.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 953
Remélem csak biztonsági tartalék.
goboston
Annak elég drága.

Nem számítottam rá, de nem is volt teljesen illogikus, hogy így alakult.
Newtonnak nyilván nincs nagy piaca az utóbbi néhány év után, máshová nem tudott menni, vagy legalábbis nem ennyiért.
A Pats meg most a 7-9-es csapatok poklában van, a draftpozíció nem elég magas egy sztár rookie QB draftolásához, trade formájában is nagyon nehéz erősíteni, mert ahhoz meg nincs elég tőke, sem játékos, sem pick terén. Úgyhogy maradnak egy irányítónál, aki azért mégsem véletlenül volt MVP, hátha lesz egy nagy magára találása.
Talán majd a 6. körben találnak valami csiszolatlan gyémántot, nem tudom.

Szerkesztette: Kampman
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 993 — WHO DAT!!!!
Comp update: Patriots are finalizing a 1-year deal worth close to $14 million for Cam Newton to return to New England, per source.
Beki
Ennyit nem nagyon ér jelenleg. Mondjuk régen sem, de az már mindegy


több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 939
Ha ő kezd, okosabbak leszünk, több emberben maradt kérdőjel vele kapcsolatban.
Szidtam sokszor, de tiszta víz kerül a pohárba így.
NB2
A jegesmedve maszna meg. Komolyan érthetetlen ez, ahogyan van. Hacsak nem valami futkoraszos tesot akarnak draftolni ezek után moge, de akkor meg a falnak is megyek...
Wyatt
Patriots are bringing back Cam Newton but it doesn’t preclude them from making another QB move in the weeks to come, per league sources. This move locks in a QB heading into free agency.
Beki
Amúgy ha QB versenyeztetés lesz, az nem olyan rossz dolog, meg ugye azt se tudni hogy Cam lesz-e a kezdő.
A tavalyi évet bevallottan elcseszte, mert túl sokat gondolkodott, remélhetőleg az offseason alatt jobban összekapja magát.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Comp update: Patriots are finalizing a 1-year deal worth close to $14 million for Cam Newton to return to New England, per source.
több mint 3 éve
goboston New England Patriots 221
Remélem csak biztonsági tartalék.
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
Édes faszom...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
A jegesmedve maszna meg. Komolyan érthetetlen ez, ahogyan van. Hacsak nem valami futkoraszos tesot akarnak draftolni ezek után moge, de akkor meg a falnak is megyek...
Wyatt
Patriots are bringing back Cam Newton but it doesn’t preclude them from making another QB move in the weeks to come, per league sources. This move locks in a QB heading into free agency.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 533 — nabege2@yahoo.com
Ha ő kezd, okosabbak leszünk, több emberben maradt kérdőjel vele kapcsolatban.
Szidtam sokszor, de tiszta víz kerül a pohárba így.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A jegesmedve maszna meg. Komolyan érthetetlen ez, ahogyan van. Hacsak nem valami futkoraszos tesot akarnak draftolni ezek után moge, de akkor meg a falnak is megyek...

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 934 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az mondjuk epic, hogy BB a tavalyi Newtonra ranezve ugy dontott, ez az arc kell neki meg egy evig, holott kb az egyik leggyengebb QB volt az idenyben 😀
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
BREAKING: The #Patriots are re-signing QB Cam Newton to a one-year deal, according to a league source.
Klaci79
A p.csába bele... Na de mi a reteknek kell ide?
ParadSEC
nekem nincs vele bajom, nyilvánvaló volt, hogy nem megyünk neki a draftnak úgy, hogy nincs a rosteren kezdő QB.
Viszont nagyon remélem, hogy korán húzunk egyet mert a tavalyi párossal sokra nem megyünk...
gordon
így sincs

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
BREAKING: The #Patriots are re-signing QB Cam Newton to a one-year deal, according to a league source.
Klaci79
A p.csába bele... Na de mi a reteknek kell ide?
ParadSEC
nekem nincs vele bajom, nyilvánvaló volt, hogy nem megyünk neki a draftnak úgy, hogy nincs a rosteren kezdő QB.
Viszont nagyon remélem, hogy korán húzunk egyet mert a tavalyi párossal sokra nem megyünk...