New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
😀 😀 😀
Lebron is nyert, ott is volt valami ilyesmi

több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Sikerült végleg megbékélnem a szezonnal. Sabanék behúzták a bajnoki címet, szóval ha Mahomes meg Rodgers dobál felváltva egy all-pro elkapógárdának, akkor se húztuk volna be a Lombardit. Így legalább jobb a draft pozink... 🙃



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
 edition.cnn.com/videos/sports/2021/01/12/bill-belichick-presidential-medal-of-freedom-new-england-patriots-trump-nfl-spt-intl.cnn

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Igen ha LG-be rakjuk Onwenut, akkor látom bizonyos értelmét az első körös OT picknek, csak azt nem tudom ennek mennyi a realitása. Jóformán erre max a draft napján kaphatunk valamicske választ, mert csak akkor van értelme OT-t húzni letrade nélkül, ha
a) Onwenu megy Thuney helyére
b) Wynn-nel komoly gond van
| +1 ez elég vad konteo, de akár első napos LT-t húzhatunk, ha Wynn megy LG-nek, Onwenu marad RT, Cannon-t meg tradeljük |

Egyébként a másik, ami kicsit elbizonytalanít, hogy OL-be elég jól draftolunk középső körökben, szóval amellett, hogy én is kiemelten fontosnak tartom az Ofal mélységét+minőségét, ez a mostani fal nem igényli a top tehetséget. (nem úgy mint amikor Wynn-t draftoltuk)

Ellenben mondjuk a front7-re vagy Gilmore utódjára el lehetne lőni és nyilván elkapó poszton is van hova erősíteni.
ZERO_L
Nincs ellenvélemény köztünk, csupán én nem fognám a fejem akkor sem ha Tackle jön.

WR nálam inkább FA prioritás és nem első körben. Főleg mert a másodikban is tudunk húzni a posztra. De ez szubjektív, és mivel a WR valós need, így akár hozhat az öreg első körben is valakit ide, ugyanúgy eltudom fogadni ezt a vonalat is. De ahogy írtad is, a helyünkön olyan nagy érték most nem látszik, akkor mozogjunk le és húzzunk inkább kettő-három játékossal többet a top100-ban.

Bár Uche elég nagy reményekre jogosító számokat hozott, amit cspeti ajánlott a figyelmembe:

 mobile.twitter.com/PFF_Louie/status/1349011810733748226?s=19

Szóval várható azért bőven javulás a fiataloktól és sok lehet bennük.

De nyilván kell LB, meg Edge, főleg mert Simon és Calhoun semmiképp nem kezdő szint. Sőt akár mehetnek is bátran másfelé.

DLine közepére is jöhet fiatal. De azért azt megszoktuk oldani a piacról, csak idén Allennek nem sikerült megfelelő mezt találnia, hogy beöltözzön egy edzésre is 😊
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Minél többször nyomkodom ezt a draft simulator-t annál egyértelműbb a letrade.

Ha esetleg valamelyik prémium védő poszton kivihetnénk a legelsőt a classból az nagyon jó lenne, esetleg top3 WR-ből egyet, ha csúsznak, de amúgy egyik prospectben sem látom a value-t.

Mac Jones és Pitts pickek olvasásától már most irtózom és hol van még az április vége 😕
ZERO_L
én is lefele mozgás mellett tudok érvelni, nem tűnik most ott olyannak senki aki kihagyhatatlan, de mondjuk egy Solder féle lépést simán eltudok képzelni, ha Cannon cut és Cajuste is hasznavehetetlen marad.

Plusz a lefele menetel mellett szól, hogy sok pickből szokott garázdálkodni az öreg, és az most nem feltétlenül lesz adott a top100-ban.
topin
Szerintem a fő kérdés az lesz, hogy mit csinálunk Onwenu-val. Berobbant RT poszton, de egyetemen ügye RG-t játszott. Thuney-t valószínűleg nem tartjuk meg, ha annyira marasztalni akartuk volna akkor már offseasonben meg lehetett volna a megállapodás hosszútávra. Szóval ha visszajön Cannon akkor Onwenu-t kipróbálhatjuk LG-ben vagy ha nem akkor OT egyáltalán nem szükséges első körben.

Igazából még nem is látni kit lehetne értékén elvinni 1/15-n. Sewell kiemelkedik a classból, ha nem öl meg egy prostit a draftig, akkor top 5-s lesz, utána meg jelenleg nincs konszenzus rangsor. Kb ahány rankingot néz az ember annyiféleképpen állítják össze az OT-kat.

De mind1 is mint mondanak az “okosok”, én nem látom akkora neednek az OT posztot amit első körös talenttel orvosolni kéne, szerintem Wynn bőven jó és Cannon/Onwenu páros elég depthnek. Projektet meg a comp pickjeinkkel nyugodtan húzhatunk.
ZERO_L
Onwenu lehet LG is akár. Cannon meg inkább nem lesz, mint igen. A Solder picket éppen ezért írtam, mert elképzelhetőnek tartom hogy egy stabil fal és annak folytonossága fontosabb az öregnek bárminél. Cajuste és Froholdt pick is emiatt lett, ebből az egyik egy percet nem viselte a Pats uniformisát, a másik már Houstonban van. Solder esetében sem vártuk őt az első kör közepén.

Nem kardoskodok a tackle poszt mellett, főleg, hogy van nagyobb need. Csak nem tartom kizártnak ezt sem és nem lepődnék meg, ha ez lenne végül. Nálam a trade hátra az első opció, ha nem látnak QB-t a saját helyen vagy felmozogva. De a felmozgással kb feladjuk a többi pickünket idén, ami azért annyira nem jellemző az öregre. Ellenben a pick halmozás annál inkább és jól is jönne most 1-2 pick a második, harmadik körben pluszban. Főleg ha az elsőből sem kell kijönni teljesen.
topin
Igen ha LG-be rakjuk Onwenut, akkor látom bizonyos értelmét az első körös OT picknek, csak azt nem tudom ennek mennyi a realitása. Jóformán erre max a draft napján kaphatunk valamicske választ, mert csak akkor van értelme OT-t húzni letrade nélkül, ha
a) Onwenu megy Thuney helyére
b) Wynn-nel komoly gond van
| +1 ez elég vad konteo, de akár első napos LT-t húzhatunk, ha Wynn megy LG-nek, Onwenu marad RT, Cannon-t meg tradeljük |

Egyébként a másik, ami kicsit elbizonytalanít, hogy OL-be elég jól draftolunk középső körökben, szóval amellett, hogy én is kiemelten fontosnak tartom az Ofal mélységét+minőségét, ez a mostani fal nem igényli a top tehetséget. (nem úgy mint amikor Wynn-t draftoltuk)

Ellenben mondjuk a front7-re vagy Gilmore utódjára el lehetne lőni és nyilván elkapó poszton is van hova erősíteni.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Minél többször nyomkodom ezt a draft simulator-t annál egyértelműbb a letrade.

Ha esetleg valamelyik prémium védő poszton kivihetnénk a legelsőt a classból az nagyon jó lenne, esetleg top3 WR-ből egyet, ha csúsznak, de amúgy egyik prospectben sem látom a value-t.

Mac Jones és Pitts pickek olvasásától már most irtózom és hol van még az április vége 😕
ZERO_L
én is lefele mozgás mellett tudok érvelni, nem tűnik most ott olyannak senki aki kihagyhatatlan, de mondjuk egy Solder féle lépést simán eltudok képzelni, ha Cannon cut és Cajuste is hasznavehetetlen marad.

Plusz a lefele menetel mellett szól, hogy sok pickből szokott garázdálkodni az öreg, és az most nem feltétlenül lesz adott a top100-ban.
topin
Szerintem a fő kérdés az lesz, hogy mit csinálunk Onwenu-val. Berobbant RT poszton, de egyetemen ügye RG-t játszott. Thuney-t valószínűleg nem tartjuk meg, ha annyira marasztalni akartuk volna akkor már offseasonben meg lehetett volna a megállapodás hosszútávra. Szóval ha visszajön Cannon akkor Onwenu-t kipróbálhatjuk LG-ben vagy ha nem akkor OT egyáltalán nem szükséges első körben.

Igazából még nem is látni kit lehetne értékén elvinni 1/15-n. Sewell kiemelkedik a classból, ha nem öl meg egy prostit a draftig, akkor top 5-s lesz, utána meg jelenleg nincs konszenzus rangsor. Kb ahány rankingot néz az ember annyiféleképpen állítják össze az OT-kat.

De mind1 is mint mondanak az “okosok”, én nem látom akkora neednek az OT posztot amit első körös talenttel orvosolni kéne, szerintem Wynn bőven jó és Cannon/Onwenu páros elég depthnek. Projektet meg a comp pickjeinkkel nyugodtan húzhatunk.
ZERO_L
Onwenu lehet LG is akár. Cannon meg inkább nem lesz, mint igen. A Solder picket éppen ezért írtam, mert elképzelhetőnek tartom hogy egy stabil fal és annak folytonossága fontosabb az öregnek bárminél. Cajuste és Froholdt pick is emiatt lett, ebből az egyik egy percet nem viselte a Pats uniformisát, a másik már Houstonban van. Solder esetében sem vártuk őt az első kör közepén.

Nem kardoskodok a tackle poszt mellett, főleg, hogy van nagyobb need. Csak nem tartom kizártnak ezt sem és nem lepődnék meg, ha ez lenne végül. Nálam a trade hátra az első opció, ha nem látnak QB-t a saját helyen vagy felmozogva. De a felmozgással kb feladjuk a többi pickünket idén, ami azért annyira nem jellemző az öregre. Ellenben a pick halmozás annál inkább és jól is jönne most 1-2 pick a második, harmadik körben pluszban. Főleg ha az elsőből sem kell kijönni teljesen.
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Minél többször nyomkodom ezt a draft simulator-t annál egyértelműbb a letrade.

Ha esetleg valamelyik prémium védő poszton kivihetnénk a legelsőt a classból az nagyon jó lenne, esetleg top3 WR-ből egyet, ha csúsznak, de amúgy egyik prospectben sem látom a value-t.

Mac Jones és Pitts pickek olvasásától már most irtózom és hol van még az április vége 😕
ZERO_L
én is lefele mozgás mellett tudok érvelni, nem tűnik most ott olyannak senki aki kihagyhatatlan, de mondjuk egy Solder féle lépést simán eltudok képzelni, ha Cannon cut és Cajuste is hasznavehetetlen marad.

Plusz a lefele menetel mellett szól, hogy sok pickből szokott garázdálkodni az öreg, és az most nem feltétlenül lesz adott a top100-ban.
topin
Szerintem a fő kérdés az lesz, hogy mit csinálunk Onwenu-val. Berobbant RT poszton, de egyetemen ügye RG-t játszott. Thuney-t valószínűleg nem tartjuk meg, ha annyira marasztalni akartuk volna akkor már offseasonben meg lehetett volna a megállapodás hosszútávra. Szóval ha visszajön Cannon akkor Onwenu-t kipróbálhatjuk LG-ben vagy ha nem akkor OT egyáltalán nem szükséges első körben.

Igazából még nem is látni kit lehetne értékén elvinni 1/15-n. Sewell kiemelkedik a classból, ha nem öl meg egy prostit a draftig, akkor top 5-s lesz, utána meg jelenleg nincs konszenzus rangsor. Kb ahány rankingot néz az ember annyiféleképpen állítják össze az OT-kat.

De mind1 is mint mondanak az “okosok”, én nem látom akkora neednek az OT posztot amit első körös talenttel orvosolni kéne, szerintem Wynn bőven jó és Cannon/Onwenu páros elég depthnek. Projektet meg a comp pickjeinkkel nyugodtan húzhatunk.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Cousinst nem, Carrt idei teljesítménye alapján igen. Pedig Cousins statjai idén is tavaly is jobbak mint Carr eredményei, de nekem valahogy az előbbi nem nyerő típus.Burkus
Cousins amióta a Vikingshez írt alá, hozott 3 100-as ratinges idényt, jobb, mint 3:1 TD:INT mutatót, 69%-os passz pontossággal, 8 yardos átlagos passz yarddal.

Nem egy tombrédi, de szerintem el lett könyvelve pénzéhes, addigjóamígkönnyű, amúgy lúzer irányítónak. És rajta ragadt. A Vikes nem miatta hozott ilyen szezonokat. Ha kicseréled Carrt és Cousinst, akkor Carr jobb lett volna Minnesotaban, mint Cousins a Raidersben? Szerintem nem, sőt. (Mondom ezt úgy, hogy szerintem Carr-al is lehet nyerni bőven.)
peterk2005
Erre utaltam én is. Hogy jobbak a statjai mint Carrnak. De Carrban jobban érzem a győzelemre való képességet. Mint P. Manning vs. Brady. De ez felületes értékelés, nem ismerem a két játékost mélységében, csak a kérdésre próbáltam válaszolni.

Miért, van szerintetek realitása, hogy felmerüljön bármelyik játékos a Pats QB posztjára?
Burkus
Eli Manningnál málészájúbb irányítót elképzelni is nehéz, és azért kétszer csak pofonverte a profizmusból doktorált belichickbrady-s Patriotsot, az év legnagyobb meccsein.

Az arckifejezésből és "érzésekből" felesleges kiindulni. Cousins a Vikesben ennyit tud, mert a Vikes ennyit tud. Én ugyanolyan nyugodtan odaadnám a labdát neki egy game winning drive-ra, mint Staffordnak vagy Carrnak. (Igazából az 5-6 legjobb irányítón kívül bárkinek.)
peterk2005
Igen. Kétszer volt sansza a sikerre, kétszer ragadta meg az esélyt. És mindkétszer (helmet catch, Manningham-passz) fontos szerepet játszott a sikerben. (A maradékot hozzátette Coughlin 😊 ) Ezért tartom jobb sportolónak mint a bátyját. A mentalitása miatt. Ezért tartom Carrt is jobbnak mint Cousinst. Jobban akarja a sikert (én úgy érzem).
Burkus
Most kikívánkozna, hogy oké, akkor kívánok nektek a következő néhány évtizedre néhány Eli Manninget Peyton Manning helyett, de ennyire még a Pats-el sem vagyok rosszindulatű. 😀

All 22 film. Kedvelem Carr-t, de nézz meg párat róla és Cousinsról.
peterk2005
Nem sok kis Manning-meccset láttam azon kívül, amikor a Patset verte, P. Manning meccsét annál többet, már csak a rivalry okán, ezért nincs széles körű összehasonlítási alapom. És igen, P. Manning szépen játszott, nagy passzokat nyomott, szeme volt a labdának, jól olvasta, áthívta a játékokat, mint egy második OC által a pályán, stb. stb. Azonban a Colts egy SB-t nyert vele, Eli pedig a Giantsnek kettőt. (A Denverben aratott SB győzelem a 104 yarddal meg a 0 TD-vel talán nem PM ő dicsőséglistáját gyarapítja, még ha kapott is egy gyűrűt érte.) És ezt a sportot (is) győzelemre játszák. Ha lenne a Patsnek egy irányítója, akira halmozza a rekordokat, minden statisztikát megdönt, de a döntő pillanatban mindig (vagy sokszor) megremeg a keze, bosszús lennék.

Hozzáteszem, az idei szezont elnézve MOST bármelyiknek örülnék.
Burkus
Mert elfogult vagy PM-el. 😊 Ezt korábban el is mondtad többször, és nem baj. Sok évnyi rivalry természetes következménye, a sportba bőven belefér. 😊

De hidd el, Manning keze úgy "remegett meg" nagy meccseken, ahogy Bradyé a Giants ellen. És annyira "teljesített alul", mint Brady mondjuk a Rams ellen. És annyira teljesített jól is. Bradyé a playoff yard örökrekord, Manningé az egyetlen playoff perfect QB rating, Brady vitte a hátán a Patriotst 2014-ben, Manning vitte a hátán a Coltsot 2009-ben, mindkettőnek volt "all star" csapattal playoffja (2007 Pats, 2013 Broncos), ahol superbowlban elbuktak. Az egyik abban lett nagy, hogy 20 évig ugyanazzal az edzővel, ugyanabból az istállóból lett minden idők legtöbbszörös SB győztese, a másik abban, hogy két csapattal, négy különböző HC-vel, köztük átlagos(ak)kal is képes volt SB-ba jutni. Bradyre azt sütik rá, hogy "system qb"-ként nyert, Manningre meg azt, hogy "megremegett a keze". Kb. ugyanannyi az igazság egyikben, mint a másikban. A tény meg az, hogy ha bármelyiknek a klónja ma kopogtatna a Pats (vagy a 32 NFL csapat bármelyikének) az ajtaján, akkor tulajdonostul, edzőstül, és komplett szurkolótáborostul az összes lef*sná a bokáját a gyönyörtől, mert szinte garantált, hogy - ha van HOF edző, ha nincs - fognak nyerni egy nagy hátizsáknyi meccset, közte SB-t is a következő évtizedben. 😊

De nagyon messzire mentünk, nem erről a szintről beszélgettünk. A szükség / lehetőség kalapból válogatunk. Abban pedig - feltéve, hogy a csapatuk hajlandó megválni tőlük - Cousins, Wentz, (Carr? Stafford?) nevei merülhetnek fel. Mindegyik jobb, mint amit Newton adni tudott idén. (A névsorból Wentznél van leginkább kérdőjel ebben a pillanatban. A többi - Cousinst is beleértve - majdnem biztosan SOKKAL jobb esélyt adna, mint az idei Newton. És Wentz is fiatal még, szerintem ő is.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Minél többször nyomkodom ezt a draft simulator-t annál egyértelműbb a letrade.

Ha esetleg valamelyik prémium védő poszton kivihetnénk a legelsőt a classból az nagyon jó lenne, esetleg top3 WR-ből egyet, ha csúsznak, de amúgy egyik prospectben sem látom a value-t.

Mac Jones és Pitts pickek olvasásától már most irtózom és hol van még az április vége 😕
ZERO_L
Hol találtad a szimulátort?
ParadSEC
PFF-t használom inkább de azért néha elnézek first-pickre vagy fanspeakre.
PFF sem tökéletes, pl 1+1-el fel tudok menni 1/3-ra Wilsonért 🤣, de ott nagyon gyorsan végig lehet nyomni és azért van benne randomitás is még ha nem veszed maxra azt a tényezőt a beállításoknál.

 www.pff.com/draft/nfl-mock-draft-simulator
ZERO_L
Köszi

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Minél többször nyomkodom ezt a draft simulator-t annál egyértelműbb a letrade.

Ha esetleg valamelyik prémium védő poszton kivihetnénk a legelsőt a classból az nagyon jó lenne, esetleg top3 WR-ből egyet, ha csúsznak, de amúgy egyik prospectben sem látom a value-t.

Mac Jones és Pitts pickek olvasásától már most irtózom és hol van még az április vége 😕
ZERO_L
Hol találtad a szimulátort?
ParadSEC
PFF-t használom inkább de azért néha elnézek first-pickre vagy fanspeakre.
PFF sem tökéletes, pl 1+1-el fel tudok menni 1/3-ra Wilsonért 🤣, de ott nagyon gyorsan végig lehet nyomni és azért van benne randomitás is még ha nem veszed maxra azt a tényezőt a beállításoknál.

 www.pff.com/draft/nfl-mock-draft-simulator



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Minél többször nyomkodom ezt a draft simulator-t annál egyértelműbb a letrade.

Ha esetleg valamelyik prémium védő poszton kivihetnénk a legelsőt a classból az nagyon jó lenne, esetleg top3 WR-ből egyet, ha csúsznak, de amúgy egyik prospectben sem látom a value-t.

Mac Jones és Pitts pickek olvasásától már most irtózom és hol van még az április vége 😕
ZERO_L
Hol találtad a szimulátort?
ParadSEC
Gondolom itt:

 fanspeak.com/
dande
Gondolod vagy biztos vagy benne? 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 115 — Így remélem megfelelek nektek.....
Minél többször nyomkodom ezt a draft simulator-t annál egyértelműbb a letrade.

Ha esetleg valamelyik prémium védő poszton kivihetnénk a legelsőt a classból az nagyon jó lenne, esetleg top3 WR-ből egyet, ha csúsznak, de amúgy egyik prospectben sem látom a value-t.

Mac Jones és Pitts pickek olvasásától már most irtózom és hol van még az április vége 😕
ZERO_L
Hol találtad a szimulátort?
ParadSEC
Gondolom itt:

 fanspeak.com/
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Minél többször nyomkodom ezt a draft simulator-t annál egyértelműbb a letrade.

Ha esetleg valamelyik prémium védő poszton kivihetnénk a legelsőt a classból az nagyon jó lenne, esetleg top3 WR-ből egyet, ha csúsznak, de amúgy egyik prospectben sem látom a value-t.

Mac Jones és Pitts pickek olvasásától már most irtózom és hol van még az április vége 😕
ZERO_L
Hol találtad a szimulátort?

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem ez a legnagyobb win - win lenne

több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Tegnap küldtek egy ilyen képet. Azóta nem tudok jobb forgatókönyvet elképzelni a ligában a Godwin-Edelman cserénél.

Edelman: utolsó évében/éveiben még SB-esélyes csapatnál játszhat Bradyvel
Buccaneers: Godwinnál lényegesen olcsóbban lenne még egy célpontja Bradynek, akivel finoman szólva is jó a kémia
Patriots: Juliannél lényegesen fiatalabb, elit WR jöhetne, amire szükség van, mint egy falat kenyér
Godwin: raklap pénz, BB, 1. körös irányító
Értem én de ha Edelman is elmegy a Bucsba az nálam a totál biztosíték kiverés, még akkor is ha Godwin jönne...


Wyatt
Tegnap küldtek egy ilyen képet. Azóta nem tudok jobb forgatókönyvet elképzelni a ligában a Godwin-Edelman cserénél.

Edelman: utolsó évében/éveiben még SB-esélyes csapatnál játszhat Bradyvel
Buccaneers: Godwinnál lényegesen olcsóbban lenne még egy célpontja Bradynek, akivel finoman szólva is jó a kémia
Patriots: Juliannél lényegesen fiatalabb, elit WR jöhetne, amire szükség van, mint egy falat kenyér
Godwin: raklap pénz, BB, 1. körös irányító


Wyatt

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tegnap küldtek egy ilyen képet. Azóta nem tudok jobb forgatókönyvet elképzelni a ligában a Godwin-Edelman cserénél.

Edelman: utolsó évében/éveiben még SB-esélyes csapatnál játszhat Bradyvel
Buccaneers: Godwinnál lényegesen olcsóbban lenne még egy célpontja Bradynek, akivel finoman szólva is jó a kémia
Patriots: Juliannél lényegesen fiatalabb, elit WR jöhetne, amire szükség van, mint egy falat kenyér
Godwin: raklap pénz, BB, 1. körös irányító


több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
Igazából fogalmam sincs, hogy Mac Jones mennyit ér vagy hogy Fieldshez vagy Wilsonhoz képest, hogy áll? Ha őt látják a lehetséges qb-nak akkor húzzák ki.

Egyébiránt azt gondolom, hogy ha nincs megfelelő qb elérhető áron, akkor is inkább felfelé egy playmakerért.
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Minél többször nyomkodom ezt a draft simulator-t annál egyértelműbb a letrade.

Ha esetleg valamelyik prémium védő poszton kivihetnénk a legelsőt a classból az nagyon jó lenne, esetleg top3 WR-ből egyet, ha csúsznak, de amúgy egyik prospectben sem látom a value-t.

Mac Jones és Pitts pickek olvasásától már most irtózom és hol van még az április vége 😕
ZERO_L
10-ből 7-en benne látják Gronk utódját....
ThundersNFL
Ahogy látták ezt Hockensonban, Howardban, Ebronban. És ahogy halad előre az idő egyre magabiztosan állította mindenki, hogy na majd ő tényleg game changer lesz. Biztos Pitts-t is egekig fogják magasztalni, amiben persze lesz is igazság mert jó játékos, jó szezonokat tudott letenni, csak láttuk már ezt milliószor.

Számomra végtelenül unalmas már ez a lemez. Ha megnézed az elmúlt 10 évben milyen TE-ek mentek ki az első körben, egyikből sem lett nagy találat. Simán lehet találni második-harmadik körben olyat, aki hozza azt mint a class felhypeoltja vagy még többet is.


RB-khez hasonlóan egyszerűen nincs akkor értékűk és nem tudnak akkora hozzáadott értéket képviselni mint a pl a WR-k. Úgy overall nehezen veszik fel az NFL ritmusát, főleg ha az elkapó classhoz viszonyítod.
Első kör végén luxuspicknek be lehet rá ruházni, de inkább prémium posztokat kell(ene) feltölteni.

De nincs illúzióm, ennyi elsőkörös “bust” után ugyan úgy lesz egy GM a top15-ben aki kihúzza majd a “next Gronkot”, én örülnék ha nem mi lennénk azok.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Minél többször nyomkodom ezt a draft simulator-t annál egyértelműbb a letrade.

Ha esetleg valamelyik prémium védő poszton kivihetnénk a legelsőt a classból az nagyon jó lenne, esetleg top3 WR-ből egyet, ha csúsznak, de amúgy egyik prospectben sem látom a value-t.

Mac Jones és Pitts pickek olvasásától már most irtózom és hol van még az április vége 😕
ZERO_L
én is lefele mozgás mellett tudok érvelni, nem tűnik most ott olyannak senki aki kihagyhatatlan, de mondjuk egy Solder féle lépést simán eltudok képzelni, ha Cannon cut és Cajuste is hasznavehetetlen marad.

Plusz a lefele menetel mellett szól, hogy sok pickből szokott garázdálkodni az öreg, és az most nem feltétlenül lesz adott a top100-ban.
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 557 — !SuPeR6BoWL!
Minél többször nyomkodom ezt a draft simulator-t annál egyértelműbb a letrade.

Ha esetleg valamelyik prémium védő poszton kivihetnénk a legelsőt a classból az nagyon jó lenne, esetleg top3 WR-ből egyet, ha csúsznak, de amúgy egyik prospectben sem látom a value-t.

Mac Jones és Pitts pickek olvasásától már most irtózom és hol van még az április vége 😕
ZERO_L
10-ből 7-en benne látják Gronk utódját....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Minél többször nyomkodom ezt a draft simulator-t annál egyértelműbb a letrade.

Ha esetleg valamelyik prémium védő poszton kivihetnénk a legelsőt a classból az nagyon jó lenne, esetleg top3 WR-ből egyet, ha csúsznak, de amúgy egyik prospectben sem látom a value-t.

Mac Jones és Pitts pickek olvasásától már most irtózom és hol van még az április vége 😕



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Hetek teltek el azóta, hogy a Covidos fertőzések megszűntek és még mindenki azzal magyarázta a vereségeket, - akik szerint volt helye magyarázatnak - hogy mennyit nem edzett együtt a csapat és hogy Newtonban milyen kárt tett a Covid. Ezért mondtam, hogy én sem hiszem hogy decemberben a Bills meccs ezzel lenne magyarázható. Egy gyékényen árulunk, csak az a különbség, hogy Te ezt kisiklásnak tekinted, szerintem meg az idei roster nem jó.

Burkus
Aki felhozta a Newton év végi teljesítménynél a covidot, mint visszamaradt tüneteket, az egy lehetőséget dobott be, hogy az év eleje és a szezon vége között látványos különbség volt Camnél a játékban, dinamizmusban. Nem állította ezt, csupán egy jelenségre magyarázatot keresett. Nem tényt mondott.

Akár lehet is benne valami, de én is amellett vagyok, hogy inkább elfogyott Newton. De ettől még nem életidegen maga az ok felvetése az okozatra. Akkor sem ha legtöbben nem hiszünk ebben.

Én mindig több értelmet látok logikailag beilleszthető okok felvetésére, és nem tényként való előhozására, mint az elbaszta verzióra.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Mac Jones hypevonat?
Felszállás?
jamaicababa
leszállás
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
A csapatunk iránti végtelen szurkolói szeretet és alázat megnyilvánulása leginkább abban tetten érhető, hogy végignéztük az idei szezont, nem álltunk fel - legalábbis én nem álltam fel - a Rams vagy a Bills elleni parádés teljesítmény alkalmával sem. Úgy éreztem, most igaz, hogy tűzön-vizen át kitartok 😊

Szerintem semmi baj nincs abban, hogy valaki kritizálja a csapat teljesítményét, döntését, hibáit. Én sem hiszem, hogy a Bills elleni gyalázat december végén Newton szeptemberi Covid fertőzésével és az akkori limitált edzésmennyiséggel magyarázható.
Burkus
Azt nem tudom a Bills elleni vereségnél ki emlegetett covidot..szerintem senki. Így erre való hivatkozásod érthetetlen, mint szempont. Ráadásul úgy csinálsz mintha a Brady vezette csapattal nem fordult volna elő, hogy úgy megcsaptak minket az esélytelen csapatok, hogy voltak akik vészharangot csengettek, újságírók meg hülyéket kérdeztek a meccs után az öregtől.

Egyszerűen ott elfogyott a csapat minden szempontból és a Bills meg jó csapat és motivált volt végig. Nem kell ennek az egy csúfos vereségnek túl nagy feneket keríteni. Összekeverni a dolgokat meg pláne nem szerencsés.
topin
Hetek teltek el azóta, hogy a Covidos fertőzések megszűntek és még mindenki azzal magyarázta a vereségeket, - akik szerint volt helye magyarázatnak - hogy mennyit nem edzett együtt a csapat és hogy Newtonban milyen kárt tett a Covid. Ezért mondtam, hogy én sem hiszem hogy decemberben a Bills meccs ezzel lenne magyarázható. Egy gyékényen árulunk, csak az a különbség, hogy Te ezt kisiklásnak tekinted, szerintem meg az idei roster nem jó.

Hozzáteszem, nem egy, hanem három egymást követő kisiklásról beszélünk, a Rams, a Bills és a Miami ellen, ami közel a szezon negyede. Az egészen más,mint egy-egy rosszul sikerült meccs a Brady-érában. (pld. 2014 Kansas.)
Burkus
Én nem mondtam hogy ez a roster jó. Newtonnal nem volt versenyképes az év végére. A roster korlátait a szezon elején is láttuk, de Newtonban bízva eredményesebb évet remélt a többség. Mivel Newton elhasalt, így a szezon kezdésre és a végére több sebből vérző védelem nem tudott csodát tenni. Ezért én ebből a szempontból nem kaptam olyat, amire nem számíthattunk volna a végjáték felé közeledve. Benne lehetett volna, hogy jobb lesz a vége, de ahhoz egy jobb Newton kellett volna.

És nem azt mondom, hogy kizárólag Newtonon múlt. Hanem, hogy egy a rendszert jobban érző QB, aki pontosabb, gyorsabban dönt és kicsivel is jobban olvassa a védelmet, már akár csak a blitzek kapcsán is minimum 1, de inkább 2 győzelmet jelenthetett volna még a szezonban. Akkor sem lettünk volna playoffban, szóval nem változtatna sok mindenen, de a kilátástalannak tűnő támadósor helyett azért kaptunk volna egy olyat, amelyiket nem kínszenvedés nézni, ha nem tudunk futni.

Amúgy a futással és hogy BB ez irányban indult el az ég világon semmi baj nincs. Úgy is 5 yardos átlaggal szalad Harris, hogy a 3.legtöbbet ellene volt 8 vagy több emberes box. Michel meg még nála is jobb volt az első kontakt utáni yardokban átlagot tekintve. Szóval erre, meg az alapfalra lehetett volna számítani (Wynn,Thuney,Andrews,Mason,Cannon) de ugye a falunk is hol volt, hol nem volt. Eluemunor volt az első pótlék Cannon helyére. De kidőlt ő is. Thuney és Ferentz is játszott centert. Froholdt is pályára került, míg Onwenu 3 poszton kapott lehetőséget, de Wynn is játszott guardot időlegesen.

Herront az 53-ba sem nagyon tudtuk elképzelni, erre kezdő is volt mindkét szélen. Cunningham is bevetésre került, ráadásul guardot is játszott nem csak tackle-t.

Nem nagyon volt ember, aki végigtolta volna az évet. Így azért az a korábbi kijelentés, hogy a fal egészséges volt végig elég meredek.

De még ezek ellenére is jól futottunk többnyire és onnan kellett volna egy kis help, ahonnan nem tudott jönni. Newton által, aki ezt a tömött boxot sem tudta kihasználni, mert play actionből a liga alja teljesítményt tudta leadni. Ezért aztán ezt sem tudtuk erőltetni és JMD kezeit jó alaposan megkötötte ez.

Pont az Oline és RB egységekről írtam a blogban és az elkapó játékosok (WR+TE) és QB vonulat a következő rész, ezért elég frissek a statok amikre hivatkozok bennük és kicsit segítik a szemteszteket is.

Szerkesztette: topin
több mint 3 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Mac Jones hypevonat?
Felszállás?

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh