New England Patriots
75 feliratkozó
több mint 6 éve
‼️‼️Warning First World Problem‼️‼️Azért abba belegondoltunk, hogy Boston városa milyen közel volt a 4/4 major bajnoki cím eléréséhez???
-Pats-Sox pipa
-Bruinsnak hazai pályán ""csak"" egy final hetedik meccset kellett volna behúznia
-Celticsnek szintén megvolt a kerete a nagy döntőre csak ez az Irving projekt nagyon nem jött be, de papíron meglett volna az esélye ha rendbe teszik az öltözőt, a GSW játékosok kiesését látva elég lett volna "csak" keletet behúzni
😭😭😭
Azért a két bajnoki cím se rossz, az utóbbi 15 évben most jön össze harmadszor Bostonnak és ez idő alatt összesen 5 ilyen szezon volt, ahol egy város duplázni tudott

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
1000 yardos futó, Jerry Rice mögött ALL TIME 2. a 40+ éveseknél elkapott yardokban... Goat goat goat 😤😂...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 6 éve
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Ennyi, ez poén. Amúgy Brady egészen jól tolta ezt az underdogozást, mert végig arról volt szó decemberben és januárban, hogy már lefőtt nekünk a kávé (megint), aztán ezt használta motivációnak. Nekem így megfelel 😊Btw, akkor nekem Asante dropjánál még megvolt, bár már ott kezdtem kicsit mérgelődni, de a wtf menekülés után már láttam, hogy ebből baj lesz

több mint 6 éve
Itt a "Somehow become" kifejezés a lényeg. Amúgy ez a ciklus a szurkolókat is alaposan megviseli. Amikor az összes alapszakasz meccset megnyertük, mindenki tök boldog és elégedett volt. (Egészen a döntő kezdő sípszava után még úgy a 10. percig.)www.instagram.com/p/Bzn7nr-l2LQ/?igshid=37hryq9md8tbC'mon man. Attol h vki nem veletek kalkulal mint a legerosebb csapat, meg nem jelenti h underdogok lesztek.
Wyatt
Csak kell a varakozasok lelohasztasa ha esetleg nem nyertek SB-t akkor ne legyen egybol katasztrofanak titulalva a szezon
Borbinho
De végső soron a lényeg: Ez egy vicc. Nem kell megindokolni, csak röhögni rajta.
Szerkesztette: Kollega
We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
www.instagram.com/p/Bzn7nr-l2LQ/?igshid=37hryq9md8tbC'mon man. Attol h vki nem veletek kalkulal mint a legerosebb csapat, meg nem jelenti h underdogok lesztek.
Wyatt
Csak kell a varakozasok lelohasztasa ha esetleg nem nyertek SB-t akkor ne legyen egybol katasztrofanak titulalva a szezon
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Tedy Bruschi újra stroke-t kapott, de időben észrevette és már jobban van 😊
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Joe Thomas-nál az after képen az a pajszer-vállöv kombó azért ott van... 💪💪💪💪💪💪💪Ő az első képpár, ahol az after néz ki normálisabban.Wyattakkor már Joe Thomas:
bogec7
Az eddigieknél nagyon beteges mindegyik skinny version.
Sobri Jóska
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Kíváncsi leszek, hogy a Lions-szal közös edzésen és meccsen milyen viszonyban lesz Jamie Collins Patriciával... 😀
több mint 6 éve
Cikk a témában: www.dailymail.co.uk/news/article-4808234/How-15-former-NFL-players-shed-major-weight-retirement.html

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Ő az első képpár, ahol az after néz ki normálisabban.Wyattakkor már Joe Thomas:
bogec7
Az eddigieknél nagyon beteges mindegyik skinny version.
több mint 6 éve
maratont akart futniEz azért szerintem már inkább too muchA kategóriában nekem egy másik cenya rémlikFaneca nyert ± 100 fonntal
ftw.usatoday.com/2013/10/matt-birk-baltimore-ravens-weight-loss-model
Wyatt
globalsportmatters.com/wp-content/uploads/2018/08/Alan-Faneca-copy.jpg
sutianap
Wyatt

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Ez azért szerintem már inkább too muchA kategóriában nekem egy másik cenya rémlikFaneca nyert ± 100 fonntal
ftw.usatoday.com/2013/10/matt-birk-baltimore-ravens-weight-loss-model
Wyatt
globalsportmatters.com/wp-content/uploads/2018/08/Alan-Faneca-copy.jpg
sutianap

több mint 6 éve
A kategóriában nekem egy másik cenya rémlikFaneca nyert ± 100 fonntal
ftw.usatoday.com/2013/10/matt-birk-baltimore-ravens-weight-loss-model
Wyatt
globalsportmatters.com/wp-content/uploads/2018/08/Alan-Faneca-copy.jpg

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
A kategóriában nekem egy másik cenya rémlik
ftw.usatoday.com/2013/10/matt-birk-baltimore-ravens-weight-loss-model

több mint 6 éve
Elsőre ijesztő picit, de egy 6."8 magas égimeszelő gyerekről van szó. De ha a természet vékony alap-alkattal áldotta meg, akkor egy ilyen magas srác így néz ki egészségesen. Ha ez igaz, akkor el lehet képzelni, hogy mit állhatott ki a "vázrendszere", a csontok, izületek, hogy ránézésre legalább 50 fonttal több izmot, verseny körülmények között terheljen, meghajtson önmagán. Mindegy, hogy hogyan rakta fel magára az extrát, koksszal, vagy iszonyat melóval, maga a súlytöbblet rengeteg. Nem csoda, hogy fájt már mindene neki. Azért ilyenekből látszik, hogy a foci a csúcson, bizonyos játékosoknak micsoda eszetlen - szervezetet érintő - terheléssel járhat. Jeff Saturday-re emlékszem (volt Colts center), aki, miután abbahagyta, fél év alatt úgy ledobta magát 300+ fontról ránézésre 220-230 köré, mint a pinty. Nála is le volt mindenki döbbenve, és ő konkrétan elmondta, hogy neki ez utóbbi a természetes tömege, és 10 évvel fiatalabbnak érzi magát, mint 300+ fontosan érezte.
Az egyetlen negatívuma a dolognak - szigurúan Pats mint csapat szempontból -, hogy ezek után aligha fog ő visszatérni a pályára, mondván, hogy kipihente magát. Ennyire megváltozott alkattal akár csak az idény végi, néhány meccses beszállás is kizárt. De ha az egészségének ez kell, szerintem nincs az a Pats fan aki ne azt mondaná, hogy ezen az áron akkor ne is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Ilyenkor elgondolkozol rajta erosen, hogy a koxoktol volt-e akkora. Vagy normalis, hogy 5 honap alatt ekkora tomeget veszits?www.instagram.com/p/BzQ45teJvVv/?utm_source=ig_embed
Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
gedam
6 508
Elfogyott Brady karereje :/már ilyen posztokkal bizonygatja, hogy ő még nem öregszik, tehát öregszik.
www.nfl.com/news/story/0ap3000001034785/article/61-mph-patriots-tom-brady-posts-his-pass-velocity
Wyatt
idén már kiég, de még 3 évet ráhúz és buttfumblikat csinál meg kiejti a labdát, 4 év alatt ledönti a saját szobrát, a hof-ba se választják be:
“belátom, karrierem tévedés, lassú vagyok én ehhez, lassú is voltam mindig. a gyűrűimet neki adom annak, aki vitathatatlanul a legjobb qb, aki valaha is megszületett: lamar jackson, ezek a gyűrűk téged illetnek.” természetesen lemarnak addigra már lesz 4 gyűrűje és visszautasítja brédit:
“kívánom neki, hogy öregkorára találja meg azt, amiben jó lehet!”
kommentálja valterpéjtondíjashoz méltóan a fekete villám.
Szerkesztette: gedam
több mint 6 éve
Elfogyott Brady karereje :/velocity gate.
www.nfl.com/news/story/0ap3000001034785/article/61-mph-patriots-tom-brady-posts-his-pass-velocity
Wyatt

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Ez csak sivalkodás, nem is szabad vele foglalkozniFasza minden Sony térdével nem kell a rinya 😉Én nem is értettem, miről beszélnek itt a népek, felnéztem a hivatalos honlapra, ott épp azt írták, hogy minden rendben. Aztán tegnap este vettem észre valami fake newst ezen az oldalon, de mi ilyenekre nem adunk
ParadSEC
Wyatt
Volt egy-két cikk, hogy Michelnek olyan térdszerkezete van, hogy nincs tovább, one&done. Reméltem, hogy csak az uborkaszezonban unatkozó valamelyik sportújságíró találta ki, a többi meg átvette, azért kérdeztem, hogy tudtok-e esetleg valamit erről, esetleges tényleg van-e alapja a hírnek?
Remélem én is ,hogy nincs, nagyon jó elképzelés ez az erős RB corps és az így tehermentesített Brady.
Burkus

több mint 6 éve
Jól megöregedtek mindketten 😊Most megváltozik az életetek! 😮A mixelt képük miért hasonlít Elishára? 😀
twitter.com/TomBrady/status/1143914670476201985
Ettől meg nem tudtok majd aludni
twitter.com/Sam_Sham12/status/1143914864294842369?s=19&fbclid=IwAR0Ob1vPrqHDQbnylnBzPShxksmHYyCo60p9fJDjtpE_oIZiGMRAMtEgE98
Wyatt
Solymi

