New England Patriots
75 feliratkozó
több mint 7 éve
Lions are trading tight end Michael Roberts to the Patriots for a late-round draft pick, as @Justin_Rogers reported. Patriots needed help at tight end and now they get it.
több mint 7 éve
www.facebook.com/JulianEdelman/photos/a.593658907341798/2805368482837485/?type=3&__tn__=-RCsaaa. 8D
Wyatt
több mint 7 éve
Caserio kapcsan egy szimpla nem helyett felnyomtatok a Texanst tampering okan a liganal. 😀Az év sztorija. Istenem, de amatőrök.(már mint a Texans)
Beki
Hogy is van az a nyuszikás vicc amikor a nyuszika az erdő réme akar lenni? 😀 😀 😀
Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
Gondolom az, hogy minden szakemberunket cserelni kell kb evente mar 😊Hát de ez normális, ha ennyire domináns vagy..én nem értem ez miért sírás tárgya..ha a stábtag kinőtte a kabátot és van kedve megméretni magát nagyobb feladatban, az siker nekünk, hogy kineveltünk valakit..Olyan mintha, nem vennénk tudomást a világról és mindig, mindenki maradjon epizódszerepben a Patsnél, mert az a szurkolóknak jó.
Wyatt
Nem erőszakkal viszik el őket, vagy lopják el az ágyukból az éj leple alatt. Ha nálunk nincs lehetőség előrelépni, de a szándéka megvan az érintettnek, meg a nagyobb fizu is a nagyobb felelősség mellé, akkor mi ebben a sírás oka? Ha nem akarjuk, hogy elmenjenek, akkor lehetőséget kell adni előrelépésre szakmailag..Jaaa, hogy azt meg nem tudjuk megadni, mert BB kb mindenes és "örökélet kódja" van nálunk..akkor meg ez van 😊
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Caserio kapcsan egy szimpla nem helyett felnyomtatok a Texanst tampering okan a liganal. 😀
több mint 7 éve
Rudolph sem oldja meg a TE kérdést nálunk.
több mint 7 éve
Mi ezzel a gond? Tökéletes jelölt..neki is előrelépés.
több mint 7 éve
www.instagram.com/p/Byir2G4B9EQ/?igshid=5dzpudhk9iwlCaseriót már tavaly is próbálták interjúztatni és idén is most is számítani lehetett rá.
Mindenkit elvisznek???
Takinénik, fűnyíró bácsik készüljenek!
vpi
www.patspulpit.com/2019/6/7/18657306/houston-texans-expected-to-request-interview-new-england-patriots-nick-caserio-general-manager
több mint 7 éve
Mindenkit elvisznek???
Takinénik, fűnyíró bácsik készüljenek!
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 7 éve
Úgy értem, hogy az a rendszer, hogy adoptáljuk a játékot a játékosállományhoz. De tudtunk bajnoki címet nyerni akkor is, amikor Gronk sérült volt. Szóval ő tényleg egy korszakos játékos, de maga a csapat azért megoldotta nélküle is. Még Brady nélkül is elég tűrhetően, pedig ha valaki, ő tényleg kulcsember.Őszintén szólva, bármennyire is imádom ezeket a játékosokat, akik hétről-hétre játszanak a csapatban, én azért örülök, hogy egy ilyen listán nem sokat látok közülük viszont. Nekem bőven jó, hogy a rendszer clutch és szinte mindenkit képes pótolni. (Egy fenét szinte, bárkit képes.)Azért hogy Gronkot simán pótolja, azt nem. (Ha nem értjük ide, hogy szisztémát váltanak.)
Kollega
Burkus
Ez egyik játékos érdemeit sem kisebbíti. Az öreg is ezt mondja mindig, a meccset a játékosok nyerik, nem az edzők. Épp ellenkezőleg, attól tud működni ez a rendszer, hogy a játékosok erősségeire épít.
A többségünk szerintem ugyanígy látja. Semmilyen statisztika se érdekel, amíg mi játszuk a szezonban az első meccset és az utolsót is 😊
We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Őszintén szólva, bármennyire is imádom ezeket a játékosokat, akik hétről-hétre játszanak a csapatban, én azért örülök, hogy egy ilyen listán nem sokat látok közülük viszont. Nekem bőven jó, hogy a rendszer clutch és szinte mindenkit képes pótolni. (Egy fenét szinte, bárkit képes.)Azért hogy Gronkot simán pótolja, azt nem. (Ha nem értjük ide, hogy szisztémát váltanak.)
Kollega
több mint 7 éve
Őszintén szólva, bármennyire is imádom ezeket a játékosokat, akik hétről-hétre játszanak a csapatban, én azért örülök, hogy egy ilyen listán nem sokat látok közülük viszont. Nekem bőven jó, hogy a rendszer clutch és szinte mindenkit képes pótolni. (Egy fenét szinte, bárkit képes.)
We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Én nem azt mondom, hogy Julio nem jobb nála, őt már egyetem óta imádom, mert egy állat. Én azt mondom, hogy ha clutch elkapót keresünk, akkor nincs nála jobb példa, elég csak a három Super Bowlt meglesni

több mint 7 éve
Az, hogy nem Edelman neve szerepel a clutch mellett (na jó max Amendola :d) bármelyik évben, nonszensszé tesz bármilyen listát. De van ilyenMert a WR posztot egészében véve nézve és akármennyire is szeretjük akár Dolát akár a kismókust, Julio Jones mint tiszta WR#1, jobb, sőt, Edelman nem WR#1.
www.profootballfocus.com/news/pro-the-2018-nfl-clutch-team
Wyatt
Ha jobban lebontanák a listát, akkor Edelman mint Slot WR simán első.
De amúgy ja, amit az SB-n leművelt az valami fenomenális. Kvázi az egyetlen épkézláb elkapó volt, akiről tudta a Rams is, hogy neki megy a labda és még így is megverte a védőjét.
Igaz, kell hozzá a Pats rendszere is, de ettől még clutch, ugyanúgy ahogy Dola, mert akkor hozzák a fontos elkapásokat amikor nagy a nyomás.
több mint 7 éve
Az, hogy nem Edelman neve szerepel a clutch mellett (na jó max Amendola :d) bármelyik évben, nonszensszé tesz bármilyen listát. De van ilyenwww.profootballfocus.com/news/pro-the-2018-nfl-clutch-team

több mint 7 éve
Touche. 8(De neked ez sem kellett hozzá 😀En is nagy piassa valnek, ha a Bucs utan a Jets, majd a Jaguars vinne el.Austin is beadta az unalmast.. Vhonann kellene TE"Személyes okok" miatt, azt mondják kemény piás a srác. Ha igaz, nem csodálom, hogy Jacksonville-ben sem vitte sokra. Pedig még fiatal, vihette volna valamire.
ParadSEC
peterk2005
Stez
Wyatt
több mint 7 éve
De neked ez sem kellett hozzá 😀En is nagy piassa valnek, ha a Bucs utan a Jets, majd a Jaguars vinne el.Austin is beadta az unalmast.. Vhonann kellene TE"Személyes okok" miatt, azt mondják kemény piás a srác. Ha igaz, nem csodálom, hogy Jacksonville-ben sem vitte sokra. Pedig még fiatal, vihette volna valamire.
ParadSEC
peterk2005
Stez

több mint 7 éve
Csak nem azt akarod mondani, hogy nem jókedvében iszik!? 😀En is nagy piassa valnek, ha a Bucs utan a Jets, majd a Jaguars vinne el.Austin is beadta az unalmast.. Vhonann kellene TE"Személyes okok" miatt, azt mondják kemény piás a srác. Ha igaz, nem csodálom, hogy Jacksonville-ben sem vitte sokra. Pedig még fiatal, vihette volna valamire.
ParadSEC
peterk2005
Stez

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
En is nagy piassa valnek, ha a Bucs utan a Jets, majd a Jaguars vinne el.Austin is beadta az unalmast.. Vhonann kellene TE"Személyes okok" miatt, azt mondják kemény piás a srác. Ha igaz, nem csodálom, hogy Jacksonville-ben sem vitte sokra. Pedig még fiatal, vihette volna valamire.
ParadSEC
peterk2005
több mint 7 éve
Austin is beadta az unalmast.. Vhonann kellene TE"Személyes okok" miatt, azt mondják kemény piás a srác. Ha igaz, nem csodálom, hogy Jacksonville-ben sem vitte sokra. Pedig még fiatal, vihette volna valamire.
ParadSEC


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
ÁmenAustin is beadta az unalmast.. Vhonann kellene TECsak csinálják Rudolphnak a helyet.
ParadSEC
Burkus
„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
Gronk visszagyün 😎😎😎Austin is beadta az unalmast.. Vhonann kellene TECsak csinálják Rudolphnak a helyet.
ParadSEC
Burkus
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
