Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Lions are trading tight end Michael Roberts to the Patriots for a late-round draft pick, as @Justin_Rogers reported. Patriots needed help at tight end and now they get it.

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.facebook.com/JulianEdelman/photos/a.593658907341798/2805368482837485/?type=3&__tn__=-R
Wyatt
Csaaa. 8D

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Caserio kapcsan egy szimpla nem helyett felnyomtatok a Texanst tampering okan a liganal. 😀
Beki
Az év sztorija. Istenem, de amatőrök.(már mint a Texans)
Hogy is van az a nyuszikás vicc amikor a nyuszika az erdő réme akar lenni? 😀 😀 😀

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
topin New England Patriots 2 386
Gondolom az, hogy minden szakemberunket cserelni kell kb evente mar 😊
Wyatt
Hát de ez normális, ha ennyire domináns vagy..én nem értem ez miért sírás tárgya..ha a stábtag kinőtte a kabátot és van kedve megméretni magát nagyobb feladatban, az siker nekünk, hogy kineveltünk valakit..Olyan mintha, nem vennénk tudomást a világról és mindig, mindenki maradjon epizódszerepben a Patsnél, mert az a szurkolóknak jó.

Nem erőszakkal viszik el őket, vagy lopják el az ágyukból az éj leple alatt. Ha nálunk nincs lehetőség előrelépni, de a szándéka megvan az érintettnek, meg a nagyobb fizu is a nagyobb felelősség mellé, akkor mi ebben a sírás oka? Ha nem akarjuk, hogy elmenjenek, akkor lehetőséget kell adni előrelépésre szakmailag..Jaaa, hogy azt meg nem tudjuk megadni, mert BB kb mindenes és "örökélet kódja" van nálunk..akkor meg ez van 😊
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
#spicligét

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Caserio kapcsan egy szimpla nem helyett felnyomtatok a Texanst tampering okan a liganal. 😀
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 www.facebook.com/JulianEdelman/photos/a.593658907341798/2805368482837485/?type=3&__tn__=-R

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Rudolph sem oldja meg a TE kérdést nálunk.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gondolom az, hogy minden szakemberunket cserelni kell kb evente mar 😊

több mint 7 éve
topin New England Patriots 2 386
Mi ezzel a gond? Tökéletes jelölt..neki is előrelépés.
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 489
 www.instagram.com/p/Byir2G4B9EQ/?igshid=5dzpudhk9iwl

Mindenkit elvisznek???
Takinénik, fűnyíró bácsik készüljenek!
vpi
Caseriót már tavaly is próbálták interjúztatni és idén is most is számítani lehetett rá.

 www.patspulpit.com/2019/6/7/18657306/houston-texans-expected-to-request-interview-new-england-patriots-nick-caserio-general-manager
több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 681 — Patriot
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.82787-15/626680051_18395440723197374_3941594599758054684_n.jpg?stp=c247.0.744.743a_dst-jpg_e35_s640x640_tt6&_nc_cat=103&ccb=7-5&_nc_sid=18de74&efg=eyJlZmdfdGFnIjoiRkVFRC5iZXN0X2ltYWdlX3VybGdlbi5DMyJ9&_nc_ohc=juNZBSAcCQ4Q7kNvwEQ-bbl&_nc_oc=AdqX1R4YTVh0Rc2-s1q5zYuYWG34N2YRhGKwl3bF-CMSxddmG1jVgV3_UhM4WKxqDNI&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=5yRSmPARYRUyQEG9MAtfGw&_nc_ss=7b60f&oh=00_Af_l2EsiO_1wvqtDFtyYHUn5X6BzsiyiCHgzDxqaIF3bXg&oe=6A3B9C43
New England Patriots Fan Page on Instagram: "According to John McClain, the Houston Texans have requested to interview Patriots Director of Player Personnel Nick Caserio for the General Manager position, he is their top choice. - It is now up to the Patriots to grant Caserio permission to interview with them or not"
4,840 likes, 86 comments - patsperfect on June 10, 2019: "According to John McClain, the Houston Texans have requested to interview Patriots Director of Player Personnel Nick Caserio for the General Manager position, he is their top choice. - It is now up to the Patriots to grant Caserio permission to interview with them or not".


Mindenkit elvisznek???
Takinénik, fűnyíró bácsik készüljenek!

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Őszintén szólva, bármennyire is imádom ezeket a játékosokat, akik hétről-hétre játszanak a csapatban, én azért örülök, hogy egy ilyen listán nem sokat látok közülük viszont. Nekem bőven jó, hogy a rendszer clutch és szinte mindenkit képes pótolni. (Egy fenét szinte, bárkit képes.)
Kollega
Azért hogy Gronkot simán pótolja, azt nem. (Ha nem értjük ide, hogy szisztémát váltanak.)
Burkus
Úgy értem, hogy az a rendszer, hogy adoptáljuk a játékot a játékosállományhoz. De tudtunk bajnoki címet nyerni akkor is, amikor Gronk sérült volt. Szóval ő tényleg egy korszakos játékos, de maga a csapat azért megoldotta nélküle is. Még Brady nélkül is elég tűrhetően, pedig ha valaki, ő tényleg kulcsember.

Ez egyik játékos érdemeit sem kisebbíti. Az öreg is ezt mondja mindig, a meccset a játékosok nyerik, nem az edzők. Épp ellenkezőleg, attól tud működni ez a rendszer, hogy a játékosok erősségeire épít.

A többségünk szerintem ugyanígy látja. Semmilyen statisztika se érdekel, amíg mi játszuk a szezonban az első meccset és az utolsót is 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Őszintén szólva, bármennyire is imádom ezeket a játékosokat, akik hétről-hétre játszanak a csapatban, én azért örülök, hogy egy ilyen listán nem sokat látok közülük viszont. Nekem bőven jó, hogy a rendszer clutch és szinte mindenkit képes pótolni. (Egy fenét szinte, bárkit képes.)
Kollega
Azért hogy Gronkot simán pótolja, azt nem. (Ha nem értjük ide, hogy szisztémát váltanak.)
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Őszintén szólva, bármennyire is imádom ezeket a játékosokat, akik hétről-hétre játszanak a csapatban, én azért örülök, hogy egy ilyen listán nem sokat látok közülük viszont. Nekem bőven jó, hogy a rendszer clutch és szinte mindenkit képes pótolni. (Egy fenét szinte, bárkit képes.)

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én nem azt mondom, hogy Julio nem jobb nála, őt már egyetem óta imádom, mert egy állat. Én azt mondom, hogy ha clutch elkapót keresünk, akkor nincs nála jobb példa, elég csak a három Super Bowlt meglesni

több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 489
Az, hogy nem Edelman neve szerepel a clutch mellett (na jó max Amendola :d) bármelyik évben, nonszensszé tesz bármilyen listát. De van ilyen

 www.profootballfocus.com/news/pro-the-2018-nfl-clutch-team
Wyatt
Mert a WR posztot egészében véve nézve és akármennyire is szeretjük akár Dolát akár a kismókust, Julio Jones mint tiszta WR#1, jobb, sőt, Edelman nem WR#1.
Ha jobban lebontanák a listát, akkor Edelman mint Slot WR simán első.
De amúgy ja, amit az SB-n leművelt az valami fenomenális. Kvázi az egyetlen épkézláb elkapó volt, akiről tudta a Rams is, hogy neki megy a labda és még így is megverte a védőjét.

Igaz, kell hozzá a Pats rendszere is, de ettől még clutch, ugyanúgy ahogy Dola, mert akkor hozzák a fontos elkapásokat amikor nagy a nyomás.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az, hogy nem Edelman neve szerepel a clutch mellett (na jó max Amendola :d) bármelyik évben, nonszensszé tesz bármilyen listát. De van ilyen

 www.profootballfocus.com/news/pro-the-2018-nfl-clutch-team

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Austin is beadta az unalmast.. Vhonann kellene TE
ParadSEC
"Személyes okok" miatt, azt mondják kemény piás a srác. Ha igaz, nem csodálom, hogy Jacksonville-ben sem vitte sokra. Pedig még fiatal, vihette volna valamire.
peterk2005
En is nagy piassa valnek, ha a Bucs utan a Jets, majd a Jaguars vinne el.
Stez
De neked ez sem kellett hozzá 😀
Wyatt
Touche. 8(

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Austin is beadta az unalmast.. Vhonann kellene TE
ParadSEC
"Személyes okok" miatt, azt mondják kemény piás a srác. Ha igaz, nem csodálom, hogy Jacksonville-ben sem vitte sokra. Pedig még fiatal, vihette volna valamire.
peterk2005
En is nagy piassa valnek, ha a Bucs utan a Jets, majd a Jaguars vinne el.
Stez
De neked ez sem kellett hozzá 😀

több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 483 — Invisible man
Austin is beadta az unalmast.. Vhonann kellene TE
ParadSEC
"Személyes okok" miatt, azt mondják kemény piás a srác. Ha igaz, nem csodálom, hogy Jacksonville-ben sem vitte sokra. Pedig még fiatal, vihette volna valamire.
peterk2005
En is nagy piassa valnek, ha a Bucs utan a Jets, majd a Jaguars vinne el.
Stez
Csak nem azt akarod mondani, hogy nem jókedvében iszik!? 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Austin is beadta az unalmast.. Vhonann kellene TE
ParadSEC
"Személyes okok" miatt, azt mondják kemény piás a srác. Ha igaz, nem csodálom, hogy Jacksonville-ben sem vitte sokra. Pedig még fiatal, vihette volna valamire.
peterk2005
En is nagy piassa valnek, ha a Bucs utan a Jets, majd a Jaguars vinne el.

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 940 — The only discipline that lasts, is self discipline
Austin is beadta az unalmast.. Vhonann kellene TE
ParadSEC
"Személyes okok" miatt, azt mondják kemény piás a srác. Ha igaz, nem csodálom, hogy Jacksonville-ben sem vitte sokra. Pedig még fiatal, vihette volna valamire.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 348 — Patriots fan
Austin is beadta az unalmast.. Vhonann kellene TE
ParadSEC
Csak csinálják Rudolphnak a helyet.
Burkus
Ámen

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 245 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Austin is beadta az unalmast.. Vhonann kellene TE
ParadSEC
Csak csinálják Rudolphnak a helyet.
Burkus
Gronk visszagyün 😎😎😎

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018