Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
"A Patriots megerősítette a támadófalát, visszaigazolta Danny Sheltont. A szerződés részletei egyelőre nem ismertek."
több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 348 — Patriots fan
Na kezd a D egyre pofásabb lenni. Dline pipa ,lb pipa, cb, pipa safty pipa. Már csak az O-t kéne még cukibbra pofozni

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 945 — The only discipline that lasts, is self discipline
Milyen laza csávó volt az öreg. Picit a nyolcvanas években maradt a hosszú hajával, de azt az idő megoldotta. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
😊

 twitter.com/ftbeard_17/status/1130512386627055616
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 214 — situational football
Akkor biztos csak az én emlékeimben élnek tévesen, hogy Collinsszal a fedélzetesen is ipari mennyiségben szívtuk be a nagy játékokat/TD-ket az egyszerű RB-nek kipasszolt playekből...

Azért csak most igazoltuk le, mert nem számít bele a komp pickkek elszámolásába (meg gondolom végighaknizta a title contendereket és kvázi ez volt az optimális számára), szerintem semmi köze BB DC-nek való "kinevezéséhez".



Egyébként engem meglepett a move, nem néztem volna ki BB-ből, de mondjuk szerintem van realitása, hogy nem éli meg az 53-at vagy idény közben kivágjuk. Papíron baromi jó move, kérdés mennyi maradt a játékosban.
ZERO_L
Teljesen más sémát játszottunk . Base 4-3, a nickel/dime formációt alig használtunk. Most van egy top sec ami elég időt ad egy folyamatosan rotált front six -nek , hogy megfelelő nyomást generáljon.
gordon
mert anno a Revis-Browner fémjelezte sec nem volt top? ők nem adtak elég időt a frontnak?
ZERO_L
3 LB volt a pályán a snap ek nagy részében, ma már 5-6 db van és két LB
gordon
ez max az első évükben volt igaz, mikor még itt volt Spikes meg Mayo, második évben már Collins-HT páros dominálta a snapeket (Mayo le is sérült ügye)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Akkor biztos csak az én emlékeimben élnek tévesen, hogy Collinsszal a fedélzetesen is ipari mennyiségben szívtuk be a nagy játékokat/TD-ket az egyszerű RB-nek kipasszolt playekből...

Azért csak most igazoltuk le, mert nem számít bele a komp pickkek elszámolásába (meg gondolom végighaknizta a title contendereket és kvázi ez volt az optimális számára), szerintem semmi köze BB DC-nek való "kinevezéséhez".



Egyébként engem meglepett a move, nem néztem volna ki BB-ből, de mondjuk szerintem van realitása, hogy nem éli meg az 53-at vagy idény közben kivágjuk. Papíron baromi jó move, kérdés mennyi maradt a játékosban.
ZERO_L
Teljesen más sémát játszottunk . Base 4-3, a nickel/dime formációt alig használtunk. Most van egy top sec ami elég időt ad egy folyamatosan rotált front six -nek , hogy megfelelő nyomást generáljon.
gordon
mert anno a Revis-Browner fémjelezte sec nem volt top? ők nem adtak elég időt a frontnak?
ZERO_L
3 LB volt a pályán a snap ek nagy részében, ma már 5-6 db van és két LB
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amikor Ryan és Butler még a 4-5. számú opciók voltak 😊
Nagyon mókás volt látni, hogy Rodgers valami 10+ másodpercig tartja a labdát, de még így sem volt akkor épp szabad célpontja

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 214 — situational football
Akkor biztos csak az én emlékeimben élnek tévesen, hogy Collinsszal a fedélzetesen is ipari mennyiségben szívtuk be a nagy játékokat/TD-ket az egyszerű RB-nek kipasszolt playekből...

Azért csak most igazoltuk le, mert nem számít bele a komp pickkek elszámolásába (meg gondolom végighaknizta a title contendereket és kvázi ez volt az optimális számára), szerintem semmi köze BB DC-nek való "kinevezéséhez".



Egyébként engem meglepett a move, nem néztem volna ki BB-ből, de mondjuk szerintem van realitása, hogy nem éli meg az 53-at vagy idény közben kivágjuk. Papíron baromi jó move, kérdés mennyi maradt a játékosban.
ZERO_L
Teljesen más sémát játszottunk . Base 4-3, a nickel/dime formációt alig használtunk. Most van egy top sec ami elég időt ad egy folyamatosan rotált front six -nek , hogy megfelelő nyomást generáljon.
gordon
mert anno a Revis-Browner fémjelezte sec nem volt top? ők nem adtak elég időt a frontnak?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hat nem eppen, mert New Yorkhoz kotheto a legtobb bajnoki cim a major sportokat tekintve.
Stez
Nem csoda, a Yankees-nek egyedül több címe lehet, mint az összes többi város összes major sportjában összesen. 😊

(Cserébe a Knicks-et meg sose tudták működésre bírni. 😊 Na, majd most talán KD meg Kyrie, ha tényleg ott kötnek ki.)
peterk2005
Nem sokon múlik, de Boston és Chicago azért veri. Ami durvább, hogy Montreal ilyen jól áll

 en.wikipedia.org/wiki/List_of_North_American_cities_by_number_of_major_sports_championships
Wyatt
Persze mert az NHLt megnyertük 24x, csak az a baj, hogy a legutóbbi majd 30 éve volt. S mivel Price is lassan nyugdíjba megy s nem nagyon látni a kapus utódot, Bergevint (GM) Molsonék(tulaj) nem bírják a franba elküldeni, tartok tőle, nem a közeljövőben változik ez meg.

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Collins szerződése elég baráti lett.
ervinator
Enyhén szólva. 5 millió a maximum és akkor már All-Pro és Pro-bowler.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hat nem eppen, mert New Yorkhoz kotheto a legtobb bajnoki cim a major sportokat tekintve.
Stez
Nem csoda, a Yankees-nek egyedül több címe lehet, mint az összes többi város összes major sportjában összesen. 😊

(Cserébe a Knicks-et meg sose tudták működésre bírni. 😊 Na, majd most talán KD meg Kyrie, ha tényleg ott kötnek ki.)
peterk2005
Nem sokon múlik, de Boston és Chicago azért veri. Ami durvább, hogy Montreal ilyen jól áll

 en.wikipedia.org/wiki/List_of_North_American_cities_by_number_of_major_sports_championships

Szerkesztette: Wyatt

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Piszok szar lehet bostoninak lenni, megint egy döntőben kell izgulni a helyi csapatért😊
(2000 után 18 döntőben voltak érdekeltek a bostoni csapatok a 4 major ligában, ebből a patsesek a felét hozták össze)
NB2
Sajnos a Bucks útját állta a Celticsnek. Milyen lett volna, ha mind a négy major sport címe Bostonba kerül 😊 (Amúgy is Bostont szokták Amerika sportfővárosának emlegetni, a legtöbb major siker itteni csapaté.)
Burkus
Hat nem eppen, mert New Yorkhoz kotheto a legtobb bajnoki cim a major sportokat tekintve.
Stez
Jogos 😊 De az ezüstérem is szépen csillog. 😊
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 088
Collins szerződése elég baráti lett.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 945 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hat nem eppen, mert New Yorkhoz kotheto a legtobb bajnoki cim a major sportokat tekintve.
Stez
Nem csoda, a Yankees-nek egyedül több címe lehet, mint az összes többi város összes major sportjában összesen. 😊

(Cserébe a Knicks-et meg sose tudták működésre bírni. 😊 Na, majd most talán KD meg Kyrie, ha tényleg ott kötnek ki.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Piszok szar lehet bostoninak lenni, megint egy döntőben kell izgulni a helyi csapatért😊
(2000 után 18 döntőben voltak érdekeltek a bostoni csapatok a 4 major ligában, ebből a patsesek a felét hozták össze)
NB2
Sajnos a Bucks útját állta a Celticsnek. Milyen lett volna, ha mind a négy major sport címe Bostonba kerül 😊 (Amúgy is Bostont szokták Amerika sportfővárosának emlegetni, a legtöbb major siker itteni csapaté.)
Burkus
Hat nem eppen, mert New Yorkhoz kotheto a legtobb bajnoki cim a major sportokat tekintve.

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Piszok szar lehet bostoninak lenni, megint egy döntőben kell izgulni a helyi csapatért😊
(2000 után 18 döntőben voltak érdekeltek a bostoni csapatok a 4 major ligában, ebből a patsesek a felét hozták össze)
NB2
Sajnos a Bucks útját állta a Celticsnek. Milyen lett volna, ha mind a négy major sport címe Bostonba kerül 😊 (Amúgy is Bostont szokták Amerika sportfővárosának emlegetni, a legtöbb major siker itteni csapaté.)
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 29 018 — nabege2@yahoo.com
Piszok szar lehet bostoninak lenni, megint egy döntőben kell izgulni a helyi csapatért😊
(2000 után 18 döntőben voltak érdekeltek a bostoni csapatok a 4 major ligában, ebből a patsesek a felét hozták össze)
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Akkor biztos csak az én emlékeimben élnek tévesen, hogy Collinsszal a fedélzetesen is ipari mennyiségben szívtuk be a nagy játékokat/TD-ket az egyszerű RB-nek kipasszolt playekből...

Azért csak most igazoltuk le, mert nem számít bele a komp pickkek elszámolásába (meg gondolom végighaknizta a title contendereket és kvázi ez volt az optimális számára), szerintem semmi köze BB DC-nek való "kinevezéséhez".



Egyébként engem meglepett a move, nem néztem volna ki BB-ből, de mondjuk szerintem van realitása, hogy nem éli meg az 53-at vagy idény közben kivágjuk. Papíron baromi jó move, kérdés mennyi maradt a játékosban.
ZERO_L
Teljesen más sémát játszottunk . Base 4-3, a nickel/dime formációt alig használtunk. Most van egy top sec ami elég időt ad egy folyamatosan rotált front six -nek , hogy megfelelő nyomást generáljon.
gordon
Arra én is úgy emlékszem, hogy Collins elcserélését konkrétan az váltotta ki, hogy nem csinálta meg a playt a playbook szerint és a fegyelmezetlensége miatt egy hosszú RB playt játszott meg az ellenfél és ez a fegyelmezetlenség általános probléma volt nála. De az ipari mennyiség barokkos túlzás és fő ok inkább az volt, hogy a távozott Spikes helyett nem volt runstopper LB. (Collins mindig coverben volt jó.)

A comp pick szempontban valszeg igazad van, arra nem gondoltam.
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Akkor biztos csak az én emlékeimben élnek tévesen, hogy Collinsszal a fedélzetesen is ipari mennyiségben szívtuk be a nagy játékokat/TD-ket az egyszerű RB-nek kipasszolt playekből...

Azért csak most igazoltuk le, mert nem számít bele a komp pickkek elszámolásába (meg gondolom végighaknizta a title contendereket és kvázi ez volt az optimális számára), szerintem semmi köze BB DC-nek való "kinevezéséhez".



Egyébként engem meglepett a move, nem néztem volna ki BB-ből, de mondjuk szerintem van realitása, hogy nem éli meg az 53-at vagy idény közben kivágjuk. Papíron baromi jó move, kérdés mennyi maradt a játékosban.
ZERO_L
Teljesen más sémát játszottunk . Base 4-3, a nickel/dime formációt alig használtunk. Most van egy top sec ami elég időt ad egy folyamatosan rotált front six -nek , hogy megfelelő nyomást generáljon.
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 3 122 — Pats fan
Akkor biztos csak az én emlékeimben élnek tévesen, hogy Collinsszal a fedélzetesen is ipari mennyiségben szívtuk be a nagy játékokat/TD-ket az egyszerű RB-nek kipasszolt playekből...

Azért csak most igazoltuk le, mert nem számít bele a komp pickkek elszámolásába (meg gondolom végighaknizta a title contendereket és kvázi ez volt az optimális számára), szerintem semmi köze BB DC-nek való "kinevezéséhez".



Egyébként engem meglepett a move, nem néztem volna ki BB-ből, de mondjuk szerintem van realitása, hogy nem éli meg az 53-at vagy idény közben kivágjuk. Papíron baromi jó move, kérdés mennyi maradt a játékosban.
ZERO_L
Az első bekezdésben teljesen igazad van,azonban szvsz az is egyértelmű ,hogy Collins atletikussága még így is valószínű köröket ver a HT-Roberts-Bentley trióéra

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 214 — situational football
Akkor biztos csak az én emlékeimben élnek tévesen, hogy Collinsszal a fedélzetesen is ipari mennyiségben szívtuk be a nagy játékokat/TD-ket az egyszerű RB-nek kipasszolt playekből...

Azért csak most igazoltuk le, mert nem számít bele a komp pickkek elszámolásába (meg gondolom végighaknizta a title contendereket és kvázi ez volt az optimális számára), szerintem semmi köze BB DC-nek való "kinevezéséhez".



Egyébként engem meglepett a move, nem néztem volna ki BB-ből, de mondjuk szerintem van realitása, hogy nem éli meg az 53-at vagy idény közben kivágjuk. Papíron baromi jó move, kérdés mennyi maradt a játékosban.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 442 — je suis poloska
Sinisa
Ha szar lesz,az Öreg úgyis kivágja azonnal,ha pici pénzért jött,akkor én kifejezetten örülök.Nem érzek rizikót benne,ha nem teszi oda magát rendesen,akkor ahogy írod a keretet sem fogja megélni.
kolok1972
Így van, nélküle is megvagyunk én sem érzek semmi rizikót, ő Patricia -val veszett össze, sok helyen olvasom, hogy ezért lett elküldve, azt sehol sem említik, hogy nem fogadta el a szerződést amit elé tettünk innentől pedig mindenki tudta, hogy menni fog...
gordon
Collins az utóbbi évtized sztem legjobb cover LB-e volt nálunk, ha jól játszik, sokat tehet a védekezéshez. Nyilván nem lehet a múltból megélni, de 2016-ban a 7. volt a LB-ek rangsorában. (2017-ben a Brownsnál már csak 86.)

Arra tudtok részleteket, hogy miért vágták ki a Brownstól?
Burkus
túl sokat keresett a játékához mérten. Meg hát úgy gondolták, hogy takitaki jobb lesz

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Sinisa
Ha szar lesz,az Öreg úgyis kivágja azonnal,ha pici pénzért jött,akkor én kifejezetten örülök.Nem érzek rizikót benne,ha nem teszi oda magát rendesen,akkor ahogy írod a keretet sem fogja megélni.
kolok1972
Így van, nélküle is megvagyunk én sem érzek semmi rizikót, ő Patricia -val veszett össze, sok helyen olvasom, hogy ezért lett elküldve, azt sehol sem említik, hogy nem fogadta el a szerződést amit elé tettünk innentől pedig mindenki tudta, hogy menni fog...
gordon
Collins az utóbbi évtized sztem legjobb cover LB-e volt nálunk, ha jól játszik, sokat tehet a védekezéshez. Nyilván nem lehet a múltból megélni, de 2016-ban a 7. volt a LB-ek rangsorában. (2017-ben a Brownsnál már csak 86.)

Arra tudtok részleteket, hogy miért vágták ki a Brownstól? Mert 2017-ben még megaszerződést kötöttek vele. és két gyengébb év után tavaly igazán jó számokat produkált, a 104 tackle és 7 QB hit a 2014-16-os idők statisztikájához hasonlít. Elvileg nem lett volna rá ok, hacsak nem magatartásbeli problémák? (9,25 millió a cap save a kivágásával, de ennyit egy jó LB bőven megér.)

Én is azt gondolom, hogy miután kivágták és senki nem szerződött vele, talán tanul az esetből. Ismeri az organizációt, ismeri a drillt, az elvárt fegyelmet, tudja, hogy milyen magasak az elvárások, ezzel nem lesz probléma. Ha pedig ezek a kérdések rendeződnek nála fejben, akkor a LB sor komolyat erősödik, régen volt ilyen mélységünk ebben a csapatrészben. Szerintem az sem véletlen, hogy azután szerződtették,hogy bejelentették, hogy Belichick idén a DC is, szerintem ő számol Collins játékával. A szerződés részleteiről nem tudom, tud-e valaki valamit, én nem láttam, de meglepődnék, ha nem lehetne kivágni különösebb kockázat és dead money nélkül.

Ami még eszembe jutott, hogy ez nem jelenti-e azt , hogy HT feljebb megy és DE-t fog játszani? HT mindenesetre már ünnepelte az eseményt egy tweetben.
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Sinisa
Ha szar lesz,az Öreg úgyis kivágja azonnal,ha pici pénzért jött,akkor én kifejezetten örülök.Nem érzek rizikót benne,ha nem teszi oda magát rendesen,akkor ahogy írod a keretet sem fogja megélni.
kolok1972
Így van, nélküle is megvagyunk én sem érzek semmi rizikót, ő Patricia -val veszett össze, sok helyen olvasom, hogy ezért lett elküldve, azt sehol sem említik, hogy nem fogadta el a szerződést amit elé tettünk innentől pedig mindenki tudta, hogy menni fog...
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 3 122 — Pats fan
Elvileg már TÉNY! 😊

 www.nfl.com/news/story/0ap3000001030904/article/lb-jamie-collins-heading-back-to-play-for-patriots

Közben lehet Collins jön vissza.
 mobile.twitter.com/RapSheet/status/1128716631511838720?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1128716631511838720&ref_url=https%3A%2F%2Ftwitter.com%2FRapSheet%2Fstatus%2F1128716631511838720
rokaur
bogec7
Remelem minimális garantálttal jön vissza.
Aztán meglátjuk, hogy Chung 2.0 vagy szemptemberi cut lesz belőle.

Másban is vannak kérdőjelek...
 www.clnsmedia.com/lazar-jamie-collins-needs-new-approach-reunion-patriots/
Sinisa
Ha szar lesz,az Öreg úgyis kivágja azonnal,ha pici pénzért jött,akkor én kifejezetten örülök.Nem érzek rizikót benne,ha nem teszi oda magát rendesen,akkor ahogy írod a keretet sem fogja megélni.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.