New England Patriots
75 feliratkozó
több mint 6 éve
Helyes. Amikor a mindenféle dolgokat elkövető emberek nem kapnak semmit (hozzá képest), akkor azért vártam, hogy csak nem lesz végleg elmeszelve. Már csak az a kérdés, hány meccses kiülést kap majd (remélem, azért négynél többet nem adnak neki)Én nagyon pozitív vagyok az elkapósorunkkal kapcsolatban, mert a gyakorlatilag újoncaink (Meyers, Harris, Berrios, Harry) remekül élnek a hirtelen jött eséllyel eddig, és Edelman visszatérésével már így is egészen korrekt sor lenne. Ha Thomas tud játszani még azon a szinten, mint a sérülése előtt, akkor már kifejezetten jók vagyunk, egy egészséges Gordonnal pedig ligaelit szint lehet mélységében is a poszton. De ezt még majd látjuk, mert Edelman is sérült, Thomas is, és Gordon visszatérése is kérdéses még. Viszont a 4-6. hét körültől, amikor elkezdenek összeállni a dolgok, akkor pöpec lesz
Ennek örömére a PFF feldolgozta a Gordon-anyagát (szigorúan kiemelve, hogy korábbi szerzemény, szóval a bevezető részein ne ráncoljátok nagyon a szemöldökötöket)
Vannak benne igen fényes dolgok a TB–JG kapcsolat ügyében (legjobb kísérletenkénti yardátlag, Gronkot és Mosst is lenyomva)

Játékstílusbeli extrák (a play action játékok során Gordonnal a pályán 10.3 yardot haladtunk, ami a liga legjobbja volt, nélküle 7.5-öt, ami a masszív középmezőny , konkrétan a 17.)

Illetve, hogy milyen remek külső opció volt

Ugyanakkor ezek többsége az én olvasatomban máshogyan néz ki, hiszen az első hetek szenvedéseiben óriási szerepe volt Edelman hiányának, Gronk lassult és annyira nem volt komolyan vehető célpont rajta kívül, hogy mindenki nyugodtan mehetett rá, Michel sérülésből jött vissza, neki is idő kellett, és úgy volt vacak ezek miatt a támadósor, ahogy volt. Ahogy jött Edelman, úgy gördültek tovább a megakadó drive-ok harmadik kísérleteknél, ahogy jött Gordon, úgy lett több helye Gronknak, ezek összegéből pedig egy elit támadósor lett.
Most a fiatalok beéréséhez nyilván még idő kell, nagy gond, hogy pont most sérült Thomas és Edelman, viszont a visszatérőkkel pöpec lesz ez a sor. Szerintem kevésbé volt akkora hatása csak Gordonnak a játékra, illetve kevesebb lesz most, mert nem a nullához képest lesz óriási +, hanem egy közepesen erősből lesz erős az ő visszatérésével.
Ettől függetlenül persze mindig előny, ha van egy igazi első számú célpontod, aki mérete és a sebessége miatt is tarthatatlan, és még jó kezei is vannak, úgyhogy én nagyon, nagyon örülök, hogy visszatérhet majd, és nagyon remélem, hogy kibírja innentől (off, de én az idény előtt kötöttem vele GM-játékban négyéves szerződést)
Egy olvasgatásnak jó a meccs elé
www.pff.com/news/pro-what-josh-gordons-possible-return-means-for-tom-brady-and-the-new-england-patriots

több mint 6 éve
na ennek a Gordon hírnek lehet örülni, csak jó lenne már ha összeszedné magát...vele tök frankó WR sorunk lehetne 😊
több mint 6 éve
Josh Gordon újratöltve 💪🙏😎
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
KöfiiiiiElment a tight end poszt Ferrarija New Englandbol, hoztunk helyere egy SaubertEz jo volt, Doma.
Wyatt
Stez

több mint 6 éve
Elment a tight end poszt Ferrarija New Englandbol, hoztunk helyere egy SaubertEz jo volt, Doma.
Wyatt
több mint 6 éve
Ma és holnap a Titans vendégeként edz a Patriots, szombaton meg ugye meccs. Nyilván mindenki tudja, de gondoltam beírom. 😊
Music City Miracle
több mint 6 éve
Elment a tight end poszt Ferrarija New Englandbol, hoztunk helyere egy Saubert

több mint 6 éve
Elkészült a podcast 3. része is, ezúttal a LB-k, a DB-k és a ST lett kivesézve.youtu.be/75GO5uo6gKE
több mint 6 éve
Ugy tippeltem en is, de a ket kezdo (off, def) kb fullosnak tunt, max egy-ket ember nelkul. Az tetszett, hogy akkor jok voltunk, utana mar ertelmetlen volt

több mint 6 éve
Hat... Jol indult nekem a meccs, miutan kiszenvedtem, hogy nagy nehezen ebren maradjak 1.20-ig, a kedves Microsoft ugy erezte, muszaj win10-et frissitenie, ami 4 oraig tartottwww.prideofdetroit.com/2019/8/9/20798591/detroit-lions-preseason-week-1-snap-counts-new-england-patriots
Innentol kezdve kb telon tudtam nezni, ugyhogy fingom sincs, meddig voltak fent a Lions kezdoi (azert kb Staffordot leszamitva marha sokan voltak fent az elejen, nalunk meg alapbol kb a cserek jatszottak), de masodik negyed elejen elkezdtem mas meccseket keresni, mert Stidham is ugy kapta szet a Lionst, hogy ertelmetlennek tunt az egesz meccs.
Onbizalomszerzesre jo lehetett, mert kb minden osszejott
Wyatt
Fél kezdő egy snap-et sem a többiek is csak keveset.
több mint 6 éve
Hat... Jol indult nekem a meccs, miutan kiszenvedtem, hogy nagy nehezen ebren maradjak 1.20-ig, a kedves Microsoft ugy erezte, muszaj win10-et frissitenie, ami 4 oraig tartottInnentol kezdve kb telon tudtam nezni, ugyhogy fingom sincs, meddig voltak fent a Lions kezdoi (azert kb Staffordot leszamitva marha sokan voltak fent az elejen, nalunk meg alapbol kb a cserek jatszottak), de masodik negyed elejen elkezdtem mas meccseket keresni, mert Stidham is ugy kapta szet a Lionst, hogy ertelmetlennek tunt az egesz meccs.
Onbizalomszerzesre jo lehetett, mert kb minden osszejott

több mint 6 éve
Mayo hívta játékokat?!
több mint 6 éve
Wino mennyire király eddig?1,5 sackkel köszönt be!
steelwolf
Az edzőtábora eddig inkább pozitívnak mondható, amikor meg volt említve!
több mint 6 éve
Koszi,nem tudtam.Ps meccs meg minden persze,de azert Meyers ott folytatta ,ahol TC-ben abbahagyta... Btw hovy jatszhat egy csapatban ket jatekos ugyanazzal a szammal?Az előszezonban a 90 fős keretek miatt engedik ugyanazt a számot, ha az egyik játékos az offense-ben, a másik pedig a defense-ben játszik. Ugyanilyen az elkapóknál 1 és 9 közötti mezszám.
kolok1972
cspeti98
Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
Ps meccs meg minden persze,de azert Meyers ott folytatta ,ahol TC-ben abbahagyta... Btw hovy jatszhat egy csapatban ket jatekos ugyanazzal a szammal?Az előszezonban a 90 fős keretek miatt engedik ugyanazt a számot, ha az egyik játékos az offense-ben, a másik pedig a defense-ben játszik. Ugyanilyen az elkapóknál 1 és 9 közötti mezszám.
kolok1972
több mint 6 éve
Ps meccs meg minden persze,de azert Meyers ott folytatta ,ahol TC-ben abbahagyta... Btw hovy jatszhat egy csapatban ket jatekos ugyanazzal a szammal?
Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
Előszezon meccsen villogunk? Most van baj 😊
több mint 6 éve
Wino mennyire király eddig?
több mint 6 éve
több mint 6 éve
Vitaindítónak így a preseason meccsek elé (1.rész): (bekerült egy 1perces videó, amit csak utólag vettem észre hogy korlátozza a youtube-on kívüli megtekintést,de én már nem vágom újra)www.youtube.com/watch?v=kTa7LrOLcLk
Szerkesztette: topin
több mint 6 éve
kicsit ráhangolódtam a szezonra és vagdostam közben 😊www.youtube.com/watch?v=QdDvyawRDYo&feature=youtu.be
több mint 6 éve
Mert valóban a szomszédba jár, hogy időnként megdörzsölgessék? 😊...Ezt meg külön is kikérem magamnak!
Az ugye megvan, hogy Kraft papa ahhoz a valláshoz tartozik, akinek nem kell a szomszédba menni egy kis dörzsöltségért?😊
NB2
Kollega
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)