New England Patriots
75 feliratkozó
több mint 6 éve
Akkor sanszosan Chung kivágva.Ennyire fájt a keze? Basszná meg pedig nagyon szerettem a játékát. Kár érte.
Kokainbirtoklás miatt elő lett állítva, több mint valószínű.
ervinator
„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
Akkor sanszosan Chung kivágva.Kokainbirtoklás miatt elő lett állítva, több mint valószínű.
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Még ezt is, mert kifejezetten jó ránézni a 2008–201x közötti időszakot figyelve
több mint 6 éve
Igen, a sorsolások sokat segíthetnek, de szerintem ezek a fiatal irányítók (talán még Darnold igen, de Allen és Rosen aligha) nem rendelkeznek még olyan képességekkel, hogy a falat feljavítsák (mint Bradynél az átlagosat erősre, az erőset elitre). De mindegyik csak másodéves lesz, úgyhogy ez lesz jobb. De egyelőre ezek a falak karcsúnak tűnnek, főleg a Jets és leginkább a Dolphinsnál

több mint 6 éve
Minden a két irányítón fog múlni. Persze, lehet egységenként is elemezni, de az east csapatainak most már lassan 20 éves baját kell ahhoz orvosolni, hogy partiban tudjanak lenni veletek. Tannehillekkel, Tyrod Taylorokkal - Buttfumble-ról nem is beszélve - nem megy. Legalábbis a Pats ellen, amíg Brady nyomja.Kíváncsi leszek mire lesznek képesek a többiek a csoportban.Latatlanban a tamadofalak lesznek a legnagyobb problemak.Wyatt
www.youtube.com/watch?v=huptxe97-2M
Nomac
A Bills egyébként szerintem van olyan jó csapat, hogy ha Allen tudna hozni egy korrekt kezdő szintet, akkor azzal akár szép csöndben WC helyért is versenyben lehetnének. Az egész csoportnak nagyon jó a sorsolása idén, ezt valaki kihasználhatja. Szerintem inkább a Billsnek lehet esélye rá.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Kíváncsi leszek mire lesznek képesek a többiek a csoportban.Latatlanban a tamadofalak lesznek a legnagyobb problemak.
www.youtube.com/watch?v=huptxe97-2M
Nomac
A Jetsnel mondjuk ha egy CB kiesik, akkor a vedelemnek is annyi lesz, es akkor a pass rush hianyarol nem beszeltunk.
A Bills probalt javitani Allennek mindent, de a 67 eves futokettos kb 7 eve volt utoljara elit, a sok rohangaszo elkapo sem tunik egyelore tul jo megoldasnak, de itt a vedelemmel lehet sok bajunk.
A Dolphins meg tolt egy tankolast az 1/1-re, erre kiad egy 2.kor a nulla csapatahoz egy tavalyi top 10-es iranyitora. Oke, ha bejon, es nyer vele mondjuk ket meccset is a csapat, akkor olcson lett iranyitojuk, ha nem, akkor meg ott az 1/1, szal nekik ez lehet win-win. De azt nem latom, hogy iden hogyan kapunk ki Miamiban. Ettol meg persze barmikor kepesek vagyunk ra 😀
De az a legmokasabb, hogy a tavalyi remek qb-felhozatalbol harom top 10-es is itt van, es nincs a csoportban egy kozepes fal, egy kozepes elkapogarda, egy kozepes tight end (talan Gesicki jo lesz), es Bellt leszamitva igazabol futo sem, de nala kerdes, mennyit adott hozza a totyogos jatekahoz a Steelers fala, es mennyire lesz LoS-dancer LoMo 2007 ujratoltve
Szerkesztette: Wyatt

több mint 6 éve
Közben BB puntot tett Allen itteni karrierjének végére.Tavaly is már kinézett neki, csak akkor Bojorquezt nem tudták becsempészni a TC-be vagy nem is akarták.
Mindig lehetett rá számítani, nagyon jó puntjai voltak, de ha BB-nek a hang time kell, akkor ez van, változtak a szabályok, alkalmazkodni kel..
több mint 6 éve
Kíváncsi leszek mire lesznek képesek a többiek a csoportban. www.youtube.com/watch?v=huptxe97-2M
több mint 6 éve
Az kell, hogy rax rá egy embert aki ott liheg a nyomába, a budin, a bokorbarázáson meg mindenhun, szerinted Belicsek miccsinált? Ecce meglépett az emberétől akkor ezt teljes véletlenséggel egybe esett azzal, hogy be lett állva, mint a szög, gyöttek is a hugygyűjtők sennyi. Szerinted Belibá nadraguját ebédelt, nyilván e van rakva a cetlije, ha még egyszer meglép a felügyelettől egy szögesbézbólütőt vágnak a seggibe...Szerintem egyaltalan nem volt rajta akkora teher, szimplan csak mindenki tudta, hogy a gyerek kurva jo, ha nem faszkodja el a karrierjet. Es amikor palyara lepett, ezt meg is mutatta.Szoval cegeny Gordon meghulyult a Brownsban, ezert bukott meg az egyetemen ot vagy hat drogteszten. Doki szolt Martynak, hogy a kibaszott almanachot ne adogassa oda mindenkinek, de valahogy megis sikerult eljuttatnia Joshnak, aki nem birta jozanul abban a tudatban elni, hogy 2-3 ev mulva a Clevelandben fog jatszani. 8(Arra utaltam, hogy a Brownsnál tudták milyen problémái vannak, erre még rátettek egy lapáttal azzal, hogy még nagyobb terhet tesznek rá, végülis ami nem öl meg az megerősít, igaz?
Stez
Szóval nem éppen a legjobb környezetben volt ahhoz az NFL-ben, hogy gyógyulhasson.
Igaz, utána volt rá 3 éve, ki tudja mit csinált azalatt, de visszatérni a Hue Jackson vezette Brownshoz...
Solymi
A csavo elkallodott fiatalon, azota meg keptelen leszokni. Nem is fog soha. De nyilvan a Pats mas kavehaz, mint az NFL tobbi csapata, ugyhogy Belichick ugy ahogy meg tudja fogni, de hat ezeknel a gyagyasoknal csak az lenne megoldas, ha az edzesek, meccsek elott es utan bezarnad oket egy szobaba, es megkotozned, nehogy barhova mehessen zurt csinalni.
A srac szerintem annyira szetszivta mar magat egyebkent, hogy agyilag nem bir hosszu ideig koncentralni, ezert is kellett szunetet tartania, hiaba volt ott BB, aki fogja a kezet. Gondolom, most nehany honapig rendben lesz, aztan... Foleg, hogy ezzel az eloelettel sehol sem fog hosszu tavu szerzodest kapni, igy evrol evre kell majd a jovojeert, nem nagyon lesz lehetosege arra, hogy kiengedjen.
Stez

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Szerintem egyaltalan nem volt rajta akkora teher, szimplan csak mindenki tudta, hogy a gyerek kurva jo, ha nem faszkodja el a karrierjet. Es amikor palyara lepett, ezt meg is mutatta.Szoval cegeny Gordon meghulyult a Brownsban, ezert bukott meg az egyetemen ot vagy hat drogteszten. Doki szolt Martynak, hogy a kibaszott almanachot ne adogassa oda mindenkinek, de valahogy megis sikerult eljuttatnia Joshnak, aki nem birta jozanul abban a tudatban elni, hogy 2-3 ev mulva a Clevelandben fog jatszani. 8(Arra utaltam, hogy a Brownsnál tudták milyen problémái vannak, erre még rátettek egy lapáttal azzal, hogy még nagyobb terhet tesznek rá, végülis ami nem öl meg az megerősít, igaz?
Stez
Szóval nem éppen a legjobb környezetben volt ahhoz az NFL-ben, hogy gyógyulhasson.
Igaz, utána volt rá 3 éve, ki tudja mit csinált azalatt, de visszatérni a Hue Jackson vezette Brownshoz...
Solymi
A csavo elkallodott fiatalon, azota meg keptelen leszokni. Nem is fog soha. De nyilvan a Pats mas kavehaz, mint az NFL tobbi csapata, ugyhogy Belichick ugy ahogy meg tudja fogni, de hat ezeknel a gyagyasoknal csak az lenne megoldas, ha az edzesek, meccsek elott es utan bezarnad oket egy szobaba, es megkotozned, nehogy barhova mehessen zurt csinalni.
A srac szerintem annyira szetszivta mar magat egyebkent, hogy agyilag nem bir hosszu ideig koncentralni, ezert is kellett szunetet tartania, hiaba volt ott BB, aki fogja a kezet. Gondolom, most nehany honapig rendben lesz, aztan... Foleg, hogy ezzel az eloelettel sehol sem fog hosszu tavu szerzodest kapni, igy evrol evre kell majd a jovojeert, nem nagyon lesz lehetosege arra, hogy kiengedjen.
több mint 6 éve
Szoval cegeny Gordon meghulyult a Brownsban, ezert bukott meg az egyetemen ot vagy hat drogteszten. Doki szolt Martynak, hogy a kibaszott almanachot ne adogassa oda mindenkinek, de valahogy megis sikerult eljuttatnia Joshnak, aki nem birta jozanul abban a tudatban elni, hogy 2-3 ev mulva a Clevelandben fog jatszani. 8(Arra utaltam, hogy a Brownsnál tudták milyen problémái vannak, erre még rátettek egy lapáttal azzal, hogy még nagyobb terhet tesznek rá, végülis ami nem öl meg az megerősít, igaz?
Stez
Szóval nem éppen a legjobb környezetben volt ahhoz az NFL-ben, hogy gyógyulhasson.
Igaz, utána volt rá 3 éve, ki tudja mit csinált azalatt, de visszatérni a Hue Jackson vezette Brownshoz...
több mint 6 éve
Ebben meg sajnálatos módon igazad van. A marihuána nem fizikailag addiktív szer. Azok kattannak rá, akik mentálisan labilisak, depresszióra hajlamosak. Ebből nem nagyon szoktak kigyógyulni, mert ez nem akaraterő kérdése. Reméljük, hogy a rendszeres élet és a folyamatos orvosi segítség átsegíti a nehéz időszakokon.Szerencsétlen Gordonnál kb azon menne a vita, hogy visszavonulásakor all time top 5, vagy csak top 10 számai lesznek, ha szegényemet engednék cigizni... Sok dolgot gyűlölök a ligával kapcsolatban, de az ehhez való hozzáállásuk nálam túltesz mindenen.Nem az a baj, hogy nem engedik a játékosokat füvezni. Profi sport, olyan szabályokat hoznak amilyeneket akarnak. A baj az, hogy nem következetes az alkalmazása.
Nagyon jó képet sugall a liga azzal, hogy lehúzzák a karriered a wc-n, mert lazítani akarsz miután szétütnek a pályán. Az más kérdés, hogy emberünk, ha tehetné 0-24-be be lenne tépve, de inkább tépjen is be feküdjön le pihenjen egyet, minthogy agyonüsse az asszonyt meg a gyereket, ha füveznie kell, hogy jól érezze magát szívja nyugodtan, fasztudja hány államban legális aztán a liga úgy kezeli miatta meg olyan képet fest róla, mintha a hős utcába lőné magát mindennap herkával.
dr0725
(Gordon meg azért nem az a rekreációból, stresszoldóként pipázó eset. Ő sajnos szenvedélybeteg, amibe, ha nem sikerül leszoknia, konkrétan bele is halhat. Sőt, sajnos valószínű, hogy nem is feltételes módról van szó. Neki a jelenlegi állapotában a foci abban segít, hogy egyrész nem marad teljesen pénz nélkül, másrészt vannak körülötte, és rendszerességet csinálnak az életében, így van valami ami segít távol tartani magát a szertől. De amennyit róla olvastam az alapján sajnos neki mentális eredetű gondjai vannak, deptresszióra hajlamos, A szerre is emiatt akadt rajta annyira. Ezeken az eseteken sajnos nagyon nehéz segíteni. 😕 )
peterk2005
We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
Szoval cegeny Gordon meghulyult a Brownsban, ezert bukott meg az egyetemen ot vagy hat drogteszten. Doki szolt Martynak, hogy a kibaszott almanachot ne adogassa oda mindenkinek, de valahogy megis sikerult eljuttatnia Joshnak, aki nem birta jozanul abban a tudatban elni, hogy 2-3 ev mulva a Clevelandben fog jatszani. 8(
több mint 6 éve
Gordonnál valóban mentális problémák vannak, de nem is csodálom mikor a Brownsban kellett töltenie pár évet és neki kellett volna vinni a hátán a csapatot. A Patsnél azért látszódott, hogy huzamosabb ideig bírta a dolgot, de amint lehetősége volt rá, szerzett cuccot, remélhetőleg most rendbejött annyira, hogy legyen elég akaratereje, de még így is fejlődnie kell nap mint nap, önmagáért és kontrollálnia magát.Szerencsétlen Gordonnál kb azon menne a vita, hogy visszavonulásakor all time top 5, vagy csak top 10 számai lesznek, ha szegényemet engednék cigizni... Sok dolgot gyűlölök a ligával kapcsolatban, de az ehhez való hozzáállásuk nálam túltesz mindenen.Nem az a baj, hogy nem engedik a játékosokat füvezni. Profi sport, olyan szabályokat hoznak amilyeneket akarnak. A baj az, hogy nem következetes az alkalmazása.
Nagyon jó képet sugall a liga azzal, hogy lehúzzák a karriered a wc-n, mert lazítani akarsz miután szétütnek a pályán. Az más kérdés, hogy emberünk, ha tehetné 0-24-be be lenne tépve, de inkább tépjen is be feküdjön le pihenjen egyet, minthogy agyonüsse az asszonyt meg a gyereket, ha füveznie kell, hogy jól érezze magát szívja nyugodtan, fasztudja hány államban legális aztán a liga úgy kezeli miatta meg olyan képet fest róla, mintha a hős utcába lőné magát mindennap herkával.
dr0725
(Gordon meg azért nem az a rekreációból, stresszoldóként pipázó eset. Ő sajnos szenvedélybeteg, amibe, ha nem sikerül leszoknia, konkrétan bele is halhat. Sőt, sajnos valószínű, hogy nem is feltételes módról van szó. Neki a jelenlegi állapotában a foci abban segít, hogy egyrész nem marad teljesen pénz nélkül, másrészt vannak körülötte, és rendszerességet csinálnak az életében, így van valami ami segít távol tartani magát a szertől. De amennyit róla olvastam az alapján sajnos neki mentális eredetű gondjai vannak, deptresszióra hajlamos, A szerre is emiatt akadt rajta annyira. Ezeken az eseteken sajnos nagyon nehéz segíteni. 😕 )
peterk2005Ezzel egyreszt egyetertek, ugyanakkor a masodik fuves balhejara kapott egy evet majdnem, a harmadikra meg bo kettot, ami nonszensz, mikozben Hillek eltiltas nelkul szaladgalnak az NFL dicso berkein belul.WyattA Gordon és Hill féle eset alma és körte, az egyik "doppingvétség", a másik meg etikai kódex megsértése. A liga nyugodtan dönthet úgy, hogy az egyiket bünteti, a másikat nem, szóval kár összevetni a kettő egymással. Az alma-alma ill. körte-körte eseteknél (értst "dopping" vs "dopping" illetve etikai eset vs etikai eset) persze egyetértek, ott nagyon nem jó a következetlenség.
peterk2005
A Gordon vs. Hill vs. egyéb esetekben meg nem csak a liga szabályzata játszik közre, hanem az aktuális politikai és társadalmi hangulat.
A most felszínre kerülő problémák eddig is ott voltak, csak amíg nem jött a nyomás, addig nem foglalkoztak vele annyira. Lásd a különböző gyógyszerek, drog és fű használata, agyrázkódás, bandához tartozás, nő- és gyerekverés, szexuális zaklatás, stb.
És ezek egy része nem csak NFL szinten, de egyetemi és középiskolai szinten is eltusolásra kerülnek és nem csak ebben a sportágban.
Látni kell azt, hogy amíg a politika és társadalom nem helyez nyomást ezek kapcsán az NFL-re vagy akár önmagára, nem fog változni semmi.
Ez tipikusan olyan, hogy vannak azok a szurkolók akik szerint átment flagfociba az egész és milyen már, hogy nem mehet a sisak-sikak ütközés és a többi, miközben a szerencsétlen áldozat 30 éves korára meg tropa lesz és baszhatja a millióit meg az életét csak azért mert a szurkoló brutalitást akar látni. Erre a jön a "minek ment oda" szöveg, stb.
több mint 6 éve
Szerencsétlen Gordonnál kb azon menne a vita, hogy visszavonulásakor all time top 5, vagy csak top 10 számai lesznek, ha szegényemet engednék cigizni... Sok dolgot gyűlölök a ligával kapcsolatban, de az ehhez való hozzáállásuk nálam túltesz mindenen.Nem az a baj, hogy nem engedik a játékosokat füvezni. Profi sport, olyan szabályokat hoznak amilyeneket akarnak. A baj az, hogy nem következetes az alkalmazása.
Nagyon jó képet sugall a liga azzal, hogy lehúzzák a karriered a wc-n, mert lazítani akarsz miután szétütnek a pályán. Az más kérdés, hogy emberünk, ha tehetné 0-24-be be lenne tépve, de inkább tépjen is be feküdjön le pihenjen egyet, minthogy agyonüsse az asszonyt meg a gyereket, ha füveznie kell, hogy jól érezze magát szívja nyugodtan, fasztudja hány államban legális aztán a liga úgy kezeli miatta meg olyan képet fest róla, mintha a hős utcába lőné magát mindennap herkával.
dr0725
(Gordon meg azért nem az a rekreációból, stresszoldóként pipázó eset. Ő sajnos szenvedélybeteg, amibe, ha nem sikerül leszoknia, konkrétan bele is halhat. Sőt, sajnos valószínű, hogy nem is feltételes módról van szó. Neki a jelenlegi állapotában a foci abban segít, hogy egyrész nem marad teljesen pénz nélkül, másrészt vannak körülötte, és rendszerességet csinálnak az életében, így van valami ami segít távol tartani magát a szertől. De amennyit róla olvastam az alapján sajnos neki mentális eredetű gondjai vannak, deptresszióra hajlamos, A szerre is emiatt akadt rajta annyira. Ezeken az eseteken sajnos nagyon nehéz segíteni. 😕 )
peterk2005
Ezzel egyreszt egyetertek, ugyanakkor a masodik fuves balhejara kapott egy evet majdnem, a harmadikra meg bo kettot, ami nonszensz, mikozben Hillek eltiltas nelkul szaladgalnak az NFL dicso berkein belul.WyattA Gordon és Hill féle eset alma és körte, az egyik "doppingvétség", a másik meg etikai kódex megsértése. A liga nyugodtan dönthet úgy, hogy az egyiket bünteti, a másikat nem, szóval kár összevetni a kettő egymással. Az alma-alma ill. körte-körte eseteknél (értst "dopping" vs "dopping" illetve etikai eset vs etikai eset) persze egyetértek, ott nagyon nem jó a következetlenség.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Szerencsétlen Gordonnál kb azon menne a vita, hogy visszavonulásakor all time top 5, vagy csak top 10 számai lesznek, ha szegényemet engednék cigizni... Sok dolgot gyűlölök a ligával kapcsolatban, de az ehhez való hozzáállásuk nálam túltesz mindenen.Nem az a baj, hogy nem engedik a játékosokat füvezni. Profi sport, olyan szabályokat hoznak amilyeneket akarnak. A baj az, hogy nem következetes az alkalmazása.
Nagyon jó képet sugall a liga azzal, hogy lehúzzák a karriered a wc-n, mert lazítani akarsz miután szétütnek a pályán. Az más kérdés, hogy emberünk, ha tehetné 0-24-be be lenne tépve, de inkább tépjen is be feküdjön le pihenjen egyet, minthogy agyonüsse az asszonyt meg a gyereket, ha füveznie kell, hogy jól érezze magát szívja nyugodtan, fasztudja hány államban legális aztán a liga úgy kezeli miatta meg olyan képet fest róla, mintha a hős utcába lőné magát mindennap herkával.
dr0725
(Gordon meg azért nem az a rekreációból, stresszoldóként pipázó eset. Ő sajnos szenvedélybeteg, amibe, ha nem sikerül leszoknia, konkrétan bele is halhat. Sőt, sajnos valószínű, hogy nem is feltételes módról van szó. Neki a jelenlegi állapotában a foci abban segít, hogy egyrész nem marad teljesen pénz nélkül, másrészt vannak körülötte, és rendszerességet csinálnak az életében, így van valami ami segít távol tartani magát a szertől. De amennyit róla olvastam az alapján sajnos neki mentális eredetű gondjai vannak, deptresszióra hajlamos, A szerre is emiatt akadt rajta annyira. Ezeken az eseteken sajnos nagyon nehéz segíteni. 😕 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Igen, inkabb a csapatot, az elbir ennyit siman, de egy embernek ez teljesen mas mertek

több mint 6 éve
Ha rászoksz a Demerolra, a kutyát nem érdekli. De mondjuk nézzük a másik oldalról, hogy következetlenek: Szerintem volt a ligának és Goodellnek épp elég barátságtalan lépése a csapat ellen. Ha most barátságosabb elbírálást kapunk és a liga értékeli, hogy a csapat ennyit tesz, hogy a játékos karrierje és az élete ne menjen a lecsóba, akkor szerintem ez most belefért.Ezzel egyreszt egyetertek, ugyanakkor a masodik fuves balhejara kapott egy evet majdnem, a harmadikra meg bo kettot, ami nonszensz, mikozben Hillek eltiltas nelkul szaladgalnak az NFL dicso berkein belulÉpp elég meccset kihagyott, ha úgy vesszük. Nyilván teljesen megérdemelten. Gondolom a liga nem bemondásra adta vissza a játékjogát, hanem komoly bizonyítékokat tett le, hogy változtatott az életén. Én szurkolok neki.Lényegében 3 meccset. (Tavaly a 13. hét után "lépett le", és utána jött neki a határozatlan idejű eltiltása.) Ez a 3 meccs egy vicc ahhoz képest, hogy nála megszámolni se nagyon lehet már, hogy hányszor kapták el, mások pedig mit kapnak már elsőre (pl. Patrick Peterson először akadt fent, 6 meccs, David Irvinget másodszor kapták el marijuanas cigivel, 1 év. Vissza is vonult. Irving egyébként nem szenvedélybeteg, hanem ha jól tudom hisz a cannabisos gyógymódban, rekreációban, azért szívta.)
Kollega
Szóval nincs ebben sem semmi következetesség, időnként még annyira se, mint amennyire a domestic ügyekben. Gordonnak már réges régen nem szabadna a liga környékén se lennie, mert az a képet sugallja sok millió fiatalnak, hogy nyugodtan tolhatod a szert, ha jó vagy, úgyis megúszod. De mindegy (nem mindegy, de ez van) ez az NFL balfaszsága. Ha már Gordon megkapott még egy esélyt, remélem annyi eredménye lesz, hogy most már sikerül végre valahogy kievickélnie a bajaiból. Nem lesz könnyű, de ha sikerül, akkor volt haszna a dolognak.
peterk2005
Wyatt
We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
Ezzel egyreszt egyetertek, ugyanakkor a masodik fuves balhejara kapott egy evet majdnem, a harmadikra meg bo kettot, ami nonszensz, mikozben Hillek eltiltas nelkul szaladgalnak az NFL dicso berkein belulÉpp elég meccset kihagyott, ha úgy vesszük. Nyilván teljesen megérdemelten. Gondolom a liga nem bemondásra adta vissza a játékjogát, hanem komoly bizonyítékokat tett le, hogy változtatott az életén. Én szurkolok neki.Lényegében 3 meccset. (Tavaly a 13. hét után "lépett le", és utána jött neki a határozatlan idejű eltiltása.) Ez a 3 meccs egy vicc ahhoz képest, hogy nála megszámolni se nagyon lehet már, hogy hányszor kapták el, mások pedig mit kapnak már elsőre (pl. Patrick Peterson először akadt fent, 6 meccs, David Irvinget másodszor kapták el marijuanas cigivel, 1 év. Vissza is vonult. Irving egyébként nem szenvedélybeteg, hanem ha jól tudom hisz a cannabisos gyógymódban, rekreációban, azért szívta.)
Kollega
Szóval nincs ebben sem semmi következetesség, időnként még annyira se, mint amennyire a domestic ügyekben. Gordonnak már réges régen nem szabadna a liga környékén se lennie, mert az a képet sugallja sok millió fiatalnak, hogy nyugodtan tolhatod a szert, ha jó vagy, úgyis megúszod. De mindegy (nem mindegy, de ez van) ez az NFL balfaszsága. Ha már Gordon megkapott még egy esélyt, remélem annyi eredménye lesz, hogy most már sikerül végre valahogy kievickélnie a bajaiból. Nem lesz könnyű, de ha sikerül, akkor volt haszna a dolognak.
peterk2005

több mint 6 éve
Szerencsétlen Gordonnál kb azon menne a vita, hogy visszavonulásakor all time top 5, vagy csak top 10 számai lesznek, ha szegényemet engednék cigizni... Sok dolgot gyűlölök a ligával kapcsolatban, de az ehhez való hozzáállásuk nálam túltesz mindenen.Nagyon jó képet sugall a liga azzal, hogy lehúzzák a karriered a wc-n, mert lazítani akarsz miután szétütnek a pályán. Az más kérdés, hogy emberünk, ha tehetné 0-24-be be lenne tépve, de inkább tépjen is be feküdjön le pihenjen egyet, minthogy agyonüsse az asszonyt meg a gyereket, ha füveznie kell, hogy jól érezze magát szívja nyugodtan, fasztudja hány államban legális aztán a liga úgy kezeli miatta meg olyan képet fest róla, mintha a hős utcába lőné magát mindennap herkával.
több mint 6 éve
Épp elég meccset kihagyott, ha úgy vesszük. Nyilván teljesen megérdemelten. Gondolom a liga nem bemondásra adta vissza a játékjogát, hanem komoly bizonyítékokat tett le, hogy változtatott az életén. Én szurkolok neki.Lényegében 3 meccset. (Tavaly a 13. hét után "lépett le", és utána jött neki a határozatlan idejű eltiltása.) Ez a 3 meccs egy vicc ahhoz képest, hogy nála megszámolni se nagyon lehet már, hogy hányszor kapták el, mások pedig mit kapnak már elsőre (pl. Patrick Peterson először akadt fent, 6 meccs, David Irvinget másodszor kapták el marijuanas cigivel, 1 év. Vissza is vonult. Irving egyébként nem szenvedélybeteg, hanem ha jól tudom hisz a cannabisos gyógymódban, rekreációban, azért szívta.)
Kollega
Szóval nincs ebben sem semmi következetesség, időnként még annyira se, mint amennyire a domestic ügyekben. Gordonnak már réges régen nem szabadna a liga környékén se lennie, mert az a képet sugallja sok millió fiatalnak, hogy nyugodtan tolhatod a szert, ha jó vagy, úgyis megúszod. De mindegy (nem mindegy, de ez van) ez az NFL balfaszsága. Ha már Gordon megkapott még egy esélyt, remélem annyi eredménye lesz, hogy most már sikerül végre valahogy kievickélnie a bajaiból. Nem lesz könnyű, de ha sikerül, akkor volt haszna a dolognak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Épp elég meccset kihagyott, ha úgy vesszük. Nyilván teljesen megérdemelten. Gondolom a liga nem bemondásra adta vissza a játékjogát, hanem komoly bizonyítékokat tett le, hogy változtatott az életén. Én szurkolok neki.
We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
Nem azzal van a gond, hogy Gordon miket kapott, mert megbukott mar epp elegszer valamilyen teszten, hanem masoknak kellene rendes bunteteseket osztogatni, akik megerdemelnek. Attol meg Gordon is ugyanugy megerdemelte ezt a rengeteg elmeszelest, csak a kovetkezetesseg nulla a liganal.Nem kap meccset
Viszont ha most ot eltiltjak ismet (ugye ezt pedzegettek tavaly, hogy egyebkent is elmeszelnek, mert valamit megint alkotott), akkor nem is tudom, meguszhatja-e negy meccsel, annyiszor buntettek mar, hogy szerintem a szabalyzat szerint megvan, minimum mennyit kell kapnia. Bar hogy a korabbi eltiltasai kozul melyiket miert kapta, az kerdes, igy igazabol azt sem tudni, hogy ra epp melyik szabaly vonatkozik az eltiltas merteket illetoen.
Stez

több mint 6 éve
Nem azzal van a gond, hogy Gordon miket kapott, mert megbukott mar epp elegszer valamilyen teszten, hanem masoknak kellene rendes bunteteseket osztogatni, akik megerdemelnek. Attol meg Gordon is ugyanugy megerdemelte ezt a rengeteg elmeszelest, csak a kovetkezetesseg nulla a liganal. Viszont ha most ot eltiltjak ismet (ugye ezt pedzegettek tavaly, hogy egyebkent is elmeszelnek, mert valamit megint alkotott), akkor nem is tudom, meguszhatja-e negy meccsel, annyiszor buntettek mar, hogy szerintem a szabalyzat szerint megvan, minimum mennyit kell kapnia. Bar hogy a korabbi eltiltasai kozul melyiket miert kapta, az kerdes, igy igazabol azt sem tudni, hogy ra epp melyik szabaly vonatkozik az eltiltas merteket illetoen.