Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 485
Jött még Jermaine Eluemunor is a Ravenstől, guard pozícióba. Mélyítünk rendesen
Wyatt
PatsPultion ezt irtak kommentben rola:

"Guy lived in UK, came to game in late teens. Did OK at A&M, but then nothing. Showed up this spring overweight, failed Ravens’ conditioning test. Inconsistent technique and questionable dedication. "
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 892 — capitaine du château de Vienne 1487
Jött még Jermaine Eluemunor is a Ravenstől, guard pozícióba. Mélyítünk rendesen
Wyatt
nem jött be a draft?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jött még Jermaine Eluemunor is a Ravenstől, guard pozícióba. Mélyítünk rendesen

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Korey Cunningham érkezik Arizonából.
6.kört adott érte a Pats
Klaci79
Csak hozza az embereimet BB 😀

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Korey Cunningham érkezik Arizonából.
6.kört adott érte a Pats
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó eséllyel. De majd ha eljutok az 53+10 végére, lehet hogy meggyőzöm magam az ellenkezőjéről #staytuned

több mint 6 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 242 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Alig várom Wyatt 53-át...
Tuti így kezdődik
QB: TB, BH, JS....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
...
Értem amit mondasz és tisztában vagyok a cap managment--el és egyes posztok értékével.
Akkor sem értem , hogy a szarkasztikus kommented mire volt jó..na mindegy, elengedem.
gordon
Arra, hogy érzékeltessem, hogy az átlagos Pats szurkoló érzelmi görbéje a februári istenkirályok vagyunktól (vagy majdnem), a következő októberig eléri a mindmeghalunk, mindmeghalunk, világvége van állapotot. Én csak kb. 15 éve követem ezt a sportot, de ez minden évben megismétlődik. És ez szerintem nagyon vicces, még akkor is, ha téged most történetesen megbántott, amit nagyon sajnálok. Őszintén!
Kollega
Semmi gond, együtt szoktuk nézni az sb-t 😊
Én sosem járok a felhők felett és soha sem vagyok letargikus állapotban. Ez csak egy játék.
Wyatt el vitázok Hoyer kivágásáról.
Szombaton kiderül mit találtak ki BB ék.
több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
...
Értem amit mondasz és tisztában vagyok a cap managment--el és egyes posztok értékével.
Akkor sem értem , hogy a szarkasztikus kommented mire volt jó..na mindegy, elengedem.
gordon
Arra, hogy érzékeltessem, hogy az átlagos Pats szurkoló érzelmi görbéje a februári istenkirályok vagyunktól (vagy majdnem), a következő októberig eléri a mindmeghalunk, mindmeghalunk, világvége van állapotot. Én csak kb. 15 éve követem ezt a sportot, de ez minden évben megismétlődik. És ez szerintem nagyon vicces, még akkor is, ha téged most történetesen megbántott, amit nagyon sajnálok. Őszintén!

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
...
Simán úgy járhatunk, mint tavaly, hogy októberre 3 normális elkapó lesz a rosteren de ne legyen igazam..
gordon
Általában így szokott lenni. Októberre minden értelmes játékos kivágva, elcserélve, sérült listán. 3-3-as mérleggel állunk és mindenki eltemeti a csapatot jó mélyre.

Aztán egyszer csak megint ott vagyunk a döntőben. Ki érti ezt?

PS: Mielőtt elfelejtem! Brady pedig túl öreg és már rég kiégett.
Kollega
Ezt pont nem jó embernek írod de lényegtelen. Megfogtad és kiemelted a lényeget, gratulálok...
A mondandóm arról szólt, hogy én vittem volna Harris-t az 53 ba és DT PUP-ra tettem volna valamint és 2 irányítóval vágnék neki a szezonnak.
gordon
Te se igazán értetted, hogy én mire gondoltam. Leragadtál a tartalom nélküli viccelődésnél. A roster felépítése egyfajta közgazdasági kérdés, ahol a játékos ár/érték arányán túl a poszt értéke is számít, illetve beleszámít, hogy milyen jövőbeli eseményekre van és milyenekre nincs kihatásunk. Többek között.

Hogy példát is mondjak, van az, amikor a top TE-del kötsz egy új szerződést, és a rendőrség egy hét múlva elviszi emberölés miatt. A liga nem engedi el az utána maradt dead moneyt, így következő 3 évre úgy lesz a költségvetésed mínuszos, hogy ezt pont nem láttad jönni. És nem meglepő módon ha olykor egy hajszállal is, de lemaradunk a döntőről.

A Patriots stábja ebben a fajta tervezésben (is) zseniálisat alakít 20 éve. De persze hibákat is vétenek.

Abban a kérdésben én nem is vitatkoztam veled, hogy kellene-e helyet szorítani Harrisnek, vagy sem. Ehhez én nem értek eléggé. Én csak arra a jelenségre világítottam rá, hogy ezek a jelenségek minden évben megismétlődnek a keret szűkítésekor.
Kollega
Értem amit mondasz és tisztában vagyok a cap managment--el és egyes posztok értékével.
Akkor sem értem , hogy a szarkasztikus kommented mire volt jó..na mindegy, elengedem.
több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
...
Simán úgy járhatunk, mint tavaly, hogy októberre 3 normális elkapó lesz a rosteren de ne legyen igazam..
gordon
Általában így szokott lenni. Októberre minden értelmes játékos kivágva, elcserélve, sérült listán. 3-3-as mérleggel állunk és mindenki eltemeti a csapatot jó mélyre.

Aztán egyszer csak megint ott vagyunk a döntőben. Ki érti ezt?

PS: Mielőtt elfelejtem! Brady pedig túl öreg és már rég kiégett.
Kollega
Ezt pont nem jó embernek írod de lényegtelen. Megfogtad és kiemelted a lényeget, gratulálok...
A mondandóm arról szólt, hogy én vittem volna Harris-t az 53 ba és DT PUP-ra tettem volna valamint és 2 irányítóval vágnék neki a szezonnak.
gordon
Te se igazán értetted, hogy én mire gondoltam. Leragadtál a tartalom nélküli viccelődésnél. A roster felépítése egyfajta közgazdasági kérdés, ahol a játékos ár/érték arányán túl a poszt értéke is számít, illetve beleszámít, hogy milyen jövőbeli eseményekre van és milyenekre nincs kihatásunk. Többek között.

Hogy példát is mondjak, van az, amikor a top TE-del kötsz egy új szerződést, és a rendőrség egy hét múlva elviszi emberölés miatt. A liga nem engedi el az utána maradt dead moneyt, így következő 3 évre úgy lesz a költségvetésed mínuszos, hogy ezt pont nem láttad jönni. És nem meglepő módon ha olykor egy hajszállal is, de lemaradunk a döntőről.

A Patriots stábja ebben a fajta tervezésben (is) zseniálisat alakít 20 éve. De persze hibákat is vétenek.

Abban a kérdésben én nem is vitatkoztam veled, hogy kellene-e helyet szorítani Harrisnek, vagy sem. Ehhez én nem értek eléggé. Én csak arra a jelenségre világítottam rá, hogy ezek a jelenségek minden évben megismétlődnek a keret szűkítésekor.

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
...
Simán úgy járhatunk, mint tavaly, hogy októberre 3 normális elkapó lesz a rosteren de ne legyen igazam..
gordon
Általában így szokott lenni. Októberre minden értelmes játékos kivágva, elcserélve, sérült listán. 3-3-as mérleggel állunk és mindenki eltemeti a csapatot jó mélyre.

Aztán egyszer csak megint ott vagyunk a döntőben. Ki érti ezt?

PS: Mielőtt elfelejtem! Brady pedig túl öreg és már rég kiégett.
Kollega
Ezt pont nem jó embernek írod de lényegtelen. Megfogtad és kiemelted a lényeget, gratulálok...
A mondandóm arról szólt, hogy én vittem volna Harris-t az 53 ba és DT PUP-ra tettem volna valamint és 2 irányítóval vágnék neki a szezonnak.
több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
...
Simán úgy járhatunk, mint tavaly, hogy októberre 3 normális elkapó lesz a rosteren de ne legyen igazam..
gordon
Általában így szokott lenni. Októberre minden értelmes játékos kivágva, elcserélve, sérült listán. 3-3-as mérleggel állunk és mindenki eltemeti a csapatot jó mélyre.

Aztán egyszer csak megint ott vagyunk a döntőben. Ki érti ezt?

PS: Mielőtt elfelejtem! Brady pedig túl öreg és már rég kiégett.

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
FunHun New England Patriots 1 908
Ez a Pennel projekt sem jött be, voltak jelek, de akkor is az első meglepő húzás
ZERO_L
Pedig én nagyon bíztam benne,dehát ez van. Andrewsnak jobbulást,Karras nem tudom hogy tudja-e majd pótolni.
kolok1972
Pennel nem volt egyébként rossz, de Shelton és Cowart is akkorát lépett előre, hogy nem maradt neki hely a rosteren.

Karras amikor pályára került korábban centerként, akkor teljesen jó volt, én amiatt nem aggódnék, inkább a depth, vagyis inkább annak a hiánya zavar.
cspeti98
Mélyítésnek majd jön a keretszűkítés után a szokásos kukázás
több mint 6 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Ez a Pennel projekt sem jött be, voltak jelek, de akkor is az első meglepő húzás
ZERO_L
Pedig én nagyon bíztam benne,dehát ez van. Andrewsnak jobbulást,Karras nem tudom hogy tudja-e majd pótolni.
kolok1972
Pennel nem volt egyébként rossz, de Shelton és Cowart is akkorát lépett előre, hogy nem maradt neki hely a rosteren.

Karras amikor pályára került korábban centerként, akkor teljesen jó volt, én amiatt nem aggódnék, inkább a depth, vagyis inkább annak a hiánya zavar.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez a Pennel projekt sem jött be, voltak jelek, de akkor is az első meglepő húzás
ZERO_L
Pedig én nagyon bíztam benne,dehát ez van. Andrewsnak jobbulást,Karras nem tudom hogy tudja-e majd pótolni.
kolok1972
Thuney siman lehet popec cenya, Karras idealis OG lehet kozben, de ez is egy megoldas. De a legfontosabb, hogy Andrewsnak ne legyen baja, a fal majd jo lesz (vagy max nem)

több mint 6 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 242 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Andrewsnak jobbulást.
Scar kezdhet sakkozni...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 3 122 — Pats fan
Ez a Pennel projekt sem jött be, voltak jelek, de akkor is az első meglepő húzás
ZERO_L
Pedig én nagyon bíztam benne,dehát ez van. Andrewsnak jobbulást,Karras nem tudom hogy tudja-e majd pótolni.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
David Andrews kórházba került.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 214 — situational football
Ez a Pennel projekt sem jött be, voltak jelek, de akkor is az első meglepő húzás



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Időm mint a tenger végül is, szerintem csütörtökön dobok egy 53-as tippet és szezonvárót (nem akarok két külön bejegyzést írni most, megy akkor egyben) 😊

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Harris sokan nagyon várták, biztató is volt az első meccsen a két dropja ellenére is. Viszont amíg az év elején nemlétező volt a WR-sorunk (egy darab használható WR-ünk volt, ő mondjuk MVP is lett), addig most rendkívül telítettnek tűnik.

Gordon sima első számú WR lenne a csapatok 90 százalékánál, ha tiszta tudna maradni. Most addig az esélyt úgy tűnik megkapja, innentől nem kérdés a helye. Ott van Edelman, egyértelmű. Ott van az első körös Harry, sosem draftolt még hozzánk BB első körben WR-t, rendkívül jól teljesített, az ő helye is fix. Aztán jönnek a még szintén nagyon sanszos opciók. Meyers remekül megy Stidhammel, két év múlva simán lehetne egy kezdő QB-WR páros, de Bradyvel még nem jó a kémia a meccseken annyira. Ott van Dorsett, őt viszont egész jól érzi, sokat támaszkodik rá, simán ott lehet ő is a kezdőben is. Ott van Demaryius Thomas, aki úgy tűnik, hogy felépült, és egészségesen nagyjából elit hármast alkothatna Gordonnal és Edelmannel. De még az ő helye sem fix. Ott van még Berrios is, aki szintén ígéretes volt, visszahordásoknál is jól teljesített. Aztán ott van még Slater, akinek kb fix a helye, és akkor olyat, hogy returner (Olszewski) meg sem említek már. Egyszerűen én nem látom, hogy Harrisnek az elmúlt bő egy hét eseményei (Gordon, Edelman és Thomas egyidejű visszatérése) után hol lenne helye a csapatban.

Hátha valami kamu IR-re lehet rakni, vagy majd idény közben esetleg visszahozni, de most alaphangon van legalább hat ember előtte, és a magam részéről még mindig inkább a három QB-s megoldásban gondolkodnék. Egyszerűen Harris számára túl mély ez a keret most
Wyatt
hmmm...
Gordon -- bye week ig jó lehet aztán újra szívni fog..
Edelman -- ok de ő se fiatalodik
Harry -- sokat nem láttunk belőle, megsérült a bokája
DT -- két szakadás után? Kihagyta a felkészülést, rá alapozni?!
Meyers -- TB vel nincs meg a kémia
Dorsett -- felé sok labda fog szállni
Berrios -- megy a ps-be
Slater -- ST only

Simán úgy járhatunk, mint tavaly, hogy októberre 3 normális elkapó lesz a rosteren de ne legyen igazam..
gordon
Ettől még most egyiket se lehet kivágni azért, hogy Harris beférjen.
somoskovig
Ennyi. Ha van legalább hat jobb nála, akkor nem fogod azért kirakni, mert valakinek lehet valamije
Wyatt
Nem, de ha csak két irányítót vinnénk ? 😀
Btw 4 rb+ 1fb is rosteren lesz, szóval megy majd a fejkavarás..
Wyatt , mikor jön az 53as tipped ?
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Harris sokan nagyon várták, biztató is volt az első meccsen a két dropja ellenére is. Viszont amíg az év elején nemlétező volt a WR-sorunk (egy darab használható WR-ünk volt, ő mondjuk MVP is lett), addig most rendkívül telítettnek tűnik.

Gordon sima első számú WR lenne a csapatok 90 százalékánál, ha tiszta tudna maradni. Most addig az esélyt úgy tűnik megkapja, innentől nem kérdés a helye. Ott van Edelman, egyértelmű. Ott van az első körös Harry, sosem draftolt még hozzánk BB első körben WR-t, rendkívül jól teljesített, az ő helye is fix. Aztán jönnek a még szintén nagyon sanszos opciók. Meyers remekül megy Stidhammel, két év múlva simán lehetne egy kezdő QB-WR páros, de Bradyvel még nem jó a kémia a meccseken annyira. Ott van Dorsett, őt viszont egész jól érzi, sokat támaszkodik rá, simán ott lehet ő is a kezdőben is. Ott van Demaryius Thomas, aki úgy tűnik, hogy felépült, és egészségesen nagyjából elit hármast alkothatna Gordonnal és Edelmannel. De még az ő helye sem fix. Ott van még Berrios is, aki szintén ígéretes volt, visszahordásoknál is jól teljesített. Aztán ott van még Slater, akinek kb fix a helye, és akkor olyat, hogy returner (Olszewski) meg sem említek már. Egyszerűen én nem látom, hogy Harrisnek az elmúlt bő egy hét eseményei (Gordon, Edelman és Thomas egyidejű visszatérése) után hol lenne helye a csapatban.

Hátha valami kamu IR-re lehet rakni, vagy majd idény közben esetleg visszahozni, de most alaphangon van legalább hat ember előtte, és a magam részéről még mindig inkább a három QB-s megoldásban gondolkodnék. Egyszerűen Harris számára túl mély ez a keret most
Wyatt
hmmm...
Gordon -- bye week ig jó lehet aztán újra szívni fog..
Edelman -- ok de ő se fiatalodik
Harry -- sokat nem láttunk belőle, megsérült a bokája
DT -- két szakadás után? Kihagyta a felkészülést, rá alapozni?!
Meyers -- TB vel nincs meg a kémia
Dorsett -- felé sok labda fog szállni
Berrios -- megy a ps-be
Slater -- ST only

Simán úgy járhatunk, mint tavaly, hogy októberre 3 normális elkapó lesz a rosteren de ne legyen igazam..
gordon
Ettől még most egyiket se lehet kivágni azért, hogy Harris beférjen.
somoskovig
Ennyi. Ha van legalább hat jobb nála, akkor nem fogod azért kirakni, mert valakinek lehet valamije

több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 561 — Chiefs GM
Harris sokan nagyon várták, biztató is volt az első meccsen a két dropja ellenére is. Viszont amíg az év elején nemlétező volt a WR-sorunk (egy darab használható WR-ünk volt, ő mondjuk MVP is lett), addig most rendkívül telítettnek tűnik.

Gordon sima első számú WR lenne a csapatok 90 százalékánál, ha tiszta tudna maradni. Most addig az esélyt úgy tűnik megkapja, innentől nem kérdés a helye. Ott van Edelman, egyértelmű. Ott van az első körös Harry, sosem draftolt még hozzánk BB első körben WR-t, rendkívül jól teljesített, az ő helye is fix. Aztán jönnek a még szintén nagyon sanszos opciók. Meyers remekül megy Stidhammel, két év múlva simán lehetne egy kezdő QB-WR páros, de Bradyvel még nem jó a kémia a meccseken annyira. Ott van Dorsett, őt viszont egész jól érzi, sokat támaszkodik rá, simán ott lehet ő is a kezdőben is. Ott van Demaryius Thomas, aki úgy tűnik, hogy felépült, és egészségesen nagyjából elit hármast alkothatna Gordonnal és Edelmannel. De még az ő helye sem fix. Ott van még Berrios is, aki szintén ígéretes volt, visszahordásoknál is jól teljesített. Aztán ott van még Slater, akinek kb fix a helye, és akkor olyat, hogy returner (Olszewski) meg sem említek már. Egyszerűen én nem látom, hogy Harrisnek az elmúlt bő egy hét eseményei (Gordon, Edelman és Thomas egyidejű visszatérése) után hol lenne helye a csapatban.

Hátha valami kamu IR-re lehet rakni, vagy majd idény közben esetleg visszahozni, de most alaphangon van legalább hat ember előtte, és a magam részéről még mindig inkább a három QB-s megoldásban gondolkodnék. Egyszerűen Harris számára túl mély ez a keret most
Wyatt
hmmm...
Gordon -- bye week ig jó lehet aztán újra szívni fog..
Edelman -- ok de ő se fiatalodik
Harry -- sokat nem láttunk belőle, megsérült a bokája
DT -- két szakadás után? Kihagyta a felkészülést, rá alapozni?!
Meyers -- TB vel nincs meg a kémia
Dorsett -- felé sok labda fog szállni
Berrios -- megy a ps-be
Slater -- ST only

Simán úgy járhatunk, mint tavaly, hogy októberre 3 normális elkapó lesz a rosteren de ne legyen igazam..
gordon
Ettől még most egyiket se lehet kivágni azért, hogy Harris beférjen.

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Harris sokan nagyon várták, biztató is volt az első meccsen a két dropja ellenére is. Viszont amíg az év elején nemlétező volt a WR-sorunk (egy darab használható WR-ünk volt, ő mondjuk MVP is lett), addig most rendkívül telítettnek tűnik.

Gordon sima első számú WR lenne a csapatok 90 százalékánál, ha tiszta tudna maradni. Most addig az esélyt úgy tűnik megkapja, innentől nem kérdés a helye. Ott van Edelman, egyértelmű. Ott van az első körös Harry, sosem draftolt még hozzánk BB első körben WR-t, rendkívül jól teljesített, az ő helye is fix. Aztán jönnek a még szintén nagyon sanszos opciók. Meyers remekül megy Stidhammel, két év múlva simán lehetne egy kezdő QB-WR páros, de Bradyvel még nem jó a kémia a meccseken annyira. Ott van Dorsett, őt viszont egész jól érzi, sokat támaszkodik rá, simán ott lehet ő is a kezdőben is. Ott van Demaryius Thomas, aki úgy tűnik, hogy felépült, és egészségesen nagyjából elit hármast alkothatna Gordonnal és Edelmannel. De még az ő helye sem fix. Ott van még Berrios is, aki szintén ígéretes volt, visszahordásoknál is jól teljesített. Aztán ott van még Slater, akinek kb fix a helye, és akkor olyat, hogy returner (Olszewski) meg sem említek már. Egyszerűen én nem látom, hogy Harrisnek az elmúlt bő egy hét eseményei (Gordon, Edelman és Thomas egyidejű visszatérése) után hol lenne helye a csapatban.

Hátha valami kamu IR-re lehet rakni, vagy majd idény közben esetleg visszahozni, de most alaphangon van legalább hat ember előtte, és a magam részéről még mindig inkább a három QB-s megoldásban gondolkodnék. Egyszerűen Harris számára túl mély ez a keret most
Wyatt
hmmm...
Gordon -- bye week ig jó lehet aztán újra szívni fog..
Edelman -- ok de ő se fiatalodik
Harry -- sokat nem láttunk belőle, megsérült a bokája
DT -- két szakadás után? Kihagyta a felkészülést, rá alapozni?!
Meyers -- TB vel nincs meg a kémia
Dorsett -- felé sok labda fog szállni
Berrios -- megy a ps-be
Slater -- ST only

Simán úgy járhatunk, mint tavaly, hogy októberre 3 normális elkapó lesz a rosteren de ne legyen igazam..