New England Patriots
75 feliratkozó
több mint 6 éve
Jött még Jermaine Eluemunor is a Ravenstől, guard pozícióba. Mélyítünk rendesenPatsPultion ezt irtak kommentben rola:
Wyatt
"Guy lived in UK, came to game in late teens. Did OK at A&M, but then nothing. Showed up this spring overweight, failed Ravens’ conditioning test. Inconsistent technique and questionable dedication. "
több mint 6 éve
Jött még Jermaine Eluemunor is a Ravenstől, guard pozícióba. Mélyítünk rendesennem jött be a draft?
Wyatt

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Jött még Jermaine Eluemunor is a Ravenstől, guard pozícióba. Mélyítünk rendesen

több mint 6 éve
Korey Cunningham érkezik Arizonából.Csak hozza az embereimet BB 😀
6.kört adott érte a Pats
Klaci79

több mint 6 éve
Jó eséllyel. De majd ha eljutok az 53+10 végére, lehet hogy meggyőzöm magam az ellenkezőjéről #staytuned

több mint 6 éve
Alig várom Wyatt 53-át...Tuti így kezdődik
QB: TB, BH, JS....
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Semmi gond, együtt szoktuk nézni az sb-t 😊...Arra, hogy érzékeltessem, hogy az átlagos Pats szurkoló érzelmi görbéje a februári istenkirályok vagyunktól (vagy majdnem), a következő októberig eléri a mindmeghalunk, mindmeghalunk, világvége van állapotot. Én csak kb. 15 éve követem ezt a sportot, de ez minden évben megismétlődik. És ez szerintem nagyon vicces, még akkor is, ha téged most történetesen megbántott, amit nagyon sajnálok. Őszintén!
Értem amit mondasz és tisztában vagyok a cap managment--el és egyes posztok értékével.
Akkor sem értem , hogy a szarkasztikus kommented mire volt jó..na mindegy, elengedem.
gordon
Kollega
Én sosem járok a felhők felett és soha sem vagyok letargikus állapotban. Ez csak egy játék.
Wyatt el vitázok Hoyer kivágásáról.
Szombaton kiderül mit találtak ki BB ék.
több mint 6 éve
...Arra, hogy érzékeltessem, hogy az átlagos Pats szurkoló érzelmi görbéje a februári istenkirályok vagyunktól (vagy majdnem), a következő októberig eléri a mindmeghalunk, mindmeghalunk, világvége van állapotot. Én csak kb. 15 éve követem ezt a sportot, de ez minden évben megismétlődik. És ez szerintem nagyon vicces, még akkor is, ha téged most történetesen megbántott, amit nagyon sajnálok. Őszintén!
Értem amit mondasz és tisztában vagyok a cap managment--el és egyes posztok értékével.
Akkor sem értem , hogy a szarkasztikus kommented mire volt jó..na mindegy, elengedem.
gordon
We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
Értem amit mondasz és tisztában vagyok a cap managment--el és egyes posztok értékével.Te se igazán értetted, hogy én mire gondoltam. Leragadtál a tartalom nélküli viccelődésnél. A roster felépítése egyfajta közgazdasági kérdés, ahol a játékos ár/érték arányán túl a poszt értéke is számít, illetve beleszámít, hogy milyen jövőbeli eseményekre van és milyenekre nincs kihatásunk. Többek között.Ezt pont nem jó embernek írod de lényegtelen. Megfogtad és kiemelted a lényeget, gratulálok......Általában így szokott lenni. Októberre minden értelmes játékos kivágva, elcserélve, sérült listán. 3-3-as mérleggel állunk és mindenki eltemeti a csapatot jó mélyre.
Simán úgy járhatunk, mint tavaly, hogy októberre 3 normális elkapó lesz a rosteren de ne legyen igazam..
gordon
Aztán egyszer csak megint ott vagyunk a döntőben. Ki érti ezt?
PS: Mielőtt elfelejtem! Brady pedig túl öreg és már rég kiégett.
Kollega
A mondandóm arról szólt, hogy én vittem volna Harris-t az 53 ba és DT PUP-ra tettem volna valamint és 2 irányítóval vágnék neki a szezonnak.
gordon
Hogy példát is mondjak, van az, amikor a top TE-del kötsz egy új szerződést, és a rendőrség egy hét múlva elviszi emberölés miatt. A liga nem engedi el az utána maradt dead moneyt, így következő 3 évre úgy lesz a költségvetésed mínuszos, hogy ezt pont nem láttad jönni. És nem meglepő módon ha olykor egy hajszállal is, de lemaradunk a döntőről.
A Patriots stábja ebben a fajta tervezésben (is) zseniálisat alakít 20 éve. De persze hibákat is vétenek.
Abban a kérdésben én nem is vitatkoztam veled, hogy kellene-e helyet szorítani Harrisnek, vagy sem. Ehhez én nem értek eléggé. Én csak arra a jelenségre világítottam rá, hogy ezek a jelenségek minden évben megismétlődnek a keret szűkítésekor.
Kollega
Akkor sem értem , hogy a szarkasztikus kommented mire volt jó..na mindegy, elengedem.
több mint 6 éve
Te se igazán értetted, hogy én mire gondoltam. Leragadtál a tartalom nélküli viccelődésnél. A roster felépítése egyfajta közgazdasági kérdés, ahol a játékos ár/érték arányán túl a poszt értéke is számít, illetve beleszámít, hogy milyen jövőbeli eseményekre van és milyenekre nincs kihatásunk. Többek között.Ezt pont nem jó embernek írod de lényegtelen. Megfogtad és kiemelted a lényeget, gratulálok......Általában így szokott lenni. Októberre minden értelmes játékos kivágva, elcserélve, sérült listán. 3-3-as mérleggel állunk és mindenki eltemeti a csapatot jó mélyre.
Simán úgy járhatunk, mint tavaly, hogy októberre 3 normális elkapó lesz a rosteren de ne legyen igazam..
gordon
Aztán egyszer csak megint ott vagyunk a döntőben. Ki érti ezt?
PS: Mielőtt elfelejtem! Brady pedig túl öreg és már rég kiégett.
Kollega
A mondandóm arról szólt, hogy én vittem volna Harris-t az 53 ba és DT PUP-ra tettem volna valamint és 2 irányítóval vágnék neki a szezonnak.
gordon
Hogy példát is mondjak, van az, amikor a top TE-del kötsz egy új szerződést, és a rendőrség egy hét múlva elviszi emberölés miatt. A liga nem engedi el az utána maradt dead moneyt, így következő 3 évre úgy lesz a költségvetésed mínuszos, hogy ezt pont nem láttad jönni. És nem meglepő módon ha olykor egy hajszállal is, de lemaradunk a döntőről.
A Patriots stábja ebben a fajta tervezésben (is) zseniálisat alakít 20 éve. De persze hibákat is vétenek.
Abban a kérdésben én nem is vitatkoztam veled, hogy kellene-e helyet szorítani Harrisnek, vagy sem. Ehhez én nem értek eléggé. Én csak arra a jelenségre világítottam rá, hogy ezek a jelenségek minden évben megismétlődnek a keret szűkítésekor.
We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
Ezt pont nem jó embernek írod de lényegtelen. Megfogtad és kiemelted a lényeget, gratulálok......Általában így szokott lenni. Októberre minden értelmes játékos kivágva, elcserélve, sérült listán. 3-3-as mérleggel állunk és mindenki eltemeti a csapatot jó mélyre.
Simán úgy járhatunk, mint tavaly, hogy októberre 3 normális elkapó lesz a rosteren de ne legyen igazam..
gordon
Aztán egyszer csak megint ott vagyunk a döntőben. Ki érti ezt?
PS: Mielőtt elfelejtem! Brady pedig túl öreg és már rég kiégett.
Kollega
A mondandóm arról szólt, hogy én vittem volna Harris-t az 53 ba és DT PUP-ra tettem volna valamint és 2 irányítóval vágnék neki a szezonnak.
több mint 6 éve
...Általában így szokott lenni. Októberre minden értelmes játékos kivágva, elcserélve, sérült listán. 3-3-as mérleggel állunk és mindenki eltemeti a csapatot jó mélyre.
Simán úgy járhatunk, mint tavaly, hogy októberre 3 normális elkapó lesz a rosteren de ne legyen igazam..
gordon
Aztán egyszer csak megint ott vagyunk a döntőben. Ki érti ezt?
PS: Mielőtt elfelejtem! Brady pedig túl öreg és már rég kiégett.
We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
Mélyítésnek majd jön a keretszűkítés után a szokásos kukázásPennel nem volt egyébként rossz, de Shelton és Cowart is akkorát lépett előre, hogy nem maradt neki hely a rosteren.Ez a Pennel projekt sem jött be, voltak jelek, de akkor is az első meglepő húzásPedig én nagyon bíztam benne,dehát ez van. Andrewsnak jobbulást,Karras nem tudom hogy tudja-e majd pótolni.
ZERO_L
kolok1972
Karras amikor pályára került korábban centerként, akkor teljesen jó volt, én amiatt nem aggódnék, inkább a depth, vagyis inkább annak a hiánya zavar.
cspeti98
több mint 6 éve
Pennel nem volt egyébként rossz, de Shelton és Cowart is akkorát lépett előre, hogy nem maradt neki hely a rosteren.Ez a Pennel projekt sem jött be, voltak jelek, de akkor is az első meglepő húzásPedig én nagyon bíztam benne,dehát ez van. Andrewsnak jobbulást,Karras nem tudom hogy tudja-e majd pótolni.
ZERO_L
kolok1972
Karras amikor pályára került korábban centerként, akkor teljesen jó volt, én amiatt nem aggódnék, inkább a depth, vagyis inkább annak a hiánya zavar.
több mint 6 éve
Thuney siman lehet popec cenya, Karras idealis OG lehet kozben, de ez is egy megoldas. De a legfontosabb, hogy Andrewsnak ne legyen baja, a fal majd jo lesz (vagy max nem)Ez a Pennel projekt sem jött be, voltak jelek, de akkor is az első meglepő húzásPedig én nagyon bíztam benne,dehát ez van. Andrewsnak jobbulást,Karras nem tudom hogy tudja-e majd pótolni.
ZERO_L
kolok1972

több mint 6 éve
Andrewsnak jobbulást.Scar kezdhet sakkozni...
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Ez a Pennel projekt sem jött be, voltak jelek, de akkor is az első meglepő húzásPedig én nagyon bíztam benne,dehát ez van. Andrewsnak jobbulást,Karras nem tudom hogy tudja-e majd pótolni.
ZERO_L
Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
David Andrews kórházba került.több mint 6 éve
Ez a Pennel projekt sem jött be, voltak jelek, de akkor is az első meglepő húzás

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Időm mint a tenger végül is, szerintem csütörtökön dobok egy 53-as tippet és szezonvárót (nem akarok két külön bejegyzést írni most, megy akkor egyben) 😊

több mint 6 éve
Nem, de ha csak két irányítót vinnénk ? 😀Ennyi. Ha van legalább hat jobb nála, akkor nem fogod azért kirakni, mert valakinek lehet valamijeEttől még most egyiket se lehet kivágni azért, hogy Harris beférjen.Harris sokan nagyon várták, biztató is volt az első meccsen a két dropja ellenére is. Viszont amíg az év elején nemlétező volt a WR-sorunk (egy darab használható WR-ünk volt, ő mondjuk MVP is lett), addig most rendkívül telítettnek tűnik.hmmm...
Gordon sima első számú WR lenne a csapatok 90 százalékánál, ha tiszta tudna maradni. Most addig az esélyt úgy tűnik megkapja, innentől nem kérdés a helye. Ott van Edelman, egyértelmű. Ott van az első körös Harry, sosem draftolt még hozzánk BB első körben WR-t, rendkívül jól teljesített, az ő helye is fix. Aztán jönnek a még szintén nagyon sanszos opciók. Meyers remekül megy Stidhammel, két év múlva simán lehetne egy kezdő QB-WR páros, de Bradyvel még nem jó a kémia a meccseken annyira. Ott van Dorsett, őt viszont egész jól érzi, sokat támaszkodik rá, simán ott lehet ő is a kezdőben is. Ott van Demaryius Thomas, aki úgy tűnik, hogy felépült, és egészségesen nagyjából elit hármast alkothatna Gordonnal és Edelmannel. De még az ő helye sem fix. Ott van még Berrios is, aki szintén ígéretes volt, visszahordásoknál is jól teljesített. Aztán ott van még Slater, akinek kb fix a helye, és akkor olyat, hogy returner (Olszewski) meg sem említek már. Egyszerűen én nem látom, hogy Harrisnek az elmúlt bő egy hét eseményei (Gordon, Edelman és Thomas egyidejű visszatérése) után hol lenne helye a csapatban.
Hátha valami kamu IR-re lehet rakni, vagy majd idény közben esetleg visszahozni, de most alaphangon van legalább hat ember előtte, és a magam részéről még mindig inkább a három QB-s megoldásban gondolkodnék. Egyszerűen Harris számára túl mély ez a keret most
Wyatt
Gordon -- bye week ig jó lehet aztán újra szívni fog..
Edelman -- ok de ő se fiatalodik
Harry -- sokat nem láttunk belőle, megsérült a bokája
DT -- két szakadás után? Kihagyta a felkészülést, rá alapozni?!
Meyers -- TB vel nincs meg a kémia
Dorsett -- felé sok labda fog szállni
Berrios -- megy a ps-be
Slater -- ST only
Simán úgy járhatunk, mint tavaly, hogy októberre 3 normális elkapó lesz a rosteren de ne legyen igazam..
gordon
somoskovig
Wyatt
Btw 4 rb+ 1fb is rosteren lesz, szóval megy majd a fejkavarás..
Wyatt , mikor jön az 53as tipped ?
több mint 6 éve
Ennyi. Ha van legalább hat jobb nála, akkor nem fogod azért kirakni, mert valakinek lehet valamijeEttől még most egyiket se lehet kivágni azért, hogy Harris beférjen.Harris sokan nagyon várták, biztató is volt az első meccsen a két dropja ellenére is. Viszont amíg az év elején nemlétező volt a WR-sorunk (egy darab használható WR-ünk volt, ő mondjuk MVP is lett), addig most rendkívül telítettnek tűnik.hmmm...
Gordon sima első számú WR lenne a csapatok 90 százalékánál, ha tiszta tudna maradni. Most addig az esélyt úgy tűnik megkapja, innentől nem kérdés a helye. Ott van Edelman, egyértelmű. Ott van az első körös Harry, sosem draftolt még hozzánk BB első körben WR-t, rendkívül jól teljesített, az ő helye is fix. Aztán jönnek a még szintén nagyon sanszos opciók. Meyers remekül megy Stidhammel, két év múlva simán lehetne egy kezdő QB-WR páros, de Bradyvel még nem jó a kémia a meccseken annyira. Ott van Dorsett, őt viszont egész jól érzi, sokat támaszkodik rá, simán ott lehet ő is a kezdőben is. Ott van Demaryius Thomas, aki úgy tűnik, hogy felépült, és egészségesen nagyjából elit hármast alkothatna Gordonnal és Edelmannel. De még az ő helye sem fix. Ott van még Berrios is, aki szintén ígéretes volt, visszahordásoknál is jól teljesített. Aztán ott van még Slater, akinek kb fix a helye, és akkor olyat, hogy returner (Olszewski) meg sem említek már. Egyszerűen én nem látom, hogy Harrisnek az elmúlt bő egy hét eseményei (Gordon, Edelman és Thomas egyidejű visszatérése) után hol lenne helye a csapatban.
Hátha valami kamu IR-re lehet rakni, vagy majd idény közben esetleg visszahozni, de most alaphangon van legalább hat ember előtte, és a magam részéről még mindig inkább a három QB-s megoldásban gondolkodnék. Egyszerűen Harris számára túl mély ez a keret most
Wyatt
Gordon -- bye week ig jó lehet aztán újra szívni fog..
Edelman -- ok de ő se fiatalodik
Harry -- sokat nem láttunk belőle, megsérült a bokája
DT -- két szakadás után? Kihagyta a felkészülést, rá alapozni?!
Meyers -- TB vel nincs meg a kémia
Dorsett -- felé sok labda fog szállni
Berrios -- megy a ps-be
Slater -- ST only
Simán úgy járhatunk, mint tavaly, hogy októberre 3 normális elkapó lesz a rosteren de ne legyen igazam..
gordon
somoskovig

több mint 6 éve
Ettől még most egyiket se lehet kivágni azért, hogy Harris beférjen.Harris sokan nagyon várták, biztató is volt az első meccsen a két dropja ellenére is. Viszont amíg az év elején nemlétező volt a WR-sorunk (egy darab használható WR-ünk volt, ő mondjuk MVP is lett), addig most rendkívül telítettnek tűnik.hmmm...
Gordon sima első számú WR lenne a csapatok 90 százalékánál, ha tiszta tudna maradni. Most addig az esélyt úgy tűnik megkapja, innentől nem kérdés a helye. Ott van Edelman, egyértelmű. Ott van az első körös Harry, sosem draftolt még hozzánk BB első körben WR-t, rendkívül jól teljesített, az ő helye is fix. Aztán jönnek a még szintén nagyon sanszos opciók. Meyers remekül megy Stidhammel, két év múlva simán lehetne egy kezdő QB-WR páros, de Bradyvel még nem jó a kémia a meccseken annyira. Ott van Dorsett, őt viszont egész jól érzi, sokat támaszkodik rá, simán ott lehet ő is a kezdőben is. Ott van Demaryius Thomas, aki úgy tűnik, hogy felépült, és egészségesen nagyjából elit hármast alkothatna Gordonnal és Edelmannel. De még az ő helye sem fix. Ott van még Berrios is, aki szintén ígéretes volt, visszahordásoknál is jól teljesített. Aztán ott van még Slater, akinek kb fix a helye, és akkor olyat, hogy returner (Olszewski) meg sem említek már. Egyszerűen én nem látom, hogy Harrisnek az elmúlt bő egy hét eseményei (Gordon, Edelman és Thomas egyidejű visszatérése) után hol lenne helye a csapatban.
Hátha valami kamu IR-re lehet rakni, vagy majd idény közben esetleg visszahozni, de most alaphangon van legalább hat ember előtte, és a magam részéről még mindig inkább a három QB-s megoldásban gondolkodnék. Egyszerűen Harris számára túl mély ez a keret most
Wyatt
Gordon -- bye week ig jó lehet aztán újra szívni fog..
Edelman -- ok de ő se fiatalodik
Harry -- sokat nem láttunk belőle, megsérült a bokája
DT -- két szakadás után? Kihagyta a felkészülést, rá alapozni?!
Meyers -- TB vel nincs meg a kémia
Dorsett -- felé sok labda fog szállni
Berrios -- megy a ps-be
Slater -- ST only
Simán úgy járhatunk, mint tavaly, hogy októberre 3 normális elkapó lesz a rosteren de ne legyen igazam..
gordon
több mint 6 éve
Harris sokan nagyon várták, biztató is volt az első meccsen a két dropja ellenére is. Viszont amíg az év elején nemlétező volt a WR-sorunk (egy darab használható WR-ünk volt, ő mondjuk MVP is lett), addig most rendkívül telítettnek tűnik.hmmm...
Gordon sima első számú WR lenne a csapatok 90 százalékánál, ha tiszta tudna maradni. Most addig az esélyt úgy tűnik megkapja, innentől nem kérdés a helye. Ott van Edelman, egyértelmű. Ott van az első körös Harry, sosem draftolt még hozzánk BB első körben WR-t, rendkívül jól teljesített, az ő helye is fix. Aztán jönnek a még szintén nagyon sanszos opciók. Meyers remekül megy Stidhammel, két év múlva simán lehetne egy kezdő QB-WR páros, de Bradyvel még nem jó a kémia a meccseken annyira. Ott van Dorsett, őt viszont egész jól érzi, sokat támaszkodik rá, simán ott lehet ő is a kezdőben is. Ott van Demaryius Thomas, aki úgy tűnik, hogy felépült, és egészségesen nagyjából elit hármast alkothatna Gordonnal és Edelmannel. De még az ő helye sem fix. Ott van még Berrios is, aki szintén ígéretes volt, visszahordásoknál is jól teljesített. Aztán ott van még Slater, akinek kb fix a helye, és akkor olyat, hogy returner (Olszewski) meg sem említek már. Egyszerűen én nem látom, hogy Harrisnek az elmúlt bő egy hét eseményei (Gordon, Edelman és Thomas egyidejű visszatérése) után hol lenne helye a csapatban.
Hátha valami kamu IR-re lehet rakni, vagy majd idény közben esetleg visszahozni, de most alaphangon van legalább hat ember előtte, és a magam részéről még mindig inkább a három QB-s megoldásban gondolkodnék. Egyszerűen Harris számára túl mély ez a keret most
Wyatt
Gordon -- bye week ig jó lehet aztán újra szívni fog..
Edelman -- ok de ő se fiatalodik
Harry -- sokat nem láttunk belőle, megsérült a bokája
DT -- két szakadás után? Kihagyta a felkészülést, rá alapozni?!
Meyers -- TB vel nincs meg a kémia
Dorsett -- felé sok labda fog szállni
Berrios -- megy a ps-be
Slater -- ST only
Simán úgy járhatunk, mint tavaly, hogy októberre 3 normális elkapó lesz a rosteren de ne legyen igazam..