Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 010 — nabege2@yahoo.com
Mindig megállapítom, hogy jó, hogy csak szurkolója vagyok ennek a csapatnak, mert ha még közelebb kerülne hozzá az ember kapná a pofonokat. Az én halál nyugodt világomhoz képest könyörtelen ez az NFL. (azon belül a pats szerintem hatványozottan)
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 348 — Patriots fan
Olevszkit miért brühühü
ThundersNFL
gondolom örömödben sírsz😊
NB2
Jupppppi Juhééé
ThundersNFL
Ennek nagyon örülök én is végre nem Edelmant rakjuk be a darálóba

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 241 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Olevszkit miért brühühü
ThundersNFL
gondolom örömödben sírsz😊
NB2
Jupppppi Juhééé

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 010 — nabege2@yahoo.com
Olevszkit miért brühühü
ThundersNFL
gondolom örömödben sírsz😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Olevszkit miért brühühü
ThundersNFL
Ez fix volt, Hoyert én vittem volna, de úgy látszik, a stábot meggyőzte Stidham. Legyen igazuk 😊

több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 3 215 — Gràcies Pep!
Hoyer is repült
Klaci79
Jarret Stidham... Kösd a gatyád
ThundersNFL
Azért ez meglepő húzás

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 010 — nabege2@yahoo.com
Hoyer is repült
Klaci79
kegyetlen világ ez...
több mint 6 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 241 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Hoyer is repült
Klaci79
Jarret Stidham... Kösd a gatyád

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Hoyer is repült
több mint 6 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 241 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Olevszkit miért brühühü

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Berriosnak ennyi volt...
ThundersNFL
Jön a Detroit MiniPatriots-ba.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Berriosnak ennyi volt...
ThundersNFL
PS-re még jó lesz

több mint 6 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 241 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Berriosnak ennyi volt...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Ez pedig, amit multkor megemlitettem en isWyatt
Hát én ezt úgy nézem, hogy ha azt a csapatot amelyiket az öreg jedi meg a posterboy 6 címig vitt, azt még mindig a Manning/Luck Coltshoz viszonyítják, amelyiknek ebből a 20 évből 6 évig volt egy Tony Dungy-ja, a többi időben Jim Mora-k, Caldwellek meg Paganok szerencsétlenkedtek, akkor ez így rendben is van. 😊

Más. Mi lesz Brooks-al és Ebnerrel? Megint ST betárazás lesz? Ebner és Brooks is idén tavasszal kapott 2 éves szerződést. Brooks-t 1.8 millába fájna kitenni. Rosteren lesz? (gm game kérdés).
peterk2005
Szerintem rosteren lesz mindkettő, Brooks pedig a defense-ben is fog játszani, nálunk eddig elég pöpec volt ott. Ideális Chung pótlék/utód.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 940 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez pedig, amit multkor megemlitettem en isWyatt
Hát én ezt úgy nézem, hogy ha azt a csapatot amelyiket az öreg jedi meg a posterboy 6 címig vitt, azt még mindig a Manning/Luck Coltshoz viszonyítják, amelyiknek ebből a 20 évből 6 évig volt egy Tony Dungy-ja, a többi időben Jim Mora-k, Caldwellek meg Paganok szerencsétlenkedtek, akkor ez így rendben is van. 😊

Más. Mi lesz Brooks-al és Ebnerrel? Megint ST betárazás lesz? Ebner és Brooks is idén tavasszal kapott 2 éves szerződést. Brooks-t 1.8 millába fájna kitenni. Rosteren lesz? (gm game kérdés).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez pedig, amit multkor megemlitettem en is

 www.facebook.com/1286880458042884/posts/2525155144215403/

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Állítólag Russel Bodine érkezik a Bills-ből...ha még ő is kell nagy lehet a baj...6. kör volt
Klaci79
Majd meglatod jovo vasarnap, mekkora a baj 😉
Wyatt
Örülnék ha ezen múlna, de sajnos nem ezen fog, hanem hogy Brady papa megint szétszedi a secondary-t, Big Ben meg hozza első heti rozsdás formáját.
Tippem 30-13 😢
Klaci79
Akkor talan megsem baj, ha hozunk egy cserecentert 😊)
Wyatt
Baj?! Hát tőlem aztán...sok ilyen Bodine szintű játékos kellene ide 😉
Klaci79
Te irtad, hogy nagy lehet a baj. Egy cserecenter megszerzese kapcsan mosolyogtam csak 😊

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Állítólag Russel Bodine érkezik a Bills-ből...ha még ő is kell nagy lehet a baj...6. kör volt
Klaci79
Majd meglatod jovo vasarnap, mekkora a baj 😉
Wyatt
Örülnék ha ezen múlna, de sajnos nem ezen fog, hanem hogy Brady papa megint szétszedi a secondary-t, Big Ben meg hozza első heti rozsdás formáját.
Tippem 30-13 😢
Klaci79
Akkor talan megsem baj, ha hozunk egy cserecentert 😊)
Wyatt
Baj?! Hát tőlem aztán...sok ilyen Bodine szintű játékos kellene ide 😉
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Állítólag Russel Bodine érkezik a Bills-ből...ha még ő is kell nagy lehet a baj...6. kör volt
Klaci79
Majd meglatod jovo vasarnap, mekkora a baj 😉
Wyatt
Örülnék ha ezen múlna, de sajnos nem ezen fog, hanem hogy Brady papa megint szétszedi a secondary-t, Big Ben meg hozza első heti rozsdás formáját.
Tippem 30-13 😢
Klaci79
Akkor talan megsem baj, ha hozunk egy cserecentert 😊)

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Állítólag Russel Bodine érkezik a Bills-ből...ha még ő is kell nagy lehet a baj...6. kör volt
Klaci79
Majd meglatod jovo vasarnap, mekkora a baj 😉
Wyatt
Örülnék ha ezen múlna, de sajnos nem ezen fog, hanem hogy Brady papa megint szétszedi a secondary-t, Big Ben meg hozza első heti rozsdás formáját.
Tippem 30-13 😢
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Ez a biznisz. BB-nek kell huznia egy erthetetlen masodik koros CB-t, aki bust lesz, cserebe mindig akad popec UDFA es sok bajnoki cim. Es o meghozza ertunk ezt az aldozatot, es elviseli, hogy ezert megkerdojelezik
Wyatt
deal
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez a biznisz. BB-nek kell huznia egy erthetetlen masodik koros CB-t, aki bust lesz, cserebe mindig akad popec UDFA es sok bajnoki cim. Es o meghozza ertunk ezt az aldozatot, es elviseli, hogy ezert megkerdojelezik

több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Source: #Patriots CB Duke Dawson was traded to the #Broncos. A former second rounder.
Beki
Várható volt, hogy nem fér be az 53-ba.
Adtunk vele egy hetedik köröst és kaptunk egy hatodik köröst.
April Wine
Ismét egy szuper második körös DB.

Milyen szinten jegyezzük meg Joejuan nevét?
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Állítólag Russel Bodine érkezik a Bills-ből...ha még ő is kell nagy lehet a baj...6. kör volt
Klaci79
Majd meglatod jovo vasarnap, mekkora a baj 😉

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Állítólag Russel Bodine érkezik a Bills-ből...ha még ő is kell nagy lehet a baj...
Klaci79
6. kör megy érte.