Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 719
Art Stapleton
@art_stapleton
·
17 min
By the way, Drew Rosenhaus is a genius.
több mint 6 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
és Kaepernick még mindig csapat nélkül, pedig ő csak térdelt a himnusz alatt... ¯\_(ツ)_/¯
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Hat bazdmeg. Erre nem tudom, mi szukseg volt. Eddig is elit WR-sorunk volt. Na mindegy, ha valaki, tan BB segithet neki
Wyatt
Miben? Elit playa és színész egyben. Ki volt ez találva már hónapok óta.
A Raiders meg kifizette az árát a Pats helyett.
Vicc ez az egész.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 299 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az a baj, ha most eltiltanák egész idényre s a Pats SBt nyer akkor is gyűrűt nyer amit rhadtul nem érdemel meg. Miközben egy Larry Fitz egész életen át gürizik a semmiért... Undorító...
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
 twitter.com/AdamSchefter/status/1170441998391791619?s=20
Sztroga
Vajh, hogyan fog kinézni a szerződés...és meddig ül meg a seggén?
Solymi
ki lesz vágva két héten belül, vagy semmi gond nem lesz vele és végigcsinálja a szezont /ez utóbbi esetben 100%ra veszem hogy az elmúlt bő fél éves hisztisorozat csak azért volt hogy szabadügynök legyen és aláírhasson a Patshez/
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 730 — Poloska confirmed
Egyre biztosabb vagyok benne, hogy AB = Ricky Jerrett 😀
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
2007 flashbackem van 😊
több mint 6 éve
bogjosi New England Patriots 2 296
na jó akkor Michael Bennett után van még egy játékos a csapatban akit utálok

nagyon nem szeretném hogy igaz legyen, de bennem komolyan felmerült hogy már azóta ezt tervezte AB amióta eljött Pittsburghből, tudta hogy a Patriotsba nem fogják elcserélni, ezért szépen elment a Raidersbe és gyakorlatilag egész nyáron csak balhézott, elérte hogy kivágják és oda mehet ahová akar 😕
Cuchulain82
5 perccel megelőztelek ezzel 😀

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 6 éve
bogjosi New England Patriots 2 296
Antonio Brown, Josh Gordon, Julian Edelman, majd Harry.. okay 😀
winston
+Demaryius Thomas 😀

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hat bazdmeg. Erre nem tudom, mi szukseg volt. Eddig is elit WR-sorunk volt. Na mindegy, ha valaki, tan BB segithet neki

több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
na jó akkor Michael Bennett után van még egy játékos a csapatban akit utálok

nagyon nem szeretném hogy igaz legyen, de bennem komolyan felmerült hogy már azóta ezt tervezte AB amióta eljött Pittsburghből, tudta hogy a Patriotsba nem fogják elcserélni, ezért szépen elment a Raidersbe és gyakorlatilag egész nyáron csak balhézott, elérte hogy kivágják és oda mehet ahová akar 😕
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Antonio Brown, Josh Gordon, Julian Edelman, majd Harry.. okay 😀
több mint 6 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
😀😀😀DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDriggedDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
több mint 6 éve
bogjosi New England Patriots 2 296
Pats anno ment AB után, de steelers nem adta nekik...
AB Raider lett, majd direkt csinálta a hisztit, mindaddig amíg ki nem vágják, hogy aztán contender csapatba, ahova anno is akart menni, igazoljon...ki volt ez találva 😀

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 460
Az ég kék, a Pats annyira irracionálisan jól kukázik, hogy az már-már büntetendő.

Gordon, Edelman, Harry,(sérülés?) AB - OKÉ
GiantsMLBhunter
Volt itt már Chad Johnson is, annyira sokra nem mentek vele
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
 twitter.com/AdamSchefter/status/1170441998391791619?s=20
Sztroga
Vajh, hogyan fog kinézni a szerződés...és meddig ül meg a seggén?
Solymi
A nyakamat rá, hogy itt normális lesz.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 484
 twitter.com/AdamSchefter/status/1170441998391791619?s=20
Sztroga
Vajh, hogyan fog kinézni a szerződés...és meddig ül meg a seggén?
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Ez komoly b+ 😂 ezzel mindenki viccelt, hogy majd itt köt ki AB... És akkor cáfolja meg vki, hogy ez nem volt megbeszélve

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 299 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na most mondom azt hogy BB is elmegy a jó édes... egy ilyen majom és még ő jár jól. Remélem idén nem nyer a Pats, bocs srácok..... Ez nem nektek szól.....
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 348 — Patriots fan
Na ezt a szart...Rohadjon még akkor se lesz Brown mezem. Jó kis öltözőbe való ember ...ja nem

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 719
Én teljesen biztos vagyok benne, hogy nem fogjuk leigazolni AB-t és nem csak az ár miatt nem. Ő teljesen más kategória, mint bárki, akit problémásként hoztunk. Egy primadonna, aki úgy néz ki, képtelen beállni a sorba. Nekünk pedig az olyan nem kell, aki az Én-t előbbre helyezi a Mi-nél.
ervinator
igen 😊 a csapat az első...
több mint 6 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Az ég kék, a Pats annyira irracionálisan jól kukázik, hogy az már-már büntetendő.

Gordon, Edelman, Harry,(sérülés?) AB - OKÉ
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Jajj, de tudtam 😊

több mint 6 éve
Sztroga New Orleans Saints 123
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 963 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ideigazolt a 🤡 !