New England Patriots
75 feliratkozó
több mint 6 éve
Art Stapleton@art_stapleton
·
17 min
By the way, Drew Rosenhaus is a genius.
több mint 6 éve
és Kaepernick még mindig csapat nélkül, pedig ő csak térdelt a himnusz alatt... ¯\_(ツ)_/¯
több mint 6 éve
Hat bazdmeg. Erre nem tudom, mi szukseg volt. Eddig is elit WR-sorunk volt. Na mindegy, ha valaki, tan BB segithet nekiMiben? Elit playa és színész egyben. Ki volt ez találva már hónapok óta.
Wyatt
A Raiders meg kifizette az árát a Pats helyett.
Vicc ez az egész.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Az a baj, ha most eltiltanák egész idényre s a Pats SBt nyer akkor is gyűrűt nyer amit rhadtul nem érdemel meg. Miközben egy Larry Fitz egész életen át gürizik a semmiért... Undorító...
több mint 6 éve
ki lesz vágva két héten belül, vagy semmi gond nem lesz vele és végigcsinálja a szezont /ez utóbbi esetben 100%ra veszem hogy az elmúlt bő fél éves hisztisorozat csak azért volt hogy szabadügynök legyen és aláírhasson a Patshez/twitter.com/AdamSchefter/status/1170441998391791619?s=20Vajh, hogyan fog kinézni a szerződés...és meddig ül meg a seggén?
Sztroga
Solymi
több mint 6 éve
Egyre biztosabb vagyok benne, hogy AB = Ricky Jerrett 😀
több mint 6 éve
2007 flashbackem van 😊
több mint 6 éve
na jó akkor Michael Bennett után van még egy játékos a csapatban akit utálok5 perccel megelőztelek ezzel 😀
nagyon nem szeretném hogy igaz legyen, de bennem komolyan felmerült hogy már azóta ezt tervezte AB amióta eljött Pittsburghből, tudta hogy a Patriotsba nem fogják elcserélni, ezért szépen elment a Raidersbe és gyakorlatilag egész nyáron csak balhézott, elérte hogy kivágják és oda mehet ahová akar 😕
Cuchulain82
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 6 éve
Antonio Brown, Josh Gordon, Julian Edelman, majd Harry.. okay 😀+Demaryius Thomas 😀
winston
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 6 éve
Hat bazdmeg. Erre nem tudom, mi szukseg volt. Eddig is elit WR-sorunk volt. Na mindegy, ha valaki, tan BB segithet neki

több mint 6 éve
na jó akkor Michael Bennett után van még egy játékos a csapatban akit utáloknagyon nem szeretném hogy igaz legyen, de bennem komolyan felmerült hogy már azóta ezt tervezte AB amióta eljött Pittsburghből, tudta hogy a Patriotsba nem fogják elcserélni, ezért szépen elment a Raidersbe és gyakorlatilag egész nyáron csak balhézott, elérte hogy kivágják és oda mehet ahová akar 😕
több mint 6 éve
Antonio Brown, Josh Gordon, Julian Edelman, majd Harry.. okay 😀
több mint 6 éve
😀😀😀DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDriggedDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
több mint 6 éve
Pats anno ment AB után, de steelers nem adta nekik...AB Raider lett, majd direkt csinálta a hisztit, mindaddig amíg ki nem vágják, hogy aztán contender csapatba, ahova anno is akart menni, igazoljon...ki volt ez találva 😀
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 6 éve
Az ég kék, a Pats annyira irracionálisan jól kukázik, hogy az már-már büntetendő.Volt itt már Chad Johnson is, annyira sokra nem mentek vele
Gordon, Edelman, Harry,(sérülés?) AB - OKÉ
GiantsMLBhunter
több mint 6 éve
A nyakamat rá, hogy itt normális lesz.twitter.com/AdamSchefter/status/1170441998391791619?s=20Vajh, hogyan fog kinézni a szerződés...és meddig ül meg a seggén?
Sztroga
Solymi
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
twitter.com/AdamSchefter/status/1170441998391791619?s=20Vajh, hogyan fog kinézni a szerződés...és meddig ül meg a seggén?
Sztroga
több mint 6 éve
Ez komoly b+ 😂 ezzel mindenki viccelt, hogy majd itt köt ki AB... És akkor cáfolja meg vki, hogy ez nem volt megbeszélve
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Na most mondom azt hogy BB is elmegy a jó édes... egy ilyen majom és még ő jár jól. Remélem idén nem nyer a Pats, bocs srácok..... Ez nem nektek szól.....
több mint 6 éve
Na ezt a szart...Rohadjon még akkor se lesz Brown mezem. Jó kis öltözőbe való ember ...ja nem
„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
Én teljesen biztos vagyok benne, hogy nem fogjuk leigazolni AB-t és nem csak az ár miatt nem. Ő teljesen más kategória, mint bárki, akit problémásként hoztunk. Egy primadonna, aki úgy néz ki, képtelen beállni a sorba. Nekünk pedig az olyan nem kell, aki az Én-t előbbre helyezi a Mi-nél.igen 😊 a csapat az első...
ervinator
több mint 6 éve
Az ég kék, a Pats annyira irracionálisan jól kukázik, hogy az már-már büntetendő.Gordon, Edelman, Harry,(sérülés?) AB - OKÉ
több mint 6 éve
több mint 6 éve
Ideigazolt a 🤡 !