Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Pats anno ment AB után, de steelers nem adta nekik...
AB Raider lett, majd direkt csinálta a hisztit, mindaddig amíg ki nem vágják, hogy aztán contender csapatba, ahova anno is akart menni, igazoljon...ki volt ez találva 😀
bogec7
ez azért így geci undorító.
Amadeus
A politika topicban is oly' sokszor mondtam már: naív és idealista vagy. A világ utilitarista módon működik, nem erkölcsi alapon.
Sobri Jóska
húzz a faszba.
Amadeus

Sobri Jóska
Sobri, nem mindig értek egyet Amadeusszal, de mivel semmi mást nem csinálsz csak próbálod felb@szni az agyát, ezért most tényleg elhúzhatnál melegebb éghajlatra
Cuchulain82
Segítek neki a dühkezelésében. Majd később megköszöni.
Én sokszor értek egyet vele, most nem.
Egy üzleti, haszonelvű döntés nem tud "geci undorító" lenni, mert nem értelmezhető abban az inerciarendszerben, ahol erkölcsi minősítések legitimek.
Ha meg már személyeskedés, tippelek: gondolom nem abból élsz, hogy mások mozgatórugóit, motivációit próbálod értelmezni, megfejteni, kitalálni.
Sobri Jóska
Jóska igazad van csak ezt nem ma kellene a tudtára adnod.
Rózsa Sándor (betyár)
Miért? Ma mi történt? Ki halt meg?
Sobri Jóska
Amadeusban egy világ (persze képletesen )
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
nagyon kezdődhetnének a meccsek....
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ezek a "jött ez a szitu és BB meg lecsapott rá" hsz-ek 😁 Ezeket ti sem gondoljátok komolyan. Jó hogy nem már véletlenek sorozatának hívjuk a teljesen nyilvánvalót.
És fanként a legnagyobb gond, hogy ez megint hozzájárul az utálathoz, ami kialakult. Már minden évre jut egy ilyen gusztustalan ügy, hogy hogy nem 1 csapattal a 32 közül. Gatek, McDaniels, most ez. BB persze csak egy szerencsés flótas most is.
Nem az a baj, ha egy csapat nyer, hogy halomra nyeri magát. Azt lehet, sport. De a hogyan, az út, az a nem mindegy.
Ami 10-15 éve tisztelet volt és elismerés, most kiábrándultság és utálat sokaknál.
Chargers LT
“Gatek”, azt hiszem itt gyoztel meg mindenkit 😀
több mint 6 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
Pats anno ment AB után, de steelers nem adta nekik...
AB Raider lett, majd direkt csinálta a hisztit, mindaddig amíg ki nem vágják, hogy aztán contender csapatba, ahova anno is akart menni, igazoljon...ki volt ez találva 😀
bogec7
ez azért így geci undorító.
Amadeus
A politika topicban is oly' sokszor mondtam már: naív és idealista vagy. A világ utilitarista módon működik, nem erkölcsi alapon.
Sobri Jóska
húzz a faszba.
Amadeus

Sobri Jóska
Sobri, nem mindig értek egyet Amadeusszal, de mivel semmi mást nem csinálsz csak próbálod felb@szni az agyát, ezért most tényleg elhúzhatnál melegebb éghajlatra
Cuchulain82
Segítek neki a dühkezelésében. Majd később megköszöni.
Én sokszor értek egyet vele, most nem.
Egy üzleti, haszonelvű döntés nem tud "geci undorító" lenni, mert nem értelmezhető abban az inerciarendszerben, ahol erkölcsi minősítések legitimek.
Ha meg már személyeskedés, tippelek: gondolom nem abból élsz, hogy mások mozgatórugóit, motivációit próbálod értelmezni, megfejteni, kitalálni.
Sobri Jóska
ja ha így szoktál segíteni akkor csak annyit tudok mondani hogy szívből remélem soha senki nem szorul rá a "segítségedre"
Cuchulain82
Úttörő reflex, segít ahol vélelmezi, hogy tud kell neki.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 311 — #NoStress
Pats anno ment AB után, de steelers nem adta nekik...
AB Raider lett, majd direkt csinálta a hisztit, mindaddig amíg ki nem vágják, hogy aztán contender csapatba, ahova anno is akart menni, igazoljon...ki volt ez találva 😀
bogec7
ez azért így geci undorító.
Amadeus
A politika topicban is oly' sokszor mondtam már: naív és idealista vagy. A világ utilitarista módon működik, nem erkölcsi alapon.
Sobri Jóska
húzz a faszba.
Amadeus

Sobri Jóska
Sobri, nem mindig értek egyet Amadeusszal, de mivel semmi mást nem csinálsz csak próbálod felb@szni az agyát, ezért most tényleg elhúzhatnál melegebb éghajlatra
Cuchulain82
Segítek neki a dühkezelésében. Majd később megköszöni.
Én sokszor értek egyet vele, most nem.
Egy üzleti, haszonelvű döntés nem tud "geci undorító" lenni, mert nem értelmezhető abban az inerciarendszerben, ahol erkölcsi minősítések legitimek.
Ha meg már személyeskedés, tippelek: gondolom nem abból élsz, hogy mások mozgatórugóit, motivációit próbálod értelmezni, megfejteni, kitalálni.
Sobri Jóska
Jóska igazad van csak ezt nem ma kellene a tudtára adnod.
Rózsa Sándor (betyár)
Miért? Ma mi történt? Ki halt meg?

több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Pats anno ment AB után, de steelers nem adta nekik...
AB Raider lett, majd direkt csinálta a hisztit, mindaddig amíg ki nem vágják, hogy aztán contender csapatba, ahova anno is akart menni, igazoljon...ki volt ez találva 😀
bogec7
ez azért így geci undorító.
Amadeus
A politika topicban is oly' sokszor mondtam már: naív és idealista vagy. A világ utilitarista módon működik, nem erkölcsi alapon.
Sobri Jóska
húzz a faszba.
Amadeus
sajnos, attol mert nem tetszik ez a teny (nekem sem), ez igy van
winston
nem a ténnyel van a probléma, hanem azzal, amit ez a szerencsétlen csinál.
Amadeus
nekem ez frusztracionak tunik a steelers fanok egy reszetol. delutan meg a legtobben rohogtek, hogy mekkorat szopott a raiders AB-val, a steelers a vilag nyertese, Tomlin az edzok edzoje (ezt amugy el is ismerem), most hirtelen meg “undorito” a sztori.
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Pats anno ment AB után, de steelers nem adta nekik...
AB Raider lett, majd direkt csinálta a hisztit, mindaddig amíg ki nem vágják, hogy aztán contender csapatba, ahova anno is akart menni, igazoljon...ki volt ez találva 😀
bogec7
ez azért így geci undorító.
Amadeus
A politika topicban is oly' sokszor mondtam már: naív és idealista vagy. A világ utilitarista módon működik, nem erkölcsi alapon.
Sobri Jóska
húzz a faszba.
Amadeus

Sobri Jóska
Sobri, nem mindig értek egyet Amadeusszal, de mivel semmi mást nem csinálsz csak próbálod felb@szni az agyát, ezért most tényleg elhúzhatnál melegebb éghajlatra
Cuchulain82
Segítek neki a dühkezelésében. Majd később megköszöni.
Én sokszor értek egyet vele, most nem.
Egy üzleti, haszonelvű döntés nem tud "geci undorító" lenni, mert nem értelmezhető abban az inerciarendszerben, ahol erkölcsi minősítések legitimek.
Ha meg már személyeskedés, tippelek: gondolom nem abból élsz, hogy mások mozgatórugóit, motivációit próbálod értelmezni, megfejteni, kitalálni.
Sobri Jóska
ja ha így szoktál segíteni akkor csak annyit tudok mondani hogy szívből remélem soha senki nem szorul rá a "segítségedre"
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Pats anno ment AB után, de steelers nem adta nekik...
AB Raider lett, majd direkt csinálta a hisztit, mindaddig amíg ki nem vágják, hogy aztán contender csapatba, ahova anno is akart menni, igazoljon...ki volt ez találva 😀
bogec7
ez azért így geci undorító.
Amadeus
A politika topicban is oly' sokszor mondtam már: naív és idealista vagy. A világ utilitarista módon működik, nem erkölcsi alapon.
Sobri Jóska
húzz a faszba.
Amadeus

Sobri Jóska
Sobri, nem mindig értek egyet Amadeusszal, de mivel semmi mást nem csinálsz csak próbálod felb@szni az agyát, ezért most tényleg elhúzhatnál melegebb éghajlatra
Cuchulain82
Segítek neki a dühkezelésében. Majd később megköszöni.
Én sokszor értek egyet vele, most nem.
Egy üzleti, haszonelvű döntés nem tud "geci undorító" lenni, mert nem értelmezhető abban az inerciarendszerben, ahol erkölcsi minősítések legitimek.
Ha meg már személyeskedés, tippelek: gondolom nem abból élsz, hogy mások mozgatórugóit, motivációit próbálod értelmezni, megfejteni, kitalálni.
Sobri Jóska
Jóska igazad van csak ezt nem ma kellene a tudtára adnod.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 311 — #NoStress
Ezek a "jött ez a szitu és BB meg lecsapott rá" hsz-ek 😁 Ezeket ti sem gondoljátok komolyan. Jó hogy nem már véletlenek sorozatának hívjuk a teljesen nyilvánvalót.
És fanként a legnagyobb gond, hogy ez megint hozzájárul az utálathoz, ami kialakult. Már minden évre jut egy ilyen gusztustalan ügy, hogy hogy nem 1 csapattal a 32 közül. Gatek, McDaniels, most ez. BB persze csak egy szerencsés flótas most is.
Nem az a baj, ha egy csapat nyer, hogy halomra nyeri magát. Azt lehet, sport. De a hogyan, az út, az a nem mindegy.
Ami 10-15 éve tisztelet volt és elismerés, most kiábrándultság és utálat sokaknál.
Chargers LT
Szerintem ki kéne zárni a Patset az NFL-ből. Olyan sokan utálják már őket. Meg túl erősek is. És gecik.

több mint 6 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 754
Komolyra fordítva a szót: én nem tudom elképzelni, hogy ez az egész megjátszott műsor legyen. Rengeteg ésszerű oka van, a legalapvetőbb AB megélhetése, a Patsnek van elég elkapója, a Raiders meg is tarthatta volna AB-t kicseszésből és még lehetne sorolni párat. Belichik csak opportunista, ezért (jobban) utálni nem kell szerintem.
gyeek
Én meg gyakorlatilag biztosra veszem. Hány óra telt el a kivágása és az új szerződése között?
Az ilyen szerződéseket nem csak úgy leveszed a polcról és beírod az üres mezőbe a nevet és az összeget.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 940 — The only discipline that lasts, is self discipline
Komolyra fordítva a szót: én nem tudom elképzelni, hogy ez az egész megjátszott műsor legyen. Rengeteg ésszerű oka van, a legalapvetőbb AB megélhetése, a Patsnek van elég elkapója, a Raiders meg is tarthatta volna AB-t kicseszésből és még lehetne sorolni párat. Belichik csak opportunista, ezért (jobban) utálni nem kell szerintem.
gyeek
Jó neked. 😊 Én is szívesebben hinnék benne, de nem megy.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 298 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bosszúból megnézem, ahogy szanaszét verjük a Patst a 2017-s SBn 😊 😉 😀 BÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
dande
Szemét! 😆
ParadSEC
Ha hiszitek, ha nem Ricsi szó szerint ezt mondja közvetítésben:

"De ez is a New England sajátja, hogy mindig valami újat húznak elő, akár mérkőzésenként változtatva taktikát..."

Azt hiszem találó 😀 😀 😀
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Ezek a "jött ez a szitu és BB meg lecsapott rá" hsz-ek 😁 Ezeket ti sem gondoljátok komolyan. Jó hogy nem már véletlenek sorozatának hívjuk a teljesen nyilvánvalót.
És fanként a legnagyobb gond, hogy ez megint hozzájárul az utálathoz, ami kialakult. Már minden évre jut egy ilyen gusztustalan ügy, hogy hogy nem 1 csapattal a 32 közül. Gatek, McDaniels, most ez. BB persze csak egy szerencsés flótas most is.
Nem az a baj, ha egy csapat nyer, hogy halomra nyeri magát. Azt lehet, sport. De a hogyan, az út, az a nem mindegy.
Ami 10-15 éve tisztelet volt és elismerés, most kiábrándultság és utálat sokaknál.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 311 — #NoStress
Pats anno ment AB után, de steelers nem adta nekik...
AB Raider lett, majd direkt csinálta a hisztit, mindaddig amíg ki nem vágják, hogy aztán contender csapatba, ahova anno is akart menni, igazoljon...ki volt ez találva 😀
bogec7
ez azért így geci undorító.
Amadeus
A politika topicban is oly' sokszor mondtam már: naív és idealista vagy. A világ utilitarista módon működik, nem erkölcsi alapon.
Sobri Jóska
húzz a faszba.
Amadeus

Sobri Jóska
Sobri, nem mindig értek egyet Amadeusszal, de mivel semmi mást nem csinálsz csak próbálod felb@szni az agyát, ezért most tényleg elhúzhatnál melegebb éghajlatra
Cuchulain82
Segítek neki a dühkezelésében. Majd később megköszöni.
Én sokszor értek egyet vele, most nem.
Egy üzleti, haszonelvű döntés nem tud "geci undorító" lenni, mert nem értelmezhető abban az inerciarendszerben, ahol erkölcsi minősítések legitimek.
Ha meg már személyeskedés, tippelek: gondolom nem abból élsz, hogy mások mozgatórugóit, motivációit próbálod értelmezni, megfejteni, kitalálni.

több mint 6 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Na, odaadja AB a telefont a liga nyomozóinak vagy nem adja?
gyeek
Már Patses.
Inkább nem, mint igen.
Sobri Jóska
Az 6 meccs lesz így.
gyeek
Gondolom pont addigra fogják Gordont elmeszelni...

Do your job
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 8 709 — Grady Judd fan
Komolyra fordítva a szót: én nem tudom elképzelni, hogy ez az egész megjátszott műsor legyen. Rengeteg ésszerű oka van, a legalapvetőbb AB megélhetése, a Patsnek van elég elkapója, a Raiders meg is tarthatta volna AB-t kicseszésből és még lehetne sorolni párat. Belichik csak opportunista, ezért (jobban) utálni nem kell szerintem.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 6 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
Pats anno ment AB után, de steelers nem adta nekik...
AB Raider lett, majd direkt csinálta a hisztit, mindaddig amíg ki nem vágják, hogy aztán contender csapatba, ahova anno is akart menni, igazoljon...ki volt ez találva 😀
bogec7
ez azért így geci undorító.
Amadeus
A politika topicban is oly' sokszor mondtam már: naív és idealista vagy. A világ utilitarista módon működik, nem erkölcsi alapon.
Sobri Jóska
húzz a faszba.
Amadeus
sajnos, attol mert nem tetszik ez a teny (nekem sem), ez igy van
winston
nem a ténnyel van a probléma, hanem azzal, amit ez a szerencsétlen csinál.

Szerkesztette: resistance is futile
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Pats anno ment AB után, de steelers nem adta nekik...
AB Raider lett, majd direkt csinálta a hisztit, mindaddig amíg ki nem vágják, hogy aztán contender csapatba, ahova anno is akart menni, igazoljon...ki volt ez találva 😀
bogec7
ez azért így geci undorító.
Amadeus
A politika topicban is oly' sokszor mondtam már: naív és idealista vagy. A világ utilitarista módon működik, nem erkölcsi alapon.
Sobri Jóska
húzz a faszba.
Amadeus
sajnos, attol mert nem tetszik ez a teny (nekem sem), ez igy van
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 892 — capitaine du château de Vienne 1487
Mondjuk én a Raiders helyében biztos felnyomnám a ligánál a patriotsot, hogy nézzenek utána nem volt-e kapcsolatfelvétel még a kivágása előtt. Mert akkor ez az egész egy eltervezett, gusztustalan színjáték volt, márpedig nem hiszem, hogy AB ezt megmerte volna tenni, ha nem tuti a dolog. Azért az a 30 milla amit kockáztatott neki is hatalmas lóvé.
Tarsi
Brady telefonjáról intézték, a direkt utasításokat pedig labdákba rejtve juttatták el hozzá...
akkor még nem tudhatták hogy imperialista ügynökök markában vannak


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 8 709 — Grady Judd fan
Na, odaadja AB a telefont a liga nyomozóinak vagy nem adja?
gyeek
Már Patses.
Inkább nem, mint igen.
Sobri Jóska
Az 6 meccs lesz így.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Pats anno ment AB után, de steelers nem adta nekik...
AB Raider lett, majd direkt csinálta a hisztit, mindaddig amíg ki nem vágják, hogy aztán contender csapatba, ahova anno is akart menni, igazoljon...ki volt ez találva 😀
bogec7
ez azért így geci undorító.
Amadeus
A politika topicban is oly' sokszor mondtam már: naív és idealista vagy. A világ utilitarista módon működik, nem erkölcsi alapon.
Sobri Jóska
húzz a faszba.
Amadeus

Sobri Jóska
Sobri, nem mindig értek egyet Amadeusszal, de mivel semmi mást nem csinálsz csak próbálod felb@szni az agyát, ezért most tényleg elhúzhatnál melegebb éghajlatra
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 311 — #NoStress
Na, odaadja AB a telefont a liga nyomozóinak vagy nem adja?
gyeek
Már Patses.
Inkább nem, mint igen.

több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 8 709 — Grady Judd fan
Na, odaadja AB a telefont a liga nyomozóinak vagy nem adja?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Pats anno ment AB után, de steelers nem adta nekik...
AB Raider lett, majd direkt csinálta a hisztit, mindaddig amíg ki nem vágják, hogy aztán contender csapatba, ahova anno is akart menni, igazoljon...ki volt ez találva 😀
bogec7
ez azért így geci undorító.
Amadeus
A politika topicban is oly' sokszor mondtam már: naív és idealista vagy. A világ utilitarista módon működik, nem erkölcsi alapon.
Sobri Jóska
húzz a faszba.
Amadeus

Sobri Jóska
Egyszer tényleg el fogod érni, hogy valaki, akit direkt próbálsz felbaszni, az nem levegőt fog venni miután elküldött a picsába, hanem visszakézből lerendez. (képletesen természetesen) Ha ezt nem látod be, akkor te vagy igazán naiv ember.
Amadeus
Abban sajnos igaza van, hogy a világ nem erkölcsi alapon működik.... hozzáteszem mikroszinten. Makroszinten pedig igen, de egy ilyen liga sajnos mikroszint.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 311 — #NoStress
Pats anno ment AB után, de steelers nem adta nekik...
AB Raider lett, majd direkt csinálta a hisztit, mindaddig amíg ki nem vágják, hogy aztán contender csapatba, ahova anno is akart menni, igazoljon...ki volt ez találva 😀
bogec7
ez azért így geci undorító.
Amadeus
A politika topicban is oly' sokszor mondtam már: naív és idealista vagy. A világ utilitarista módon működik, nem erkölcsi alapon.
Sobri Jóska
húzz a faszba.
Amadeus

Sobri Jóska
Ne légy geci Jóska !
Amadeusz jó arc
Rózsa Sándor (betyár)
Pats anno ment AB után, de steelers nem adta nekik...
AB Raider lett, majd direkt csinálta a hisztit, mindaddig amíg ki nem vágják, hogy aztán contender csapatba, ahova anno is akart menni, igazoljon...ki volt ez találva 😀
bogec7
ez azért így geci undorító.
Amadeus
A politika topicban is oly' sokszor mondtam már: naív és idealista vagy. A világ utilitarista módon működik, nem erkölcsi alapon.
Sobri Jóska
húzz a faszba.
Amadeus

Sobri Jóska
Egyszer tényleg el fogod érni, hogy valaki, akit direkt próbálsz felbaszni, az nem levegőt fog venni miután elküldött a picsába, hanem visszakézből lerendez. (képletesen természetesen) Ha ezt nem látod be, akkor te vagy igazán naiv ember.
Amadeus