New England Patriots
75 feliratkozó
több mint 6 éve
Szánalmas egy vergődés, amit lenyomtok, annyira ki vagytok éhezve az utálatra, hogy minden szarba beletudtok kapaszkodni, és csak hergelitek egymást. 😂Kíváncsian várom hova fogjátok kifuttatni, az első világháború kirobbanásánál azért ne álljatok meg, szerintem volt jó pár pecces azok között is akik Jézust keresztre feszitettek, de ide bökőt hogy a kígyó is pecces volt az Édenben.És még én is pecces voltam...
ZERO_L
több mint 6 éve
Te nagyokos mikor írtam hogy tiltsák el?????A sok egybites haterből, hogy kihozta rögtön az állatot... már csak ezért megérte még ha 1 yardot se kap el egész szezonban 😀😀😀DDDDDDDDDDDDDDDDDBezzeg a sokbites Pats fan. Tegnap még még szidja az NFL-t, hogy miért nem tiltja el a *csába Brownt amiatt amit csinál. Ma meg tapsol. Magadra ismersz, vagy magadra ismersz? 😀 😀
ZERO_L
peterk2005
Ha már ennyire hatalmas pofával írogatsz ide, akkor tudhatnád, hogy mondjuk elsők között írtam Gordon megszerzésénél mennyire nem tetszik a nyolcanhatodik utolsó esély amit az a srác megkap. De nem játszom a naiv hulyegyereket aki egy ilyen eset után elvarja hogy a liga tartson össze mert morálisan ez lenne a helyes. Ez a liga sosem erről szólt szóval aki most ezen felhaborodik az nem tudom mi a szart követett az utóbbi években.
Bmeg bárhova ment volna senki egy kurva szót nem szólna max röhögne hatalmasat, hogy a lockerroom cancernek még fizetnek, de ahogy a pats a befutó rögtön az egész meg volt előre tervezve... Igen szerintem anno a FB liveot is igazából BB wifijerol nyomta.
Szánalmas egy vergődés, amit lenyomtok, annyira ki vagytok éhezve az utálatra, hogy minden szarba beletudtok kapaszkodni, és csak hergelitek egymást. 😂Kíváncsian várom hova fogjátok kifuttatni, az első világháború kirobbanásánál azért ne álljatok meg, szerintem volt jó pár pecces azok között is akik Jézust keresztre feszitettek, de ide bökőt hogy a kígyó is pecces volt az Édenben.
De legalább jól megmutatkozik az igazi énetek, aztán ha vki ravilagit mennyire csak a zsigeri gyűlölet vezérel benneteket akkor nyilván az az első reakció, hogy hülye gópecces... Absolutely love it
Btw sikerült már kimosni a szádat vagy még mindig van a hányásnak egy kis utóíze??? 😁

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Kinti hozzászólásokból, azt hiszem ezt hívják övön aluli ütésnek a kommentek közt 😛:I think I know how Kraft is going to celebrate tonight.
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 6 éve
Mint a Gyurcsány. A vereséget is megmagyarázza hogy valójában győzelem. Nincs mit tenni, feladom. 😀Az NFL az NCAA-ra épül.Rendben. Akkor legyen NFL kompatibilis. Szombat este kéretik kussolni.Bostonban még csak koraeste van.Tényleg zavar, ha egy ember tervet készít, hogy a sorsát a saját kezébe vegye?!Ezeket a - elnézést se kérek, mert te is tudod - idióta, témaidegen álkérdéseidet ilyen későn este szombaton már igazán hanyagolhatnád. 😀
Sobri Jóska
peterk2005
Én NFL kompátibilis time managementtel kérdezek, bocs.
Sobri Jóska
peterk2005
Tiszta őrület van az LSU-Texason, pedig még csak az első negyed megy. NFL kompátibilisen. Szóval a szombat este ideális a diskurzusra.
Sobri Jóska
peterk2005
több mint 6 éve
A sok egybites haterből, hogy kihozta rögtön az állatot... már csak ezért megérte még ha 1 yardot se kap el egész szezonban 😀😀😀DDDDDDDDDDDDDDDDDTe se pöcsöltél sokat, hogy megmutasd mekkora klasszis vagy.
ZERO_L
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 6 éve
Mint a Gyurcsány. A vereséget is megmagyarázza hogy valójában győzelem. Nincs mit tenni, feladom. 😀Az NFL az NCAA-ra épül.Rendben. Akkor legyen NFL kompatibilis. Szombat este kéretik kussolni.Bostonban még csak koraeste van.Tényleg zavar, ha egy ember tervet készít, hogy a sorsát a saját kezébe vegye?!Ezeket a - elnézést se kérek, mert te is tudod - idióta, témaidegen álkérdéseidet ilyen későn este szombaton már igazán hanyagolhatnád. 😀
Sobri Jóska
peterk2005
Én NFL kompátibilis time managementtel kérdezek, bocs.
Sobri Jóska
peterk2005
Tiszta őrület van az LSU-Texason, pedig még csak az első negyed megy. NFL kompátibilisen. Szóval a szombat este ideális a diskurzusra.
Sobri Jóska


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Az NFL az NCAA-ra épül.Rendben. Akkor legyen NFL kompatibilis. Szombat este kéretik kussolni.Bostonban még csak koraeste van.Tényleg zavar, ha egy ember tervet készít, hogy a sorsát a saját kezébe vegye?!Ezeket a - elnézést se kérek, mert te is tudod - idióta, témaidegen álkérdéseidet ilyen későn este szombaton már igazán hanyagolhatnád. 😀
Sobri Jóska
peterk2005
Én NFL kompátibilis time managementtel kérdezek, bocs.
Sobri Jóska
peterk2005
Tiszta őrület van az LSU-Texason, pedig még csak az első negyed megy. NFL kompátibilisen. Szóval a szombat este ideális a diskurzusra.
több mint 6 éve
A sok egybites haterből, hogy kihozta rögtön az állatot... már csak ezért megérte még ha 1 yardot se kap el egész szezonban 😀😀😀DDDDDDDDDDDDDDDDDBezzeg a sokbites Pats fan. Tegnap még még szidja az NFL-t, hogy miért nem tiltja el a *csába Brownt amiatt amit csinál. Ma meg tapsol. Magadra ismersz, vagy magadra ismersz? 😀 😀
ZERO_L


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Dehogy más, látod.akkor erje el valahogy az aktualis munkaltatonal a hisztijet, ne egy teljesen vetlenbol csinaljon teljesen madarat.Leragadtál a rabszolgatartásnál?Tényleg zavar, ha egy ember tervet készít, hogy a sorsát a saját kezébe vegye?!ez igy nagyon nem buli, ha surubbe valnak az ilyen esetek ezekutan...
Sobri Jóska
gaborik
Elég sűrűn készítenek emberek terveket a 21. században, hogy az életüket irányítsák.
Sobri Jóska
te megteheted ezt a gyarban, igazabol minden erintett le is szarna de ez mas szint azert oreg.
gaborik
több mint 6 éve
Rendben. Akkor legyen NFL kompatibilis. Szombat este kéretik kussolni.Bostonban még csak koraeste van.Tényleg zavar, ha egy ember tervet készít, hogy a sorsát a saját kezébe vegye?!Ezeket a - elnézést se kérek, mert te is tudod - idióta, témaidegen álkérdéseidet ilyen későn este szombaton már igazán hanyagolhatnád. 😀
Sobri Jóska
peterk2005
Én NFL kompátibilis time managementtel kérdezek, bocs.
Sobri Jóska


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
A sok egybites haterből, hogy kihozta rögtön az állatot... már csak ezért megérte még ha 1 yardot se kap el egész szezonban 😀😀😀DDDDDDDDDDDDDDDDD
"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
akkor erje el valahogy az aktualis munkaltatonal a hisztijet, ne egy teljesen vetlenbol csinaljon teljesen madarat.Leragadtál a rabszolgatartásnál?Tényleg zavar, ha egy ember tervet készít, hogy a sorsát a saját kezébe vegye?!ez igy nagyon nem buli, ha surubbe valnak az ilyen esetek ezekutan...
Sobri Jóska
gaborik
Elég sűrűn készítenek emberek terveket a 21. században, hogy az életüket irányítsák.
Sobri Jóska
te megteheted ezt a gyarban, igazabol minden erintett le is szarna de ez mas szint azert oreg.
| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 6 éve
Bostonban még csak koraeste van.Tényleg zavar, ha egy ember tervet készít, hogy a sorsát a saját kezébe vegye?!Ezeket a - elnézést se kérek, mert te is tudod - idióta, témaidegen álkérdéseidet ilyen későn este szombaton már igazán hanyagolhatnád. 😀
Sobri Jóska
peterk2005
Én NFL kompátibilis time managementtel kérdezek, bocs.
több mint 6 éve
Tényleg zavar, ha egy ember tervet készít, hogy a sorsát a saját kezébe vegye?!Ezeket a - elnézést se kérek, mert te is tudod - idióta, témaidegen álkérdéseidet ilyen későn este szombaton már igazán hanyagolhatnád. 😀
Sobri Jóska


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
ez igy van, azert akartak a billsre sozni. de ha annyian akarjak nem 3. es 5. korert megy el... de vszinu nem akarta egy szar NFC csapat sem, mert akkor oda kuldod. azaz csak kevesen akartak mar akkor is ez a lenyege amit irtam nem tudom mi a felreertheto ebben?fogalmi tévedésben vagy, a trédnél a csapat mondja, hogy hova lesz a menetKedvenc érvem a témában, hogy értelmes csapat el se gondolkodik az alkalmazásán, merhát bohóc. Végül is csak úgy nyüzsögnek a ligában a 15 TD-s elkapók, meg a csapatok, akik megengedhetik maguknak, hogy erkölcsi alapon lemondjanak ilyen kaliberű játékosokról.akkor szted miert volt a bills az elso deal? rafoghato hogy tomlinek akartak kibaszni vele, de ha komolyan akartak volna tobben pl.egy 49ers vagy nem epp contender akkor nem 3. es 5. a vege...
Cruyffista
nem hemzsegtek mar erte a steelers cirkusz utan sem, amit meg a raidersnel muvelt... es a poen hogy ez a csapat lehetett volna a denvered is, AB megcsinalja a tervet ott is hogy legyen FA es o dontson.
gaborik
sutianap
| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 6 éve
Leragadtál a rabszolgatartásnál?Tényleg zavar, ha egy ember tervet készít, hogy a sorsát a saját kezébe vegye?!ez igy nagyon nem buli, ha surubbe valnak az ilyen esetek ezekutan...
Sobri Jóska
gaborik
Elég sűrűn készítenek emberek terveket a 21. században, hogy az életüket irányítsák.
több mint 6 éve
Sobri JóskaTényleg zavar, ha egy ember tervet készít, hogy a sorsát a saját kezébe vegye?!
[/quote]ez igy nagyon nem buli, ha surubbe valnak az ilyen esetek ezekutan... 49ers szurkolokent rohoghetnek egy jot a raidersen, de ez meg sok mas csapat is lehetett volna aki nem eselyes a SB-ra.
| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 6 éve
fogalmi tévedésben vagy, a trédnél a csapat mondja, hogy hova lesz a menetKedvenc érvem a témában, hogy értelmes csapat el se gondolkodik az alkalmazásán, merhát bohóc. Végül is csak úgy nyüzsögnek a ligában a 15 TD-s elkapók, meg a csapatok, akik megengedhetik maguknak, hogy erkölcsi alapon lemondjanak ilyen kaliberű játékosokról.akkor szted miert volt a bills az elso deal? rafoghato hogy tomlinek akartak kibaszni vele, de ha komolyan akartak volna tobben pl.egy 49ers vagy nem epp contender akkor nem 3. es 5. a vege...
Cruyffista
nem hemzsegtek mar erte a steelers cirkusz utan sem, amit meg a raidersnel muvelt... es a poen hogy ez a csapat lehetett volna a denvered is, AB megcsinalja a tervet ott is hogy legyen FA es o dontson.
gaborik

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Ezt a kiemelt részt át kéne gondolnod (még)egyszer higadtan, mert nagyon sántít.Kedvenc érvem a témában, hogy értelmes csapat el se gondolkodik az alkalmazásán, merhát bohóc. Végül is csak úgy nyüzsögnek a ligában a 15 TD-s elkapók, meg a csapatok, akik megengedhetik maguknak, hogy erkölcsi alapon lemondjanak ilyen kaliberű játékosokról.akkor szted miert volt a bills az elso deal? rafoghato hogy tomlinek akartak kibaszni vele, de ha komolyan akartak volna tobben pl.egy 49ers vagy nem epp contender akkor nem 3. es 5. a vege...
Cruyffista
nem hemzsegtek mar erte a steelers cirkusz utan sem, amit meg a raidersnel muvelt... es a poen hogy ez a csapat lehetett volna a denvered is, AB megcsinalja a tervet ott is hogy legyen FA es o dontson.
gaborik
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 6 éve
Tényleg zavar, ha egy ember tervet készít, hogy a sorsát a saját kezébe vegye?!Kedvenc érvem a témában, hogy értelmes csapat el se gondolkodik az alkalmazásán, merhát bohóc. Végül is csak úgy nyüzsögnek a ligában a 15 TD-s elkapók, meg a csapatok, akik megengedhetik maguknak, hogy erkölcsi alapon lemondjanak ilyen kaliberű játékosokról.akkor szted miert volt a bills az elso deal? rafoghato hogy tomlinek akartak kibaszni vele, de ha komolyan akartak volna tobben pl.egy 49ers vagy nem epp contender akkor nem 3. es 5. a vege...
Cruyffista
nem hemzsegtek mar erte a steelers cirkusz utan sem, amit meg a raidersnel muvelt... es a poen hogy ez a csapat lehetett volna a denvered is, AB megcsinalja a tervet ott is hogy legyen FA es o dontson.
gaborik
több mint 6 éve
Kedvenc érvem a témában, hogy értelmes csapat el se gondolkodik az alkalmazásán, merhát bohóc. Végül is csak úgy nyüzsögnek a ligában a 15 TD-s elkapók, meg a csapatok, akik megengedhetik maguknak, hogy erkölcsi alapon lemondjanak ilyen kaliberű játékosokról.akkor szted miert volt a bills az elso deal? rafoghato hogy tomlinek akartak kibaszni vele, de ha komolyan akartak volna tobben pl.egy 49ers vagy nem epp contender akkor nem 3. es 5. a vege...
Cruyffista
nem hemzsegtek mar erte a steelers cirkusz utan sem, amit meg a raidersnel muvelt... es a poen hogy ez a csapat lehetett volna a denvered is, AB megcsinalja a tervet ott is hogy legyen FA es o dontson.
Szerkesztette: gaborik
| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 6 éve
A Raiderstől érkezett Moss, de akkortájt mindenki leírta már. Aztán a Vikesba tért vissza, ahol meg edzőt akart kirúgatni, vagy valami hasonló műsora volt... 😀 Hiába, nem kell szeretni hogy a Pats nyer minden második évben, de akkor is el kell ismerni, hogy Belichik érti a módját hogyan kell gatyába rázni egy renitens játékost és sokszor bevált már neki.Ez a kórus ma itt inkább arról szól, hogy milyen kár, hogy, a Pats eddig sem csekély SB győzelem esélye feltehetően további nagyot növekedett. Ezért mindenki moralizálni kezdett, levezetendő a frusztrációját. 😀Ebben szó szerint annyi elfogultságra visszavezethető tévedés van, hogy minden mondatba bele lehetne kötni, már csak azért is mert nem mindig érthető mit akartál mondani.a pali nem keri a kivagasat, ha nincs meg a pats szerzodes a hatterben. normalis esetben ez career end vagy maximum cleveland ugy lejaratta magat a csapatok elott. ezt o is felfogta kamubipolaris ide vagy oda. o meg nem kockaztat 30 misi minusz mellett egy ujabb buffaloi ajanlatot... merthogy mas contender a patsen kivul nem veszi fel az hotziher. a gyerek meg ugy urul a videojaban hogy free mint majom a....Ezek a "jött ez a szitu és BB meg lecsapott rá" hsz-ek 😁 Ezeket ti sem gondoljátok komolyan. Jó hogy nem már véletlenek sorozatának hívjuk a teljesen nyilvánvalót.Üldözési mánia picit? Számtalanszor bebizonyosodott már, hogy a liga legtöbb FO-ja nem tudja tartani a lépést a Pats-ével. Azt meg nem gondolhatja senki komolyan, hogy egy szerződést nem lehet összedobni néhány óra alatt, ha valaki megkapja azt a pénzt azzal a garantálttal amit akar egy évre. BB-ék abban a percben már hívták is Rosenhaust amikor AB cutolva lett, míg a többi FO csak morfondírozott, hogy megérheti-e ez nekik. Aki lemarad kimarad... De igazad van majd amikor a KC Hill hátán vagy a Browns Hunt segítségével stb... egyszer belovagol az SB-be akkor végre győz az igazság és a becsület és helyre áll a világ rendje.
És fanként a legnagyobb gond, hogy ez megint hozzájárul az utálathoz, ami kialakult. Már minden évre jut egy ilyen gusztustalan ügy, hogy hogy nem 1 csapattal a 32 közül. Gatek, McDaniels, most ez. BB persze csak egy szerencsés flótas most is.
Nem az a baj, ha egy csapat nyer, hogy halomra nyeri magát. Azt lehet, sport. De a hogyan, az út, az a nem mindegy.
Ami 10-15 éve tisztelet volt és elismerés, most kiábrándultság és utálat sokaknál.
Chargers LT
Addig is #EvilEmpireStrikesBackAgain
Maniac84
gaborik
-- Simán kéri a kivágását, mert a liga top tehetségeként biztos fog kapni új ajánlatot, még zakkantan is.
-- A fentiek miatt kurvára nem career ending döntés. Ha Ray Rice se 3 yard körül átlagolt volna hanem 4.5, akkor neki is lett volna új csapata. Ha Pat Mahomes térdelne a himnusz alatt és kivágná a Chiefs akkor nem jutna Kaepernick sorsára.
-- Miért ne venne fel más contender egy top elkapót? Mert fontosabb az erkölcs mint a győzelmi esélyek megnövelése? Ugyan már...
-- A bipolaritásról úgy érzem nem tudsz sokat.
gyeek
Én sem kedvelem személy szerint AB-t, de megadom neki az esélyt. Moss sem volt a liga legszimpatikusabb elkapója, amikor a Patshez jött, meg tudott változni.
Burkus
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 6 éve
Ez a kórus ma itt inkább arról szól, hogy milyen kár, hogy, a Pats eddig sem csekély SB győzelem esélye feltehetően további nagyot növekedett. Ezért mindenki moralizálni kezdett, levezetendő a frusztrációját. 😀Ebben szó szerint annyi elfogultságra visszavezethető tévedés van, hogy minden mondatba bele lehetne kötni, már csak azért is mert nem mindig érthető mit akartál mondani.a pali nem keri a kivagasat, ha nincs meg a pats szerzodes a hatterben. normalis esetben ez career end vagy maximum cleveland ugy lejaratta magat a csapatok elott. ezt o is felfogta kamubipolaris ide vagy oda. o meg nem kockaztat 30 misi minusz mellett egy ujabb buffaloi ajanlatot... merthogy mas contender a patsen kivul nem veszi fel az hotziher. a gyerek meg ugy urul a videojaban hogy free mint majom a....Ezek a "jött ez a szitu és BB meg lecsapott rá" hsz-ek 😁 Ezeket ti sem gondoljátok komolyan. Jó hogy nem már véletlenek sorozatának hívjuk a teljesen nyilvánvalót.Üldözési mánia picit? Számtalanszor bebizonyosodott már, hogy a liga legtöbb FO-ja nem tudja tartani a lépést a Pats-ével. Azt meg nem gondolhatja senki komolyan, hogy egy szerződést nem lehet összedobni néhány óra alatt, ha valaki megkapja azt a pénzt azzal a garantálttal amit akar egy évre. BB-ék abban a percben már hívták is Rosenhaust amikor AB cutolva lett, míg a többi FO csak morfondírozott, hogy megérheti-e ez nekik. Aki lemarad kimarad... De igazad van majd amikor a KC Hill hátán vagy a Browns Hunt segítségével stb... egyszer belovagol az SB-be akkor végre győz az igazság és a becsület és helyre áll a világ rendje.
És fanként a legnagyobb gond, hogy ez megint hozzájárul az utálathoz, ami kialakult. Már minden évre jut egy ilyen gusztustalan ügy, hogy hogy nem 1 csapattal a 32 közül. Gatek, McDaniels, most ez. BB persze csak egy szerencsés flótas most is.
Nem az a baj, ha egy csapat nyer, hogy halomra nyeri magát. Azt lehet, sport. De a hogyan, az út, az a nem mindegy.
Ami 10-15 éve tisztelet volt és elismerés, most kiábrándultság és utálat sokaknál.
Chargers LT
Addig is #EvilEmpireStrikesBackAgain
Maniac84
gaborik
-- Simán kéri a kivágását, mert a liga top tehetségeként biztos fog kapni új ajánlatot, még zakkantan is.
-- A fentiek miatt kurvára nem career ending döntés. Ha Ray Rice se 3 yard körül átlagolt volna hanem 4.5, akkor neki is lett volna új csapata. Ha Pat Mahomes térdelne a himnusz alatt és kivágná a Chiefs akkor nem jutna Kaepernick sorsára.
-- Miért ne venne fel más contender egy top elkapót? Mert fontosabb az erkölcs mint a győzelmi esélyek megnövelése? Ugyan már...
-- A bipolaritásról úgy érzem nem tudsz sokat.
gyeek
Én sem kedvelem személy szerint AB-t, de megadom neki az esélyt. Moss sem volt a liga legszimpatikusabb elkapója, amikor a Patshez jött, meg tudott változni.
több mint 6 éve
Ebben szó szerint annyi elfogultságra visszavezethető tévedés van, hogy minden mondatba bele lehetne kötni, már csak azért is mert nem mindig érthető mit akartál mondani.a pali nem keri a kivagasat, ha nincs meg a pats szerzodes a hatterben. normalis esetben ez career end vagy maximum cleveland ugy lejaratta magat a csapatok elott. ezt o is felfogta kamubipolaris ide vagy oda. o meg nem kockaztat 30 misi minusz mellett egy ujabb buffaloi ajanlatot... merthogy mas contender a patsen kivul nem veszi fel az hotziher. a gyerek meg ugy urul a videojaban hogy free mint majom a....Ezek a "jött ez a szitu és BB meg lecsapott rá" hsz-ek 😁 Ezeket ti sem gondoljátok komolyan. Jó hogy nem már véletlenek sorozatának hívjuk a teljesen nyilvánvalót.Üldözési mánia picit? Számtalanszor bebizonyosodott már, hogy a liga legtöbb FO-ja nem tudja tartani a lépést a Pats-ével. Azt meg nem gondolhatja senki komolyan, hogy egy szerződést nem lehet összedobni néhány óra alatt, ha valaki megkapja azt a pénzt azzal a garantálttal amit akar egy évre. BB-ék abban a percben már hívták is Rosenhaust amikor AB cutolva lett, míg a többi FO csak morfondírozott, hogy megérheti-e ez nekik. Aki lemarad kimarad... De igazad van majd amikor a KC Hill hátán vagy a Browns Hunt segítségével stb... egyszer belovagol az SB-be akkor végre győz az igazság és a becsület és helyre áll a világ rendje.
És fanként a legnagyobb gond, hogy ez megint hozzájárul az utálathoz, ami kialakult. Már minden évre jut egy ilyen gusztustalan ügy, hogy hogy nem 1 csapattal a 32 közül. Gatek, McDaniels, most ez. BB persze csak egy szerencsés flótas most is.
Nem az a baj, ha egy csapat nyer, hogy halomra nyeri magát. Azt lehet, sport. De a hogyan, az út, az a nem mindegy.
Ami 10-15 éve tisztelet volt és elismerés, most kiábrándultság és utálat sokaknál.
Chargers LT
Addig is #EvilEmpireStrikesBackAgain
Maniac84
gaborik
-- Simán kéri a kivágását, mert a liga top tehetségeként biztos fog kapni új ajánlatot, még zakkantan is.
-- A fentiek miatt kurvára nem career ending döntés. Ha Ray Rice se 3 yard körül átlagolt volna hanem 4.5, akkor neki is lett volna új csapata. Ha Pat Mahomes térdelne a himnusz alatt és kivágná a Chiefs akkor nem jutna Kaepernick sorsára.
-- Miért ne venne fel más contender egy top elkapót? Mert fontosabb az erkölcs mint a győzelmi esélyek megnövelése? Ugyan már...
-- A bipolaritásról úgy érzem nem tudsz sokat.
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 6 éve
Ugye nem gondolod komolyan, hogy amit csinált az ebben a világban, ebben a ligában elég ahhoz, hogy egy generációs tehetség elássa magát. Vegas nem adott volna neked odds-ot, ha arra akartál volna fogadni , hogy a 10 contender közül egynek sem kell végül... Nyilvánvaló volt, hogy kap majd egy contendertől olyan 1 éves ajánlatot amivel együtt tud élni. A mi FO-nk volt a leggyorsabb, és itt van a legtöbb esélye emelett egy gyűrűre, ennyi.gaborika pali nem keri a kivagasat, ha nincs meg a pats szerzodes a hatterben. normalis esetben ez career end vagy maximum cleveland ugy lejaratta magat a csapatok elott. ezt o is felfogta kamubipolaris ide vagy oda. o meg nem kockaztat 30 misi minusz mellett egy ujabb buffaloi ajanlatot... mert nemhogy contender, de a patsen kivul vszinubb hogy senki nem vette volna fel. a gyerek meg ugy urul a videojaban hogy free mint majom a....Ezek a "jött ez a szitu és BB meg lecsapott rá" hsz-ek 😁 Ezeket ti sem gondoljátok komolyan. Jó hogy nem már véletlenek sorozatának hívjuk a teljesen nyilvánvalót.Üldözési mánia picit? Számtalanszor bebizonyosodott már, hogy a liga legtöbb FO-ja nem tudja tartani a lépést a Pats-ével. Azt meg nem gondolhatja senki komolyan, hogy egy szerződést nem lehet összedobni néhány óra alatt, ha valaki megkapja azt a pénzt azzal a garantálttal amit akar egy évre. BB-ék abban a percben már hívták is Rosenhaust amikor AB cutolva lett, míg a többi FO csak morfondírozott, hogy megérheti-e ez nekik. Aki lemarad kimarad... De igazad van majd amikor a KC Hill hátán vagy a Browns Hunt segítségével stb... egyszer belovagol az SB-be akkor végre győz az igazság és a becsület és helyre áll a világ rendje.
És fanként a legnagyobb gond, hogy ez megint hozzájárul az utálathoz, ami kialakult. Már minden évre jut egy ilyen gusztustalan ügy, hogy hogy nem 1 csapattal a 32 közül. Gatek, McDaniels, most ez. BB persze csak egy szerencsés flótas most is.
Nem az a baj, ha egy csapat nyer, hogy halomra nyeri magát. Azt lehet, sport. De a hogyan, az út, az a nem mindegy.
Ami 10-15 éve tisztelet volt és elismerés, most kiábrándultság és utálat sokaknál.
Chargers LT
Addig is #EvilEmpireStrikesBackAgain
Maniac84
gaborik
