New England Patriots
75 feliratkozó
több mint 7 éve
Lehet ilyeneket emlegetni. Például a 2006-os AFC döntőn Ellis Hobbs tök szabályos szerelésére dobtak zászlót, amivel a Colts az 1yardról jöhetett.elvileg az int előtti játékról van szó ahol Gilmore és Harmon védekezett CooksonNa, mivel választ nem kaptam, inkább megkerestem, miről van szó.NFL csevegőben említették Gilmore Int-ét. Gondolom az lehetett.
A legjobban azon mosolygok, hogy a „Mr. Felbaszom és úgyis DPI-t fújnak” irányítón szocializálódott ember írta be ide ezt
Wyatt
Lusta vagyok előkeresni, de nem emlékszem ordító DPI-re abban a szituban.
NB2
Cuchulain82
We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
na igen, de el kell ismerni hogy Torrey Smith egy egész NFL karriert épített fel a DPIkreJa, a főoldalon már láttam a sztorit. Csak egy ravensestől ez rendkívül ironikus lett 😊)elvileg az int előtti játékról van szó ahol Gilmore és Harmon védekezett CooksonNa, mivel választ nem kaptam, inkább megkerestem, miről van szó.NFL csevegőben említették Gilmore Int-ét. Gondolom az lehetett.
A legjobban azon mosolygok, hogy a „Mr. Felbaszom és úgyis DPI-t fújnak” irányítón szocializálódott ember írta be ide ezt
Wyatt
Lusta vagyok előkeresni, de nem emlékszem ordító DPI-re abban a szituban.
NB2
Cuchulain82
Wyatt
több mint 7 éve
Ja, a főoldalon már láttam a sztorit. Csak egy ravensestől ez rendkívül ironikus lett 😊)elvileg az int előtti játékról van szó ahol Gilmore és Harmon védekezett CooksonNa, mivel választ nem kaptam, inkább megkerestem, miről van szó.NFL csevegőben említették Gilmore Int-ét. Gondolom az lehetett.
A legjobban azon mosolygok, hogy a „Mr. Felbaszom és úgyis DPI-t fújnak” irányítón szocializálódott ember írta be ide ezt
Wyatt
Lusta vagyok előkeresni, de nem emlékszem ordító DPI-re abban a szituban.
NB2
Cuchulain82

több mint 7 éve
elvileg az int előtti játékról van szó ahol Gilmore és Harmon védekezett CooksonNa, mivel választ nem kaptam, inkább megkerestem, miről van szó.NFL csevegőben említették Gilmore Int-ét. Gondolom az lehetett.
A legjobban azon mosolygok, hogy a „Mr. Felbaszom és úgyis DPI-t fújnak” irányítón szocializálódott ember írta be ide ezt
Wyatt
Lusta vagyok előkeresni, de nem emlékszem ordító DPI-re abban a szituban.
NB2
több mint 7 éve
Na, mivel választ nem kaptam, inkább megkerestem, miről van szó.NFL csevegőben említették Gilmore Int-ét. Gondolom az lehetett.
A legjobban azon mosolygok, hogy a „Mr. Felbaszom és úgyis DPI-t fújnak” irányítón szocializálódott ember írta be ide ezt
Wyatt
Lusta vagyok előkeresni, de nem emlékszem ordító DPI-re abban a szituban.
több mint 7 éve
Ezekkel a méretekkel ilyen gyenge combine-t hozni mondjuk művészet volt

több mint 7 éve
Irv Smith Hunior. Alabama.Csakhát hol az a TE, aki ilyen kiváló blokkoló és ugyanakkor ilyen jól kap el? Ez adott egy nagy bizonytalanságot a vele szemben álló védelmeknek. Ezt nem igazán tudod pótolni egy emberrel. Kivéve pl. ha a fullbacked keze elég jó, hogy elkapjon évi 20-25 passzt. Plusz a Develin-Gronk páros az egyik kulcsa volt a sikeres futójátékunknak. Ezért érzem úgy, hogy Develin szerepe nőni fog a csapatban.Ertem mit akarsz mondani, de pont az a lenyege a rendszernek h ne egy egyentol fuggjon a sikeressege.A szokásos évi 3-6 elkapott passza helyett tavaly 12-őt gyűjtött be. Nekem ez már-már tesztnek tűnik. Nyilván fogunk TE-det hozni, akár a draftról is. De meggyőződésem, hogy egy személy nem fogja tudni pótolni Gronk helyét a playbookban. Így a playbooknak kell majd idomulni a meglevő "fegyverekhez". Ez amúgy is az edző filozófiája.Néztem valami videót Gronkról és bevillant egy olyan sanda érzés, hogy Develint sokkal jobban be fogjuk vonni a passzjátékba rövid yardos és red zone szituációkban.Szerintem jonni fog nagyon hamar tight end a draftrol ugy is, nem fognak valtoztatni az adott rendszeren ezert. Ez a valaki pedig Irv Smith Hunior lesz.
Nem fogjuk átképezni TE-nek, és nyilván nem fog helyettesíteni egy akkora játékost, mint Gronkowski. De rendszer szinten ilyen megoldások segítenek. Az Öregnél amúgy is mindenki blokkol, aki blokkolhat és mindenki elkap, aki elkaphat.
Kollega
Stez
Kollega
Termeszetesen sokkal hatekonyabb ha ilyen jatekosaid vannak es alakithatsz ki playeket az erossegeikre, de ugyanezeknek a playeknek mukodnie kell massal is.
Teszem azt legkozelebb nem erobol meg magassagbol veri meg a TE az emberet hanem sebessegbol meg fordulekonysagbol.
Kb. ilyen volt mikor TB helyett Jimmy G iranyitott, egybol latszott h milyen potencial van benne es az offensben, ha tud futni az iranyito.
Sokan szerintem pont ezert is akartak ot.
Amugy kezdek hajlani en is arra h a Smith gyerekre mozdulunk ra.
Solymi
Kollega
több mint 7 éve
Csakhát hol az a TE, aki ilyen kiváló blokkoló és ugyanakkor ilyen jól kap el? Ez adott egy nagy bizonytalanságot a vele szemben álló védelmeknek. Ezt nem igazán tudod pótolni egy emberrel. Kivéve pl. ha a fullbacked keze elég jó, hogy elkapjon évi 20-25 passzt. Plusz a Develin-Gronk páros az egyik kulcsa volt a sikeres futójátékunknak. Ezért érzem úgy, hogy Develin szerepe nőni fog a csapatban.Ertem mit akarsz mondani, de pont az a lenyege a rendszernek h ne egy egyentol fuggjon a sikeressege.A szokásos évi 3-6 elkapott passza helyett tavaly 12-őt gyűjtött be. Nekem ez már-már tesztnek tűnik. Nyilván fogunk TE-det hozni, akár a draftról is. De meggyőződésem, hogy egy személy nem fogja tudni pótolni Gronk helyét a playbookban. Így a playbooknak kell majd idomulni a meglevő "fegyverekhez". Ez amúgy is az edző filozófiája.Néztem valami videót Gronkról és bevillant egy olyan sanda érzés, hogy Develint sokkal jobban be fogjuk vonni a passzjátékba rövid yardos és red zone szituációkban.Szerintem jonni fog nagyon hamar tight end a draftrol ugy is, nem fognak valtoztatni az adott rendszeren ezert. Ez a valaki pedig Irv Smith Hunior lesz.
Nem fogjuk átképezni TE-nek, és nyilván nem fog helyettesíteni egy akkora játékost, mint Gronkowski. De rendszer szinten ilyen megoldások segítenek. Az Öregnél amúgy is mindenki blokkol, aki blokkolhat és mindenki elkap, aki elkaphat.
Kollega
Stez
Kollega
Termeszetesen sokkal hatekonyabb ha ilyen jatekosaid vannak es alakithatsz ki playeket az erossegeikre, de ugyanezeknek a playeknek mukodnie kell massal is.
Teszem azt legkozelebb nem erobol meg magassagbol veri meg a TE az emberet hanem sebessegbol meg fordulekonysagbol.
Kb. ilyen volt mikor TB helyett Jimmy G iranyitott, egybol latszott h milyen potencial van benne es az offensben, ha tud futni az iranyito.
Sokan szerintem pont ezert is akartak ot.
Amugy kezdek hajlani en is arra h a Smith gyerekre mozdulunk ra.
Solymi
We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Ertem mit akarsz mondani, de pont az a lenyege a rendszernek h ne egy egyentol fuggjon a sikeressege.A szokásos évi 3-6 elkapott passza helyett tavaly 12-őt gyűjtött be. Nekem ez már-már tesztnek tűnik. Nyilván fogunk TE-det hozni, akár a draftról is. De meggyőződésem, hogy egy személy nem fogja tudni pótolni Gronk helyét a playbookban. Így a playbooknak kell majd idomulni a meglevő "fegyverekhez". Ez amúgy is az edző filozófiája.Néztem valami videót Gronkról és bevillant egy olyan sanda érzés, hogy Develint sokkal jobban be fogjuk vonni a passzjátékba rövid yardos és red zone szituációkban.Szerintem jonni fog nagyon hamar tight end a draftrol ugy is, nem fognak valtoztatni az adott rendszeren ezert. Ez a valaki pedig Irv Smith Hunior lesz.
Nem fogjuk átképezni TE-nek, és nyilván nem fog helyettesíteni egy akkora játékost, mint Gronkowski. De rendszer szinten ilyen megoldások segítenek. Az Öregnél amúgy is mindenki blokkol, aki blokkolhat és mindenki elkap, aki elkaphat.
Kollega
Stez
Kollega
Termeszetesen sokkal hatekonyabb ha ilyen jatekosaid vannak es alakithatsz ki playeket az erossegeikre, de ugyanezeknek a playeknek mukodnie kell massal is.
Teszem azt legkozelebb nem erobol meg magassagbol veri meg a TE az emberet hanem sebessegbol meg fordulekonysagbol.
Kb. ilyen volt mikor TB helyett Jimmy G iranyitott, egybol latszott h milyen potencial van benne es az offensben, ha tud futni az iranyito.
Sokan szerintem pont ezert is akartak ot.
Amugy kezdek hajlani en is arra h a Smith gyerekre mozdulunk ra.
több mint 7 éve
A szokásos évi 3-6 elkapott passza helyett tavaly 12-őt gyűjtött be. Nekem ez már-már tesztnek tűnik. Nyilván fogunk TE-det hozni, akár a draftról is. De meggyőződésem, hogy egy személy nem fogja tudni pótolni Gronk helyét a playbookban. Így a playbooknak kell majd idomulni a meglevő "fegyverekhez". Ez amúgy is az edző filozófiája.Néztem valami videót Gronkról és bevillant egy olyan sanda érzés, hogy Develint sokkal jobban be fogjuk vonni a passzjátékba rövid yardos és red zone szituációkban.Szerintem jonni fog nagyon hamar tight end a draftrol ugy is, nem fognak valtoztatni az adott rendszeren ezert. Ez a valaki pedig Irv Smith Hunior lesz.
Nem fogjuk átképezni TE-nek, és nyilván nem fog helyettesíteni egy akkora játékost, mint Gronkowski. De rendszer szinten ilyen megoldások segítenek. Az Öregnél amúgy is mindenki blokkol, aki blokkolhat és mindenki elkap, aki elkaphat.
Kollega
Stez
We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Na, mivel választ nem kaptam, inkább megkerestem, miről van szó.A legjobban azon mosolygok, hogy a „Mr. Felbaszom és úgyis DPI-t fújnak” irányítón szocializálódott ember írta be ide ezt

több mint 7 éve
Néztem valami videót Gronkról és bevillant egy olyan sanda érzés, hogy Develint sokkal jobban be fogjuk vonni a passzjátékba rövid yardos és red zone szituációkban.Szerintem jonni fog nagyon hamar tight end a draftrol ugy is, nem fognak valtoztatni az adott rendszeren ezert. Ez a valaki pedig Irv Smith Hunior lesz.
Nem fogjuk átképezni TE-nek, és nyilván nem fog helyettesíteni egy akkora játékost, mint Gronkowski. De rendszer szinten ilyen megoldások segítenek. Az Öregnél amúgy is mindenki blokkol, aki blokkolhat és mindenki elkap, aki elkaphat.
Kollega
több mint 7 éve
az összes szabállyal, illetve az összessel is 😉Természetesen így értettem, de attól még érdekel, hogy most éppen megint mivel csaltunkMost épp Melyik szabaly miatt?Javítottam.
Wyatt
empty taxi
Wyatt
több mint 7 éve
Szerintem egy ilyen 😊 kimaradt 😉Természetesen így értettem, de attól még érdekel, hogy most éppen megint mivel csaltunkMost épp Melyik szabaly miatt?Javítottam.
Wyatt
empty taxi
Wyatt
több mint 7 éve
Természetesen így értettem, de attól még érdekel, hogy most éppen megint mivel csaltunkMost épp Melyik szabaly miatt?Javítottam.
Wyatt
empty taxi

több mint 7 éve
Néztem valami videót Gronkról és bevillant egy olyan sanda érzés, hogy Develint sokkal jobban be fogjuk vonni a passzjátékba rövid yardos és red zone szituációkban.Nem fogjuk átképezni TE-nek, és nyilván nem fog helyettesíteni egy akkora játékost, mint Gronkowski. De rendszer szinten ilyen megoldások segítenek. Az Öregnél amúgy is mindenki blokkol, aki blokkolhat és mindenki elkap, aki elkaphat.
We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
KI tudja ezt már követni, nem?Most épp Melyik szabaly miatt?Javítottam.
Wyatt
empty taxi


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Most épp Melyik szabaly miatt?Javítottam.
Wyatt

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Az NFL kozben hivatalosan bevallotta h a szabalyvaltoztatasnal, h Cheatriots volt a SuperBowl.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 7 éve
Nem akkora baj, ha nem mi játsszuk az elsőt. Játsszuk az utolsót és rendben leszek!
We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Én ezt is megértem, meg mindent. Csak mégis olyan meh nekemKonklúzsön: f@szé kell SB-t nyerni jubileumi év előtt?!
Wyatt
több mint 7 éve
Én ezt is megértem, meg mindent. Csak mégis olyan meh nekemJó azért azt én se feltételezem, hogy Goodell olyan sokáig gondolkodott, miután kézhez kapta ezt az ötlet csomagot 😀
Wyatt

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Igen, ez jogos, és inkább az utóbbi legyen meg, mint a nyitány. De nekem ez akkor is tiszteletlenha egy Ravens-Steelers miatt csinálnák, akkor osztanám ezt a véleményt, de Packs-Bears tényleg egy külön kategória a rivalizálások között
Wyatt
most hogy a CHI végre tápos lett és a GB-t kis túlzással AR zsenije tartja a víz felett, igazán izgalmas párharcnak(és rivalizálásnak) ígérkezik nem csak a nyitányon, de a köv 2-3 évben (aztán lehet most majd megfordul a párharc és a macik nyerik zsinórban ezeket a meccseket)
plusz, a liga 100. szezonjában nekem ez teljesen belefér (de akkor legyen ilyen a 150-200-nál is ;P )

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/