Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Sinisa New England Patriots 3 215 — Gràcies Pep!
Na ezt nem fogom miért is volt rá szükség. Idén spóroltak 700 ezret, jövőre több lesz 1.7 millióval, és keletkezett 4M DM (jövőre már csak 2). Minek? A 700K semmi, annyi spórolásért fölösleges volt. Van is Gronk miatt elég most. Szimplán csak, hogy legyen happy?

 twitter.com/FieldYates/status/1113063833818415104
peterk2005
En is néztem, es elsőre nem eretttem.
Talán annyi lehet mögötte, hogy kapott most 4M-et, hogy motiváltabb legyen, mert Phily-ben mar reklamált egy emelés miatt a csere elott.

A 700k, meg annyira nem volt szükséges idénre, amikor 18M körüli cap space van.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 945 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na ezt nem fogom miért is volt rá szükség. Idén spóroltak 700 ezret, jövőre több lesz 1.7 millióval, és keletkezett 4M DM (jövőre már csak 2). Minek? A 700K semmi, annyi spórolásért fölösleges volt. Van is Gronk miatt elég most. Szimplán csak, hogy legyen happy?



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 483 — Invisible man
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.82787-15/639528024_18567707797008377_1814376326477523481_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_e35_s640x640_tt6&_nc_cat=110&ccb=7-5&_nc_sid=18de74&efg=eyJlZmdfdGFnIjoiRkVFRC5iZXN0X2ltYWdlX3VybGdlbi5DMyJ9&_nc_ohc=UNNd-0WUjxsQ7kNvwHLIY3H&_nc_oc=AdqiJ7Nci7lRvu9hOoOnXVO8w4EpymXU0LS2bdLuHYKLfyC_6BgWQt993XaSGz2moho&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=xCeolFxwm21ZdN1axtOglQ&_nc_ss=7b60f&oh=00_Af_pI55o9aPFme9-xMAvr05zl3ccaEp2XqdvSppocX4SuA&oe=6A403228
Vicente Angelo Vinta on Instagram: "TOM BRADY | NEW ENGLAND PATRIOTS @tombrady @patriots #photomanipulationart #photomanipulation #photoshop #graphicdesign #illustration #visualart #digitalart #art #artgallery #artistsoninstagram #artist_features #art_spotlight #art_collective #sportsdesign #sports #sportsposter #footballposter #NFL #Football #nike #patriots #tombrady"
89 likes, 3 comments - dhielo_caluag on March 21, 2019: "TOM BRADY | NEW ENGLAND PATRIOTS @tombrady @patriots #photomanipulationart #photomanipulation #photoshop #graphicdesign #illustration #visualart #digitalart #art #artgallery #artistsoninstagram #artist_features #art_spotlight #art_collective #sportsdesign #sports #sportsposter #footballposter #NFL #Football #nike #patriots #tombrady".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De, nagyjából valami ilyet talán 😊

több mint 7 éve
Sinisa New England Patriots 3 215 — Gràcies Pep!
Browns-ból Ogbah nem érne meg egy 5/6/7. kört?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mindegyikévbenis

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 214 — situational football
 twitter.com/TomBrady/status/1112751341259182080
Wyatt
ennyivégejövőrekiesünk



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

több mint 7 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Szerintem Develin keze, csak FB poszthoz képest "elég jó",
ZERO_L
Sok ismerősöm van, akiknek jók a kezeik FB posztokhoz. Legalább is a lájkok számából erre következtetek. Majd megkérdezem őket, nem akarnak-e a Pats-ben játszani és a futó előtt blokkolni
😉😉😉
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 214 — situational football
Kivéve pl. ha a fullbacked keze elég jó, hogy elkapjon évi 20-25 passzt. Plusz a Develin-Gronk páros az egyik kulcsa volt a sikeres futójátékunknak. Ezért érzem úgy, hogy Develin szerepe nőni fog a csapatban.
Kollega
Szerintem Develin keze, csak FB poszthoz képest "elég jó", alapjáraton szerintem bármelyik RB-nk jobb elkapásban(Micheltől komoly előrelépést várok e téren) , ráadásul egyáltalán nem atletikus, fizikumából adodóan nem igazán tud elszakadni.

A futójátékokban nagyon nagy szükségünk lesz rá viszont azon kívül meglepődnék, ha a mostani gadget playeken túl, több szerepet/snapet kapna, de cáfoljon rám.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Wyatt még annyit szólna hozzá, hogy nem Wyatt kérdezte, hogy „hol az a TE, aki ilyen kiváló blokkoló és ugyanakkor ilyen jól kap el”, hanem kollega
| Wyatt ezt a költői kérdést nem teszi fel, mert szerinte a poszt legjobbja, így nem csak most nincs párja. De húzzuk be Hockensont 1/20 körül, és legyen ilyen jó 😊 |

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
Jol van.
Szerintem a téma örök darab.
Gronk is fasza volt Kelce is az.

Jöhetnek neki a nyugger évek.

több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 493
Btw te kerdezted hol az a TE aki jo elkapasban es blokkolasban... sehol nem irtam hogy jobb mint barki.
De ugye itt mindenki ellenseg aki nincs velunk.
Janek
Tenyleg nem kotekedeskeppen, de visszaolvastam es Wyatt azt kerdezte h van-e olyan TE aki ilyen jol tud blokkolni es elkapni, mint Gronk .

Na, Kelce nevenek bedobasaval te azt allitottad h o tud.

Azt meg senki nem mondta h Kelce nem jo, de nem ugyanaz a szint a ket ember.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
Btw te kerdezted hol az a TE aki jo elkapasban es blokkolasban... sehol nem irtam hogy jobb mint barki.
De ugye itt mindenki ellenseg aki nincs velunk.

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kelce kurva jó, én nagyon karmolom is. Csak szimplán Gronk mindenki felett állt 2011 óta a sérüléseivel együtt is, úgy elkapóként, mind blokkolóként (egyik kedvencem még mindig, amikor a pályája csúcsán lévő Ngatát blokkolta egy az egyben a futott TD-nk előtt, de a PFF-cikkbe rakott ötös playsorozatban is van egy igen fasza blokkja).

Most attól még persze Kelce mindenben pöpec. Csak Gronk egy szinttel mindenki felett állt, amíg bírt járni

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Kelce mint kiváló blokkoló? Lol
goboston
Kelce kivalo blokkolo. A blokktechnikaja jobb mint egy atlag TE-nek. Mas kerdes, hogy Riednel most Air Raidben nem igazan blokkol a TE. De mikor igen, akkor megy szepen.

Az egesz onnan indult, mikor tavaly Ninko elkezdte Kelcet leszolni, miszerint csak egy nagy WR. Csakhogy Ninko el volt tevedve, mert ennek ellenkezoje igaz. Ertettem en akkor is. Vedte Gronkot, mert megjelent par cikk, hogy ki a faszabb gyerok, legjobb TE. (Ami egy nagy baromsag. Gonzo, Kelce, Witten, Gronk, akarki. Mind mas egyeniseg, es leginkabb mas stilus. Kit erdekel ki a legjobb? Van olyan egyeltalan? Messi jobb tamado kp, mint a winger Ronaldo? Mi ertelme ennek?)
Mindenesetre ajanlom megtekinteni a Chiefs mecseit, mielott az ember lehuzna Kelce blokkolasait.
Illetve ha mar Kelce, akkor ezt meg regrol elokutattam, talan erdekes lehet egyeseknek.
 www.theplayerstribune.com/en-us/articles/travis-kelce-what-you-dont-know-about-being-a-tight-end


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
goboston New England Patriots 221
Néztem valami videót Gronkról és bevillant egy olyan sanda érzés, hogy Develint sokkal jobban be fogjuk vonni a passzjátékba rövid yardos és red zone szituációkban.

Nem fogjuk átképezni TE-nek, és nyilván nem fog helyettesíteni egy akkora játékost, mint Gronkowski. De rendszer szinten ilyen megoldások segítenek. Az Öregnél amúgy is mindenki blokkol, aki blokkolhat és mindenki elkap, aki elkaphat.
Kollega
Szerintem jonni fog nagyon hamar tight end a draftrol ugy is, nem fognak valtoztatni az adott rendszeren ezert. Ez a valaki pedig Irv Smith Hunior lesz.
Stez
A szokásos évi 3-6 elkapott passza helyett tavaly 12-őt gyűjtött be. Nekem ez már-már tesztnek tűnik. Nyilván fogunk TE-det hozni, akár a draftról is. De meggyőződésem, hogy egy személy nem fogja tudni pótolni Gronk helyét a playbookban. Így a playbooknak kell majd idomulni a meglevő "fegyverekhez". Ez amúgy is az edző filozófiája.
Kollega
Ertem mit akarsz mondani, de pont az a lenyege a rendszernek h ne egy egyentol fuggjon a sikeressege.
Termeszetesen sokkal hatekonyabb ha ilyen jatekosaid vannak es alakithatsz ki playeket az erossegeikre, de ugyanezeknek a playeknek mukodnie kell massal is.

Teszem azt legkozelebb nem erobol meg magassagbol veri meg a TE az emberet hanem sebessegbol meg fordulekonysagbol.

Kb. ilyen volt mikor TB helyett Jimmy G iranyitott, egybol latszott h milyen potencial van benne es az offensben, ha tud futni az iranyito.
Sokan szerintem pont ezert is akartak ot.

Amugy kezdek hajlani en is arra h a Smith gyerekre mozdulunk ra.
Solymi
Csakhát hol az a TE, aki ilyen kiváló blokkoló és ugyanakkor ilyen jól kap el? Ez adott egy nagy bizonytalanságot a vele szemben álló védelmeknek. Ezt nem igazán tudod pótolni egy emberrel. Kivéve pl. ha a fullbacked keze elég jó, hogy elkapjon évi 20-25 passzt. Plusz a Develin-Gronk páros az egyik kulcsa volt a sikeres futójátékunknak. Ezért érzem úgy, hogy Develin szerepe nőni fog a csapatban.
Kollega
Kelce-re gondolsz?
Hat a KC-ben.
Janek
Majd kialszod
Wyatt
álmodj csak
Janek
Kelce mint kiváló blokkoló? Lol
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akkor ki a facom lesz a Diffensh kórdinátor?
Wyatt?
ThundersNFL
Vissza kéne hozni Eric Manginit. 😊
több mint 7 éve
Sinisa New England Patriots 3 215 — Gràcies Pep!
Gronky GOAT
 www.profootballfocus.com/news/pro-see-you-in-canton-rob-gronkowski
Sinisa
Kelce. Mehehe

Bazdmeg, szóval ezért vonult vissza most
first among tight ends in games with at least 1.95 yards per route run, with 69.
Wyatt
Persze a 69 miatt, imádja.
Meg az SB-n is 87 yard-ot kapott el.
Látszik, hogy számmisztikából van diplomája. 😀
Illetve tart a Kelce-féle kihívástól is.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gronky GOAT
 www.profootballfocus.com/news/pro-see-you-in-canton-rob-gronkowski
Sinisa
Kelce. Mehehe

Bazdmeg, szóval ezért vonult vissza most
first among tight ends in games with at least 1.95 yards per route run, with 69.

Szerkesztette: Wyatt

több mint 7 éve
Sinisa New England Patriots 3 215 — Gràcies Pep!
Gronky GOAT
 www.profootballfocus.com/news/pro-see-you-in-canton-rob-gronkowski

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
ESPN Boston believes Bill Belichick could operate as his own defensive coordinator following assistant Greg Schiano's resignation.
Belichick, of course, cut his teeth as one of the most famous defensive coordinators of all time and has maintained a heavy say on both sides of the ball. More than any other NFL coach, he sets the tone for all phases of his team. Filling in for Matt Patricia/Brian Flores/Schiano could leave Belichick more disengaged with the offense than he would prefer, but it is a setup the Pats can afford with Josh McDaniels more than capable of running the show.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
Néztem valami videót Gronkról és bevillant egy olyan sanda érzés, hogy Develint sokkal jobban be fogjuk vonni a passzjátékba rövid yardos és red zone szituációkban.

Nem fogjuk átképezni TE-nek, és nyilván nem fog helyettesíteni egy akkora játékost, mint Gronkowski. De rendszer szinten ilyen megoldások segítenek. Az Öregnél amúgy is mindenki blokkol, aki blokkolhat és mindenki elkap, aki elkaphat.
Kollega
Szerintem jonni fog nagyon hamar tight end a draftrol ugy is, nem fognak valtoztatni az adott rendszeren ezert. Ez a valaki pedig Irv Smith Hunior lesz.
Stez
A szokásos évi 3-6 elkapott passza helyett tavaly 12-őt gyűjtött be. Nekem ez már-már tesztnek tűnik. Nyilván fogunk TE-det hozni, akár a draftról is. De meggyőződésem, hogy egy személy nem fogja tudni pótolni Gronk helyét a playbookban. Így a playbooknak kell majd idomulni a meglevő "fegyverekhez". Ez amúgy is az edző filozófiája.
Kollega
Ertem mit akarsz mondani, de pont az a lenyege a rendszernek h ne egy egyentol fuggjon a sikeressege.
Termeszetesen sokkal hatekonyabb ha ilyen jatekosaid vannak es alakithatsz ki playeket az erossegeikre, de ugyanezeknek a playeknek mukodnie kell massal is.

Teszem azt legkozelebb nem erobol meg magassagbol veri meg a TE az emberet hanem sebessegbol meg fordulekonysagbol.

Kb. ilyen volt mikor TB helyett Jimmy G iranyitott, egybol latszott h milyen potencial van benne es az offensben, ha tud futni az iranyito.
Sokan szerintem pont ezert is akartak ot.

Amugy kezdek hajlani en is arra h a Smith gyerekre mozdulunk ra.
Solymi
Csakhát hol az a TE, aki ilyen kiváló blokkoló és ugyanakkor ilyen jól kap el? Ez adott egy nagy bizonytalanságot a vele szemben álló védelmeknek. Ezt nem igazán tudod pótolni egy emberrel. Kivéve pl. ha a fullbacked keze elég jó, hogy elkapjon évi 20-25 passzt. Plusz a Develin-Gronk páros az egyik kulcsa volt a sikeres futójátékunknak. Ezért érzem úgy, hogy Develin szerepe nőni fog a csapatban.
Kollega
Kelce-re gondolsz?
Hat a KC-ben.
Janek
Majd kialszod
Wyatt
álmodj csak

több mint 7 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 106 — no es importante
Na akkor a JMD-ügy karmája mostanra érett be; Schiano lemondott hogy több időt töltsön a családdal és a hitével.
jamaicababa
Azt hittem kinevezte a Miami Dolphins máris.
Amadeus
Majd a Jest 😀
ParadSEC
Az meg milyen csapat 😛
ThundersNFL


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Néztem valami videót Gronkról és bevillant egy olyan sanda érzés, hogy Develint sokkal jobban be fogjuk vonni a passzjátékba rövid yardos és red zone szituációkban.

Nem fogjuk átképezni TE-nek, és nyilván nem fog helyettesíteni egy akkora játékost, mint Gronkowski. De rendszer szinten ilyen megoldások segítenek. Az Öregnél amúgy is mindenki blokkol, aki blokkolhat és mindenki elkap, aki elkaphat.
Kollega
Szerintem jonni fog nagyon hamar tight end a draftrol ugy is, nem fognak valtoztatni az adott rendszeren ezert. Ez a valaki pedig Irv Smith Hunior lesz.
Stez
A szokásos évi 3-6 elkapott passza helyett tavaly 12-őt gyűjtött be. Nekem ez már-már tesztnek tűnik. Nyilván fogunk TE-det hozni, akár a draftról is. De meggyőződésem, hogy egy személy nem fogja tudni pótolni Gronk helyét a playbookban. Így a playbooknak kell majd idomulni a meglevő "fegyverekhez". Ez amúgy is az edző filozófiája.
Kollega
Ertem mit akarsz mondani, de pont az a lenyege a rendszernek h ne egy egyentol fuggjon a sikeressege.
Termeszetesen sokkal hatekonyabb ha ilyen jatekosaid vannak es alakithatsz ki playeket az erossegeikre, de ugyanezeknek a playeknek mukodnie kell massal is.

Teszem azt legkozelebb nem erobol meg magassagbol veri meg a TE az emberet hanem sebessegbol meg fordulekonysagbol.

Kb. ilyen volt mikor TB helyett Jimmy G iranyitott, egybol latszott h milyen potencial van benne es az offensben, ha tud futni az iranyito.
Sokan szerintem pont ezert is akartak ot.

Amugy kezdek hajlani en is arra h a Smith gyerekre mozdulunk ra.
Solymi
Csakhát hol az a TE, aki ilyen kiváló blokkoló és ugyanakkor ilyen jól kap el? Ez adott egy nagy bizonytalanságot a vele szemben álló védelmeknek. Ezt nem igazán tudod pótolni egy emberrel. Kivéve pl. ha a fullbacked keze elég jó, hogy elkapjon évi 20-25 passzt. Plusz a Develin-Gronk páros az egyik kulcsa volt a sikeres futójátékunknak. Ezért érzem úgy, hogy Develin szerepe nőni fog a csapatban.
Kollega
Kelce-re gondolsz?
Hat a KC-ben.
Janek
Majd kialszod