New England Patriots
75 feliratkozó
több mint 7 éve
Nem kell.Elvileg nem, mert 2 percen belül ezt is kötelezően vissza kell nézniük.Azért az NFC döntőn "kicsit" jobban benézték a sporik... Egyértelmű, hogy az indukálta a szabályváltoztatást.LordTamasHát ja, csak az a szabálytalanság 2 percen belül volt már, két percen belül pedig nem lehet challengelni,.. Adtak a sz*rnak egy pofont.
peterk2005
batyu


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
És ha befújják azt a PI-t az INT előttő játékban, mi van?Úgysem hívtak volna futójátékot az 1yardosunkról, hiába van náluk a legtöbb Td futó Rb. A passzt meg leszedte volna az udfa JC Jackson.
több mint 7 éve
Coach Mayo! Welcome back 😊Szerintem ez nagyon jó hír!
www.instagram.com/p/BvhIDDYj_hJ/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=3naz23bf9yz5
bogec7
Mayo-ban a talent is megvolt, es mellette elkepszetoen jó vezér volt.
Pár éve olvastam Vele egy interjút, amiben BB is beszélt róla, én azóta vártam / sejtettem, hogy ez a pillanat be fog következni.
Szerkesztette: Sinisa
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 7 éve
Igen, de meg nem derült ki 😊Poszt cunami..., megint csaltunk?Nem, de fogunk 😁😁😁
gdavid
ThundersNFL
több mint 7 éve
Poszt cunami..., megint csaltunk?Nem, de fogunk 😁😁😁
gdavid
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Poszt cunami..., megint csaltunk?
Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 7 éve
Coach Mayo! Welcome back 😊www.instagram.com/p/BvhIDDYj_hJ/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=3naz23bf9yz5
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 7 éve
Azért erre a 2 percen belüli visszanézésre előfizetek! A nem történt semmit is vissza kell nézniük? A vitás eseteket? Dehát csak az egyik fél szerint vitás, a másik szerint jól döntött a bíró. A sárga zászlót? Oké, de itt pont az nem volt.Szóval egy értelmezés ehhez azért jó lenne!
We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Elvileg nem, mert 2 percen belül ezt is kötelezően vissza kell nézniük.Azért az NFC döntőn "kicsit" jobban benézték a sporik... Egyértelmű, hogy az indukálta a szabályváltoztatást.LordTamasHát ja, csak az a szabálytalanság 2 percen belül volt már, két percen belül pedig nem lehet challengelni,.. Adtak a sz*rnak egy pofont.
peterk2005
több mint 7 éve
Azért az NFC döntőn "kicsit" jobban benézték a sporik... Egyértelmű, hogy az indukálta a szabályváltoztatást.LordTamasHát ja, csak az a szabálytalanság 2 percen belül volt már, két percen belül pedig nem lehet challengelni,.. Adtak a sz*rnak egy pofont.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Azért az NFC döntőn "kicsit" jobban benézték a sporik... Egyértelmű, hogy az indukálta a szabályváltoztatást.www.youtube.com/watch?v=ryqGaDAFqqg
több mint 7 éve
Látom, mostanában nagyon nem megy, hogy mindenki értse, miről beszél a másik.Nem is olvastam azt a cikket, amit ma hoztak le es abban emlitettek, de igen, biztos egy mai cikkben olvastam csupan masfel honapja az emlitett esetet.„Akkor nem olvashattal tul sok helyen ezzel kapcsolatban, mert egyebkent zengett a media attol az esettol.”Az ellenzéki sivalkodással foglalkozni is feleslegesfuzovelkifele.com/2019/03/mostantol-visszanezheto-minden-bedobott-es-be-nem-dobott-pass-interference/?fbclid=IwAR0QGk81vbHTp8ScTzJhb7xQJGwpVnx9SA0xDYDA44OjFgKXR7IgutCXxsI
Btw, sehol nem láttam én sem, hogy bárki emlegette volna ezt a jelenetet, de ha megtették sem izgatna
Wyatt
kapitnono
Az, hogy ma lehoztak egy cikket itt a szabályváltoztatásról, amiben ezt megemlítik, az nem ez a kategória
Wyatt
Like.
Stez
Kiindulópont:
„Akkor nem olvashattal tul sok helyen ezzel kapcsolatban, mert egyebkent zengett a media attol az esettol.”
Reakció:
Sehol nem láttam én sem, hogy bárki emlegette volna ezt a jelenetet, de ha megtették sem izgatna
Válasz:
fuzovelkifele.com/2019/03/mostantol-visszanezheto-minden-bedobott-es-be-nem-dobott-pass-interference/?fbclid=IwAR0QGk81vbHTp8ScTzJhb7xQJGwpVnx9SA0xDYDA44OjFgKXR7IgutCXxsI
Erre (tehát nem neked) reakció:
Az, hogy ma lehoztak egy cikket itt a szabályváltoztatásról, amiben ezt megemlítik, az nem ez a kategória

több mint 7 éve
engem azért lepett meg a dolog mert erre hivatkoztak a szabályváltoztatás során, korábban pedig sehol nem hallottam hogy ez egy szabálytalan játék lett volna /persze ez semmit nem számít, nem olvasok minden amerikai focis oldalt, simán lehet hogy több helyen írtak róla/Ezt a játékot már az élő közvetítésben is kritizálták az elmaradt zászló miatt. DPI is volt, a védő beakasztotta az elkapó kezét. Viszont ilyenből volt kb. százhuszonnyolc a meccsen. Az lett volna a vicces, ha pont erre dobnak.
nekem ugyan az a benyomásom hogy ha ez szabálytalan akkor kb minden második passz playre simán be lehet dobni a zászlót mert ki lehet rá hozni hogy DPI volt /kb ugyanugy a bírókon fog múlni csak most nem a pályán lévőkön hanem a NY-i központban lévőkön/Cuchulain82
A benyomásoddal egyetértek egyébként (bár nem konkrétan ezzel a play-el kapcsolatban, ezt be kéne fújni superbowlban meg alapszakaszban is). Ebből a változásból könnyen az lehet, hogy a meccs utolsó negyedében sportot űznek majd a hátrányban levő csapatok a DPI review-kból. A spot bünti miatt bárki utazhat rá. A legsz*rabb offense is, mert felb*szni 50 yardra mindenki fel tudja a labdát, aztán lehet bízni benne, hogy az elkapó ügyesen dombitibizik.
Hogy miért olyan nehéz egy 8. zebrát felültetni a booth-ba és rábízni ezeket a dolgokat azt nem értem. A technológia bőven megvan hozzá, hogy mire visszaviszik a los-hoz a labdát addigra a videós zebra fönt újranézze a playt és leszóljon rádión ha valami nagy melléfogás történt.
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Nem is olvastam azt a cikket, amit ma hoztak le es abban emlitettek, de igen, biztos egy mai cikkben olvastam csupan masfel honapja az emlitett esetet.„Akkor nem olvashattal tul sok helyen ezzel kapcsolatban, mert egyebkent zengett a media attol az esettol.”Az ellenzéki sivalkodással foglalkozni is feleslegesfuzovelkifele.com/2019/03/mostantol-visszanezheto-minden-bedobott-es-be-nem-dobott-pass-interference/?fbclid=IwAR0QGk81vbHTp8ScTzJhb7xQJGwpVnx9SA0xDYDA44OjFgKXR7IgutCXxsI
Btw, sehol nem láttam én sem, hogy bárki emlegette volna ezt a jelenetet, de ha megtették sem izgatna
Wyatt
kapitnono
Az, hogy ma lehoztak egy cikket itt a szabályváltoztatásról, amiben ezt megemlítik, az nem ez a kategória
Wyatt
Like.
több mint 7 éve
engem azért lepett meg a dolog mert erre hivatkoztak a szabályváltoztatás során, korábban pedig sehol nem hallottam hogy ez egy szabálytalan játék lett volna /persze ez semmit nem számít, nem olvasok minden amerikai focis oldalt, simán lehet hogy több helyen írtak róla/Nem is azért írtam, csak hogy ez a szabályváltozás során előkerült„Akkor nem olvashattal tul sok helyen ezzel kapcsolatban, mert egyebkent zengett a media attol az esettol.”Az ellenzéki sivalkodással foglalkozni is feleslegesfuzovelkifele.com/2019/03/mostantol-visszanezheto-minden-bedobott-es-be-nem-dobott-pass-interference/?fbclid=IwAR0QGk81vbHTp8ScTzJhb7xQJGwpVnx9SA0xDYDA44OjFgKXR7IgutCXxsI
Btw, sehol nem láttam én sem, hogy bárki emlegette volna ezt a jelenetet, de ha megtették sem izgatna
Wyatt
kapitnono
Az, hogy ma lehoztak egy cikket itt a szabályváltoztatásról, amiben ezt megemlítik, az nem ez a kategória
Wyatt
kapitnono
nekem ugyan az a benyomásom hogy ha ez szabálytalan akkor kb minden második passz playre simán be lehet dobni a zászlót mert ki lehet rá hozni hogy DPI volt /kb ugyanugy a bírókon fog múlni csak most nem a pályán lévőkön hanem a NY-i központban lévőkön/
több mint 7 éve
Nem is azért írtam, csak hogy ez a szabályváltozás során előkerült„Akkor nem olvashattal tul sok helyen ezzel kapcsolatban, mert egyebkent zengett a media attol az esettol.”Az ellenzéki sivalkodással foglalkozni is feleslegesfuzovelkifele.com/2019/03/mostantol-visszanezheto-minden-bedobott-es-be-nem-dobott-pass-interference/?fbclid=IwAR0QGk81vbHTp8ScTzJhb7xQJGwpVnx9SA0xDYDA44OjFgKXR7IgutCXxsI
Btw, sehol nem láttam én sem, hogy bárki emlegette volna ezt a jelenetet, de ha megtették sem izgatna
Wyatt
kapitnono
Az, hogy ma lehoztak egy cikket itt a szabályváltoztatásról, amiben ezt megemlítik, az nem ez a kategória
Wyatt

több mint 7 éve
„Akkor nem olvashattal tul sok helyen ezzel kapcsolatban, mert egyebkent zengett a media attol az esettol.”Az ellenzéki sivalkodással foglalkozni is feleslegesfuzovelkifele.com/2019/03/mostantol-visszanezheto-minden-bedobott-es-be-nem-dobott-pass-interference/?fbclid=IwAR0QGk81vbHTp8ScTzJhb7xQJGwpVnx9SA0xDYDA44OjFgKXR7IgutCXxsI
Btw, sehol nem láttam én sem, hogy bárki emlegette volna ezt a jelenetet, de ha megtették sem izgatna
Wyatt
kapitnono
Az, hogy ma lehoztak egy cikket itt a szabályváltoztatásról, amiben ezt megemlítik, az nem ez a kategória
Szerkesztette: Wyatt

több mint 7 éve
Az ellenzéki sivalkodással foglalkozni is feleslegesfuzovelkifele.com/2019/03/mostantol-visszanezheto-minden-bedobott-es-be-nem-dobott-pass-interference/?fbclid=IwAR0QGk81vbHTp8ScTzJhb7xQJGwpVnx9SA0xDYDA44OjFgKXR7IgutCXxsI
Btw, sehol nem láttam én sem, hogy bárki emlegette volna ezt a jelenetet, de ha megtették sem izgatna
Wyatt

több mint 7 éve
lehet hogy rossz oldalakat olvastam, nem szállok veled vitábaAkkor nem olvashattal tul sok helyen ezzel kapcsolatban, mert egyebkent zengett a media attol az esettol.az egészben nekem az tetszik hogy az elmúlt majdnem 2 hónapban sehol nem olvastam vagy hallottam arról hogy a fent említett játék szabálytalan lett volna, de az elmúlt néhány órában szerencsére kiderült hogy a legutóbbi SB győzelem is csak csalással jött össze 😊Lehet ilyeneket emlegetni. Például a 2006-os AFC döntőn Ellis Hobbs tök szabályos szerelésére dobtak zászlót, amivel a Colts az 1yardról jöhetett.elvileg az int előtti játékról van szó ahol Gilmore és Harmon védekezett CooksonNa, mivel választ nem kaptam, inkább megkerestem, miről van szó.NFL csevegőben említették Gilmore Int-ét. Gondolom az lehetett.
A legjobban azon mosolygok, hogy a „Mr. Felbaszom és úgyis DPI-t fújnak” irányítón szocializálódott ember írta be ide ezt
Wyatt
Lusta vagyok előkeresni, de nem emlékszem ordító DPI-re abban a szituban.
NB2
Cuchulain82
Kollega
'06ban pedig már nagyon kellett Manningnek egy SB részvétel, a nagy Archie Manning fia az NFL szupersztárja és mégsem tud bejutni egy Super Bowlba
Cuchulain82
A masik megjegyzesed szimplan csak szanalmas, de szarni ra.
Stez
a másik dologgal kapcsolatban lehet hogy szánalmas, csak a tényeket írtam le, de mint mondtam nem tervezek vitatkozni
több mint 7 éve
Én pont nem arra akartam kivezetni. Hanem arra, hogy tévedés mindkét oldalra történhet. Egészen biztosan volt tévedés a kárunkra is a döntőn és a javunkra is. Ez a szabályváltozás igazságosabbá teszi a játékot.Akkor nem olvashattal tul sok helyen ezzel kapcsolatban, mert egyebkent zengett a media attol az esettol.az egészben nekem az tetszik hogy az elmúlt majdnem 2 hónapban sehol nem olvastam vagy hallottam arról hogy a fent említett játék szabálytalan lett volna, de az elmúlt néhány órában szerencsére kiderült hogy a legutóbbi SB győzelem is csak csalással jött össze 😊Lehet ilyeneket emlegetni. Például a 2006-os AFC döntőn Ellis Hobbs tök szabályos szerelésére dobtak zászlót, amivel a Colts az 1yardról jöhetett.elvileg az int előtti játékról van szó ahol Gilmore és Harmon védekezett CooksonNa, mivel választ nem kaptam, inkább megkerestem, miről van szó.NFL csevegőben említették Gilmore Int-ét. Gondolom az lehetett.
A legjobban azon mosolygok, hogy a „Mr. Felbaszom és úgyis DPI-t fújnak” irányítón szocializálódott ember írta be ide ezt
Wyatt
Lusta vagyok előkeresni, de nem emlékszem ordító DPI-re abban a szituban.
NB2
Cuchulain82
Kollega
'06ban pedig már nagyon kellett Manningnek egy SB részvétel, a nagy Archie Manning fia az NFL szupersztárja és mégsem tud bejutni egy Super Bowlba
Cuchulain82
A masik megjegyzesed szimplan csak szanalmas, de szarni ra.
Stez
We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Az ellenzéki sivalkodással foglalkozni is feleslegesBtw, sehol nem láttam én sem, hogy bárki emlegette volna ezt a jelenetet, de ha megtették sem izgatna

több mint 7 éve
Akkor nem olvashattal tul sok helyen ezzel kapcsolatban, mert egyebkent zengett a media attol az esettol.az egészben nekem az tetszik hogy az elmúlt majdnem 2 hónapban sehol nem olvastam vagy hallottam arról hogy a fent említett játék szabálytalan lett volna, de az elmúlt néhány órában szerencsére kiderült hogy a legutóbbi SB győzelem is csak csalással jött össze 😊Lehet ilyeneket emlegetni. Például a 2006-os AFC döntőn Ellis Hobbs tök szabályos szerelésére dobtak zászlót, amivel a Colts az 1yardról jöhetett.elvileg az int előtti játékról van szó ahol Gilmore és Harmon védekezett CooksonNa, mivel választ nem kaptam, inkább megkerestem, miről van szó.NFL csevegőben említették Gilmore Int-ét. Gondolom az lehetett.
A legjobban azon mosolygok, hogy a „Mr. Felbaszom és úgyis DPI-t fújnak” irányítón szocializálódott ember írta be ide ezt
Wyatt
Lusta vagyok előkeresni, de nem emlékszem ordító DPI-re abban a szituban.
NB2
Cuchulain82
Kollega
'06ban pedig már nagyon kellett Manningnek egy SB részvétel, a nagy Archie Manning fia az NFL szupersztárja és mégsem tud bejutni egy Super Bowlba
Cuchulain82
A masik megjegyzesed szimplan csak szanalmas, de szarni ra.
több mint 7 éve
az egészben nekem az tetszik hogy az elmúlt majdnem 2 hónapban sehol nem olvastam vagy hallottam arról hogy a fent említett játék szabálytalan lett volna, de az elmúlt néhány órában szerencsére kiderült hogy a legutóbbi SB győzelem is csak csalással jött össze 😊Lehet ilyeneket emlegetni. Például a 2006-os AFC döntőn Ellis Hobbs tök szabályos szerelésére dobtak zászlót, amivel a Colts az 1yardról jöhetett.elvileg az int előtti játékról van szó ahol Gilmore és Harmon védekezett CooksonNa, mivel választ nem kaptam, inkább megkerestem, miről van szó.NFL csevegőben említették Gilmore Int-ét. Gondolom az lehetett.
A legjobban azon mosolygok, hogy a „Mr. Felbaszom és úgyis DPI-t fújnak” irányítón szocializálódott ember írta be ide ezt
Wyatt
Lusta vagyok előkeresni, de nem emlékszem ordító DPI-re abban a szituban.
NB2
Cuchulain82
Kollega
'06ban pedig már nagyon kellett Manningnek egy SB részvétel, a nagy Archie Manning fia az NFL szupersztárja és mégsem tud bejutni egy Super Bowlba