Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
Érdekes lesz látni, hogy mit fogunk művelni TE fronton. Blokkoló az van, elméletileg (Izzo) és moveTE is (Stephenson), de egyikből se láttunk itt sokat. Viszont ha a draft előtt futtatott 4 legkomplettebből tényleg sikerülne egyet behúzni és valóban olyan jók lennének, akkor Gronk mellett/után az ütős lenne. Sőt, ha 1/20 körül bent lenne, akkor egy felmozgást simán elfogadnék, főleg ahogy BB játszik a cetlikkel.Solymi
Ha Gronk pótlásáról van szó, szerintem felesleges abban gondolkodni, hogy majd hozunk egy új TE-t a helyére. Akárhol. Akár top10-ben is. Gronk egy all timer, olyant mint ő nem fog úgyse sikerülni találni. Akkor pedig nagyon kiköltekezni sincs értelme emiatt. Gronkot majd team effort lesz pótolni. Kell aki blokkoljon - de az lehet akár WR, akár RB is -, kell aki elkapjon - az se feltétlenül TE -, kell egy remek RZ target - még ez se feltétlenül TE kell, hogy legyen -, stb.

Ettől még persze jöhet TE - ha az megéri -, de nem azzal a céllal, hogy Gronkot pótolja, hanem azzal, hogy kevés a TE, kell a posztra még 1-2 játékos. Olyant pedig lehet találni akárhol. Ha úgy alakul lehet első körben is, de akár UDFA is. Erőltetni viszont nincs értelme.
peterk2005
Jo, persze, ez egyertelmu h nem lehet egy az egyben potolni, de ha van olyan TE aki blokkolni, elkapni is jol tud, jol futja a route-okat, megveri az embereit es elmeletileg az NFL-ben is varhatoan jol teljesit, akkor azert megeri a kockazatot.
Plusz arra mondhatni h potolja, megha nem is lesz llyan jo. Ez utobbit meg nem tudni, de ha llxan lesz, az mar csalas.

Azt meg h itt mit tudnak egy jatekosbol kihozni, majd kiderul.

De inkabb legyen egy egeszsegesebb es kicsit gyengebb TE.
Solymi
WTF???
Ennyi változóval hamarabb megnyered a lottó ötöst...
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 214 — situational football
Ha 1/20 korul meg bent van, van ertelme felmenni erte. De a poszt erteke miatt top 7-ig felmenni (innen) elkepeszto hulyeseg lenne

Egy olyan csapathoz, ami elegge lyukas, es az 1/7-en huz, es tight endet visz. Hat elegge mosolyogtato lenne kulso szemlelokent
Wyatt
Nem is értem miért mondod ezt, Ebron is mennyire bejött 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 494
Érdekes lesz látni, hogy mit fogunk művelni TE fronton. Blokkoló az van, elméletileg (Izzo) és moveTE is (Stephenson), de egyikből se láttunk itt sokat. Viszont ha a draft előtt futtatott 4 legkomplettebből tényleg sikerülne egyet behúzni és valóban olyan jók lennének, akkor Gronk mellett/után az ütős lenne. Sőt, ha 1/20 körül bent lenne, akkor egy felmozgást simán elfogadnék, főleg ahogy BB játszik a cetlikkel.Solymi
Ha Gronk pótlásáról van szó, szerintem felesleges abban gondolkodni, hogy majd hozunk egy új TE-t a helyére. Akárhol. Akár top10-ben is. Gronk egy all timer, olyant mint ő nem fog úgyse sikerülni találni. Akkor pedig nagyon kiköltekezni sincs értelme emiatt. Gronkot majd team effort lesz pótolni. Kell aki blokkoljon - de az lehet akár WR, akár RB is -, kell aki elkapjon - az se feltétlenül TE -, kell egy remek RZ target - még ez se feltétlenül TE kell, hogy legyen -, stb.

Ettől még persze jöhet TE - ha az megéri -, de nem azzal a céllal, hogy Gronkot pótolja, hanem azzal, hogy kevés a TE, kell a posztra még 1-2 játékos. Olyant pedig lehet találni akárhol. Ha úgy alakul lehet első körben is, de akár UDFA is. Erőltetni viszont nincs értelme.
peterk2005
Jo, persze, ez egyertelmu h nem lehet egy az egyben potolni, de ha van olyan TE aki blokkolni, elkapni is jol tud, jol futja a route-okat, megveri az embereit es elmeletileg az NFL-ben is varhatoan jol teljesit, akkor azert megeri a kockazatot.
Plusz arra mondhatni h potolja, megha nem is lesz llyan jo. Ez utobbit meg nem tudni, de ha llxan lesz, az mar csalas.

Azt meg h itt mit tudnak egy jatekosbol kihozni, majd kiderul.

De inkabb legyen egy egeszsegesebb es kicsit gyengebb TE.

Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1/20 környékére nem bánnám én sem, ha felmennénk érte, az még észszérű költségből megoldható és van is esély, hogy annyit hozzáadjon. De amúgy egyetértek peterk-val

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 948 — The only discipline that lasts, is self discipline
Érdekes lesz látni, hogy mit fogunk művelni TE fronton. Blokkoló az van, elméletileg (Izzo) és moveTE is (Stephenson), de egyikből se láttunk itt sokat. Viszont ha a draft előtt futtatott 4 legkomplettebből tényleg sikerülne egyet behúzni és valóban olyan jók lennének, akkor Gronk mellett/után az ütős lenne. Sőt, ha 1/20 körül bent lenne, akkor egy felmozgást simán elfogadnék, főleg ahogy BB játszik a cetlikkel.Solymi
Ha Gronk pótlásáról van szó, szerintem felesleges abban gondolkodni, hogy majd hozunk egy új TE-t a helyére. Akárhol. Akár top10-ben is. Gronk egy all timer, olyant mint ő nem fog úgyse sikerülni találni. Akkor pedig nagyon kiköltekezni sincs értelme emiatt. Gronkot majd team effort lesz pótolni. Kell aki blokkoljon - de az lehet akár WR, akár RB is -, kell aki elkapjon - az se feltétlenül TE -, kell egy remek RZ target - még ez se feltétlenül TE kell, hogy legyen -, stb.

Ettől még persze jöhet TE - ha az megéri -, de nem azzal a céllal, hogy Gronkot pótolja, hanem azzal, hogy kevés a TE, kell a posztra még 1-2 játékos. Olyant pedig lehet találni akárhol. Ha úgy alakul lehet első körben is, de akár UDFA is. Erőltetni viszont nincs értelme.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 494
Ha 1/20 korul meg bent van, van ertelme felmenni erte. De a poszt erteke miatt top 7-ig felmenni (innen) elkepeszto hulyeseg lenne

Egy olyan csapathoz, ami elegge lyukas, es az 1/7-en huz, es tight endet visz. Hat elegge mosolyogtato lenne kulso szemlelokent
Wyatt
 i.imgur.com/ex0rqf4.jpg

Érdekes lesz látni, hogy mit fogunk művelni TE fronton.
Blokkoló az van, elméletileg (Izzo) és moveTE is (Stephenson), de egyikből se láttunk itt sokat.
Viszont ha a draft előtt futtatott 4 legkomplettebből tényleg sikerülne egyet behúzni és valóban olyan jók lennének, akkor Gronk mellett/után az ütős lenne.

Sőt, ha 1/20 körül bent lenne, akkor egy felmozgást simán elfogadnék, főleg ahogy BB játszik a cetlikkel.

Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha 1/20 korul meg bent van, van ertelme felmenni erte. De a poszt erteke miatt top 7-ig felmenni (innen) elkepeszto hulyeseg lenne

Egy olyan csapathoz, ami elegge lyukas, es az 1/7-en huz, es tight endet visz. Hat elegge mosolyogtato lenne kulso szemlelokent

több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 494
Ha felmegyünk a top 7-be egy drafton azért, hogy ott egy tight endet húzzunk, áh nem is folytatom, ez annyi helyen hangzik hülyeségnek, hogy annak sincs értelme, hogy felhúzza magát az ember, hogy mit kellene érte adni
Wyatt
Pont azert kerdeztem h kb. hol vihetik ki es lenne-e realitas a feltradeben.
Annyian irtak hozzank, gondolom Gronk miatt h kivancsi voltam mennyire realitas es mennyire fantazia.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Vajon mibe kerulne egy feltrade Hockensonert?
Solymi
Egy csomó ember állásába 😊
peterk2005
Meg rengeteg kurvaanyázásba
ThundersNFL
Na de ha megérné?! 😉😂
több mint 7 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 246 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Vajon mibe kerulne egy feltrade Hockensonert?
Solymi
Egy csomó ember állásába 😊
peterk2005
Meg rengeteg kurvaanyázásba

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 948 — The only discipline that lasts, is self discipline
Vajon mibe kerulne egy feltrade Hockensonert?
Solymi
Egy csomó ember állásába 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha felmegyünk a top 7-be egy drafton azért, hogy ott egy tight endet húzzunk, áh nem is folytatom, ez annyi helyen hangzik hülyeségnek, hogy annak sincs értelme, hogy felhúzza magát az ember, hogy mit kellene érte adni

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vajon mibe kerulne egy feltrade Hockensonert?
Solymi
A Jags kiviheti simán 1/7-en... Oda feltadelni minimum a jövő évi első kör és az idie draft nagy része.
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 494
Vajon mibe kerulne egy feltrade Hockensonert?
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gilmore szerződése átstrukturálva némi extra cap spaceért.
több mint 7 éve
Sinisa New England Patriots 3 215 — Gràcies Pep!
Nem vágom miért alakítottuk át Gil szrződését, lövésem sincskire spórol BB
ParadSEC
3 ST player 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 494
Nem vágom miért alakítottuk át Gil szrződését, lövésem sincskire spórol BB
ParadSEC
Szerintem most kell a penz akar Ghostra, akar masra es Brady meg DMC szerzodesehez meg nem lehetett hozzanyulni.
Solymi
Biztos hogy fizetne ennyit Ghostnak?
ParadSEC
Spotrac 2 ev 7,7M-re lovi be az erteket ami siman valid.

Most nem latok statot, de azert Ghost meg mindig az egyik legmegbizhatobb rugo a ligaban.
Igen, mellelotte az SB-n, de Brady meg INT-et dobott.

Lehet versenyeztetni meg minden, de egy jo rugo meccseket tud nyerni es bukni.
Azert nala ritkan idegeskedsz h kihagyja-e, kvazi 100%-nak veszed a probait es azon lepodsz meg ha kihagyja 40-45 yardig.
több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 348 — Patriots fan
Nem vágom miért alakítottuk át Gil szrződését, lövésem sincskire spórol BB
ParadSEC
Szerintem most kell a penz akar Ghostra, akar masra es Brady meg DMC szerzodesehez meg nem lehetett hozzanyulni.
Solymi
Biztos hogy fizetne ennyit Ghostnak?

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 494
Nem vágom miért alakítottuk át Gil szrződését, lövésem sincskire spórol BB
ParadSEC
Szerintem most kell a penz akar Ghostra, akar masra es Brady meg DMC szerzodesehez meg nem lehetett hozzanyulni.
több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 348 — Patriots fan
Nem vágom miért alakítottuk át Gil szrződését, lövésem sincskire spórol BB

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 494
Most látom, hogy Gostkowski még mindig free agent? Mi van vele? Nem kell máshova és BB hagyja kicsit főni a levében, hátha puhul az ára?
peterk2005
Nincs love jelenleg.
Brady meg siel, addig meg nem lesz szerzodes modositas alairva.
Plusz ott van DMC is. Ha ezek megvannak, jon majd Ghost.

Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 7 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 246 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Biztos, hogy nem
Wyatt
😀 Híres utolsó szavak... 😀
ParadSEC
Biztos, hogy nem
Wyatt
3...2...1...utolsó szó jogán?
ThundersNFL
Legyen fogadás? 😊

Ha kicsi tét a kedvem sötét 😁Wyatt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 948 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most látom, hogy Gostkowski még mindig free agent? Mi van vele? Nem kell máshova és BB hagyja kicsit főni a levében, hátha puhul az ára?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Houstonnal sem kell számolni, Perry még jöhet

több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 494
Ryan Allen - 1 évre vissza
Sinisa
De miért csak egy évre? És mennyi?
Burkus
Ha talál BB egy olcsóbbat a nyáron simán kirakja.
gordon
Allennek uj ugynoke van, ez is benne lehet. Talan kevesebb, de biztos penz es nincs odakotve.

De lehet h BB kototte igy.
Solymi
Ez a 3 szerződés is meglehetősen csapat-barát lett:
 www.patspulpit.com/2019/3/20/18273203/details-released-on-the-patriots-new-deals-with-john-simon-mike-pennel-and-phillip-dorsett
Sinisa
Jaja, neztem tegnap. Azert azok az osztonzok se semmik, foleg SB esetere 😀

Ahhoz kepest h Dorsett el akaet menni h mashol kezdo legyen eleg keveset kapott.

Elkapok terwn Harrisre kivancsi leszel, elwg szep elkapasai voltak a Redakinsbe, nem egy 2-s coveragebe.
Solymi
SB ebben az esetben: signing bonus lesz. 😊
Pennel-ben én is bízom.
PFF számai elég jók voltak tavaly.

Rosen: szerintem is inkább nem, mint igen.
Számunkra túl logikusnak tűnik => BB tuti mást főzött ki... 😀
Sinisa
SB: ohh, ez eszemben se jutott 😀
Patseskent ha ezt latom, csak egy dologra tudok gondolni 😛

Szerkesztette: Lúdas Solymi