NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 100
Viszlat PatKany Robi! Ez a hir a legjobb az utobbi idoben... Ettol fuggetlenul sajnos nem latom azt, hogy ne top 10-ben draftoljunk....
Kájzerszóze
Nagyon fáraszt már ez a pesszimizmus.

Payton még Teddy-t is használható QB-vá fokozta. A OL nem lett rosszabb, sőt Ruiz másodéves lesz, a védelemben a második CB az egyetlen (bár nagyon fájó) kérdőjel. Ha az idei Winston képtelen legalább azt a szintet hozni, mint a tavalyi Brees, akkor tényleg megérdemeljük a top5 draftot. WR-ben sem állunk jobban, mint tavaly, de ha a tavalyi eredmény lesz, akkor is elégedett leszek, márhogy alapszakasz tekintetében.

Adjunk már legalább 5 meccset a csapatnak, mielőtt eltemetjük az egész gárdát.
Gyurma Pappa
Ellenben sokkal rosszabbul állunk. Tavaly volt Sanders - Thomas (igaz csak egy meccsre) és utána a többi egy olyan qb-vel, aki a szertárosból is simán 1000 yardos elkapót tudott csinálni. Most se wr1 se wr2 plusz a wr3-4 sérülget (TreQuan) vagy 1-3 meccsre el lesz tiltva (Harris). És nem tudjuk mi van, ha Winston nem csúcs elkapóknak dobál, mert Tampában végig elit elkapókkal ment jó számokat. Persze, minden idény előtti mondás ködszurkálàs és Payton knows, de a szükségesnél nem tudok optimistább lenni 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Viszlat PatKany Robi! Ez a hir a legjobb az utobbi idoben... Ettol fuggetlenul sajnos nem latom azt, hogy ne top 10-ben draftoljunk....
Kájzerszóze
Nagyon fáraszt már ez a pesszimizmus.

Payton még Teddy-t is használható QB-vá fokozta. A OL nem lett rosszabb, sőt Ruiz másodéves lesz, a védelemben a második CB az egyetlen (bár nagyon fájó) kérdőjel. Ha az idei Winston képtelen legalább azt a szintet hozni, mint a tavalyi Brees, akkor tényleg megérdemeljük a top5 draftot. WR-ben sem állunk jobban, mint tavaly, de ha a tavalyi eredmény lesz, akkor is elégedett leszek, márhogy alapszakasz tekintetében.

Adjunk már legalább 5 meccset a csapatnak, mielőtt eltemetjük az egész gárdát.

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
A meccsekre New Orleansban elvileg csak oltási igazolással vagy negatív PCR teszttel lehet majd menni, viszont cserébe engedélyezték ilyen feltételek mellett a teljes teltházat.


több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Viszlat PatKany Robi! Ez a hir a legjobb az utobbi idoben... Ettol fuggetlenul sajnos nem latom azt, hogy ne top 10-ben draftoljunk....



több mint 3 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Akkora brain fart eddig az idei offseason, hogy csak Payton egója ment meg minket a top3 picktől…
Így marad egy 12. Useless 😀
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 923 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszi a SB-t 😉
több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Patrob nem várta meg a szezont, inkább visszavonult 😁
kapitnono
Kajzer kedvence! 😄😄😄




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 100
PatRob visszavonul még a szezon indulása előtt. Olvastam pár hete pletykában, hogy ha nem megy neki a táborban akkor visszavonul, ezek szerint nem ment.
Az elmúlt években azért többször volt miatta szívroham mint nem, de régi bútor volt, jó nyugdíjas éveket neki.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Patrob nem várta meg a szezont, inkább visszavonult 😁


több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 889
Thomas elvileg 3 hónapig elérhetetlen volt az edzők meg az orvosok számára, és ezért nem tudták a műtétre rábeszélni egyből a szezon után. Nem tetszik nagyon a viselkedése a szerződése óta....
kapitnono
Azért ez elég hihetetlen a 21. században. Elutazott Pongo-Pongora vagy bebújt egy kő alá?
gordon
Simán csak direkt nem vette fel a telefont elvileg, meg elment otthonról, és nem tudták merre
kapitnono
Meg ugye Covid volt még a nyáron, aztán nem nagyon mentek valszeg utána...
Barom a faszi, de azt meg nem tudjuk, hogy valóban csak az vagy a háttérben is van valami és mondjuk volt problémája korábban az orvosi stábbal.

Meg aztán az is benne van, hogy nem akar annyit játszani, hanem a szezon közepén beszállni, attól függően, hogy hogyan áll a csapat.

Elég gáz helyzet...
Solymi
Azert kivancsi lennek ra, mi van a hatterben. A faszi ket eve rekordot rekordra halmozott, kapott egy gigaszerzodest, tavaly meg serult volt. Nem hiszem, hogy ezert basztattak volna, hogy meg kelletthirtelen hulyulnie. De a nagy love ota a seruelse miatt alig jatszott. Nem igazan ertem, mi oka van vagy lenne dedozni es eltunni.
Stez
Nem ő lenne az első játékos aki a nagy lóvé leszakítása után hirtelen már nem teszi magát oda annyira.
Meg a fene se tudja, hogy ez a sérüléses dolog hogy néz ki valójában...

Meg a QB páros a Saintsnél nem épp veretes, nem csodálom, hogyha nem akar annyit játszani.
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Thomas elvileg 3 hónapig elérhetetlen volt az edzők meg az orvosok számára, és ezért nem tudták a műtétre rábeszélni egyből a szezon után. Nem tetszik nagyon a viselkedése a szerződése óta....
kapitnono
Azért ez elég hihetetlen a 21. században. Elutazott Pongo-Pongora vagy bebújt egy kő alá?
gordon
Simán csak direkt nem vette fel a telefont elvileg, meg elment otthonról, és nem tudták merre
kapitnono
Meg ugye Covid volt még a nyáron, aztán nem nagyon mentek valszeg utána...
Barom a faszi, de azt meg nem tudjuk, hogy valóban csak az vagy a háttérben is van valami és mondjuk volt problémája korábban az orvosi stábbal.

Meg aztán az is benne van, hogy nem akar annyit játszani, hanem a szezon közepén beszállni, attól függően, hogy hogyan áll a csapat.

Elég gáz helyzet...
Solymi
Azert kivancsi lennek ra, mi van a hatterben. A faszi ket eve rekordot rekordra halmozott, kapott egy gigaszerzodest, tavaly meg serult volt. Nem hiszem, hogy ezert basztattak volna, hogy meg kelletthirtelen hulyulnie. De a nagy love ota a seruelse miatt alig jatszott. Nem igazan ertem, mi oka van vagy lenne dedozni es eltunni.

több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 856
Lutzot műteni kell,, ő is kidőlt legalább 8 hétre....
kapitnono
Hála az égnek, az ST-ben meg mindenki ép volt ez tarthatatlan állapot 😆 (felkészül a D)
MC12
Ott Onyematát már eltiltották, Lattimore tavaszi akciója is lehet megér majd 1-2 meccset 😁
kapitnono
Deonte Harris és a szonda....

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Lutzot műteni kell,, ő is kidőlt legalább 8 hétre....
kapitnono
Hála az égnek, az ST-ben meg mindenki ép volt ez tarthatatlan állapot 😆 (felkészül a D)
MC12
Ott Onyematát már eltiltották, Lattimore tavaszi akciója is lehet megér majd 1-2 meccset 😁


több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 100
Lutzot műteni kell,, ő is kidőlt legalább 8 hétre....
kapitnono
Hála az égnek, az ST-ben meg mindenki ép volt ez tarthatatlan állapot 😆 (felkészül a D)

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Lutzot műteni kell,, ő is kidőlt legalább 8 hétre....


több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 289 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Brees nagy királyt csinált belőle, jött a megaszerződés, agy meg kikapcs!
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 889
Thomas elvileg 3 hónapig elérhetetlen volt az edzők meg az orvosok számára, és ezért nem tudták a műtétre rábeszélni egyből a szezon után. Nem tetszik nagyon a viselkedése a szerződése óta....
kapitnono
Azért ez elég hihetetlen a 21. században. Elutazott Pongo-Pongora vagy bebújt egy kő alá?
gordon
Simán csak direkt nem vette fel a telefont elvileg, meg elment otthonról, és nem tudták merre
kapitnono
Meg ugye Covid volt még a nyáron, aztán nem nagyon mentek valszeg utána...
Barom a faszi, de azt meg nem tudjuk, hogy valóban csak az vagy a háttérben is van valami és mondjuk volt problémája korábban az orvosi stábbal.

Meg aztán az is benne van, hogy nem akar annyit játszani, hanem a szezon közepén beszállni, attól függően, hogy hogyan áll a csapat.

Elég gáz helyzet...
több mint 3 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Quiet Storm! I miss you 😕
IQ Thomas remélem még egy-két hibát elkövet és fegyelmi/eltiltás után ingyen kibaxhatjuk.
Lassan abból jönnénk ki a legjobban…
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Thomas elvileg 3 hónapig elérhetetlen volt az edzők meg az orvosok számára, és ezért nem tudták a műtétre rábeszélni egyből a szezon után. Nem tetszik nagyon a viselkedése a szerződése óta....
kapitnono
Azért ez elég hihetetlen a 21. században. Elutazott Pongo-Pongora vagy bebújt egy kő alá?
gordon
Simán csak direkt nem vette fel a telefont elvileg, meg elment otthonról, és nem tudták merre


több mint 3 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Ez egy phasz.

több mint 3 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 528 — JAFL Tampa GM
Thomas elvileg 3 hónapig elérhetetlen volt az edzők meg az orvosok számára, és ezért nem tudták a műtétre rábeszélni egyből a szezon után. Nem tetszik nagyon a viselkedése a szerződése óta....
kapitnono
Azért ez elég hihetetlen a 21. században. Elutazott Pongo-Pongora vagy bebújt egy kő alá?
több mint 3 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
trade that bitch, lehetőleg Detroit-ba

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Thomas elvileg 3 hónapig elérhetetlen volt az edzők meg az orvosok számára, és ezért nem tudták a műtétre rábeszélni egyből a szezon után. Nem tetszik nagyon a viselkedése a szerződése óta....


több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 289 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Winston elvan az edzőtáborban 😀




kapitnono
Mintha Balotellit látnám 😄


TreQuan is kisebb sérülést szedett össze, nem edzett de elvileg minden rendben lesz az első hétre… 😊 mintha lenne némi baj a wr sorban. Lassan minden gyakorló csapatos wr is tuti kezdő lesz 😆
MC12
Ocho még nem jelentkezet be?
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Winston elvan az edzőtáborban 😀