NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Még mindig nem hiszem el Bookot. Ha a 6. vagy 7. körben rápróbálunk, a kutyát sem érdekli, mert ott már lutri, de ott még bőven voltak kezdő szintűnek tartott wr-ek pl. Bookot amúgy sem vitte volna el senki.


több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 100
DB > WR > LB > Punter 😂
Gyurma Pappa
Miért előbb db mint wr?
MC12
Mert ha CGJ kimegy szélre, akkor NB nincs, ha marad közepén (ahol egyébként a liga legtöbb incomplete passzát erőszakolta ki), akkor meg igazi CB2 nincs.

Illetve én bízok benne, hogy Callaway előre fog lépni, illetve Harris ha egészséges szerintem ijesztően gyors. Elkapásban ott van Trautman, AK is, és fogunk WR-t húzni, de én jobban örülnék ha erre 2. kört használnák.
Gyurma Pappa
A vezetőség mélyen egyetért veled WR tekintetben 😀 annyira, hogy meg egy 4. Kört se pazarolt erre a posztra 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
kijo New Orleans Saints 342
2. és a 3. körben csináljuk azt amit az elsőben és a 2.-ben kellett volna (feladva 2 db 3. kör végét. ) 4. elmegy egy felesleges pickre. Normális WR sehol. Nekem itt csak kérdőjelek vannak???
Vagy nálunk mindenki jó és tökéletes?
Vagy egy nagytakarításra van szükség mindenhol?
Lehet, hogy jövőre meglesz a top 10 hátulról.

Szerkesztette: kijo
több mint 3 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
hát ez megint rohadt fontos volt a 4. körben. mit csinálunk?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Mondtam már hogy utálom a Pantherst? Elviszik a kis Hornt aztán Marshallt.... Szerintem egyszer Brees valamelyik gyerekét is draftolni fogják 😀
atapapa
Irtam en mar kitagadast vegrendeletben😅



több mint 3 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Mondtam már hogy utálom a Pantherst? Elviszik a kis Hornt aztán Marshallt.... Szerintem egyszer Brees valamelyik gyerekét is draftolni fogják 😀

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 100
3/98?
Vagy azt elcsereltuk? Ezen az oldalon nekunk irjak...
Kájzerszóze
Nope, az belement a feltradebe a Denvernek. A két hátsó 3. Kört kapták az ő középső harmadik körükért.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
3/98?
Vagy azt elcsereltuk? Ezen az oldalon nekunk irjak...

Szerkesztette: Kájzerszóze



több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Az LB pick akar jo is lehet... A CB biztosan jobb lesz, mint PatkanyRob. A DE elso korben tovabbra is erthetetlen. A C miert kellett?
Kájzerszóze
Milyen C? 😀 Eddig DE,LB,CB-t húztunk csak


több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Az LB pick akar jo is lehet... A CB biztosan jobb lesz, mint PatkanyRob. A DE elso korben tovabbra is erthetetlen. A C miert kellett?



több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 100
Az elmúlt néhány év előtt mindneki azt szajkózta, hogy a bajnokságot a védelem nyeri és kiváló védelemmel simán be lehet húzni az SB-t ezért annak kell rendben lennie az O meg hozzon valami közepest meg ne hibázzon nagyot 😊 lásd. Flacco-fele Ravens vagy a Manning-féle Broncos. Mit csinált Payton? Mint az őrült építette meg az NFL valaha volt egyik legjobb támadó egységét 2010 körül. Össze-vissza 1 SB gyozelem és részvétel jött össze.

Az elmúlt években mindenki azt szajkózza, hogy a támadóid legyenek elitek a védelem elég ha 10-15 körül van, ne hibázzanak nagyot a többit az O elintézi. Lásd. Mahomes-Kansas vagy akár a Brady-Tampa.
Mit csinál Payton? Első 3 választás - védelem 😊 de a tavalyi vagy tavaly előtti draft se a támadókról szólt.

Persze lehet hogy én látok nem összefüggő dolgokat összefüggőnek csak ez a megélésem 10+ Évnyi Saints meccs nézés után 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Az eddig 3 húzásból a CB srác nagyon tetszik, Turner szerintem úgy fog kinézni, hogy most ebben az első évben Davenport-al rotációban, de ő úgyis kifog esni egy sérülés vagy forma hanyatlás miatt, szóval megfogja kapni a lehetőséget, bízzunk benne, hogy Paytonék látnak benne valamit amit senki. Az LB srácról nem igazán hallottam, de elvileg Ohio-ban a D vezére volt, plusz prototípus a felépítése. Futás ellen nem az igazi viszont coverben használható. Összességében szerintem a CB első napos kezdő, a másik két srácot, pedig lehet tanítani, csak foglalkozni kell velük.
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Lehet hogy a DE sracnak Peyton az apja... Ezert huztuk be? 😜
CB, LB es C. Kell mëg valaki???

Szerkesztette: Kájzerszóze



több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Adebo a legnagyobb steal lehet. HA a srác játszik 2020-ban, akkor bőven 25-30 pickkel korábban kimegy legalább. Freshman éve egészen pazar lett. Hosszútávon megvan Lattimore párja.
több mint 3 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
nfl.comos profilban ez a szöveg
"I wanted to keep him a secret after I saw him last year and that didn't happen. He's going to become a force." -- Scouting director for AFC team"

Ahogy nézem vissza vele kapcsolatban az elmúlt napok tartalmait, azt hangsúlyozzák hogy folyamatosan nőtt az ázsiója, és egyre feljebb került bizonyos boardokon.
Kiemelik hogy értelmes (wonderlic 35) és brutál atléta, a relative athletic score-ban 9,74-t írnak, anno JJ Wattnak volt ugyanennyi...
DE-ből van több mint elég a keretben, de ezt a srácot szerintem fogjuk látni a fal közepén is.

Egyszóval van mire építkezni.... Ettől függetlenül soha nem szerettem ha első körben projektet húzunk, főleg ha az ennyit volt sérült, mint ez a srác.

több mint 3 éve
mrxxl77 New Orleans Saints LSU Tigers 45
Nyugi srácok, mi a 2-3 körben visszük majd az "ütős" embereket! 😁😁 Mindenki tudja a tutit! Én bízok SP és csapata hozzáértésében! Nekik kell tudni, hogy kit lehet a lehető legkönnyebben a csapatba illeszteni!
több mint 3 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Reggel ahogy láttam kit draftoltunk nekem is leesett az állam 😀 De talán a 2. 3.körben fogunk jó CB-t és WR-t.


több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 100
Ezt a picket nem nagyon értem, CB, LB nincs meg a kezdő, wr is bőven elférne, és hozunk egy DE t, ahol max a depth el van gond.....
kapitnono
Megnéztem pár mock-ot meg listát, de még DE top 5-be se tették sehol, sőt inkább 8-12. Második kör vége - harmadik kör volt mindegyik tipp hozzá. Na mindegy hát Payton knows.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
kijo New Orleans Saints 342
A másodikkörben meg draftolunk egy puntert akit ha majd Peyton Turner megállítja az ellent kölcsönadunk draft pickek fejében puntolni.
Talán ekkor megérte.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Ezt a picket nem nagyon értem, CB, LB nincs meg a kezdő, wr is bőven elférne, és hozunk egy DE t, ahol max a depth el van gond.....


több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 100
Ezt nem értem!? Ezerszer fontosabb hely is van.
Azt értem, hogy akit CB-t akartunk kiment, de LB vagy WR esetleg DI jöhetett volna.
kijo
Pár helyen olvastam, hogy Hendrickson pótlására jött a pick de ettől nem lettem boldogabb 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
kijo New Orleans Saints 342
Ezt nem értem!? Ezerszer fontosabb hely is van.
Azt értem, hogy akit CB-t akartunk kiment, de LB vagy WR esetleg DI jöhetett volna.
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 100
Hát ez messz volt az én támadó elképzelésem Vs. BPA vs. CB ötletektől 😊 de mondjuk ha a DE poszt volt Payton listájának tetején és ott Turner csücsült akkor BPA 😀😀

Most néztem vissza az élőt, aranyos volt ahogy a közönségnek kellett pár másodperc, hogy leessen, örülni kéne 😀 sütött a népről amikor bemondták a nevet....hogy ki? 😀

Szerkesztette: MC12

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Moehrig volt a mockokban. A legjobb S helyett kellett egy DE?



több mint 3 éve
adam77 New Orleans Saints 635
a draft az esélyek kiegyenlítéséről is szól és mi ezt komolyan vesszük 🙂