New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 860
A sràcok jó fejek, ezen röhögtem! De még van egy két videó a csapat FB oldalàn.
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/27246343_1608679105846315_5485555680972636160_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=h7kDf1wOo28Q7kNvgFmKmWd&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=AWKamCABOOXG6MQBkosNCwt&oh=00_AYCpL8b4aYrNCJvgAvmE2bicAQ-J52Ib267OpmTWsKgxmg&oe=66FFCD61
143.595 Aufrufe · 5.684 Reaktionen | Drew Brees’ son Callen stuffs Alvin Kamara at the goal line 😂 #ProBowl #Saints | By New Orleans Saints | Facebook
Drew Brees’ son Callen stuffs Alvin Kamara at the goal line 😂 #ProBowl #Saints

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Marlon Humphry vajon okos-e??? Most olvasom, hogy rablás miatt előzetesben.... jajj a rohadt offseason.... remélem nálunk csend, rend, fegyelem lesz.
Kájzerszóze
A kérdés iszonyat viccesen jogos 😀😀😀DDDDDDDD Első körös fizu kevés volt! (vagy csak társtettes, csendes háttérszervező?)
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 238 — playoffs???
Marlon Humphry vajon okos-e??? Most olvasom, hogy rablás miatt előzetesben.... jajj a rohadt offseason.... remélem nálunk csend, rend, fegyelem lesz.



több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Elvileg a Peterson csere után kapni fogunk egy 6.körös kompenzációs draft picket. Nem is tudom mikor volt utoljára ilyenünk 😀
kapitnono
Ez a kompenzációs pick nem az amit a liga osztogat.
Ezt a Cards adja, csak azért most hír, mert kondíciós volt.

Én annyira nem erőltetném a gyors Lb picket. Erre húztuk tavaly Anzalone-t, akiben van is potenciál! Nem hiszem, hogy már most kuka lenne a project. Teo remek 2down játékos volt idén, Klein pedig hiába nem egy ász, jól bele illett a sémába és a védelem agya volt. Robertson pedig kezdő kaliber rotáció. Alapból kevés 3LBs felállást játszunk...Nem érzem, hogy egy rookie itt instant impact lehetne.
clbass
Darabra megvagyunk LB-ben, de ez az a része a védelemnek, amelyben egyáltalán nincs igazi playmaker.

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Elvileg a Peterson csere után kapni fogunk egy 6.körös kompenzációs draft picket. Nem is tudom mikor volt utoljára ilyenünk 😀


több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Brees előreláthatólag meddig marad? Ha marad...
Matthew99
Én kb 2 max 3 évet adnék neki. Attól függ nyilván, hogyan bírja a teste, azért Manningnél is lehetett látni, hogy milyen hirtelen tud jönni a visszaesés, de Bradynél azért még most sem nagyon lehet ezt látni szerintem. De Breesnél már idén is lehet ennek jeleit látni pl.: hosszú passzoknál már nincs meg az a karereje ami volt neki, de a játékot még mindig kiválóan olvassa, és az ilyen rövid, középtávoli dobásokat elég gyakran meg tudja még csinálni. Szóval szerintem egy jó run offense-el még 2-3 év simán lehet benne.
kapitnono
Érdekességképp megnéztem az összpasszkísérleteket (regular+PO):
Brett Favre ~11.000
Tom Brady ~10.500
Peyton Manning ~10.400
Drew Brees ~9.800

Nyilván sok mindentől és egyéntől is függ, meddig tud magas szinten játszani, de szerintem egyik összetevője ennek a passzkísérletek száma is.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Brees előreláthatólag meddig marad? Ha marad...
Matthew99
Én kb 2 max 3 évet adnék neki. Attól függ nyilván, hogyan bírja a teste, azért Manningnél is lehetett látni, hogy milyen hirtelen tud jönni a visszaesés, de Bradynél azért még most sem nagyon lehet ezt látni szerintem. De Breesnél már idén is lehet ennek jeleit látni pl.: hosszú passzoknál már nincs meg az a karereje ami volt neki, de a játékot még mindig kiválóan olvassa, és az ilyen rövid, középtávoli dobásokat elég gyakran meg tudja még csinálni. Szóval szerintem egy jó run offense-el még 2-3 év simán lehet benne.


több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Brees előreláthatólag meddig marad? Ha marad...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Az a legjobb a mostani offseasonben, hogy az összes hibánkat/hiányosságunkat orvosolni tudnánk FA+drafton. Cap space megvan hozzá, az elmúlt két draft pedig szenzációs volt, így joggal lehet remélni a mostanit is a minusz második kör ellenére.
De mivel gyakorlatilag win-now-ban vagyunk most is, én simán próbálnék tradelni 2019-es cetli(ke)t.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Hát ja Elliott is jó , bőven bent lesz még remélem, az lenne a jó ha még a 3.-ban is bent lenne, de majd meglátjuk mi lesz, nekem tetszik még rashaan Evans az LB-k közt, meg WR-ben Christian Kirk, a mostani draftunk nagyon bizakodová tett és remélem idén is egy közel ilyen jó class-t össze tudnak hozni😊
ackrisz17
Azért szerintem a tavalyi sem lett rossz: S.Rankins, Bell, Thomas, Onyemata,
Látszik a tavalyi meg az idei drafton, hogy jót tett azért Jeff Ireland kinevezése.


több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Hát ja Elliott is jó , bőven bent lesz még remélem, az lenne a jó ha még a 3.-ban is bent lenne, de majd meglátjuk mi lesz, nekem tetszik még rashaan Evans az LB-k közt, meg WR-ben Christian Kirk, a mostani draftunk nagyon bizakodová tett és remélem idén is egy közel ilyen jó class-t össze tudnak hozni😊


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Második körös pickünk nincs ugye?
Kájzerszóze
Nincs az a 49-ers-höz ment Kamaráért csrébe
kapitnono
Megérte 😊
Matthew99
Kérdés nélkül 😀


több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Második körös pickünk nincs ugye?
Kájzerszóze
Nincs az a 49-ers-höz ment Kamaráért csrébe
kapitnono
Megérte 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Második körös pickünk nincs ugye?
Kájzerszóze
Nincs az a 49-ers-höz ment Kamaráért csrébe


több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 238 — playoffs???
Második körös pickünk nincs ugye?



több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Vaccaro sokba kerülne szerintem, sokat sérült és ebből az idei védelemből szerintem lefelé lógott ki. Slot helyett meg inkább valami magas ember kellene, a TE is okés. Mégis, kellene egy jó LB, amiket írtál clbass rendben is van, de ha van olyan, akiben egyben megvan a sok tehetség és képesség, hát ide vele 😀 😀 😀
Kájzerszóze
Ha nem igazoljuk vissza Vaccarot akkor azért Ronnie Harrison jó lenne, az Alabamáról mostanában úgy is elég jó Safetyk kerülnek ki... 😊
ackrisz17
Ha nem igazoljuk vissza Vaccarot akkor a S sort erősíteném én is elsősorban a draftról, mert szerintem jövőre is sok 3 S felállást fogunk alkalmazni, és akkor Bell meg Williams mellé kell még egy megbízható playa.
Fitzpatrick, Derwin James szerintem kilőve őket bőven hamarabb elviszik főleg Fitzpatrick tuti top 10-es pick.
Ronnie Harrison is jó lenne de aki nekem igazán tetszene az Deshon Elliott Texasból/És igen ugyanúgy a 4-es mezt viseli mint Vaccaro 😀/ jó méretekkel rendelkezik, jól szerel, van labdaérzéke is és SS-ben szerintem tökéletes lenne. És valószínűleg bőven bent lesz amikor mi húzunk majd.


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Lesz a piacon valami Jimmy Graham nevű csóka, akivel elvileg nem fog hosszabbítani a Hawks. Ő szerintem eléggé jó lenne ide ha értelmes áron meg tudnánk szerezni 😀
kapitnono
Például ingyen...
diceman
Azt gondoltam, hogy ha lejár a szerződése akkor ingyen a miénk lehet 😀 Az értelmes árra a fizetésre gondoltam 😀


több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Vaccaro sokba kerülne szerintem, sokat sérült és ebből az idei védelemből szerintem lefelé lógott ki. Slot helyett meg inkább valami magas ember kellene, a TE is okés. Mégis, kellene egy jó LB, amiket írtál clbass rendben is van, de ha van olyan, akiben egyben megvan a sok tehetség és képesség, hát ide vele 😀 😀 😀
Kájzerszóze
Ha nem igazoljuk vissza Vaccarot akkor azért Ronnie Harrison jó lenne, az Alabamáról mostanában úgy is elég jó Safetyk kerülnek ki... 😊


több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 238 — playoffs???
Vaccaro sokba kerülne szerintem, sokat sérült és ebből az idei védelemből szerintem lefelé lógott ki. Slot helyett meg inkább valami magas ember kellene, a TE is okés. Mégis, kellene egy jó LB, amiket írtál clbass rendben is van, de ha van olyan, akiben egyben megvan a sok tehetség és képesség, hát ide vele 😀 😀 😀



több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Ha csak nem tudunk megcsípni egy topDL playat a szabadügynök piacon, én rárepülnék valami komolyabb slotWR-re (Landry, Lee). Ezen kívül egy slotCB, Okafor és Vaccaro vissza, majd készülhetünk a draftra...Ott rárepülni egy csúszó DL-re, majd 3-ra egy elkapó TE, hátul pedig OL/WR/CB depth. Én annyira nem erőltetném a gyors Lb picket. Erre húztuk tavaly Anzalone-t, akiben van is potenciál! Nem hiszem, hogy már most kuka lenne a project. Teo remek 2down játékos volt idén, Klein pedig hiába nem egy ász, jól bele illett a sémába és a védelem agya volt. Robertson pedig kezdő kaliber rotáció. Alapból kevés 3LBs felállást játszunk...Nem érzem, hogy egy rookie itt instant impact lehetne.
több mint 6 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Lesz a piacon valami Jimmy Graham nevű csóka, akivel elvileg nem fog hosszabbítani a Hawks. Ő szerintem eléggé jó lenne ide ha értelmes áron meg tudnánk szerezni 😀
kapitnono
Például ingyen...

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 860
Olvastam pár mockot, kit húzunk az első körben:
Harrison Philips DT, Stanford
Taven Bryan DT, Florida Gators
Marcus Davenport DE, UTSA
Dorance Armstrong DE/OLB, Kansas
Christian Kirk WR, Texas A&M
Ronnie Harrison S, Alabama

MLB/ILB már nincs is...
Kájzerszóze
Hmmm a DL-be huznànk?
Néha elgondolkodtam rajta a szezonban, hogy egy egészséges Fairley-el mire lett volna képes ez a fal. Így sem voltak rosszak, de kivàncsi lettem volna.

Akkor is LB kell, ha moc/s/kok 😁 màst is írnak!!!!

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Mindig is irigyeltem azokat az embereket, akik az alapján választanak csapatot, mert az mindig nyer. Pláne ha még ahhoz is van arcuk, hogy más fórumra járjanak jampizni vele.... 😀
Kenji
Na de ez a mi topikunk. Elnezve a tegnapi meccseket, mindenkeppen kellene kukazni egy mismatch TE-t (a la Gronk, Ertz) meg ILB-t lesz valaki izgalmas a piacon?
Bar lehet edzokre kellene sporolni 😕
diceman
Lesz a piacon valami Jimmy Graham nevű csóka, akivel elvileg nem fog hosszabbítani a Hawks. Ő szerintem eléggé jó lenne ide ha értelmes áron meg tudnánk szerezni 😀


több mint 6 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Mindig is irigyeltem azokat az embereket, akik az alapján választanak csapatot, mert az mindig nyer. Pláne ha még ahhoz is van arcuk, hogy más fórumra járjanak jampizni vele.... 😀
Kenji
Ez minden sportagban igy van - persze azert igaz hogy a Pats drukkerek altalaban veresszajubbak es nem hajlandok elfogadni hogy az NFL-ben nuanszok dontenek es nem pusztan Bill es Tom (es a masik 50+ ember) zsenije es kemeny meloja. Es mindig felhaborito ha egy zebra a nuansz vagy serules, masodik felidoben mar szegeny Jags jatekosok hullottak mint a legyek.
A Jagsnek (ahogy nekunk is) volt lehetosege megnyerni a meccset, fujas / serules ide vagy oda, de nem nyerte - viszont van egy beton vedelmuk es egy kicsit potensebb O-val jovore ugyanugy focizhatnak januarban.

Na de ez a mi topikunk. Elnezve a tegnapi meccseket, mindenkeppen kellene kukazni egy mismatch TE-t (a la Gronk, Ertz) meg ILB-t lesz valaki izgalmas a piacon?
Bar lehet edzokre kellene sporolni 😕

több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 642
Az a 100 vs 10 yard bünti jól fest
atapapa
A kedvencem a jack féle fumble volt, mikor sétálva is td lett volna, de sípoltak a sporik mert csak.
peach
Gondolom az is a pats hibája hogy ezzel a momentummal nem bírta bevinni a kegyelem döfést Bortlesék....
ParadSEC
Persze, nyilván ugyanaz a meccs ha besétálsz azonnal TD-re a megszerzett labdával, mint ha nagy örömödben végig kell még menned a fél pályán. Ezt te se gondolhatod komolyan. Ettől függetlenül megvolt a Jagsnek az esély, de nem tudtak élni vele, a Pats meg igen. Örüljetek, mi meg had utáljuk tovább a csapatotok.
Matthew99
Ok. Utáljátok csak 😀. Szanaszét sárgázhatták volna a meccset holdingra a falnál nálunk ill a Jagsnél a SEC-folyamatos 5 yardon túl jammeléseknél. Szerintem az idei év bíráskodásaihoz mérten nem volt annyi gebasz. Értem az ellenszenvet mert másképp nem lehet fogást taláni a Patsen. Biztos vagyok benne vki vmit fog mit találni hogyan csalnak-csaltak az elmúlt 10-en x évben. Így megszokott, sebaj utáljatok csak 😀. Addig nyerünk mégegy gyűrűt! 😉
ParadSEC
Mindig is irigyeltem azokat az embereket, akik az alapján választanak csapatot, mert az mindig nyer. Pláne ha még ahhoz is van arcuk, hogy más fórumra járjanak jampizni vele.... 😀