New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
nyomtam én is egy ilyet 😊
nem valami reális, de ezt dobta a gép
13: WR AMARI COOPER
31: G A.J. CANN
44: ILB DENZEL PERRYMAN
75: DE DANIELLE HUNTER
78: TE MAXX WILLIAMS
148: OT DONOVAN SMITH
154: DT XAVIER WILLIAMS
187: FB TYLER VARGA
230: RB COREY GRANT

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 017 — Egyéb témák lakó
 neworleans.craigslist.org/jwl/4951984501.html

na, vajon ki adja el? 😀Gyurma Pappa
Valszeg Glenn Sharpe az. Ugyanaz az eladó kirakott egy 29-es számú sisakot is. Négyen viselték a számot abban az évben (Sharpe practice squados volt, ők is kaptak gyűrűt). Sharpe-ot később letartóztatták gyilkosság vádjával, éppen Georgiában, azóta is ott ül előzetesben.Szamár
Kemény vagy. 😊

több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
 neworleans.craigslist.org/jwl/4951984501.html

na, vajon ki adja el? 😀Gyurma Pappa
Valszeg Glenn Sharpe az. Ugyanaz az eladó kirakott egy 29-es számú sisakot is. Négyen viselték a számot abban az évben (Sharpe practice squados volt, ők is kaptak gyűrűt). Sharpe-ot később letartóztatták gyilkosság vádjával, éppen Georgiában, azóta is ott ül előzetesben.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ott gyűrűt csak hirdetésben látnak 😉

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 017 — Egyéb témák lakó
Fura, hogy Atlantában adták fel 😀😀😀

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Sharper.
Kell a penz a jogaszokra :p

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 017 — Egyéb témák lakó
 neworleans.craigslist.org/jwl/4951984501.html

na, vajon ki adja el? 😀

több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Sztem annyi "előkelő" körös pickünk van, hogy valami variálás lesz....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ez nem annyira statos beárazás akart lenni, inkább a játékos szubjektív összértékét próbáltam megadni.
Most arról nem beszélve, hogy nálam az újonc belső védőfalemberek értéke amúgy is elég alacsony, mert elég ritka, hogy egy DT pro bowl szinten kezdje a profi karrierjét, az a poszt megkíván 1-2 év akklimatizálódást (legjobbkor mondom, kétszer egymás után lett az év védőújonca DT/34 DE 😊)
Ebből a szempontból a legjobb választás az első körben egy LB lenne, ők ha jók, akkor profi szinten is hamar belerázódnak rendszerint a dogokba.

több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 635
amikor az idei drafton először elgondolkodtam, érzésből én is egy dt-t hoztam volna pont hicks nyakára. aztán mivel a játékosokat nem ismerem jól, és hiába követtem a combine-t, vagy olvasom a híreket, próbáltam valami logikát találni. nézegettem az elmúlt 10 év draftjait, próbáltam elemezni a későbbi történéseket és statisztikai alapon gondolom azt, hogy ha nem esik 13-ig valamelyik top6-ba várt rusher, akkor húzzunk wr-t.

nyilván van ellenpélda, de nagyobb arányban az elkapók aratnak maradandót, ha az első 20 picket nézem. nekünk ez a poszt need, húzzuk be.

az első 20 hely után meg annyira megkavarodhatnak a dolgok, hogy onnan már szinte felesleges pontos pickeket belőni. bpa üzemmódban tömjük a lyukakat. kiváló falembert lehet a 2. 3. körben hozni a labda mindkét oldalára, ahogy ilb-t is. a későbbiekben meg te, vagy db kukázás, irányító, vagy rugó, az már ott kb. tök mindegy. remekeljenek a scoutok.

mondjuk hicks és shelton fantasy-s beárazása szerintem nem a valós képet adja. ha statokban nem is lenne nagy eltérés köztük, azt nem mondhatjuk, hogy emberileg, vagy akár egészségben nem durranhat a rookie akkorát, ami a végén sokkal nagyobb értéket ad a csapatnak.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
És Shelton kinek a helyén játszana?

Félreértés ne essék, nem kötekedni akarok, inkább csak közösen gondolkodni.
Úgy hiszem, hogy azt a játékost kéne korán választanunk, aki a legnagyobb fejlődést adhatja a csapatnak.
Példa:
Hicks, mint DT ér 80 pontot a maximális százból, hozunk egy Sheltont, aki optimista becslés szerint mondjuk legyen a következő két évben 82-t érő DT. Vele javulunk két pontnyit akkor a hitvány védelemben.

Míg egy Lelito, aki ér 70-t OG-ben, kap a nyakára egy 78-t érő La'el Collinst.
Levegővétel nélkül Collinst húznám.

De lehet hogy nem nekem van igazam, hiszen inkább a védelemben kell javulnunk (még ha az OL vagy az elkapósor bizonyos tekintetben gyengült)

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Felmerült bennem egy kérdés: ha egy pass rusher OLB-t draftolunk, kinek a helyén fog játszani?
Mert ha abból indulunk ki, hogy Jr-t nem tiltják el és nem cseréljük el, a frontból pedig ő hozta tavaly egyedül azt, amit tud, akkor hová tesszük alapfelállásban az annyira várt pass rushert?atapapa
szerintem végre játszhatunk akkor igazi 3-4 et, és a cam jordan mellett linebacker lehetne.kapitnono
Azért oda nem árt egy olyan playa aki emberezni is tud és a futás ellen se teljesen homály (ami szintén nem ártana, mert ott sem tartozunk a liga elitjébe 😛 ) ...a top prospecteknek viszont nem ez az erősségük. Én is elgondolkodtam már azon amin Ata, de lövésem nincs 😊 Junior helyére luxus, depthbe luxus, másik oldalra meg más kvalitások is kellenek (van olyan prospect aki a fénykorában lévő Antony Spencerre hajaz?) A rush javítására egy Shelton pick is jó irány lenne szerintem. Több tere lenne másoknak...clbass
szerintem azért az ilb-eken is múlik, hogy mennyire tudjuk fogni a futást, meg a dt-ken is.szerintem a legjobb az lenne ha 13.-ra ha még bent van sheltont húznánk.vele sztem javulna a futás elleni védelem meg talán középről is érkezne nyomás.aztán a 31. re vagy a második körben jöhetne egy ilb ellerbe mellé mondjuk perryman vagy kendricks. akkor talán a védelem szódával elmenne.


több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ilyesmire gondoltam, két LB-vel, 5 rusherrel azért nem minden playnél megyünk az irányítónak.
Szóval egyre inkább pártolok el attól, hogy pass rushert húzzunk 13-nál. Még ha lenne értelme is, azért nem Haralson miatt volt harmatgyenge tavaly a D.

több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Felmerült bennem egy kérdés: ha egy pass rusher OLB-t draftolunk, kinek a helyén fog játszani?
Mert ha abból indulunk ki, hogy Jr-t nem tiltják el és nem cseréljük el, a frontból pedig ő hozta tavaly egyedül azt, amit tud, akkor hová tesszük alapfelállásban az annyira várt pass rushert?atapapa
szerintem végre játszhatunk akkor igazi 3-4 et, és a cam jordan mellett linebacker lehetne.kapitnono
Azért oda nem árt egy olyan playa aki emberezni is tud és a futás ellen se teljesen homály (ami szintén nem ártana, mert ott sem tartozunk a liga elitjébe 😛 ) ...a top prospecteknek viszont nem ez az erősségük. Én is elgondolkodtam már azon amin Ata, de lövésem nincs 😊 Junior helyére luxus, depthbe luxus, másik oldalra meg más kvalitások is kellenek (van olyan prospect aki a fénykorában lévő Antony Spencerre hajaz?) A rush javítására egy Shelton pick is jó irány lenne szerintem. Több tere lenne másoknak...
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Felmerült bennem egy kérdés: ha egy pass rusher OLB-t draftolunk, kinek a helyén fog játszani?
Mert ha abból indulunk ki, hogy Jr-t nem tiltják el és nem cseréljük el, a frontból pedig ő hozta tavaly egyedül azt, amit tud, akkor hová tesszük alapfelállásban az annyira várt pass rushert?atapapa
szerintem végre játszhatunk akkor igazi 3-4 et, és a cam jordan mellett linebacker lehetne.


több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Felmerült bennem egy kérdés: ha egy pass rusher OLB-t draftolunk, kinek a helyén fog játszani?
Mert ha abból indulunk ki, hogy Jr-t nem tiltják el és nem cseréljük el, a frontból pedig ő hozta tavaly egyedül azt, amit tud, akkor hová tesszük alapfelállásban az annyira várt pass rushert?

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
jahri evans 2015-ös base salary-je 6.8 m-ról 1 m-ra csökkent,3.8 lesz 2016-ban, és 4.9 2017-ben.
így jelenleg 5 misi cap space-ünk van.Ennyi talán elég lesz a rookiek leigazolásához.
Loomis megint megcsinálta.kapitnono
Nem tudom mi legyen a véleményem 😊
Részben örülök, hogy maradt, de szerintem ő már nem lesz többé pro bowler. Kissé olyan érzésem van, mint amikor Harperbe vagy Will Smith-be kapaszkodtunk még évekig a zenit után. Tényleg remélem, hogy a megtartása nem jelenti azt, hogy a posztra nem keresünk a drafton frissítést.
Olyan szerződést kötöttünk vele, hogy 2016-ban se érje meg kirakni, mert akkor csak 1 milliót nyernénk vele és 7 millió ragadna a sapkában. Viszont 2017-ben pont az ellenkezője valósul meg: 2 millió dead moneyra jut majd 6 millió spórolás. Vagyis hosszabbítottunk vele egy évet, de már most esélytelen, hogy a kereten legyen 2 év múlva.

több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 635
egy évre visszaigazoltuk a wr joe morgant.kapitnono
na, őt mi a f-nak?Gyurma Pappa
Legyen akit IR-re zavar Vaccaro az edzőtáborban :p

Ez számomra olyan igazolás, amely után idén már párszor elmormoltam magamban: remélem az 53-as keretet nem éli meg.
Ha azt elérjük vele, hogy pár csapat nem cserél elénk a drafton egy spedsterért, mert nekünk van olyan, már akkor megérte 😊atapapa
vagy csak mutogatni akarjuk a roookie-knak, mint rossz példát
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
egy évre visszaigazoltuk a wr joe morgant.kapitnono
na, őt mi a f-nak?Gyurma Pappa
Legyen akit IR-re zavar Vaccaro az edzőtáborban :p

Ez számomra olyan igazolás, amely után idén már párszor elmormoltam magamban: remélem az 53-as keretet nem éli meg.
Ha azt elérjük vele, hogy pár csapat nem cserél elénk a drafton egy spedsterért, mert nekünk van olyan, már akkor megérte 😊

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Egyre inkább azon vagyok, hogy vagy fel vagy le kéne mozogni a 13. pozícióbólclbass
Szerintem nem kizárt hogy előttünk 1-2 csapat berícsel, és valami váratlan ajándék essen az ölünkbe 13-nál.
Jómagam úgy hiszem, hogy számunkra legalább olyan fontos a jó G, mint a legtöbb csapatnak a jó T, így ha Paytonék szerint valamelyik betonbiztos megoldás Brees megóvására, akkor jöjjön 13-nál. Persze jobb lenne ilyet találni egy hátratréddel 😊

Az én kevésbé tájékozott szememnek kábé (az irányítókon kívül) 6-8 olyan játékos van, aki a top10-et és a felcserét megéri, erre a harmadik kör alkalmas lenne (mint Ellis-nél).
Bár ha már felcsere, akkor inkább erőltetném azt az 1/31-nél, egy mellé dobott harmadik körrel az 1/20 közelébe lehetne férkőzni, ahol vannak még igen jó ígéretek.

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
jahri evans 2015-ös base salary-je 6.8 m-ról 1 m-ra csökkent,3.8 lesz 2016-ban, és 4.9 2017-ben.
így jelenleg 5 misi cap space-ünk van.Ennyi talán elég lesz a rookiek leigazolásához.
Loomis megint megcsinálta.


több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
egy évre visszaigazoltuk a wr joe morgant.kapitnono
na, őt mi a f-nak?Gyurma Pappa
ez egy nagyon jó kérdés, akkor vajon miért küldtük el tavaly?sokat nem fog játszani, jól megleszünk nélküle.


több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 017 — Egyéb témák lakó
egy évre visszaigazoltuk a wr joe morgant.kapitnono
na, őt mi a f-nak?

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
egy évre visszaigazoltuk a wr joe morgant.


több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
egy mock ide:
1. kör - wr (olb,de) kevin white (dante fowler jr)
1. kör - olb,de (wr) eli harold (bershad perriman)
2. kör - ilb eric kendricks
3. kör - ol ali marpet
3. kör - qb bryce petty
5. kör - dl henry anderson
5. kör - te blake bell
6. kör - dl ellis mccarthy
7. kör - ol corey robinsonadam77
kizártnak tartom, hogy white vagy fowler bent legyen 13-ra, de szerintem kendricks-ről is lecsúszunk a másodikban :/clbass
kendrickset max 1/31-re tudnánk behúzni, de kétlem hogy a draft top ilb-je bent lenne 1/31-nél.Én inkább remélem, hogy perrymant húzzuk be a másodikban.