New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
-valamint elmondta, hogy nem fogunk mariotáért feltrédelni
kapitnono
ja, sok ember tartott ettől 😊
sőt irányítót sem fogunk húzni a drafton
kapitnono
ezt így kategorikusan emlékeim szerint nem zárta ki.

BTW megfelelően ködösítős nyilatkozat volt a draftot illetően, kb. úgy beszélt a needes csapatrészekről is, mint amelyek a mostani felállásban fognak pályára lépni, majd máshol ütötte magát. Josh Hillről úgy beszélt, mint akinek a meze már Cantonban lóg, majd hozzátette, hogy TE-t FA-n vagy a drafton hozunk még...atapapa
 www.nola.com/saints/index.ssf/2015/03/sean_payton_dispels_drew_brees.html#incart_big-photo

szerintem az utolsó mondat erre utla, hogy nem nagyon akarunk qb-t húzni ezen a drafton


több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.


érdekes stat, nem gondoltam volna

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
-valamint elmondta, hogy nem fogunk mariotáért feltrédelni
kapitnono
ja, sok ember tartott ettől 😊
sőt irányítót sem fogunk húzni a drafton
kapitnono
ezt így kategorikusan emlékeim szerint nem zárta ki.

BTW megfelelően ködösítős nyilatkozat volt a draftot illetően, kb. úgy beszélt a needes csapatrészekről is, mint amelyek a mostani felállásban fognak pályára lépni, majd máshol ütötte magát. Josh Hillről úgy beszélt, mint akinek a meze már Cantonban lóg, majd hozzátette, hogy TE-t FA-n vagy a drafton hozunk még...

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Sean sajtót tájékoztatott
- Brees elcserélése fel se merült, az ilyen híreszteléseket nem tudja befolyásolni. Rengeteget beszél a Kilencessel, a cserékről, az igazolásokról, stb.
- csak úgy engedünk el játékost, ha van ötletünk arra, hogy miként pótoljuk (pl. Lofton, Grubbs)
- Evans-ről is voltak cseretárgyalások, de most úgy beszélt róla mint az OL része, a szerződésmódosítását belengette
- Lewis kritikája: az ilyenek mindig léteztek, csak nem mindig kerülnek nyilvánosságra. Lezárták a vitát.
- Browner: a magas elkapókkal teli divízióban nagyon fontos szerepe lesz.
- Bush-sal vacsorázott egyet, mert nem gondolták hogy Spillert ennyiért meg tudjuk szerezni. Spillerben nagy a bizalom, a passzjátékban számít rá
- Jordannel próbálunk új szerződést kötni
- Unger szerepe kiemelt, mert szerinte a center mögötti rész a legfontosabb terület a focibanatapapa
-valamint elmondta, hogy nem fogunk mariotáért feltrédelni, sőt irányítót sem fogunk húzni a drafton.
-továbbá jelenleg hawthorne a kezdő ilb a csapatban, de nem kizárt, hogy a csapat az első 3 húzásából erre posztra erősítsen.


több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Sean sajtót tájékoztatott
- Brees elcserélése fel se merült, az ilyen híreszteléseket nem tudja befolyásolni. Rengeteget beszél a Kilencessel, a cserékről, az igazolásokról, stb.
- csak úgy engedünk el játékost, ha van ötletünk arra, hogy miként pótoljuk (pl. Lofton, Grubbs)
- Evans-ről is voltak cseretárgyalások, de most úgy beszélt róla mint az OL része, a szerződésmódosítását belengette
- Lewis kritikája: az ilyenek mindig léteztek, csak nem mindig kerülnek nyilvánosságra. Lezárták a vitát.
- Browner: a magas elkapókkal teli divízióban nagyon fontos szerepe lesz.
- Bush-sal vacsorázott egyet, mert nem gondolták hogy Spillert ennyiért meg tudjuk szerezni. Spillerben nagy a bizalom, a passzjátékban számít rá
- Jordannel próbálunk új szerződést kötni
- Unger szerepe kiemelt, mert szerinte a center mögötti rész a legfontosabb terület a fociban

több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Loomis megerősítette, hogy biztosan nem tradeljük el breest.kapitnono
"Anybody who thinks we're trading Drew Brees, that's just not true" - én azért ennél picit meggyőzőbb választ vártam volnakeke
Érik a Brees-Rivers cserebaggio
sokat nem nyernénk vele, kb 3évvel fiatalabb mint brees.Inkább keressünk majd egy fiatal irányítót aki 10+ évig lehet a franchise arca.de azt is csak akkor ha már szükséges lesz.szerintem még nem az.kapitnono
Akkor már inkább Mariota. Egyébként ennek lehet realitása? Bent marad addig?Matthew99
1/2-re ki fog valószínűleg menni, kérdés, hogy ki lesz, aki választ majd ott.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nem kaptunk egy db kompenzációs draft cetlit sem.Ez azért érdekes.kapitnono
Azért az igen veretes Malcolm Jenkins, Brian De La Puente, Charles Brown, Tom Johnson (utóbbi három ráadásul 1 éves szerződést kapott) kvartett-tel van szembe Jairus Byrd és Erik Lorig multi-year contracttal és a posztjukon igen szép pénzzel. Én nem gondolnám, hogy ezért feltétlen comp picket kellett volna adni, voltak már érdekesebb megoldások is az utóbbi években.empty taxi
Nem igazán járt nekünk idén, de azt máig nem bocsátom meg a Ligának, amikor Faine lelépését követően a rohadt 38 milliós szerződése után egy nyamvadt hetedik kört se voltak képesek hozzánk dobni.

Beszédes adat hogy '94 óta mi kaptuk a második legkevesebb kompenzációs picket.

több mint 9 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
Loomis megerősítette, hogy biztosan nem tradeljük el breest.kapitnono
"Anybody who thinks we're trading Drew Brees, that's just not true" - én azért ennél picit meggyőzőbb választ vártam volnakeke
Érik a Brees-Rivers cserebaggio
Igen. Brees menni akar a Patkány után, mert edzésen csak neki szeret dobálni.......



több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Nem kaptunk egy db kompenzációs draft cetlit sem.Ez azért érdekes.kapitnono
Azért az igen veretes Malcolm Jenkins, Brian De La Puente, Charles Brown, Tom Johnson (utóbbi három ráadásul 1 éves szerződést kapott) kvartett-tel van szembe Jairus Byrd és Erik Lorig multi-year contracttal és a posztjukon igen szép pénzzel. Én nem gondolnám, hogy ezért feltétlen comp picket kellett volna adni, voltak már érdekesebb megoldások is az utóbbi években.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Loomis megerősítette, hogy biztosan nem tradeljük el breest.kapitnono
"Anybody who thinks we're trading Drew Brees, that's just not true" - én azért ennél picit meggyőzőbb választ vártam volnakeke
Érik a Brees-Rivers cserebaggio
sokat nem nyernénk vele, kb 3évvel fiatalabb mint brees.Inkább keressünk majd egy fiatal irányítót aki 10+ évig lehet a franchise arca.de azt is csak akkor ha már szükséges lesz.szerintem még nem az.kapitnono
Akkor már inkább Mariota. Egyébként ennek lehet realitása? Bent marad addig?Matthew99
hát szerintem a bucs elsőre kiviszi az egyik irányítót utána nehéz megmondani, hogy ki választja ki a másikat.


több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Loomis megerősítette, hogy biztosan nem tradeljük el breest.kapitnono
"Anybody who thinks we're trading Drew Brees, that's just not true" - én azért ennél picit meggyőzőbb választ vártam volnakeke
Érik a Brees-Rivers cserebaggio
sokat nem nyernénk vele, kb 3évvel fiatalabb mint brees.Inkább keressünk majd egy fiatal irányítót aki 10+ évig lehet a franchise arca.de azt is csak akkor ha már szükséges lesz.szerintem még nem az.kapitnono
Akkor már inkább Mariota. Egyébként ennek lehet realitása? Bent marad addig?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Nem kaptunk egy db kompenzációs draft cetlit sem.Ez azért érdekes.


több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Loomis megerősítette, hogy biztosan nem tradeljük el breest.kapitnono
"Anybody who thinks we're trading Drew Brees, that's just not true" - én azért ennél picit meggyőzőbb választ vártam volnakeke
Érik a Brees-Rivers cserebaggio
sokat nem nyernénk vele, kb 3évvel fiatalabb mint brees.Inkább keressünk majd egy fiatal irányítót aki 10+ évig lehet a franchise arca.de azt is csak akkor ha már szükséges lesz.szerintem még nem az.


több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 836 — 258. §
Loomis megerősítette, hogy biztosan nem tradeljük el breest.kapitnono
"Anybody who thinks we're trading Drew Brees, that's just not true" - én azért ennél picit meggyőzőbb választ vártam volnakeke
Érik a Brees-Rivers csere


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
bucky brooks mockban bedobta hozzánk mariotát, mondván payton keresheti brees utódját az újjáépítésben egy magas futball iq-t és vezetői képességet felvonultató személyben..adam77
ez minden évben így van, Ryan Mallett is volt már NFL.com mockban 1. körös Saints pick. Meg azóta öt éve valaki mindig.Höri
Igen mindig felvetődik az utódlás kérdése... Viszont, most mintha az OL alakítása egy új irányvonal kialakítását vetítené elő.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
bucky brooks mockban bedobta hozzánk mariotát, mondván payton keresheti brees utódját az újjáépítésben egy magas futball iq-t és vezetői képességet felvonultató személyben..adam77
ez minden évben így van, Ryan Mallett is volt már NFL.com mockban 1. körös Saints pick. Meg azóta öt éve valaki mindig.

több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 635
bucky brooks mockban bedobta hozzánk mariotát, mondván payton keresheti brees utódját az újjáépítésben egy magas futball iq-t és vezetői képességet felvonultató személyben..
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 017 — Egyéb témák lakó
mit csinált Sharper?Kájzerszóze
nemi erőszakra emlékszem és mintha nem is egy lett volna belőlehajdu
Gyakorlatilag minden városban ahol élt nőket drogozott be, és erőszakot követett el rajtuk. Azt hiszem LA-ben állt elő az első áldozat, aztán kb. egyetemig visszamenőleg sok. Szóval ő eredendően ennyire elmebeteg...

több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
mit csinált Sharper?Kájzerszóze
nemi erőszakra emlékszem és mintha nem is egy lett volna belőlehajdu
Nagy buli lehetett....😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
mit csinált Sharper?Kájzerszóze
nemi erőszakra emlékszem és mintha nem is egy lett volna belőle
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 812 — Apu ökölbeszorított keze
Nyugi itt van R Griffin

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Loomis megerősítette, hogy biztosan nem tradeljük el breest.


több mint 9 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
mit csinált Sharper?



több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
lehet nem itt van jó helyen, de ahogy olvastam Sharper 20 évet kapott 😮 😮 😮
speciel nekem értelmes játékosnak tűnt, mégsemsapka
Lesz az még több is

Intelligens volt. De elmebeteg is.


Más, eszembe se jutott, de a Triplett most írja, hogy a 2010-es draftunkból egy ember sincs már a keretünkben
That year, which followed the Saints’ Super Bowl victory, New Orleans drafted Robinson in Round 1, offensive tackle Charles Brown in Round 2, Graham in Round 3, defensive tackle Al Woods in Round 4, guard/center Matt Tennant in Round 5 and quarterback Sean Canfield in Round 7.

2008-ból és 2007-ből sincs játékosunk már.
A gyalázatos 2009-t Morstead menti, a nagykirály 2006-ból van még itt Colston, Evans és Strief.
Vagyis Payton legjobb draftjából (2006) van annyi ember a kereten, mint az azt követő 5 év draftjából megmaradt játékos

több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
lehet nem itt van jó helyen, de ahogy olvastam Sharper 20 évet kapott 😮 😮 😮
speciel nekem értelmes játékosnak tűnt, mégsem

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!