New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
jó hírem van srácok!
Payton lánya mától legális 😉

több mint 9 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
Patkánymentes?ok.Lets gooooooooooo



több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Visszaigazoltuk Bryce Harris tacklet.Tartaléknak jó lesz.


több mint 9 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Robinson a Patrick --> Chargers 😕 😕😕 😀 |8 😛 Na jó én tényleg sajnálom!krixtofer
Csak aztán nehogy visszajöjjön onnan mint Meachem.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Robinson a Patrick --> Chargers 😕 😕😕 😀 |8 😛 Na jó én tényleg sajnálom!krixtofer
Pezsgőt!


átstruktúráltuk K.lewis szerződését, még több garantált pénzt kap majd.Így legalább biztos nem megy el idén.
 www.nola.com/saints/index.ssf/2015/03/saints_salary_cap.htmlkapitnono
Személy szerint nem örülök hogy kvázi díjaztuk a hisztijét. :-/

több mint 9 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Robinson a Patrick --> Chargers 😕 😕😕 😀 |8 😛 Na jó én tényleg sajnálom!
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
átstruktúráltuk K.lewis szerződését, még több garantált pénzt kap majd.Így legalább biztos nem megy el idén.

 www.nola.com/saints/index.ssf/2015/03/saints_salary_cap.html


több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Én most nem igazán cserélgetnék, legalábbis nagy ugrásokat felfelé nem művelnék. Az első 3 körben meg nagyon nem. Ez a keret most nem egy-egy nagy lyukas posztnyira van az üdvösségtől, van elég needünk, van elég jó játékos a drafton Csak akkor lépjünk előrébb egy keveset, ha a kiszemelt játékos a közvetlen előttünk állónál egyszerre nagy need és vélhetően BPA.


Plusz én a leghátsó körökből nem gyúrnék egy nagy közepest, inkább ezekből mozdulnék fel 2-3 helyet, ha szükséges.
De még jobb lenne, ha rákapnánk arra, hogy egy-két hátsó picket elboltolnánk következő évi magasabb körökért, a Brees utáni érára felhizlalhatnánk pár cetlit.

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
 blogs.theadvocate.com/blackandgold/2015/03/18/using-the-draft-pick-value-chart-to-determine-how-far-the-saints-can-move-up-in-the-draft/

Ez is egy jó cikk arról, hogy hová tudnánk feltradelni, ill hogy miket érnek draftcetlijeink pontokban mérve.


több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 635
 www.nola.com/saints/index.ssf/2015/03/nfl_draft_trade_chart.html#incart_big-photo
van ez a cikk a draft helyek értékéről. pont ezen agyaltam, hogy mondjuk a hátsókörös 4 pickünkért mit kapnánk? a számok alapján egy 4. kör eleje néz ki. ez mennyire reális vajon?

ha kapunk még kompenzációs picket, szerintem, érdemes lenne egy ilyesmi boltot csinálni. a hátsó körökből kevesebb értelmes dolog jön ki átlagban, mint mondjuk a mi udfa-ink általában. akkor inkább cseréljük be mindent egy 3. körért. ha az elmúlt éveket nézem, az első 3 körben éri meg igazán halászni.
több mint 9 éve
nfl_lover 912
Backupnak teljesen jó.krixtofer
Csak a cserét egy sérülés választja el attól, hogy kezdő legyen.
Annak meg nagyon nem jó :p

Remélem, hogy a CFL-ből berántott Breaux tud maga után nyomot hagyni, ugye a most igazolt Browner szintén a CFL-ben vitézkedett, mielőtt gyökeret vert volna az NFL-ben.

szerk: Loomis egy rohadék varázsló
Ellerbe, 29, agreed to take a significant pay cut from the $8.45 million he was originally scheduled to receive this year to a fully guaranteed $4.8 million -- and the Miami Dolphins agreed to absorb $3.6 million in bonuses on the new deal, ESPN NFL Insider Field Yates confirmed.

That means the Saints are only on the hook for a total of $1.2 million in cash and salary-cap space this year (a fully guaranteed $1.1 million salary and a $100,000 workout bonus). The other $3.6 million will count against Miami’s salary cap.

 espn.go.com/blog/new-orleans-saints/post/_/id/13985/dannell-ellerbes-new-deal-a-discount-for-saints-dolphins-absorb-bonusesatapapa
Alulértékelt, mint Szentek általában, Loomis TOP3 GM.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Backupnak teljesen jó.krixtofer
Csak a cserét egy sérülés választja el attól, hogy kezdő legyen.
Annak meg nagyon nem jó :p

Remélem, hogy a CFL-ből berántott Breaux tud maga után nyomot hagyni, ugye a most igazolt Browner szintén a CFL-ben vitézkedett, mielőtt gyökeret vert volna az NFL-ben.

szerk: Loomis egy rohadék varázsló
Ellerbe, 29, agreed to take a significant pay cut from the $8.45 million he was originally scheduled to receive this year to a fully guaranteed $4.8 million -- and the Miami Dolphins agreed to absorb $3.6 million in bonuses on the new deal, ESPN NFL Insider Field Yates confirmed.

That means the Saints are only on the hook for a total of $1.2 million in cash and salary-cap space this year (a fully guaranteed $1.1 million salary and a $100,000 workout bonus). The other $3.6 million will count against Miami’s salary cap.

 espn.go.com/blog/new-orleans-saints/post/_/id/13985/dannell-ellerbes-new-deal-a-discount-for-saints-dolphins-absorb-bonuses

több mint 9 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Tudom, én vagyok vele egyedül, de én továbbra is komálom PRobot. 😀 Vannak hibái, de nekem tetszik az agilis játékstílusa. 😊 Én se gondoltam volna az első borzalmas éve után, hogy megkedvelem. Backupnak teljesen jó.
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Robinson is the top remaining free-agent corner behind Tramon Williams. - Rotoworld

Na ez valami vicc ugye??????? Mennyen má el innen messzire.....Kájzerszóze
Nézd meg kik vannak még kint, Mathis simán jobb, de Bradley Fletcher is a otpok között van emlegetve, az Eagles fanok meg inkább eret vágnak minthogy őt lássák cb-ként a csapatukban.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Az Ellerbe-sztorit elég jól kiegészíti az az infó, hogy őt GM-ként az az ember vitte a Delfinekhez, aki most éppen a mi alkalmazásunkban áll. Kérdés hogy Ireland tud-e valamit, amiért érdemes az embert kvázi korábbi fele fizetéséért alkalmazni, vagy csak vészesen nem tanul a saját hibájából.
Az is lehet, hogy Ellerbe a 3-4-ben érzi jobban magát és a sémaváltás miatt csődölt be Floridában.
Vagy előfordulhat, hogy néhány HoF-gyanús védő között kevésbé jöttek elő a hibái.

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Robinson is the top remaining free-agent corner behind Tramon Williams. - Rotoworld

Na ez valami vicc ugye??????? Mennyen má el innen messzire.....Kájzerszóze
Tramon Williams tudtommal aláírt a browns-hoz.De amúgy elég gáz..


több mint 9 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
Robinson is the top remaining free-agent corner behind Tramon Williams. - Rotoworld

Na ez valami vicc ugye??????? Mennyen má el innen messzire.....



több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 017 — Egyéb témák lakó
Ellerbe = Lofton 2.0, csak ő legalább játszott már igazán sikeres csapatban is viszonylag jól. Coverage-ben nem vagyunk ki vele a vízből, gyors csapatok ellen is inkább látnám a padon, de klasszikus felállásnál, olyan szinten el lesz mint Lofton. Ha csak fele annyi tackle-t ront el, már elégedett vagyok.

több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
a Falcons soundgate ügyéből lesz még valami vajon?
vagy Browns textgate? vagy deflategate?
vagy csak minket tisztelt meg Goodell büntivel? 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 635
ugyan elég szűkös ismeretekkel rendelkezem ellerbe-vel kapcsolatban, mert én igazán akkor követtem a játékát, amikor a ravens super bowlig ment és akkor is csak a rájátszásban. viszont amit ott láttam, az elég meggyőző volt ahhoz, hogy a neve hallatán én erősítésként gondoltam rá és meglepett, amikor itt teljesen lesajnálóan esett róla szó. a miamis első éve statok alapján okénak tűnik, utána meg sérült volt. nyilván így elég lutriszagú, de én azt gondolom, hogy lehet ő nálunk meghatározó játékos.

a secondarybe meg még kell minőség bőven, hogy atomkirályüberbrutál legyen. még egy kezdő szintű corner minimum.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Kicsit kevesebb mint Lofton loveja lett volna 😊

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 017 — Egyéb témák lakó
Ellerbe belement a fizucsökkentésbe és 7.4!! millióval lett csökkentve az idei base salaryje,így a 2015 ös szezonvan mindössze 1.1 milliót foglal a sapkából.kapitnono
Pontosan annyi, amennyit egy mentornak fizetnék én magam is. Tökéletes lesz arra a szerepre, hogy a draftról érkező fiatal(oka)t nevelje. Remélem 😊

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Ellerbe belement a fizucsökkentésbe és 7.4!! millióval lett csökkentve az idei base salaryje,így a 2015 ös szezonvan mindössze 1.1 milliót foglal a sapkából.


több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Legalább Lewis utánpótlásáról nem kell gondoskodni: úgy fest hogy kibékült a górésággal, már pár nappal ezelőtt leszedte a kirohanásait az oldalairól, Szentként akar visszavonulni, éssatöbbi.
Állítólag Browner becserkészésében is szerepet játszott, anno csapattársak voltak az Oregon State-en.atapapa
Fasza, nagyon fasza.
Akkor most megint úgy állunk szezon előtt, mint tavaly:atomkirályüberbrutál secondary, remélem, most nem lesz ugyanaz a vége, mint akkor.nfl_lover
ha lesz normális pass rush, és nem sérül le mindenki akkor szerintem elég jó lehet a secondary idén.A pass rushon sok múlik szerintem, idén azért is voltunk ilyen szarok mert kb nem volt nyomás az ellenfél irányítóján.Úgy meg elég nehéz.


több mint 9 éve
nfl_lover 912
Legalább Lewis utánpótlásáról nem kell gondoskodni: úgy fest hogy kibékült a górésággal, már pár nappal ezelőtt leszedte a kirohanásait az oldalairól, Szentként akar visszavonulni, éssatöbbi.
Állítólag Browner becserkészésében is szerepet játszott, anno csapattársak voltak az Oregon State-en.atapapa
Fasza, nagyon fasza.
Akkor most megint úgy állunk szezon előtt, mint tavaly:atomkirályüberbrutál secondary, remélem, most nem lesz ugyanaz a vége, mint akkor.