New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
nfl_lover 912
Hát ezt nem abból írtam.
Elment a két top célpont, feltehetően a két guard, újraigazolták Ingramet Robinson mellé, plusz még jött Spiller.
Jött a liga tán legjobb futásblokkoló centere és betáraztak pickekből.

Én ezek után eladnám Breest két elsőért, ha kell valakinek. És kellene abban biztos vagyok.gabokocka
Unger érkezésével, Ingram szerződése után, és Spiller pletykák után ugyanezen agyaltam, olyan kábé, mintha run first csapattá alakulnánk... mondanám, hogy nem lepődnék meg Brees elcserélésén, de azért igen is, meg nem is.
több mint 9 éve
nfl_lover 912
Amúgy végignézve a kereten, tulajdonképpen csak egy jó No.1. WR
Cooks simán lehetne ez a kaliber.
több mint 9 éve
nfl_lover 912
A nap legjobb híre: elküldtük C.whiteot!!kapitnono
Ezt nem lehet elégszer lájkolni.

Stillsért 3. kör csak szerintem volt fair trade? Ellerbeet nem számolom ternészetesen.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 015 — Egyéb témák lakó
mindenki eladó, de Keenan Lewis-t különös hévvel árulja a csapatbaggio
hát, az első napi hiszti után nem csodálom... ha így folytatják Loomisék, lesz vagy 16 draft cetli az asztalon 😀

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 835 — 258. §
mindenki eladó, de Keenan Lewis-t különös hévvel árulja a csapat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Spiller érkezik, Robinson vagy Ingram trade alap lehet? Bár a 4 back sem hülyeség, de Stills? Lassan kezdem elhinni, hogy tényleg volt gond az öltözőben, így lassan érthető a pozíciós edzők elküldése, elnézve a move-okat. Feszülten figyelek...Gyurma Pappa
vagy rájöttek, hogy nem volt fit a Cooks pick, Stills szinte ugyanaz a típus, szerintem rámegyünk Amari Cooperre. Ellerbe mondjuk túl sokat nem fog hozzárakni a védelemhez...lol
1/13-ra már nem lesz bent Cooper max ha nagyon feltradeltek érte.Viszont (már akartam írni a Graham trade-nél hogy) az 1/31-re elhozhatnátok Jaelen Strong-ot.he7edik
szerintem 1/13-ig max coopert meg white-ot viszik el.Parker még lehet elérhető lesz, ha wr-t akarunk húzni 1/13-ra.Ő is elég jó kis playa


több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Spiller érkezik, Robinson vagy Ingram trade alap lehet? Bár a 4 back sem hülyeség, de Stills? Lassan kezdem elhinni, hogy tényleg volt gond az öltözőben, így lassan érthető a pozíciós edzők elküldése, elnézve a move-okat. Feszülten figyelek...Gyurma Pappa
vagy rájöttek, hogy nem volt fit a Cooks pick, Stills szinte ugyanaz a típus, szerintem rámegyünk Amari Cooperre. Ellerbe mondjuk túl sokat nem fog hozzárakni a védelemhez...lol
1/13-ra már nem lesz bent Cooper max ha nagyon feltradeltek érte.Viszont (már akartam írni a Graham trade-nél hogy) az 1/31-re elhozhatnátok Jaelen Strong-ot.


több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ja, és ezzel már 4 gyűrűt gyűjtöttünk csak az elmúlt négy napban! Unger-Ellerbe 1-1 + Browner 2... 😀Rutin
Viszont így éhesek lesznek ezek az arcok annyira, hogy nagyot toljanak a szekerünkön??? Félek tőle...Rutin
Majd az újoncok olyan éhesek lesznek, mint a fóti gyerekfalu.

Legalább tartalmas lesz a draftunk, első két nap 5 cetlivel. Ebből remélem legalább kettőt guardra lövünk el.atapapa
Egyet pedig remélhetőleg WR-re...Rutin
yep, elvileg az idei draft is elég mély lesz WR-ben

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ja, és ezzel már 4 gyűrűt gyűjtöttünk csak az elmúlt négy napban! Unger-Ellerbe 1-1 + Browner 2... 😀Rutin
Viszont így éhesek lesznek ezek az arcok annyira, hogy nagyot toljanak a szekerünkön??? Félek tőle...Rutin
Majd az újoncok olyan éhesek lesznek, mint a fóti gyerekfalu.

Legalább tartalmas lesz a draftunk, első két nap 5 cetlivel. Ebből remélem legalább kettőt guardra lövünk el.atapapa
Egyet pedig remélhetőleg WR-re...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Csak kapkodom a fejem... Mi a franc van itt már megint???

Spiller? Minek?? És ekkora fizetéssel???

Ellerbe??? Vele kapcsolatban valszeg tényleg arról lehet szó, hogy Stillst mindenképp el akarták Paytonék tradelni, és így jött érte egy 3. körös pick...

Hát ha eddig volt WR-need-ünk, akkor most aztán duplán van!Rutin
gondolom kellett valaki thomas pótlására.Szerintem Payton azt akarja most is csinálni mint 2006-ban.Deuce szerepétkapja meg ingram, spiller meg bush-ét, többet akar szerintem futni, hogy valamelyest levegye a terhet Brees válláról.kapitnono
2006? Mitagadás, egy 10-6-os szezonnal, majd egy NFC-döntővel lehet hogy kiegyeznék ebben az évben is... 😀
A SB-t meg szerintem felejtsük el erre az évre... És valszeg mindenkinek ezt kell tenni, aki nem Seahawks-szurkoló. De ez most nem ide tartozik...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ja, és ezzel már 4 gyűrűt gyűjtöttünk csak az elmúlt négy napban! Unger-Ellerbe 1-1 + Browner 2... 😀Rutin
Viszont így éhesek lesznek ezek az arcok annyira, hogy nagyot toljanak a szekerünkön??? Félek tőle...Rutin
Majd az újoncok olyan éhesek lesznek, mint a fóti gyerekfalu.

Legalább tartalmas lesz a draftunk, első két nap 5 cetlivel. Ebből remélem legalább kettőt guardra lövünk el.

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Csak kapkodom a fejem... Mi a franc van itt már megint???

Spiller? Minek?? És ekkora fizetéssel???

Ellerbe??? Vele kapcsolatban valszeg tényleg arról lehet szó, hogy Stillst mindenképp el akarták Paytonék tradelni, és így jött érte egy 3. körös pick...

Hát ha eddig volt WR-need-ünk, akkor most aztán duplán van!Rutin
gondolom kellett valaki thomas pótlására.Szerintem Payton azt akarja most is csinálni mint 2006-ban.Deuce szerepétkapja meg ingram, spiller meg bush-ét, többet akar szerintem futni, hogy valamelyest levegye a terhet Brees válláról.


több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ja, és ezzel már 4 gyűrűt gyűjtöttünk csak az elmúlt négy napban! Unger-Ellerbe 1-1 + Browner 2... 😀Rutin
Viszont így éhesek lesznek ezek az arcok annyira, hogy nagyot toljanak a szekerünkön??? Félek tőle...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ja, és ezzel már 4 gyűrűt gyűjtöttünk csak az elmúlt négy napban! Unger-Ellerbe 1-1 + Browner 2... 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Csak kapkodom a fejem... Mi a franc van itt már megint???

Spiller? Minek?? És ekkora fizetéssel???

Ellerbe??? Vele kapcsolatban valszeg tényleg arról lehet szó, hogy Stillst mindenképp el akarták Paytonék tradelni, és így jött érte egy 3. körös pick...

Hát ha eddig volt WR-need-ünk, akkor most aztán duplán van!

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Sikerült elolvasni azt a jópár oldalt ami kimaradt. Hát rendesen felforgatjuk a csapatot, az új név lehetne New Orleans Expendables.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Állítólag Stills-től azért akartunk nagyon megválni, mert jellembeli problémái voltak, gyakori vendég volt a Bourbon Streeten, meg hát egy WR-hez képest is eléggé díva a srác.
Kicsit gyanakodva fogadom az ilyen "esemény után" keletkező pletykákat, de más, racionális magyarázat nem igazán van arra, hogy megváljunk egy olyan játékostól, akit az eddigi teljesítménye alapján az első kör végén, a második kör elején draftolnak(draftolnának).

Azért arra kíváncsi vagyok, hogy miként alakítottuk át a kivágás peremén tántorgó Ellerbe szerződését.

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 835 — 258. §
Hát ezt nem abból írtam.
Elment a két top célpont, feltehetően a két guard, újraigazolták Ingramet Robinson mellé, plusz még jött Spiller.
Jött a liga tán legjobb futásblokkoló centere és betáraztak pickekből.

Én ezek után eladnám Breest két elsőért, ha kell valakinek. És kellene abban biztos vagyok.gabokocka
csak tanultál valamit a GM játékból :p (és ezek után húztam be egy harmadik körössel Foles-t, hogy teljes legyen a kör xD)

* állítólag Bradfordért a Cleveland ajánlott egy 1. kört... ők Brees-t garantáltan elvinnék, ha már úgy is van nekik kettő 1. körös


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Larry Holder ‏@LarryHolder 2 p2 perccel ezelőtt
That's $4.5 million for Spiller per year on average. More than Ingram. Is he $1M a year better than Sproles? I'm not sure.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A két guard ár-érték aránya idéntől (szinte) vállalhatatlan. 35+ az irányítóm, előéletében egy súlyos vállsérüléssel - miért ne akarnának többet futni, hogy a future HoF(?) irányító karrierjét néhány plusz évvel meghosszabbítsák.

Brees megoldott már ennél nehezebb feladatot is, ráadásul miért ne húzhatnának prémium elkapó(ka)t idén?

Btw SP-on és Loomis-on kívül nem sokan látják át, hogy mire megy ki a játék. Valóban nem lenne most már az sem meglepetés, ha Brees is trade block-on lenne.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 982 — WHO DAT!!!!
Amíg SP van, Brees is van.zemanla
én is ebben reménykedek, de ezek után még lehet hogy SP-t is elcseréljük


több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Amíg SP van, Brees is van.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 268 — Keep pounding
Hát ezt nem abból írtam.
Elment a két top célpont, feltehetően a két guard, újraigazolták Ingramet Robinson mellé, plusz még jött Spiller.
Jött a liga tán legjobb futásblokkoló centere és betáraztak pickekből.

Én ezek után eladnám Breest két elsőért, ha kell valakinek. És kellene abban biztos vagyok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ebben most már csak akkor van ráció, ha Breest is cserélitek.gabokocka
A Panthers számára és szemszögéből.😀 😉

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 268 — Keep pounding
Ebben most már csak akkor van ráció, ha Breest is cserélitek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.