New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Amúgy végignézve a kereten, tulajdonképpen csak egy jó No.1. WR, egy G, egy OLB és egy ILB kell, mind kezdőszint, plusz nem ártana depth mindenhova és CB-poszton sem. Van munka na, ezek nem fognak mind jönni a draftról.
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 981 — WHO DAT!!!!
fuh, jött Browner.Akkor szerintem az elsőkörös cb draft kilőve, bár szerintem waynesel jól jártunk volna.Így akkor szerintem pass rushert húzunk ha nem fogynak el addig, ha meg igen akkor La el Collinst fogjuk szerintem draftolni. A 31.-re meg kéne valami jó ilb.


több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Browner a miénk 3 évre.atapapa
Kicsit túlfizettük szvsz, de hát #need
welcome!

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Tyrunn Walkerről mit érdemes tudni? Hogyan ertékelnétek őt?topmodell
Nagyon sajnálom hogy elment.
Nem tudom mennyi szerepet szántok neki, de itt nagyon hasznos csere volt, ahányszor snapet kapott, mindig 100%-on pörgött. Nem kellett volna elengedünk, több lehetőséget érdemelt volna itt. Talán a legjobb belső pass rusher volt a csapatban.
Nem ő az első játékos, akit kedvelek és elviszitek tőlünk 😊

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Hiszti volt ez Lewistól, de ha jobban belegondolunk érthető is egy kicsit.
Tegnap ezt írta:

"I don't want to be like Sproles, Thomas, Jimmy or Jenkins etc. I am a team guy. I care about this team probably more than any player ever to wear a uniform trust me. I sacrifice and put my health on the line last season. I just want to know, I am going to be here the remainder of my contract. I deserve that. I proved my loyalty, now it's time for the organization to prove theirs. Trust me people I'm not giving up, I just want them to make that simple move to happen."krixtofer
Ez elég bonyolult dolog, de egyet mindenképpen megjegyeznék: én elhiszem hogy Lewis imádja a csapatot, de amit és ahogyan tesz, azzal a legkevésbé a csapat érdekeit szolgálja.
Egy felnőtt ember ilyen esetben nem áll neki a közösségi médiában a szurkolókkal cirkuszolni, hanem szól az ügynökének hogy zongorázza le a kérdést az FO-val.

Továbbá még azt is figyelembe kell venni, hogy az NFL-ben azok a csapatok sikeresek, amelyek leszarják hogy mit hisztiznek a játékosok, kit szeretnek a szurkolók, hanem szigorúan üzleti alapon mérik a dolgokat.
A Pats mostanában vagy akár a Walsh-féle Frisco pont arról (volt) híres, hogy centről centre kiszámolta egy játékos értékét és hasznát, aki pedig az elvárt arányt nem ütötte meg, attól rövid úton megváltak.
A másik véglet Al Davis Raiders-e volt, teljesen szentimentális alapon hozott döntéseket, és látjuk hogy hová ásta le magát az a csapat.

Nem állítom, hogy számomra a Pats-féle színtiszta matek rokonszenves lenne, dehogy!
De az se járható út, hogy Will Smith-t vagy Roman Harpert 2 évvel azt követően rúgjuk ki, hogy már egyértelműen nem érik meg a pénzük felét sem.

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Tyrunn Walkerről mit érdemes tudni? Hogyan ertékelnétek őt?

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
nfl_lover 912
Én egyet szeretnék, de nagyon:White takarodjon NOLA környékéről is. Hihetetlen, mekkora túlélő, eddig.

Meg fogok őrülni, ha csak egyszer is azt kell néznem jövőre, hogy a pályán szerencsétlenkedik, legalábbis a SEC-ben.
több mint 9 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
Lewis hülyeséget beszél néha? Nem akarok itt IQ dologról elmélkedni.... Majd elmondja neki a managere. Ha a SEC oké lesz - Patkánymentesen - az már jó. Látni szeretném Byrdöt. Mit tud. Vakaró meg ha most nem villant, akkor még Tampába sem kell majd.

Ki lesz az ILB/MLB? Passzra kell beállni, oké. De belső LB akkor is kell.

Szabhatjuk az O-t, ha a Def nem tud futást fogni és a passz ellen csak tévelyegnek.....
Ne legyek varjú, aki károg, de szerintem a követkeő szezon rosszabb lesz, mint ez volt.
Majd utána.....

Egy területszerző játékról van szól. A legkönnyebb megfogni ott ahol indul. Ha jó a sec, az öröm. De ott már nagy a terület. Előrébb meg nem tettünk semmit még.

Humber?

Nézzünk szét. Vincent Rey a Cin.ből? Nekem ok. Pl.
Arra úgysincs lóvé hogy mondhassa a def coord: LUKE I am your father...... Pedig kettős csapás lenne a CAR ellen......

LB-t kérek. Ha már Patkány sincs és Jason David sem 😀



több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Browner a miénk 3 évre.atapapa
És akkor most Lewis vajon marad? Ha igen, az dicséretes egy felépülő Byrddel és egy magára találó Vaccaróval...Tocy
Szerintem ez csak hirtelen felindulás volt a részéről.
Btw van olyan pletyka is, hogy Brees és Cooks kivételével mindenki vihető megfelelő ellenértékért o_oatapapa
felröppent tavaly egy hír, hogy SP elveszítette az öltözőt...úgy tűnik igaz lehetett!
több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Hiszti volt ez Lewistól, de ha jobban belegondolunk érthető is egy kicsit.
Tegnap ezt írta:

"I don't want to be like Sproles, Thomas, Jimmy or Jenkins etc. I am a team guy. I care about this team probably more than any player ever to wear a uniform trust me. I sacrifice and put my health on the line last season. I just want to know, I am going to be here the remainder of my contract. I deserve that. I proved my loyalty, now it's time for the organization to prove theirs. Trust me people I'm not giving up, I just want them to make that simple move to happen."krixtofer
Az egyik legjobb védőnk, de rosszkor, rosszul nyitotta ki a száját és úgy látszik nem tud belőle tisztességesen kiszállni :/ Nem a pénzről szól? Ezt szerintem a csapat is megkérdezhetné ilyen alapon tőle! biztos háttér, garantált pénz vs. változó teljesítmény, sérülés => jöjjenek a kőkemény teljesítményalapú szerződések (csak mindenki tegnap akar meggazdagodni)
több mint 9 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
Browner a miénk 3 évre.atapapa
És akkor most Lewis vajon marad? Ha igen, az dicséretes egy felépülő Byrddel és egy magára találó Vaccaróval...Tocy
Hacsak nem trade-eljük el Vaccarót és Byrd-et 😀 😀

több mint 9 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Hiszti volt ez Lewistól, de ha jobban belegondolunk érthető is egy kicsit.
Tegnap ezt írta:

"I don't want to be like Sproles, Thomas, Jimmy or Jenkins etc. I am a team guy. I care about this team probably more than any player ever to wear a uniform trust me. I sacrifice and put my health on the line last season. I just want to know, I am going to be here the remainder of my contract. I deserve that. I proved my loyalty, now it's time for the organization to prove theirs. Trust me people I'm not giving up, I just want them to make that simple move to happen."
több mint 9 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Browner a miénk 3 évre.atapapa
És akkor most Lewis vajon marad? Ha igen, az dicséretes egy felépülő Byrddel és egy magára találó Vaccaróval...Tocy
Szerintem ez csak hirtelen felindulás volt a részéről.
Btw van olyan pletyka is, hogy Brees és Cooks kivételével mindenki vihető megfelelő ellenértékért o_oatapapa
Nem rossz módszer arra, hogy jobb munkára ösztönözze az állományt, hiszen ha a kisemberek keményen dolgoznak 😀 ők is tegyék azt.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Saints Re-Sign ILB Ramon Humber to a two year dealzemanla
ST-ász, gondolom olcsó is volt

több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Saints Re-Sign ILB Ramon Humber to a two year deal




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Egyébként nem tudom ki hogy van vele, a tavalyi szezon után én nem bánom ha megmutatja a vezetőség, hogy itt nem lehet ezt művelni hosszú távon. Csak ugye a másik oldal a lojalitás...
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Browner a miénk 3 évre.atapapa
És akkor most Lewis vajon marad? Ha igen, az dicséretes egy felépülő Byrddel és egy magára találó Vaccaróval...Tocy
Szerintem ez csak hirtelen felindulás volt a részéről.
Btw van olyan pletyka is, hogy Brees és Cooks kivételével mindenki vihető megfelelő ellenértékért o_o

több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Browner a miénk 3 évre.atapapa
És akkor most Lewis vajon marad? Ha igen, az dicséretes egy felépülő Byrddel és egy magára találó Vaccaróval...
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Browner a miénk 3 évre.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Tavaly pl. a Houstonnál a DE volt a legnagyobb hiányposzt?baggio
És utólag elmondhatjuk hogy jól draftoltak? 😀
Lehet BPA-t is tolni, de idén a top 10-ben legalább elmegy a 2QB, akár 2 DT is, legalább egy WR, talán egy CB is.
És amennyire szükség van pass rusherre, annyira szükség van az őket feltartó Ofalemberekre, szal egy Scherff se túlzás top 10-ben.
Szóval szerintem nem fog elmenni 5 darab pass rusher a top 10-ben.

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 832 — 258. §
Tavaly pl. a Houstonnál a DE volt a legnagyobb hiányposzt?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ettől még 1/31-re húzzunk már falembert, nem lennék szomorú ha olyat hoznánk hogy Lelito maradjon a backup 😊
Gyurma Pappa
Ha így haladunk, lesz az 1/13 is.atapapa
Ha már itt tartunk (nem ismerem továbbra sem a prospecteket): lenne valaki akiért érdemes lenne a két 1. körrel felcserélni? Gondolok itt egy pass ruherre főleg.Gyurma Pappa
Nem fogom előadni az expertet, főleg azért, mert továbbra sincs elég jó szemem ahhoz, hogy átkonvertáljam az NCAA-ben látottakat az NFL-re.
De van pár ígéretes név, ám a top 10-en kívül is lesz 1. körre értékelhető pass rusher szerintem.
De ha Jr-t nem hajtjuk el, akkor szerintem az OL-t kéne erősíteni az első pickkel (van is ígéretes G/T), 31-re meg hoznék ILB-t.atapapa
a drafton a pass rusherek értéke nőtt magasan a legtöbbet az elmúlt pár évben, általában ha van akár 4-5 használható ilyen játékos, azokat el is viszik kivétel nélkül a top10-ben (idén sem lesz másként, pl. egy Bud Dupree-t se véletlenül jósolnak már páran top5-be)baggio
Ezzel a megállapítással az egyre passzbuzibb nfl-ben senki se vitázik, de léteznek más needek is. A top 10-ben szvsz legalább a csapatok felében van nagyobb need, mint a pass rush.

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 832 — 258. §
Ettől még 1/31-re húzzunk már falembert, nem lennék szomorú ha olyat hoznánk hogy Lelito maradjon a backup 😊
Gyurma Pappa
Ha így haladunk, lesz az 1/13 is.atapapa
Ha már itt tartunk (nem ismerem továbbra sem a prospecteket): lenne valaki akiért érdemes lenne a két 1. körrel felcserélni? Gondolok itt egy pass ruherre főleg.Gyurma Pappa
Nem fogom előadni az expertet, főleg azért, mert továbbra sincs elég jó szemem ahhoz, hogy átkonvertáljam az NCAA-ben látottakat az NFL-re.
De van pár ígéretes név, ám a top 10-en kívül is lesz 1. körre értékelhető pass rusher szerintem.
De ha Jr-t nem hajtjuk el, akkor szerintem az OL-t kéne erősíteni az első pickkel (van is ígéretes G/T), 31-re meg hoznék ILB-t.atapapa
a drafton a pass rusherek értéke nőtt magasan a legtöbbet az elmúlt pár évben, általában ha van akár 4-5 használható ilyen játékos, azokat el is viszik kivétel nélkül a top10-ben (idén sem lesz másként, pl. egy Bud Dupree-t se véletlenül jósolnak már páran top5-be)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ettől még 1/31-re húzzunk már falembert, nem lennék szomorú ha olyat hoznánk hogy Lelito maradjon a backup 😊
Gyurma Pappa
Ha így haladunk, lesz az 1/13 is.atapapa
Ha már itt tartunk (nem ismerem továbbra sem a prospecteket): lenne valaki akiért érdemes lenne a két 1. körrel felcserélni? Gondolok itt egy pass ruherre főleg.Gyurma Pappa
Én nem értek hozzá, de.....és lecserélni....? :/zemanla
Az is egy opció, de ha így haladunk, akkor annyi pickünk lesz, hogy "felesleges" lesz újabbakat szerezni.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ettől még 1/31-re húzzunk már falembert, nem lennék szomorú ha olyat hoznánk hogy Lelito maradjon a backup 😊
Gyurma Pappa
Ha így haladunk, lesz az 1/13 is.atapapa
Ha már itt tartunk (nem ismerem továbbra sem a prospecteket): lenne valaki akiért érdemes lenne a két 1. körrel felcserélni? Gondolok itt egy pass ruherre főleg.Gyurma Pappa
Nem fogom előadni az expertet, főleg azért, mert továbbra sincs elég jó szemem ahhoz, hogy átkonvertáljam az NCAA-ben látottakat az NFL-re.
De van pár ígéretes név, ám a top 10-en kívül is lesz 1. körre értékelhető pass rusher szerintem.
De ha Jr-t nem hajtjuk el, akkor szerintem az OL-t kéne erősíteni az első pickkel (van is ígéretes G/T), 31-re meg hoznék ILB-t.