New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 015 — Egyéb témák lakó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 22s23 seconds ago
Packers free-agent CB Tramon Williams will visit the New Orleans Saints tonight, per source.

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 015 — Egyéb témák lakó
Ez bennem is megfordult, csak attól félek, hogy Paytonék így könnyelműen azt hinnék, hogy meg van oldva a poszt és a szezon felénél jönnénk rá hogy nem megy, és ekkor már nem szerzel épkézláb 3rd down backet.atapapa
Hát ja. Két lehetőséget látok:
1) Payton és Loomis rászakadtak a Vicodin raktárra és buliztak egy jót
2) Tényleg azt akarjuk hogy középtávon legyen valami, és akkor még szeptember előtt látni fogunk egy hosszabbítást/újrastrukturálást Brees-zel, mert azért azt nem hiszem hogy őt valaha reálisan elengednénk | ha csak meg nem sérül |

több mint 9 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
Hupssz, hát erre kellett visszatérnem. Kicsit megmozgatták az állóvizet, inkább kisebb vihart fakasztottak. Érdekes offszezonunk lesz, de most már meg kell várni a draft végét, hogy teljesebb képet kaphassunk a csapat építéséről.
Vissza olvasgatva az elmúlt napokban, és látva a szerződésmódosításokat arra gondoltam,hogy nekifutunk ennek az évnek a tavalyi csapat vázával, és erre bummm... teljesen más irányba megyünk.
Olvasgattam a csoport riválisok topikját, és némi hurrá hangulatot éreztem a lépéseink miatt. No de majd jövő januárban látjuk meg hogy ki is volt a legsikeresebb a csoportban 😀
Arra is gondoltam, hogy az egész pucolás a Galette + 5 játékosunk állítólagos ügye miatt lehet, viszont elvileg Galette-vel rendben vagyunk,legalábbis megvolt a szerződésmódosítás, úgy hogy ez talán elvetendő.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Állítólag érdeklődünk Reggie iránt.Gyurma Pappa
Nem igazán értem, akkor már inkább megtartottam volna Thomast...nfl_lover
Ezt inkább annak a felismerése vezérli, hogy pótolnunk kéne Sproles-t.atapapa
Reggie RZ-ben nagyon nagy király volt, nyilván máshogy mint Jimmy, de nagy király. Thomas meg jobb volt nagyobb területen, de arra meg ott van Robinson. Szóval teljesen logikus Reggie iránti érdeklődés.Gyurma Pappa
Az, bár szvsz már nem az aki volt, a mostani szezonja nagyon gáz volt. Kérdés képes-e még visszapattanni vagy a pofára esés íve már nem törik meg.
Ha tényleg rebuild, abból én már inkább kihagynám Bush-t.atapapa
Vet. min. 1 évet már rosszabbnak is adtunk 😛 Ő meg Reggie 😊Gyurma Pappa
Ez bennem is megfordult, csak attól félek, hogy Paytonék így könnyelműen azt hinnék, hogy meg van oldva a poszt és a szezon felénél jönnénk rá hogy nem megy, és ekkor már nem szerzel épkézláb 3rd down backet.

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 015 — Egyéb témák lakó
Állítólag érdeklődünk Reggie iránt.Gyurma Pappa
Nem igazán értem, akkor már inkább megtartottam volna Thomast...nfl_lover
Ezt inkább annak a felismerése vezérli, hogy pótolnunk kéne Sproles-t.atapapa
Reggie RZ-ben nagyon nagy király volt, nyilván máshogy mint Jimmy, de nagy király. Thomas meg jobb volt nagyobb területen, de arra meg ott van Robinson. Szóval teljesen logikus Reggie iránti érdeklődés.Gyurma Pappa
Az, bár szvsz már nem az aki volt, a mostani szezonja nagyon gáz volt. Kérdés képes-e még visszapattanni vagy a pofára esés íve már nem törik meg.
Ha tényleg rebuild, abból én már inkább kihagynám Bush-t.atapapa
Vet. min. 1 évet már rosszabbnak is adtunk 😛 Ő meg Reggie 😊

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Állítólag érdeklődünk Reggie iránt.Gyurma Pappa
Nem igazán értem, akkor már inkább megtartottam volna Thomast...nfl_lover
Ezt inkább annak a felismerése vezérli, hogy pótolnunk kéne Sproles-t.atapapa
Reggie RZ-ben nagyon nagy király volt, nyilván máshogy mint Jimmy, de nagy király. Thomas meg jobb volt nagyobb területen, de arra meg ott van Robinson. Szóval teljesen logikus Reggie iránti érdeklődés.Gyurma Pappa
Az, bár szvsz már nem az aki volt, a mostani szezonja nagyon gáz volt. Kérdés képes-e még visszapattanni vagy a pofára esés íve már nem törik meg.
Ha tényleg rebuild, abból én már inkább kihagynám Bush-t.

több mint 9 éve
nfl_lover 912
Browner-t is mondják hozzánk
 twitter.com/MikeGarafolo/status/575407807987511296lol
Hát ha nem tiltatja el magát, nagyon fasza lenne, pláne, hogy Benjamin, meg Evans is megjött.nfl_lover
#teampedslol
Ki tudja, lehet, hogy itt rászokna a kókuszos csokira helyette. 😀
több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Browner-t is mondják hozzánk
 twitter.com/MikeGarafolo/status/575407807987511296lol
Hát ha nem tiltatja el magát, nagyon fasza lenne, pláne, hogy Benjamin, meg Evans is megjött.nfl_lover
#teampeds

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
nfl_lover 912
Browner-t is mondják hozzánk
 twitter.com/MikeGarafolo/status/575407807987511296lol
Hát ha nem tiltatja el magát, nagyon fasza lenne, pláne, hogy Benjamin, meg Evans is megjött.
több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Browner-t is mondják hozzánk
 twitter.com/MikeGarafolo/status/575407807987511296

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 015 — Egyéb témák lakó
Állítólag érdeklődünk Reggie iránt.Gyurma Pappa
Nem igazán értem, akkor már inkább megtartottam volna Thomast...nfl_lover
Ezt inkább annak a felismerése vezérli, hogy pótolnunk kéne Sproles-t.atapapa
Reggie RZ-ben nagyon nagy király volt, nyilván máshogy mint Jimmy, de nagy király. Thomas meg jobb volt nagyobb területen, de arra meg ott van Robinson. Szóval teljesen logikus Reggie iránti érdeklődés.

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
"I'm as shocked as everyone else," Drew Brees told NFL Network's Alex Flanagan. "I love the guy."

Ennyi.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Állítólag érdeklődünk Reggie iránt.Gyurma Pappa
Nem igazán értem, akkor már inkább megtartottam volna Thomast...nfl_lover
Ezt inkább annak a felismerése vezérli, hogy pótolnunk kéne Sproles-t.

több mint 9 éve
nfl_lover 912
Állítólag érdeklődünk Reggie iránt.Gyurma Pappa
Nem igazán értem, akkor már inkább megtartottam volna Thomast...
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 015 — Egyéb témák lakó
Állítólag érdeklődünk Reggie iránt.

több mint 9 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Szerintem így elsőre, ha meglepő is, de nem olyan rossz trade ez nekünk, én legalábbis nem sírok miatta. Nagy játékos, de nálam nem ér ő évi 11 milliót, tavalyi teljesítménye okán meg pláne nem. Nyertünk már nélküle is SB-t, és őnélküle is nyerhetünk még bőven. Amikor tavaly ment a hiszti a szerződéshosszabbítása meg a fizetése körül, én már akkor megváltam volna tőle. Kaptunk érte cserébe egy fasza centert + egy első kört, anyagilag is jól járunk, főleg hosszú távon. A tavalyi év után borulni kellett a háznak, persze majd az idő dönti el igazán mennyire lesz ez jó bolt nekünk, de én így elsőre nem értékelném negatívra ezt a húzást.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 015 — Egyéb témák lakó
Evan Woodbery ‏@TheSaintsBeat 26m26 minutes ago
Caponomics of move: ($9M Graham dead money + $4.5M Unger contract) - ($11M Graham original cap hit) = Saints net loss of $2.5M '15 cap space

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Már a közgázt se értettem...ezt már végképp nem fogom @)clbass
Trade esetén a volt csapatnak azt a pénzt kell a saját könyvében elkönyvelnie, amit kifizetett már a játékosnak. (Konkrétan a számlájára utalta.) Jimmy eredeti szerződése 4 év 40 millió, amiből 12 millió aláírási (garantált) pénz volt, a többi fizetés, roster bónusz - benne garantált tartalmakkal ugyan, de mindig az adott év elején fizetve. Ez az NFL csapatok könyvelésébe úgy kerül (leegyszerűsítve), hogy egyrészt az aláírási pénzt elosztják a szerződés teljes időtartamára, és évente lekönyvelik az elosztott értéket. Ez Grahamnél (4 év, 12 millió) évi 3 milliót jelent, a szerződés teljes időtartamára, minden évben. Ezen kívül minden évben lekönyvelik az adott évben adott fizetést, roster bónuszt és egyéb ösztönzőket. Ez utóbbit úgy osztják el a 4 éves szerződésen belül, ahogy akarják, annyit garantálnak belőle amennyit akarnak, a könyvelés szempontjából mindegy, mert csak akkor kerül könyvbe, ha az adott évben a játékos lehívta (kifizették neki).

Namost, Graham szerződéséből 1 év telt el, ez azt jelenti, hogy a 4 évben leírandó évenként 3-3 millió aláírási pénzből már 3 milliót lekönyvelt a csapat tavaly. Maradt még 9 millió lekönyvelendő. Mivel ezt a pénzt már kifizették, ezért ezt a 9 milliót mindenképpen a Saintsnek kell lekönyvelnie (lásd az első mondatot: mindent az könyvel be, aki kifizeti - fizikailag). Az évenként esedékes fizetései, roster bónusza és egyéb juttatásai viszont még nem lettek kifizetve sem 2015-re, sem pedig a későbbi évekre. Ezeket trade esetén viszi az új csapatához. Így lesz a végeredménye az egyenletnek az, hogy a Saintsnél marad 9 milla dead money (a még lekönyvelendő 9 milla az aláírási pénzből).

Ezt a 9 milliót lehet összevetni azzal a pénzzel, amennyi akkor terhelné a csapat sapjáját, ha Jimmy itt marad. Akkor a Saintsnek kellett volna kifizetni az idei évre eső fizetését és bónuszait. Ez összesen idénre 2.9 millió alapfizetést és 5.1 millió roster+workout bónuszt jelent. Összességében tehát, ha Jimmy maradt volna, akkor a Saint könyvébe bekerült volna a 3 millió leosztott garantált, a 2.9 millió alapfizu és az 5,1 millió bónusz is. Ez összesen 11 millió. Trade esetén kiszámoltuk tehát, hogy 9 milliót kell lekönyvelni, ha maradt volna 11 milliót kéne, a különbség pedig 2 millió. Ennyit spóroltatok rajta a könyvelésben idén.

Elég részletes és érthető voltam? 😊

(Zárójelben: A fent leírtak csak a trade egyik oldalára - Jimmy Seattle-be küldésére - vonatkozó számok. Természetesen a vissza irány is ugyanígy számít és számolni kell vele. Az érkező játékos idei fizetése és bónuszai már a Saints kasszáját és könyvelését fogják terhelni. Úgyhogy az egész trade egyenlege nem 2 millió.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Hill egyébként kapkodott el pár RZ TD-t a szezonban.nfl_lover
jaja, hülyéskedtem is azon hogy minden 3. elkapása TD volt.
De amíg Jimmyn volt a figyelem, könnyebben ficánkolt, meg amúgy is túl kicsi a minta, hogy ebben komolyan bízzunk vagy csak fluke volt az egész.
Mindenesetre most lesz lehetősége bizonyítani.

több mint 9 éve
nfl_lover 912
Hill egyébként kapkodott el pár RZ TD-t a szezonban.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 015 — Egyéb témák lakó
Jimmy egy fronton fog nagyon hiányozni: az end zone-ban, ott Colston hanyatlásával nem maradt más fegyverünk.atapapa
Elképzelhetőnek tartok egy magas WR draftot vagy akár valami budget TE-t, de lehet hogy Hill is megteszi majd. Talán Colston még annyira nem hanyatlik, hogy egy Hill-lel kiegészülve ne tegyen ki egy Grahamet. Max sok screent tolunk Robinson meg Cadet felé. Vagy talán végül Ingram is megtanul elkapni 😛

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
És ez a csere már nem csak az idei évről szólt szerintem.Gyurma Pappa
Ez már nem.
Amikor arról írtam anno, hogy ezeket a vereségeket már nincs kire fogni és kezd szertefoszlani a mítosz, hogy bárkit bármikor képesek vagyunk megverni...úgy tűnik hogy Paytonék még inkább úgy gondolták, hogy ez a 7-9 nem orvosolható középtávon maszatolással.
Brees egy jó fallal Jimmy előtt is termelte a yardokat, nélküle is megleszünk talán, szvsz Stills-től és Cooks-tól se nagy elvárás az ezer yardos szezon.
Jimmy egy fronton fog nagyon hiányozni: az end zone-ban, ott Colston hanyatlásával nem maradt más fegyverünk.

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Amúgy két első körössel már lehet, hogy Mariota is elérhető...

😀nfl_lover
Az valóban egy kurucos húzás lenne... 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Amúgy két első körössel már lehet, hogy Mariota is elérhető...

😀nfl_lover
Ezért az Eagels topicban meglincselnek :p


több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 015 — Egyéb témák lakó
Érdekes, hogy a szerződés átszabások közben Jimmiyt elengedjük, amin csak 2 milliót nyertünk. Valami más is van itt.bundy07
Nem csak pénzről van szó. Kapunk egy elit játékost hiányposztra meg egy picket, amivel könnyen megoldható a pótlása Loftonnak vagy esetleg valamelyik guardnak.atapapa
Kimondottan nem a pénzről van szó, sőt az a bónusz. Ingram újraigazolása, egy domináns futás blokkoló megszerzése, a WR-ek frissítése (első kör vége kiváló WR szerző hely, csak mondom), nem rossz dolog. Azzal, hogy kipucoljuk a házat (Jordan elcserélése pl. ez az irány) nagyon sok irányba mehetünk. És ez a csere már nem csak az idei évről szólt szerintem.